Speelschema voetbal 08-02-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Crystal Palace | |||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Watford | |||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Preston North End | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sheffield Wed | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Derby County | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Middlesbrough | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Charlton Athletic | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hull City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cardiff City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fulham | |||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Leeds United | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Atalanta | |||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Sampdoria | |||||||
08 Feb 2020 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Juventus | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Empoli | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cremonese | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Frosinone | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Livorno | |||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Spezia | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Leganes | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Valencia | |||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Villarreal | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Granada | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Tenerife | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SD Huesca | |||||||
08 Feb 2020 17:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cadiz | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Mainz 05 | |||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Union Berlin | |||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hoffenheim | |||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Borussia Dortmund | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Karlsruher SC | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Erzgebirge Aue | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nurnberg | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Monaco | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Nantes | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Bordeaux | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Nimes | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Brestois | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Lorient | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:30 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | Vitoria Guimaraes | |||||||
08 Feb 2020 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Santa Clara | |||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Gil Vicente | |||||||
08 Feb 2020 20:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | SL Benfica | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vitesse Arnhem | |||||||
08 Feb 2020 18:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Willem II | |||||||
08 Feb 2020 18:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | VVV Venlo | |||||||
08 Feb 2020 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zwolle | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 01:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Guayaquil City | |||||||
08 Feb 2020 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hume City | |||||||
08 Feb 2020 09:15 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Velke Mezirici | |||||||
08 Feb 2020 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
08 Feb 2020 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Znicz Pruszkow | |||||||
08 Feb 2020 10:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Fk Banik Sokolov | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Superfund Pasching | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Krasnodar II | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Dukla Praha | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Partizan Belgrade | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Skovshoved | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Botev Galabovo | |||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Banik Ostrava B | |||||||
08 Feb 2020 11:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Helsingborg IF | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Hillerod Fodbold | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Memmingen | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nurnberg Am | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Naesby BK | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Varbergs BoIS FC | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hvidovre IF | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ham-Kam | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Roskilde | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Belasica Strumica | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Đức U17 | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Mfk Skalica | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | FK Baumit Jablonec | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Ingolstadt 04 Am | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 3 | MSK Zilina | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bayern Hof | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kapfenberg Superfund | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | VfR Aalen | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sc Weiche Flensburg 08 | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mainz Am | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Honefoss | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | KFUM Oslo | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Senica | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Brezice | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Akropolis IF | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Umf Njardvik | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SV Horn | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mlada Boleslav | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Trenkwalder Admira | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SK Sigma Olomouc | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zlin | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dornbirn | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viikingit | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Suduva | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | GIF Sundsvall | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Slavoj Vysehrad | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Odd Grenland | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Korea Republic U17 | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Memphis 901 | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Hammarby | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Slavia Praha | |||||||
08 Feb 2020 21:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Atlanta United | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Montreal Impact | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 00:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lanus | |||||||
08 Feb 2020 20:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Colon | |||||||
08 Feb 2020 20:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Patronato Parana | |||||||
08 Feb 2020 22:40 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes La Plata | |||||||
08 Feb 2020 22:40 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rosario Central | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | ? - ? | ? - ? | Aldosivi | ||||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Zulte-Waregem | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | KV Mechelen | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 2 | AS Eupen | |||||||
08 Feb 2020 19:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Oostende | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Denizlispor | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Trabzonspor | |||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Alanyaspor | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Milton Keynes Dons | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ipswich | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bolton Wanderers | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Portsmouth | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gillingham | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fleetwood Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Southend United | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Bristol Rovers | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rochdale | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Oxford United | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 03:05 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Santos Laguna | |||||||
08 Feb 2020 03:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Toluca | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sion | |||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Basel | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Nacional | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Feirense | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Penafiel | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Varzim | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 08:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Adelaide United FC | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Xanthi | |||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Larisa | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
08 Feb 2020 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Maccabi Netanya | |||||||
08 Feb 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Kfar Saba | |||||||
08 Feb 2020 17:50 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | APOEL Nicosia | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CFR Cluj | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Debreceni VSC | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 5 - 3 | 1 - 1 | Kaposvar | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | |||||||
08 Feb 2020 16:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 11:30 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Trau | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Kashmir | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zapresic | |||||||
08 Feb 2020 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Aswan | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Smouha SC | |||||||
08 Feb 2020 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | El Entag El Harby | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Connah's QN | |||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Aberystwyth Town | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | WSG Wattens | |||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturm Graz | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Winterthur | |||||||
08 Feb 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Wil 1900 | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 22:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | AD grecia | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Palmaflor | |||||||
08 Feb 2020 21:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Royal Pari | |||||||
08 Feb 2020 23:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Jorge Wilstermann | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Santa Lucia Cotzumalguapa | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 21:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Municipal Limeno | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Real Espana | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 01:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Envigado | |||||||
08 Feb 2020 21:05 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Alianza Petrolera | |||||||
08 Feb 2020 23:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | America de Cali | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Queen of South | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Partick Thistle | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Airdrie United | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Forfar Athletic | ||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Raith Rovers | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 09:00 | FT | 8 - 1 | 2 - 0 | Magpies Crusaders | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | KVSK Lommel | |||||||
08 Feb 2020 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Gilloise | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Llaneros FC | |||||||
08 Feb 2020 20:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Leones | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sacachispas | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Club Atletico Colegiales | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | San Telmo | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Guaira | |||||||
08 Feb 2020 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Yaracuyanos | |||||||
08 Feb 2020 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Tachira | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zira | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Neftci Baku | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nacional Asuncion | |||||||
08 Feb 2020 23:15 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Olimpia Asuncion | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Altinordu | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Adanaspor | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Usm Bel Abbes | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Aso Chlef | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Cs Constantine | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | As Ain Mlila | |||||||
08 Feb 2020 16:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Es Setif | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chebba | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fiorentino | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SP Domagnano | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | S.S Pennarossa | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Grimsby Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Walsall | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mansfield Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cheltenham Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Oldham Athletic | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Crawley Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Macclesfield Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cambridge United | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Swindon | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stevenage Borough | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Port Vale | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Preuben Munster | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sv Meppen | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SV Waldhof Mannheim | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Bayern Munich II | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | KF Laci | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ks Bylis | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Flamurtari | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Luftetari Gjirokaster | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Witton Albion | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Morpeth Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Grantham Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fc United Of Manchester | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Gainsborough Trinity | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Scarborough | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Whitby Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Lancaster City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Nantwich Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stalybridge Celtic | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Delhi Dynamos | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Merthyr Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Hendon | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Blackfield Langley | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Truro City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Poole Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Salisbury City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Taunton Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hartley Wintney | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Walton Casuals | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Beaconsfield Sycob | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Hayes&Yeading | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 18:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Univ. Cesar Vallejo | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Melgar | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Wrexham | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Solihull Moors | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Stockport County | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Aldershot Town | |||||||
Scotland FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 12:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Glasgow Rangers | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kilmarnock | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | St Johnstone | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Motherwell FC | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Livingston | |||||||
08 Feb 2020 19:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hearts | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kettering Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | York City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gloucester City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Blyth Spartans | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gateshead | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alfreton Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | AFC Telford United | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Southport FC | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Darlington | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | St Albans City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Hampton & Richmond | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dulwich Hamlet | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chippenham Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Braintree Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Billericay Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Slough Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Eastbourne Borough | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:20 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Seeb | |||||||
08 Feb 2020 13:20 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Sohar Club | |||||||
08 Feb 2020 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Saham | |||||||
08 Feb 2020 15:50 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Nasr (OMA) | |||||||
New Zealand Football Championships Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Eastern Suburbs AFC | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Southern United | |||||||
England FA Trophy Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Halesowen Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Chelmsford City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Barrow | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Leamington | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Notts County | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Royston Town | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | AFC Fylde | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Eastleigh | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Om Arzew | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rc Relizane | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rc Arba | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Om Medea | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Jsm Bejaia | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Mc El Eulma | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Drb Tadjenant | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Navad Urmia | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mes Krman | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Mes Rafsanjan | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Oxin Alborz | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Baderan Tehran | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sepidroud Rasht | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Khozestan | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Fajr Sepasi | |||||||
08 Feb 2020 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Khooshe Talaee Saveh | |||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Carrick Rangers | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dungannon Swifts | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Crusaders FC | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Coleraine | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Larne | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Linfield FC | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 00:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cobresal | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Universidad de Concepcion | |||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Union La Calera | |||||||
08 Feb 2020 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportes Iquique | |||||||
Brazil Campeonato Carioca Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Friburguense Rj | |||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Americano Rj | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Macae | |||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Madureira | |||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Volta Redonda | |||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Santa Cruz (PE) | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nautico PE | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceara | |||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Vitoria Salvador BA | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 01:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Correcaminos Uat | |||||||
08 Feb 2020 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Celaya | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Salgueiros AC | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sao Jose Poa Rs | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Novo Hamburgo RS | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ypiranga Rs | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 00:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bragantino | |||||||
08 Feb 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ferroviaria Sp | |||||||
08 Feb 2020 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Palmeiras | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Primeiro 1 De Agosto | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Petro Atletico De Luanda | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Brechin City | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Annan Athletic | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Cove Rangers | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Cowdenbeath | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Queens Park | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sliema Wanderers FC | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Balzan | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Floriana | |||||||
08 Feb 2020 15:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Mosta | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Qrendi | |||||||
08 Feb 2020 15:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Pembroke Athleta | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Southern Myanmar | |||||||
08 Feb 2020 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ispe | |||||||
08 Feb 2020 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Mahar United | |||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Perth SC | |||||||
08 Feb 2020 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Perth Glory Am | |||||||
08 Feb 2020 09:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Armadale | |||||||
08 Feb 2020 11:05 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | ECU Joondalup | |||||||
08 Feb 2020 11:05 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Bayswater City | |||||||
08 Feb 2020 11:05 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Balcatta | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Dergview | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Knockbreda | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Ballyclare Comrades | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 5 | 2 - 3 | Loughgall | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | AmaZulu | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Super Eagles | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Real Kings | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Lamontville Golden Arrows | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Royal Eagles | |||||||
08 Feb 2020 18:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Uthongathi | |||||||
08 Feb 2020 18:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Supersport United | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Centro Espanol | |||||||
08 Feb 2020 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Paraguayo | |||||||
Mexico Segunda Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 21:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Tecos UAG | |||||||
Holland Ligue 3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Quick Boys | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 6 - 3 | 2 - 2 | Rijnsburgse Boys | |||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | de Treffers | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Gelders Veenendaalse VV | ||||||||
08 Feb 2020 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Excelsior Maassluis | |||||||
08 Feb 2020 14:30 | ? - ? | ? - ? | HHC Hardenberg | ||||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | IJsselmeervogels | |||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Royal Olympic Club Charleroi | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | La Louviere | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tubize | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dender | |||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Patro Eisden | |||||||
Finland Suomen Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
08 Feb 2020 11:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Turku | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Lahti | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gnistan | |||||||
08 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Mypa | |||||||
08 Feb 2020 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | KuPS | |||||||
08 Feb 2020 13:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Kpv | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | AC Oulu | |||||||
08 Feb 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sjk Akatemia | |||||||
Cyprus 2 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aris Limassol | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Agia Napa | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Digenis Morphou | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Plaza Amador | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Tauro FC | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting San Miguelito | |||||||
08 Feb 2020 23:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | San Francisco | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Joinville SC | |||||||
08 Feb 2020 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Tubarao Sc | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Masfut | |||||||
08 Feb 2020 13:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Bataeh | |||||||
08 Feb 2020 13:20 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dubba Al-Husun | |||||||
Greece Football League 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Niki Volou | |||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aspropyrgos Enosis | |||||||
Qatar Prince Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Al Khor SC | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Markhiya | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Braga U23 | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Belenenses U23 | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Benfica U23 | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Academica Coimbra U23 | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Gd Estoril Praia U23 | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Feirense U23 | |||||||
08 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Fc Setubal U23 | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Hilal Obayed | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Pachuca U20 | |||||||
08 Feb 2020 15:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Monterrey U20 | |||||||
08 Feb 2020 17:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chivas Guadalajara U20 | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wafa | |||||||
08 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Legon Cities |
Totaal wedstrijden: 446
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...