Speelschema voetbal 08-08-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Independiente | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | ? - ? | ? - ? | Al Shabab Ksa | ||||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Omonia Nicosia FC | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Đảo Síp U19 | |||||||
08 Aug 2018 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pas Giannina | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Alaves | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zaragoza | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Real Oviedo | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Barakaldo CF | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Atletico Baleares | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Apolonia Fier | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lleida | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Getafe | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Numancia | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Girona | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mallorca | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | SD Ponferradina | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd San Fernando Isleno | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bangu | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Alcorcon | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Leixoes | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tarxien Rainbows | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Levante | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Deportivo La Coruna | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Espanyol | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spal | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rimini | |||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Elche Cf Ilicitano | |||||||
08 Aug 2018 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Almeria | |||||||
08 Aug 2018 19:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Livorno | |||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Porto B | |||||||
08 Aug 2018 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | |||||||
08 Aug 2018 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Macae | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Santos | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hafnarfjordur FH | |||||||
08 Aug 2018 20:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Vikingur Reykjavik | |||||||
08 Aug 2018 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Keflavik | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | FK Shkendija 79 | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 2 | Spartak Moscow | |||||||
08 Aug 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | AEK Athens | |||||||
AFC CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ceres | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 01:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ponte Preta | |||||||
Danish Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Odder IGF | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Silkeborg IF | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | HIK | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lyngby | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Skive IK | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | BK Frem | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 9 | 0 - 2 | Brabrand IF | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 6 | 0 - 5 | Fredericia | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 10 | 0 - 3 | Viborg | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sydvest | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 10 | 0 - 4 | Thisted | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kolding IF | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aarhus Fremad | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | AB Kobenhavn | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Vinder Vatanspor Vri | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Naestved | |||||||
08 Aug 2018 17:45 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Gentofte Vangede If/gvi | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 01:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Gremio | |||||||
08 Aug 2018 23:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Baltika | |||||||
08 Aug 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fakel Voronezh | |||||||
08 Aug 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Sochi | |||||||
08 Aug 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
08 Aug 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Khimki | |||||||
08 Aug 2018 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rotor Volgograd | |||||||
08 Aug 2018 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Krasnodar II | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sibir | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Luch-Energiya | |||||||
08 Aug 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Armavir | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | El Entag El Harby | |||||||
08 Aug 2018 17:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Misr El Maqasah | |||||||
08 Aug 2018 17:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nogoom El Mostakbal | |||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Enppi | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AmaZulu | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Orlando Pirates | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Maritzburg United | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bloemfontein Celtic | |||||||
08 Aug 2018 18:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Cape Town City | |||||||
International Champions Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 01:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | AS Roma | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 10:05 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Queensland Lions SC | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 17:15 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Tartu FS Santos | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Klubi 04 | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Inter Palmira | |||||||
Korea FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
08 Aug 2018 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
08 Aug 2018 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
08 Aug 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chuncheon Citizen | |||||||
08 Aug 2018 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mokpo City | |||||||
08 Aug 2018 11:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gyeongju KHNP | |||||||
08 Aug 2018 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Jeju United FC | |||||||
08 Aug 2018 11:30 | FT | 8 - 0 | 2 - 0 | Yangpyeong | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | UMF Selfoss | |||||||
08 Aug 2018 20:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Haukar | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Ullared | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | SpVgg Unterhaching | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Munchen 1860 | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Sv Meppen | |||||||
Poland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | |||||||
08 Aug 2018 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mks Kluczbork | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gwardia Koszalin | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | KFC Komarno | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 4 | MSK Zilina | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | 1. Tatran Presov | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Lokomotiva Kosice | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Zemplin Michalovce | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 9 | 0 - 4 | Odeva Lipany | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Slavoj Trebisov | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Sport Podbrezova | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 4 | Poprad | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Namestovo | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Mfk Vranov Nad Topou | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sarisske Michalany | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 4 | Spisske Podhradie | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ptava Nv Pticie | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cadca | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tjd Pribelce | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Mfk Lokomotiva Zvolen | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Javornik Makov | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 2 | SK Pramen Kovacova | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Humenne | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Mfk Velke Kapusany | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Poltar | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Mladost Kalsa | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Geca | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Velka Lomnica | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 5 | Stk 1914 Samorin | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | DAC Dunajska Streda | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | FK Senica | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 10 | 1 - 4 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nitra | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | FK Pohronie | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Povazska Bystrica | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Tatran Krasno Nad Kysucou | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Fc Vydrany | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Kolarovo | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Slovan Ivanka Pri Dunaji | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kfc Kalna Nad Hronom | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Slovan Galanta | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Belusa | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | MFK Kosice | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nove Mesto | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Banik Prievidza | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mfk Vrbove | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Partizan Cierny Balog | |||||||
08 Aug 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfk Teplican | |||||||
08 Aug 2018 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dunajska Luzna | |||||||
08 Aug 2018 16:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Rohoznik | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Skf Sered | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Artmedia Petrzalka | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Pata | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Bahon | |||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Hrusovany | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Inter Bratislava | |||||||
Mexico Copa Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mineros De Zacatecas | |||||||
08 Aug 2018 01:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Necaxa | |||||||
08 Aug 2018 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Celaya | |||||||
08 Aug 2018 03:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Monterrey | |||||||
08 Aug 2018 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club America | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Academia Cantolao | |||||||
08 Aug 2018 21:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | East Thurrock United | |||||||
Coppa Italia Lega PRO Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 17:30 | ? - ? | ? - ? | Catanzaro | ||||||||
08 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fermana | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 21:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Cr Flamengo Rj Youth | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 19:45 | ? - ? | ? - ? | 2 De Mayo | ||||||||
08 Aug 2018 19:45 | ? - ? | ? - ? | Club Fernando De La Mora | ||||||||
08 Aug 2018 19:45 | ? - ? | ? - ? | Fulgencio Yegros | ||||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | General Caballero | |||||||
08 Aug 2018 22:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gungahlin United | |||||||
Thailand League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Ubon Umt United | |||||||
08 Aug 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Air Force Central | |||||||
08 Aug 2018 13:00 | FT | 4 - 4 | 2 - 1 | Bangkok Glass Pathum | |||||||
08 Aug 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ranong United | |||||||
Venezuela Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Monagas SC | |||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Anzoategui | |||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Caracas FC | |||||||
08 Aug 2018 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Aragua | |||||||
08 Aug 2018 20:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Atletico Venezuela | |||||||
08 Aug 2018 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carabobo | |||||||
08 Aug 2018 20:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Portuguesa de Desportos | |||||||
08 Aug 2018 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mineros de Guayana | |||||||
08 Aug 2018 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zulia | |||||||
08 Aug 2018 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Tachira | |||||||
08 Aug 2018 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zamora Barinas | |||||||
08 Aug 2018 22:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Estudiantes Merida | |||||||
Vietnam Championship U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 09:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | U21 Hà Nội | |||||||
08 Aug 2018 09:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Viettel U21 | |||||||
08 Aug 2018 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | U21 Sông Lam Nghệ An | |||||||
08 Aug 2018 10:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | U21 Đắk Lắk | |||||||
Israel Ligat Al Toto Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | |||||||
08 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal Kadougli | |||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Ahli Atbara | |||||||
COTIF Tournament Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 21:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Russia U20 | |||||||
CONCACAF League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Motagua | |||||||
08 Aug 2018 01:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Diriangen | |||||||
08 Aug 2018 03:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CD FAS | |||||||
UAFA Club Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Usm Alger |
Totaal wedstrijden: 209
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...