Speelschema voetbal 09-02-2020
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | AFC Bournemouth | |||||||
09 Feb 2020 16:30 | ? - ? | ? - ? | West Ham United | ||||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | West Bromwich | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | US Sassuolo Calcio | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Udinese | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Lecce | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cagliari | |||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lazio | |||||||
09 Feb 2020 19:45 | FT | 4 - 2 | 0 - 2 | AC Milan | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chievo | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pescara | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Benevento | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mallorca | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Real Madrid | |||||||
09 Feb 2020 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sevilla | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Barcelona | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SD Ponferradina | |||||||
09 Feb 2020 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | CD Mirandes | |||||||
09 Feb 2020 17:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Elche | |||||||
09 Feb 2020 17:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Oviedo | |||||||
09 Feb 2020 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Numancia | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | RB Leipzig | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 12:30 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
09 Feb 2020 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Hannover 96 | |||||||
09 Feb 2020 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bochum | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Saint-Etienne | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Stade Reims | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Lyon | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritimo | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Setubal | |||||||
09 Feb 2020 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Portimonense | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Rio Ave | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 12:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | CSKA Moscow | |||||||
09 Feb 2020 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Fredrikstad | |||||||
09 Feb 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pelister Bitola | |||||||
09 Feb 2020 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pepo | |||||||
09 Feb 2020 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Fotbal Trinec | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
09 Feb 2020 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Austin Bold | |||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arendal | |||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Stjordals Blink | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Louisville City | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 00:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Tucuman | |||||||
09 Feb 2020 20:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Velez Sarsfield | |||||||
09 Feb 2020 22:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 10:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Antalyaspor | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Basaksehir FK | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Galatasaray | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Chivas Guadalajara | |||||||
09 Feb 2020 03:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Monterrey | |||||||
09 Feb 2020 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Atletico San Luis | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Luzern | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Servette | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Lugano | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:15 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | SL Benfica B | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | SC Covilha | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Academica Coimbra | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SC Farense | |||||||
09 Feb 2020 17:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Casa Pia Ac | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 05:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Central Coast Mariners FC | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Aris Thessaloniki | |||||||
09 Feb 2020 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Olympiakos | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | OFI Crete | |||||||
09 Feb 2020 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Panathinaikos | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | |||||||
09 Feb 2020 18:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ethnikos Achnas | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | EN Paralimni | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | AEL Limassol | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Politehnica Iasi | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Bucuresti | |||||||
09 Feb 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | CS Universitatea Craiova | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Pogon Szczecin | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zaglebie Lubin | |||||||
09 Feb 2020 16:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | LKS Lodz | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Minerva Punjab | |||||||
09 Feb 2020 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Chennai City | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
09 Feb 2020 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hnk Gorica | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | El Gounah | |||||||
09 Feb 2020 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | El Zamalek | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Red Bull Salzburg | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lausanne Sports | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Vaduz | |||||||
Andorra Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletic Escaldes | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ue Engordany | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | UE Santa Coloma | |||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | UE Sant Julia | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Ad San Carlos | |||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Jicaral | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Perez Zeledon | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Herediano | |||||||
09 Feb 2020 22:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Alajuelense | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Real Santa Cruz | |||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bolivar | |||||||
09 Feb 2020 21:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | San Jose | |||||||
09 Feb 2020 23:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | |||||||
09 Feb 2020 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Xelaju MC | |||||||
09 Feb 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Csyd Mixco | |||||||
09 Feb 2020 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Siquinala FC | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Sanarate | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cd Chalatenango | |||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | CD FAS | |||||||
09 Feb 2020 01:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Independiente San Vicente | |||||||
09 Feb 2020 21:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santa Tecla | |||||||
09 Feb 2020 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Once Municipal | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 01:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Real De Minas | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | CD Olimpia | |||||||
09 Feb 2020 22:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Honduras Progreso | |||||||
09 Feb 2020 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Upnfm | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 01:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Deportivo Pereira | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Millonarios | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | |||||||
09 Feb 2020 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Valledupar | |||||||
09 Feb 2020 20:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Inter Palmira | |||||||
09 Feb 2020 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tigres FC | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Los Andes | |||||||
09 Feb 2020 20:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Ca San Miguel | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Lala | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Metropolitanos | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | ? - ? | ? - ? | Llaneros FC | ||||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 22:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Cerro Porteno | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Istanbulspor | ||||||||
09 Feb 2020 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Balikesirspor | |||||||
09 Feb 2020 13:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Bursaspor | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Boluspor | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Js Kabylie | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | U.s.monastir | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Africain | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Etoile Metlaoui | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | J.s. Kairouanaise | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Us Tataouine | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 12:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ergotelis | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Platanias FC | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 0 | Pas Giannina | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | PAE Levadiakos | |||||||
Hungary NB 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Nyiregyhaza | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | MTK Hungaria FC | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Budafoki Mte | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Vasas | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gyirmot Se | |||||||
09 Feb 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Siofok | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | SP La Fiorita | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SP Libertas | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 6 - 3 | 6 - 1 | Cailungo | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ss Virtus | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Hallescher | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Matlock Town | ||||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Heartland | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Abia Warriors | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Warri Wolves | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ifeanyi Ubah | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Kano Pillars | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kwara United | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nasarawa United | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bengaluru | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 05:30 | ? - ? | ? - ? | Wing Yee Ft | ||||||||
09 Feb 2020 05:30 | ? - ? | ? - ? | Citizen | ||||||||
09 Feb 2020 05:30 | ? - ? | ? - ? | Hong Kong FC | ||||||||
09 Feb 2020 05:30 | ? - ? | ? - ? | Hoi King Sa | ||||||||
09 Feb 2020 05:30 | ? - ? | ? - ? | Hong Kong Sapling | ||||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Cusco FC | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Dep. San Martin | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Carlos Stein | |||||||
09 Feb 2020 20:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Academia Cantolao | |||||||
09 Feb 2020 22:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alianza Lima | |||||||
Scotland FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Hibernian FC | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Celtic | |||||||
New Zealand Football Championships Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Canterbury United | |||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Wellington Phoenix Reserve | |||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Tasman United | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:40 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Al Ttadamon | |||||||
09 Feb 2020 16:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Nasar | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Univ Catolica | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Colo Colo | |||||||
09 Feb 2020 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Palestino | |||||||
Brazil Campeonato Carioca Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Botafogo | |||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Resende-RJ | |||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Vasco da Gama | |||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CSA Alagoas AL | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | America Natal Rn | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 01:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Leones Univ Guadalajara | |||||||
09 Feb 2020 03:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zacatepec | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Caxias Rs | |||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gremio | |||||||
09 Feb 2020 22:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Ec Pelotas Rs | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Inter De Limeira | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sao Paulo | |||||||
09 Feb 2020 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ituano Sp | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bravos Do Maquis | |||||||
09 Feb 2020 14:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Recreativo Libolo | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Academica Lobito | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting Cabinda | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Santa Lucia | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hibernians FC | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Naxxar Lions | |||||||
09 Feb 2020 12:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Qormi | |||||||
09 Feb 2020 14:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | St Andrews | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 09:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Shan United | |||||||
09 Feb 2020 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chin United | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Bidvest Wits | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hungry Lions | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nwu Students | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cape Town City | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Deportivo Muniz | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Defensores De Cambaceres | |||||||
Germany Oberliga NOFV Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Arminia Hannover | |||||||
Finland Suomen Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Haka | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 23:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Union Deportivo Universitario | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Figueirense (SC) | |||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Criciuma | |||||||
09 Feb 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense SC | |||||||
Greece Football League 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ialysos | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Triglia | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kalamata Ao | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nea Kavala | |||||||
09 Feb 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Veria FC | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Famalicao U23 | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani | |||||||
09 Feb 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Hay Al Wadi | |||||||
09 Feb 2020 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Merreikh | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | San Luis U20 | |||||||
09 Feb 2020 15:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Necaxa U20 | |||||||
09 Feb 2020 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club America U20 | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bumamuru | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletico Olympic | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Aigle Noir | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lydia Lb Academi | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Bujumbura City | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Musongati | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bs Dynamic | |||||||
09 Feb 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ngozi City | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Accra Hearts Of Oak | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Liberty Professionals | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ebusua Dwarfs | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Asante Kotoko | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Berekum Chelsea | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Techiman Eleven Wonders | |||||||
09 Feb 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Medeama Sc | |||||||
UAFA Club Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Feb 2020 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mc Alger |
Totaal wedstrijden: 256
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):