Speelschema voetbal 12-02-2016
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | AS Roma | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vicenza | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Rayo Vallecano | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Schalke 04 | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Greuther Furth | |||||||
12 Feb 2016 17:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Kaiserslautern | |||||||
12 Feb 2016 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | RB Leipzig | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Angers SCO | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Clermont Foot | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Nancy | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Lavallois MFC | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Tours FC | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sochaux | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Stade Brestois | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nimes | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Evian Thonon Gaillard | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 20:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Porto | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Utrecht | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 22:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | CA Banfield | |||||||
12 Feb 2016 22:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Temperley | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Royal Excel Mouscron | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | St Johnstone | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Slovan Liberec | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kasimpasa | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chesterfield | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Sparta Rotterdam | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Eindhoven | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | MVV Maastricht | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Fortuna Sittard | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | VVV Venlo | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Den Bosch | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Volendam | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Jong Ajax Amsterdam | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Emmen | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 09:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Newcastle Jets FC | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 01:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
Finland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Teraktor-Sazi | |||||||
12 Feb 2016 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Saba Battery | |||||||
12 Feb 2016 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Saipa | |||||||
12 Feb 2016 13:40 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Foolad Khozestan | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pandurii | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaglebie Lubin | |||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wisla Krakow | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Carmarthen | |||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Aberystwyth Town | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Semawah | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Ain | |||||||
12 Feb 2016 13:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ahli Al-Fujirah | |||||||
12 Feb 2016 16:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Nasr Dubai | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Ahli Doha | |||||||
12 Feb 2016 13:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Duhail Lekhwia | |||||||
12 Feb 2016 16:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Khor SC | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 08:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Sabah FA | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Melaka United | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | DRB-Hicom | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kuala Lumpur | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 6 - 1 | 6 - 0 | ATM Angkatan Tentera | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kuantan FA | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 02:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Limon | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Seraing United | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | That Ras | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 23:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Anzoategui | |||||||
12 Feb 2016 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Tachira | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Colmar | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Chambly | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Epinal | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | US Boulogne | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Frejus Saint-Raphael | |||||||
12 Feb 2016 19:00 | ? - ? | ? - ? | Les Herbiers | ||||||||
12 Feb 2016 19:00 | ? - ? | ? - ? | Orleans US 45 | ||||||||
12 Feb 2016 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AS Beziers | |||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sedan | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 21:10 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Olimpia Asuncion | |||||||
12 Feb 2016 23:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Beitar Tel Aviv Ramla | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Afula | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Herzliya | |||||||
12 Feb 2016 15:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Ashkelon | ||||||||
12 Feb 2016 15:00 | ? - ? | ? - ? | Ironi Ramat Hasharon | ||||||||
12 Feb 2016 15:00 | ? - ? | ? - ? | Maccabi Yavne | ||||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mc Alger | |||||||
12 Feb 2016 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Mc Oran | |||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Na Hussein Dey | |||||||
12 Feb 2016 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cs Constantine | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 15:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chania | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Rot-weiss Erfurt | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 15:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Fath | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Uhud Medina | |||||||
12 Feb 2016 12:40 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Orubah | |||||||
12 Feb 2016 12:55 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Nahdha | |||||||
12 Feb 2016 16:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dhamk | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 01:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Juan Aurich | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Aberdare Town | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Kuw | |||||||
12 Feb 2016 15:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al-Qadsia SC | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Central Norte Salta | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Om Medea | |||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | A Bou Saada | |||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mc Saida | |||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Om Arzew | |||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mc El Eulma | |||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Paradou Ac | |||||||
12 Feb 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Crb Ain Fakroun | |||||||
12 Feb 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Usmm Hadjout | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Asi Gilboa | |||||||
12 Feb 2016 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bnei Majd Kurum | |||||||
12 Feb 2016 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Ironi Kiryat Ata | |||||||
12 Feb 2016 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | |||||||
12 Feb 2016 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Maccabi Daliyat Karmel | |||||||
12 Feb 2016 12:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Maalot Tarshiha | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Kfar Shalem | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Shaarayim | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Hod Hasharon | |||||||
12 Feb 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | |||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Glenavon Lurgan | |||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Linfield FC | |||||||
12 Feb 2016 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Coleraine | |||||||
12 Feb 2016 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 22:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Union Espanola | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sao Jose Poa Rs | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 20:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Cobreloa | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | San Gwann | |||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Perth Glory Am | |||||||
12 Feb 2016 12:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Perth SC | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Highlands Park | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Feb 2016 13:20 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Thaid | |||||||
12 Feb 2016 13:25 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Ajman |
Totaal wedstrijden: 134
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...