Speelschema voetbal 13-03-2024
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:30 | FT | 4 - 3 | 0 - 3 | Luton Town | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Andorra | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 12:00 | ? - ? | ? - ? | Ik Sirius U21 | ||||||||
13 Mar 2024 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Utsiktens BK | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Belgrano | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aberdeen | |||||||
13 Mar 2024 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Hibernian FC | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Inter Milan | |||||||
13 Mar 2024 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | PSV Eindhoven | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Stevenage Borough | |||||||
CONCACAF Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:15 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
13 Mar 2024 02:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Orlando City | |||||||
13 Mar 2024 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Herediano | |||||||
AFC CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Abdish Ata Kant | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shandong Taishan | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 20:10 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Nice | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Nacional Asuncion | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tochigi SC | |||||||
13 Mar 2024 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Roasso Kumamoto | |||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Omiya Ardija | |||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Tokushima Vortis | |||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ban Di Tesi Iwaki | |||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Yamagata Montedio | |||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Renofa Yamaguchi | |||||||
Russian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Akhmat Grozny | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
13 Mar 2024 17:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dynamo Moscow | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Brusque | |||||||
13 Mar 2024 00:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Bahia | |||||||
13 Mar 2024 22:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Porto Velho/ro | |||||||
13 Mar 2024 22:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Murici | |||||||
13 Mar 2024 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Internacional | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 15:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sanat-Naft | |||||||
13 Mar 2024 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Malavan | |||||||
13 Mar 2024 15:15 | ? - ? | ? - ? | Esteghlal Khozestan | ||||||||
13 Mar 2024 15:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Mes Rafsanjan | |||||||
13 Mar 2024 15:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sepahan | |||||||
13 Mar 2024 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Baderan Tehran | |||||||
13 Mar 2024 15:30 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Havadar SC | |||||||
13 Mar 2024 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Persepolis | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Madura United | |||||||
13 Mar 2024 13:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Arema Malang | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Southern District | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Rakow Czestochowa | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Inter Kashi | |||||||
13 Mar 2024 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Kashmir | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Zeleznicar Pancevo | |||||||
13 Mar 2024 15:55 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Napredak Krusevac | |||||||
13 Mar 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Crvena Zvezda | |||||||
Vietnam National Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Becamex Bình Dương | |||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Đà Nẵng | |||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nam Định | |||||||
13 Mar 2024 12:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Công An Hà Nội | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ask Bravo | |||||||
13 Mar 2024 15:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rogaska | |||||||
13 Mar 2024 17:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Domzale | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Wasl | |||||||
13 Mar 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Khor Fakkan | |||||||
13 Mar 2024 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Al Wehda UAE | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
Champions League UEFA U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Madrid U19 | |||||||
13 Mar 2024 17:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Porto U19 | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Univ De Vinto | |||||||
13 Mar 2024 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Real Santa Cruz | |||||||
13 Mar 2024 22:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Nacional Potosi | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Comunicaciones | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Victoria | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dziugas Telsiai | |||||||
13 Mar 2024 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
13 Mar 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Siauliai | |||||||
13 Mar 2024 18:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Buxoro | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:05 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Cucuta | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:10 | ? - ? | ? - ? | Deportivo Armenio | ||||||||
13 Mar 2024 20:00 | ? - ? | ? - ? | Ferrocarril Midland | ||||||||
Bosnia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 14:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Jedinstvo Bihac | |||||||
13 Mar 2024 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Borac Banja Luka | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Sadaqa | |||||||
13 Mar 2024 20:30 | FT | 1 - 4 | 3 - 1 | Asaria | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 20:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Tre Fiori | |||||||
13 Mar 2024 20:15 | ? - ? | ? - ? | AC Juvenes/Dogana | ||||||||
13 Mar 2024 20:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fiorentino | |||||||
13 Mar 2024 20:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Tre Penne | |||||||
13 Mar 2024 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ss Virtus | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
13 Mar 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | OFK Petrovac | |||||||
13 Mar 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
13 Mar 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ofk Mladost Dg | |||||||
13 Mar 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Decic Tuzi | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Hy Lạp U17 | |||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 9 - 0 | 4 - 0 | North Macedonia Womens U17 | |||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Đan Mạch U17 | |||||||
13 Mar 2024 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Serbia U17 | |||||||
England U21 Professional Development League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Barnsley U21 | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sport Podbrezova | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Gombe United | |||||||
13 Mar 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Shooting Stars Sc | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Abia Warriors | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Rivers United | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Lagos | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Bendel Insurance | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 14:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 1 | Mohun Bagan | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |||||||
13 Mar 2024 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kp Calisia Kalisz | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pogon Szczecin Youth | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 01:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cusco FC | |||||||
13 Mar 2024 23:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Alianza Lima | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Slough Town | |||||||
Bahrain Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 18:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ittihad Bhr | |||||||
13 Mar 2024 18:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Ittifaq | |||||||
13 Mar 2024 18:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Tadhmon | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Al-Nasar | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Ahed | |||||||
13 Mar 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Ahed | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 01:05 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Club Chivas Tapatio | |||||||
13 Mar 2024 03:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Alebrijes De Oaxaca | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sagrada Esperanca | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Csd Vargas Torres | |||||||
13 Mar 2024 20:30 | ? - ? | ? - ? | Manta | ||||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ballkani | |||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kf Liria | |||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kf Llapi | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 09:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Playford City Patriots | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Moroka Swallows | |||||||
Italy Serie D Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 13:30 | ? - ? | ? - ? | Imolese | ||||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Charleroi B | |||||||
Finland Suomen Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 17:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Vipa | |||||||
Switzerland - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chenois | |||||||
Israel Youth League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ashdod Ms U19 | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Plaza Amador | |||||||
Thailand League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Muang Thong United | |||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Trat Fc | |||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sukhothai | |||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Port | |||||||
13 Mar 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bangkok United FC | |||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Uthai Thani Forest | |||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Bangkok Glass Pathum | |||||||
13 Mar 2024 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Chiangrai United | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 08:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ulytau Zhezkazgan | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Aduana Stars | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karela United | |||||||
13 Mar 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nsoatreman | |||||||
13 Mar 2024 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Accra Lions | |||||||
Tanzania Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mtibwa Sugar | |||||||
Uruguay Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Mar 2024 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Danubio FC |
Totaal wedstrijden: 149
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...