Speelschema voetbal 14-03-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Valladolid | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Levante | ||||||||
14 Mar 2020 17:30 | ? - ? | ? - ? | Barcelona | ||||||||
14 Mar 2020 20:00 | ? - ? | ? - ? | Villarreal | ||||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Karlstad BK | |||||||
14 Mar 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Neman Grodno | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Gute | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Akropolis IF | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Umea FC | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Spartak Moscow | |||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 7 - 1 | 4 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Genclerbirligi | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
14 Mar 2020 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fenerbahce | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:30 | ? - ? | ? - ? | Elfsborg | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Falkenbergs FF | ||||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 03:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Queretaro FC | |||||||
14 Mar 2020 03:10 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Pachuca | |||||||
14 Mar 2020 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Puebla | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Perth Glory FC | |||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Western Sydney | |||||||
Vietnam Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Becamex Bình Dương | |||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tanjong Pagar Utd | |||||||
14 Mar 2020 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Arema Malang | |||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Persiraja Aceh | |||||||
14 Mar 2020 11:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Persija Jakarta | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Karpaty Lviv | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Kolos Kovalivka | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Illichivets mariupol | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Zalaegerszegi TE | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Kaposvar | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Varda Se | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Paksi SE | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
14 Mar 2020 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Diosgyor | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:20 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Chennai City | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Radnik Surdulica | |||||||
14 Mar 2020 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vojvodina | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Cukaricki | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Macva Sabac | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Indjija | |||||||
14 Mar 2020 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac | |||||||
14 Mar 2020 17:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Perak | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Felda United FC | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pahang | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Wehda UAE | |||||||
14 Mar 2020 13:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ittihad Kalba | |||||||
14 Mar 2020 13:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Al-Sharjah | |||||||
14 Mar 2020 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Ain | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 08:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Johor Darul Takzim II | |||||||
14 Mar 2020 12:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Kuala Lumpur | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | PKNP | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Negeri Sembilan | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kuching Fa | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Saprissa | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jorge Wilstermann | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Honduras Progreso | |||||||
14 Mar 2020 21:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | CD Olimpia | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 00:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Pottu via HO | |||||||
14 Mar 2020 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Macara | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk U21 | |||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Vorskla U21 | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Falkirk | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Montrose | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Airdrie United | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Raith Rovers | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Clyde | ||||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Redlands United FC | |||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Moreton Bay United | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 04:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Para Hills Knights | |||||||
14 Mar 2020 06:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Comets FC | |||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Adelaide Blue Eagles | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sogdiana Jizak | |||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Qizilqum Zarafshon | |||||||
14 Mar 2020 13:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Metallurg Bekobod | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 16:10 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Almirante Brown | |||||||
14 Mar 2020 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Talleres Rem De Escalada | |||||||
14 Mar 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportivo Armenio | |||||||
14 Mar 2020 19:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 4 | UAI Urquiza | |||||||
14 Mar 2020 19:00 | ? - ? | ? - ? | Argentino de Quilmes | ||||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 07:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Bayswater City | |||||||
14 Mar 2020 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ECU Joondalup | |||||||
14 Mar 2020 07:05 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Floreat Athena | |||||||
14 Mar 2020 07:05 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Cockburn City | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
14 Mar 2020 12:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Krasnodar Iii | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartak Vladikavkaz | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Makhachkala | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | |||||||
14 Mar 2020 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | South Melbourne | |||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bentleigh Greens | |||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Melbourne Knights | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Altay Spor Kulubu | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Boluspor | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
14 Mar 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ufa Youth | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Mc Oran | |||||||
14 Mar 2020 16:45 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Nc Magra | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 09:00 | ? - ? | ? - ? | Slavia Praha u19 | ||||||||
14 Mar 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Mlada Boleslav U19 | ||||||||
14 Mar 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Brno U19 | ||||||||
14 Mar 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Viktoria Plzen U19 | ||||||||
14 Mar 2020 11:30 | ? - ? | ? - ? | Sparta Praha U19 | ||||||||
14 Mar 2020 13:30 | ? - ? | ? - ? | Pardubice U19 | ||||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zarkovo | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zlatibor Cajetina | |||||||
Hungary NB 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Bekescsaba | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Vasas | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | ETO Gyori FC | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dorogi | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Budaorsi Sc | |||||||
14 Mar 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Csakvari Tk | |||||||
Belarus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
14 Mar 2020 15:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Dinamo Minsk | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Bad Gleichenberg | ||||||||
14 Mar 2020 15:59 | ? - ? | ? - ? | Vocklamarkt | ||||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Croatia U17 | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Hà Lan U17 | ||||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Grantham Town | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Gainsborough Trinity | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Scarborough | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Witton Albion | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nantwich Town | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Hyde United | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Whitby Town | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 0 | Fc United Of Manchester | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Atherton Collieries | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Morpeth Town | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Buxton FC | ||||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Chennai Titans | |||||||
Bulgaria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:15 | ? - ? | ? - ? | Ludogorets Razgrad | ||||||||
Hungary Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 10:00 | ? - ? | ? - ? | Zaglebie Lubin Youth | ||||||||
14 Mar 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Gornik Zabrze Youth | ||||||||
14 Mar 2020 11:00 | ? - ? | ? - ? | Arka Gdynia Youth | ||||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Hendon | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Gosport Borough | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Chesham United | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Walton Casuals | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Hartley Wintney | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Harrow Borough | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Merthyr Town | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Blackfield Langley | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Salisbury City | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Yate Town | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Metropolitan Police | ||||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Aldershot Town | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chesterfield | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Stockport County | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Eastleigh | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | |||||||
14 Mar 2020 17:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ebbsfleet United | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 02:00 | FT | 10 - 0 | 7 - 0 | Mount Waverley City Sc | |||||||
14 Mar 2020 03:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Casey Comets | |||||||
14 Mar 2020 03:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Northcote City | |||||||
14 Mar 2020 03:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Langwarrin | |||||||
14 Mar 2020 04:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Monash University | |||||||
14 Mar 2020 04:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Whittlesea United | |||||||
14 Mar 2020 04:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Western Eagles | |||||||
14 Mar 2020 05:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | North Geelong Warriors | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kettering Town | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Brackley Town | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Curzon Ashton | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Boston United | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Farsley Celtic | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Blyth Spartans | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Guiseley | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kidderminster | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Gateshead | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Hereford | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Altrincham | ||||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | St Albans City | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Wealdstone | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 2 | Tonbridge Angels | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Chelmsford City | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Havant and Waterlooville | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Maidstone United | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Oxford City | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bath City | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Billericay Town | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Slough Town | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sohar Club | |||||||
14 Mar 2020 13:50 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Oman Club | |||||||
14 Mar 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dhufar | |||||||
New Zealand Football Championships Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Team Wellington | |||||||
14 Mar 2020 23:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Tasman United | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 00:10 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | San Lorenzo | |||||||
14 Mar 2020 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Velez Sarsfield | |||||||
14 Mar 2020 23:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Boca Juniors | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Om Medea | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jsm Skikda | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | As Khroub | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Rc Arba | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Drb Tadjenant | |||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Mo Bejaia | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:00 | ? - ? | ? - ? | Maccabi Tzur Shalom | ||||||||
14 Mar 2020 18:45 | ? - ? | ? - ? | Sc Maccabi Ashdod | ||||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Univ Catolica | |||||||
14 Mar 2020 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | La Serena | |||||||
Brazil Campeonato Carioca Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Americano Rj | |||||||
14 Mar 2020 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Macae | |||||||
14 Mar 2020 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Portuguesa Rj | |||||||
14 Mar 2020 22:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cabofriense Rj | |||||||
14 Mar 2020 22:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cabofriense Rj | |||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bahia | |||||||
14 Mar 2020 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CRB AL | |||||||
14 Mar 2020 21:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Fortaleza | |||||||
14 Mar 2020 23:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | ABC RN | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cafetaleros De Tapachula | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventude | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 00:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Agua Santa | |||||||
14 Mar 2020 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gremio Novorizontino | |||||||
14 Mar 2020 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Palmeiras | |||||||
14 Mar 2020 22:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Santos | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cuando Cubango | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Bravos Do Maquis | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Queens Park | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Cove Rangers | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Stenhousemuir | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Brechin City | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Annan Athletic | ||||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Manta | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 04:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Adelaide Panthers | |||||||
14 Mar 2020 06:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Playford City Patriots | |||||||
14 Mar 2020 07:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Western Strikers SC | |||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | West Torrens Birkalla | |||||||
14 Mar 2020 08:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | West Adelaide | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 06:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sydney Olympic | |||||||
14 Mar 2020 08:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sydney United | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Black Leopards | |||||||
14 Mar 2020 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mamelodi Sundowns | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 08:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bonnyrigg White Eagles | |||||||
14 Mar 2020 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Blacktown Spartans | |||||||
Germany Oberliga NOFV Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 14:30 | ? - ? | ? - ? | Sv Linx | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Germania Egestorf Langreder | ||||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 08:30 | ? - ? | ? - ? | Mitchelton | ||||||||
14 Mar 2020 08:30 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Sunshine Coast | |||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Logan Lightning | |||||||
14 Mar 2020 09:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Rochedale Rovers | |||||||
Holland Ligue 3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:30 | ? - ? | ? - ? | IJsselmeervogels | ||||||||
14 Mar 2020 13:30 | ? - ? | ? - ? | Quick Boys | ||||||||
14 Mar 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Scheveningen | ||||||||
14 Mar 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Koninklijke Hfc | ||||||||
14 Mar 2020 14:30 | ? - ? | ? - ? | Rijnsburgse Boys | ||||||||
14 Mar 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | Excelsior Maassluis | ||||||||
14 Mar 2020 17:00 | ? - ? | ? - ? | HHC Hardenberg | ||||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sv Leobendorf | ||||||||
14 Mar 2020 15:59 | ? - ? | ? - ? | Trenkwalder Admira Amateure | ||||||||
Switzerland - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Schotz | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sc Goldau | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Solothurn | ||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bassecourt | ||||||||
Switzerland 1.Liga Promotion Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Breitenrain | ||||||||
Cyprus 2 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 12:30 | ? - ? | ? - ? | Agia Napa | ||||||||
14 Mar 2020 13:30 | ? - ? | ? - ? | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||||
Indonesia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 10:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 2 | Kalteng Putra | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ts Galaxy | |||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Uthongathi | |||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Jomo Cosmos | |||||||
14 Mar 2020 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Marumo Gallants | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 13:40 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dabba Al-Fujairah | |||||||
14 Mar 2020 13:50 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Emirate | |||||||
Qatar Prince Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-Sailiya | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Monterrey U20 | |||||||
14 Mar 2020 15:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pumas Unam U20 | |||||||
14 Mar 2020 16:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Juarez U20 | |||||||
14 Mar 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Puebla U20 | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Musongati | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Les Lierres | |||||||
14 Mar 2020 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitalo | |||||||
14 Mar 2020 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bs Dynamic | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Mar 2020 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Medeama Sc |
Totaal wedstrijden: 287
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...