Speelschema voetbal 14-09-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Newcastle United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Crystal Palace | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Burnley | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Chelsea | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Leicester City | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Southampton | |||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Manchester City | |||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | West Bromwich | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Birmingham | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nottingham Forest | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Bristol City | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Reading | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Wigan Athletic | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Luton Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brentford | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Millwall | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventus | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sampdoria | |||||||
14 Sep 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Udinese | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Trapani | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Frosinone | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juve Stabia | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Livorno | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Chievo | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Levante | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Villarreal | |||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Valencia | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Malaga | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SD Huesca | |||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Almeria | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Girona | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Alcorcon | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Bayer Leverkusen | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Eintr Frankfurt | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Monchengladbach | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Werder Bremen | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hertha Berlin | |||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bayern Munich | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Arminia Bielefeld | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Holstein Kiel | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | VfB Stuttgart | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Strasbourg | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Metz | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nimes | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nice | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lorient | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Pacos Ferreira | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gil Vicente | |||||||
14 Sep 2019 21:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Aves | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 5 - 1 | 4 - 1 | Sparta Rotterdam | |||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | SC Heerenveen | |||||||
14 Sep 2019 18:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Groningen | |||||||
14 Sep 2019 19:45 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Vitesse Arnhem | |||||||
14 Sep 2019 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Emmen | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 17:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Union Santa Fe | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Argentinos Juniors | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | |||||||
14 Sep 2019 21:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | San Lorenzo | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Standard Liege | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Zulte-Waregem | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Beveren | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Club Brugge | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Celtic | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | St Johnstone | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Motherwell FC | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Livingston | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | St Mirren | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santos | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vasco da Gama | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cruzeiro | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | GIF Sundsvall | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Kalmar FF | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | San Jose Earthquakes | |||||||
14 Sep 2019 20:55 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Dallas | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Lillestrom | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Teplice | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Pribram | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Synot Slovacko | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Trelleborgs FF | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ik Frej Taby | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | RoPS Rovaniemi | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sivasspor | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Besiktas | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Kayserispor | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Sunderland | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Milton Keynes Dons | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Bolton Wanderers | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Fleetwood Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bristol Rovers | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Shrewsbury Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Rochdale | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 00:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
14 Sep 2019 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bragantino | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Coritiba | |||||||
14 Sep 2019 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Guarani Sp | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cuiaba | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 01:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Atletico San Luis | |||||||
14 Sep 2019 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CDSyC Cruz Azul | |||||||
14 Sep 2019 03:06 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tigres UANL | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Necaxa | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 18:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Go Ahead Eagles | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 01:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Moron | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ca Platense | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Instituto | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Gimnasia Jujuy | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Villa Dalmine | |||||||
14 Sep 2019 21:05 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Atletico Atlanta | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Porto B | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Cova Piedade | |||||||
14 Sep 2019 18:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chaves | |||||||
14 Sep 2019 18:15 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Vilafranquense | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
Vietnam Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Khánh Hòa | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Đà Nẵng | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 06:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Vegalta Sendai | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tokyo | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Jubilo Iwata | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mito Hollyhock | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ryukyu | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Avispa Fukuoka | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gifu | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tokyo Verdy | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ehime FC | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Baltika | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Spartak Moscow II | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Mordovia Saransk | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chayka K Sr | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Krasnodar II | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | PAOK Saloniki | |||||||
14 Sep 2019 17:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Panaitolikos Agrinio | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Volos Nfc | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Raanana | |||||||
14 Sep 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Padideh Mashhad | |||||||
14 Sep 2019 16:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sepahan | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | AEL Limassol | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | AEP Paphos | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 10:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Balestier Khalsa FC | |||||||
14 Sep 2019 13:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Singapore Warriors | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Barito Putera | |||||||
14 Sep 2019 12:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Persib Bandung | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dnipro-1 | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vorskla Poltava | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Zorya | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sepsi | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Botosani | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | WSG Wattens | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 7 - 2 | 2 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | LASK Linz | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chonburi Shark FC | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Nakhon Ratchasima | ||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Buriram United | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bangkok United FC | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 07:55 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Eastern A.A Football Team | |||||||
14 Sep 2019 10:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Yuen Long | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kaposvar | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Debreceni VSC | |||||||
14 Sep 2019 18:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Ferencvarosi TC | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lech Poznan | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wisla Krakow | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Indjija | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | FK Napredak Krusevac | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Cukaricki | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nitra | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Skf Sered | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Trencin | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MSK Zilina | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | NK Aluminij | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Neman Grodno | |||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | FC Minsk | |||||||
14 Sep 2019 18:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gorodeya | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Penybont | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bala Town | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Barry Town Afc | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Carmarthen | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:55 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al-Wakra | |||||||
14 Sep 2019 17:05 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Al-Garrafa | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Forces Armee Royales | |||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IRT Itihad de Tanger | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AmaZulu | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chippa United FC | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Polokwane City | |||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Cape Town City | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Zeljeznicar | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Borac Banja Luka | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:35 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
14 Sep 2019 12:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tianjin Quanjian | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Trans Narva | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Viborg | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sheriff | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gandzasar Kapan | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 03:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Guadalupe | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 1 | Real Potosi | |||||||
14 Sep 2019 22:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Always Ready | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Siquinala FC | |||||||
14 Sep 2019 22:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Coban Imperial | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 22:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cd Chalatenango | |||||||
14 Sep 2019 22:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Santa Tecla | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 22:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Sociedad Tocoa | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 2 | Busan I'Park | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Seoul E Land | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 02:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Olmedo Riobamba | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fuerza Amarilla | |||||||
14 Sep 2019 21:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
14 Sep 2019 23:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Spyris Kaunas | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jelgava | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Fk Valmiera | |||||||
14 Sep 2019 15:45 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Metta/LU Riga | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Podbeskidzie | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wigry Suwalki | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chrobry Glogow | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Warta Poznan | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 01:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Aguilas Doradas | |||||||
14 Sep 2019 21:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportes Tolima | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
14 Sep 2019 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Patriotas | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Grazer AK | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Liefering | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rodina Moskva | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Olimp Khimki | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pskov 747 | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Desna Chernihiv U21 | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lviv U21 | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Alloa Athletic | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Greenock Morton | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Stranraer | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Airdrie United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | East Fife | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Peterhead | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Adelaide Comets FC | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Oud Heverlee | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | KVSK Lommel | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Samarkand | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kristianstads FF | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lindome GIF | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Trollhattan | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Torns IF | |||||||
Ireland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dundalk | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Musa | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 4 - 5 | 3 - 2 | KTP Kotka | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Haka | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | TPS Turku | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tpv Tampere | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Barranquilla | |||||||
14 Sep 2019 21:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
14 Sep 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Palmira | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gute | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Karlbergs BK | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Valbo Ff | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Skiljebo SK | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Enkoping | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Gamla Upsala | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 17:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Villa San Carlos | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 08:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Perth SC | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalurgi Rustavi | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes Merida | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | ? - ? | ? - ? | Deportivo Anzoategui | ||||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zira | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gilan Gabala | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Legion Dynamo | |||||||
14 Sep 2019 13:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar Iii | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Alania | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Spartak Nalchik | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Anzhi | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | SKA Rostov | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Biolog | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Briansk | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rotor Volgograd B | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Saturn | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sokol | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Ararat Moscow | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Cerro Porteno | |||||||
14 Sep 2019 23:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Guarani CA | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bray Wanderers | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Erzurum BB | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Eskisehirspor | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Altay Spor Kulubu | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan Youth | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 08:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
14 Sep 2019 10:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Zhejiang Professional | |||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nantong Zhiyun | |||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Changchun YaTai | |||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Meizhou Hakka | |||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sichuan Longfor | |||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Beijing Beikong | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Dukla Praha | |||||||
14 Sep 2019 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fotbal Trinec | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lisen | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 3 | Sandvikens IF | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Ifk Umea | ||||||||
14 Sep 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Sandviks Ik | ||||||||
14 Sep 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Anundsjo If | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Kramfors Alliansen | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Ytterhogdal Ik | ||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 0 | Vasalunds IF | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Carlstad United BK | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aalesund FK | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Rukh Vynnyky | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metalurh Zaporizhya | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Inhulets Petrove | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 6 - 2 | 4 - 0 | Kremin Kremenchuk | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Obolon Kiev | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Byasen Toppfotball | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 1 | Baerum SK | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Asker | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Grorud IL | |||||||
Iceland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hafnarfjordur FH | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Zlin U19 | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Hradec Kralove u19 | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ceske Budejovice u19 | |||||||
14 Sep 2019 10:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Opava U19 | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Banik Ostrava u19 | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Synot Slovacko U19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ngezi Platinum Stars | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Manica Diamonds | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamos Fc | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Bfa | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Siauliai | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Backa Backa Palanka | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kabel Novi Sad | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Tartu JK Tammeka B | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tallinna Jk Legion | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jk Welco Elekter | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 0 | Floresti | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | Tighina | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dacia Buiucani | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cf Sparta Selemet | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brezice | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Nd Beltinci | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Dravograd | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Krka | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Gorica | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Fjardabyggd | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Vestri | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Kari Akranes | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vidir Gardur | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Throttur | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Keflavik | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vikingur Olafsvik | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leiknir Reykjavik | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Thor Akureyri | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Slovan Bratislava B | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mfk Skalica | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MFK Kosice | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | F91 Dudelange | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Borec Veles | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sileks | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bradford AFC | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Grimsby Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mansfield Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Leyton Orient | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cheltenham Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Newport County | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Carlisle | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Macclesfield Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Cambridge United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Morecambe | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Colchester United | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 08:30 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Sokol Hostoun | |||||||
14 Sep 2019 09:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Domazlice | |||||||
14 Sep 2019 09:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Slovan Velvary | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vanersborg | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vargarda Ik | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Uddevalla | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ifk Amal | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Stenungsunds If | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nordvarmland Ff | ||||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Lidkopings Fk | ||||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Motala AIF | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Haninge | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Varmbols Fc | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Huddinge If | ||||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Tyreso Ff | ||||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Vinbergs If | |||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Angelholms FF | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Qviding FIF | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bk Olympic | ||||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kaspyi Aktau | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Ekibastuzets | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Akademiya Ontustik | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zhetysu Ii | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Bolat Temirtau | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Altay Spor Kulubu | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Maktaaral | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Fk Auda Riga | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Grobina | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Rezekne / Bjss | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 13 - 0 | 10 - 0 | Balvu Vilki | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 7 - 0 | 1 - 0 | New Project | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sc Gleisdorf | ||||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zeta | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | OFK Petrovac | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Mladost Podgorica | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kom Podgorica | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Jl Chiangmai United | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Udon Thani | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kasetsart University FC | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Air Force Central | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 7 - 1 | 4 - 1 | Lampang Fc | |||||||
Japan Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | |||||||
Japan Women Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 05:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ B Kyoto | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Bayern Munich II | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wurzburger Kickers | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Kaiserslautern | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Viktoria Koln | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Uerdingen | |||||||
14 Sep 2019 13:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Carl Zeiss Jena | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Skenderbeu Korca | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Flamurtari | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Basford Utd | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Grantham Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | South Shields | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ashton United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Buxton FC | ||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Scarborough | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Warrington Town AFC | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Atherton Collieries | ||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hyde United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gainsborough Trinity | |||||||
Malaysia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pulau Pinang | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Pahang | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | PDRM | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Melaka United | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:40 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Feiha | |||||||
14 Sep 2019 16:50 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Raed | |||||||
14 Sep 2019 18:35 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Wehda Mecca | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Lech Poznan B | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Skra Czestochowa | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Pogon Siedlce | |||||||
14 Sep 2019 18:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | |||||||
Switzerland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Linth 04 | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bulle | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 11 | 0 - 5 | Young Boys | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bavois | |||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Grand Lancy | |||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Stade Lausanne Ouchy | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Lugano | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Basel | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zurich | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 10:00 | ? - ? | ? - ? | Cracovia Krakow Youth | ||||||||
14 Sep 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Gornik Zabrze Youth | ||||||||
14 Sep 2019 15:30 | ? - ? | ? - ? | Arka Gdynia Youth | ||||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Huanuco | |||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Melgar | |||||||
14 Sep 2019 21:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Alianza Lima | |||||||
14 Sep 2019 23:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Univ. Cesar Vallejo | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Maidenhead United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Solihull Moors | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Torquay United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chorley | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bromley | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Boreham Wood | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Aldershot Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ebbsfleet United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | AFC Fylde | |||||||
14 Sep 2019 17:20 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sutton United | |||||||
England Johnstone's Paint Trophy Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Norwich City U21 | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Chester FC | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Spennymoor Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Brackley Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | York City | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Boston United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hereford | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Alfreton Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Altrincham | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Gloucester City | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Farsley Celtic | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Blyth Spartans | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Eastbourne Borough | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Chippenham Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dartford | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Maidstone United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Hungerford Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Braintree Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Billericay Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Weymouth | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hemel Hempstead Town | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Wealdstone | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:40 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Bahla | |||||||
Malta Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | ? - ? | ? - ? | Victoria Hotspurs | ||||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Dingli Swallows | |||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ghaxaq | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 17:35 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Al-Arabi Club | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Mc El Eulma | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Om Arzew | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jsm Bejaia | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | A Bou Saada | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rc Relizane | |||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rc Arba | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Om Medea | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Kaukab | ||||||||
14 Sep 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Arrara Ara | |||||||
Italian Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Tavagnacco Womens | ||||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Larne | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Coleraine | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Glenavon Lurgan | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Cliftonville | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Glentoran | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Carrick Rangers | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Audax Italiano | |||||||
14 Sep 2019 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Universidad de Chile | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 01:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Uaem Potros | |||||||
14 Sep 2019 02:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Zacatepec | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 4 | Cove Rangers | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Annan Athletic | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Albion Rovers | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Cowdenbeath | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Elgin City | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Lokomotiv Sofia | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Botev Galabovo | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kariana Erden | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Spartak Pleven | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Spartak Varna | |||||||
14 Sep 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Neftohimik | |||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 02:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Serbian White Eagles | |||||||
14 Sep 2019 23:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Vorkuta | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:45 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | CD Clan Juvenil | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 05:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Maruyasu Industries | |||||||
14 Sep 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mio Biwako Shiga | |||||||
14 Sep 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kagura Shimane | |||||||
14 Sep 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sony Sendai FC | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
14 Sep 2019 00:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Memphis 901 | |||||||
14 Sep 2019 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | St Louis Lions | |||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Portland Timbers B | |||||||
14 Sep 2019 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carolina RailHawks | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Caaguazu | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Melipilla | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Copiapo S.a. | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sliema Wanderers FC | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hibernians FC | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Balzan | |||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mosta | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pembroke Athleta | |||||||
14 Sep 2019 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zebbug Rangers | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Vigvam Smolevichy | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Ruh Brest | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vointa Turnu Magurele | |||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Juventus Bucharest | |||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pandurii | |||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Ripensia Timisoara | |||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Concordia Chiajna | |||||||
14 Sep 2019 09:30 | FT | 0 - 3 | 2 - 1 | Universitaea Cluj | |||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Farul Constanta | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gjilani | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kf Feronikeli | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dergview | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ballyclare Comrades | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Harland Wolff Welders | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Queens University | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Knockbreda | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 05:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Cumberland United | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 09:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Gungahlin United | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Claypole | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Liniers | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sampaio Correa | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 01:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Utah Royals Womens | |||||||
Mexico Segunda Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Murcielagos | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ca Juventud De Las Piedras | |||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Wanderers FC | |||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Racing Club Montevideo | |||||||
14 Sep 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Defensor SC | |||||||
Holland Ligue 3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | ASWH | |||||||
14 Sep 2019 13:30 | ? - ? | ? - ? | Spakenburg | ||||||||
14 Sep 2019 13:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | VV Katwijk | |||||||
14 Sep 2019 13:30 | ? - ? | ? - ? | Koninklijke Hfc | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kozakken Boys | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rijnsburgse Boys | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | ? - ? | ? - ? | de Treffers | ||||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sint Eloois Winkel | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Tubize | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Urs Lixhe Lanaye | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Dessel Sport | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | KSK Heist | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kmsk Deinze | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Rupel Boom | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ifk Umea | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Sandviks Ik | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Anundsjo If | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Kramfors Alliansen | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Ytterhogdal Ik | ||||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 0 | Lahden Reipas | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Njs Nurmijarvi | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vantaa | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | P-iirot | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Tampere | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Honka Akatemia | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 7 | 1 - 2 | Gnistan | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Fc Espoo | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Vaajakoski | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gbk Kokkola | |||||||
Norway Division 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
Denmark - 4.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 10:30 | ? - ? | ? - ? | Rishoj | ||||||||
14 Sep 2019 11:00 | ? - ? | ? - ? | Ab Tarnby | ||||||||
14 Sep 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Hedensted BK | ||||||||
14 Sep 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Valby Bk | ||||||||
14 Sep 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Frederikssund Ik | ||||||||
14 Sep 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Greve | ||||||||
14 Sep 2019 12:30 | ? - ? | ? - ? | Taastrup | ||||||||
14 Sep 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Herning Kfum | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Oks | ||||||||
14 Sep 2019 14:45 | ? - ? | ? - ? | Kolding Bk | ||||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sc Neusiedl 1919 | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | ? - ? | ? - ? | Sv Mattersburg Amateure | ||||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hajduk Split B | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Dugopolje | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | HNK Sibenik | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Medjimurje | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 9 - 0 | 6 - 0 | Pohja Tallinna Jk Volta | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Parnu Jk | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Ifk Berga | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Osterlen Ff | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Hassleholm | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nosaby If | ||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Rappe Goif | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pretoria Univ | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ts Sporting | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Steenberg United | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Mbombela United | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Royal Eagles | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc Edmonton | |||||||
CAF Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Mamelodi Sundowns | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zesco United Ndola | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ud Songo | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Primeiro 1 De Agosto | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kampala City Council Kcca | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Ahly | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | El Zamalek | |||||||
14 Sep 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Horoya Ac | |||||||
CAF Confederation Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Us Ben Guerdane | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Proline | |||||||
14 Sep 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bidvest Wits | |||||||
14 Sep 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Enugu Rangers International | |||||||
14 Sep 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Djoliba | |||||||
14 Sep 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Feirense U23 | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Famalicao U23 | |||||||
14 Sep 2019 11:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 1 | Portimonense U23 | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Leixoes U23 | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 0 | Necaxa U20 | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Atlas U20 | |||||||
14 Sep 2019 15:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Juarez U20 | |||||||
14 Sep 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pumas Unam U20 | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aigle Noir | |||||||
14 Sep 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Vitalo | |||||||
14 Sep 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Flambeau Du Centre | |||||||
UAFA Club Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
14 Sep 2019 13:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Jazira UAE |
Totaal wedstrijden: 735
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...