Speelschema voetbal 19-03-2023
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Crystal Palace | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | ? - ? | ? - ? | West Ham United | ||||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bristol City | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Hellas Verona | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lecce | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Napoli | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AS Roma | |||||||
19 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Juventus | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bari | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mallorca | |||||||
19 Mar 2023 15:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Villarreal | |||||||
19 Mar 2023 15:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Elche | |||||||
19 Mar 2023 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sevilla | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Real Madrid | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
19 Mar 2023 15:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zaragoza | |||||||
19 Mar 2023 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Racing de Santander | |||||||
19 Mar 2023 17:30 | FT | 5 - 2 | 1 - 2 | Cartagena | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Eintr Frankfurt | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Bayern Munich | |||||||
19 Mar 2023 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Freiburg | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 | |||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | St Pauli | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Monaco | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Stade Brestois | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Auxerre | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lorient | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Clermont Foot | |||||||
19 Mar 2023 16:05 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stade Rennais FC | |||||||
19 Mar 2023 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Marseille | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:30 | ? - ? | ? - ? | Sporting Lisbon | ||||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Maritimo | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Famalicao | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | SC Heerenveen | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Cambuur Leeuwarden | |||||||
19 Mar 2023 15:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | AZ Alkmaar | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 00:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Belgrano | |||||||
19 Mar 2023 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Barracas Central | |||||||
19 Mar 2023 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Estudiantes La Plata | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Instituto | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Anderlecht | |||||||
19 Mar 2023 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | KV Mechelen | |||||||
19 Mar 2023 18:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | AS Eupen | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Rostov | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 3 | 1 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Brondby | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Midtjylland | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Horsens | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Viborg | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Randers FC | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Odense BK | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 00:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | San Jose Earthquakes | |||||||
19 Mar 2023 00:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Austin Aztex | |||||||
19 Mar 2023 00:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Cincinnati | |||||||
19 Mar 2023 00:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sporting Kansas City | |||||||
19 Mar 2023 01:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Minnesota United | |||||||
19 Mar 2023 02:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Teplice | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Zlin | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | FK Baumit Jablonec | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Trabzonspor | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Basaksehir FK | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ankaragucu | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Fenerbahce | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Djurgardens | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 01:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Monterrey | |||||||
19 Mar 2023 03:15 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | Club America | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Roda JC Kerkrade | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 00:50 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes de Caseros | |||||||
19 Mar 2023 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | San Martin San Juan | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Independiente Rivadavia | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Maipu | |||||||
19 Mar 2023 21:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | San Telmo | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimnasia Mendoza | |||||||
19 Mar 2023 22:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Almagro | |||||||
19 Mar 2023 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Defensores Unidos | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | St. Gallen | |||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Servette | |||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Basel | |||||||
England FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Blackburn Rovers | |||||||
19 Mar 2023 14:15 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Grimsby Town | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Fulham | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | CD Mafra | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | UD Oliveirense | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | SC Covilha | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vilafranquense | |||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Belenenses | |||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Leixoes | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Central Coast Mariners FC | |||||||
19 Mar 2023 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Melbourne City | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Daejeon Citizen | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Suwon FC | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mito Hollyhock | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Tokyo Verdy | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokushima Vortis | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Renofa Yamaguchi | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | V-Varen Nagasaki | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vegalta Sendai | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Machida Zelvia | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | JEF United Ichihara | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 3 | Ventforet Kofu | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Omiya Ardija | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Cruz (PE) | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Lillestrom | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Sandefjord | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Veles Moscow | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Alania | |||||||
19 Mar 2023 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Akron Togliatti | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Olympiakos | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | PAOK Saloniki | |||||||
19 Mar 2023 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Panathinaikos | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Bnei Raina | |||||||
19 Mar 2023 18:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Geylang United FC | |||||||
19 Mar 2023 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tampines Rovers FC | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 08:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Pstni | |||||||
19 Mar 2023 10:50 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Persita Tangerang | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Chernomorets Odessa | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mynai | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Rukh Vynnyky | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sepsi | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Rapid Bucuresti | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sturm Graz | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rapid Wien | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | LASK Linz | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ratchaburi FC | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lampang Fc | |||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sukhothai | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bangkok United FC | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 07:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Hong Kong Rangers FC | |||||||
19 Mar 2023 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kitchee | |||||||
19 Mar 2023 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hong Kong FC | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Paksi SE | |||||||
19 Mar 2023 14:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Ujpesti TE | |||||||
19 Mar 2023 19:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferencvarosi TC | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Piast Gliwice | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Lech Poznan | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Radnicki Nis | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Crvena Zvezda | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Rijeka | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Levski Sofia | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Spartak Trnava | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gorica | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Koper | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Richards Bay | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Sloga Doboj | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tuzla City | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloboda | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | |||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | |||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Thun | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cs Petrocub | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 02:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | AD grecia | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Aguilas Guanacastecas | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Alajuelense | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Guadalupe | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Xinabajul | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Xelaju MC | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Csyd Mixco | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 21:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Tecla | |||||||
19 Mar 2023 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | CD FAS | |||||||
19 Mar 2023 21:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Aguila | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Atletico Marte | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 01:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Real Sociedad Tocoa | |||||||
19 Mar 2023 01:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Upnfm | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Motagua | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | CD Vida | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
19 Mar 2023 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Seongnam FC | |||||||
19 Mar 2023 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Gimpo Fc | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 00:00 | ? - ? | ? - ? | Club Sport Emelec | ||||||||
19 Mar 2023 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | ? - ? | ? - ? | Independiente Jose Teran | ||||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Universidad Catolica Quito | |||||||
19 Mar 2023 21:30 | ? - ? | ? - ? | Gualaceo SC | ||||||||
19 Mar 2023 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Spyris Kaunas | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Suduva | |||||||
19 Mar 2023 15:55 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tukums-2000 | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:45 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | LKS Lodz | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Sandecja | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Independiente Santa Fe | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | |||||||
19 Mar 2023 22:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Aguilas Doradas | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SKU Amstetten | |||||||
England U21 Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Manchester United U21 | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Sunderland U21 | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gold Coast United | |||||||
19 Mar 2023 08:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rochedale Rovers | |||||||
19 Mar 2023 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Queensland Lions SC | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Kolkheti Poti | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gareji Sagarejo | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Ehime FC | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ryukyu | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sc Sagamihara | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nara Club | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Giravanz Kitakyushu | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Beerschot AC | |||||||
19 Mar 2023 18:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dender | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Qizilqum Zarafshon | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Termez Surkhon | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario De Popayan | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Leones | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bogota | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Real Cartagena | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 18:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Canuelas | |||||||
19 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Comunicaciones BsAs | |||||||
19 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Merlo | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sportivo Dock Sud | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Universidad Central Venezuela | |||||||
19 Mar 2023 21:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
19 Mar 2023 23:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Metropolitanos | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Oakleigh Cannons | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Libertad Asuncion | |||||||
19 Mar 2023 23:00 | ? - ? | ? - ? | Olimpia Asuncion | ||||||||
19 Mar 2023 23:00 | ? - ? | ? - ? | Nacional Asuncion | ||||||||
19 Mar 2023 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | General Caballero | |||||||
19 Mar 2023 23:00 | ? - ? | ? - ? | Sportivo Trinidense | ||||||||
19 Mar 2023 23:00 | ? - ? | ? - ? | Tacuary FBC | ||||||||
19 Mar 2023 23:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Guarani CA | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Cd Arenteiro | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ce Manresa | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sd Formentera | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Terrassa | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Cd Cristo Atletico | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Izarra | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Ebro | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | PD Santa Eulalia | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lleida | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Recreativo Huelva | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla Atletico | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Utrera | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cacereno | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Diocesano | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | |||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Mancha Real | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd Guijuelo | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gimnastica Torrelavega | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Utebo | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sd Tarazona | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Teruel | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Velez Cf | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Xerez CD | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yeclano Deportivo | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Artistico Navalcarnero | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Real Oviedo B | |||||||
19 Mar 2023 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Saguntino | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bergantinos Cf | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Eyupspor | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Keciorengucu | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Denizlispor | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chrudim | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vysocina Jihlava | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sigma Olomouc B | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Es Hamam Sousse | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | As Slimane | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Icel Idman Yurdu | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Kutahyaspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Kelkit Belediye Hurriyet | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Yeni Amasya Spor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Catalca Spor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Agri 1970 Spor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Yomraspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Elazigspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Yeni Orduspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Kusadasispor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Kahramanmaras | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Ergene Velimese | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Turk Metal Kirikkale | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Ayvalikgucu Belediyespor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Eynesil | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Bulvarspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Ankara Adliyespor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Bergama Belediyespor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Sapanca Genclikspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Halide Edip Adivarspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Aksarayspor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Fatsa Belediyespor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Osmaniyespor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | ? - ? | ? - ? | Nigde Belediyespor | ||||||||
19 Mar 2023 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tepecik Bld | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Anadolu Selcukluspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Belediye Derincespor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Elazigspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Karaman Belediyesi Spor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Edirnespor Genclik | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sile Yildizspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hacettepe 1945 | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gumushanespor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Turgutluspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Karaman Belediyespor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kusadasispor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bayrampasaspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kepez Belediyespor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Akhisar Bld.Geng | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Artvin Hopaspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Erbaaspor S | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mus Spor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Aksarayspor | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Herentals College | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zpc Kariba | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Manica Diamonds | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Panserraikos | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Larisa | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Apollon Kalamaria | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Iraklis Saloniki | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AO Episkopis Rethymno | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ilioupoli | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | AS Egaleo Aigaleo Athens | |||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Pao Rouf | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Quintero Unido | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Quillon | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportes Ovalle | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportes Ovalle | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | ? - ? | ? - ? | 07 Vestur Sorvagur | ||||||||
19 Mar 2023 15:00 | ? - ? | ? - ? | IF Fuglafjordur | ||||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Jedinstvo Ub | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zlatibor Cajetina | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zeleznicar Pancevo | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Imt Novi Beograd | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 5 - 2 | 1 - 1 | Tallinna Jk Legion | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tabasalu Charma | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Kohtla Jarve Jk Jarve | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Elva | |||||||
Australia Victorian Premier League U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 03:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Oakleigh Cannons U21 | |||||||
Hungary NB 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Szegedi Ak | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pecs | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bekescsaba | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Gyirmot Se | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ajka | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Szentlorinc Se | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dorogi | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Jadran Dekani | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Triglav Gorenjska | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Tre Fiori | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | SS Murata | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Us Mondorf-les-bains | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 5 | F91 Dudelange | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Swift Hesperange | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Progres Niedercorn | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wiltz 71 | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Victoria Rosport | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chuncheon Citizen | |||||||
19 Mar 2023 05:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gangneung | |||||||
19 Mar 2023 06:00 | ? - ? | ? - ? | Gimhae City | ||||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dandenong City Sc | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | SC Znojmo | |||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Frydek-mistek | |||||||
19 Mar 2023 09:15 | FT | 4 - 3 | 3 - 1 | Povltava Fa | |||||||
19 Mar 2023 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hranice Kunz | |||||||
19 Mar 2023 09:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Banik Ostrava B | |||||||
19 Mar 2023 09:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Blansko | |||||||
19 Mar 2023 09:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Uhersky Brod | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Banik Sous | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Udon Thani | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Rayong | |||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Uthai Thani Forest | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Kf Arsimi | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kozuv | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Vardar Skopje | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Teteks Tetovo | |||||||
Japan Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Shizuoka Sangyo University | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 7 - 0 | 5 - 0 | Yamato Sylphid Womens | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hallescher | |||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fsv Zwickau | |||||||
German Frauen Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Nữ Sg Essen Schonebeck | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Hoffenheim | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ Bayer Leverkusen | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Teuta Durres | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Kastrioti Kruje | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Jabalain | |||||||
19 Mar 2023 14:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Sahel | |||||||
19 Mar 2023 15:25 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Ain Ksa | |||||||
19 Mar 2023 15:45 | ? - ? | ? - ? | Al Hazm | ||||||||
19 Mar 2023 16:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Qaisoma | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 3 | South China | |||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | North District | |||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Happy Valley | |||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Hoi King Sa | |||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Metro Gallery Sun Source | |||||||
19 Mar 2023 07:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Kwai Tsing District Fa | |||||||
19 Mar 2023 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Western District RSA | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Wisla Pulawy | |||||||
19 Mar 2023 15:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 3 | Lech Poznan B | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Miedz Legnica Youth | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Adt Tarma | |||||||
19 Mar 2023 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Binacional | |||||||
19 Mar 2023 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Atletico Grau | |||||||
19 Mar 2023 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Alianza Lima | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:30 | FT | 4 - 4 | 1 - 0 | Adelaide Cobras | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:35 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Al-Suwaiq Club | |||||||
19 Mar 2023 14:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Seeb | |||||||
19 Mar 2023 14:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Oruba Sur | |||||||
Italy C1A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Padova | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Pordenone | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Calcio Lecco | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Mantova | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pro Vercelli | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Renate Ac | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vicenza | |||||||
Italy C1C Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Picerno | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Viterbese | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Catanzaro | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Latina Calcio | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Giugliano | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fidelis Andria | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Turris Neapolis | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Messina | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Foggia | |||||||
19 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Virtus Francavilla | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Copiapo S.a. | |||||||
19 Mar 2023 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Univ Catolica | |||||||
19 Mar 2023 23:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Palestino | |||||||
Brazil Campeonato Carioca Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Flamengo | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Cd Alacranes De Durango | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 19:00 | ? - ? | ? - ? | Ibis/pe | ||||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Salgueiros AC | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gremio | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ituano Sp | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | PFK Montana | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:00 | ? - ? | ? - ? | Veertien Mie | ||||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Reinmeer Aomori | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Criacao Shinjuku | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Verspah Oita | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hartford Athletic | |||||||
19 Mar 2023 01:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Detroit City | |||||||
19 Mar 2023 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Louisville City | |||||||
19 Mar 2023 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
19 Mar 2023 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Charleston Battery | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | San Antonio | |||||||
19 Mar 2023 22:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cobreloa | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Deportes Recoleta | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportes Temuco | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gloria Buzau | |||||||
19 Mar 2023 12:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Politehnica Iasi | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ballkani | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Kf Llapi | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dukagjini | |||||||
HongKong 2st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 05:30 | FT | 4 - 3 | 2 - 0 | Yau Tsim Mong Ft | |||||||
19 Mar 2023 05:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | FU Moon | |||||||
19 Mar 2023 09:30 | ? - ? | ? - ? | Tung Sing | ||||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Western Sydney Wanderers Am | |||||||
19 Mar 2023 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sydney FC U21 | |||||||
19 Mar 2023 08:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Sydney Olympic | |||||||
Italy Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Lumezzane | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Portogruaro | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grosseto | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Trastevere Calcio | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nocerina | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trapani | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sanremese | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Asd Martina Franca | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Manacor | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Lagun Onak | |||||||
19 Mar 2023 10:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Condal Cf | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Antoniano | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Panaderia Pulido | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cf Illueca | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Illescas | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cd Lealtad | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Atletico Pueblonuevo | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Torredonjimeno | |||||||
19 Mar 2023 11:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Ucam Murcia B | |||||||
19 Mar 2023 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ud Fuente De Cantos | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ce Mercadal | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Cf Vimenor | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Almeria B | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Silva Sd | |||||||
19 Mar 2023 16:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | CD Tuilla | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rapido de Bouzas | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Deportiva Minera | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | ? - ? | ? - ? | Moralo Cp | ||||||||
19 Mar 2023 17:00 | ? - ? | ? - ? | Valle de Egues | ||||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Lichtenberg 47 | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Kickers Emden | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Energie Cottbus | |||||||
Australia Victoria State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 04:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Beaumaris | |||||||
Germany Oberliga NOFV Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FSV Optik Rathenow | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 6 - 1 | 5 - 1 | Hansa Luneburg | |||||||
Chile Primera D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Osorno | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Valdivia Huadiwei sub | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | General Velasquez | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lautaro De Buin | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Trasandino Los Andes | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Real San Joaquin | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportes Limache | |||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 06:15 | FT | 5 - 3 | 4 - 0 | Southside Eagles | |||||||
19 Mar 2023 07:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Western Pride | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Defensor SC | |||||||
19 Mar 2023 19:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Danubio FC | |||||||
19 Mar 2023 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wanderers FC | |||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 3 | Dessel Sport | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | La Louviere | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Antwerp B | |||||||
Denmark - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Jammerbugt | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Admira Dornbirn | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Svg Reichenau | |||||||
Thai Division 2 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Siam | |||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kasem Bundit University | |||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bangkok Fc | |||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Thonburi Universidad | |||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | North Bangkok College | |||||||
Switzerland - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Grand Saconnex | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Langenthal | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bruhl Sg | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Linth 04 | |||||||
Czech Republic Cambrinus Liga Women's Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | ? - ? | ? - ? | Slavia Praha Womens | ||||||||
Czech Group D League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Tochovice | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Velka Bites | |||||||
Turkiye Lig3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Erokspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Osmanlispor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Tarsus Idman Yurdu | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 8 - 0 | 4 - 0 | Inegolspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bayburt Ozel Idare | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fethiyespor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kirklarelispor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zonguldak | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Duzyurtspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Balikesirspor | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | ? - ? | ? - ? | Pazarspor | ||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Usakspor | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
19 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dugopolje | |||||||
Cyprus 2 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Ermis Aradippou | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Peyia 2014 | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Tartu Kalev | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 01:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Plaza Amador | |||||||
19 Mar 2023 23:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Francisco | |||||||
Montenegro Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Grbalj Radanovici | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | ? - ? | ? - ? | Ofk Igalo | ||||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Berane | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ofk Mladost Dg | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Pretoria Callies | |||||||
19 Mar 2023 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Polokwane City | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 06:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Yassy Turkistan | |||||||
19 Mar 2023 09:00 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Zhetisay | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brusque | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hercilio Luz Sc | |||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 21:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ferroviario Ce | |||||||
CAF Confederation Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Usm Alger | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Diables Noirs | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Asko Kara | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tp Mazembe Englebert | |||||||
19 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | U.s.monastir | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Marumo Gallants | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Asec Mimosas | |||||||
19 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pyramids | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 13:40 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dubba Al-Husun | |||||||
19 Mar 2023 13:40 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Al Hamra | |||||||
19 Mar 2023 13:40 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Al Taawon | |||||||
19 Mar 2023 13:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Baynounah | |||||||
Morocco Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 1 | Cayb Club Athletic Youssoufia | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Racing Casablanca | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Olympique Dcheira | |||||||
19 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Chabab Atlas Khenifra | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Juarez U20 | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pachuca U20 | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Santos Laguna U20 | |||||||
Spain Primera Division RFEF Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SD Logrones | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ue Cornella | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Osasuna B | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Sociedad B | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Cd San Fernando Isleno | |||||||
19 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Merida | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cf Intercity | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | UD Badajoz | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | |||||||
19 Mar 2023 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Calahorra | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Castellon | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | |||||||
19 Mar 2023 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Alcorcon | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Great Olympics | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Karela United | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kotoku Royals | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Accra Lions | |||||||
19 Mar 2023 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Berekum Chelsea | |||||||
Jamaica Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Tivoli Gardens | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Arnett Gardens | |||||||
19 Mar 2023 20:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Vere United | |||||||
19 Mar 2023 21:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mount Pleasant | |||||||
19 Mar 2023 22:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Portmore United |
Totaal wedstrijden: 634
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):