Speelschema voetbal 20-07-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 01:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Borussia Dortmund | |||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Brisbane City SC | |||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lincoln City | |||||||
20 Jul 2019 09:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Al Faisaly Harmah | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | GKS Tychy | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Paksi SE | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 0 | Academico Viseu | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Leeds United | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hillerod Fodbold | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Avarta | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Ferencvarosi Tc Womens | |||||||
20 Jul 2019 10:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Feirense | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Almere City FC | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Portimonense | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Concarneau | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Roskilde | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | NAC Breda | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hvidovre IF | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Skive IK | |||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Anderlecht | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | De Graafschap | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Zurich Frauen Womens | ||||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Birmingham | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Cambridge United | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Jong AZ | |||||||
20 Jul 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oud Heverlee | |||||||
20 Jul 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Heracles Almelo | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Linfield FC | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | St Pauli | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Groningen | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Charlton Athletic | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Watford | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Willem II | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Konyaspor | |||||||
20 Jul 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Barnsley | |||||||
20 Jul 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | MTK Hungaria FC | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Blackpool | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Berlin | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Rochdale | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Wigan Athletic | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Glentoran | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Peterborough United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 3 | Derby County | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Rotherham United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Leyton Orient | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Southend United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yeovil Town | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Eindhoven | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Stockport County | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Farsley Celtic | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 1 | Middlesbrough | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Maidenhead United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Kickers Offenbach | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | KVSK Lommel | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Fleetwood Town | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Wrexham | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Burnley | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hull City | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Queens Park Rangers | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Walsall | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sheffield United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Southampton | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Portsmouth | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | West Bromwich | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Coventry | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Stoke City | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torquay United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dover Athletic | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Brentford | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Swansea City | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Accrington Stanley | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sutton United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ebbsfleet United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Beveren | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Droylsden | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Blackpool | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Leicester City | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Matlock Town | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Brighton | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SBV Excelsior | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Stourbridge | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Crawley Town | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Eastbourne Borough | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rushden&Diamonds | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Burnley | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Chippenham Town | |||||||
20 Jul 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Koln | |||||||
20 Jul 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Panahaiki-2005 | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Den Bosch | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Benevento | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | ? - ? | ? - ? | CD Cova Piedade | ||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Valencia | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gent | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Monchengladbach | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Le Havre | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hertha Berlin | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 4 - 1 | Al Duhail Lekhwia | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Le Mans | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pacos Ferreira | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stade Lavallois MFC | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Panathinaikos | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Stade Brestois | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Espanyol | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Nk Radomlje | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Yverdon | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Paris Saint Germain | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ravenna | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Eibar | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | MVV Maastricht | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Plymouth Argyle | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Varda Se | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Racing de Santander | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Genoa | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dijon | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Villarreal | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Moreirense | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Le Puy Foot 43 Auvergne | |||||||
20 Jul 2019 18:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Sporting de Gijon | |||||||
20 Jul 2019 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Salamanca | |||||||
20 Jul 2019 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rayo Majadahonda | |||||||
20 Jul 2019 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Reading | |||||||
20 Jul 2019 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Extremadura | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | AFC Bournemouth | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Huesca | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Santa Clara | |||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | CD Lugo | |||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sunderland | |||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Albacete | |||||||
20 Jul 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lille | |||||||
20 Jul 2019 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Getafe | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Krasnodar FK | |||||||
20 Jul 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Arsenal Tula | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Spartak Moscow | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fluminense | |||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gremio | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Palmeiras | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Atletico Paranaense | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Falkenbergs FF | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hacken | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 03:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Los Angeles FC | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pribram | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zlin | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Budejovice | |||||||
20 Jul 2019 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Baumit Jablonec | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | IK Brage | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Norrby IF | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Varbergs BoIS FC | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | GAIS | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Orgryte | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | HJK Helsinki | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | SJK Seinajoki | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lahti | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 01:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Criciuma | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bragantino | |||||||
20 Jul 2019 20:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | America MG | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guarani Sp | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | CRB AL | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 01:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Club Tijuana | |||||||
20 Jul 2019 03:50 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cf Indios De Ciudad Juarez | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pumas UNAM | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Club Leon | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Neuchatel Xamax | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Luzern | |||||||
U19 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Bồ Đào Nha U19 | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Italy U19 | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Incheon United FC | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Jeju United FC | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 05:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Shonan Bellmare | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Gamba Osaka | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
20 Jul 2019 10:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sagan Tosu | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Tokyo | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Urawa Red Diamonds | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ventforet Kofu | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tochigi SC | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Avispa Fukuoka | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Omiya Ardija | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Ehime FC | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | ? - ? | ? - ? | Gifu | ||||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
Russian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Akron Togliatti | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lada Sok Dimitrovgrad | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Makhachkala | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Rodina Moskva | |||||||
20 Jul 2019 14:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Alania | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | SKA Rostov | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Druzhba Maykop | |||||||
20 Jul 2019 16:15 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Ararat Moscow | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 3 - 4 | 2 - 0 | Dolgiye Prudy | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tom Tomsk | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Moscow | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Rotor Volgograd | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | FK Khimki | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow II | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chayka K Sr | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arema Malang | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Voluntari | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | CFR Cluj | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 11:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Port | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Chiangmai Fc | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Suphanburi FC | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Korona Kielce | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Slask Wroclaw | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lech Poznan | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | FK Rad Beograd | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Radnik Surdulica | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Macva Sabac | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Selangor PB | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Melaka United | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | NK Varteks | |||||||
20 Jul 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zapresic | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Cherno More Varna | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Ludogorets Razgrad | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | MSK Zilina | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Trencin | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
20 Jul 2019 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | NK Maribor | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Isloch Minsk | |||||||
20 Jul 2019 18:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Zhodino | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Okzhetpes | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Aktobe Lento | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Tuzla City | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Borac Banja Luka | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 12:35 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Guangzhou Evergrande FC | |||||||
20 Jul 2019 12:35 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Dalian Yifang Aerbin | |||||||
Vietnam First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tháp | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Đồng Tâm Long An | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Phù Đổng Ninh Bình | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bình Phước | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 0 - 10 | 0 - 3 | Mattersburg | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 0 - 9 | 0 - 4 | Austria Wien | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | St.Polten | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Austria Lustenau | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vfb Hohenems | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 0 - 9 | 0 - 4 | Wolfsberger AC | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Rheindorf Altach | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 1 | LASK Linz | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | Blau Weiss Linz | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Trenkwalder Admira | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | SC Kalsdorf | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | SV Horn | |||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Grazer AK | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | JK Tallinna Kalev | |||||||
Belgium Super Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | KV Mechelen | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Aarau | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stade Lausanne Ouchy | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wil 1900 | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Lausanne Sports | |||||||
International Champions Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Milan | |||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Chivas Guadalajara | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fiorentina | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Negeri Sembilan | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Pulau Pinang | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Selangor United | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sabah FA | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ukm | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 20:00 | ? - ? | ? - ? | Club Guabira | ||||||||
20 Jul 2019 22:15 | ? - ? | ? - ? | Destroyers | ||||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Gwangju Fc | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Cuenca | |||||||
20 Jul 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CD El Nacional | |||||||
20 Jul 2019 22:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fuerza Amarilla | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | |||||||
20 Jul 2019 21:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Huila | |||||||
20 Jul 2019 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
20 Jul 2019 23:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Jaguares De Cordoba | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cheonan City | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gangneung | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gimhae City | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gold Coast Knights | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 12 - 1 | 6 - 0 | Sunshine Coast | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Olympic | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Adelaide Panthers | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Adelaide United Fc Youth | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Adelaide Blue Eagles | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Adelaide Comets FC | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Croydon Kings | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 07:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kamatamare Sanuki | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Gainare Tottori | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vanraure Hachinohe | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Ac Kajaani | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Haka | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Llaneros FC | |||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Leones | |||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Real Cartagena | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 2 | Kingston City | |||||||
20 Jul 2019 08:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | South Melbourne | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dandenong City Sc | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Avondale Heights | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Deportivo Capiata | |||||||
20 Jul 2019 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guarani CA | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Wexford Youths | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Arsenal Tula Youth | |||||||
20 Jul 2019 11:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Orenburg Youth | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rubin Kazan Youth | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tambov Youth | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Meizhou Hakka | |||||||
20 Jul 2019 10:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 3 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Liaoning Whowin | |||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Beijing Beikong | |||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Shanghai Shenxin | |||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Zhejiang Professional | |||||||
20 Jul 2019 12:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Changchun YaTai | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | University of Queensland | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Grange Thistle Sc | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Acacia Ridge | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 1 - 10 | 0 - 4 | The Gap BPL | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hradec Kralove | |||||||
20 Jul 2019 09:15 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Fotbal Trinec | |||||||
20 Jul 2019 09:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Vysehrad | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Floro | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Odd Grenland B | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Elverum | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Senja | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Asane Fotball | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo Chiefs | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hwange Colliery | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Harare City | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chapungu United | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Audax Italiano | |||||||
20 Jul 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportes Temuco | |||||||
20 Jul 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Deportes Iquique | |||||||
20 Jul 2019 22:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Everton CD | |||||||
20 Jul 2019 22:30 | ? - ? | ? - ? | Union Espanola | ||||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Jk Welco Elekter | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rakvere Flora | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Tallinna Jk Legion | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Leiknir F | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | UMF Selfoss | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Tindastoll Sauda | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Volsungur Husavik | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Fjolnir | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Vikingur Olafsvik | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Throttur | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Thor Akureyri | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Leiknir Reykjavik | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Partizan Bardejov | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stk 1914 Samorin | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Ruzomberok B | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slovan Bratislava B | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SKM Puchov | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | |||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pyeongchang | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Yeoju Sejong | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Ulsan Citizen | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Chuncheon Citizen | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pocheon Fc | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Chungju Citizen | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Icheon Citizen Fc | |||||||
20 Jul 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hwaseong Fc | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 05:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Moreland City | |||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | St Albans Saints | |||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Goulburn Valley Suns | |||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Springvale White Eagles | |||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fc Bulleen Lions | |||||||
20 Jul 2019 06:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Manningham United Blues | |||||||
20 Jul 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Moreland Zebras | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Box Hill United Sc | |||||||
20 Jul 2019 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | North Geelong Warriors | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Fk Dinamo Riga | ||||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Fk Dinamo Riga | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tukums-2000 | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Grobina | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Jdfs Alberts | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Super Nova | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Xian Daxing Chongde | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Jiangxi Beidamen | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Hebei Elite | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Ningxia Qidongli | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Dalian Chanjoy | |||||||
20 Jul 2019 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zhejiang Yiwu | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 11:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Air Force Central | |||||||
20 Jul 2019 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Udon Thani | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ayutthaya Fc | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Samut Sakhon | |||||||
20 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Rayong | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Viktoria Koln | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SpVgg Unterhaching | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | |||||||
20 Jul 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Bayern Munich II | |||||||
20 Jul 2019 16:45 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Eintr. Braunschweig | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 02:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting Cristal | |||||||
20 Jul 2019 21:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Academia Cantolao | |||||||
20 Jul 2019 23:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 17:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Estudiantes La Plata | |||||||
20 Jul 2019 21:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Defensa Y Justicia | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Salvador Youth | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Chapecoense Youth | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Strumska Slava | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | PFK Montana | |||||||
20 Jul 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Spartak Pleven | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Pomorie | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | ? - ? | ? - ? | Spartak Varna | ||||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Spartak Varna | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Forfar Athletic | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Stirling Albion | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Alloa Athletic | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Peterhead | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Raith Rovers | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 4 | Queen of South | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Partick Thistle | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Falkirk | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Berwick Rangers | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Mirren | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gualaceo SC | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Pottu via HO | |||||||
20 Jul 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Porteno | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 1 | Yokogawa Musashino | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 03:30 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Austin Bold | |||||||
20 Jul 2019 22:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Charleston Battery | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Club Fernando De La Mora | ||||||||
20 Jul 2019 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Sportivo Iteno | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ruh Brest | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lokomotiv Gomel | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Naftan Novopolock | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Krumkachy | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lida | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Smorgon FC | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dagon | |||||||
20 Jul 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rakhine United | |||||||
20 Jul 2019 10:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Mahar United | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Western Strikers SC | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Modbury Jets | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 3 - 4 | 3 - 3 | Seaford Rangers | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sturt Lions | |||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Adelaide Victory | |||||||
20 Jul 2019 08:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Noarlunga United | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sutherland Sharks | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sutherland Sharks | |||||||
20 Jul 2019 10:10 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 06:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Canberra | |||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cooma Tigers | |||||||
20 Jul 2019 08:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Canberra Olympic | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 06:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Maitland | |||||||
20 Jul 2019 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hamilton Olympic | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 03:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 05:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Launceston City | |||||||
20 Jul 2019 05:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Clarence United | |||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 08:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Logan Lightning | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 07:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Annerley | |||||||
20 Jul 2019 08:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Pine Hills | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 2 | Virginia United | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Samford Rangers | |||||||
20 Jul 2019 09:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 2 | Virginia United | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Juventud De Las Piedras | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CA Penarol | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Plaza Colonia | |||||||
20 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cerro Largo | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:59 | ? - ? | ? - ? | Vandra Jk Vaprus | ||||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 20:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Valour | |||||||
20 Jul 2019 23:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hfx Wanderers | |||||||
Lebanon Elite Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Shabab Sahel | |||||||
20 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
20 Jul 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Pumas Unam U20 | |||||||
20 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Monterrey U20 | |||||||
20 Jul 2019 17:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Monarcas Morelia U20 | |||||||
20 Jul 2019 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruz Azul U20 | |||||||
20 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Leon U20 |
Totaal wedstrijden: 503
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...