Speelschema voetbal 21-03-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 00:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aldosivi | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Millwall | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Bolton Wanderers | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Port Vale | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 00:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chacarita Juniors | |||||||
U17 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Na uy U17 | |||||||
21 Mar 2017 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Israel U17 | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | The New Saints | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 00:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Envigado | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Alloa Athletic | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
Iceland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 20:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Lettir Reykjavik | |||||||
21 Mar 2017 20:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Umf Afturelding | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Erebuni | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Accrington Stanley | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Luton Town | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Blyth Spartans | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Corby Town | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mickleover Sports | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 5 | 1 - 2 | Coalville | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 10 | 0 - 5 | Ashton United | |||||||
21 Mar 2017 20:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Matlock Town | |||||||
Scottish Development League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 14:00 | ? - ? | ? - ? | Inverness Ct U20 | ||||||||
21 Mar 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Falkirk U20 | |||||||
21 Mar 2017 18:00 | ? - ? | ? - ? | St Mirren U20 | ||||||||
21 Mar 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Aberdeen U20 | |||||||
21 Mar 2017 19:00 | ? - ? | ? - ? | Glasgow Rangers U20 | ||||||||
21 Mar 2017 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hibernian Fc U20 | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | St Neots Town | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Hitchin Town | |||||||
21 Mar 2017 19:50 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Frome Town | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Dagenham and Redbridge | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Solihull Moors | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sutton United | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Tranmere Rovers | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 5 - 3 | 2 - 3 | Southport FC | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wrexham | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Woking | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Macclesfield Town | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Guiseley | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Eastleigh | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Nuneaton Town | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stockport County | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gainsborough Trinity | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chorley | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Kidderminster | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Boston United | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Brackley Town | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Chelmsford City | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 7 - 3 | 2 - 2 | Welling United | |||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Truro City | |||||||
Jordan Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Tora | |||||||
21 Mar 2017 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Aqaba Sc | |||||||
21 Mar 2017 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Al Jalil | |||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Coleraine | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Iquique | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 18:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Ponte Preta | |||||||
21 Mar 2017 22:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Audax Sao Paulo | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cowdenbeath | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Muniz | |||||||
21 Mar 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | |||||||
21 Mar 2017 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liniers | |||||||
Vietnam Championship U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
21 Mar 2017 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | U19 Huda Huế | |||||||
21 Mar 2017 11:30 | FT | 8 - 0 | 4 - 0 | U19 Đồng Tâm Long An |
Totaal wedstrijden: 65
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...