Speelschema voetbal 24-07-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 20:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Atalanta | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 17:45 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Crotone | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Perugia | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Empoli | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Cittadella | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Pordenone | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Pisa | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spezia | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Benevento | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Juve Stabia | |||||||
24 Jul 2020 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pescara | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Vitoria Guimaraes | |||||||
24 Jul 2020 21:15 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Pacos Ferreira | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 07:15 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
24 Jul 2020 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jong Utrecht | |||||||
24 Jul 2020 12:00 | ? - ? | ? - ? | Lyon | ||||||||
24 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Belasica Strumica | ||||||||
24 Jul 2020 14:00 | ? - ? | ? - ? | Standard Wetteren | ||||||||
24 Jul 2020 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | US Boulogne | |||||||
24 Jul 2020 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | |||||||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | |||||||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tala Al Jaish | |||||||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Lyon | |||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Smouha SC | |||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Slovacko Ii | |||||||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Shkendija 79 | |||||||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunkerque | |||||||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Strasbourg | |||||||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Havlickuv Brod | |||||||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Tours FC | |||||||
24 Jul 2020 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Martigues | |||||||
24 Jul 2020 17:30 | FT | 6 - 3 | 4 - 2 | SC Wiener Neustadt | |||||||
24 Jul 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Usk Anif | |||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Vocklamarkt | |||||||
24 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Arminia Hannover | ||||||||
24 Jul 2020 18:00 | ? - ? | ? - ? | Hnk Vukovar 91 | ||||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ss Sfaxien | |||||||
24 Jul 2020 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ajaccio | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Houston Dynamo | |||||||
24 Jul 2020 03:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Portland Timbers | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | GAIS | |||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Degerfors IF | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Galatasaray | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newcastle Jets FC | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 20:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Saint-Etienne | |||||||
Vietnam Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 11:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Sài Gòn FC | |||||||
24 Jul 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | |||||||
24 Jul 2020 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sông Lam Nghệ An | |||||||
24 Jul 2020 13:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Hà Nội | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 17:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Persepolis | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 17:55 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | NK Varteks | |||||||
24 Jul 2020 20:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Slavia Mozyr | |||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 14:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Arabi SC | |||||||
24 Jul 2020 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Rayyan | |||||||
Vietnam First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tartu JK Tammeka | |||||||
24 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nomme JK Kalju | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 17:15 | FT | 4 - 4 | 2 - 3 | Grasshoppers | |||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Stade Lausanne Ouchy | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Winterthur | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Aarau | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Austria Lustenau | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Liefering | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Blau Weiss Linz | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | SV Ried | |||||||
24 Jul 2020 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Austria Wien Amateure | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 11:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Adelaide Olympic | |||||||
24 Jul 2020 11:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Cumberland United | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sjk Akatemia | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | |||||||
24 Jul 2020 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Obolon Kiev | |||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Volyn | |||||||
24 Jul 2020 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | |||||||
24 Jul 2020 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
24 Jul 2020 15:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Panevezys Ii | |||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Kauno Zalgiris Ii | |||||||
24 Jul 2020 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dainava Alytus | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Nữ Fylkir | |||||||
24 Jul 2020 20:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Hafnarfjordur | |||||||
24 Jul 2020 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Breidablik | |||||||
24 Jul 2020 20:15 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Trottur Reykjavik Womens | |||||||
24 Jul 2020 20:15 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Throttur Reykjavik Womens | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cahul 2005 | |||||||
24 Jul 2020 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Csf Baliti | |||||||
Poland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Lechia Gdansk | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Luftetari Gjirokaster | |||||||
24 Jul 2020 16:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Teuta Durres | |||||||
24 Jul 2020 16:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | KF Tirana | |||||||
24 Jul 2020 16:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
24 Jul 2020 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Skenderbeu Korca | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 00:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Guarani Sp | |||||||
24 Jul 2020 00:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Bragantino | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 02:00 | ? - ? | ? - ? | Tulsa Roughneck | ||||||||
24 Jul 2020 03:00 | ? - ? | ? - ? | Reno 1868 | ||||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 17:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | CS Mioveni | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 10:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Western Strikers SC | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 11:30 | FT | 4 - 4 | 3 - 1 | Annerley | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 18:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Orebro Womens | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Honka Akatemia | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 21:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ymir | |||||||
24 Jul 2020 21:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Hviti Riddarinn | |||||||
24 Jul 2020 21:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Kria | |||||||
Belarus Reserve League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
24 Jul 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Brest Reserves | |||||||
24 Jul 2020 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gorodeya Reserves | |||||||
24 Jul 2020 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Neman Grodno Reserves |
Totaal wedstrijden: 114
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...