Speelschema voetbal 27-05-2021
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cittadella | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 17:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | VfL Osnabruck | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Nantes | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Azerbaijan | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 01:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | San Lorenzo | |||||||
27 May 2021 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | 12 De Octubre | |||||||
27 May 2021 01:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
27 May 2021 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | |||||||
27 May 2021 23:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ceara | |||||||
27 May 2021 23:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Bolivar | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Haugesund | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Odd Grenland | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rosenborg | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kristiansund BK | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brann | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tromso IL | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mjondalen | |||||||
27 May 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Valerenga | |||||||
AFC CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Al-Muharraq | |||||||
27 May 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Kuwait SC | |||||||
27 May 2021 18:05 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al-Ahed | |||||||
27 May 2021 18:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al-Hadd | |||||||
27 May 2021 18:05 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Shabab Al Amari | |||||||
27 May 2021 18:05 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Markz Balata | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 19:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Sion | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 10:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Central Coast Mariners FC | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 01:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | The Strongest | |||||||
27 May 2021 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Santos | |||||||
27 May 2021 03:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
27 May 2021 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
27 May 2021 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
27 May 2021 23:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Universitario de Deportes | |||||||
27 May 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Independiente Jose Teran | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ehime FC | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Botosani | |||||||
27 May 2021 18:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Viitorul Constanta | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 20:00 | ? - ? | ? - ? | Pyramids | ||||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 19:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Maghrib Association Tetouan | |||||||
27 May 2021 21:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AmaZulu | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Hobro I.K. | |||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Fremad Amager | |||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Skive IK | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Saprissa | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Suduva | |||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Inter de Barinas | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Spartak Nalchik | |||||||
27 May 2021 15:00 | FT | 2 - 6 | 2 - 1 | FK Anzhi | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Essentuki | |||||||
27 May 2021 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Makhachkala | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Rubin Kazan Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Cska Moscow Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Strogino Moscow Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 9 - 0 | 6 - 0 | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ufa Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 7 - 2 | 4 - 1 | Tambov Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Chertanovo Moscow Youth | |||||||
27 May 2021 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Odessa | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Ararat Armenia B | |||||||
27 May 2021 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Lernayin Artsakh | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kauno Zalgiris Ii | |||||||
Egypt Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | El Ismaily | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 19:00 | FT | 3 - 7 | 1 - 4 | Nữ Breidablik | |||||||
27 May 2021 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Fylkir | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Elva | |||||||
27 May 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Flora Tallinn Ii | |||||||
27 May 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Paide Linnameeskond B | |||||||
27 May 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Jk Welco Elekter | |||||||
27 May 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ekibastuzets | |||||||
27 May 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Kairat Academy | |||||||
27 May 2021 12:10 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Bolat Temirtau | |||||||
27 May 2021 13:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Baykonur | |||||||
27 May 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Maktaaral | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Akwa United | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Jigawa Golden Stars | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Jsm Bejaia | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Irb Lakhdaria | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Usm Blida | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | A Bou Saada | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rc Arba | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Usm El Harrach | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Usm Annaba | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Us Chaouia | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crb Ouled Djellal | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hb Chelghoum Laid | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Mo Constantine | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Msp Batna | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crb Temouchent | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mc Saida | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Skaf Khemis Melina | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Irb El Kerma | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Crb Ain Ouessara | |||||||
27 May 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mcb Oued Sly | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sc Maccabi Ashdod | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 8 - 0 | 5 - 0 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 7 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Kafr Kanna | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Hapoel Bnei Pardes | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Hapoel Migdal Haemek | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 15:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Shahin Bushehr | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Santo Domingo | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Okc Energy Fc | |||||||
27 May 2021 02:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Monarchs Slc | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
27 May 2021 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | |||||||
27 May 2021 01:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Houston Dash Womens | |||||||
USA National Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | West Mass Pioneers | |||||||
27 May 2021 03:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Tucson | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 19:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Kb Breidholt | |||||||
27 May 2021 21:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 1 | Alafoss | |||||||
27 May 2021 21:15 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Ymir | |||||||
Iceland 3 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Gardabaer | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nomme Jk Kalju Ii | |||||||
27 May 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kohtla Jarve Jk Jarve | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gor Mahia | |||||||
27 May 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mathare United | |||||||
Belarus Reserve League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rukh Brest Reserves | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahli Shandi | |||||||
27 May 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ahli Al Khartoum | |||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman | |||||||
27 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hilal Al Fasher | |||||||
Saudi Kings Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
27 May 2021 19:10 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Al Faisaly Harmah |
Totaal wedstrijden: 132
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):