Speelschema voetbal 28-06-2023
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 09:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Putnok Vse | |||||||
28 Jun 2023 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | MSK Zilina | |||||||
28 Jun 2023 10:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Dukla Praha | |||||||
28 Jun 2023 10:00 | FT | 11 - 0 | 4 - 0 | Ivancsa | |||||||
28 Jun 2023 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | KFC Komarno | |||||||
28 Jun 2023 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rapid Bucuresti | |||||||
28 Jun 2023 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Skra Czestochowa | |||||||
28 Jun 2023 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
28 Jun 2023 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Humenne | |||||||
28 Jun 2023 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Politehnica Iasi | |||||||
28 Jun 2023 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Zeljeznicar | ||||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 8 - 2 | 6 - 0 | Fk Mas Taborsko | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | MFK Ruzomberok | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Vyskov | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 8 - 1 | 3 - 0 | TJ Spartak Myjava | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dobrudzha | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Radunia Stezyca | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Povazska Bystrica | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wisla Plock | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kf Drita Gjilan | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Belasitsa Petrich | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | ? - ? | ? - ? | Sportist Svoge | ||||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Neuchatel Xamax | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Aarhus AGF | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Spartak Trnava | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Rijeka | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arda | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 5 - 0 | 5 - 0 | Botosani | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Dietikon | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Nd Beltinci | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fortuna Koln | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hnk Gorica | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mladost Lucani | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
28 Jun 2023 17:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | St. Gallen | |||||||
28 Jun 2023 17:30 | ? - ? | ? - ? | Ksv Hessen Kassel | ||||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Kortrijk | |||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Kvk Tienen | |||||||
28 Jun 2023 18:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
28 Jun 2023 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dunfermline | |||||||
28 Jun 2023 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Mirren | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 01:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tigre | |||||||
28 Jun 2023 01:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Academia Puerto Cabello | |||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 7 - 1 | 4 - 1 | Tacuary FBC | |||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ka Akureyri | |||||||
28 Jun 2023 20:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Keflavik | |||||||
28 Jun 2023 20:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | HK Kopavog | |||||||
U21 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Đức U21 | |||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CH Séc U21 | |||||||
28 Jun 2023 19:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Pháp U21 | |||||||
28 Jun 2023 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Na Uy U21 | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Botafogo Sp | |||||||
28 Jun 2023 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tombense | |||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | |||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Avai | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Bk Olympic | |||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Stockholm Internazionale | |||||||
28 Jun 2023 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ifk Osterakers | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sporting Cristal | |||||||
28 Jun 2023 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | The Strongest | |||||||
28 Jun 2023 01:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Melgar | |||||||
28 Jun 2023 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Patronato Parana | |||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Metropolitanos | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 11:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ventforet Kofu | |||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Blaublitz Akita | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 1 - 7 | 1 - 4 | Brann | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Viking | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Stromsgodset | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Ham-Kam | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | KFUM Oslo | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Valerenga | |||||||
28 Jun 2023 18:05 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Tromso IL | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 12:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | DPMM FC | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coca Cola Cairo | |||||||
28 Jun 2023 19:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Smouha SC | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | |||||||
28 Jun 2023 12:35 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Meizhou Hakka | |||||||
28 Jun 2023 12:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nantong Zhiyun | |||||||
28 Jun 2023 12:35 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
28 Jun 2023 12:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | HeNan | |||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 00:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Guadeloupe | |||||||
28 Jun 2023 02:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cuba | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Harju Jk Laagri | |||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Flora Tallinn | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Hegelmann Litauen | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kpv | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | HIFK | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sjk Akatemia | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Ekenas IF Fotboll | |||||||
28 Jun 2023 16:30 | FT | 6 - 2 | 4 - 1 | Kapa Helsinki | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 08:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dongguan Guanlian | |||||||
28 Jun 2023 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Jiangxi Beidamen | |||||||
28 Jun 2023 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wuxi Wugou | |||||||
28 Jun 2023 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Jiading Boji | |||||||
28 Jun 2023 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nanjing Fengfan | |||||||
28 Jun 2023 12:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Dandong Tengyue | |||||||
28 Jun 2023 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Jinan Xingzhou | |||||||
28 Jun 2023 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Yanbian Longding | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Deportes Temuco | |||||||
Korea FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Jeju United FC | |||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Gwangju Fc | |||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gangwon FC | |||||||
Faroe Islands Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Toftir B68 | |||||||
28 Jun 2023 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | HB Torshavn | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leiknir Reykjavik | |||||||
28 Jun 2023 20:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | UMF Selfoss | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Taian Tiankuang | |||||||
28 Jun 2023 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Qingdao Red Lions | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes Rio Cuarto | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Boca Juniors | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Claypole | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rosario Central | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lanus | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Centro Espanol | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Almagro | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Cordoba De Rosario | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Platense | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Velez Sarsfield | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes La Plata | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Huracan | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Martin Tucuman | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Talleres Cordoba | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 23:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Univ Catolica | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Manta | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Imbabura Sc | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | ? - ? | ? - ? | 9 De Octubre | ||||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ispe | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 00:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Paysandu (PA) | |||||||
Iceland 3 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arbaer | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Tartu Kalev | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ordabasy | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Atyrau | |||||||
Chinese Taipei Intercity League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Athletic Club Taipei | |||||||
28 Jun 2023 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tatung | |||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hang Yuen | |||||||
28 Jun 2023 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Taichung Futuro | |||||||
Peru Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 21:15 | FT | 4 - 3 | 2 - 0 | Carlos Stein | |||||||
Australia New South Wales CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 10:30 | ? - ? | ? - ? | Mt Druitt Town Rangers | ||||||||
South Asian Football Federation Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Maldives | |||||||
28 Jun 2023 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Bangladesh | |||||||
Macao FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 12:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Benfica De Macau | |||||||
28 Jun 2023 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Hang Sai | |||||||
Olympic Preliminaries African Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mali U23 | |||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Niger U23 | |||||||
Baltic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 14:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Latvia U17 | |||||||
28 Jun 2023 16:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Estonia U17 | |||||||
Central American Games Voetbal Speelschema |
|||||||||||
28 Jun 2023 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jamaica U22 |
Totaal wedstrijden: 156
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...