Speelschema voetbal 31-03-2018
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Liverpool | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Southampton | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Leicester City | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Swansea City | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | AFC Bournemouth | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Burnley | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Manchester City | |||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ipswich | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aston Villa | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AS Roma | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Udinese | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Torino | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Crotone | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Spal | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hellas Verona | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 1 | Benevento | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sampdoria | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Napoli | |||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | AC Milan | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Levante | |||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Celta Vigo | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Real Madrid | |||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Barcelona | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zaragoza | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Cordoba C.F. | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Alcorcon | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CF Reus Deportiu | |||||||
31 Mar 2018 19:00 | ? - ? | ? - ? | Albacete | ||||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Koln | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Freiburg | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hamburger | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 6 - 0 | 5 - 0 | Borussia Dortmund | |||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wolfsburg | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nurnberg | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Kaiserslautern | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Marseille | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Stade Reims | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chaves | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 2 | Moreirense | |||||||
31 Mar 2018 18:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Guimaraes | |||||||
31 Mar 2018 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Lisbon | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sparta Rotterdam | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Roda JC Kerkrade | |||||||
31 Mar 2018 18:45 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | NAC Breda | |||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Utrecht | |||||||
31 Mar 2018 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | AZ Alkmaar | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Arsenal U19 | |||||||
31 Mar 2018 04:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Avondale Heights | |||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ballarat Red Devils | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Racing Club | |||||||
31 Mar 2018 17:15 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Estudiantes La Plata | |||||||
31 Mar 2018 17:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Tigre | |||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
31 Mar 2018 21:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | San Martin San Juan | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Beveren | |||||||
31 Mar 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
31 Mar 2018 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Royal Excel Mouscron | |||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Beerschot AC | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Arsenal Tula | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ruan Tosno | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Glasgow Rangers | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | St Johnstone | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ross County | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Partick Thistle | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hamilton FC | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Real Salt Lake | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | New York Red Bulls | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 2 | Los Angeles FC | |||||||
31 Mar 2018 23:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Portland Timbers | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Karvina | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bohemians 1905 | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Liberec | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sparta Praha | |||||||
31 Mar 2018 19:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Mlada Boleslav | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IK Brage | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Genclerbirligi | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bursaspor | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alanyaspor | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Portsmouth | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Chivas Guadalajara | |||||||
31 Mar 2018 04:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Santos Laguna | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Riestra | |||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Los Andes | |||||||
French League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:05 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Monaco | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Thun | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zurich | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto B | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arouca | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting Braga B | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Famalicao | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | CD Nacional | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Penafiel | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | SL Benfica B | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | UD Oliveirense | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Central Coast Mariners FC | |||||||
31 Mar 2018 09:50 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Western Sydney | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Gamba Osaka | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Shonan Bellmare | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Nagoya Grampus Eight | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kamatamare Sanuki | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Baltika | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Khimki | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Tom Tomsk | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Avangard | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rotor Volgograd | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pas Giannina | |||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | PAOK Saloniki | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Olympiakos | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sepahan | |||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Padideh Mashhad | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | AEL Limassol | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 3 | Alki Oroklini | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Apollon Limassol FC | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Tampines Rovers FC | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | PSM Makassar | |||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Persipura Jayapura | |||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | |||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Arema Malang | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Chernomorets Odessa | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Veres Rivne | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Gaz Metan Medias | |||||||
31 Mar 2018 18:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CFR Cluj | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | LASK Linz | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Sturm Graz | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chonburi Shark FC | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Suphanburi FC | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Nakhon Ratchasima | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Sun Pegasus | |||||||
31 Mar 2018 10:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Kitchee | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Paksi SE | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vasas | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Budapest Honved | |||||||
31 Mar 2018 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Debreceni VSC | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Sandecja | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cracovia Krakow | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Legia Warszawa | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vojvodina | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Napredak Krusevac | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:45 | ? - ? | ? - ? | Perak | ||||||||
31 Mar 2018 08:45 | ? - ? | ? - ? | Terengganu | ||||||||
31 Mar 2018 08:45 | ? - ? | ? - ? | Selangor PKNS | ||||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Rijeka | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ittihad Alexandria | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | FC Vereya | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Botev Plovdiv | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | FK Senica | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Trencin | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | 1. Tatran Presov | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nitra | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 7 - 1 | 0 - 1 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Domzale | |||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Maribor | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Brest | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Carmarthen | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Prestatyn Town FC | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Cardiff Metropolitan | |||||||
31 Mar 2018 17:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | The New Saints | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Al Zawraa | |||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Kahrabaa | |||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Diwaniya | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Al Talaba | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Minaa | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kairat Almaty | |||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ordabasy | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chabab Atlas Khenifra | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitez | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Celik | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Krupa | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | |||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Beijing Renhe | |||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dalian Yifang Aerbin | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Nomme JK Kalju | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Trans Narva | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | |||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Wohlen | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pyunik | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Club Guabira | |||||||
31 Mar 2018 22:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | San Jose | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ansan Greeners | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Suwon FC | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Delfin SC | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stumbras | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Suduva | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Riga Fc | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Fk Valmiera | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wigry Suwalki | |||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bytovia Bytow | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Odra Opole | |||||||
31 Mar 2018 16:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Podbeskidzie | |||||||
31 Mar 2018 19:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 21:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Deportes Tolima | |||||||
31 Mar 2018 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leones | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Kyiv U21 | |||||||
31 Mar 2018 11:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Odessa U21 | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dundee United | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Livingston | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Queen of South | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Brechin City | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | St Mirren | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Airdrie United | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Ayr Utd | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Arbroath | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gangneung | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Gyeongju KHNP | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Incheon Korail | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Busan Transpor Tation | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Adelaide Comets FC | |||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Adelaide City FC | |||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Adelaide Panthers | |||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | West Torrens Birkalla | |||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Croydon Kings | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Tashkent | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Neftchi Fargona | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Tigres FC | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | |||||||
31 Mar 2018 21:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Almirante Brown | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Stirling Lions | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Armadale | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Subiaco AFC | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sorrento | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Cockburn City | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Forrestfield United | |||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Perth Glory Am | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | |||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Sioni Bolnisi | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mashuk-KMV | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Afips | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | SKA Rostov | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Druzhba Maykop | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Anzhi 2 Makhachkala | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Torpedo Armavir | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Lyon la Duchere | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Concarneau | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-tahaddi | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Taawun | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Erzurum BB | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Gaziantepspor | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Altinordu | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Rubin Kazan Youth | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Fk Anzhi Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yiteng FC | |||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Meizhou Hakka | |||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dalian Chaoyue | |||||||
31 Mar 2018 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 09:20 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Viktoria Zizkov | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | SC Znojmo | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Mas Taborsko | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Paradou Ac | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cs Constantine | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Mc Oran | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Du Sahel | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | As Gabes | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Co Medenine | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mlada Boleslav U19 | |||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pardubice U19 | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Slavia Praha u19 | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | OFI Crete | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Kissamikos | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Trikala | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pakruojis | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Koralas | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kupiskis | |||||||
Korea FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Pyeongtaek Citizen | |||||||
31 Mar 2018 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yong In University | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Incheon University | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Rakvere Flora | |||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Keila Jk | |||||||
Bahrain Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Manama Club | |||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Malkia | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Ptuj Drava | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Ask Bravo | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Krka | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tabor Sezana | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 5 | NK Mura 05 | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Skf Sered | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiva Kosice | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Spisska Nova Ves | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Partizan Bardejov | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Mfk Lokomotiva Zvolen | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | F91 Dudelange | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Us Mondorf-les-bains | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Differdange 03 | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | CS Petange | |||||||
31 Mar 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Hamm Rm Benfica | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sokol Zapy | |||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sokol Cizova | |||||||
31 Mar 2018 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chrudim | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Union Gurten | ||||||||
31 Mar 2018 16:00 | ? - ? | ? - ? | Vocklamarkt | ||||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Anhui Hefei Guiguan | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Shanghai Sunfun | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Renren | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Jilin Baijia | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Beijing Tech | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Qingdao Jonoon | |||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hunan Billows | |||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Shenyang Dongjin | |||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fujian Transcend | |||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Hebei Elite | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sichuan Longfor | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kun Shan | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | |||||||
31 Mar 2018 12:35 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Fujian Tianxin | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Zeta | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kom Podgorica | |||||||
31 Mar 2018 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Krabi Fc | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Thai Honda Fc | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bregalnica Stip | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kozuv | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 7 - 1 | 1 - 1 | Pobeda Valandovo | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 3 | Tikves Kavadarci | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Zajazi Zajas | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Labunishta | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Makedonija | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Fk Gorno Lisice | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | SC Paderborn 07 | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hansa Rostock | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Preuben Munster | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fsv Zwickau | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sv Meppen | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Skenderbeu Korca | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Anh U17 | ||||||||
31 Mar 2018 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Thụy Sỹ U17 | ||||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mickleover Sports | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stourbridge | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sutton Coldfield Town | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Buxton FC | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Farsley Celtic | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Altrincham | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Grantham Town | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hednesford Town | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Wing Yee Ft | |||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Tai Chung | |||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Convoy Sun Hei | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |||||||
31 Mar 2018 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Warta Poznan | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | |||||||
31 Mar 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Elblag | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Znicz Pruszkow | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Radomiak Radom | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Redditch United | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Kings Langley | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Biggleswade Town | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Royston Town | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Tiverton Town | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Kings Lynn | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
31 Mar 2018 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Comerciantes Unidos | |||||||
31 Mar 2018 23:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sporting Cristal | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Springvale White Eagles | |||||||
31 Mar 2018 04:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Avondale Heights | |||||||
31 Mar 2018 04:40 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Eltham Redbacks | |||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ballarat Red Devils | |||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | North Geelong Warriors | |||||||
31 Mar 2018 05:50 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Nunawading City | |||||||
31 Mar 2018 05:50 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Berwick City | |||||||
31 Mar 2018 05:50 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Brandon Park | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Brunswick City | |||||||
31 Mar 2018 07:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Moreland City Sc | |||||||
31 Mar 2018 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Pascoe Vale Sc | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | AFC Telford United | ||||||||
31 Mar 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Southport FC | ||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc United Of Manchester | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chorley | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Eastbourne Borough | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | St Albans City | ||||||||
31 Mar 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | East Thurrock United | ||||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Caerau | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Briton Ferry Athletic | |||||||
Prince Faisal bin Fahad Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:35 | ? - ? | ? - ? | Al Faisaly Harmah U21 | ||||||||
31 Mar 2018 14:15 | ? - ? | ? - ? | Al Shabab U21 | ||||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Kuwait SC | |||||||
31 Mar 2018 17:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kazma | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente Chivilcoy | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Al Arabi | |||||||
31 Mar 2018 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Salam Zgharta | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Crb Ain Fakroun | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gc Mascara | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rc Kouba | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jsm Bejaia | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rc Relizane | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | As Ain Mlila | |||||||
31 Mar 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aso Chlef | |||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dungannon Swifts | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Univ Catolica | |||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Everton CD | |||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | San Luis Quillota | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 02:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Murcielagos | |||||||
31 Mar 2018 03:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Palmeiras | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Berwick Rangers | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Stenhousemuir | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Stirling Albion | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Edinburgh City | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Clyde | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | PFK Montana | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Botev Vratsa | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Maritsa 1921 | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 22:00 | ? - ? | ? - ? | Olmedo Riobamba | ||||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Maruyasu Industries | |||||||
31 Mar 2018 05:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Nara Club | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 0 | Charleston Battery | |||||||
31 Mar 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nashville Sc | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Portland Timbers B | |||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Orange County Fc | |||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | |||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Carolina RailHawks | |||||||
31 Mar 2018 23:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Antonio | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 22:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Cobresal | |||||||
31 Mar 2018 23:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Rangers Talca | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Patrick | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Qrendi | |||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Qormi | |||||||
31 Mar 2018 15:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | San Gwann | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Luceafarul Oradea | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Sportul Snagov | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | FCM Targu Mures | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ripensia Timisoara | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Politehnica Timisoara | |||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stiinta Miroslava | |||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Pandurii | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Vellaznimi Kso | |||||||
31 Mar 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rakhine United | |||||||
31 Mar 2018 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Southern Myanmar | |||||||
31 Mar 2018 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yangon United | |||||||
Northern Ireland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Larne | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 1 | Loughgall | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Knockbreda | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Newry City | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ballyclare Comrades | |||||||
31 Mar 2018 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Police Service Of Northern Ireland | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fulham United | |||||||
31 Mar 2018 05:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Modbury Jets | |||||||
31 Mar 2018 06:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Noarlunga United | |||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Western Strikers SC | |||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | The Cove | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 08:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | South Coast Wolves | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 0 | Rockdale City Suns | |||||||
31 Mar 2018 09:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Manly United | |||||||
31 Mar 2018 09:30 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Sydney FC U21 | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 04:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Weston Workers | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bloemfontein Celtic | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Free State Stars | |||||||
31 Mar 2018 19:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Baroka | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ca Lugano | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 01:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Utah Royals Womens | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gotham Fc Womens | |||||||
31 Mar 2018 20:50 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Orlando Pride Womens | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liverpool P. | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Wanderers FC | |||||||
31 Mar 2018 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston River | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Jomo Cosmos | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Highlands Park | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mthatha Bucks | |||||||
31 Mar 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Super Eagles | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 21:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Figueirense (SC) | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 14:40 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ras Al Khaimah | |||||||
31 Mar 2018 14:40 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Masafi | |||||||
31 Mar 2018 14:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ahli Al-Fujirah | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
31 Mar 2018 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Ahli Marawi |
Totaal wedstrijden: 542
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):