voetbaluitslagen 05-05-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Brighton | 1 - 0 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Chelsea | 5 - 0 | 3 - 0 | West Ham United | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Liverpool | 4 - 2 | 2 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:30 | FT | Cagliari | 1 - 1 | 1 - 0 | Lecce | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Empoli | 0 - 0 | 0 - 0 | Frosinone | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Hellas Verona | 2 - 1 | 1 - 1 | Fiorentina | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | AC Milan | 3 - 3 | 1 - 1 | Genoa | ||||||
05 May 2024 19:45 | FT | AS Roma | 1 - 1 | 1 - 1 | Juventus | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Cittadella | 1 - 1 | 1 - 1 | Bari | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Cosenza | 2 - 2 | 1 - 1 | Spezia | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Modena | 0 - 0 | 0 - 0 | Como | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Palermo | 2 - 2 | 2 - 1 | Ascoli | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Parma | 1 - 1 | 0 - 1 | Cremonese | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Pisa | 2 - 2 | 1 - 0 | Sudtirol | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Sampdoria | 1 - 0 | 1 - 0 | Reggiana | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Ternana | 1 - 0 | 0 - 0 | Catanzaro | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Venezia | 2 - 1 | 0 - 0 | Feralpisalo | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Brescia | 4 - 1 | 2 - 0 | Calcio Lecco | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Osasuna | 0 - 2 | 0 - 2 | Real Betis | ||||||
05 May 2024 15:15 | FT | Celta Vigo | 3 - 2 | 2 - 1 | Villarreal | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Valencia | 0 - 1 | 0 - 0 | Alaves | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Rayo Vallecano | 0 - 1 | 0 - 1 | Almeria | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Sevilla | 3 - 0 | 1 - 0 | Granada | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Eibar | 5 - 0 | 2 - 0 | SD Amorebieta | ||||||
05 May 2024 15:15 | FT | Andorra | 0 - 1 | 0 - 0 | Albacete | ||||||
05 May 2024 15:15 | FT | Espanyol | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Eldense | 1 - 2 | 1 - 0 | Leganes | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Zaragoza | 1 - 3 | 1 - 1 | Burgos CF | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Tenerife | 2 - 0 | 0 - 0 | Racing de Ferrol | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Union Berlin | 3 - 4 | 0 - 3 | Bochum | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Eintr Frankfurt | 1 - 5 | 1 - 2 | Bayer Leverkusen | ||||||
05 May 2024 18:30 | FT | Heidenheimer | 1 - 1 | 0 - 1 | Mainz 05 | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Sv Elversberg | 4 - 2 | 1 - 1 | Hertha Berlin | ||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Hannover 96 | 3 - 2 | 3 - 2 | SC Paderborn 07 | ||||||
05 May 2024 12:30 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 0 - 1 | 0 - 0 | Holstein Kiel | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:30 | FT | SC Farense | 3 - 2 | 2 - 1 | GD Estoril-Praia | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Arouca | 0 - 0 | 0 - 0 | Amadora | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Sporting Braga | 4 - 3 | 1 - 1 | Casa Pia Ac | ||||||
05 May 2024 20:30 | FT | Famalicao | 2 - 0 | 0 - 0 | SL Benfica | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:15 | FT | Heracles Almelo | 0 - 5 | 0 - 2 | RKC Waalwijk | ||||||
05 May 2024 11:15 | FT | PSV Eindhoven | 4 - 2 | 2 - 2 | Sparta Rotterdam | ||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Volendam | 1 - 4 | 0 - 1 | Ajax Amsterdam | ||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Utrecht | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitesse Arnhem | ||||||
05 May 2024 15:45 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 1 | 0 - 1 | Twente Enschede | ||||||
05 May 2024 19:00 | FT | Feyenoord Rotterdam | 5 - 0 | 2 - 0 | Zwolle | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 19:30 | FT | Estudiantes La Plata | 1 - 1 | 1 - 0 | Velez Sarsfield | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Royal Antwerp | 1 - 2 | 0 - 0 | Club Brugge | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Oud Heverlee | 3 - 1 | 0 - 1 | Standard Liege | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | St Gilloise | 0 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | ||||||
05 May 2024 18:15 | FT | Kortrijk | 1 - 0 | 1 - 0 | AS Eupen | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Dynamo Moscow | 3 - 2 | 0 - 0 | Sochi | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Glasgow Rangers | 4 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 01:00 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza | ||||||
05 May 2024 01:00 | Cruzeiro | ? - ? | ? - ? | Internacional | |||||||
05 May 2024 20:00 | Gremio | ? - ? | ? - ? | Criciuma | |||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Vitoria Salvador BA | 1 - 3 | 0 - 1 | Sao Paulo | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Atletico Paranaense | 1 - 0 | 1 - 0 | Vasco da Gama | ||||||
05 May 2024 22:30 | FT | Botafogo | 1 - 2 | 0 - 1 | Bahia | ||||||
05 May 2024 22:30 | FT | Cuiaba | 0 - 2 | 0 - 1 | Palmeiras | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Hvidovre IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Viborg | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Lyngby | 2 - 1 | 0 - 0 | Randers FC | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Silkeborg IF | 0 - 3 | 0 - 2 | Copenhagen | ||||||
05 May 2024 16:59 | FT | Midtjylland | 3 - 2 | 2 - 2 | Brondby | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Elfsborg | 3 - 1 | 1 - 0 | Malmo FF | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Vasteras SK FK | 0 - 2 | 0 - 1 | Djurgardens | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | AIK Solna | 6 - 2 | 3 - 0 | IFK Norrkoping | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Hammarby | 1 - 2 | 0 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
Iceland Premier Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:59 | FT | Ka Akureyri | 1 - 1 | 0 - 1 | KR Reykjavik | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Stjarnan | 4 - 1 | 1 - 1 | IA Akranes | ||||||
05 May 2024 20:15 | FT | Fram Reykjavik | 2 - 1 | 2 - 1 | Fylkir | ||||||
05 May 2024 20:15 | FT | HK Kopavog | 3 - 1 | 1 - 0 | Vikingur Reykjavik | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Atlanta United | 1 - 2 | 0 - 0 | Minnesota United | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Charlotte Eagles | 2 - 0 | 0 - 0 | Portland Timbers | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Washington DC United | 2 - 2 | 2 - 1 | Philadelphia Union | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Inter Miami | 6 - 2 | 0 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Orlando City | 0 - 1 | 0 - 1 | Cincinnati | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | San Jose Earthquakes | 3 - 1 | 1 - 0 | Los Angeles FC | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Toronto FC | 3 - 1 | 1 - 0 | Dallas | ||||||
05 May 2024 01:30 | FT | Chicago Fire | 0 - 1 | 0 - 0 | New England Revolution | ||||||
05 May 2024 01:30 | FT | Houston Dynamo | 0 - 0 | 0 - 0 | Saint Louis City | ||||||
05 May 2024 01:30 | FT | Nashville Sc | 4 - 1 | 2 - 0 | Montreal Impact | ||||||
05 May 2024 02:30 | FT | Real Salt Lake | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Kansas City | ||||||
05 May 2024 03:30 | FT | Vancouver Whitecaps FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Austin Aztex | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | New York City Fc | 0 - 2 | 0 - 1 | Colorado Rapids | ||||||
05 May 2024 23:45 | FT | Seattle Sounders | 0 - 0 | 0 - 0 | Los Angeles Galaxy | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Bodo Glimt | 1 - 0 | 0 - 0 | Stromsgodset | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | FK Haugesund | 0 - 1 | 0 - 1 | KFUM Oslo | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Kristiansund BK | 1 - 1 | 1 - 1 | Ham-Kam | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Odd Grenland | 0 - 2 | 0 - 0 | Fredrikstad | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Sandefjord | 3 - 1 | 0 - 1 | Molde | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Lillestrom | ||||||
05 May 2024 18:15 | FT | Viking | 2 - 1 | 0 - 0 | Tromso IL | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Teplice | 2 - 0 | 0 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Hradec Kralove | 3 - 1 | 3 - 1 | SK Sigma Olomouc | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Viktoria Plzen | 3 - 0 | 2 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
05 May 2024 16:59 | FT | Synot Slovacko | 2 - 4 | 1 - 2 | Sparta Praha | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Ostersunds FK | 1 - 1 | 1 - 0 | Orebro | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Gnistan | 0 - 3 | 0 - 2 | Haka | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 3 - 1 | 0 - 1 | Inter Turku | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Basaksehir FK | 4 - 1 | 2 - 0 | Kasimpasa | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Galatasaray | 6 - 1 | 2 - 0 | Sivasspor | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 1 - 1 | 1 - 1 | Hatayspor | ||||||
AFC CUP uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Al-Ahed | 0 - 1 | 0 - 0 | Central Coast Mariners FC | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 01:00 | FT | Ituano Sp | 1 - 3 | 1 - 1 | Gremio Novorizontino | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Brusque | 0 - 2 | 0 - 1 | Goias | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 19:30 | FT | Chacarita Juniors | 1 - 2 | 1 - 1 | Tristan Suarez | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Gimnasia Ytiro | 2 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Ferrol Carril Oeste | 2 - 0 | 1 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:15 | FT | Basel | 1 - 1 | 0 - 0 | Luzern | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Zurich | 0 - 2 | 0 - 1 | Young Boys | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Yverdon | 3 - 1 | 3 - 0 | Lausanne Sports | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Penafiel | 0 - 1 | 0 - 1 | Maritimo | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | CD Nacional | 4 - 0 | 2 - 0 | Porto B | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Vilaverdense | 0 - 1 | 0 - 1 | SCU Torreense | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | SL Benfica B | 2 - 2 | 2 - 0 | Pacos Ferreira | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 08:00 | FT | Melbourne Victory FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Melbourne City | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 06:00 | FT | Suwon FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Gangwon FC | ||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 2 - 2 | 1 - 0 | Incheon United FC | ||||||
Vietnam uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:15 | FT | Viettel | 0 - 1 | 0 - 1 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Novosibirsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Veles Moscow | ||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 3 - 1 | 2 - 1 | Rodina Moskva Ii | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | FK Tyumen | 0 - 2 | 0 - 1 | Akron Togliatti | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Krasnodar II | 1 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Lipetsk | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Chayka K Sr | 3 - 1 | 2 - 1 | Murom | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Kuban | 0 - 2 | 0 - 2 | Leningradets | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Rotor Volgograd | 1 - 0 | 0 - 0 | Chelyabinsk | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Gol Gohar | 0 - 0 | 0 - 0 | Baderan Tehran | ||||||
05 May 2024 17:00 | Sanat-Naft | ? - ? | ? - ? | Mes Rafsanjan | |||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Polessya Zhitomir | 1 - 1 | 1 - 0 | Zorya | ||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Dynamo Kyiv | 5 - 0 | 0 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 3 - 0 | 2 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Petrolul Ploiesti | 2 - 1 | 1 - 1 | Otelul Galati | ||||||
05 May 2024 19:30 | FT | CFR Cluj | 3 - 2 | 2 - 1 | Rapid Bucuresti | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:30 | FT | SK Austria Klagenfurt | 0 - 2 | 0 - 1 | LASK Linz | ||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Sturm Graz | 1 - 1 | 0 - 1 | TSV Hartberg | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Rapid Wien | 2 - 0 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:30 | FT | Khonkaen United | 2 - 2 | 0 - 1 | Bangkok United FC | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Port | 2 - 0 | 2 - 0 | Chonburi Shark FC | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 2 - 0 | 0 - 0 | Lamphun Warrior | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 08:00 | FT | North District | 0 - 4 | 0 - 1 | Leeman | ||||||
05 May 2024 08:00 | FT | Tai Chung | 0 - 0 | 0 - 0 | Sham Shui Po | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Hong Kong Rangers FC | 5 - 0 | 3 - 0 | Hong Kong U23 | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Kecskemeti TE | 0 - 0 | 0 - 0 | Paksi SE | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Ferencvarosi TC | 5 - 1 | 1 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:30 | FT | Warta Poznan | 2 - 1 | 2 - 1 | Widzew lodz | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Korona Kielce | 1 - 1 | 0 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Legia Warszawa | 0 - 3 | 0 - 0 | Radomiak Radom | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Hajduk Split | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Varteks | ||||||
05 May 2024 18:30 | FT | NK Rijeka | 1 - 2 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 17:00 | FT | National Bank Of Egypt Sc | 1 - 5 | 1 - 1 | Enppi | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Smouha SC | 1 - 0 | 0 - 0 | El Zamalek | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Sport Podbrezova | 0 - 3 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Nk Radomlje | 1 - 0 | 0 - 0 | Rogaska | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Mura 05 | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:45 | FT | Al Talaba | 3 - 2 | 1 - 1 | Baghdad | ||||||
05 May 2024 13:45 | FT | Al-Naft | 0 - 2 | 0 - 1 | Naft Misan | ||||||
05 May 2024 13:45 | FT | Al Talaba | 3 - 2 | 1 - 1 | Baghdad | ||||||
05 May 2024 13:45 | FT | Al-Naft | 0 - 2 | 0 - 1 | Naft Misan | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Arbil | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Minaa | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Duhok | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Hudod | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Arbil | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Minaa | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Duhok | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Hudod | ||||||
05 May 2024 18:15 | FT | Al Quwa Al Jawiya | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Karkh | ||||||
05 May 2024 18:15 | FT | Al Quwa Al Jawiya | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Karkh | ||||||
UAE League Professional uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:05 | FT | Hatta | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajman | ||||||
05 May 2024 17:45 | FT | Al-Jazira UAE | 1 - 0 | 1 - 0 | Banni Yas | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Al Markhiya | 1 - 3 | 0 - 1 | Al Shahaniya | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Nantong Zhiyun | 2 - 3 | 1 - 1 | Changchun YaTai | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | ShenHua SVA FC | 4 - 0 | 2 - 0 | Zhejiang Professional | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Meizhou Hakka | 1 - 1 | 0 - 1 | Shijiazhuang Ever Bright | ||||||
05 May 2024 12:35 | FT | Beijing Guoan | 2 - 1 | 2 - 0 | Chengdu Rongcheng | ||||||
05 May 2024 12:35 | FT | Wuhan Three Towns | 1 - 0 | 1 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Huế | 0 - 2 | 0 - 0 | Đồng Nai | ||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Phù Đổng Ninh Bình | 1 - 0 | 0 - 0 | Đà Nẵng | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Hòa Bình | 1 - 0 | 1 - 0 | Phú Thọ | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Bà Rịa Vũng Tàu | 1 - 0 | 1 - 0 | PVF CAND | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Flora Tallinn | 1 - 0 | 1 - 0 | Levadia Tallinn | ||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Elite 3000 Helsingor | 0 - 1 | 0 - 0 | Horsens | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Aalborg BK | 2 - 3 | 2 - 2 | Hobro I.K. | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 1 - 1 | 1 - 1 | Hillerod Fodbold | ||||||
Andorra Super league uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Ordino | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletic America | ||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Penya Encarnada | 3 - 2 | 0 - 0 | Cf Esperanca | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Atletic Escaldes | 0 - 2 | 0 - 2 | UE Santa Coloma | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Inter Club Escaldes | 6 - 0 | 3 - 0 | Ce Carroi | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 02:00 | FT | Sporting San Jose | 1 - 1 | 0 - 0 | Alajuelense | ||||||
05 May 2024 02:00 | FT | Perez Zeledon | 1 - 0 | 0 - 0 | Herediano | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 1 - 1 | 1 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 1 - 1 | 1 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
05 May 2024 22:00 | FT | Puntarenas | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 20:00 | FT | San Antonio Bulo Bulo | 1 - 1 | 1 - 0 | Univ De Vinto | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 03:00 | FT | Antigua Gfc | 1 - 0 | 0 - 0 | Csyd Mixco | ||||||
05 May 2024 21:30 | FT | CSD Municipal | 3 - 0 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 02:00 | FT | CD FAS | 0 - 0 | 0 - 0 | Aguila | ||||||
05 May 2024 02:00 | FT | Municipal Limeno | 1 - 3 | 1 - 1 | Alianza | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 02:00 | FT | CD Olimpia | 3 - 1 | 1 - 0 | Real Espana | ||||||
05 May 2024 23:00 | FT | Olancho | 0 - 0 | 0 - 0 | Genesis | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 06:00 | FT | Seongnam FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Chunnam Dragons | 1 - 3 | 0 - 1 | Gyeongnam FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:00 | FT | Delfin SC | 1 - 3 | 0 - 1 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
05 May 2024 19:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 2 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | ||||||
05 May 2024 21:30 | FT | Independiente Jose Teran | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cuenca | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Fk Valmiera | 2 - 0 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Fk Auda Riga | 1 - 2 | 0 - 0 | Riga Fc | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:40 | FT | LKS Nieciecza | 2 - 2 | 1 - 1 | Polonia Warszawa | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Wisla Plock | 1 - 0 | 0 - 0 | Motor Lublin | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Znicz Pruszkow | 1 - 1 | 0 - 1 | Chrobry Glogow | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 01:15 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 2 - 1 | 1 - 0 | Millonarios | ||||||
05 May 2024 23:15 | FT | Independiente Santa Fe | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 09:30 | FT | First Vienna | 2 - 1 | 2 - 1 | SV Ried | ||||||
Russia Div 2 West uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Spartak Moscow II | 4 - 0 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Saturn | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Moscow B | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo St | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Rodina Moskva Iii | 3 - 0 | 1 - 0 | Yenisey 2 Krasnoyarsk | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Dynamo Vologda | 3 - 0 | 1 - 0 | Irkutsk | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Luki Energiya | 1 - 1 | 0 - 1 | Znamya Truda | ||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Baltika Bfu Kaliningrad | 4 - 1 | 2 - 1 | Volga Tver | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Irkutsk | 0 - 3 | 0 - 1 | Dynamo Vologda | ||||||
England U21 Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Liverpool U21 | 3 - 2 | 0 - 2 | Crystal Palace U21 | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | KVSK Lommel | 1 - 1 | 0 - 0 | Kmsk Deinze | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Tashkent Vfa | 1 - 1 | 0 - 1 | Sementchi Quvasoy | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Qiziriq Football Club | 2 - 1 | 0 - 0 | Buxoro University | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Qoraqalpogiston Fa | 2 - 1 | 1 - 0 | Nasaf Qarshi Ii | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Navbahor Namangan | 4 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 0 - 2 | 0 - 2 | Termez Surkhon | ||||||
Lithuania Cup uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Sirijus Klaipeda | 2 - 5 | 1 - 4 | Dziugas Telsiai | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Dembava | 3 - 4 | 2 - 0 | Babrungas | ||||||
Finland Ykkonen uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Mp Mikkeli | 0 - 0 | 0 - 0 | Pallokerho 35 | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Atletico Clube Purtugal | 0 - 4 | 0 - 2 | Universitario De Popayan | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Bogota | 1 - 0 | 1 - 0 | Barranquilla | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Real Cartagena | 1 - 2 | 1 - 0 | Orsomarso | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Real Soacha | 4 - 2 | 3 - 1 | Leones | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Union Magdalena | 0 - 0 | 0 - 0 | Tigres FC | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Inter de Barinas | 1 - 1 | 0 - 1 | Universidad Central Venezuela | ||||||
05 May 2024 22:00 | FT | Portuguesa de Desportos | 2 - 2 | 1 - 1 | Angostura | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Turan Tovuz | 1 - 2 | 0 - 1 | Zira | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Araz Nakhchivan | 0 - 1 | 0 - 1 | Sabah Fk Baku | ||||||
Russia Div 2 Center uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 03:00 | FT | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Zvezda Ryazan | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Khimki B | 3 - 2 | 1 - 0 | Strogino Moscow | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Arsenal Tula II | 4 - 1 | 3 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Kompozit | 3 - 2 | 2 - 2 | Kvant Obninsk | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Zenit Penza | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Oryol | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | FK Kolomna | 1 - 3 | 0 - 1 | Kosmos Dolgoprudny | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Tacuary FBC | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
05 May 2024 22:00 | FT | General Caballero | 1 - 3 | 1 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Arenas Club De Getxo | 1 - 1 | 1 - 0 | AD San Juan | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Barakaldo CF | 3 - 0 | 1 - 0 | UD Mutilve | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Brea | 0 - 5 | 0 - 3 | Athletic Bilbao B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Calahorra | 4 - 3 | 0 - 3 | Zaragoza B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | SD Gernika | 0 - 1 | 0 - 0 | Barbastro | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Naxara | 3 - 2 | 3 - 0 | Valle de Egues | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | CD Tudelano | 2 - 0 | 1 - 0 | Alaves B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cd Cayon | 1 - 2 | 0 - 2 | Union Langreo | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Coruxo | 1 - 1 | 1 - 0 | Gimnastica Torrelavega | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cd Guijuelo | 0 - 2 | 0 - 0 | Real Valladol B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Marino luanco | 3 - 0 | 1 - 0 | Cd Covadonga | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Pontevedra | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing Villalbes | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Racing Santander B | 3 - 1 | 0 - 1 | Compostela | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Real Aviles | 0 - 2 | 0 - 0 | Ourense | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Real Oviedo B | 1 - 2 | 1 - 2 | Deportivo La Coruna B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Zamora CF | 4 - 1 | 2 - 1 | Arandina | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | UD Alzira | 0 - 0 | 0 - 0 | Ce Manresa | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Ce Europa | 6 - 0 | 2 - 0 | Espanyol B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Hercules CF | 2 - 1 | 1 - 0 | Lleida | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cf La Nucia | 0 - 3 | 0 - 1 | CF Badalona | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Terrassa | 1 - 1 | 0 - 1 | PD Santa Eulalia | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cacereno | 5 - 0 | 2 - 0 | Numancia | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Talavera CF | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Artistico Navalcarnero | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Gimnastica Segoviana | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Illescas | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | CD Guadalajara | 6 - 2 | 2 - 1 | CD Mensajero | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Ud Montijo | 0 - 2 | 0 - 2 | Cd Atletico Paso | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Ad Union Adarve | 0 - 2 | 0 - 1 | San Sebastian Reyes | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Ursaria | 1 - 0 | 1 - 0 | Villanovense | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | UD Badajoz | 2 - 3 | 0 - 0 | Ad Llerenense | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Atletico Antoniano | 2 - 0 | 1 - 0 | Linense | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | CD El Palo | 1 - 1 | 1 - 1 | Sevilla Atletico | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cartagena B | 2 - 0 | 0 - 0 | Mar Menor | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | UD Marbella | 1 - 1 | 0 - 1 | Aguilas CF | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Orihuela CF | 3 - 2 | 2 - 2 | CD San Roque | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | UCAM Murcia | 9 - 0 | 5 - 0 | Velez Cf | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Yeclano Deportivo | 0 - 1 | 0 - 1 | Manchego Ciudad | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Altay Spor Kulubu | 0 - 2 | 0 - 2 | Adanaspor | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Bandirmaspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Keciorengucu | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Bodrumspor | 3 - 0 | 2 - 0 | Kocaelispor | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Corum Belediyespor | 1 - 1 | 0 - 0 | Surfaspor | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Genclerbirligi | 1 - 0 | 0 - 0 | Giresunspor | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Manisa Bb Spor | 1 - 0 | 1 - 0 | Boluspor | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Sakaryaspor | 0 - 2 | 0 - 0 | Tuzlaspor Kulubu | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Umraniyespor | 2 - 0 | 0 - 0 | Erzurum BB | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 08:00 | FT | Shenyang Urban | 0 - 2 | 0 - 1 | Shijiazhuang Kungfu | ||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Jiading Boji | 1 - 1 | 0 - 0 | Guangxi Baoyun | ||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Nanjing Fengfan | 2 - 1 | 1 - 1 | Jiangxi Beidamen | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 09:15 | FT | Sigma Olomouc B | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Mas Taborsko | ||||||
05 May 2024 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 3 - 2 | 2 - 1 | Vyskov | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Assyriska FF | 3 - 1 | 1 - 1 | Stockholm Internazionale | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Stade Tunisien | 2 - 0 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Egs Gafsa | 1 - 0 | 1 - 0 | A.s. Marsa | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Club Africain | 1 - 3 | 0 - 1 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Alashkert B Martuni | 3 - 3 | 0 - 2 | Bkma Ii | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Noah B | 3 - 1 | 0 - 0 | Pyunik B | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Arenel Movers | 0 - 0 | 0 - 0 | Highlanders Fc | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Caps United Fc | 3 - 0 | 3 - 0 | Hwange Colliery | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Chegutu Pirates | 1 - 2 | 1 - 1 | Simba Bhora | ||||||
Chile Cup uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Iberia Los Angeles | 2 - 1 | 0 - 1 | Comunal Cabrero | ||||||
05 May 2024 20:00 | Cd Miramar Sindempart | ? - ? | ? - ? | Cdu Glorias Navales | |||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Ac Colina | 0 - 1 | 0 - 0 | Municipal Mejillones | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | IF Fuglafjordur | 1 - 2 | 0 - 2 | Skala Itrottarfelag | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | HB Torshavn | 2 - 1 | 1 - 0 | B36 Torshavn | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:30 | FT | Paide Linnameeskond B | 2 - 8 | 2 - 3 | Harju Jk Laagri | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Budafoki Mte | 1 - 0 | 1 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | ETO Gyori FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Pecs | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Szombathelyi Haladas | 1 - 3 | 0 - 2 | Kazincbarcika | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Kozarmisleny Se | 0 - 2 | 0 - 1 | Bvsc | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Nyiregyhaza | 3 - 1 | 0 - 1 | Gyirmot Se | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Siofok | 1 - 2 | 1 - 0 | Csakvari Tk | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Soroksar | 3 - 4 | 1 - 2 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Duna Aszfalt Tvse | 2 - 1 | 1 - 0 | Ajka | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Nd Beltinci | 1 - 2 | 0 - 1 | ND Ilirija 1911 | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | NK Primorje | 1 - 0 | 0 - 0 | Fuzinar | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Tolmin | 4 - 1 | 1 - 0 | Bistrica | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 09:30 | FT | Stk 1914 Samorin | 3 - 2 | 1 - 0 | Slovan Bratislava B | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Differdange 03 | 2 - 2 | 0 - 1 | Victoria Rosport | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | F91 Dudelange | 3 - 0 | 1 - 0 | CS Petange | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Jeunesse Esch | 0 - 2 | 0 - 2 | Swift Hesperange | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | UN Kaerjeng 97 | 2 - 2 | 1 - 1 | Wiltz 71 | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Marisca Miersch | 2 - 0 | 1 - 0 | Schifflingen | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Mondercange | 2 - 1 | 0 - 0 | Fola Esch | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Us Mondorf-les-bains | 2 - 4 | 0 - 2 | Progres Niedercorn | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Una Strassen | 1 - 1 | 0 - 0 | Racing Union Luxemburg | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 07:00 | FT | Changwon City | 3 - 0 | 2 - 0 | Mokpo City | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 04:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 3 - 1 | 2 - 1 | Eastern Lions Sc | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 09:15 | FT | Slovacko Ii | 0 - 0 | 0 - 0 | Unicov | ||||||
05 May 2024 09:15 | FT | Dukla Praha B | 1 - 1 | 1 - 0 | Admira Praha | ||||||
05 May 2024 09:30 | FT | Zlin B | 0 - 2 | 0 - 0 | Sardice | ||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Kvitkovice | 2 - 1 | 0 - 1 | SC Znojmo | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Sokol Zapy | 3 - 0 | 2 - 0 | Kolin | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Taborsko Akademie | 3 - 0 | 1 - 0 | Ceske Budejovice B | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | FK Ventspils | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Tukums 2000 Ii | 0 - 1 | 0 - 0 | Marupe | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Ayutthaya Fc | 2 - 1 | 1 - 0 | Rayong | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 05:00 | FT | Orca Kamogawa Fc Womens | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Ehime Fc | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Preuben Munster | 4 - 1 | 3 - 0 | Saarbrucken | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Hallescher | 0 - 1 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | ||||||
05 May 2024 18:30 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 1 | 0 - 0 | SV Waldhof Mannheim | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Werder Bremen Womens | 4 - 2 | 3 - 0 | Nữ Fcr 2001 Duisburg | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Nữ Anh U17 | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Nauy U17 | ||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Nữ Thụy Điển U17 | 2 - 3 | 0 - 1 | France Womens U17 | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | Enugu Rangers International | ? - ? | ? - ? | Bayelsa United | |||||||
05 May 2024 16:00 | Rivers United | ? - ? | ? - ? | Sporting Lagos | |||||||
05 May 2024 16:00 | Abia Warriors | ? - ? | ? - ? | Enyimba International | |||||||
05 May 2024 16:00 | Katsina United | ? - ? | ? - ? | Shooting Stars Sc | |||||||
05 May 2024 16:00 | Sunshine Stars | ? - ? | ? - ? | Bendel Insurance | |||||||
05 May 2024 16:00 | Heartland | ? - ? | ? - ? | Gombe United | |||||||
05 May 2024 16:00 | Lobi Stars | ? - ? | ? - ? | Akwa United | |||||||
05 May 2024 16:00 | Kano Pillars | ? - ? | ? - ? | Doma United | |||||||
05 May 2024 16:00 | Kwara United | ? - ? | ? - ? | Remo Stars | |||||||
05 May 2024 16:00 | Plateau United | ? - ? | ? - ? | Niger Tornadoes | |||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Remo Stars | 2 - 1 | 0 - 1 | Rivers United | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Zaglebie Lubin B | 0 - 2 | 0 - 2 | Pogon Siedlce | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Sandecja Youth | 0 - 4 | 0 - 2 | Rakow Czestochowa Youth | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:59 | FT | Sporting Cristal | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Atletico | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Sporting Cristal | 2 - 1 | 2 - 1 | Alianza Atletico | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Melgar | 2 - 1 | 1 - 0 | Sport Boys Association | ||||||
Italian Campionato Primavera uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Fiorentina U19 | 1 - 2 | 1 - 0 | Cagliari Youth | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Bologna Youth | 3 - 2 | 2 - 2 | Atalanta U19 | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Genoa U19 | 3 - 1 | 3 - 0 | Juventus U19 | ||||||
Australia FFA Cup uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 08:00 | FT | Gold Coast Knights | 1 - 1 | 1 - 1 | Sunshine Coast Wanderers | ||||||
Oman uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:50 | FT | Oman Club | 3 - 1 | 0 - 1 | Dhufar | ||||||
05 May 2024 15:05 | FT | AL-Nahda | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Rustaq | ||||||
Kuwait League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:35 | FT | Khaitan | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Kuw | ||||||
05 May 2024 18:15 | FT | Kazma | 7 - 3 | 3 - 0 | Al Jahra | ||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Alahli Nabatiya | 3 - 1 | 2 - 0 | Trables Sports Club | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 01:00 | FT | Union Espanola | 1 - 2 | 0 - 0 | Univ Catolica | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Union La Calera | 2 - 1 | 0 - 0 | Nublense | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Universidad de Chile | 2 - 2 | 0 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
05 May 2024 22:30 | FT | Cobreloa | 1 - 2 | 0 - 2 | Everton CD | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 23:00 | FT | CF Atlante | 5 - 1 | 1 - 1 | Club Chivas Tapatio | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Desportivo Huila | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Rita | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Wiliete | 0 - 0 | 0 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 05:00 | FT | Tiamo Hirakata | 2 - 1 | 1 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:00 | FT | Loudoun United | 0 - 0 | 0 - 0 | Detroit City | ||||||
05 May 2024 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 0 - 0 | 0 - 0 | Rhode Island | ||||||
05 May 2024 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 1 - 0 | 1 - 0 | Miami | ||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Birmingham Legion | 2 - 2 | 0 - 1 | Tulsa Roughneck | ||||||
05 May 2024 01:30 | FT | San Antonio | 2 - 2 | 0 - 0 | Oakland Roots | ||||||
05 May 2024 02:00 | FT | Colorado Springs Switchbacks | 2 - 0 | 1 - 0 | El Paso Locomotive | ||||||
05 May 2024 03:00 | FT | Monterey Bay | 0 - 1 | 0 - 0 | Indy Eleven | ||||||
05 May 2024 03:30 | FT | Las Vegas Lights | 1 - 2 | 1 - 2 | New Mexico United | ||||||
05 May 2024 03:30 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 1 - 1 | 0 - 1 | Sacramento Republic Fc | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Atletico Colegiales | 2 - 3 | 1 - 2 | 12 De Junio Vh | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Independiente Fbc | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Recoleta | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 01:00 | FT | San Luis Quillota | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Recoleta | ||||||
05 May 2024 17:30 | FT | Csd Antofagasta | 1 - 2 | 1 - 1 | Deportes Limache | ||||||
05 May 2024 22:30 | FT | Rangers Talca | 2 - 3 | 0 - 1 | Curico Unido | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Kf Drita Gjilan | 3 - 1 | 1 - 0 | Fushe Kosova | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Ballkani | 3 - 0 | 2 - 0 | Dukagjini | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Kf Llapi | 3 - 2 | 2 - 2 | Kf Feronikeli | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Kf Liria | 0 - 1 | 0 - 0 | Kf Prishtina | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Malisheva | 0 - 0 | 0 - 0 | Gjilani | ||||||
HongKong 2st Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 06:30 | FT | Metro Gallery Sun Source | 1 - 2 | 1 - 1 | Kwun Tong Fa | ||||||
05 May 2024 06:30 | FT | FU Moon | 1 - 4 | 0 - 1 | Kwai Tsing District Fa | ||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Tuen Mun Progoal | 3 - 0 | 2 - 0 | Convoy Sun Hei | ||||||
05 May 2024 09:45 | FT | Lucky Mile | 6 - 1 | 2 - 1 | Mutual Football Club | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 06:00 | FT | Sydney United | 3 - 2 | 2 - 0 | Western Sydney Wanderers Am | ||||||
05 May 2024 06:00 | FT | Wollongong Wolves | 5 - 1 | 2 - 1 | Central Coast Mariners Fc Am | ||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Sydney FC U21 | 1 - 7 | 0 - 6 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 04:15 | Yoogali Sc | ? - ? | ? - ? | Gungahlin United | |||||||
05 May 2024 04:15 | FT | Gungahlin United | 4 - 0 | 2 - 0 | Yoogali Sc | ||||||
05 May 2024 06:00 | FT | Canberra | 1 - 3 | 0 - 2 | Oconnor Knights | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 05:30 | FT | Weston Workers | 6 - 1 | 4 - 1 | Lake Macquarie | ||||||
Gibraltar Premier Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 18:30 | FT | Brunos Magpies | 0 - 3 | 0 - 2 | Lincoln City | ||||||
South Africa League Cup uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Stellenbosch | 1 - 2 | 0 - 1 | Mamelodi Sundowns | ||||||
Italy C1 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Mantova | 1 - 2 | 0 - 0 | Cesena | ||||||
Italy Serie D uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Este | 2 - 1 | 2 - 0 | Bassano | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Ravenna | 2 - 0 | 1 - 0 | Imolese | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Poggibonsi | 4 - 1 | 2 - 1 | Figline | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | San Donato Tavarnelle | 1 - 1 | 1 - 0 | Sansepolcro Asd | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Laquila | 1 - 0 | 1 - 0 | San Nicolo Calcio | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Nocerina | 1 - 0 | 0 - 0 | Ischia Isolaverde | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Citta Di Fasano | 3 - 2 | 2 - 1 | Paganese | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Fidelis Andria | 2 - 1 | 1 - 0 | Gelbison | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Asd Martina Franca | 1 - 1 | 0 - 0 | Gallipoli | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Santa Maria FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Nardo | ||||||
Brasileiro uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 20:30 | FT | Botafogo PB | 1 - 0 | 1 - 0 | Remo Belem (PA) | ||||||
05 May 2024 20:30 | FT | Figueirense (SC) | 2 - 0 | 0 - 0 | Aparecidense Go | ||||||
05 May 2024 23:00 | FT | Athletic Club Mg | 1 - 0 | 0 - 0 | ABC RN | ||||||
05 May 2024 23:00 | Sampaio Correa | ? - ? | ? - ? | Caxias Rs | |||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:30 | FT | Gotham Fc Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | North Carolina Courage Womens | ||||||
05 May 2024 03:00 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 2 - 1 | 2 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Houston Dash Womens | 1 - 1 | 0 - 1 | Kansas City Nwsl Womens | ||||||
05 May 2024 23:00 | FT | Orlando Pride Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing Louisville Womens | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Alcorcon B | 0 - 0 | 0 - 0 | Leganes B | ||||||
05 May 2024 10:00 | FT | RSD Alcala Henares | 1 - 3 | 1 - 1 | Rayo Vallecano B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cd Utrera | 1 - 3 | 0 - 0 | Xerez CD | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Marino | 2 - 1 | 0 - 1 | Panaderia Pulido | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cordoba Cf B | 3 - 3 | 2 - 1 | Atletico Espeleno | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Xerez CD | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Gerena | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Atletico Mancha Real | 2 - 2 | 1 - 2 | Almeria B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | UD Poblense | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Manacor | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Arroyo Club Polideportivo | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletico Pueblonuevo | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Olivenza | 1 - 4 | 1 - 2 | Moralo Cp | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cd Coria | 1 - 0 | 0 - 0 | Sp Villafranca | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Cazalegas | 0 - 2 | 0 - 2 | Villarrubia Cf | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Eg El Palmar | 0 - 2 | 0 - 1 | Caravaca CF | ||||||
05 May 2024 11:30 | FT | Vilafranca | 1 - 2 | 0 - 0 | UE Olot | ||||||
05 May 2024 11:30 | FT | Cd Calamonte | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Azuaga | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Cd Binissalem | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Llosetense | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Bergantinos Cf | 0 - 1 | 0 - 1 | Ud Somozas | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Cf Trujillo | 1 - 0 | 0 - 0 | Ud Fuente De Cantos | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Cd Binefar | 1 - 0 | 0 - 0 | Fuentes | ||||||
05 May 2024 16:30 | FT | Cd Arnedo | 0 - 2 | 0 - 1 | UD Logrones | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | U.M. Escobedo | 2 - 1 | 0 - 0 | Cd Guarnizo | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | CD Tropezon | 2 - 1 | 1 - 1 | Sd Laredo | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Cf Vimenor | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Jazeera Matroh | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Atzeneta Ue | 1 - 2 | 0 - 1 | Patacona | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Cd Huarte | 0 - 4 | 0 - 1 | Cd Ardoi | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Ucd Burlades | 0 - 2 | 0 - 1 | Cd Cortes | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Ontinyent CF | 2 - 2 | 1 - 0 | Acero | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | CF Palencia | 0 - 2 | 0 - 1 | Cd Cristo Atletico | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Toledo | 1 - 0 | 0 - 0 | CP Villarrobledo | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Cd Colunga | 1 - 2 | 1 - 0 | Uc Ceares | ||||||
USA National Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:00 | FT | Forward Madison | 3 - 2 | 1 - 1 | Greenville Triumph | ||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Greifswalder Sv 04 | 4 - 2 | 2 - 1 | Fsv Zwickau | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Viktoria Berlin 1889 | 2 - 0 | 0 - 0 | Chemnitzer | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | 08 Homburg | 1 - 2 | 0 - 0 | Mainz Am | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Stuttgart Amateure | 1 - 0 | 0 - 0 | VfR Aalen | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Astoria Walldorf | 3 - 2 | 2 - 0 | Stuttgarter Kickers | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Lokomotive Leipzig | 0 - 2 | 0 - 2 | Chemie Leipzig | ||||||
Chile Primera D uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 01:00 | FT | Deportes Ovalle | 1 - 1 | 1 - 0 | Concon National | ||||||
05 May 2024 20:00 | FT | Deportes Rengo | 2 - 1 | 0 - 0 | Melipilla | ||||||
05 May 2024 22:30 | Trasandino Los Andes | ? - ? | ? - ? | Deportes Concepcion | |||||||
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Porto U19 | 2 - 2 | 1 - 2 | Famalicao U19 | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Ca River Plate | 2 - 3 | 2 - 2 | Cerro Largo | ||||||
05 May 2024 19:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 0 - 2 | 0 - 1 | Defensor SC | ||||||
05 May 2024 21:30 | FT | Deportivo Maldonado | 3 - 0 | 2 - 0 | Cerro Montevideo | ||||||
Senegal Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Asc Jaraaf | 3 - 0 | 1 - 0 | Teungueth | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Linkopings Fc Womens | 1 - 6 | 1 - 5 | Rosengard Womens | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Pitea If Womens | 1 - 2 | 1 - 0 | Kristianstads Dff Womens | ||||||
Venezuela Segunda Division uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 20:30 | FT | Real Frontera | 1 - 1 | 1 - 1 | Urena Sc | ||||||
05 May 2024 21:00 | FT | Trujillanos FC | 3 - 2 | 2 - 1 | Atletico El Vigia | ||||||
Norway 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Alta | 2 - 2 | 1 - 1 | Strommen | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Brattvag | 3 - 2 | 1 - 1 | Arendal | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Jerv | 2 - 1 | 2 - 1 | Brann B | ||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Eik Tonsberg | 1 - 0 | 1 - 0 | Sotra Sk | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Gjovik Ff | 3 - 1 | 0 - 0 | Valerenga B | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Strindheim IL | 4 - 0 | 2 - 0 | Junkeren | ||||||
Norway Division 4 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Baerum SK | 1 - 3 | 1 - 2 | Frigg FK | ||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Stabaek B | 4 - 2 | 1 - 0 | Rana | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Fram Larvik | 2 - 0 | 1 - 0 | Start Kristiansand B | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Sprint-Jeloy | 1 - 1 | 1 - 1 | Mjolner | ||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Honefoss | 9 - 1 | 4 - 1 | Bodo Glimt 2 | ||||||
05 May 2024 14:30 | FT | Aalesund Fk B | 1 - 0 | 1 - 0 | Ready | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Rosenborg B | 0 - 0 | 0 - 0 | Verdal | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Harstad | 2 - 2 | 2 - 0 | Fredrikstad 2 | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Brabrand IF | 1 - 1 | 0 - 0 | Thisted | ||||||
Denmark - 4.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:00 | FT | Ringkobing | 3 - 1 | 1 - 0 | Fjordager IF | ||||||
05 May 2024 14:15 | FT | Vinder Vatanspor Vri | 0 - 0 | 0 - 0 | B 1913 Odense | ||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Wolfurt | 0 - 3 | 0 - 1 | Kufstein | ||||||
Austria Landesliga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | FT | Langenrohr | 2 - 2 | 1 - 2 | Stpolten Amateure | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:30 | FT | Pully Football | 4 - 2 | 0 - 2 | Portalban/gletterens | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Langenthal | 1 - 4 | 0 - 2 | Black Stars Basel | ||||||
Czech Group D League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 09:15 | FT | Mfk Havirov | 3 - 0 | 2 - 0 | Ssk Bilovec | ||||||
Croatia 2 HNL uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 13:50 | FT | Zrinski Jurjevac | 4 - 1 | 2 - 1 | Dugopolje | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Croatia Zmijavci | 3 - 0 | 3 - 0 | Bijelo Brdo | ||||||
Kenya Super League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 10:00 | Nairobi Star City | ? - ? | ? - ? | Ulinzi Stars Nakuru | |||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Kakamega Homeboyz | 1 - 2 | 1 - 0 | Kenya Police | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Afc Leopards | 1 - 0 | 1 - 0 | Bandari | ||||||
05 May 2024 14:00 | Posta Rangers | ? - ? | ? - ? | Talanta | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 12:30 | FT | Ravshan Kulob | 1 - 0 | 0 - 0 | Istaravshan | ||||||
05 May 2024 13:00 | FT | Barkchi Hisor | 0 - 1 | 0 - 0 | Khujand | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Cska Pamir Dushanbe | 1 - 0 | 1 - 0 | Khatlon | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Grbalj Radanovici | 1 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | ||||||
05 May 2024 15:30 | FT | Otrant | 3 - 0 | 3 - 0 | Kom Podgorica | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Berane | 1 - 2 | 0 - 1 | Bokelj Kotor | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Mladost Podgorica | 0 - 0 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Baroka | 2 - 0 | 1 - 0 | Marumo Gallants | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Black Leopards | 2 - 2 | 1 - 1 | Pretoria Univ | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Casric Stars | 4 - 2 | 1 - 0 | Platinum City | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Jdr Stars | 1 - 0 | 1 - 0 | Orbit College | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Magesi | 3 - 1 | 1 - 0 | Milford | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Maritzburg United | 2 - 0 | 0 - 0 | Hungry Lions | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Pretoria Callies | 0 - 3 | 0 - 1 | Venda | ||||||
05 May 2024 14:00 | FT | Upington City | 4 - 1 | 2 - 1 | Mm Platinum | ||||||
Chinese Taipei Intercity League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Hang Yuen | 0 - 1 | 0 - 1 | Taichung Futuro | ||||||
05 May 2024 08:30 | FT | Ming Chuan University | 0 - 3 | 0 - 3 | Tainan City | ||||||
05 May 2024 11:30 | FT | Tatung | 2 - 0 | 1 - 0 | Athletic Club Taipei | ||||||
Canadian Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 00:00 | FT | Pacific | 2 - 0 | 1 - 0 | York 9 | ||||||
05 May 2024 19:00 | FT | Atletico Ottawa | 2 - 0 | 2 - 0 | Valour | ||||||
Morocco Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Chabab Ben Guerir | 0 - 0 | 0 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Kawkab de Marrakech | 3 - 0 | 1 - 0 | Stade Marocain Du Rabat | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Raja de Beni Mellal | 1 - 0 | 1 - 0 | CODM Meknes | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | ASS Association Sportive de Sale | 1 - 2 | 0 - 1 | Usm Oujda | ||||||
Peru Division 2 uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Ayacucho Futbol Club | 1 - 1 | 0 - 0 | Academia Cantolao | ||||||
05 May 2024 21:00 | Alianza Huanuco | ? - ? | ? - ? | Union Huaral | |||||||
05 May 2024 21:00 | Juan Aurich | ? - ? | ? - ? | Molinos El Pirata | |||||||
Spain Primera Division RFEF uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Rayo Majadahonda | 2 - 2 | 0 - 0 | Osasuna B | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Algeciras | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Baleares | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | AD Ceuta | 2 - 0 | 1 - 0 | Antequera Cf | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | UD Melilla | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd San Fernando Isleno | ||||||
05 May 2024 11:00 | FT | Ud Ibiza | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Madrid Castilla | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Ue Cornella | 0 - 1 | 0 - 0 | SD Ponferradina | ||||||
05 May 2024 15:00 | FT | Granada Cf B | 3 - 0 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Sabadell | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
05 May 2024 17:00 | FT | Cf Intercity | 1 - 3 | 0 - 2 | Recreativo Huelva | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Cd Arenteiro | 1 - 3 | 1 - 0 | CD Lugo | ||||||
05 May 2024 18:00 | FT | Malaga | 1 - 1 | 0 - 1 | UD Merida | ||||||
05 May 2024 19:00 | FT | CD Linares | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico De Madrid B | ||||||
Ghana Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Asante Kotoko | 2 - 0 | 1 - 0 | Legon Cities | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Bibiani Gold Stars | 1 - 1 | 0 - 0 | Bechem United | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Great Olympics | 0 - 1 | 0 - 0 | Medeama Sc | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Heart Of Lions | 1 - 0 | 1 - 0 | Nsoatreman | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Real Tamale United | 1 - 0 | 1 - 0 | Samartex | ||||||
05 May 2024 16:00 | FT | Bofoakwa Tano | 1 - 1 | 1 - 0 | Dreams Fc Gha | ||||||
Jamaica Premier League uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 23:00 | FT | Arnett Gardens | 1 - 1 | 1 - 1 | Cavalier | ||||||
Australia Queensland Pro Series uitslagen |
|||||||||||
05 May 2024 06:00 | FT | Ipswich City | 2 - 5 | 0 - 0 | Capalaba | ||||||
05 May 2024 07:00 | FT | Eastern Suburbs | 3 - 4 | 0 - 0 | Moreton City Ii |
Totaal wedstrijden: 558
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):