voetbaluitslagen 13-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 01:30 | FT | Pumas UNAM | 2 - 2 | 0 - 1 | Queretaro FC | ||||||
13 Jul 2021 09:30 | FT | Dijon | 0 - 3 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | ||||||
13 Jul 2021 10:00 | FT | Arka Gdynia | 2 - 1 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
13 Jul 2021 10:00 | Casa Pia Ac | ? - ? | ? - ? | Vilafranquense | |||||||
13 Jul 2021 12:30 | Yverdon | ? - ? | ? - ? | Young Boys | |||||||
13 Jul 2021 13:00 | FT | Fleetwood Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Port Vale | ||||||
13 Jul 2021 13:00 | FT | Jonkopings Sodra IF | 5 - 3 | 2 - 3 | IFK Goteborg | ||||||
13 Jul 2021 13:00 | FT | SL Benfica | 0 - 0 | 0 - 0 | Belenenses | ||||||
13 Jul 2021 13:00 | FT | Telstar | 0 - 0 | 0 - 0 | Sparta Rotterdam | ||||||
13 Jul 2021 14:00 | Lille | ? - ? | ? - ? | Valenciennes | |||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | MSV Duisburg | 2 - 3 | 0 - 2 | Preuben Munster | ||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | Vorskla Poltava | 0 - 0 | 0 - 0 | Mynai | ||||||
13 Jul 2021 16:00 | FT | Pardubice | 0 - 2 | 0 - 1 | Vysocina Jihlava | ||||||
13 Jul 2021 16:00 | FT | Rogaska | 1 - 2 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
13 Jul 2021 16:00 | FT | Metz | 3 - 2 | 1 - 1 | Nancy | ||||||
13 Jul 2021 16:00 | FT | Lechia Gdansk | 0 - 0 | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
13 Jul 2021 16:00 | FT | Sigma Olomouc B | 2 - 0 | 2 - 0 | Viktoria Otrokovice | ||||||
13 Jul 2021 16:00 | NK Rudar Velenje | ? - ? | ? - ? | Duna Aszfalt Tvse | |||||||
13 Jul 2021 17:00 | FT | Zlate Moravce | 0 - 2 | 0 - 1 | CSKA Moscow | ||||||
13 Jul 2021 17:00 | FT | Club Brugge | 2 - 4 | 0 - 1 | Utrecht | ||||||
13 Jul 2021 17:00 | FT | Fredericia | 4 - 1 | 1 - 0 | Middelfart | ||||||
13 Jul 2021 17:00 | FT | Szombathelyi Haladas | 4 - 1 | 3 - 1 | Rapid Vienna Amateure | ||||||
13 Jul 2021 17:00 | FT | Vitesse Arnhem | 2 - 1 | 2 - 1 | OFI Crete | ||||||
13 Jul 2021 17:00 | Gfa Rumilly Vallieres | ? - ? | ? - ? | Dijon | |||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | SC Heerenveen | 0 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | Sv Oberwart | 1 - 0 | 0 - 0 | TSV Hartberg | ||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | SKU Amstetten | 3 - 1 | 2 - 0 | SC Mannsdorf | ||||||
13 Jul 2021 17:30 | Cambuur Leeuwarden | ? - ? | ? - ? | Dordrecht 90 | |||||||
13 Jul 2021 17:30 | Fv Austria Xiii | ? - ? | ? - ? | Wiener Viktoria | |||||||
13 Jul 2021 18:00 | Roda JC Kerkrade | ? - ? | ? - ? | Patro Eisden | |||||||
13 Jul 2021 18:00 | Eindhoven | ? - ? | ? - ? | Dessel Sport | |||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | SC Covilha | 2 - 1 | 0 - 1 | Clube Desportivo Trofense | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Hibernian FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Arsenal | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Young Boys | 2 - 2 | 1 - 1 | Strasbourg | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Patro Eisden | 1 - 2 | 1 - 1 | Roda JC Kerkrade | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Nottingen | 3 - 0 | 0 - 0 | VfR Aalen | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Usv Scheiblingkirchen Warth | 3 - 2 | 0 - 1 | Bad Sauerbrunn | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Stamford AFC | 0 - 4 | 0 - 2 | Peterborough United | ||||||
13 Jul 2021 18:30 | FT | Vv Gemert | 2 - 2 | 0 - 1 | Helmond Sport | ||||||
13 Jul 2021 18:30 | VV Katwijk | ? - ? | ? - ? | Volendam Am | |||||||
13 Jul 2021 18:30 | FT | Eindhoven | 4 - 1 | 1 - 1 | Uitspanning Na | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | Spennymoor Town | ? - ? | ? - ? | Doncaster Rovers | |||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Leyton Orient | 0 - 0 | 0 - 0 | West Ham United | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | St Johnstone | 1 - 1 | 0 - 1 | Preston North End | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Stalybridge Celtic | 0 - 2 | 0 - 1 | Oldham Athletic | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Dartford | 5 - 0 | 1 - 0 | Gillingham | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | Lancaster City | ? - ? | ? - ? | Barrow | |||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Kings Lynn | 1 - 3 | 0 - 2 | Milton Keynes Dons | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Runcorn Linnets | 1 - 2 | 1 - 1 | Southport FC | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Penrith AFC | 0 - 8 | 0 - 3 | Carlisle | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Northampton Town | 1 - 2 | 1 - 2 | West Ham United | ||||||
13 Jul 2021 19:15 | Olympiakos | ? - ? | ? - ? | Galatasaray | |||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Hungerford Town | 3 - 2 | 2 - 1 | Swindon | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Atherton Collieries | 0 - 4 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Bradford Park Avenue | 0 - 5 | 0 - 1 | Bradford AFC | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Evesham United | 0 - 3 | 0 - 2 | Cheltenham Town | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Burgess Hill Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Crawley Town | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Taunton Town | 0 - 5 | 0 - 1 | Exeter City | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | Leamington | ? - ? | ? - ? | Walsall | |||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Alfreton Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Bury | 1 - 1 | 0 - 1 | Ipswich | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Welling United | 0 - 3 | 0 - 2 | Charlton Athletic | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Bamber Bridge | 1 - 1 | 1 - 1 | Chorley | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | Tadcaster Albion | ? - ? | ? - ? | Darlington | |||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Billericay Town | 0 - 3 | 0 - 0 | Colchester United | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Ammanford | 1 - 2 | 1 - 1 | Haverfordwest County | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Worthing | 6 - 1 | 5 - 0 | Three Bridges | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Brighouse Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Harrogate Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | Havant and Waterlooville | ? - ? | ? - ? | Bristol Rovers | |||||||
13 Jul 2021 19:45 | Heybridge Swifts | ? - ? | ? - ? | Aldershot Town | |||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | AFC Telford United | 2 - 3 | 1 - 1 | Shrewsbury Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Workington | 1 - 5 | 0 - 2 | Morecambe | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Melksham Town | 0 - 6 | 0 - 2 | Forest Green Rovers | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Abbey Hey | 1 - 1 | 0 - 1 | Hyde United | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Folkestone Invicta | 2 - 0 | 1 - 0 | Chatham Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Harlow Town | 3 - 0 | 1 - 0 | Stansted | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Hebburn Town | 1 - 3 | 1 - 2 | Whitby Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Nantwich Town | 3 - 1 | 1 - 1 | Stafford Rangers | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Ware | 3 - 2 | 0 - 1 | Chelmsford City | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Sporting Khalsa | 1 - 4 | 0 - 3 | Hednesford Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Haywards Heath Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Horsham | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Tonbridge Angels | 1 - 0 | 1 - 0 | Lewes | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Mansfield Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Grantham Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | AFC Sudbury | ? - ? | ? - ? | Newmarket Town | |||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Athersley Recreation | 1 - 4 | 1 - 2 | Ossett United | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Brightlingsea Regent | 0 - 0 | 0 - 0 | Witham Town | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Yaxley | 0 - 4 | 0 - 1 | Peterborough Sports | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Portland United | 0 - 6 | 0 - 3 | Weymouth | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Walsall Wood | 0 - 4 | 0 - 2 | Rushall Olympic | ||||||
13 Jul 2021 20:00 | Skelmersdale United | ? - ? | ? - ? | Radcliffe Borough | |||||||
13 Jul 2021 20:00 | FT | Amadora | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga | ||||||
Copa Sudamericana uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 23:15 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 0 - 1 | 0 - 1 | Gremio | ||||||
Iceland Premier Division uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Fylkir | 2 - 1 | 1 - 0 | Ka Akureyri | ||||||
13 Jul 2021 20:15 | FT | HK Kopavog | 0 - 0 | 0 - 0 | Vikingur Reykjavik | ||||||
Champions League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 16:59 | FT | Hibernians FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Flora Tallinn | ||||||
13 Jul 2021 16:59 | FT | Lincoln City | 5 - 0 | 2 - 0 | Fola Esch | ||||||
13 Jul 2021 16:59 | FT | Riga Fc | 1 - 1 | 0 - 1 | Malmo FF | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Sheriff | 1 - 0 | 1 - 0 | Teuta Durres | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Borac Banja Luka | 2 - 0 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | NK Mura 05 | 5 - 0 | 2 - 0 | FK Shkendija 79 | ||||||
13 Jul 2021 19:00 | FT | Kf Prishtina | 1 - 3 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | FK Buducnost Podgorica | 0 - 4 | 0 - 3 | HJK Helsinki | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Linfield FC | 1 - 2 | 0 - 2 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
13 Jul 2021 20:00 | FT | Shamrock Rovers | 2 - 1 | 1 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
13 Jul 2021 20:30 | FT | Shakhter Soligorsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad | ||||||
13 Jul 2021 21:00 | FT | Valur | 0 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Zagreb | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 00:00 | FT | Nautico PE | 1 - 1 | 0 - 1 | Ponte Preta | ||||||
13 Jul 2021 20:00 | FT | Vila Nova (GO) | 0 - 0 | 0 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
13 Jul 2021 23:00 | FT | Guarani Sp | 1 - 0 | 1 - 0 | CRB AL | ||||||
13 Jul 2021 23:00 | FT | Avai | 2 - 1 | 0 - 0 | Confianca Se | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 01:10 | FT | San Martin Tucuman | 1 - 2 | 0 - 1 | Quilmes | ||||||
Copa Libertadores uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 23:15 | FT | Boca Juniors | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mineiro | ||||||
13 Jul 2021 23:15 | FT | Cerro Porteno | 0 - 2 | 0 - 0 | Fluminense | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 16:59 | FT | Mes Rafsanjan | 1 - 1 | 1 - 1 | Peykan | ||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | Naft Masjed Soleyman | 2 - 3 | 0 - 3 | Zob Ahan | ||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | Nassaji Mazandaran | 1 - 0 | 1 - 0 | Padideh Mashhad | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | Al Zawraa | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Karkh | ||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | Zakho | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Najaf | ||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | Al Qasim Sport Club | 3 - 2 | 0 - 1 | Al Semawah | ||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | Naft Alwasat | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Diwaniya | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 16:59 | FT | Forces Armee Royales | 3 - 2 | 1 - 1 | Cayb Club Athletic Youssoufia | ||||||
13 Jul 2021 16:59 | FT | Renaissance Zmamra | 1 - 0 | 0 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
13 Jul 2021 19:15 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 1 - 0 | 1 - 0 | HUSA Hassania Agadir | ||||||
13 Jul 2021 21:30 | FT | Rcoz Oued Zem | 2 - 1 | 1 - 1 | Olympique de Safi | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 11:00 | Shandong Taishan | ? - ? | ? - ? | HeNan | |||||||
Concacaf Gold Cup uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 02:00 | FT | Costa Rica | 3 - 1 | 2 - 1 | Guadeloupe | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | Tartu JK Tammeka | 3 - 2 | 1 - 0 | Trans Narva | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 00:00 | FT | Blooming | 2 - 1 | 1 - 1 | Nacional Potosi | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 14:45 | FT | Metta/LU Riga | 7 - 0 | 4 - 0 | Noah Jurmala | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 10:30 | FT | Gold Coast Knights | 3 - 3 | 2 - 1 | Brisbane Strikers | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 17:30 | FT | Laanemaa Jk Ii | 11 - 1 | 0 - 0 | Aksi Wolves | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 10:30 | FT | Shenzhen Peng City | 1 - 0 | 0 - 0 | Guizhou Zhicheng | ||||||
13 Jul 2021 12:35 | FT | Chengdu Rongcheng | 3 - 2 | 1 - 1 | Suzhou Dongwu | ||||||
13 Jul 2021 13:00 | FT | Wuhan Three Towns | 1 - 0 | 0 - 0 | Jiangxi Beidamen | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 17:50 | FT | Cs Constantine | 1 - 1 | 1 - 0 | Us Biskra | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Rc Relizane | 1 - 0 | 0 - 0 | Nc Magra | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Paradou Ac | 1 - 0 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Cr Belouizdad | 2 - 1 | 0 - 0 | Aso Chlef | ||||||
13 Jul 2021 20:30 | FT | Om Medea | 3 - 0 | 1 - 0 | Jsm Skikda | ||||||
13 Jul 2021 20:30 | FT | Ca Bordj Bou Arreridj | 0 - 1 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
13 Jul 2021 20:30 | FT | Usm Bel Abbes | 1 - 0 | 1 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
13 Jul 2021 21:00 | FT | Mc Alger | 2 - 2 | 2 - 0 | Usm Alger | ||||||
13 Jul 2021 21:00 | FT | Mc Oran | 4 - 0 | 2 - 0 | Es Setif | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 08:30 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 0 - 2 | 0 - 1 | Shanxi Xindu | ||||||
13 Jul 2021 08:30 | FT | Guangxi Baoyun | 1 - 1 | 1 - 0 | Shijiazhuang Kungfu | ||||||
13 Jul 2021 08:30 | FT | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | 1 - 0 | 0 - 0 | Wuxi Wugou | ||||||
13 Jul 2021 08:30 | FT | China U20 | 2 - 2 | 2 - 0 | Jiangxi Dark Horse | ||||||
13 Jul 2021 09:00 | FT | Qingdao West Coast | 3 - 1 | 2 - 0 | Hunan Billows | ||||||
13 Jul 2021 09:00 | FT | Xiamen Egret Island | 2 - 1 | 0 - 0 | Yanbian Longding | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 19:35 | FT | Villa San Carlos | 0 - 1 | 0 - 0 | Patronato Parana | ||||||
Angola Girabola League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 15:00 | FT | Bravos Do Maquis | 0 - 0 | 0 - 0 | Recreativo Libolo | ||||||
Scotland League Cup uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Clyde | 1 - 0 | 1 - 0 | Stranraer | ||||||
13 Jul 2021 19:30 | FT | Greenock Morton | 0 - 0 | 0 - 0 | East Kilbride | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Hearts | 3 - 0 | 2 - 0 | Cove Rangers | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Inverness C.T. | 2 - 0 | 0 - 0 | Peterhead | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Dundee | 4 - 0 | 2 - 0 | Brora Rangers | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Forfar Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Montrose | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Alloa Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Raith Rovers | 4 - 0 | 1 - 0 | Brechin City | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Ayr Utd | 3 - 0 | 1 - 0 | Edinburgh City | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Falkirk | 5 - 1 | 3 - 1 | Albion Rovers | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Annan Athletic | 1 - 3 | 0 - 1 | Queen of South | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | Dumbarton | 1 - 2 | 1 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
13 Jul 2021 19:45 | FT | St Mirren | 1 - 0 | 1 - 0 | Dunfermline | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 02:30 | FT | New Mexico United | 2 - 1 | 1 - 1 | Charleston Battery | ||||||
Brasileiro uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 00:00 | FT | Botafogo Sp | 3 - 1 | 2 - 1 | Criciuma | ||||||
QLD Division 1 uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 10:30 | FT | Mitchelton | 3 - 2 | 1 - 1 | Holland Park Hawks | ||||||
Iceland 4 Deild uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 21:00 | FT | Gg Grindavik | 2 - 1 | 1 - 0 | Rb Keflavik | ||||||
13 Jul 2021 21:00 | FT | Berserkir Reykjavik | 1 - 2 | 0 - 1 | Kria | ||||||
Estonia Teine Liiga uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 17:00 | FT | Nomme Jk Kalju Ii | 2 - 1 | 1 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
Kenya Super League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 11:10 | FT | Weston Shitima | 2 - 2 | 1 - 0 | Nzoia United | ||||||
13 Jul 2021 13:15 | FT | Vihiga United | 0 - 1 | 0 - 1 | Bandari | ||||||
Europa Conference League Cup uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 17:45 | FT | Newtown | 0 - 1 | 0 - 0 | Dundalk | ||||||
Sudan Premier League uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 15:15 | FT | Hay Al Arab | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahli Marawi | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Hilal Al Fasher | 2 - 2 | 0 - 0 | Tuti Sc Khartoum | ||||||
13 Jul 2021 18:00 | FT | Merreikh El Fasher | 0 - 0 | 0 - 0 | Hilal Obayed | ||||||
13 Jul 2021 18:15 | FT | Al Hilal Omdurman | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
South Africa Confederations Cup uitslagen |
|||||||||||
13 Jul 2021 11:00 | FT | Malawi | 1 - 1 | 0 - 0 | Namibia | ||||||
13 Jul 2021 11:00 | FT | Senegal | 2 - 1 | 1 - 1 | Zimbabwe | ||||||
13 Jul 2021 14:00 | FT | Nam Phi | 4 - 0 | 3 - 0 | Lesotho | ||||||
13 Jul 2021 14:00 | FT | Zambia | 2 - 1 | 1 - 0 | Botswana |
Totaal wedstrijden: 181
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...