voetbaluitslagen 14-06-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Athletic Bilbao | 1 - 1 | 1 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
14 Jun 2020 18:30 | FT | Real Madrid | 3 - 1 | 3 - 0 | Eibar | ||||||
14 Jun 2020 21:00 | FT | Real Sociedad | 1 - 1 | 0 - 1 | Osasuna | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Deportivo La Coruna | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | CD Mirandes | 2 - 1 | 1 - 0 | Numancia | ||||||
14 Jun 2020 18:30 | FT | Albacete | 0 - 1 | 0 - 1 | Almeria | ||||||
14 Jun 2020 20:30 | FT | Cadiz | 1 - 1 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:30 | FT | Mainz 05 | 0 - 1 | 0 - 1 | Augsburg | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Schalke 04 | 1 - 1 | 0 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:30 | FT | Darmstadt | 3 - 2 | 1 - 0 | Hannover 96 | ||||||
14 Jun 2020 12:30 | FT | Karlsruher SC | 2 - 1 | 1 - 1 | VfB Stuttgart | ||||||
14 Jun 2020 12:30 | FT | St Pauli | 2 - 1 | 2 - 0 | Erzgebirge Aue | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Ham-Kam | 1 - 2 | 1 - 1 | Strommen | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Aalborg BK | 0 - 2 | 0 - 2 | Midtjylland | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Sonderjyske | 1 - 0 | 0 - 0 | Lyngby | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Nordsjaelland | 1 - 1 | 0 - 1 | Copenhagen | ||||||
14 Jun 2020 19:00 | FT | Brondby | 0 - 0 | 0 - 0 | Aarhus AGF | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | IK Sirius FK | 0 - 2 | 0 - 1 | Djurgardens | ||||||
14 Jun 2020 13:30 | FT | IFK Goteborg | 0 - 1 | 0 - 1 | Elfsborg | ||||||
14 Jun 2020 13:30 | FT | IFK Norrkoping | 2 - 1 | 1 - 1 | Kalmar FF | ||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Hammarby | 2 - 0 | 1 - 0 | Ostersunds FK | ||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Orebro | 0 - 2 | 0 - 0 | AIK Solna | ||||||
Iceland Premier Division uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:45 | FT | IA Akranes | 3 - 1 | 1 - 1 | Ka Akureyri | ||||||
14 Jun 2020 19:00 | FT | HK Kopavog | 2 - 3 | 1 - 1 | Hafnarfjordur FH | ||||||
14 Jun 2020 21:15 | FT | Breidablik | 3 - 0 | 1 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Bohemians 1905 | 3 - 0 | 2 - 0 | FK Baumit Jablonec | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Mfk Karvina | 2 - 2 | 2 - 1 | Mlada Boleslav | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Slovan Liberec | 0 - 0 | 0 - 0 | Banik Ostrava | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Opava | 2 - 0 | 0 - 0 | Budejovice | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 0 - 1 | 0 - 1 | Viktoria Plzen | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Slavia Praha | 1 - 0 | 0 - 0 | Zlin | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Synot Slovacko | 0 - 2 | 0 - 0 | Sparta Praha | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Teplice | 4 - 0 | 2 - 0 | Pribram | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Genclerbirligi | 2 - 1 | 0 - 0 | Konyaspor | ||||||
14 Jun 2020 19:00 | FT | Rizespor | 2 - 0 | 1 - 0 | Galatasaray | ||||||
14 Jun 2020 19:00 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 1 - 1 | 1 - 0 | Ankaragucu | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Daegu FC | 6 - 0 | 3 - 0 | Seoul | ||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Gwangju Fc | 3 - 1 | 0 - 1 | Busan I'Park | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 17:15 | FT | OFI Crete | 0 - 2 | 0 - 1 | AEK Athens | ||||||
14 Jun 2020 19:30 | FT | Olympiakos | 3 - 1 | 3 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 18:15 | FT | Hapoel Haifa | 4 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Kolos Kovalivka | 0 - 1 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
14 Jun 2020 17:30 | FT | PFC Oleksandria | 1 - 5 | 0 - 2 | Desna Chernihiv | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Viitorul Constanta | 2 - 1 | 1 - 1 | Politehnica Iasi | ||||||
14 Jun 2020 18:00 | FT | CFR Cluj | 1 - 0 | 1 - 0 | Steaua Bucuresti | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Rapid Wien | 2 - 1 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | TSV Hartberg | 1 - 2 | 1 - 0 | Sturm Graz | ||||||
14 Jun 2020 18:30 | FT | Red Bull Salzburg | 3 - 1 | 2 - 0 | LASK Linz | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 18:00 | FT | Kaposvar | 3 - 0 | 1 - 0 | Diosgyor | ||||||
14 Jun 2020 20:05 | FT | Fehervar Videoton | 2 - 2 | 1 - 0 | Ujpesti TE | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Pogon Szczecin | 1 - 1 | 1 - 1 | Lechia Gdansk | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Slask Wroclaw | 4 - 0 | 3 - 0 | LKS Lodz | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Jagiellonia Bialystok | 0 - 2 | 0 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Arka Gdynia | 0 - 0 | 0 - 0 | Wisla Krakow | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Korona Kielce | 0 - 3 | 0 - 0 | Lech Poznan | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 0 - 0 | Wisla Plock | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Gornik Zabrze | 2 - 0 | 1 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Rakow Czestochowa | 2 - 1 | 0 - 0 | Zaglebie Lubin | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Indjija | 2 - 0 | 1 - 0 | Vojvodina | ||||||
14 Jun 2020 15:30 | FT | Backa Topola | 2 - 1 | 2 - 0 | Crvena Zvezda | ||||||
14 Jun 2020 18:00 | FT | Partizan Belgrade | 4 - 1 | 3 - 0 | Cukaricki | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:30 | FT | Arda | 1 - 3 | 1 - 1 | Levski Sofia | ||||||
14 Jun 2020 16:45 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 1 | 0 - 1 | Botev Plovdiv | ||||||
14 Jun 2020 19:00 | FT | CSKA Sofia | 1 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | MSK Zilina | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 19:30 | FT | NK Maribor | 3 - 0 | 1 - 0 | NK Aluminij | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Ruh Brest | 0 - 1 | 0 - 1 | Vitebsk | ||||||
14 Jun 2020 18:00 | FT | BATE Borisov | 2 - 2 | 0 - 1 | Shakhter Soligorsk | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 0 - 4 | 0 - 2 | Nomme JK Kalju | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Paide Linnameeskond | 2 - 1 | 1 - 1 | Trans Narva | ||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:00 | FT | Roskilde | 2 - 2 | 0 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Hvidovre IF | 1 - 4 | 1 - 1 | Viborg | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 18:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 0 - 4 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 10:00 | FT | Bucheon 1995 | 0 - 1 | 0 - 1 | Chunnam Dragons | ||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Anyang | 1 - 1 | 0 - 1 | Chungnam Asan | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Trakai Riteriai | 1 - 3 | 0 - 0 | Suduva | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:10 | FT | GKS Tychy | 2 - 4 | 1 - 1 | Stal Mielec | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 09:30 | FT | SV Ried | 5 - 0 | 2 - 0 | Kapfenberg Superfund | ||||||
14 Jun 2020 09:30 | FT | Floridsdorfer AC Wien | 2 - 1 | 1 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
14 Jun 2020 13:30 | FT | Wacker Innsbruck | 2 - 0 | 1 - 0 | Blau Weiss Linz | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Austria Wien Amateure | 2 - 0 | 0 - 0 | Liefering | ||||||
14 Jun 2020 19:25 | FT | SK Austria Klagenfurt | 2 - 1 | 1 - 1 | Lafnitz | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Sogdiana Jizak | 1 - 0 | 0 - 0 | Pakhtakor Tashkent | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Nasaf Qarshi | 2 - 2 | 0 - 1 | Navbahor Namangan | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Lunds BK | 1 - 0 | 0 - 0 | Qviding FIF | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Eskilsminne IF | 0 - 2 | 0 - 1 | Lindome GIF | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Torns IF | 1 - 1 | 0 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Skovde AIK | 2 - 2 | 0 - 1 | Utsiktens BK | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Tvaakers IF | 1 - 0 | 1 - 0 | Karlskrona | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Fc Linkoping City | 1 - 1 | 1 - 1 | Trollhattan | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Oskarshamns AIK | 1 - 1 | 0 - 0 | Landskrona BoIS | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | IFK Varnamo | 1 - 0 | 1 - 0 | Motala AIF | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Enkoping | 2 - 2 | 2 - 1 | Enskede Ik | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Skiljebo SK | 3 - 1 | 2 - 1 | Ifk Stocksund | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Karlbergs BK | 5 - 0 | 2 - 0 | Fagersta Sodra Ik | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Hudiksvalls Forenade FF | 3 - 2 | 2 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Kvarnsvedens IK | 1 - 1 | 0 - 1 | Kungsangens If | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Prostejov | 0 - 1 | 0 - 1 | Lisen | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 2 - 1 | 0 - 0 | Chrudim | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Fk Banik Sokolov | 4 - 0 | 2 - 0 | Vitkovice | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:00 | FT | Orebro Syrianska If | 1 - 0 | 1 - 0 | Taby | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Ik Frej Taby | 0 - 1 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Sollentuna United FF | 1 - 2 | 1 - 1 | Gefle IF | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Tegs Thoren ff | 3 - 2 | 1 - 1 | Nykopings BIS | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Bodens BK | 3 - 1 | 2 - 1 | Umea Fc Academy | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Stode If | 5 - 3 | 1 - 2 | Ifk Umea | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Pitea If | 2 - 1 | 1 - 0 | Gottne If | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | IFK Ostersund | 3 - 1 | 0 - 1 | Moron Bk | ||||||
14 Jun 2020 14:30 | FT | Vasalunds IF | 4 - 0 | 2 - 0 | Ifk Berga | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Sandvikens IF | 1 - 1 | 0 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Friska Viljor | 5 - 1 | 1 - 1 | Notvikens Ik | ||||||
14 Jun 2020 15:30 | FT | Haninge | 1 - 1 | 0 - 0 | Karlstad BK | ||||||
14 Jun 2020 18:30 | FT | IF Sylvia | 4 - 1 | 2 - 1 | IFK Lulea | ||||||
Israel Leumit League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 17:45 | FT | Hapoel Bnei Lod | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Acco | ||||||
Iceland Cup uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Hottur Huginn | 2 - 1 | 0 - 1 | Fjardabyggd | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Kf Fjallabyggdar | 1 - 1 | 0 - 0 | Magni | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 10:00 | FT | Fk Zalgiris Vilnius 2 | 0 - 3 | 0 - 0 | Dainava Alytus | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Kauno Zalgiris Ii | 0 - 3 | 0 - 2 | Dziugas Telsiai | ||||||
Iceland Ladies Premier League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | 4 - 3 | 2 - 0 | Trottur Reykjavik Womens | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | 4 - 3 | 2 - 0 | Throttur Reykjavik Womens | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Radnicki Pirot | 1 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Vranje | ||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Zemun | 0 - 2 | 0 - 1 | Backa Backa Palanka | ||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Novi Pazar | 1 - 1 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
14 Jun 2020 16:30 | FT | Trajal Krusevac | 0 - 0 | 0 - 0 | Zarkovo | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Tallinna Levadia 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | Elva | ||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Nomme United | 3 - 1 | 1 - 0 | Tartu JK Tammeka B | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Ifk Tidaholm | 2 - 2 | 1 - 2 | Vanersborgs If | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Grebbestads If | 3 - 0 | 0 - 0 | Ifk Amal | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Ik Gauthiod | 1 - 2 | 0 - 1 | Stenungsunds If | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Carlstad United BK | 1 - 2 | 0 - 0 | Vargarda Ik | ||||||
14 Jun 2020 13:30 | FT | Vanersborg | 2 - 2 | 2 - 1 | Nordvarmland Ff | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | IK Oddevold | 3 - 1 | 0 - 1 | Lidkopings Fk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:00 | FT | Kumla | 2 - 1 | 1 - 1 | Gute | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Assyriska If I Norrkoping | 1 - 0 | 1 - 0 | Rynninge IK | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Bk Forward | 4 - 3 | 2 - 1 | Newroz | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Varmbols Fc | 0 - 2 | 0 - 2 | Arameisk-syrianska If | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Assyriska FF | 4 - 1 | 1 - 0 | Atvidabergs FF | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:00 | Vastra Frolunda | ? - ? | ? - ? | Ksf Prespa Birlik | |||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Bunkeflo IF | 4 - 0 | 1 - 0 | Onsala Bk | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | 0 - 0 | Uerdingen | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 3 - 3 | 2 - 2 | SpVgg Unterhaching | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | SV Waldhof Mannheim | 2 - 3 | 1 - 3 | Bayern Munich II | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Nữ Sc Sand | 0 - 6 | 0 - 5 | Nữ Hoffenheim | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Nữ Bayern Munich | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Ff Usv Jena | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Nữ Bayer Leverkusen | 1 - 5 | 0 - 4 | Nữ Turbine Potsdam | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Partizani Tirana | 8 - 1 | 4 - 1 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 12:05 | FT | Resovia Rzeszow | 1 - 1 | 0 - 0 | Gornik Leczna | ||||||
Switzerland Cup uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Lausanne Sports | 2 - 2 | 0 - 0 | Basel | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 1 - 0 | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Naftan Novopolock | 1 - 1 | 1 - 0 | Oshmyany | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Orsha | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Kf Ferizaj | 0 - 3 | 0 - 2 | Gjilani | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | KF Trepca 89 | 0 - 2 | 0 - 1 | Kf Drita Gjilan | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Bodens BK | 3 - 1 | 2 - 1 | Umea Fc Academy | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Pitea If | 2 - 1 | 1 - 0 | Gottne If | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | IFK Ostersund | 3 - 1 | 0 - 1 | Moron Bk | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Friska Viljor | 5 - 1 | 1 - 1 | Notvikens Ik | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Honka Akatemia | 2 - 0 | 0 - 0 | Njs Nurmijarvi | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Holbaek | 1 - 2 | 1 - 1 | Vsk Aarhus | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Skovshoved | 0 - 0 | 0 - 0 | Vejgaard Bk | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Slagelse Bi | 2 - 2 | 1 - 1 | Sydvest | ||||||
Estonia Teine Liiga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Voru Jk | 3 - 3 | 2 - 1 | Laanemaa Haapsalu | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Keila Jk | 1 - 2 | 0 - 1 | Viimsi Mrjk | ||||||
Estonia II Liiga uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Ajax Lasnamae | 2 - 5 | 1 - 3 | Jogeva Wolves | ||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Jk Poseidon | 1 - 6 | 0 - 2 | Saue Jk Laagri | ||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Raplamaa | 4 - 2 | 4 - 1 | Flora Tallinn Iii | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 0 | 0 - 0 | Tulevik Ii | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Tallinna Jk Legion B | 5 - 1 | 3 - 1 | Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
14 Jun 2020 16:00 | FT | Helios B | 4 - 0 | 1 - 0 | Warrior Valga | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Joker Raasiku | 1 - 0 | 0 - 0 | Tallinna Jk Piraaja | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 11:00 | FT | Almeboda/linneryd | 0 - 1 | 0 - 0 | Kristianstads FF | ||||||
14 Jun 2020 13:00 | FT | Husqvarna FF | 2 - 2 | 1 - 0 | IFK Hassleholm | ||||||
14 Jun 2020 14:00 | FT | Ifk Karlshamn | 0 - 4 | 0 - 1 | Ifo Bromolla If | ||||||
14 Jun 2020 15:00 | FT | Dalstorps If | 1 - 1 | 1 - 1 | Ik Tord | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Bokelj Kotor | 4 - 2 | 2 - 0 | Otrant | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Lovcen Cetinje | 2 - 0 | 2 - 0 | Ibar Rozaje | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Drezga | 1 - 2 | 0 - 1 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | Jezero Plav | ||||||
14 Jun 2020 16:59 | FT | Mornar | 2 - 1 | 2 - 0 | Arsenal Tivat | ||||||
Chinese Taipei Intercity League uitslagen |
|||||||||||
14 Jun 2020 09:00 | FT | Hang Yuen | 0 - 0 | 0 - 0 | Taicheng Lions | ||||||
14 Jun 2020 09:00 | FT | Taiwan Power | 1 - 0 | 1 - 0 | Tatung | ||||||
14 Jun 2020 09:00 | FT | Ntupes | 2 - 3 | 1 - 1 | Taichung Futuro |
Totaal wedstrijden: 183
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...