voetbaluitslagen 16-07-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | Philadelphia Union | 2 - 2 | 1 - 2 | Swansea City | ||||||
16 Jul 2017 00:30 | FT | Veracruz | 2 - 2 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
16 Jul 2017 01:10 | FT | Club Leon | 3 - 2 | 2 - 1 | Herediano | ||||||
16 Jul 2017 01:40 | FT | Minnesota United | 1 - 1 | 1 - 1 | Atlas | ||||||
16 Jul 2017 03:00 | FT | Los Angeles Galaxy | 2 - 5 | 0 - 3 | Manchester United | ||||||
16 Jul 2017 04:00 | FT | Sacramento Republic Fc | 0 - 3 | 0 - 2 | Pachuca | ||||||
16 Jul 2017 08:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 3 - 3 | 3 - 2 | Nữ B Kyoto | ||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Cracovia Krakow | 2 - 0 | 1 - 0 | Stal Mielec | ||||||
16 Jul 2017 11:00 | GKS Katowice | ? - ? | ? - ? | Chrobry Glogow | |||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | Chemnitzer | 2 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | Hallescher | 1 - 5 | 1 - 1 | Union Berlin | ||||||
16 Jul 2017 13:00 | Zlate Moravce | ? - ? | ? - ? | Podbeskidzie | |||||||
16 Jul 2017 13:00 | Slavia Kromeriz | ? - ? | ? - ? | Poprad | |||||||
16 Jul 2017 13:30 | FT | St Pauli | 2 - 1 | 1 - 0 | Wil 1900 | ||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | VfL Osnabruck | 0 - 3 | 0 - 2 | Werder Bremen | ||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 1. Magdeburg | 1 - 0 | 0 - 0 | Erzgebirge Aue | ||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | Carl Zeiss Jena | 0 - 2 | 0 - 2 | Hertha Berlin | ||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | Rot-weiss Erfurt | 0 - 6 | 0 - 4 | Bochum | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Namibia | 1 - 0 | 0 - 0 | Zimbabwe | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Bury | 1 - 3 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Westerlo | 0 - 6 | 0 - 5 | KV Mechelen | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | PSV Eindhoven | 0 - 0 | 0 - 0 | Monaco | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | Ingolstadt 04 | ? - ? | ? - ? | Leeds United | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Spartak Trnava | 1 - 0 | 0 - 0 | ETO Gyori FC | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Vestel Manisaspor | 2 - 3 | 1 - 2 | Zob Ahan | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Monaco | 0 - 0 | 0 - 0 | PSV Eindhoven | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | PAE Levadiakos | 0 - 1 | 0 - 1 | Lamia | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Varzim | 1 - 2 | 1 - 1 | Portimonense | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Lens | 0 - 2 | 0 - 1 | Standard Liege | ||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | Slavia Praha | 4 - 1 | 0 - 1 | Nice | ||||||
16 Jul 2017 18:30 | FT | Borac Banja Luka | 2 - 1 | 1 - 1 | Vitez | ||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | Vitoria Guimaraes | 4 - 1 | 3 - 1 | Belenenses | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 2 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
16 Jul 2017 15:30 | FT | Rubin Kazan | 1 - 2 | 0 - 2 | Krasnodar FK | ||||||
16 Jul 2017 19:45 | FT | Akhmat Grozny | 1 - 0 | 1 - 0 | Amkar Perm | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Palmeiras | 4 - 2 | 2 - 1 | Vitoria Salvador BA | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Cruzeiro | 1 - 1 | 0 - 0 | Flamengo | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Chapecoense SC | 2 - 0 | 0 - 0 | Sao Paulo | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Vasco da Gama | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Gremio | 3 - 1 | 0 - 1 | Ponte Preta | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Atletico Clube Goianiense | 1 - 2 | 1 - 0 | Atletico Mineiro | ||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | Bahia | 1 - 1 | 0 - 0 | Avai | ||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | Coritiba | 1 - 2 | 1 - 2 | Fluminense | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | Lyngby | 2 - 1 | 1 - 0 | Silkeborg IF | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Hobro I.K. | 2 - 1 | 0 - 1 | Elite 3000 Helsingor | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Brondby | 4 - 0 | 2 - 0 | Midtjylland | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | Orebro | 4 - 2 | 4 - 0 | IFK Goteborg | ||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Ostersunds FK | 2 - 1 | 1 - 1 | Djurgardens | ||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | AIK Solna | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | ||||||
Iceland Premier Division uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Ka Akureyri | 6 - 3 | 3 - 2 | IBV Vestmannaeyjar | ||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | Vikingur Reykjavik | 0 - 1 | 0 - 0 | Valur | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Odd Grenland | 0 - 2 | 0 - 2 | Viking | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | FK Haugesund | 2 - 0 | 0 - 0 | Aalesund FK | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Sandefjord | 3 - 0 | 2 - 0 | Tromso IL | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Molde | 0 - 0 | 0 - 0 | Stromsgodset | ||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | Brann | 0 - 1 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Bray Wanderers | 0 - 2 | 0 - 1 | Cork City | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Ilves Tampere | 1 - 1 | 1 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Lahti | 1 - 1 | 0 - 1 | RoPS Rovaniemi | ||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | VPS Vaasa | 3 - 2 | 2 - 1 | Inter Turku | ||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Jyvaskyla JK | 0 - 2 | 0 - 1 | SJK Seinajoki | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 01:00 | FT | Luverdense | 1 - 0 | 0 - 0 | ABC RN | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | CA Brown Adrogue | 0 - 1 | 0 - 1 | Central Cordoba Sde | ||||||
16 Jul 2017 17:15 | FT | Guillermo Brown | 1 - 0 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | Villa Dalmine | 0 - 2 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
16 Jul 2017 19:15 | FT | Chacarita Juniors | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
16 Jul 2017 19:30 | FT | All Boys | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferrol Carril Oeste | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Instituto | 1 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 3 | 0 - 2 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Incheon United FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Gangwon FC | ||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Jeju United FC | 1 - 2 | 1 - 2 | Seoul | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Ehime FC | 2 - 2 | 0 - 1 | Oita Trinita | ||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Machida Zelvia | 2 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 1 - 0 | 1 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
16 Jul 2017 10:30 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 1 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 1 - 3 | 0 - 1 | Avispa Fukuoka | ||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Shonan Bellmare | 2 - 0 | 0 - 0 | Tokyo Verdy | ||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Roasso Kumamoto | 1 - 0 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Sochi | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | Persija Jakarta | 1 - 0 | 1 - 0 | Pusamania Borneo | ||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | Arema Malang | 0 - 2 | 0 - 1 | Persipura Jayapura | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Karpaty Lviv | 1 - 1 | 1 - 1 | Zirka Kirovohrad | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Illichivets mariupol | 0 - 0 | 0 - 0 | Veres Rivne | ||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 2 | 0 - 2 | Olimpic Donetsk | ||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | Zorya | 0 - 1 | 0 - 0 | Stal Dniprodzherzhynsk | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Astra Ploiesti | 1 - 0 | 0 - 0 | Sepsi | ||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 1 | 1 - 0 | Voluntari | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Ferencvarosi TC | 1 - 1 | 1 - 1 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Fehervar Videoton | 1 - 1 | 0 - 1 | Balmazujvaros | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Vasas | 0 - 2 | 0 - 1 | Diosgyor | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | Arka Gdynia | 2 - 0 | 0 - 0 | Slask Wroclaw | ||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | LKS Nieciecza | 0 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Lech Poznan | 0 - 0 | 0 - 0 | Sandecja | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 3 | 0 - 1 | Hajduk Split | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | ZNK Osijek | 1 - 1 | 0 - 0 | Rudes | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 18:30 | FT | Botev Plovdiv | 0 - 1 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | NK Rudar Velenje | 2 - 1 | 1 - 1 | Domzale | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Krsko Posavlje | 2 - 1 | 0 - 0 | Gorica | ||||||
16 Jul 2017 19:20 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
China Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 08:30 | FT | Changchun YaTai | 3 - 2 | 0 - 1 | Guangzhou R&F | ||||||
16 Jul 2017 12:35 | FT | Tianjin Quanjian | 3 - 0 | 2 - 0 | ShenHua SVA FC | ||||||
Concacaf Gold Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | Mỹ | 3 - 0 | 1 - 0 | Nicaragua | ||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | Jamaica | 1 - 1 | 0 - 1 | El Salvador | ||||||
Austria Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:30 | FT | Schwarzach | 0 - 3 | 0 - 1 | Union St.florian | ||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Dornbirn | 1 - 5 | 1 - 3 | Rheindorf Altach | ||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | Hard | 0 - 3 | 0 - 0 | Sturm Graz | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Sc Schwaz | 0 - 2 | 0 - 1 | Rapid Wien | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | As Koma Elektra | 2 - 1 | 1 - 1 | Fcm Traiskirchen | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Qarabag | 1 - 5 | 1 - 4 | Blau Weiss Linz | ||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | SAK Klagenfurt | 0 - 5 | 0 - 2 | TSV Hartberg | ||||||
Moldova Divizia Nationala uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Dacia Chisinau | 1 - 1 | 1 - 1 | Sheriff | ||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | Olimpia Balti | 0 - 1 | 0 - 1 | Milsami | ||||||
African Nations Championship uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | Madagascar | 2 - 2 | 1 - 1 | Mozambique | ||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | Mauritius | 0 - 1 | 0 - 1 | Angola | ||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | Swaziland | 0 - 4 | 0 - 2 | Zambia | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Togo | 1 - 1 | 0 - 1 | Benin | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Liberia | 0 - 2 | 0 - 1 | Mauritania | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | Ansan Greeners | 1 - 1 | 1 - 0 | Seongnam FC | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | Macara | 1 - 0 | 1 - 0 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | CD Clan Juvenil | 0 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | Fuerza Amarilla | 1 - 2 | 0 - 0 | Delfin SC | ||||||
16 Jul 2017 22:30 | FT | Club Sport Emelec | 2 - 1 | 0 - 0 | CD El Nacional | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Jelgava | 1 - 1 | 1 - 1 | Rigas Futbola Skola | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Liepajas Metalurgs | 0 - 1 | 0 - 0 | Metta/LU Riga | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 01:35 | FT | Envigado | 0 - 2 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | ||||||
16 Jul 2017 01:45 | FT | America de Cali | 3 - 0 | 2 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
16 Jul 2017 21:15 | FT | Atletico Huila | 2 - 2 | 2 - 1 | Deportivo Cali | ||||||
16 Jul 2017 21:15 | FT | Jaguares De Cordoba | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
16 Jul 2017 23:15 | FT | Millonarios | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
16 Jul 2017 23:30 | FT | Alianza Petrolera | 2 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | Azul Claro Numazu | 1 - 0 | 1 - 0 | Grulla Morioka | ||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | Fukushima United FC | 3 - 2 | 2 - 2 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | Sc Sagamihara | 1 - 3 | 0 - 1 | Kagoshima United | ||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | Yokohama Scc | 1 - 1 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Angelholms FF | 1 - 2 | 0 - 1 | Qviding FIF | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Rosengard | 1 - 5 | 1 - 2 | Karlskrona | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | Kuressaare | 12 - 0 | 3 - 0 | Kadrina Sk Moe | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | Universitario De Popayan | 2 - 0 | 1 - 0 | Fortaleza CEIF | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Bogota | 0 - 1 | 0 - 1 | Barranquilla | ||||||
16 Jul 2017 21:15 | FT | Cucuta | 5 - 0 | 3 - 0 | Llaneros FC | ||||||
16 Jul 2017 21:30 | FT | Union Magdalena | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Estudiantes Merida | 3 - 1 | 3 - 1 | Zulia | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Atletico Socopo | 2 - 1 | 0 - 1 | Deportivo La Guaira | ||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | Metropolitanos | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Venezuela | ||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | Aragua | 1 - 1 | 0 - 0 | Zamora Barinas | ||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | Mineros de Guayana | 3 - 2 | 2 - 1 | Carabobo | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:30 | FT | Rubin Kazan Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | Dalian Chaoyue | 1 - 1 | 0 - 1 | Inner Mongolia Zhongyou | ||||||
16 Jul 2017 12:35 | FT | Beijing Beikong | 1 - 2 | 1 - 1 | Wuhan ZALL | ||||||
16 Jul 2017 12:45 | FT | Meizhou Hakka | 0 - 1 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:15 | FT | Ipswich Knights Sc | 3 - 1 | 1 - 1 | Eastern Suburbs | ||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | Souths United | 1 - 1 | 1 - 1 | Grange Thistle Sc | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | Umea FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Vasteras SK FK | ||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | IK Brage | 2 - 1 | 1 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Assyriska FF | 3 - 1 | 0 - 0 | Sandvikens IF | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Enskede Ik | 0 - 1 | 0 - 0 | Carlstad United BK | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Hirnyk Sport | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Poltava | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Notodden FK | 1 - 2 | 1 - 1 | Honefoss | ||||||
Chile Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 01:45 | FT | Union La Calera | 1 - 1 | 1 - 0 | Palestino | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Coquimbo Unido | 3 - 2 | 2 - 2 | Everton CD | ||||||
16 Jul 2017 20:30 | FT | Iberia Los Angeles | 2 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Concepcion | ||||||
16 Jul 2017 20:30 | FT | Nublense | 0 - 2 | 0 - 1 | Universidad de Chile | ||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | Cobreloa | 0 - 1 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | ||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 2 - 1 | 1 - 1 | San Luis Quillota | ||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | San Marcos De Arica | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportes Iquique | ||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | Union San Felipe | 1 - 2 | 1 - 2 | Union Espanola | ||||||
Iceland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Hottur Egilsstadir | 3 - 4 | 2 - 1 | Vidir Gardur | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 5 - 2 | 1 - 0 | Springvale White Eagles | ||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | Nunawading City | 1 - 1 | 0 - 0 | Dandenong City Sc | ||||||
Kazakhstan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | Bolat Temirtau | 2 - 3 | 1 - 2 | Kairat Academy | ||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | Baykonur | 4 - 0 | 3 - 0 | Tarlan Shymkent | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | Staiceles Bebri | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Smiltene Bjss | ||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | Rezekne / Bjss | 2 - 1 | 2 - 0 | Fk Auda Riga | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | Shenzhen Renren | 4 - 0 | 1 - 0 | Jiangxi Beidamen | ||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | Shanghai Sunfun | 0 - 5 | 0 - 1 | Sichuan Longfor | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | Air Force Central | 1 - 0 | 1 - 0 | Ang Thong Fc | ||||||
Poland Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Zaglebie Lubin B | 0 - 1 | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | GKP Gorzow Wielkopolski | 1 - 3 | 0 - 2 | Puszcza Niepolomice | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Rekord Bielsko | 2 - 6 | 2 - 3 | Belchatow | ||||||
Czech Republic Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | Tj Sokol Usti | 3 - 0 | 1 - 0 | Nove Sady | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Jesenik | 2 - 2 | 0 - 1 | Rymarov | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Velka Bites | 3 - 1 | 1 - 1 | Blansko | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Sumperk | 1 - 3 | 1 - 1 | HFK Olomouc | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Strani | 2 - 1 | 0 - 1 | Bzenec | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Vsetin | 1 - 2 | 1 - 1 | Brumov | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Bohumin | 4 - 2 | 2 - 0 | Dolni Benesov | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Afk Tisnov | 3 - 3 | 1 - 3 | Slovan Rosice | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Provodov | 2 - 2 | 1 - 1 | Slavicin | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Trutnov | 0 - 2 | 0 - 0 | Sokol Zivanice | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Dobris | 5 - 2 | 3 - 1 | Kladno | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Hrobce | 3 - 1 | 0 - 1 | Tatran Rakovnik | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Jiskra Mseno | 3 - 2 | 3 - 0 | Sokol Kratonohy | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Brandys Nad Labem | 0 - 5 | 0 - 2 | Vysoke Myto | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Petrin Plzen | 1 - 2 | 1 - 1 | Klatovy | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Spartak Sobeslav | 1 - 3 | 0 - 2 | Tatran Sedlcany | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Brna | 2 - 9 | 1 - 6 | Zbuzany | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Nejdek | 1 - 3 | 0 - 1 | Chomutov | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Aritma Praha | 0 - 2 | 0 - 2 | Zenit Caslav | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Spolana Neratovice | 2 - 1 | 1 - 0 | Admira Praha | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Hranice Kunz | 1 - 2 | 0 - 1 | Kozlovice | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Cechie Vykan | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Chrastava | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Hfk Trebic | 0 - 6 | 0 - 3 | Stara Rise | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Cerveny Kostelec | 0 - 0 | 0 - 0 | Tj Dvur Kralove | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Doksy | 0 - 2 | 0 - 0 | Ostra | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Louny | 4 - 1 | 0 - 1 | Motorlet Praha | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Nova Vcelnice | 0 - 1 | 0 - 1 | Malse Roudne | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Komarov | 1 - 2 | 0 - 1 | Marianske Lazne | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Stresovice | 1 - 3 | 1 - 2 | Banik Sous | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Kano Pillars | 2 - 0 | 2 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Akwa United | 3 - 0 | 0 - 0 | Gombe United | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Bukola Babes Abs | 0 - 0 | 0 - 0 | Rivers United | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Mfm | 1 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Shooting Stars Sc | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Lobi Stars | 3 - 2 | 0 - 0 | Remo Stars | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Niger Tornadoes | 1 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | El Kanemi Warriors | 1 - 0 | 0 - 0 | Abia Warriors | ||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | Sunshine Stars | 0 - 1 | 0 - 0 | Nasarawa United | ||||||
16 Jul 2017 16:10 | FT | Ifeanyi Ubah | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 02:00 | FT | Sport Rosario | 0 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | Sporting Cristal | 1 - 0 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
16 Jul 2017 19:15 | FT | Melgar | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Union Comercio | ||||||
16 Jul 2017 21:30 | FT | Alianza Lima | 3 - 3 | 2 - 0 | Sport Huancayo | ||||||
Canadian Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | Brantford Galaxy Sc | 3 - 1 | 0 - 0 | Royal Toronto | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 05:00 | FT | Sony Sendai FC | 3 - 2 | 3 - 1 | Ryutsu Keizai University | ||||||
16 Jul 2017 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 2 - 1 | 1 - 1 | Osaka | ||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | Ohira Tochigi UVA SC | 0 - 2 | 0 - 1 | Nara Club | ||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | Veertien Mie | 0 - 1 | 0 - 1 | Imabari FC | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | Penn Harrisburg Islanders | 1 - 0 | 0 - 0 | Richmond Kickers | ||||||
16 Jul 2017 00:30 | FT | Louisville City | 2 - 3 | 1 - 1 | Cincinnati | ||||||
16 Jul 2017 01:30 | FT | St Louis Lions | 1 - 0 | 0 - 0 | Charleston Battery | ||||||
16 Jul 2017 04:00 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 2 - 1 | 0 - 1 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | Portland Timbers B | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | Tacoma Defiance | 1 - 2 | 1 - 2 | Orange County Fc | ||||||
Paraguay Division 2 uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Sportivo Iteno | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Deportivo Santani | 0 - 0 | 0 - 0 | General Caballero | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Deportivo Liberacion | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Deportivo Caaguazu | 2 - 2 | 1 - 1 | Martin Ledesma | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Guairena | 0 - 0 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | ||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Ovetense | 0 - 0 | 0 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | Blacktown City Demons | 4 - 0 | 0 - 0 | Sydney Olympic | ||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | Rockdale City Suns | 0 - 2 | 0 - 1 | Manly United | ||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | Sydney United | 2 - 1 | 1 - 0 | Sydney FC U21 | ||||||
16 Jul 2017 07:45 | FT | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | 6 - 0 | 6 - 0 | Parramatta Eagles | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | Gungahlin United | 2 - 0 | 0 - 0 | Monaro Panthers | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | Gotham Fc Womens | 2 - 2 | 1 - 2 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
16 Jul 2017 00:30 | FT | Orlando Pride Womens | 4 - 1 | 0 - 0 | Kansas City Womens | ||||||
16 Jul 2017 01:30 | FT | Houston Dash Womens | 2 - 1 | 1 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
16 Jul 2017 03:00 | FT | Ol Reign Womens | 1 - 1 | 1 - 1 | Boston Breakers Womens | ||||||
TAS Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 05:00 | FT | South Hobart | 4 - 1 | 1 - 0 | Clarence United | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 08:00 | FT | Acacia Ridge | 2 - 1 | 0 - 0 | Brisbane Knights | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | Defensor SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | ||||||
AFF U16 Championship uitslagen |
|||||||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Philippines U16 | 2 - 0 | 0 - 0 | Timor Leste U16 | ||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | Malaysia U16 | 0 - 1 | 0 - 1 | Viet Nam U16 | ||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | Cambodia U16 | 0 - 2 | 0 - 0 | Brunei Darussalam U16 |
Totaal wedstrijden: 254
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...