voetbaluitslagen 16-08-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:40 | Wolfsberger AC | ? - ? | ? - ? | Videoton Puskas Akademia | |||||||
Copa Sudamericana uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:45 | FT | Millonarios | 4 - 0 | 2 - 0 | General Diaz | ||||||
16 Aug 2018 23:30 | FT | Botafogo | 2 - 0 | 1 - 0 | Nacional Asuncion | ||||||
Europa League uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 15:00 | FT | Kairat Almaty | 1 - 2 | 0 - 1 | SK Sigma Olomouc | ||||||
16 Aug 2018 16:00 | FT | Progres Niedercorn | 2 - 2 | 1 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
16 Aug 2018 16:30 | FT | AEK Larnaca | 5 - 0 | 1 - 0 | Sturm Graz | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | HJK Helsinki | 1 - 4 | 0 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 1 | 0 - 1 | RB Leipzig | ||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | Copenhagen | 2 - 1 | 1 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | Suduva | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartaks Jurmala | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 2 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Kutaisi | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 4 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Minsk | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | Midtjylland | 3 - 1 | 1 - 1 | The New Saints | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | Molde | 3 - 0 | 1 - 0 | Hibernian FC | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 0 - 5 | 0 - 3 | Sevilla | ||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | CFR Cluj | 5 - 0 | 2 - 0 | Alashkert | ||||||
16 Aug 2018 18:15 | FT | APOEL Nicosia | 3 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
16 Aug 2018 18:30 | FT | Maccabi Tel Aviv | 2 - 1 | 0 - 1 | Pyunik | ||||||
16 Aug 2018 18:30 | FT | Luzern | 1 - 3 | 0 - 1 | Olympiakos | ||||||
16 Aug 2018 18:45 | FT | Dinamo Brest | 1 - 0 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
16 Aug 2018 18:45 | FT | LASK Linz | 2 - 1 | 1 - 0 | Besiktas | ||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | Atalanta | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | Zrinjski Mostar | 1 - 1 | 0 - 1 | Ludogorets Razgrad | ||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | Basel | 1 - 0 | 1 - 0 | Vitesse Arnhem | ||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | Brondby | 2 - 1 | 0 - 0 | Spartak Subotica | ||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | F91 Dudelange | 2 - 2 | 2 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
16 Aug 2018 19:15 | FT | Lech Poznan | 1 - 2 | 0 - 2 | Genk | ||||||
16 Aug 2018 19:15 | FT | NK Maribor | 0 - 0 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | ||||||
16 Aug 2018 19:30 | FT | Gent | 3 - 1 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
16 Aug 2018 19:30 | FT | Partizan Belgrade | 3 - 2 | 3 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
16 Aug 2018 19:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 1 - 1 | 1 - 1 | Trencin | ||||||
16 Aug 2018 19:30 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 1 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
16 Aug 2018 19:30 | FT | Rapid Wien | 4 - 0 | 1 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
16 Aug 2018 19:45 | FT | Bordeaux | 2 - 1 | 0 - 0 | Illichivets mariupol | ||||||
16 Aug 2018 19:45 | FT | Burnley | 0 - 0 | 0 - 0 | Basaksehir FK | ||||||
16 Aug 2018 19:45 | FT | Rosenborg | 3 - 0 | 2 - 0 | Cork City | ||||||
16 Aug 2018 19:45 | FT | NK Rijeka | 0 - 1 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
16 Aug 2018 20:00 | FT | Valur | 2 - 1 | 1 - 0 | Sheriff | ||||||
16 Aug 2018 20:30 | FT | Sporting Braga | 2 - 2 | 0 - 0 | Zorya | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:00 | FT | Washington DC United | 4 - 1 | 1 - 1 | Portland Timbers | ||||||
16 Aug 2018 03:00 | FT | Los Angeles FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Real Salt Lake | ||||||
Copa do Brasil uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:45 | FT | Chapecoense SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
16 Aug 2018 01:45 | FT | Flamengo | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio | ||||||
16 Aug 2018 23:15 | FT | Palmeiras | 1 - 0 | 0 - 0 | Bahia | ||||||
Capital One Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 19:45 | FT | Sunderland | 0 - 2 | 0 - 1 | Sheffield Wed | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 15:00 | FT | Sepidroud Rasht | 0 - 2 | 0 - 1 | Padideh Mashhad | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Foolad Khozestan | 2 - 1 | 0 - 1 | Nassaji Mazandaran | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Pars Jonoubi Jam | 1 - 0 | 1 - 0 | Esteghlal Tehran | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Peykan | 1 - 1 | 0 - 1 | Mashin Sazi | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 20:00 | FT | Misr El Maqasah | 0 - 1 | 0 - 1 | El Zamalek | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 03:10 | FT | Xelaju MC | 0 - 0 | 0 - 0 | Antigua Gfc | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:00 | FT | Jocoro | 1 - 1 | 0 - 1 | Alianza | ||||||
16 Aug 2018 02:00 | FT | Sonsonate | 0 - 1 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
16 Aug 2018 02:15 | FT | Santa Tecla | 2 - 1 | 1 - 1 | Aguila | ||||||
16 Aug 2018 02:15 | FT | CD FAS | 4 - 1 | 3 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 02:00 | FT | Juticalpa | 0 - 3 | 0 - 0 | Marathon | ||||||
16 Aug 2018 02:00 | FT | Real Espana | 3 - 2 | 3 - 1 | Honduras Progreso | ||||||
16 Aug 2018 02:15 | FT | CD Olimpia | 1 - 0 | 0 - 0 | Upnfm | ||||||
16 Aug 2018 02:15 | FT | Platense | 4 - 1 | 1 - 0 | Real De Minas | ||||||
16 Aug 2018 02:30 | FT | CD Vida | 1 - 2 | 0 - 1 | CD Motagua | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 09:00 | FT | Arsenal Kyiv U21 | 3 - 1 | 1 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 14:30 | FT | Samgurali Tskh | 2 - 5 | 0 - 2 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Shukura Kobuleti | 0 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Batumi | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Flora Tallinn | 13 - 0 | 4 - 0 | Warrior Valga | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Tallinna Jk Legion | 3 - 0 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Laanemaa Haapsalu | 14 - 1 | 4 - 1 | Teleios | ||||||
Russia Div 2 Center uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 16:30 | FT | FK Kaluga | 1 - 1 | 0 - 1 | Zorkyi Krasnogorsk | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 14:00 | FT | Fk Anzhi Youth | 2 - 2 | 2 - 0 | Orenburg Youth | ||||||
Iceland Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | Breidablik | 1 - 1 | 0 - 1 | Vikingur Olafsvik | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 13:00 | FT | Yozyovon | 3 - 0 | 1 - 0 | Labsa | ||||||
16 Aug 2018 13:00 | FT | Hotira Namangan | 2 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Bfk | ||||||
16 Aug 2018 13:30 | FT | Zaamin | 2 - 1 | 1 - 1 | Sherdor Samarqand | ||||||
16 Aug 2018 13:45 | FT | Fk Gijduvon | 2 - 1 | 0 - 1 | Iftixor Oltiariq | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 18:00 | FT | B36 Torshavn | 2 - 1 | 0 - 0 | Ki Klaksvik | ||||||
16 Aug 2018 19:00 | FT | 07 Vestur Sorvagur | 1 - 4 | 1 - 2 | HB Torshavn | ||||||
Slovenia Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 15:00 | FT | Rogaska | 1 - 3 | 1 - 2 | NK Mura 05 | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Nomme Jk Kalju Ii | 1 - 1 | 0 - 1 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
16 Aug 2018 16:59 | FT | Tartu FS Santos | 1 - 3 | 1 - 0 | Jk Welco Elekter | ||||||
Romania Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 15:30 | FT | Tunari | 3 - 0 | 2 - 0 | Gloria Popesti-leordeni | ||||||
Asian Game Soccer uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 10:00 | FT | Bangladesh U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Thái Lan U23 | ||||||
16 Aug 2018 10:00 | FT | Đông Timo U23 | 1 - 4 | 0 - 3 | United Arab Emirates U23 | ||||||
16 Aug 2018 10:00 | FT | Pakistan U23 | 0 - 4 | 0 - 4 | Nhật Bản U23 | ||||||
16 Aug 2018 13:00 | FT | Syria U23 | 0 - 3 | 0 - 2 | Trung Quốc U23 | ||||||
16 Aug 2018 13:00 | FT | Nepal U23 | 0 - 2 | 0 - 1 | Viet Nam U23 | ||||||
16 Aug 2018 13:00 | FT | Qatar U23 | 0 - 6 | 0 - 2 | Uzbekistan U23 | ||||||
Asian Games Soccer Women uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 09:00 | FT | Nữ Hàn Quốc | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Đài Loan | ||||||
16 Aug 2018 12:30 | FT | Nữ Thái Lan | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Nhật Bản | ||||||
16 Aug 2018 12:30 | FT | Nữ Indonesia | 6 - 0 | 3 - 0 | Maldives Womens | ||||||
Mexico Copa uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:00 | FT | Celaya | 2 - 0 | 0 - 0 | Santos Laguna | ||||||
16 Aug 2018 01:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 2 - 0 | 0 - 0 | Zacatepec | ||||||
16 Aug 2018 03:00 | FT | Club Tijuana | 3 - 1 | 2 - 0 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
16 Aug 2018 03:00 | FT | Tigres UANL | 5 - 1 | 3 - 0 | Atletico San Luis | ||||||
Colombia Copa Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 01:30 | FT | Jaguares De Cordoba | 2 - 1 | 2 - 0 | Atletico Bucaramanga | ||||||
16 Aug 2018 01:30 | FT | America de Cali | 2 - 0 | 1 - 0 | Leones | ||||||
16 Aug 2018 01:30 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
16 Aug 2018 01:30 | FT | Atletico Nacional | 1 - 0 | 0 - 0 | Patriotas | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 02:00 | FT | Deportivo Municipal | 0 - 2 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
16 Aug 2018 23:45 | FT | Sport Rosario | 0 - 2 | 0 - 2 | Deportivo Union Comercio | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 16:59 | CD Clan Juvenil | ? - ? | ? - ? | Liga de Loja | |||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 00:00 | FT | Indy Eleven | 3 - 2 | 2 - 1 | Carolina RailHawks | ||||||
16 Aug 2018 00:00 | FT | Ottawa Fury | 2 - 0 | 1 - 0 | Richmond Kickers | ||||||
16 Aug 2018 01:30 | FT | St Louis Lions | 2 - 1 | 2 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
16 Aug 2018 03:00 | FT | Orange County Fc | 3 - 1 | 2 - 1 | Las Vegas Lights | ||||||
16 Aug 2018 03:30 | FT | Portland Timbers B | 2 - 1 | 1 - 1 | San Antonio | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 03:30 | FT | Ol Reign Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
Venezuela Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 00:05 | FT | Zamora Barinas | 2 - 1 | 0 - 1 | Union Local Andina Ula | ||||||
16 Aug 2018 14:00 | FT | Mineros de Guayana | 5 - 0 | 4 - 0 | Angostura | ||||||
16 Aug 2018 20:30 | FT | Deportivo La Guaira | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Furrial | ||||||
Israel Ligat Leumit Toto Cup uitslagen |
|||||||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | Hapoel Bnei Lod | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Acco | ||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | Hapoel Ramat Gan FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Iksal | ||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | Hapoel Rishon Letzion | 1 - 0 | 1 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | ||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | Sektzia Nes Tziona | 3 - 4 | 2 - 0 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
16 Aug 2018 17:30 | FT | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | 2 - 1 | 1 - 0 | Maccabi Ahi Nazareth |
Totaal wedstrijden: 113
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...