voetbaluitslagen 17-03-2024
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | Everton | ? - ? | ? - ? | Liverpool | |||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | West Ham United | 1 - 1 | 1 - 0 | Aston Villa | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | Brighton | ? - ? | ? - ? | Manchester City | |||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Leeds United | 2 - 0 | 1 - 0 | Millwall | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Juventus | 0 - 0 | 0 - 0 | Genoa | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Hellas Verona | 1 - 3 | 0 - 1 | AC Milan | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | AS Roma | 1 - 0 | 0 - 0 | US Sassuolo Calcio | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | Atalanta | ? - ? | ? - ? | Fiorentina | |||||||
17 Mar 2024 19:45 | FT | Inter Milan | 1 - 1 | 1 - 0 | Napoli | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Ascoli | 4 - 1 | 2 - 1 | Calcio Lecco | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Sevilla | 1 - 2 | 1 - 0 | Celta Vigo | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Las Palmas | 0 - 1 | 0 - 1 | Almeria | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Villarreal | 1 - 0 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Rayo Vallecano | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Betis | ||||||
17 Mar 2024 20:00 | FT | Atletico Madrid | 0 - 3 | 0 - 1 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Leganes | 4 - 0 | 3 - 0 | CD Mirandes | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Racing de Ferrol | 2 - 0 | 1 - 0 | Valladolid | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Elche | 3 - 2 | 1 - 1 | Albacete | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Zaragoza | 0 - 1 | 0 - 1 | Espanyol | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:30 | FT | Freiburg | 2 - 3 | 1 - 2 | Bayer Leverkusen | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Borussia Dortmund | 3 - 1 | 1 - 1 | Eintr Frankfurt | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Hamburger | 3 - 0 | 1 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Hertha Berlin | 5 - 2 | 3 - 2 | Schalke 04 | ||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Karlsruher SC | 7 - 0 | 4 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Stade Brestois | 1 - 1 | 0 - 0 | Lille | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Clermont Foot | 2 - 1 | 2 - 1 | Le Havre | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Monaco | 2 - 2 | 1 - 1 | Lorient | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Stade Reims | 2 - 1 | 1 - 1 | Metz | ||||||
17 Mar 2024 16:05 | FT | Stade Rennais FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Marseille | ||||||
17 Mar 2024 19:45 | FT | Montpellier | 2 - 6 | 2 - 2 | Paris Saint Germain | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Chaves | 1 - 2 | 1 - 1 | Vitoria Guimaraes | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Moreirense | 1 - 0 | 1 - 0 | Arouca | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Casa Pia Ac | 0 - 1 | 0 - 0 | SL Benfica | ||||||
17 Mar 2024 20:30 | FT | Sporting Lisbon | 6 - 1 | 1 - 1 | Boavista | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:15 | FT | Volendam | 0 - 4 | 0 - 2 | AZ Alkmaar | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | SC Heerenveen | 2 - 3 | 1 - 1 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Utrecht | 1 - 0 | 0 - 0 | NEC Nijmegen | ||||||
17 Mar 2024 15:45 | FT | Sparta Rotterdam | 2 - 2 | 1 - 0 | Ajax Amsterdam | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | PSV Eindhoven | 1 - 0 | 0 - 0 | Twente Enschede | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:30 | FT | Rosenborg | 2 - 0 | 0 - 0 | Nardo | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Orgryte | 0 - 0 | 0 - 0 | Moss | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Tampere | 2 - 2 | 0 - 1 | Jazz | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Sandvikens IF | 4 - 3 | 2 - 2 | Sollentuna United FF | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Valerenga | 3 - 1 | 1 - 0 | Tromso IL | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Osters IF | 3 - 1 | 1 - 0 | Rappe Goif | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Stabaek | 2 - 2 | 0 - 1 | Kongsvinger | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Osters IF | 2 - 0 | 1 - 0 | Oskarshamns AIK | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Frigg FK | 5 - 3 | 2 - 2 | Eidsvold If | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Viking | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Haugesund | ||||||
17 Mar 2024 19:30 | Ji Parana | ? - ? | ? - ? | Porto Velho/ro | |||||||
17 Mar 2024 19:30 | FT | Ji Parana | 2 - 1 | 1 - 1 | Cacoalense Ro | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Atletico Tucuman | 2 - 2 | 2 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Velez Sarsfield | 1 - 0 | 0 - 0 | Instituto | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Barracas Central | 1 - 0 | 1 - 0 | CA Huracan | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Godoy Cruz | 1 - 0 | 1 - 0 | Tigre | ||||||
17 Mar 2024 21:30 | FT | River Plate | 3 - 1 | 1 - 1 | Gimnasia LP | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | St-Truidense VV | 2 - 1 | 0 - 1 | Club Brugge | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Royal Antwerp | 1 - 1 | 0 - 0 | St Gilloise | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Cercle Brugge | 4 - 0 | 2 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Gent | 5 - 0 | 2 - 0 | Sporting Charleroi | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Oud Heverlee | 1 - 0 | 0 - 0 | KV Mechelen | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Westerlo | 1 - 1 | 0 - 0 | Genk | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | Dundee | ? - ? | ? - ? | Glasgow Rangers | |||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Aarhus AGF | 1 - 0 | 0 - 0 | Hvidovre IF | ||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Brondby | 4 - 1 | 2 - 0 | Silkeborg IF | ||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Lyngby | 2 - 0 | 1 - 0 | Viborg | ||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Midtjylland | 3 - 0 | 0 - 0 | Vejle | ||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Nordsjaelland | 1 - 1 | 0 - 0 | Randers FC | ||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Odense BK | 0 - 2 | 0 - 1 | Copenhagen | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Austin Aztex | 2 - 2 | 0 - 1 | Philadelphia Union | ||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Houston Dynamo | 1 - 0 | 1 - 0 | Portland Timbers | ||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Sporting Kansas City | 2 - 1 | 2 - 1 | San Jose Earthquakes | ||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Minnesota United | 2 - 0 | 1 - 0 | Los Angeles FC | ||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Nashville Sc | 2 - 1 | 2 - 1 | Charlotte Eagles | ||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Dallas | 1 - 3 | 1 - 3 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
17 Mar 2024 02:30 | FT | Los Angeles Galaxy | 3 - 3 | 1 - 1 | Saint Louis City | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | New England Revolution | 1 - 2 | 0 - 0 | Cincinnati | ||||||
17 Mar 2024 23:00 | FT | Atlanta United | 2 - 0 | 1 - 0 | Orlando City | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Pardubice | 0 - 1 | 0 - 0 | Banik Ostrava | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 1 - 2 | 0 - 1 | Viktoria Plzen | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Slavia Praha | 3 - 0 | 1 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Sparta Praha | 2 - 1 | 1 - 0 | Hradec Kralove | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:30 | FT | Rizespor | 3 - 1 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Hatayspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Samsunspor | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Kasimpasa | 3 - 4 | 1 - 1 | Galatasaray | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Trabzonspor | 2 - 3 | 0 - 2 | Fenerbahce | ||||||
Sweden Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | AIK Solna | 1 - 1 | 0 - 1 | Djurgardens | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 01:00 | FT | Club Leon | 2 - 1 | 1 - 0 | Puebla | ||||||
17 Mar 2024 01:10 | FT | Tigres UANL | 5 - 1 | 2 - 0 | Mazatlan | ||||||
17 Mar 2024 03:15 | FT | Chivas Guadalajara | 0 - 0 | 0 - 0 | Club America | ||||||
17 Mar 2024 23:00 | FT | Atlas | 1 - 2 | 0 - 1 | Monterrey | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:15 | FT | MVV Maastricht | 0 - 3 | 0 - 1 | Roda JC Kerkrade | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Arsenal de Sarandi | 2 - 1 | 0 - 0 | Talleres Rem De Escalada | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Almagro | 0 - 0 | 0 - 0 | Chaco For Ever | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Deportivo Moron | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Madryn | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Guillermo Brown | 1 - 1 | 0 - 1 | Ca San Miguel | ||||||
17 Mar 2024 19:30 | FT | Racing De Cordoba | 2 - 0 | 1 - 0 | Alvarado Mar Del Plata | ||||||
17 Mar 2024 20:15 | FT | Atletico Mitre De Salta | 2 - 2 | 0 - 2 | Colon | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | San Martin Tucuman | 2 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes de Caseros | ||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Patronato Parana | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Guemes | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:15 | FT | Zurich | 2 - 2 | 2 - 1 | Stade Lausanne Ouchy | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Lausanne Sports | 2 - 0 | 2 - 0 | Young Boys | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Luzern | 2 - 2 | 1 - 2 | Servette | ||||||
England FA Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:45 | FT | Chelsea | 4 - 2 | 2 - 0 | Leicester City | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Manchester United | 2 - 2 | 1 - 2 | Liverpool | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Feirense | 1 - 1 | 1 - 1 | Porto B | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Santa Clara | 0 - 1 | 0 - 1 | CD Nacional | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Leixoes | 1 - 1 | 0 - 1 | CD Mafra | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 06:00 | Central Coast Mariners FC | ? - ? | ? - ? | Melbourne City | |||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 0 | 1 - 0 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Pohang Steelers | 1 - 0 | 0 - 0 | Gwangju Fc | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 3 - 3 | 1 - 1 | Incheon United FC | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 3 | 2 - 2 | Yokohama F Marinos | ||||||
17 Mar 2024 06:00 | FT | Kashima Antlers | 2 - 1 | 0 - 1 | Kawasaki Frontale | ||||||
17 Mar 2024 06:00 | FT | Shonan Bellmare | 4 - 4 | 2 - 1 | Urawa Red Diamonds | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Roasso Kumamoto | 0 - 6 | 0 - 2 | Ban Di Tesi Iwaki | ||||||
17 Mar 2024 04:15 | FT | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | 0 - 1 | V-Varen Nagasaki | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 3 - 1 | 2 - 1 | Hapoel Haifa | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Maccabi Haifa | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:15 | Aluminium Arak | ? - ? | ? - ? | Nassaji Mazandaran | |||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Mes Rafsanjan | 2 - 2 | 1 - 2 | Zob Ahan | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Persepolis | 2 - 0 | 1 - 0 | Peykan | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Sepahan | 2 - 0 | 1 - 0 | Gol Gohar | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Esteghlal Khozestan | 0 - 0 | 0 - 0 | Foolad Khozestan | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Malavan | 1 - 0 | 0 - 0 | Sanat-Naft | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Baderan Tehran | 0 - 2 | 0 - 1 | Teraktor-Sazi | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Havadar SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Tehran | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 0 - 1 | 0 - 0 | AEK Larnaca | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Ethnikos Achnas | 2 - 0 | 1 - 0 | Nea Salamis | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Psis Semarang | 0 - 2 | 0 - 2 | Persis Solo | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Cilegon United | 1 - 1 | 0 - 0 | Bali United | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Chernomorets Odessa | 0 - 1 | 0 - 1 | Veres Rivne | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 16:15 | FT | Hermannstadt | 3 - 0 | 3 - 0 | Dinamo Bucuresti | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 1 | 2 - 1 | Sepsi | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | SK Austria Klagenfurt | 0 - 4 | 0 - 4 | Sturm Graz | ||||||
17 Mar 2024 15:59 | FT | Red Bull Salzburg | 5 - 1 | 2 - 0 | TSV Hartberg | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 07:00 | FT | Sham Shui Po | 0 - 3 | 0 - 1 | Kitchee | ||||||
17 Mar 2024 08:30 | FT | Hong Kong FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Hong Kong U23 | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Debreceni VSC | 5 - 1 | 4 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
17 Mar 2024 13:45 | FT | Ferencvarosi TC | 1 - 1 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | MTK Hungaria FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Varda Se | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Korona Kielce | 2 - 2 | 2 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | LKS Lodz | 1 - 1 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Legia Warszawa | 3 - 1 | 2 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 08:30 | FT | Real Kashmir | 1 - 1 | 0 - 0 | Delhi | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Neroca | 0 - 2 | 0 - 1 | Mohammedan SC IND | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Gokulam | 1 - 2 | 1 - 0 | Sreenidi Deccan | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Mladost Lucani | 1 - 1 | 1 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Crvena Zvezda | 5 - 0 | 2 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Zeleznicar Pancevo | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Istra 1961 | 0 - 0 | 0 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
17 Mar 2024 16:10 | FT | Rudes | 0 - 3 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:45 | FT | Levski Krumovgrad | 2 - 2 | 2 - 1 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
17 Mar 2024 13:15 | FT | Hebar Pazardzhik | 1 - 0 | 0 - 0 | Arda | ||||||
17 Mar 2024 15:45 | FT | CSKA Sofia | 4 - 0 | 3 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Slovan Bratislava | 0 - 2 | 0 - 1 | Spartak Trnava | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Rogaska | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Mura 05 | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | NK Publikum Celje | 2 - 1 | 1 - 1 | Nk Radomlje | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | NK Maribor | 3 - 1 | 1 - 0 | Koper | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Gomel | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Vitebsk | ||||||
Iraq uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:30 | Al Najaf | ? - ? | ? - ? | Al Kahrabaa | |||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Al Najaf | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Kahrabaa | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Al-Garrafa | 3 - 0 | 1 - 0 | Al Rayyan | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Al Markhiya | 1 - 2 | 1 - 0 | Qatar SC | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 2 - 0 | 0 - 0 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
17 Mar 2024 22:00 | IRT Itihad de Tanger | ? - ? | ? - ? | HUSA Hassania Agadir | |||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Cayb Club Athletic Youssoufia | 0 - 0 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Posusje | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Borac Banja Luka | 3 - 1 | 1 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | FK Velez Mostar | 2 - 0 | 2 - 0 | Igman Konjic | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:30 | FT | Parnu Linnameeskond | 3 - 2 | 0 - 1 | Kuressaare | ||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Nomme United | 0 - 0 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:15 | FT | Vaduz | 1 - 3 | 0 - 0 | Stade Nyonnais | ||||||
17 Mar 2024 13:15 | FT | Wil 1900 | 0 - 0 | 0 - 0 | Neuchatel Xamax | ||||||
Moldova Divizia Nationala uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Csf Baliti | 1 - 0 | 1 - 0 | Milsami | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | West Armenia | 2 - 0 | 1 - 0 | Van | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 19:50 | AD grecia | ? - ? | ? - ? | Aguilas Guanacastecas | |||||||
17 Mar 2024 19:50 | Sporting San Jose | ? - ? | ? - ? | Alajuelense | |||||||
17 Mar 2024 19:50 | Municipal Liberia | ? - ? | ? - ? | Ad San Carlos | |||||||
17 Mar 2024 19:50 | Cartagines Deportiva SA | ? - ? | ? - ? | Santos De Guapiles | |||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 02:00 | Cd Zacapa | ? - ? | ? - ? | Club Comunicaciones | |||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Guastatoya | 1 - 1 | 1 - 1 | Xelaju MC | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Deportivo Achuapa | 1 - 2 | 1 - 0 | Coban Imperial | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 01:00 | FT | Isidro Metapan | 2 - 1 | 1 - 0 | CD Dragon | ||||||
17 Mar 2024 21:15 | FT | Once Municipal | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuerte San Francisco | ||||||
17 Mar 2024 21:30 | FT | Luis Angel Firpo | 3 - 1 | 2 - 0 | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Busan I'Park | 0 - 1 | 0 - 0 | Gimpo Fc | ||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Anyang | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Ansan Greeners | 0 - 1 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 3 - 3 | 0 - 2 | Deportivo Cuenca | ||||||
17 Mar 2024 20:30 | FT | Delfin SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Tecnico Universitario | ||||||
17 Mar 2024 23:00 | FT | CD El Nacional | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Sport Emelec | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Transinvest Vilnius | 0 - 2 | 0 - 2 | Dainava Alytus | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Siauliai | 2 - 1 | 0 - 1 | Spyris Kaunas | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 1 - 3 | 1 - 0 | Hegelmann Litauen | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Jelgava | 2 - 3 | 1 - 2 | Tukums-2000 | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:40 | FT | Arka Gdynia | 2 - 2 | 1 - 1 | Odra Opole | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | GKS Katowice | 5 - 0 | 3 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Gornik Leczna | 1 - 1 | 1 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 01:30 | FT | Dep.Independiente Medellin | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Envigado | 1 - 1 | 1 - 1 | Millonarios | ||||||
17 Mar 2024 21:10 | FT | Deportivo Cali | 0 - 1 | 0 - 1 | Patriotas | ||||||
17 Mar 2024 23:20 | FT | Fortaleza CEIF | 0 - 0 | 0 - 0 | America de Cali | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:30 | FT | Bregenz | 1 - 4 | 1 - 2 | Dornbirn | ||||||
England U21 Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Liverpool U21 | 2 - 0 | 0 - 0 | Manchester City U21 | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Middlesbrough U21 | 1 - 2 | 1 - 1 | Tottenham Hotspur U21 | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 06:15 | FT | Brisbane Wolves | 4 - 3 | 0 - 3 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
17 Mar 2024 07:00 | FT | Queensland Lions SC | 1 - 2 | 0 - 1 | Brisbane Roar Am | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Spaeri | 0 - 0 | 0 - 0 | Aragvi Dusheti | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Shturmi | 5 - 0 | 1 - 0 | Kolkheti Khobi | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 2 - 0 | 2 - 0 | Kataller Toyama | ||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Fukushima United FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Grulla Morioka | 1 - 3 | 0 - 1 | Gainare Tottori | ||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Sc Sagamihara | 0 - 0 | 0 - 0 | Ryukyu | ||||||
Uzbekistan Professional Football League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:45 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 2 - 2 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | ||||||
17 Mar 2024 13:45 | FT | OTMK Olmaliq | 3 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Samarkand | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 20:00 | FT | Real Soacha | 1 - 0 | 1 - 0 | Universitario De Popayan | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Flandria | 0 - 2 | 0 - 1 | Deportivo Merlo | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Liniers | 2 - 0 | 1 - 0 | Ferrocarril Midland | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Sportivo Italiano | 2 - 2 | 2 - 0 | Canuelas | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Sportivo Dock Sud | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 00:30 | FT | Academia Puerto Cabello | 2 - 0 | 2 - 0 | Caracas FC | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Monagas SC | 2 - 1 | 0 - 1 | Rayo Zuliano | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Turan Tovuz | 1 - 3 | 1 - 0 | Qarabag | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Standard Sumqayit | 1 - 2 | 0 - 1 | Sabah Fk Baku | ||||||
French Nationa League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Rouen | 1 - 0 | 1 - 0 | Epinal | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 00:00 | FT | General Caballero | 0 - 2 | 0 - 1 | Libertad Asuncion | ||||||
17 Mar 2024 21:40 | FT | Nacional Asuncion | 0 - 1 | 0 - 0 | Tacuary FBC | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | Ud Montijo | 1 - 2 | 0 - 1 | Ud San Fernando | ||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | Real Betis B | 1 - 0 | 0 - 0 | Cartagena B | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | Brea | ? - ? | ? - ? | Calahorra | |||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Lleida | 3 - 0 | 2 - 0 | Sd Formentera | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | PD Santa Eulalia | 1 - 3 | 1 - 1 | Sant Andreu | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | Cd Atletico Paso | ? - ? | ? - ? | Ad Union Adarve | |||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Cd Illescas | 0 - 0 | 0 - 0 | San Sebastian Reyes | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | UD Badajoz | 0 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Cadiz B | 1 - 2 | 0 - 0 | Sevilla Atletico | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Valle de Egues | 3 - 3 | 2 - 1 | Zaragoza B | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Racing Santander B | 2 - 2 | 1 - 1 | Pontevedra | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Barbastro | 1 - 1 | 0 - 0 | AD San Juan | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | CD Izarra | 2 - 1 | 1 - 0 | UD Mutilve | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Cd Covadonga | 4 - 0 | 3 - 0 | Cd Cayon | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | SD Gernika | 1 - 4 | 0 - 1 | CD Tudelano | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Compostela | 0 - 1 | 0 - 0 | Union Langreo | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | Deportivo La Coruna B | ? - ? | ? - ? | Gimnastica Torrelavega | |||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Marino luanco | 0 - 1 | 0 - 1 | Coruxo | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Terrassa | 4 - 1 | 0 - 1 | Ce Europa | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Cacereno | 4 - 0 | 0 - 0 | Talavera CF | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | Gimnastica Segoviana | ? - ? | ? - ? | Ursaria | |||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Ad Llerenense | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Guadalajara | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Numancia | 3 - 0 | 1 - 0 | CD Mensajero | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Aguilas CF | 0 - 2 | 0 - 1 | CD El Palo | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Linense | 1 - 1 | 1 - 1 | CD San Roque | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | UD Marbella | 1 - 0 | 1 - 0 | Mar Menor | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Yeclano Deportivo | 0 - 1 | 0 - 1 | Orihuela CF | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Real Aviles | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Oviedo B | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Zamora CF | 1 - 1 | 0 - 1 | Racing Villalbes | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | UD Logrones | 0 - 0 | 0 - 0 | Barakaldo CF | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:30 | FT | Bodrumspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Boluspor | ||||||
17 Mar 2024 10:30 | FT | Erzurum BB | 1 - 0 | 1 - 0 | Tuzlaspor Kulubu | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Giresunspor | 0 - 6 | 0 - 3 | Surfaspor | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Umraniyespor | 2 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Sakaryaspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Altay Spor Kulubu | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Suzhou Dongwu | 0 - 1 | 0 - 0 | Dalian Zhixing | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Shijiazhuang Kungfu | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Guangxi Baoyun | 1 - 1 | 0 - 1 | Shenyang Urban | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:30 | FT | Sparta Praha B | 1 - 2 | 0 - 2 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Stade Tunisien | 1 - 1 | 1 - 0 | Es Du Sahel | ||||||
17 Mar 2024 20:30 | FT | Club Sportif Sfaxien | 0 - 1 | 0 - 0 | U.s.monastir | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | Yldrm Belediyesispor | 1 - 0 | 0 - 0 | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Artvin Hopaspor | 3 - 0 | 0 - 0 | Turk Metal Kirikkale | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Arguvan | 0 - 2 | 0 - 2 | Aliaga Futbol As | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Mardin Bb | 2 - 1 | 1 - 0 | Ayvalikgucu Belediyespor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Talasgucu Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Inegol Kafkas Genclik | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Tarsus Idman Yurdu | 1 - 2 | 0 - 2 | Gumushanespor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Anadolu Universitesi | 1 - 2 | 1 - 0 | Elazigspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Efeler 09 | 1 - 2 | 0 - 2 | Ergene Velimese | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Eynesil | 0 - 0 | 0 - 0 | Yeni Amasya Spor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Kelkit Belediye Hurriyet | 0 - 0 | 0 - 0 | Silifke Belediyespor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Sapanca Genclikspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Pazarspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Bayburt Ozel Idare | 1 - 0 | 1 - 0 | Silivrispor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Fatsa Belediyespor | 2 - 1 | 0 - 1 | Kusadasispor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Karaman Belediyesi Spor | 3 - 2 | 2 - 2 | Kutahyaspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Osmaniyespor | 3 - 1 | 0 - 1 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Sivas Dort Eylul Belediyespor | 1 - 2 | 1 - 1 | Agri 1970 Spor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Tepecik Bld | 0 - 5 | 0 - 2 | Erbaaspor S | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Balikesirspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Sultanbeyli | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Bergama Belediyespor | 3 - 0 | 1 - 0 | Ankara Adliyespor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Elazig Belediyespor | 1 - 1 | 0 - 1 | Mus Spor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Tokat Bld Plevnespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Sebat Genclikspor | ||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Alashkert B Martuni | 2 - 1 | 0 - 1 | Ararat Yerevan 2 | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Andranik | 1 - 1 | 1 - 0 | Banants B | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Shirak Gjumri B | 2 - 1 | 0 - 0 | Pyunik B | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Syunik | 2 - 0 | 0 - 0 | Noah B | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Bulawayo Chiefs | 1 - 1 | 1 - 1 | Highlanders Fc | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Chegutu Pirates | 0 - 1 | 0 - 1 | Zpc Kariba | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Ekranas Panevezys | 2 - 2 | 1 - 2 | FK Tauras Taurage | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Banga Gargzdai B | 0 - 2 | 0 - 1 | Nfa Aisciai Kaunas | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Panevezys Ii | 0 - 0 | 0 - 1 | Neptuna Klaipeda | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | IF Fuglafjordur | 0 - 1 | 0 - 1 | 07 Vestur Sorvagur | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | EB Streymur | 1 - 1 | 0 - 1 | Toftir B68 | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | OFK Beograd | 4 - 1 | 2 - 0 | Kolubara | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Jedinstvo Ub | 1 - 0 | 1 - 0 | Macva Sabac | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | FK Metalac Gornji Milanovac | 2 - 1 | 0 - 1 | Sloboda Uzice Sevojno | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Radnicki Beograd | 1 - 0 | 0 - 0 | Vrsac | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Proleter Novi Sad | 0 - 1 | 0 - 1 | Semendria 1924 | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Tekstilac Odzaci | 2 - 1 | 1 - 1 | Indjija | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Harju Jk Laagri | 2 - 0 | 1 - 0 | Flora Tallinn Ii | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Tallinna Levadia 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | Elva | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Tabasalu Charma | 0 - 1 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond B | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Jk Tallinna Kalev Iii | 2 - 2 | 0 - 2 | Viimsi Mrjk | ||||||
Moldova Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Floresti | 3 - 0 | 0 - 0 | Drochia | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Bvsc | 3 - 0 | 2 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Gyirmot Se | 1 - 2 | 0 - 1 | Vasas | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Budapest Honved | 4 - 1 | 3 - 0 | Soroksar | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Kozarmisleny Se | 2 - 1 | 0 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Nyiregyhaza | 0 - 0 | 0 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Siofok | 1 - 1 | 1 - 0 | Ajka | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Csakvari Tk | 1 - 0 | 0 - 0 | Pecs | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Szombathelyi Haladas | 1 - 3 | 0 - 1 | ETO Gyori FC | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Duna Aszfalt Tvse | 2 - 2 | 1 - 0 | Budafoki Mte | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Brinje Grosuplje | 1 - 0 | 1 - 0 | Tolmin | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Bistrica | 1 - 3 | 0 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | NK Rudar Velenje | 1 - 0 | 1 - 0 | Tabor Sezana | ||||||
Namibia Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Blue Waters Fc | 0 - 2 | 0 - 0 | United Africa Tigers | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Cailungo | 0 - 3 | 0 - 0 | San Giovanni | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Fiorentino | 2 - 0 | 2 - 0 | SP Domagnano | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | S.S Pennarossa | 4 - 3 | 1 - 2 | SC Faetano | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:30 | FT | Stk 1914 Samorin | 4 - 0 | 1 - 0 | Dolny Kubin | ||||||
17 Mar 2024 09:30 | FT | Msk Zilina B | 1 - 2 | 1 - 0 | 1. Tatran Presov | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Fola Esch | 0 - 3 | 0 - 3 | CS Petange | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | UN Kaerjeng 97 | 1 - 0 | 1 - 0 | Marisca Miersch | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Mondercange | 2 - 1 | 0 - 0 | Schifflingen | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Us Mondorf-les-bains | 0 - 2 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 2 - 5 | 1 - 4 | Swift Hesperange | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Una Strassen | 0 - 1 | 0 - 1 | Progres Niedercorn | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Wiltz 71 | 2 - 2 | 1 - 1 | Victoria Rosport | ||||||
FYR Macedonia Prva liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 1 - 2 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Changwon City | 0 - 1 | 0 - 1 | Incheon Korail | ||||||
17 Mar 2024 05:00 | FT | Yangpyeong | 0 - 2 | 0 - 2 | Siheung City | ||||||
17 Mar 2024 06:00 | FT | Gyeongju KHNP | 1 - 0 | 0 - 0 | Busan Transpor Tation | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Salford City | 3 - 1 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 2 - 2 | 1 - 0 | Fc Bulleen Lions | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:15 | FT | Banik Ostrava B | 2 - 1 | 0 - 0 | Unicov | ||||||
17 Mar 2024 09:15 | FT | Slavia Prague B | 3 - 0 | 2 - 0 | Fk Loko Vltavin | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | SC Znojmo | 2 - 0 | 1 - 0 | Slovan Rosice | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Taborsko Akademie | 1 - 0 | 0 - 0 | Prestice | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Ofk Mladost Dg | 1 - 2 | 1 - 1 | Arsenal Tivat | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Rudar Pljevlja | 0 - 1 | 0 - 0 | Jezero Plav | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | OFK Petrovac | 1 - 0 | 0 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Mornar | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:30 | FT | Customs Department FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Phrae United | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Samut Prakan City | 1 - 1 | 1 - 0 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Krabi Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 1 - 0 | 1 - 0 | Ayutthaya Fc | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Belasica Strumica | 1 - 1 | 0 - 0 | Osogovo | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Detonit Plachkovica | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Teteks Tetovo | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Skopje | 3 - 0 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Karaorman | 1 - 4 | 0 - 2 | Pelister Bitola | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Kozuv | 0 - 2 | 0 - 0 | Besa Doberdoll | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Novaci | 2 - 2 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Kamenica Sasa | 1 - 0 | 0 - 0 | Bashkimi | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Vardar Negotino | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Arsimi | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 0 - 2 | 0 - 1 | Ngu Nagoya Womens | ||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Nữ As Harima Albion | 0 - 2 | 0 - 2 | Nữ Iga Kunoichi | ||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Viamaterras Miyazaki Womens | 3 - 1 | 0 - 1 | Nữ Setagaya Sfida | ||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 1 - 1 | 1 - 0 | Orca Kamogawa Fc Womens | ||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Nữ Speranza Osaka | 0 - 0 | 0 - 0 | Spring Yokohama Fc Seagulls Womens | ||||||
Japan Women Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Fujizakura Yamanashi Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Yunogo Belle | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | RW Essen | 4 - 0 | 1 - 0 | Dortmund AM | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | SV Sandhausen | 1 - 0 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Ingolstadt 04 | 0 - 1 | 0 - 1 | Sc Verl | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Nurnberg Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 1 - 2 | 0 - 2 | Nữ Eintracht Frankfurt | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 2 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | KF Tirana | 3 - 2 | 2 - 0 | KS Dinamo Tirana | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:00 | FT | Nữ Slovenia U17 | 4 - 0 | 2 - 0 | Nữ Azerbaijan U17 | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Nữ Nauy U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Thụy Điển U17 | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Nữ Wales U17 | 1 - 3 | 0 - 1 | Nữ Thụy Sỹ U17 | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Nữ Montenegro U17 | 2 - 6 | 2 - 3 | Nữ Belarus U17 | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Nữ Latvia U17 | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Đảo Faroe U17 | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Nữ Bulgaria U17 | 6 - 0 | 3 - 0 | Nữ Moldova U17 | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Nữ Hà Lan U17 | 6 - 1 | 3 - 0 | Nữ Thổ Nhĩ Kỳ U17 | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Nữ Romania U17 | 2 - 1 | 2 - 0 | Georgia Womens U17 | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Spain Womens U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Ukraina U17 | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | Abia Warriors | ? - ? | ? - ? | Sunshine Stars | |||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Rivers United | 1 - 0 | 1 - 0 | Heartland | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Gombe United | 1 - 1 | 0 - 0 | Akwa United | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Bayelsa United | 2 - 1 | 0 - 0 | Kano Pillars | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | Bendel Insurance | ? - ? | ? - ? | Doma United | |||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Enugu Rangers International | 2 - 1 | 1 - 0 | Lobi Stars | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Enyimba International | 3 - 1 | 0 - 0 | Niger Tornadoes | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Katsina United | 2 - 1 | 1 - 1 | Plateau United | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | Shooting Stars Sc | ? - ? | ? - ? | Remo Stars | |||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Sporting Lagos | 2 - 0 | 2 - 0 | Kwara United | ||||||
Saudi Arabia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Al Adalh | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Arabi Ksa | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Al Taraji | 2 - 2 | 0 - 1 | Al Jabalain | ||||||
17 Mar 2024 19:30 | FT | Jeddah | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Najma Ksa | ||||||
HongKong 1st Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Wong Tai Sin District Rsc | 2 - 4 | 1 - 2 | Central Western District RSA | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | South China | 0 - 1 | 0 - 0 | Kowloon City | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Pogon Siedlce | 3 - 3 | 0 - 3 | Polonia Bytom | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Gks Jastrzebie | 1 - 2 | 0 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Radunia Stezyca | 1 - 1 | 0 - 1 | Kotwica Kolobrzeg | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
17 Mar 2024 18:30 | FT | Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | 0 - 1 | Kp Calisia Kalisz | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Cracovia Krakow Youth | 2 - 3 | 1 - 1 | Warta Poznan Youth | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Widzew Lodz Youth | 4 - 3 | 2 - 1 | Legia Warszawa Youth | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Sandecja Youth | 1 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok Youth | ||||||
Italian Campionato Primavera uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:45 | FT | AC Milan U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Lazio U19 | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Atalanta U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Frosinone Youth | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Bologna Youth | 0 - 1 | 0 - 0 | Empoli U19 | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Ssd Monza 1912 Youth | 1 - 2 | 1 - 0 | Sassuolo Calcio Youth | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:15 | FT | Oxford City | 0 - 2 | 0 - 2 | Halifax Town | ||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Shabab Al Ghazieh | 0 - 0 | 0 - 0 | Shabab Sahel | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Trables Sports Club | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hikma | ||||||
Iran League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Shahrdari Astara | 1 - 2 | 0 - 1 | Fajr Sepasi | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | Darya Babol | ? - ? | ? - ? | Khooshe Talaee Saveh | |||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Esteghlal Mollasani | 1 - 1 | 0 - 0 | Naft Masjed Soleyman | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | Kheybar Khorramabad | ? - ? | ? - ? | Mes Krman | |||||||
Italian Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Como 2000 Womens | 1 - 1 | 0 - 0 | Napoli Womens | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Inter Milan Womens | 3 - 3 | 1 - 1 | Nữ Juventus | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Coquimbo Unido | 0 - 0 | 0 - 0 | Colo Colo | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Huachipato | 2 - 1 | 2 - 1 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Palestino | 0 - 0 | 0 - 0 | Union La Calera | ||||||
17 Mar 2024 23:30 | FT | Univ Catolica | 0 - 0 | 0 - 0 | Audax Italiano | ||||||
Brazil Campeonato Carioca uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 00:00 | FT | Flamengo | 0 - 0 | 0 - 0 | Fluminense | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Nova Iguacu | 1 - 0 | 0 - 0 | Vasco da Gama | ||||||
17 Mar 2024 21:30 | FT | Botafogo | 2 - 1 | 0 - 1 | Sampaio Correa Rj | ||||||
Macao Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 07:00 | FT | Lun Lok | 3 - 1 | 2 - 1 | Cd Monte Carlo | ||||||
Brazil Pernambucano uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 19:00 | Reet | ? - ? | ? - ? | Nautico PE | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Juventude | 0 - 0 | 0 - 0 | Internacional | ||||||
Brazil Campeonato Paulista uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | Bragantino | 3 - 0 | 1 - 0 | Inter De Limeira | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Sao Paulo | 1 - 1 | 1 - 1 | Gremio Novorizontino | ||||||
17 Mar 2024 23:15 | FT | Santos | 1 - 0 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Sony Sendai FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Verspah Oita | ||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Kochi United | 1 - 0 | 0 - 0 | Reinmeer Aomori | ||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Veertien Mie | 4 - 0 | 2 - 0 | Criacao Shinjuku | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 00:00 | FT | Colorado Springs Switchbacks | 1 - 2 | 0 - 1 | Detroit City | ||||||
17 Mar 2024 00:00 | FT | Las Vegas Lights | 1 - 3 | 0 - 2 | Tulsa Roughneck | ||||||
17 Mar 2024 02:00 | FT | Monterey Bay | 1 - 0 | 1 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
17 Mar 2024 02:00 | FT | Oakland Roots | 1 - 1 | 0 - 1 | Charleston Battery | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Deportes Santa Cruz | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportes Recoleta | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Union San Felipe | 1 - 2 | 0 - 1 | Santiago Wanderers | ||||||
Malta Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Balzan | 2 - 0 | 1 - 0 | Gudja United | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Gzira United | 2 - 1 | 0 - 0 | Mosta | ||||||
Malta First Division League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Swieqi United | 0 - 2 | 0 - 1 | Attard | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | St Patrick | 2 - 0 | 2 - 0 | Marsa | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Zebbug Rangers | 6 - 0 | 3 - 0 | Msida St Joseph | ||||||
17 Mar 2024 15:30 | FT | Zejtun Corinthians | 1 - 1 | 1 - 1 | Luqa St Andrews | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Kf Drita Gjilan | 2 - 2 | 1 - 2 | Gjilani | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Dukagjini | 1 - 0 | 1 - 0 | Kf Feronikeli | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Fushe Kosova | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Prishtina | ||||||
HongKong 2st Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 05:30 | FT | Mutual Football Club | 2 - 1 | 2 - 0 | Metro Gallery Sun Source | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Wan Chai Sf | 1 - 1 | 0 - 0 | Convoy Sun Hei | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Kwong Wah AA | 0 - 0 | 0 - 0 | Tung Sing | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Kwai Tsing District Fa | 1 - 2 | 0 - 0 | Kwun Tong Fa | ||||||
17 Mar 2024 07:30 | FT | Tuen Mun Progoal | 4 - 1 | 1 - 1 | Yau Tsim Mong Ft | ||||||
Dominican Republic Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Atletico Pantoja | 2 - 2 | 0 - 0 | As Tempete Mocaf | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:00 | FT | Rockdale City Suns | 2 - 3 | 0 - 1 | Blacktown City Demons | ||||||
17 Mar 2024 05:30 | FT | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | 2 - 0 | 2 - 0 | Sydney Olympic | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 04:30 | FT | Broadmeadow Magic | 3 - 1 | 1 - 0 | Edgeworth Eagles | ||||||
17 Mar 2024 05:30 | FT | Lambton Jarvis | 2 - 1 | 1 - 1 | Weston Workers | ||||||
South Africa League Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | D’general | 0 - 3 | 0 - 2 | Ts Galaxy | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | Mamelodi Sundowns | ? - ? | ? - ? | Maritzburg United | |||||||
Italy C1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Pro Sesto | 0 - 1 | 0 - 1 | Triestina | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Ancona | 1 - 1 | 0 - 0 | Sassari Torres | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Pineto | 1 - 3 | 1 - 2 | Arezzo | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Olbia | 4 - 1 | 3 - 1 | Recanatese | ||||||
17 Mar 2024 15:15 | FT | Gubbio | 0 - 1 | 0 - 1 | Perugia | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Alessandria | 0 - 1 | 0 - 0 | Renate Ac | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Azy Based Nano Bo | 0 - 0 | 0 - 0 | Ac Trento | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Fermana | 1 - 1 | 0 - 1 | Sestri Levante | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Taranto Sport | 0 - 0 | 0 - 0 | As Sorrento Calcio | ||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Us Casertana 1908 | 2 - 0 | 1 - 0 | Virtus Francavilla | ||||||
17 Mar 2024 19:45 | FT | Vis Pesaro | 0 - 2 | 0 - 1 | Cesena | ||||||
17 Mar 2024 19:45 | FT | Foggia | 2 - 1 | 1 - 1 | Juve Stabia | ||||||
17 Mar 2024 19:45 | FT | Ss Monopoli 1966 | 0 - 0 | 0 - 0 | Turris Neapolis | ||||||
17 Mar 2024 19:45 | FT | Nuova Monterosi | 1 - 0 | 1 - 0 | Crotone | ||||||
Italy Serie D uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Ac Legnano | 1 - 0 | 0 - 0 | Ponte San Pietro | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Adriese | 3 - 1 | 2 - 0 | Us Breno | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Acd Campodarsego | 0 - 0 | 0 - 0 | Treviso | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Sambenedettese | 0 - 2 | 0 - 0 | San Nicolo Calcio | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Latte Dolce | 0 - 1 | 0 - 0 | Ischia Isolaverde | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Matera | 4 - 0 | 3 - 0 | Manfredonia | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Santa Maria FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Fidelis Andria | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Sansepolcro Asd | 0 - 1 | 0 - 0 | Sangiovannese | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Gallipoli | 1 - 0 | 0 - 0 | Gelbison | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Acireale | 0 - 4 | 0 - 1 | Trapani | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Ol Reign Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Washington Spirit Womens | ||||||
17 Mar 2024 23:30 | FT | Angel City Fc Womens | 0 - 1 | 0 - 1 | Bay Fc Womens | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Cd Lealtad | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting De Gijon B | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Ud Llanera | 3 - 2 | 0 - 1 | Cd Colunga | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Deportiva Minera | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Plus Ultra | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Olivenza | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Coria | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Cd Diocesano | 3 - 3 | 0 - 0 | Cd Azuaga | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | AE Prat | 2 - 0 | 0 - 0 | L'Hospitalet | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Industria Galda | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Tuilla | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Arroyo Club Polideportivo | 1 - 3 | 0 - 1 | Cd Calamonte | ||||||
17 Mar 2024 11:30 | FT | Ud Fuente De Cantos | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletico Pueblonuevo | ||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Las Palmas Atletico | 2 - 0 | 1 - 0 | Tenerife B | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Castro | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Jazeera Matroh | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Don Benito | 0 - 1 | 0 - 0 | Sp Villafranca | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Ciudad Murcia | 1 - 0 | 0 - 0 | Lorca Deportiva FC | ||||||
17 Mar 2024 16:30 | FT | Cd Naval | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Guarnizo | ||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 12:00 | FT | Greifswalder Sv 04 | 4 - 1 | 2 - 1 | Viktoria Berlin 1889 | ||||||
17 Mar 2024 12:30 | FT | Zfc Meuselwitz | 0 - 1 | 0 - 1 | Energie Cottbus | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Nurnberg Am | 4 - 1 | 1 - 1 | Viktoria Aschaffenburg | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Turkgucu Munchen | 1 - 3 | 1 - 2 | Greuther Furth 2 | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Bahlinger SC | 2 - 1 | 2 - 0 | Kickers Offenbach | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Astoria Walldorf | 0 - 3 | 0 - 3 | Tsg Balingen | ||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | VfB Oldenburg | 1 - 3 | 1 - 3 | Drochtersen/assel | ||||||
Germany Oberliga NOFV uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Arminia Hannover | 1 - 2 | 0 - 0 | Vfv Borussia 06 Hildesheim | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | RW Essen | 0 - 1 | 0 - 1 | SF Baumberg | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Lupo Martini Wolfsburg | 2 - 1 | 0 - 1 | Vfl Oldenburg | ||||||
Chile Primera D uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Deportes Concepcion | 3 - 1 | 1 - 1 | Concon National | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | General Velasquez | 1 - 3 | 0 - 1 | Osorno | ||||||
QLD Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 08:00 | FT | Caboolture | 1 - 4 | 1 - 2 | Broadbeach United | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 07:00 | FT | Brisbane Knights | 3 - 3 | 1 - 0 | University of Queensland | ||||||
17 Mar 2024 07:00 | FT | Mount Gravatt | 4 - 0 | 3 - 0 | Acacia Ridge | ||||||
17 Mar 2024 07:00 | FT | Redcliffe Pcyc | 2 - 3 | 0 - 0 | Springfield United | ||||||
France Ligue 5 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | St Amand FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Compiegne | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | Rampla Juniors | ? - ? | ? - ? | Miramar Misiones | |||||||
17 Mar 2024 19:30 | Danubio FC | ? - ? | ? - ? | Wanderers FC | |||||||
17 Mar 2024 22:30 | Nacional Montevideo | ? - ? | ? - ? | Ca Progreso | |||||||
Uruguay Segunda uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 01:00 | FT | La Luz | 1 - 0 | 0 - 0 | Uruguay Montevideo | ||||||
17 Mar 2024 19:30 | Oriental Lisboa | ? - ? | ? - ? | Albion Fc Uru | |||||||
Senegal Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Casa Sports Zinguinchor | 1 - 0 | 1 - 0 | Asc Diambars | ||||||
Belgian First Amateur Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Royal Cappellen | 3 - 2 | 0 - 2 | Union Royale Namur | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Leuven B | 0 - 4 | 0 - 2 | Lokeren Temse | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Urs Lixhe Lanaye | 0 - 0 | 0 - 0 | Hoogstraten VV | ||||||
Venezuela Segunda Division uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 19:30 | FT | Atletico El Vigia | 1 - 1 | 1 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
17 Mar 2024 19:30 | FT | Urena Sc | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Frontera | ||||||
17 Mar 2024 20:00 | FT | Aragua | 0 - 2 | 0 - 2 | Yaracuyanos | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | Thisted | 2 - 5 | 0 - 3 | Esbjerg FB | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | AB Kobenhavn | 1 - 1 | 1 - 0 | Aarhus Fremad | ||||||
Thai Division 2 League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:00 | FT | Kabin United | 1 - 1 | 0 - 0 | Maejo United | ||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | Sisaket | 2 - 1 | 1 - 0 | Bankhai United | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Phitsanulok Unity | 1 - 0 | 1 - 0 | Mahasarakham United | ||||||
Austria Landesliga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Haitzendorf | 1 - 2 | 1 - 2 | Sc Retz | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 13:00 | FT | USV Eschen Mauren | 4 - 0 | 2 - 0 | Gossau | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Munsingen | 3 - 1 | 1 - 1 | Muri | ||||||
17 Mar 2024 13:30 | FT | Sr Delemont | 3 - 2 | 1 - 0 | Etoile Carouge | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Biel-bienne | 1 - 1 | 1 - 1 | Paradiso | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Lugano U21 | 2 - 1 | 1 - 0 | Bulle | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Servette U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Cham | ||||||
Czech Group D League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 09:15 | FT | Meteor Praha | 5 - 0 | 1 - 0 | Louny | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Sokol Tasovice | 1 - 3 | 0 - 1 | Sokol Lanzho | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Polna | 2 - 1 | 1 - 0 | Humpolec | ||||||
17 Mar 2024 14:00 | FT | Strani | 3 - 0 | 2 - 0 | Novy Jicin | ||||||
Turkiye Lig3 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | 24 Erzincanspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Belediye Derincespor | ||||||
17 Mar 2024 10:00 | FT | 76 Igdir Belediye Spor | 3 - 1 | 2 - 1 | Duzcespor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Arnavutkoy Belediyespor | 5 - 2 | 4 - 0 | Karaman Belediyespor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Etimesgut Belediye Spor | 2 - 4 | 1 - 3 | Amedspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Fethiyespor | 4 - 0 | 3 - 0 | Usakspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Kastamonuspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Aksarayspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Menemen Belediye Spor | 3 - 1 | 2 - 0 | Denizlispor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Somaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Sariyer | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Afjet Afyonspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Osmanlispor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Diyarbakirspor | 1 - 2 | 0 - 1 | Karacabey Birlikspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Erokspor | 3 - 0 | 3 - 0 | Nazillispor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Kirklarelispor | 0 - 0 | 0 - 0 | Ankara Demirspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Kirsehir Koy Hizmetleri | 1 - 2 | 0 - 1 | Bursaspor | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Belediye Vanspor | 3 - 0 | 2 - 0 | Icel Idman Yurdu | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Zonguldak | 1 - 0 | 0 - 0 | Halide Edip Adivarspor | ||||||
Croatia 2 HNL uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:50 | FT | Solin | 1 - 1 | 0 - 1 | Hnk Vukovar 91 | ||||||
Estonia Teine Liiga uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | Viljandi Jk Tulevik | ? - ? | ? - ? | Tartu JK Tammeka B | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 01:30 | FT | CD Arabe Unido | 0 - 2 | 0 - 1 | Union Deportivo Universitario | ||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Tauro FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Herrera | ||||||
Kazakhstan Cup uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 07:00 | Akas Almaty | ? - ? | ? - ? | Irtysh Pavlodar | |||||||
17 Mar 2024 07:00 | Okzhetpes | ? - ? | ? - ? | Khan Tengri | |||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Altay Spor Kulubu | 1 - 0 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 21:00 | FT | Marcilio Dias Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Brusque | ||||||
17 Mar 2024 22:30 | FT | Criciuma | 2 - 1 | 2 - 1 | Hercilio Luz Sc | ||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 20:00 | FT | Fortaleza | 3 - 0 | 1 - 0 | Maracana Ce | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Al Arabi | 1 - 2 | 1 - 0 | Dubba Al-Husun | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Al Hamra | 2 - 1 | 1 - 0 | Masfut | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Al Taawon | 4 - 1 | 1 - 0 | City | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | FT | Al Hamriyah | 1 - 0 | 0 - 0 | Masafi | ||||||
17 Mar 2024 18:00 | Ahli Al-Fujirah | ? - ? | ? - ? | Al Hamra | |||||||
17 Mar 2024 18:00 | Masafi | ? - ? | ? - ? | Al Arabi | |||||||
17 Mar 2024 18:00 | Masfut | ? - ? | ? - ? | Al Hamriyah | |||||||
17 Mar 2024 18:00 | Dubai United | ? - ? | ? - ? | Al Taawon | |||||||
Morocco Division 2 uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Ittifaq Marrakech | 1 - 1 | 0 - 0 | Stade Marocain Du Rabat | ||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | OCK Olympique de Khouribga | 4 - 2 | 3 - 0 | JSM Jeunesse Sportive El Massira | ||||||
17 Mar 2024 22:00 | Usm Oujda | ? - ? | ? - ? | Chabab Atlas Khenifra | |||||||
17 Mar 2024 22:00 | FT | Wydad Fes | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympique Dcheira | ||||||
Spain Primera Division RFEF uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Atletico Baleares | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd San Fernando Isleno | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | AD Ceuta | ? - ? | ? - ? | Athletic Sanluqueno | |||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Malaga | 1 - 0 | 0 - 0 | Cf Intercity | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | UD Melilla | 4 - 3 | 0 - 2 | Granada Cf B | ||||||
17 Mar 2024 11:00 | FT | Murcia | 0 - 0 | 0 - 0 | Ud Ibiza | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Real Union de Irun | 1 - 3 | 1 - 1 | Real Sociedad B | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Atletico De Madrid B | 2 - 0 | 0 - 0 | Real Madrid Castilla | ||||||
17 Mar 2024 16:00 | FT | Cd Arenteiro | 2 - 2 | 1 - 1 | Rayo Majadahonda | ||||||
17 Mar 2024 17:00 | FT | Cultural Leonesa | 0 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo B | ||||||
17 Mar 2024 19:00 | FT | SD Ponferradina | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | ||||||
Ghana Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Nsoatreman | 1 - 0 | 1 - 0 | Medeama Sc | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | Aduana Stars | ? - ? | ? - ? | Asante Kotoko | |||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Bechem United | 1 - 0 | 1 - 0 | Legon Cities | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Bibiani Gold Stars | 2 - 1 | 2 - 1 | Bofoakwa Tano | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Dreams Fc Gha | 2 - 2 | 1 - 2 | Samartex | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | Karela United | ? - ? | ? - ? | Real Tamale United | |||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Nations | 3 - 0 | 1 - 0 | Berekum Chelsea | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | Nsoatreman | ? - ? | ? - ? | Medeama Sc | |||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Karela United | 3 - 2 | 2 - 2 | Real Tamale United | ||||||
17 Mar 2024 15:00 | FT | Aduana Stars | 2 - 1 | 1 - 1 | Asante Kotoko | ||||||
Australia New South Wales Super League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 05:30 | FT | Hakoah Sydney | 3 - 3 | 1 - 1 | Inter Lions | ||||||
Tanzania Premier League uitslagen |
|||||||||||
17 Mar 2024 17:30 | FT | Young Africans | 1 - 2 | 1 - 1 | Azam |
Totaal wedstrijden: 612
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...