voetbaluitslagen 21-06-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 11:55 | NK Maribor | ? - ? | ? - ? | Vardar Skopje | |||||||
21 Jun 2018 12:00 | FT | Hacken | 1 - 2 | 1 - 0 | Elfsborg | ||||||
21 Jun 2018 12:00 | FT | Orebro | 3 - 0 | 1 - 0 | IK Sirius FK | ||||||
21 Jun 2018 16:00 | FT | GIF Sundsvall | 0 - 0 | 0 - 0 | Ostersunds FK | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 15:30 | FT | Ps Kemi | 0 - 1 | 0 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 23:15 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 1 - 0 | 1 - 0 | Criciuma | ||||||
Sweden Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Motala AIF | 2 - 2 | 1 - 1 | Husqvarna FF | ||||||
World Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 13:00 | FT | Đan Mạch | 1 - 1 | 1 - 1 | Australia | ||||||
21 Jun 2018 16:00 | FT | Pháp | 1 - 0 | 1 - 0 | Peru | ||||||
21 Jun 2018 19:00 | FT | Argentina | 0 - 3 | 0 - 0 | Croatia | ||||||
Vietnam First Division uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 11:00 | FT | Hà Nội T&T B | 1 - 2 | 1 - 1 | Đắk Lắk | ||||||
Malaysia Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | PDRM | 1 - 0 | 1 - 0 | Sarawak | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Johor Darul Takzim II | 2 - 1 | 0 - 0 | Pulau Pinang | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 16:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 2 - 0 | 1 - 0 | Jelgava | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Riga Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Ventspils | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Utsiktens BK | 4 - 1 | 2 - 0 | Ljungskile SK | ||||||
21 Jun 2018 18:30 | FT | Skovde AIK | 2 - 1 | 0 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
Estonia Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Puhkus Mehhikos | 2 - 9 | 0 - 0 | Pohja Tallinna Jk Volta B | ||||||
21 Jun 2018 19:00 | FT | Transfer Wise | 2 - 3 | 0 - 0 | Kohtla Nomme | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:30 | FT | Skiljebo SK | 6 - 1 | 2 - 1 | Stromsbergs IF | ||||||
USA Open Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 00:00 | Washington DC United | ? - ? | ? - ? | Orlando City | |||||||
21 Jun 2018 00:30 | FT | Atlanta United | 0 - 1 | 0 - 0 | Chicago Fire | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Fc Linkoping City | 1 - 1 | 0 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 0 - 2 | 0 - 0 | Sollentuna United FF | ||||||
21 Jun 2018 18:05 | FT | Vasteras SK FK | 2 - 1 | 1 - 1 | Bk Forward | ||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Xorazm Urganch | 2 - 3 | 1 - 1 | Andijon | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Istiklol Fergana | 4 - 0 | 1 - 0 | Naryn | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Iftixor Oltiariq | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Gijduvon | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Sherdor Samarqand | 2 - 1 | 1 - 1 | Zaamin | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Labsa | 1 - 4 | 0 - 3 | Yozyovon | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Lokomotiv Bfk | 4 - 0 | 1 - 0 | Hotira Namangan | ||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Mashal Muborak | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Samarkand | ||||||
21 Jun 2018 15:00 | FT | Termez Surkhon | 7 - 0 | 2 - 0 | Aral Nukus | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 14:00 | FT | Taip Vilnius | 5 - 2 | 4 - 0 | Trakai Ii | ||||||
Chile Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 01:00 | FT | Union La Calera | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Magallanes | ||||||
Iceland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 19:30 | FT | Haukar | 2 - 5 | 0 - 2 | Throttur | ||||||
21 Jun 2018 20:15 | FT | Leiknir Reykjavik | 1 - 1 | 0 - 1 | UMF Selfoss | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Orebro Syrianska If | 2 - 2 | 1 - 2 | Karlstad BK | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | IFK Uddevalla | 0 - 3 | 0 - 0 | Vanersborg | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Haninge | 3 - 2 | 1 - 1 | Bk Nora | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Newroz | 4 - 1 | 3 - 0 | Varmdo IF | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | IS Halmia | 2 - 0 | 1 - 0 | Vinbergs If | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Hogaborgs Bk | 0 - 2 | 0 - 0 | Ksf Prespa Birlik | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Varbergs Gif | 1 - 2 | 1 - 0 | Ifk Malmo | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Hittarps Ik | 5 - 1 | 2 - 1 | Assyriska Bk | ||||||
21 Jun 2018 18:30 | FT | Ullared | 3 - 1 | 1 - 1 | Kvarnby IK | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Asarums If Fk | 2 - 1 | 0 - 1 | Ifo Bromolla If | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Solvesborgs Goif | 0 - 3 | 0 - 1 | Lindsdals IF | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 1 - 1 | 0 - 0 | Dalstorps If | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 1 | 0 - 0 | Rappe Goif | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Hudiksvalls Forenade FF | 4 - 2 | 1 - 2 | Ifk Timra | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Gallivare Malmbergets Ff | 2 - 6 | 0 - 3 | Bodens BK | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | IFK Ostersund | 1 - 3 | 0 - 2 | Ytterhogdal Ik | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Ifk Umea | 1 - 4 | 0 - 1 | IFK Lulea | ||||||
21 Jun 2018 18:15 | FT | Harnosands FF | 2 - 4 | 1 - 3 | Gottne If | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Asarums If Fk | 2 - 1 | 0 - 1 | Ifo Bromolla If | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Solvesborgs Goif | 0 - 3 | 0 - 1 | Lindsdals IF | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 1 - 1 | 0 - 0 | Dalstorps If | ||||||
21 Jun 2018 18:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 1 | 0 - 0 | Rappe Goif |
Totaal wedstrijden: 59
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...