voetbaluitslagen 21-11-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Newcastle United | 0 - 2 | 0 - 1 | Chelsea | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Aston Villa | 1 - 2 | 0 - 1 | Brighton | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Tottenham Hotspur | 2 - 0 | 1 - 0 | Manchester City | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Manchester United | 1 - 0 | 0 - 0 | West Bromwich | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | AFC Bournemouth | 4 - 2 | 0 - 2 | Reading | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 0 - 0 | 0 - 0 | Brentford | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Millwall | 1 - 1 | 1 - 0 | Cardiff City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Swansea City | 1 - 0 | 1 - 0 | Rotherham United | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Middlesbrough | 0 - 1 | 0 - 0 | Norwich City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Bristol City | 1 - 0 | 0 - 0 | Derby County | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Luton Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 1 - 1 | 0 - 1 | Watford | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Stoke City | 4 - 3 | 3 - 2 | Huddersfield Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 0 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Barnsley | 2 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Crotone | 0 - 2 | 0 - 1 | Lazio | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Spezia | 0 - 0 | 0 - 0 | Atalanta | ||||||
21 Nov 2020 19:45 | FT | Juventus | 2 - 0 | 2 - 0 | Cagliari | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Brescia | 2 - 2 | 1 - 1 | Venezia | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Cittadella | 2 - 2 | 1 - 0 | Empoli | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Lecce | 7 - 1 | 3 - 0 | Reggiana | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Pordenone | 1 - 1 | 1 - 0 | Ac Monza | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Spal | 2 - 0 | 1 - 0 | Pescara | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | Vicenza | ? - ? | ? - ? | Chievo | |||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Levante | 1 - 1 | 1 - 0 | Elche | ||||||
21 Nov 2020 15:15 | FT | Villarreal | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Madrid | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Sevilla | 4 - 2 | 2 - 2 | Celta Vigo | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Atletico Madrid | 1 - 0 | 1 - 0 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Malaga | 1 - 2 | 0 - 1 | Leganes | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | CD Mirandes | 4 - 1 | 1 - 0 | Cartagena | ||||||
21 Nov 2020 17:15 | FT | Rayo Vallecano | 2 - 1 | 2 - 0 | CD Castellon | ||||||
21 Nov 2020 19:30 | FT | Real Oviedo | 1 - 1 | 1 - 0 | Fuenlabrada | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Arminia Bielefeld | 1 - 2 | 0 - 1 | Bayer Leverkusen | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Bayern Munich | 1 - 1 | 0 - 1 | Werder Bremen | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Monchengladbach | 1 - 1 | 1 - 0 | Augsburg | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Hoffenheim | 3 - 3 | 1 - 2 | VfB Stuttgart | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Schalke 04 | 0 - 2 | 0 - 2 | Wolfsburg | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Eintr Frankfurt | 1 - 1 | 1 - 0 | RB Leipzig | ||||||
21 Nov 2020 19:30 | FT | Hertha Berlin | 2 - 5 | 1 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 1 - 3 | 1 - 2 | Karlsruher SC | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Fortuna Dusseldorf | 1 - 0 | 0 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 2 | 1 - 0 | Heidenheimer | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | SC Paderborn 07 | 2 - 0 | 1 - 0 | St Pauli | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Stade Brestois | 4 - 1 | 4 - 1 | Saint-Etienne | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | Marseille | ? - ? | ? - ? | Nice | |||||||
French Ligue 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Le Havre | 1 - 2 | 1 - 0 | Caen | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Amiens | 1 - 1 | 1 - 0 | Clermont Foot | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Chambly | 1 - 1 | 0 - 0 | Toulouse | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Chateauroux | 2 - 1 | 0 - 1 | Sochaux | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | Nancy | ? - ? | ? - ? | ES Troyes AC | |||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Chamois Niortais | 1 - 2 | 1 - 2 | Dunkerque | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Paris Fc | 0 - 3 | 0 - 3 | Auxerre | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Pau FC | 0 - 2 | 0 - 2 | Grenoble | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Valenciennes | 1 - 1 | 1 - 0 | Rodez Aveyron | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 17:45 | FT | Willem II | 2 - 1 | 2 - 1 | VVV Venlo | ||||||
21 Nov 2020 19:00 | FT | Groningen | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitesse Arnhem | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Zwolle | 1 - 1 | 1 - 0 | Utrecht | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 00:30 | FT | CA Banfield | 0 - 2 | 0 - 0 | River Plate | ||||||
21 Nov 2020 20:10 | FT | Colon | 2 - 0 | 1 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
21 Nov 2020 22:20 | FT | CA Huracan | 1 - 2 | 1 - 2 | Velez Sarsfield | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:15 | FT | Standard Liege | 2 - 2 | 1 - 1 | AS Eupen | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Oostende | 1 - 1 | 0 - 0 | Royal Antwerp | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Beveren | 0 - 2 | 0 - 1 | Cercle Brugge | ||||||
21 Nov 2020 19:45 | FT | Club Brugge | 1 - 0 | 0 - 0 | Kortrijk | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Krasnodar FK | 1 - 0 | 1 - 0 | Tambov | ||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Akhmat Grozny | 2 - 2 | 1 - 1 | Zenit St.Petersburg | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Spartak Moscow | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Lokomotiv Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Hibernian FC | 2 - 2 | 0 - 0 | Celtic | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Dundee United | 2 - 1 | 0 - 0 | Hamilton FC | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Livingston | 0 - 1 | 0 - 0 | St Mirren | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Kilmarnock | 3 - 1 | 1 - 1 | Ross County | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 1 | 1 - 1 | Motherwell FC | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Atletico Paranaense | 1 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Flamengo | 3 - 1 | 2 - 0 | Coritiba | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 02:15 | FT | Nashville Sc | 3 - 0 | 2 - 0 | Inter Miami | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Orlando City | 1 - 1 | 1 - 1 | New York City Fc | ||||||
21 Nov 2020 20:15 | FT | Columbus Crew | 3 - 2 | 1 - 1 | New York Red Bulls | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Stabaek | 0 - 3 | 0 - 1 | Molde | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Aalesund FK | 1 - 1 | 1 - 0 | Valerenga | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Mlada Boleslav | 4 - 1 | 3 - 0 | Pardubice | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Bohemians 1905 | 2 - 0 | 1 - 0 | Teplice | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 3 - 0 | 1 - 0 | Mfk Karvina | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Opava | 0 - 6 | 0 - 1 | Slavia Praha | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | GIF Sundsvall | 0 - 6 | 0 - 3 | Halmstads | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | GAIS | 0 - 1 | 0 - 0 | Osters IF | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | AFC United | 2 - 0 | 2 - 0 | Degerfors IF | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Norrby IF | 6 - 0 | 3 - 0 | Umea FC | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Dalkurd Ff | 0 - 1 | 0 - 0 | Trelleborgs FF | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Ljungskile SK | 0 - 1 | 0 - 1 | Jonkopings Sodra IF | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:30 | FT | Karagumruk | 1 - 1 | 0 - 1 | Sivasspor | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Denizlispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Genclerbirligi | 1 - 5 | 1 - 2 | Fenerbahce | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Besiktas | 3 - 2 | 2 - 0 | Basaksehir FK | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Gillingham | 1 - 1 | 0 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Rochdale | 0 - 1 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Burton Albion FC | 1 - 3 | 0 - 1 | Northampton Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Wigan Athletic | 1 - 2 | 0 - 0 | Oxford United | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Fleetwood Town | 5 - 1 | 3 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Accrington Stanley | 0 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 1 - 1 | 0 - 1 | Sunderland | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 3 | 1 - 2 | Hull City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Swindon | 1 - 0 | 0 - 0 | Bristol Rovers | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 2 | 0 - 1 | Blackpool | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Portsmouth | 4 - 1 | 2 - 0 | Crewe Alexandra | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Ipswich | 2 - 1 | 0 - 1 | Shrewsbury Town | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 00:30 | FT | Cruzeiro | 1 - 1 | 1 - 1 | Figueirense (SC) | ||||||
21 Nov 2020 19:30 | FT | Operario Ferroviario Pr | 0 - 1 | 0 - 1 | America MG | ||||||
21 Nov 2020 19:30 | FT | Oeste FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Cuiaba | 0 - 1 | 0 - 1 | CSA Alagoas AL | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | CRB AL | 2 - 1 | 1 - 0 | Nautico PE | ||||||
AFC Champions League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Seoul | 1 - 2 | 0 - 1 | Beijing Guoan | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 3 - 1 | 2 - 0 | ShenHua SVA FC | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Eindhoven | 2 - 4 | 1 - 2 | NAC Breda | ||||||
21 Nov 2020 15:30 | FT | Almere City FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Go Ahead Eagles | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 17:15 | FT | Luzern | 1 - 1 | 1 - 0 | Vaduz | ||||||
21 Nov 2020 19:30 | FT | Young Boys | 2 - 1 | 1 - 1 | Basel | ||||||
Portugal Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Oriental Dragon | 0 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | ||||||
21 Nov 2020 11:15 | FT | Oriental Lisboa | 0 - 3 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Montalegre | 2 - 3 | 0 - 2 | Academico Viseu | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Fabril Barreiro | 0 - 2 | 0 - 1 | Porto | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Marinhense | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
21 Nov 2020 16:30 | FT | Arouca | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes | ||||||
21 Nov 2020 19:30 | FT | Clube Desportivo Trofense | 1 - 2 | 0 - 1 | Sporting Braga | ||||||
21 Nov 2020 21:15 | FT | Paredes | 0 - 1 | 0 - 1 | SL Benfica | ||||||
French Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Pamandzi | 0 - 2 | 0 - 1 | Mtsapere | ||||||
21 Nov 2020 16:30 | FT | St Pierroise | 2 - 2 | 1 - 1 | Sainte Marienne | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Consadole Sapporo | 5 - 1 | 3 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Oita Trinita | 1 - 0 | 1 - 0 | Kawasaki Frontale | ||||||
21 Nov 2020 06:00 | FT | Vegalta Sendai | 1 - 3 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
21 Nov 2020 06:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 2 | 0 - 0 | Sagan Tosu | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Cerezo Osaka | 0 - 1 | 0 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
21 Nov 2020 08:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 3 - 1 | 1 - 1 | Shonan Bellmare | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Ventforet Kofu | 1 - 1 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | 0 - 1 | Yamagata Montedio | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Ehime FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Omiya Ardija | 0 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | JEF United Ichihara | 0 - 1 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 0 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
21 Nov 2020 06:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Okayama FC | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Ryukyu | 1 - 1 | 1 - 1 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Tochigi SC | 1 - 3 | 1 - 1 | Mito Hollyhock | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 05:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Akron Togliatti | 0 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Spartak Moscow II | 1 - 2 | 0 - 2 | Tom Tomsk | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Veles Moscow | 1 - 0 | 1 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Alania | 2 - 1 | 0 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Chayka K Sr | 1 - 3 | 1 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 3 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Briansk | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Chertanovo Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Baltika | 0 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Lamia | 2 - 2 | 0 - 1 | Asteras Tripolis | ||||||
21 Nov 2020 15:15 | FT | PAE Atromitos | 2 - 2 | 1 - 1 | Apollon Smirnis | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Olympiakos | 1 - 0 | 1 - 0 | Panathinaikos | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
21 Nov 2020 14:45 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 2 - 0 | 2 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
21 Nov 2020 16:45 | FT | Ashdod MS | 2 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Hapoel Kfar Saba | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
21 Nov 2020 17:50 | FT | Hapoel Haifa | 2 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Haifa | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:50 | FT | Persepolis | 1 - 0 | 1 - 0 | Sanat-Naft | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Doxa Katokopias | 0 - 0 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | ||||||
21 Nov 2020 16:30 | FT | APOEL Nicosia | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympiakos Nicosia | ||||||
Singapore uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 09:30 | FT | Balestier Khalsa FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Young Lions | ||||||
21 Nov 2020 09:30 | FT | Geylang United FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Hougang United FC | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Inhulets Petrove | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 1 - 1 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | Olimpic Donetsk | ? - ? | ? - ? | Zorya | |||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Clinceni | 1 - 0 | 1 - 0 | Viitorul Constanta | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Botosani | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 3 | 0 - 0 | Sturm Graz | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | TSV Hartberg | 1 - 1 | 0 - 1 | LASK Linz | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Rheindorf Altach | 0 - 2 | 0 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Bangkok Glass Pathum | 2 - 1 | 2 - 0 | Chonburi Shark FC | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 1 - 1 | 0 - 1 | Rayong | ||||||
21 Nov 2020 11:30 | FT | Trat Fc | 2 - 3 | 0 - 2 | Bangkok United FC | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Eastern A.A Football Team | 5 - 0 | 2 - 0 | Tai Chung | ||||||
21 Nov 2020 09:30 | FT | Sun Pegasus | 0 - 4 | 0 - 0 | Southern District | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:45 | FT | Videoton Puskas Akademia | 3 - 0 | 1 - 0 | Budafoki Mte | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 0 - 1 | 0 - 1 | MTK Hungaria FC | ||||||
21 Nov 2020 18:30 | FT | Budapest Honved | 0 - 1 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 16:30 | FT | Zaglebie Lubin | 2 - 2 | 2 - 1 | Stal Mielec | ||||||
21 Nov 2020 19:00 | FT | Warta Poznan | 2 - 1 | 0 - 1 | Wisla Krakow | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Indjija | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 1 - 1 | 1 - 0 | Novi Pazar | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 2 - 1 | 2 - 1 | Backa Topola | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FK Rad Beograd | ? - ? | ? - ? | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Partizan Belgrade | 1 - 0 | 0 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | ZNK Osijek | 2 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | ||||||
21 Nov 2020 16:05 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 0 - 2 | 0 - 1 | Hajduk Split | ||||||
21 Nov 2020 18:10 | Istra 1961 | ? - ? | ? - ? | NK Rijeka | |||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:15 | FT | Slavia Sofia | 0 - 0 | 0 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | CSKA Sofia | ? - ? | ? - ? | Levski Sofia | |||||||
21 Nov 2020 15:45 | Ludogorets Razgrad | ? - ? | ? - ? | Botev Plovdiv | |||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | FK Pohronie | 3 - 3 | 1 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Skf Sered | 0 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Zemplin Michalovce | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Senica | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | MSK Zilina | 2 - 0 | 1 - 0 | Trencin | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Nitra | 0 - 1 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:45 | FT | Ask Bravo | 1 - 2 | 1 - 2 | NK Maribor | ||||||
21 Nov 2020 16:15 | FT | NK Mura 05 | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
21 Nov 2020 19:00 | FT | Koper | 1 - 1 | 0 - 1 | Gorica | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Barry Town Afc | 0 - 0 | 0 - 0 | Newtown | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 0 - 1 | 0 - 0 | The New Saints | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Haverfordwest County | 0 - 3 | 0 - 1 | Flint Town United | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | Penybont | ? - ? | ? - ? | Caernarfon | |||||||
UAE League Professional uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Al-Dhafra | 2 - 0 | 0 - 0 | Khor Fakkan | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Al Wehda UAE | 3 - 0 | 2 - 0 | Ajman | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Al Ahli Dubai | 3 - 5 | 1 - 3 | Al-Jazira UAE | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Umm Salal | 0 - 2 | 0 - 2 | Al-Ahli Doha | ||||||
21 Nov 2020 16:45 | FT | Qatar SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Wakra | ||||||
21 Nov 2020 16:45 | FT | Al Khor SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Sailiya | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 3 - 1 | 2 - 0 | Astana | ||||||
21 Nov 2020 08:00 | FT | Ordabasy | 0 - 3 | 0 - 0 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
21 Nov 2020 08:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 0 - 1 | 0 - 1 | Taraz | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Kairat Almaty | 2 - 3 | 2 - 2 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Kaspyi Aktau | 2 - 1 | 1 - 0 | Okzhetpes | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Black Leopards | 1 - 0 | 0 - 0 | Maritzburg United | ||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Lamontville Golden Arrows | 2 - 2 | 0 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Stellenbosch | 2 - 0 | 1 - 0 | Chippa United FC | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Orlando Pirates | 2 - 1 | 0 - 1 | Supersport United | ||||||
21 Nov 2020 18:15 | FT | Moroka Swallows | 0 - 0 | 0 - 0 | Ts Galaxy | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Tuzla City | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 2 | 1 - 1 | Sloboda | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Zrinjski Mostar | 2 - 1 | 2 - 1 | Borac Banja Luka | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | JK Tallinna Kalev | 0 - 2 | 0 - 2 | Tallinna Jk Legion | ||||||
21 Nov 2020 11:15 | FT | Kuressaare | 0 - 3 | 0 - 2 | Trans Narva | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 17:15 | FT | Thun | 3 - 0 | 1 - 0 | Wil 1900 | ||||||
Denmark 1.Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Silkeborg IF | 3 - 3 | 2 - 1 | Elite 3000 Helsingor | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Hvidovre IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
Moldova Divizia Nationala uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Codru Lozova | 0 - 0 | 0 - 0 | Sfintul Gheorghe | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Sheriff | 3 - 0 | 1 - 0 | Speranta Nisporeni | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:30 | FT | Alashkert | 1 - 2 | 0 - 1 | Ararat Yerevan | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Pyunik | 0 - 0 | 0 - 0 | Van | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 19:00 | Atletico Palmaflor | ? - ? | ? - ? | San Jose | |||||||
21 Nov 2020 21:15 | The Strongest | ? - ? | ? - ? | Blooming | |||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 4 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Sanarate | ||||||
21 Nov 2020 19:05 | FT | Santa Lucia Cotzumalguapa | 2 - 0 | 0 - 0 | Csyd Sacachispas | ||||||
21 Nov 2020 21:10 | FT | Xelaju MC | 0 - 0 | 0 - 0 | Coban Imperial | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 21:00 | FT | Jocoro | 0 - 0 | 0 - 0 | Aguila | ||||||
Honduras Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 23:15 | FT | CD Vida | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Espana | ||||||
Korea K League Challenge uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 06:00 | FT | Seoul E Land | 1 - 1 | 1 - 1 | Chunnam Dragons | ||||||
21 Nov 2020 06:00 | FT | Gyeongnam FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Daejeon Citizen | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 22:30 | FT | Independiente Jose Teran | 1 - 0 | 0 - 0 | Tecnico Universitario | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Resovia Rzeszow | 1 - 2 | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
21 Nov 2020 11:40 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 0 - 1 | 0 - 1 | Gks Jastrzebie | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | GKS Tychy | 0 - 2 | 0 - 1 | Miedz Legnica | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 2 | 1 - 1 | Chrobry Glogow | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Belchatow | 0 - 1 | 0 - 0 | Korona Kielce | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 22:30 | FT | La Equidad | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Cali | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Superfund Pasching | 0 - 3 | 0 - 0 | Dornbirn | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Vorskla U21 | 2 - 3 | 1 - 1 | Kolos Kovalivka U21 | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Desna Chernihiv U21 | 3 - 4 | 1 - 2 | Lviv U21 | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Mynai U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Dnipro 1 U21 | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Arbroath | 0 - 0 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Ayr Utd | 2 - 0 | 2 - 0 | Dundee | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Inverness C.T. | 2 - 0 | 1 - 0 | Raith Rovers | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Queen of South | 2 - 0 | 1 - 0 | Alloa Athletic | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Clyde | 3 - 2 | 1 - 1 | Montrose | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Falkirk | 1 - 0 | 0 - 0 | Cove Rangers | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Forfar Athletic | 1 - 3 | 1 - 3 | Airdrie United | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Partick Thistle | 2 - 0 | 1 - 0 | East Fife | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 0 | 1 - 0 | Dumbarton | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 08:30 | FT | Peninsula Power | 1 - 4 | 1 - 3 | Queensland Lions SC | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 06:00 | FT | Gifu | 2 - 1 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 19:45 | FT | Kmsk Deinze | 1 - 1 | 0 - 1 | KVSK Lommel | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Lindome GIF | 1 - 1 | 1 - 1 | IFK Varnamo | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Tvaakers IF | 2 - 1 | 0 - 1 | Qviding FIF | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Utsiktens BK | 3 - 0 | 0 - 0 | Lunds BK | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Torns IF | 0 - 3 | 0 - 1 | Karlskrona | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Oskarshamns AIK | 4 - 1 | 3 - 1 | Skovde AIK | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Assyriska Turab Ik Jkp | 2 - 1 | 1 - 0 | Landskrona BoIS | ||||||
Jordan Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Al-Faisaly | 1 - 3 | 1 - 2 | Shabab AlOrdon | ||||||
21 Nov 2020 16:30 | FT | Al Salt | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Wihdat Amman | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 20:15 | FT | Llaneros FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Union Magdalena | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Inter Palmira | 3 - 2 | 1 - 1 | Bogota | ||||||
Georgia Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Saburtalo Tbilisi | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Telavi | 1 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Dinamo Batumi | 1 - 0 | 0 - 0 | Dila Gori | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 00:00 | FT | Gran Valencia | 0 - 1 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
21 Nov 2020 21:00 | FT | Academia Puerto Cabello | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Lara | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Qarabag | 6 - 1 | 3 - 0 | Standard Sumqayit | ||||||
Russia Div 2 South uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Tuapse | 2 - 4 | 0 - 1 | Dynamo Stavropol | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Mashuk-KMV | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Anzhi | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Druzhba Maykop | 0 - 3 | 0 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Forte Taganrog | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 21:30 | FT | 12 De Octubre | 1 - 0 | 0 - 0 | Guarani CA | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | CD Ebro | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Tudelano | ||||||
21 Nov 2020 14:45 | FT | Sporting De Gijon B | 2 - 2 | 1 - 1 | Cd Lealtad | ||||||
21 Nov 2020 14:45 | FT | Real Oviedo B | 0 - 0 | 0 - 0 | Numancia | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Real Betis B | 1 - 1 | 1 - 0 | UCAM Murcia | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Cordoba C.F. | 1 - 2 | 0 - 1 | Sevilla Atletico | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Racing de Ferrol | 1 - 1 | 1 - 0 | Compostela | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Murcia | 3 - 0 | 0 - 0 | CD Linares | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Andorra CF | 1 - 0 | 1 - 0 | UE Olot | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | UD Mutilve | 3 - 3 | 0 - 3 | Osasuna B | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Lleida | 2 - 3 | 1 - 0 | Ue Cornella | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Burgos CF | 2 - 0 | 1 - 0 | Marino luanco | ||||||
21 Nov 2020 17:30 | FT | Sd Laredo | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing de Santander | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Real Madrid Castilla | 3 - 1 | 0 - 0 | CD Artistico Navalcarnero | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:30 | FT | Altinordu | 1 - 0 | 1 - 0 | Istanbulspor | ||||||
21 Nov 2020 10:30 | FT | Boluspor | 2 - 0 | 0 - 0 | Osmanlispor | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Bursaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Giresunspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Samsunspor | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Akademiya Konoplev Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
21 Nov 2020 08:00 | FT | Ufa Youth | 1 - 5 | 1 - 2 | Cska Moscow Youth | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 1 - 0 | 1 - 0 | Rubin Kazan Youth | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Tambov Youth | 0 - 3 | 0 - 2 | Spartak Moscow Youth | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Khimki Youth | 1 - 1 | 1 - 1 | Strogino Moscow Youth | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | 0 - 3 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:30 | FT | Beijing Renhe | 1 - 1 | 1 - 1 | Jiangxi Beidamen | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Chrudim | 1 - 2 | 0 - 1 | Prostejov | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Hradec Kralove | 5 - 1 | 1 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Fk Mas Taborsko | 1 - 2 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Slavoj Vysehrad | 0 - 2 | 0 - 1 | Fotbal Trinec | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Sandvikens IF | 3 - 0 | 0 - 0 | Orebro Syrianska If | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Ik Frej Taby | 0 - 1 | 0 - 1 | Haninge | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | IF Sylvia | 3 - 1 | 1 - 1 | Taby | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 2 - 0 | 1 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
21 Nov 2020 16:00 | FT | Brommapojkarna | 7 - 1 | 2 - 1 | Nykopings BIS | ||||||
Norway Adeccoligaen uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Strommen | 3 - 1 | 2 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | Jerv | ? - ? | ? - ? | Asane Fotball | |||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Kongsvinger | 3 - 2 | 1 - 1 | Stjordals Blink | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Ranheim IL | 1 - 1 | 1 - 0 | Ham-Kam | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Sogndal | 2 - 1 | 1 - 1 | Grorud IL | ||||||
21 Nov 2020 14:30 | FT | Oygarden | 2 - 1 | 0 - 1 | Sandnes Ulf | ||||||
Ukraine Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | Volyn | ? - ? | ? - ? | Prykarpattya Ivano Frankivsk | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | Yomraspor | ? - ? | ? - ? | Kutahyaspor | |||||||
21 Nov 2020 10:30 | Darica Genclerbirligi | ? - ? | ? - ? | Nazillispor | |||||||
21 Nov 2020 10:30 | Tepecik Bld | ? - ? | ? - ? | Halide Edip Adivarspor | |||||||
Uzbekistan Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Navbahor Namangan B | 5 - 1 | 2 - 0 | Chigatoy | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 09:30 | Banik Ostrava u19 | ? - ? | ? - ? | Ceske Budejovice u19 | |||||||
Armenia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Shirak Gjumri B | 2 - 2 | 0 - 0 | Banants B | ||||||
21 Nov 2020 10:30 | FT | West Armenia | 3 - 3 | 2 - 1 | Ararat Armenia B | ||||||
Egypt Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Al Ahly | 2 - 1 | 2 - 1 | Abo Qair Semads | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | El Zamalek | 1 - 1 | 0 - 0 | Zed | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | El Zamalek | 1 - 1 | 0 - 0 | Qena Sc Egy | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Borac Cacak | 1 - 2 | 0 - 1 | Kolubara | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Graficar Beograd | 5 - 1 | 2 - 0 | Sloga Kraljevo | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Radnicki Pirot | 0 - 1 | 0 - 1 | Zeleznicar Pancevo | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Zemun | 1 - 2 | 1 - 0 | Loznica | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Maardu Fc Starbunker | 3 - 5 | 1 - 1 | Flora Tallinn Ii | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Parnu Jk | 2 - 0 | 2 - 0 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Elva | 0 - 0 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
Moldova Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Tighina | 2 - 2 | 1 - 2 | Drochia | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Cf Sparta Selemet | 1 - 0 | 1 - 0 | Victoria Bardar | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Csf Baliti | 7 - 0 | 4 - 0 | Sucleia | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Cahul 2005 | 3 - 0 | 1 - 0 | Iskra-stal Ribnita | ||||||
FYR Macedonia Prva liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Borec Veles | 0 - 2 | 0 - 0 | Vardar Skopje | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Crawley Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Carlisle | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Leyton Orient | 3 - 0 | 2 - 0 | Harrogate Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Scunthorpe United | 1 - 1 | 0 - 0 | Morecambe | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Barrow | 2 - 2 | 0 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | Southend United | ? - ? | ? - ? | Cambridge United | |||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Newport County | 1 - 0 | 0 - 0 | Port Vale | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Salford City | 3 - 0 | 3 - 0 | Bradford AFC | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Exeter City | 1 - 2 | 1 - 2 | Oldham Athletic | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Cheltenham Town | 3 - 0 | 0 - 0 | Walsall | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 5 - 0 | 4 - 0 | Grimsby Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 2 | 1 - 2 | Bolton Wanderers | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 09:15 | Fk Loko Vltavin | ? - ? | ? - ? | Povltava Fa | |||||||
21 Nov 2020 09:15 | Benesov | ? - ? | ? - ? | Pribram B | |||||||
21 Nov 2020 09:15 | Fk Banik Sokolov | ? - ? | ? - ? | Karlovy Vary Dvory | |||||||
21 Nov 2020 09:30 | Kraluv Dvur | ? - ? | ? - ? | Motorlet Praha | |||||||
21 Nov 2020 12:00 | Admira Praha | ? - ? | ? - ? | Sparta Praha B | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Domazlice | ? - ? | ? - ? | Sokol Hostoun | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Jiskra Usti Nad Orlici | ? - ? | ? - ? | Slovan Velvary | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Sokol Zivanice | ? - ? | ? - ? | Prepere | |||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Yiteng FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Trung Quốc U19 | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Fujian Transcend | 0 - 2 | 0 - 0 | Qingdao Jonoon | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Hunan Billows | 2 - 1 | 1 - 1 | Shanxi Xindu | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Inner Mongolia Caoshangfei | 0 - 2 | 0 - 0 | Qingdao West Coast | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Xian Daxing Chongde | 0 - 1 | 0 - 1 | Qingdao Red Lions | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Rudar Pljevlja | 0 - 3 | 0 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Jezero Plav | 0 - 0 | 0 - 0 | Mladost Podgorica | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Zeta | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Iskra Danilovgrad | 1 - 1 | 1 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 2 - 1 | 0 - 1 | OFK Petrovac | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Customs Department FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Navy | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Khonkaen United | 1 - 2 | 0 - 1 | Phrae United | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Chainat FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Ranong United | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Lampang Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Udon Thani | 1 - 1 | 1 - 0 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Korab Debar | 1 - 1 | 1 - 0 | Fk Rinija Gostivar | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Ohrid 2004 | 5 - 0 | 1 - 0 | Drita | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | FK Teteks Tetovo | 2 - 3 | 1 - 0 | Kf Veleshta | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Kadino | 0 - 1 | 0 - 1 | Skopje | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Sloga 1934 Vinica | 3 - 0 | 1 - 0 | Plackovica | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Pobeda Prilep | 2 - 2 | 1 - 2 | Kamenica Sasa | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Bregalnica Stip | 3 - 0 | 3 - 0 | Kozuv | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Tikves Kavadarci | 3 - 1 | 1 - 1 | Osogovo | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Pehchevo | 3 - 0 | 2 - 0 | Rosoman 83 | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Vardar Forino | 0 - 3 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Nữ Urawa Reds | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Kanagawa University | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Nữ JEF United Ichihara | 3 - 3 | 2 - 0 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Nữ Beleza | 2 - 2 | 0 - 0 | Nữ Ehime Fc | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Nữ Iga Kunoichi | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Nữ Inac Kobe | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Albirex Niigata | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Hallescher | 1 - 1 | 0 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 0 - 0 | 0 - 0 | SV Waldhof Mannheim | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 3 | 1 - 3 | Dynamo Dresden | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Munchen 1860 | 0 - 0 | 0 - 0 | Uerdingen | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | Sv Meppen | ? - ? | ? - ? | Turkgucu Munchen | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Saarbrucken | 3 - 3 | 2 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:45 | FT | Ks Bylis | 0 - 2 | 0 - 0 | Skenderbeu Korca | ||||||
21 Nov 2020 12:45 | FT | Kastrioti Kruje | 1 - 1 | 0 - 0 | Apolonia Fier | ||||||
21 Nov 2020 15:45 | FT | Vllaznia Shkoder | 3 - 2 | 1 - 0 | KF Tirana | ||||||
21 Nov 2020 15:45 | FT | Teuta Durres | 0 - 0 | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
21 Nov 2020 15:45 | FT | Partizani Tirana | 0 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | Ashton United | ? - ? | ? - ? | Lancaster City | |||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Atherton Collieries | 0 - 0 | 0 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Bamber Bridge | 0 - 0 | 0 - 0 | Stalybridge Celtic | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Basford Utd | 0 - 0 | 0 - 0 | Morpeth Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Buxton FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Hyde United | 0 - 0 | 0 - 0 | Grantham Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Mickleover Sports | 0 - 0 | 0 - 0 | Matlock Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Radcliffe Borough | 0 - 0 | 0 - 0 | Nantwich Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | South Shields | 0 - 0 | 0 - 0 | Witton Albion | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Stafford Rangers | 0 - 0 | 0 - 0 | Scarborough | ||||||
India Super League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Northeast United | 1 - 0 | 0 - 0 | Mumbai City | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | 1 - 1 | Stal Rzeszow | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Kp Calisia Kalisz | 2 - 0 | 2 - 0 | Lech Poznan B | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:15 | FT | Wisla Krakow Youth | 2 - 0 | 0 - 0 | Escola Varsovia Warszawa Youth | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Beaconsfield Sycob | 0 - 0 | 0 - 0 | Salisbury City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Dorchester Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Farnborough Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Metropolitan Police | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Hayes&Yeading | 0 - 0 | 0 - 0 | Merthyr Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Poole Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Walton Casuals | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 0 - 0 | 0 - 0 | Yate Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Taunton Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Hartley Wintney | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Tiverton Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Hendon | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Weston Super Mare | 0 - 0 | 0 - 0 | Gosport Borough | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Wimborne Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Harrow Borough | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:59 | FT | Carlos Stein | 1 - 3 | 1 - 0 | Binacional | ||||||
21 Nov 2020 18:15 | FT | Univ. Cesar Vallejo | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Deportivo Llacuaba | 0 - 6 | 0 - 2 | Melgar | ||||||
21 Nov 2020 20:30 | FT | Alianza Lima | 0 - 2 | 0 - 2 | Sport Boys Association | ||||||
21 Nov 2020 23:00 | FT | Carlos A Mannucci | 2 - 1 | 1 - 0 | Sport Huancayo | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Boreham Wood | 0 - 1 | 0 - 0 | Altrincham | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Chesterfield | 2 - 3 | 1 - 1 | Notts County | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Halifax Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Torquay United | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Kings Lynn | 2 - 0 | 1 - 0 | Dover Athletic | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Maidenhead United | 2 - 2 | 1 - 0 | Bromley | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | Stockport County | ? - ? | ? - ? | Eastleigh | |||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Woking | 4 - 1 | 2 - 0 | Barnet | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Wrexham | 1 - 0 | 0 - 0 | Aldershot Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Yeovil Town | 1 - 3 | 1 - 3 | Hartlepool United FC | ||||||
21 Nov 2020 17:20 | FT | Wealdstone | 3 - 3 | 0 - 2 | Sutton United | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Boston United | 0 - 0 | 0 - 0 | Spennymoor Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Brackley Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 1 - 2 | 0 - 1 | AFC Telford United | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 3 | 0 - 2 | Leamington | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Farsley Celtic | 2 - 2 | 1 - 2 | Kidderminster | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Gateshead | 4 - 1 | 1 - 0 | Southport FC | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Guiseley | 1 - 2 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Hereford | 2 - 2 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Kettering Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Blyth Spartans | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | York City | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Fylde | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Alfreton Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Darlington | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Chelmsford City | 0 - 2 | 0 - 1 | Chippenham Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Dartford | 2 - 0 | 0 - 0 | Slough Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Ebbsfleet United | 0 - 1 | 0 - 1 | Tonbridge Angels | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 0 | 0 - 0 | Bath City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Dulwich Hamlet | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Maidstone United | 1 - 1 | 1 - 0 | Billericay Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 1 | 0 - 1 | Eastbourne Borough | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | St Albans City | 0 - 0 | 0 - 0 | Hungerford Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | Welling United | ? - ? | ? - ? | Havant and Waterlooville | |||||||
21 Nov 2020 15:30 | FT | Concord Rangers | 1 - 3 | 0 - 1 | Dorking | ||||||
New Zealand Football Championships uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 00:00 | FT | Team Wellington | 2 - 1 | 0 - 0 | Hawkes Bay United | ||||||
21 Nov 2020 00:00 | FT | Team Wellington | 2 - 1 | 0 - 0 | Hawkes Bay United | ||||||
21 Nov 2020 01:00 | FT | Waitakere United | 1 - 4 | 1 - 1 | Wellington Phoenix Reserve | ||||||
21 Nov 2020 01:00 | FT | Waitakere United | 1 - 4 | 1 - 1 | Wellington Phoenix Reserve | ||||||
Italy C1A uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Grosseto | 1 - 0 | 0 - 0 | Livorno | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | Piacenza | ? - ? | ? - ? | Novara | |||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Renate Ac | 2 - 1 | 1 - 0 | Alessandria | ||||||
Italy C1B uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Perugia | 0 - 0 | 0 - 0 | Gubbio | ||||||
Italy C1C uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Juve Stabia | 2 - 0 | 1 - 0 | Viterbese | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Cruzeiro Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Sport Club Recife Youth | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Ballymena United | 2 - 0 | 2 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | Carrick Rangers | ? - ? | ? - ? | Coleraine | |||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Crusaders FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Dungannon Swifts | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Larne | 1 - 0 | 0 - 0 | Cliftonville | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Linfield FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 22:15 | FT | Coquimbo Unido | 1 - 2 | 0 - 0 | Union La Calera | ||||||
Macao Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Chao Pak Kei | 5 - 0 | 1 - 0 | Windsor Arch Ka I | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Hang Sai | 1 - 3 | 0 - 1 | Sporting Macau | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | Cowdenbeath | ? - ? | ? - ? | Albion Rovers | |||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Edinburgh City | 0 - 1 | 0 - 1 | Stranraer | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Queens Park | 3 - 0 | 2 - 0 | Brechin City | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Stenhousemuir | 1 - 2 | 0 - 1 | Annan Athletic | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Stirling Albion | 1 - 2 | 0 - 1 | Elgin City | ||||||
Bulgaria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Hebar Pazardzhik | 2 - 0 | 2 - 0 | Minyor Pernik | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Sozopol | 3 - 3 | 1 - 2 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Strumska Slava | 3 - 3 | 1 - 2 | Litex Lovech | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 03:00 | FT | Sony Sendai FC | 1 - 4 | 1 - 2 | Honda Lock SC | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Maruyasu Industries | 0 - 4 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Suzuka Unlimited | 2 - 2 | 0 - 1 | Verspah Oita | ||||||
21 Nov 2020 04:00 | FT | Kagura Shimane | 0 - 0 | 0 - 0 | Honda | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Cobreloa | 2 - 0 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
Malta Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Gzira United | 3 - 2 | 1 - 0 | Sliema Wanderers FC | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Gudja United | 0 - 0 | 0 - 0 | Valletta FC | ||||||
21 Nov 2020 17:15 | FT | Hibernians FC | 2 - 2 | 1 - 2 | Hamrun Spartans | ||||||
21 Nov 2020 17:15 | Birkirkara FC | ? - ? | ? - ? | Tarxien Rainbows | |||||||
Malta First Division League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Fgura United | 1 - 3 | 1 - 1 | Vittoriosa Stars | ||||||
21 Nov 2020 17:15 | FT | Marsa | 3 - 0 | 2 - 0 | San Gwann | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Khimik Svetlogorsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Gomel | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Smorgon FC | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Krumkachy | 1 - 0 | 0 - 0 | Oshmyany | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Volna Pinsk | 2 - 2 | 1 - 1 | Lida | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 4 - 0 | 1 - 0 | Granit Mikashevichi | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Naftan Novopolock | 3 - 0 | 1 - 0 | Fk Orsha | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Sputnik Rechitsa | 3 - 0 | 2 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Concordia Chiajna | 2 - 1 | 2 - 0 | Dunarea Calarasi | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Farul Constanta | 1 - 0 | 0 - 0 | Scolar Resita | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Metaloglobus | 2 - 0 | 1 - 0 | Comuna Recea | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | CS Mioveni | 1 - 1 | 1 - 1 | Csikszereda Miercurea | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Pandurii | 2 - 1 | 1 - 0 | Css Slatina | ||||||
21 Nov 2020 09:00 | FT | Unirea 2004 Slobozia | 0 - 0 | 0 - 0 | U Craiova 1948 | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Politehnica Timisoara | 1 - 0 | 1 - 0 | Petrolul Ploiesti | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Kf Feronikeli | 1 - 0 | 1 - 0 | Arberia | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Gjilani | 1 - 0 | 1 - 0 | Kf Drenica Srbica | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Besa Peje | 1 - 4 | 1 - 3 | Kf Drita Gjilan | ||||||
Brazil Serie D uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Ec Pelotas Rs | 4 - 3 | 0 - 0 | Gremio Novorizontino | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Portuguesa Rj | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferroviaria Sp | ||||||
21 Nov 2020 18:00 | FT | Atletico Tubarao Sc | 1 - 1 | 1 - 0 | Caxias Rs | ||||||
21 Nov 2020 19:00 | FT | Aparecidense Go | 4 - 2 | 3 - 1 | Vitoria Es | ||||||
21 Nov 2020 19:00 | FT | Brasiliense (DF) | 3 - 0 | 2 - 0 | SE do Gama DF | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Joinville SC | 2 - 1 | 0 - 1 | Marcilio Dias Sc | ||||||
21 Nov 2020 20:30 | FT | Galvez Ac | 7 - 1 | 3 - 0 | Independente Pa | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Afogados Ingazeira Pe | 2 - 1 | 1 - 0 | Campinense Pb | ||||||
Brasileiro uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 19:00 | FT | Ituano Sp | 4 - 3 | 0 - 0 | Boa Esporte Clube | ||||||
21 Nov 2020 19:55 | FT | Imperatriz Ma | 1 - 3 | 1 - 1 | Vila Nova (GO) | ||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Tombense | 2 - 0 | 0 - 0 | Brusque | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Santa Cruz (PE) | 1 - 2 | 0 - 0 | Manaus Fc Am | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 16:00 | Sd Balmaseda | ? - ? | ? - ? | Sestao | |||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | Chemie Leipzig | ? - ? | ? - ? | FSV Optik Rathenow | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Energie Cottbus | ? - ? | ? - ? | Chemnitzer | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Zfc Meuselwitz | ? - ? | ? - ? | Berlin AK 07 | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | TSV Alemannia Aachen | 0 - 0 | 0 - 0 | Koln Youth | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Fortuna Koln | 2 - 2 | 1 - 0 | Wegberg Beeck | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | RW Oberhausen | 1 - 1 | 1 - 0 | LR Ahlen | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Sv Straelen | 0 - 4 | 0 - 2 | SC Wiedenbruck | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | VfR Aalen | ? - ? | ? - ? | Pirmasens | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | Bayern Alzenau | ? - ? | ? - ? | Stuttgart Amateure | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | Bahlinger SC | ? - ? | ? - ? | FSV Frankfurt | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | SG Sonnenhof Grobaspach | ? - ? | ? - ? | Tus Rot Weiss Koblenz | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | Mainz Am | ? - ? | ? - ? | Astoria Walldorf | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | Kickers Offenbach | ? - ? | ? - ? | Sv Elversberg | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | Atlas Delmenhorst | ? - ? | ? - ? | Werder Bremen Am | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | Oberneuland | ? - ? | ? - ? | Ssv Jeddeloh | |||||||
QLD Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | SWQ Thunder | 2 - 0 | 1 - 0 | Mitchelton | ||||||
21 Nov 2020 08:30 | FT | Logan Lightning | 1 - 1 | 1 - 1 | Brisbane Wolves | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | New Farm | 0 - 0 | 0 - 0 | Ipswich City | ||||||
21 Nov 2020 07:00 | FT | Virginia United | 5 - 1 | 3 - 0 | Annerley | ||||||
21 Nov 2020 08:00 | FT | Brisbane Athletic | 1 - 5 | 1 - 1 | Samford Rangers | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Deportivo Maldonado | 2 - 1 | 1 - 0 | Ca River Plate | ||||||
21 Nov 2020 22:30 | FT | Nacional Montevideo | 0 - 2 | 0 - 1 | Danubio FC | ||||||
Uruguay Segunda uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 00:45 | FT | Central Espanol | 3 - 0 | 2 - 0 | Ca Villa Teresa | ||||||
Holland Ligue 3 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 13:30 | AFC Amsterdam | ? - ? | ? - ? | Kozakken Boys | |||||||
21 Nov 2020 14:00 | Excelsior Maassluis | ? - ? | ? - ? | Jong Sparta Rotterdam | |||||||
21 Nov 2020 14:00 | IJsselmeervogels | ? - ? | ? - ? | Scheveningen | |||||||
21 Nov 2020 14:00 | Volendam Am | ? - ? | ? - ? | TEC | |||||||
21 Nov 2020 14:30 | Gelders Veenendaalse VV | ? - ? | ? - ? | VV Katwijk | |||||||
21 Nov 2020 14:30 | HHC Hardenberg | ? - ? | ? - ? | ASWH | |||||||
21 Nov 2020 14:30 | Quick Boys | ? - ? | ? - ? | Noordwijk | |||||||
21 Nov 2020 14:30 | Rijnsburgse Boys | ? - ? | ? - ? | Koninklijke Hfc | |||||||
21 Nov 2020 17:00 | de Treffers | ? - ? | ? - ? | Spakenburg | |||||||
Belgian First Amateur Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 18:30 | Dessel Sport | ? - ? | ? - ? | Royal Fc Liege | |||||||
21 Nov 2020 19:00 | Dender | ? - ? | ? - ? | Thes Sport Tessenderlo | |||||||
21 Nov 2020 19:00 | KSK Heist | ? - ? | ? - ? | La Louviere Centre | |||||||
21 Nov 2020 19:00 | Kfc Mandel United | ? - ? | ? - ? | Francs Borains | |||||||
21 Nov 2020 19:00 | Patro Eisden | ? - ? | ? - ? | Royal Knokke | |||||||
21 Nov 2020 19:00 | Roeselare | ? - ? | ? - ? | Royal Olympic Club Charleroi | |||||||
Venezuela Segunda Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 00:00 | FT | Angostura | 2 - 0 | 1 - 0 | Fundacion Aifi | ||||||
Norway 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | IL Hodd | ? - ? | ? - ? | Kvik Halden | |||||||
21 Nov 2020 12:00 | Tromsdalen UIL | ? - ? | ? - ? | Alta | |||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Bryne | 2 - 1 | 2 - 1 | Egersunds IK | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | Sotra Sk | ? - ? | ? - ? | Floy Flekkeroy Il | |||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Vard Haugesund | 0 - 1 | 0 - 1 | Arendal | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | Dalum | ? - ? | ? - ? | Thisted | |||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Middelfart | 3 - 4 | 1 - 3 | Aarhus Fremad | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Sfb Oure | 3 - 5 | 1 - 2 | BK Frem | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Vsk Aarhus | 3 - 1 | 2 - 1 | B93 Copenhagen | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Fa 2000 | 1 - 1 | 0 - 0 | Kfum Roskilde | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Hillerod Fodbold | 1 - 4 | 1 - 0 | Vanlose If | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | Jammerbugt | ? - ? | ? - ? | Naesby BK | |||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Holbaek | 3 - 1 | 2 - 1 | Brabrand IF | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Bronshoj | 3 - 3 | 0 - 2 | Naestved | ||||||
Thai Division 2 League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 08:45 | FT | Muangkan United | 3 - 1 | 2 - 1 | Assumption Thonburi | ||||||
21 Nov 2020 08:45 | FT | Phitsanulok | 2 - 1 | 1 - 0 | Phitsanulok Unity | ||||||
21 Nov 2020 08:45 | FT | Samut Songkhram FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Thawiwatthana Sriracha | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Maptaphut Rayong Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Banbueng | ||||||
21 Nov 2020 11:30 | FT | Chachoengsao | 4 - 0 | 1 - 0 | Sa Kaeo | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 16:00 | Azzurri 90 | ? - ? | ? - ? | Bulle | |||||||
21 Nov 2020 16:00 | Meyrin | ? - ? | ? - ? | Chenois | |||||||
21 Nov 2020 16:00 | Us Terre Sainte | ? - ? | ? - ? | Naters | |||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 16:00 | Solothurn | ? - ? | ? - ? | Sc Goldau | |||||||
21 Nov 2020 16:00 | Schotz | ? - ? | ? - ? | Baden | |||||||
21 Nov 2020 16:00 | Sc Buochs | ? - ? | ? - ? | Wohlen | |||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 16:00 | Wettswil Bonstetten | ? - ? | ? - ? | Tuggen | |||||||
Romania - Liga 3 Seria uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Unirea Bascov | 3 - 0 | 1 - 0 | Sporting Rosiorii | ||||||
Turkiye Lig3 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:30 | Inegolspor | ? - ? | ? - ? | Sancaktepe Belediye Spor | |||||||
Croatia 2 HNL uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | Junak | ? - ? | ? - ? | Radnik Sesvete | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Kustosija | 2 - 1 | 2 - 0 | Opatija | ||||||
21 Nov 2020 12:30 | FT | Dugopolje | 1 - 0 | 0 - 0 | Hajduk Split B | ||||||
Cyprus 2 Division uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:30 | Alki Oroklini | ? - ? | ? - ? | Ahironas Liopetriou | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Asil Lysi | ? - ? | ? - ? | Anagenisis Dherina | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Agia Napa | ? - ? | ? - ? | Akritas Chloraka | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | Omonia Aradippou | ? - ? | ? - ? | Othellos Athienou | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | PAEEK Keryneias | ? - ? | ? - ? | Onisilos Sotiras | |||||||
21 Nov 2020 12:30 | AE Zakakiou | ? - ? | ? - ? | Aris Limassol | |||||||
Estonia Teine Liiga uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Voru Jk | 5 - 1 | 3 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Keila Jk | 3 - 3 | 2 - 1 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 20:00 | FT | Union Deportivo Universitario | 1 - 4 | 1 - 2 | Tauro FC | ||||||
21 Nov 2020 22:00 | FT | Sporting San Miguelito | 0 - 1 | 0 - 0 | Plaza Amador | ||||||
Israel Cup uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:30 | FT | Shimshon Kafr Qasim | 0 - 0 | 0 - 0 | Ironi Or Yehuda | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Hapoel Bnei Pardes | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Bnei Zalfa | ||||||
Belarus Division 3 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Fc Baranovichi | 3 - 5 | 1 - 2 | Osipovichy | ||||||
21 Nov 2020 12:00 | FT | Shakhtyor Petrikov | 2 - 1 | 1 - 1 | Stenles Pinsk | ||||||
Belarus Reserve League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Bate Borisov Reserves | 4 - 2 | 3 - 1 | Belshina Babruisk Reserve | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Energetik Bgu Minsk Reserves | 0 - 2 | 0 - 2 | Dinamo Minsk Reserves | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Gorodeya Reserves | 0 - 4 | 0 - 2 | Dinamo Brest Reserves | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Minsk Reserves | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitebsk Reserves | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Neman Grodno Reserves | 3 - 0 | 2 - 0 | Slutsk Reserves | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Rukh Brest Reserves | 2 - 2 | 2 - 0 | Shakhter Soligorsk Reserves | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Smolevichi Reserves | 1 - 1 | 1 - 1 | Slavia Mozyr Reserve | ||||||
21 Nov 2020 14:00 | FT | Torpedo Zhodino Reserves | 4 - 2 | 1 - 1 | Isloch Reserves | ||||||
Turkmenistan Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Ahal | 1 - 2 | 1 - 0 | Kopetdag Asgabat | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Altyn Asyr | 6 - 0 | 1 - 0 | Energetik Mary | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Merw | 1 - 2 | 1 - 0 | Sagadam | ||||||
21 Nov 2020 10:00 | FT | Nebitchi | 2 - 3 | 0 - 1 | HTTU Asgabat | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 12:35 | FT | Dubba Al-Husun | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Thaid | ||||||
21 Nov 2020 12:35 | FT | Al Taawon | 5 - 4 | 0 - 2 | Masfut | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Sporting Braga U23 | 2 - 1 | 0 - 0 | Boavista U23 | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Cova Piedade U23 | 1 - 3 | 0 - 2 | Maritimo U23 | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Rio Ave U23 | 2 - 3 | 0 - 2 | Leixoes U23 | ||||||
21 Nov 2020 11:00 | FT | Vitoria Guimaraes U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Famalicao U23 | ||||||
Mexico Youth U20 uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Monterrey U20 | 3 - 2 | 0 - 0 | Club America U20 | ||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Atlas U20 | 0 - 2 | 0 - 0 | Pumas Unam U20 | ||||||
21 Nov 2020 17:00 | FT | Cruz Azul U20 | 2 - 2 | 0 - 0 | Leon U20 | ||||||
Burundi League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 11:30 | FT | Vitalo | 2 - 0 | 0 - 0 | Bumamuru | ||||||
21 Nov 2020 13:00 | FT | Bs Dynamic | 1 - 0 | 1 - 0 | Olympique Star | ||||||
21 Nov 2020 13:30 | FT | Muzinga | 0 - 3 | 0 - 1 | Musongati | ||||||
Ghana Premier League uitslagen |
|||||||||||
21 Nov 2020 15:00 | FT | Bechem United | 1 - 0 | 1 - 0 | Wafa |
Totaal wedstrijden: 646
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...