voetbaluitslagen 26-03-2023
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Eibar | 0 - 0 | 0 - 0 | Andorra CF | ||||||
26 Mar 2023 15:15 | FT | SD Ponferradina | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Mirandes | ||||||
26 Mar 2023 15:15 | FT | Zaragoza | 1 - 1 | 0 - 0 | Albacete | ||||||
26 Mar 2023 17:30 | FT | Granada | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
26 Mar 2023 17:30 | FT | Villarreal B | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Huesca | ||||||
26 Mar 2023 20:00 | FT | Las Palmas | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting de Gijon | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 04:00 | FT | New Zealand | 0 - 0 | 0 - 0 | Trung Quốc | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Xứ Wales U21 | 3 - 0 | 2 - 0 | Scotland U21 | ||||||
26 Mar 2023 12:30 | FT | Macao | 0 - 1 | 0 - 0 | Singapore | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Fredrikstad | 1 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Latvia U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Georgia U21 | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Azerbaijan U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Slovenia U21 | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Rosenborg | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Haugesund | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Nga | 2 - 0 | 0 - 0 | Iraq | ||||||
26 Mar 2023 18:00 | FT | Thụy Điển U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Colombia U20 | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Club America | 2 - 1 | 1 - 1 | Club Tijuana | ||||||
USA MLS uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | Sporting Kansas City | 1 - 4 | 1 - 1 | Seattle Sounders | ||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | Nashville Sc | 0 - 1 | 0 - 0 | Cincinnati | ||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | Houston Dynamo | 1 - 0 | 0 - 0 | New York City Fc | ||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | Minnesota United | 1 - 1 | 1 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | Austin Aztex | 1 - 1 | 1 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
26 Mar 2023 02:30 | FT | Real Salt Lake | 0 - 4 | 0 - 0 | Saint Louis City | ||||||
26 Mar 2023 03:30 | FT | San Jose Earthquakes | 0 - 0 | 0 - 0 | Toronto FC | ||||||
26 Mar 2023 03:30 | FT | Los Angeles FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Dallas | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 0 | 1 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Dordrecht 90 | 0 - 0 | 0 - 0 | Helmond Sport | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Heracles Almelo | 3 - 2 | 3 - 1 | Den Bosch | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Telstar | 1 - 0 | 0 - 0 | Oss | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Willem II | 2 - 0 | 1 - 0 | MVV Maastricht | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 19:30 | FT | Aldosivi | 0 - 1 | 0 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
26 Mar 2023 19:30 | FT | Almagro | 2 - 0 | 1 - 0 | Temperley | ||||||
26 Mar 2023 19:30 | FT | Defensores Unidos | 3 - 1 | 1 - 1 | All Boys | ||||||
26 Mar 2023 20:00 | FT | Guillermo Brown | 0 - 2 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Atletico Mitre De Salta | 0 - 1 | 0 - 0 | Tristan Suarez | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Gimnasia Mendoza | 2 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Moron | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | San Martin San Juan | 2 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes Rio Cuarto | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Chaco For Ever | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Atlanta | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Deportivo Maipu | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Riestra | ||||||
27 Mar 2023 00:00 | FT | Atletico Rafaela | 1 - 0 | 0 - 0 | Quilmes | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Ban Di Tesi Iwaki | 0 - 1 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 0 - 3 | 0 - 2 | Fujieda Myfc | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Mito Hollyhock | 2 - 4 | 1 - 1 | Ventforet Kofu | ||||||
Japan League Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Yokohama FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Vissel Kobe | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 1 - 2 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 1 - 0 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Sagan Tosu | 0 - 2 | 0 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 1 - 1 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Kawasaki Frontale | 0 - 0 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Avispa Fukuoka | 3 - 3 | 1 - 2 | Kashiwa Reysol | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Tokyo | 5 - 0 | 2 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 1 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
EURO uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Kazakhstan | 3 - 2 | 0 - 2 | Đan Mạch | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Anh | 2 - 0 | 2 - 0 | Ukraine | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Slovenia | 2 - 0 | 0 - 0 | San Marino | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Liechtenstein | 0 - 7 | 0 - 2 | Iceland | ||||||
26 Mar 2023 19:45 | FT | Malta | 0 - 2 | 0 - 2 | Italy | ||||||
26 Mar 2023 19:45 | FT | Bắc Ireland | 0 - 1 | 0 - 1 | Phần Lan | ||||||
26 Mar 2023 19:45 | FT | Luxembourg | 0 - 6 | 0 - 4 | Bồ Đào Nha | ||||||
26 Mar 2023 19:45 | FT | Slovakia | 2 - 0 | 2 - 0 | Bosnia Herzegovina | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Veles Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Volga Ulyanovsk | ||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Akron Togliatti | 2 - 0 | 1 - 0 | Makhachkala | ||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Krasnodar II | 1 - 0 | 1 - 0 | Rodina Moskva | ||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 1 - 1 | 0 - 0 | Kuban | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Arsenal Tula | 2 - 1 | 1 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 3 - 0 | 3 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
26 Mar 2023 18:00 | FT | Baltika | 1 - 0 | 0 - 0 | Kamaz | ||||||
African Nations Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Lesotho | 0 - 2 | 0 - 1 | Zambia | ||||||
26 Mar 2023 16:59 | FT | Sao Tome & Principe | 0 - 2 | 0 - 2 | Sierra Leone | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:30 | FT | Barito Putera | 3 - 0 | 2 - 0 | Psis Semarang | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 03:00 | FT | Herediano | 4 - 2 | 1 - 1 | Ad San Carlos | ||||||
26 Mar 2023 23:00 | FT | Santos De Guapiles | 0 - 2 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:00 | FT | CD Malacateco | 0 - 0 | 0 - 0 | Guastatoya | ||||||
27 Mar 2023 00:30 | Deportivo Xinabajul | ? - ? | ? - ? | Santa Lucia Cotzumalguapa | |||||||
27 Mar 2023 00:35 | FT | Deportivo Xinabajul | 5 - 2 | 3 - 1 | Santa Lucia Cotzumalguapa | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:15 | FT | Alianza | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Once Municipal | 0 - 0 | 0 - 0 | CD FAS | ||||||
26 Mar 2023 22:15 | FT | Atletico Marte | 1 - 1 | 1 - 1 | Luis Angel Firpo | ||||||
26 Mar 2023 22:30 | FT | Cd Chalatenango | 2 - 2 | 0 - 1 | Isidro Metapan | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:30 | FT | Deportes Tolima | 2 - 1 | 0 - 1 | Atletico Huila | ||||||
26 Mar 2023 21:15 | FT | Union Magdalena | 2 - 2 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
26 Mar 2023 23:30 | FT | Deportivo Cali | 1 - 1 | 1 - 1 | America de Cali | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:15 | Raith Rovers | ? - ? | ? - ? | Hamilton FC | |||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 09:00 | FT | Brisbane City SC | 4 - 0 | 3 - 0 | Rochedale Rovers | ||||||
26 Mar 2023 10:15 | FT | Brisbane Roar Am | 1 - 0 | 1 - 0 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Gainare Tottori | 2 - 2 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Kagoshima United | 2 - 1 | 1 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Nara Club | 2 - 2 | 1 - 2 | Yokohama Scc | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 1 - 0 | 1 - 0 | Gifu | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 0 - 1 | 0 - 0 | Imabari FC | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Kataller Toyama | 3 - 3 | 1 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Ehime FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Osaka | ||||||
26 Mar 2023 09:00 | FT | Ryukyu | 0 - 1 | 0 - 1 | Fukushima United FC | ||||||
Colombia Copa Premier uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Real Santander | 1 - 0 | 1 - 0 | Cucuta | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Real Cartagena | 0 - 3 | 0 - 2 | Barranquilla | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 19:30 | FT | Deportivo Merlo | 0 - 2 | 0 - 2 | Los Andes | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | St Albans Saints | 0 - 1 | 0 - 0 | South Melbourne | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Sportivo Luqueno | 2 - 0 | 2 - 0 | Tacuary FBC | ||||||
27 Mar 2023 00:30 | FT | Resistencia Sc | 1 - 0 | 1 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 10:30 | FT | UD Melilla | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimnastica Segoviana | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Ce Manresa | 0 - 0 | 0 - 0 | Hercules CF | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | CD Ebro | 1 - 3 | 1 - 1 | AE Prat | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Cd Utrera | 0 - 1 | 0 - 1 | CD San Roque | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Atletico Mancha Real | 0 - 1 | 0 - 1 | Cadiz B | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Sevilla Atletico | 1 - 1 | 1 - 0 | Cartagena B | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | UCAM Murcia | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletic Sanluqueno | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Velez Cf | 1 - 1 | 1 - 1 | Ejido | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Cacereno | 0 - 1 | 0 - 0 | Ad Union Adarve | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Cd Diocesano | 1 - 2 | 0 - 0 | CD Guadalajara | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Leganes B | 1 - 0 | 0 - 0 | Ud Socuellamos | ||||||
26 Mar 2023 15:30 | FT | CD Izarra | 1 - 1 | 0 - 0 | AD San Juan | ||||||
26 Mar 2023 15:45 | FT | Coruxo | 1 - 1 | 0 - 1 | Ourense | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Cd Arenteiro | 1 - 0 | 1 - 0 | Marino luanco | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Gimnastica Torrelavega | 1 - 1 | 0 - 0 | Compostela | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | UD Logrones | 2 - 0 | 2 - 0 | Arenas Club De Getxo | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | CD Tudelano | 0 - 2 | 0 - 1 | UD Mutilve | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Sd Formentera | 0 - 0 | 0 - 0 | Ibiza Islas Pitiusas | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Lleida | 2 - 1 | 1 - 1 | Zaragoza B | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Terrassa | 1 - 1 | 0 - 1 | UD Alzira | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Teruel | 1 - 1 | 1 - 1 | Espanyol B | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Recreativo Huelva | 1 - 0 | 1 - 0 | Mar Menor | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | CD Artistico Navalcarnero | 1 - 0 | 0 - 0 | Don Benito | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Sestao | 2 - 1 | 0 - 0 | Ca Cirbonero | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Yeclano Deportivo | 3 - 1 | 0 - 0 | Real Betis B | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | PD Santa Eulalia | 2 - 0 | 0 - 0 | Mallorca B | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Xerez CD | 0 - 1 | 0 - 0 | Granada Cf B | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 11:30 | FT | Adanaspor | 0 - 3 | 0 - 0 | Sakaryaspor | ||||||
26 Mar 2023 11:30 | FT | Bodrumspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Erzurum BB | ||||||
26 Mar 2023 11:30 | FT | Yeni Malatyaspor | 0 - 3 | 0 - 0 | Bandirmaspor | ||||||
26 Mar 2023 18:00 | FT | Eyupspor | 0 - 1 | 0 - 1 | Rizespor | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Co Sidi Bouzid | 1 - 1 | 0 - 0 | Stade Tunisien | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | C. A. Bizertin | 3 - 0 | 1 - 0 | Etoile Metlaoui | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Es Hamam Sousse | 5 - 1 | 1 - 0 | As Slimane | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Anadolu Selcukluspor | 2 - 2 | 0 - 2 | Catalca Spor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Edirnespor Genclik | 3 - 0 | 1 - 0 | Karsiyaka | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Elazigspor | 0 - 1 | 0 - 1 | Kutahyaspor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | Hacettepe 1945 | ? - ? | ? - ? | Yeni Amasya Spor | |||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Karaman Belediyesi Spor | 1 - 1 | 1 - 1 | Yomraspor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Nevsehirspor Genclik | 1 - 1 | 0 - 0 | Icel Idman Yurdu | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Sile Yildizspor | 2 - 0 | 0 - 0 | Agri 1970 Spor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Darica Genclerbirligi | 0 - 0 | 0 - 0 | Elazig Belediyespor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Gumushanespor | 5 - 1 | 4 - 1 | Turk Metal Kirikkale | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | 76 Igdir Belediye Spor | 4 - 0 | 0 - 0 | Bulvarspor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Karaman Belediyespor | 0 - 0 | 0 - 0 | Ergene Velimese | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Ofspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Eynesil | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Aksarayspor | 3 - 0 | 0 - 0 | Fatsa Belediyespor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Yldrm Belediyesispor | 0 - 1 | 0 - 0 | Sapanca Genclikspor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Artvin Hopaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Nigde Belediyespor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Kepez Belediyespor | 0 - 1 | 0 - 1 | Ankara Adliyespor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Mus Spor | 1 - 1 | 0 - 1 | Efeler 09 | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Tepecik Bld | 2 - 1 | 1 - 1 | Bergama Belediyespor | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Eskisehirspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Kelkit Belediye Hurriyet | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Manica Diamonds | 0 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Yadah | 1 - 2 | 0 - 1 | Hwange Colliery | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Dynamos Fc | 4 - 0 | 3 - 0 | Sheasham | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Iraklis Larisa | 0 - 3 | 0 - 2 | Larisa | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Apollon Larissas | 0 - 3 | 0 - 0 | Panathinaikos B | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Diagoras Rodos | 0 - 1 | 0 - 1 | Apollon Kalamaria | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Niki Volou | 2 - 0 | 0 - 0 | Makedonikos | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Thesprotos | 0 - 2 | 0 - 1 | Panserraikos | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Irodotos | 1 - 2 | 0 - 1 | Kalamata Ao | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Ierapetra | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Egaleo Aigaleo Athens | ||||||
26 Mar 2023 12:45 | FT | Panahaiki-2005 | 0 - 0 | 0 - 0 | Kissamikos | ||||||
Lithuania - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Bfa | 2 - 1 | 1 - 0 | Ekranas Panevezys | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Marijampole City | 2 - 1 | 1 - 0 | Panevezys Ii | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Nfa Aisciai Kaunas | 1 - 1 | 0 - 1 | Garliava | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:00 | Radnicki Beograd | ? - ? | ? - ? | Jedinstvo Ub | |||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Tallinna Jk Legion | 2 - 2 | 0 - 1 | Paide Linnameeskond B | ||||||
Australia Victorian Premier League U21 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Melbourne Knights U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Altona Magic U21 | ||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | St Albans Saints U21 | 1 - 1 | 1 - 0 | South Melbourne U21 | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Nk Roltek Dob | 4 - 1 | 4 - 1 | NK Primorje | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Jadran Dekani | 1 - 1 | 1 - 1 | NK Krka | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 09:30 | Artmedia Petrzalka | ? - ? | ? - ? | KFC Komarno | |||||||
26 Mar 2023 09:30 | FT | Slovan Bratislava B | 2 - 2 | 0 - 0 | TJ Spartak Myjava | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Kosice | ||||||
Korea Challengers League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Busan Transpor Tation | 0 - 1 | 0 - 1 | Paju Citizen Fc | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Chuncheon Citizen | 1 - 1 | 1 - 1 | Pocheon Fc | ||||||
26 Mar 2023 06:00 | FT | Yangpyeong | 0 - 2 | 0 - 1 | Mokpo City | ||||||
Uzbekistan Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Nurafshon Bukhara | 2 - 5 | 0 - 0 | Jizzakh Bars | ||||||
26 Mar 2023 10:00 | FT | Jayxun | 1 - 2 | 1 - 1 | Olimpiya Fa | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 09:15 | FT | Banik Ostrava B | 3 - 1 | 1 - 0 | Viktoria Otrokovice | ||||||
26 Mar 2023 09:15 | FT | Unicov | 1 - 0 | 0 - 0 | Vrchovina | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Povltava Fa | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Sokol Brozany | 3 - 0 | 1 - 0 | Kolin | ||||||
Japan Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 04:00 | FT | Nữ Speranza Osaka | 0 - 3 | 0 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | ||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Nữ Shizuoka Sangyo University | 1 - 2 | 0 - 1 | Orca Kamogawa Fc Womens | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Munchen 1860 | 1 - 4 | 0 - 3 | Dortmund AM | ||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 2 - 0 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Nữ Bayer Leverkusen | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Nữ Hoffenheim | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 3 - 1 | 1 - 1 | Sv Meppen Womens | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 12:00 | FT | Nữ Ireland U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Italia U17 | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Germany Womens U17 | 5 - 2 | 3 - 0 | North Macedonia Womens U17 | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Nữ Hungary U17 | 7 - 0 | 3 - 0 | Nữ Bồ Đào Nha U17 | ||||||
Nigeria Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Enugu Rangers International | 2 - 1 | 0 - 1 | Bayelsa United | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Enyimba International | 1 - 1 | 1 - 0 | Bendel Insurance | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Akwa United | 2 - 0 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Kwara United | 2 - 0 | 0 - 0 | El Kanemi Warriors | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Plateau United | 2 - 0 | 1 - 0 | Gombe United | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Remo Stars | 1 - 0 | 1 - 0 | Nasarawa United | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Doma United | 2 - 0 | 0 - 0 | Lobi Stars | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Rivers United | 1 - 1 | 0 - 0 | Abia Warriors | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Wikki Tourist | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
HongKong 1st Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 08:30 | FT | Wong Tai Sin District Rsc | 2 - 1 | 1 - 0 | Metro Gallery Sun Source | ||||||
26 Mar 2023 08:30 | FT | Central Western District RSA | 3 - 1 | 2 - 0 | Citizen | ||||||
26 Mar 2023 08:30 | FT | South China | 3 - 0 | 0 - 0 | Kwai Tsing District Fa | ||||||
26 Mar 2023 08:30 | FT | Hoi King Sa | 0 - 1 | 0 - 0 | Wing Yee Ft | ||||||
26 Mar 2023 08:30 | FT | Happy Valley | 2 - 2 | 1 - 1 | Eastern District Sa | ||||||
26 Mar 2023 08:30 | FT | North District | 0 - 0 | 0 - 0 | Yuen Long | ||||||
26 Mar 2023 10:30 | FT | Kowloon City | 4 - 0 | 1 - 0 | Shatin Sports | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | Lech Poznan B | ? - ? | ? - ? | Garbarnia Krakow | |||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 2 - 1 | 1 - 0 | Motor Lublin | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 11:00 | Miedz Legnica Youth | ? - ? | ? - ? | Cracovia Krakow Youth | |||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:00 | FT | Univ. Cesar Vallejo | 0 - 2 | 0 - 0 | Sport Huancayo | ||||||
26 Mar 2023 16:59 | FT | Deportivo Municipal | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Union Comercio | ||||||
26 Mar 2023 19:00 | FT | Atletico Grau | 1 - 2 | 1 - 1 | Alianza Lima | ||||||
26 Mar 2023 21:30 | FT | Adt Tarma | 0 - 0 | 0 - 0 | Melgar | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Sport Boys Association | 0 - 1 | 0 - 0 | Alianza Atletico | ||||||
27 Mar 2023 00:00 | FT | Deportivo Garcilaso | 1 - 2 | 0 - 0 | Carlos A Mannucci | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:15 | FT | Raith Rovers | 0 - 1 | 0 - 1 | Hamilton FC | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Independiente | 3 - 0 | 1 - 0 | Ciudad Bolivar | ||||||
Israel State League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 11:30 | FT | Hapoel Qalansawe | 2 - 2 | 2 - 1 | Hapoel Migdal Haemek | ||||||
Italy C1A uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Calcio Lecco | 0 - 0 | 0 - 0 | Triestina | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Pro Patria | 1 - 4 | 0 - 3 | Albinoleffe | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Piacenza | 1 - 1 | 1 - 0 | Novara | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Usd Virtus Verona | 1 - 0 | 1 - 0 | Us Pergolettese | ||||||
Italy C1B uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Alessandria | 1 - 1 | 1 - 1 | Us Fiorenzuola | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Carrarese | 3 - 0 | 1 - 0 | Siena | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Cesena | 1 - 0 | 0 - 0 | Olbia | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Lucchese | 1 - 1 | 0 - 0 | Fermana | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Pontedera | 2 - 0 | 1 - 0 | Imolese | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | San Donato Tavarnelle | 1 - 2 | 1 - 1 | Gubbio | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Sassari Torres | 1 - 1 | 0 - 1 | Ancona | ||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Vis Pesaro | 0 - 2 | 0 - 1 | Virtus Entella | ||||||
Italy C1C uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Catanzaro | 2 - 2 | 1 - 1 | Pescara | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Virtus Francavilla | 2 - 0 | 2 - 0 | Ss Monopoli 1966 | ||||||
Brazil Campeonato Carioca uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 19:30 | FT | Audax Rio Rj | 1 - 0 | 1 - 0 | Nova Iguacu | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 19:30 | FT | ABC RN | 3 - 1 | 2 - 0 | Nautico PE | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Ceara | 3 - 1 | 2 - 1 | Sergipe Cs | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Sport Club Recife | 4 - 0 | 1 - 0 | CRB AL | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:05 | FT | Correcaminos Uat | 1 - 0 | 1 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
26 Mar 2023 04:05 | FT | Pumas Tabasco | 1 - 3 | 0 - 2 | Raya2 Expansion | ||||||
26 Mar 2023 19:00 | FT | CF Atlante | 0 - 0 | 0 - 0 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
27 Mar 2023 00:00 | FT | Club Chivas Tapatio | 0 - 2 | 0 - 2 | Tepatitlan De Morelos | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Internacional | 1 - 1 | 1 - 1 | Caxias Rs | ||||||
Brazil Campeonato Paulista uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 20:00 | FT | Sao Bernardo | 0 - 0 | 0 - 0 | Mirassol | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Imbabura Sc | 1 - 2 | 0 - 1 | Chacaritas | ||||||
26 Mar 2023 21:30 | FT | 9 De Octubre | 5 - 1 | 2 - 0 | CD Independiente Juniors | ||||||
27 Mar 2023 00:00 | FT | Macara | 0 - 0 | 0 - 0 | Cuniburo | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Honda | 1 - 2 | 0 - 0 | Sony Sendai FC | ||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Yokogawa Musashino | 0 - 1 | 0 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Veertien Mie | 1 - 2 | 0 - 1 | Tiamo Hirakata | ||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Kochi United | 1 - 0 | 1 - 0 | Okinawa Sv | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | Tulsa Roughneck | 3 - 0 | 1 - 0 | Loudoun United | ||||||
26 Mar 2023 00:30 | FT | San Antonio | 1 - 0 | 0 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
26 Mar 2023 03:00 | Oakland Roots | ? - ? | ? - ? | Memphis 901 | |||||||
26 Mar 2023 03:00 | FT | Orange County Fc | 2 - 2 | 0 - 1 | Las Vegas Lights | ||||||
26 Mar 2023 03:00 | FT | Sacramento Republic Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | San Diego Loyal Sc | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Deportes Iquique | 1 - 2 | 1 - 0 | Union San Felipe | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Deportes Temuco | 3 - 2 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | San Luis Quillota | 3 - 1 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | ||||||
27 Mar 2023 00:30 | FT | Deportes Santa Cruz | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
27 Mar 2023 00:30 | FT | Cobreloa | 2 - 0 | 2 - 0 | Santiago Wanderers | ||||||
HongKong 2st Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 06:30 | FT | Tung Sing | 2 - 1 | 0 - 1 | Double Flower Fa | ||||||
26 Mar 2023 11:30 | FT | Wan Chai Sf | 1 - 1 | 0 - 1 | Kwong Wah AA | ||||||
26 Mar 2023 11:30 | FT | Lucky Mile | 1 - 1 | 0 - 1 | Sao Jose Ap | ||||||
Australia New South Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 05:00 | FT | Wollongong Wolves | 3 - 0 | 1 - 0 | Central Coast Mariners Fc Am | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 04:30 | FT | Edgeworth Eagles | 0 - 1 | 0 - 1 | Lambton Jarvis | ||||||
26 Mar 2023 04:30 | FT | Lake Macquarie | 1 - 3 | 1 - 2 | Charleston City Blues | ||||||
Nicaragua Apertura league uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 04:00 | FT | Managua | 2 - 2 | 0 - 1 | Walter Ferretti | ||||||
USA Women uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 03:00 | FT | San Diego Wave Womens | 3 - 2 | 2 - 2 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
26 Mar 2023 21:05 | FT | Washington Spirit Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Ol Reign Womens | ||||||
26 Mar 2023 22:05 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 4 - 0 | 2 - 0 | Orlando Pride Womens | ||||||
27 Mar 2023 00:05 | FT | Houston Dash Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Louisville Womens | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 10:30 | FT | Cf Trival Valderas | 4 - 0 | 2 - 0 | Rayo Vallecano B | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Cf Montanesa | 0 - 0 | 0 - 0 | Sant Andreu | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Almeria B | 0 - 3 | 0 - 1 | UD Marbella | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Lucena CF | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Espeleno | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Ud Fuente De Cantos | 0 - 0 | 0 - 0 | Arroyo Club Polideportivo | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Olivenza | 2 - 1 | 1 - 1 | Up Plasencia | ||||||
26 Mar 2023 12:30 | FT | Atletico Antoniano | 2 - 2 | 1 - 1 | Xerez CD | ||||||
26 Mar 2023 14:45 | Valle de Egues | ? - ? | ? - ? | Cd Cortes | |||||||
26 Mar 2023 15:00 | Cd Huarte | ? - ? | ? - ? | Ucd Burlades | |||||||
26 Mar 2023 15:45 | FT | Ad Almudevar | 3 - 2 | 2 - 2 | Epila Cf | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Cd Cayon | 2 - 0 | 2 - 0 | Castro | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | CD Lagun Onak | 0 - 2 | 0 - 1 | Leioa | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Deportiva Minera | 0 - 0 | 0 - 0 | Aguilas CF | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Ca Vianes | 0 - 3 | 0 - 0 | Naxara | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Ud Llanera | 3 - 0 | 2 - 0 | Cd Colunga | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Caudal | 1 - 1 | 1 - 0 | Cd Covadonga | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Toledo | 0 - 3 | 0 - 1 | UB Conquense | ||||||
Germany Regionalliga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Bremer Sv | 1 - 1 | 0 - 1 | Vfv Borussia 06 Hildesheim | ||||||
TAS Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 04:00 | FT | South Hobart | 2 - 2 | 2 - 1 | Hobart Zebras | ||||||
Australia Victoria State League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 05:00 | Ballarat City | ? - ? | ? - ? | Geelong Sc | |||||||
Germany Oberliga NOFV uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Rielasingen Arlen | 3 - 1 | 1 - 1 | FV Offenburg | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | VfR Garching | 1 - 1 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 Am | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Ssvg Velbert | 0 - 1 | 0 - 0 | Uerdingen | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | RW Essen | ? - ? | ? - ? | SF Baumberg | |||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 3 - 0 | 1 - 0 | Tus Erndtebruck | ||||||
Chile Primera D uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Osorno | 4 - 3 | 0 - 1 | Deportes Concepcion | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | General Velasquez | 2 - 0 | 1 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
26 Mar 2023 23:00 | FT | Trasandino Los Andes | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportes Rengo | ||||||
QLD Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 07:15 | FT | Southside Eagles | 1 - 2 | 1 - 0 | Capalaba | ||||||
26 Mar 2023 08:15 | FT | Caboolture | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Coast | ||||||
26 Mar 2023 09:00 | FT | Western Pride | 2 - 5 | 2 - 3 | Surfers Paradise | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 09:00 | FT | Redcliffe Pcyc | 4 - 1 | 2 - 0 | Newmarket Sfc | ||||||
France Youth U19 League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Lille U19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Paris Saint Germain U19 | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Stade Rennais Fc U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Angers Sco U19 | ||||||
Mexico Segunda Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 00:00 | FT | Cafetaleros De Tapachula | 1 - 0 | 0 - 0 | Tecos UAG | ||||||
France Ligue 5 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Bordeaux B | 3 - 2 | 1 - 1 | Chatellerault | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston River | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Nacional Montevideo | 3 - 0 | 1 - 0 | Ca River Plate | ||||||
27 Mar 2023 00:30 | FT | La Luz | 1 - 3 | 0 - 3 | Racing Club Montevideo | ||||||
Uruguay Segunda uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 15:30 | Rampla Juniors | ? - ? | ? - ? | Ca Progreso | |||||||
Belgian First Amateur Division uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:30 | FT | Antwerp B | 0 - 2 | 0 - 1 | Patro Eisden | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Royal Knokke | 4 - 1 | 2 - 0 | Dessel Sport | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Leuven B | 2 - 1 | 1 - 1 | Kvk Tienen | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Royal Fc Liege | 4 - 1 | 2 - 1 | Gent B | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Orebro Womens | 1 - 3 | 1 - 2 | Linkopings Fc Womens | ||||||
Denmark - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Kolding IF | 2 - 1 | 1 - 0 | Roskilde | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Esbjerg FB | 2 - 0 | 0 - 0 | BK Frem | ||||||
Austrian 3.Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 09:30 | FT | Svg Reichenau | 4 - 0 | 3 - 0 | Sc Schwaz | ||||||
26 Mar 2023 10:00 | FT | Sv Wals Grunau | 6 - 0 | 3 - 0 | Salzburger Ak 1914 | ||||||
26 Mar 2023 10:00 | FT | Sv Hall | 0 - 1 | 0 - 1 | Kitzbuhel | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Wolfurt | 0 - 2 | 0 - 2 | Lauterach | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | SV Austria Salzburg | 1 - 2 | 0 - 2 | SV Grodig | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Tsv St Johann | 0 - 4 | 0 - 2 | Sc Golling | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Usk Anif | 2 - 2 | 1 - 1 | Sv Seekirchen | ||||||
Switzerland - 2.Liga uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | La Sarraz Eclepens | 1 - 1 | 1 - 0 | Echallens | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | Grand Saconnex | ? - ? | ? - ? | Servette U21 | |||||||
26 Mar 2023 15:00 | Munsingen | ? - ? | ? - ? | Schotz | |||||||
Czech Republic Cambrinus Liga Women's uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:00 | FT | Sparta Praha Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Slavia Praha Womens | ||||||
Czech Group D League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 10:15 | FT | Meteor Praha | 6 - 1 | 5 - 0 | Slany | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Tatran Vsechovice | 2 - 1 | 2 - 1 | Brno B | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Sumperk | 1 - 2 | 1 - 0 | Vsetin | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Zdar Nad Sazavou | 3 - 0 | 1 - 0 | Velka Bites | ||||||
Croatia 2 HNL uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Rudes | 3 - 1 | 2 - 1 | Orijent Rijeka | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Dugopolje | 1 - 2 | 0 - 2 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
26 Mar 2023 16:30 | FT | Solin | 0 - 1 | 0 - 0 | Kustosija | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:30 | FT | Tauro FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Umecit | ||||||
26 Mar 2023 22:00 | FT | Costa Del Este | 2 - 1 | 1 - 1 | Club Atletico Chiriqui | ||||||
27 Mar 2023 00:15 | FT | Sporting San Miguelito | 1 - 1 | 1 - 1 | Herrera | ||||||
Montenegro Division 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Berane | 0 - 1 | 0 - 0 | Otrant | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Grbalj Radanovici | 1 - 0 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
26 Mar 2023 14:00 | Ofk Igalo | ? - ? | ? - ? | Kom Podgorica | |||||||
26 Mar 2023 14:00 | FT | Ofk Mladost Dg | 1 - 0 | 1 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
Kazakhstan Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 07:00 | FT | Sd Family | 2 - 2 | 1 - 0 | Ulytau Zhezkazgan | ||||||
26 Mar 2023 10:00 | FT | Akademiya Ontustik | 5 - 3 | 3 - 2 | Tarlan Shymkent | ||||||
Vietnam Championship U19 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 07:30 | FT | U19 Đồng Nai | 0 - 0 | 0 - 0 | U19 Bình Thuận | ||||||
26 Mar 2023 07:30 | FT | U19 Lâm Đồng | 2 - 2 | 2 - 1 | U19 Phú Yên | ||||||
26 Mar 2023 08:00 | FT | U19 Đồng Tâm Long An | 0 - 2 | 0 - 2 | U19 An Giang | ||||||
26 Mar 2023 10:30 | FT | U19 Becamex Bình Dương | 3 - 0 | 2 - 0 | U19 Tây Ninh | ||||||
26 Mar 2023 10:30 | FT | U19 Khatoco Khánh Hòa | 5 - 0 | 3 - 0 | U19 Bình Định | ||||||
26 Mar 2023 10:30 | FT | U19 Hà Nội | 1 - 1 | 0 - 1 | U19 Công An Nhân Dân | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Barra Sc | 1 - 2 | 1 - 0 | Brusque | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 19:00 | FT | Al Hamriyah | 1 - 2 | 0 - 1 | Hatta | ||||||
26 Mar 2023 19:00 | FT | Al Hamra | 2 - 2 | 1 - 0 | Gulf Heroes | ||||||
26 Mar 2023 19:00 | FT | Baynounah | 0 - 3 | 0 - 2 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
Morocco Cup uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Club Chabab Houara | 2 - 1 | 1 - 0 | Renaissance Zmamra | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Fath Casablanca | 0 - 0 | 0 - 0 | SCCM Chabab Mohamedia | ||||||
Saudi Arabia Division 2 uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 13:00 | Al Shuaib | ? - ? | ? - ? | Al Kawkab | |||||||
CONCACAF Nations League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 02:00 | FT | Curacao | 0 - 2 | 0 - 2 | Canada | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Cuba | 1 - 0 | 1 - 0 | Guadeloupe | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Antigua & Barbuda | 1 - 2 | 1 - 0 | Barbados | ||||||
Spain Primera Division RFEF uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Atletico Baleares | 2 - 0 | 2 - 0 | Athletic Bilbao B | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Cf Intercity | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Amorebieta | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Numancia | 1 - 1 | 0 - 1 | Murcia | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Osasuna B | 1 - 0 | 1 - 0 | Alcoyano | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Alcorcon | 2 - 2 | 1 - 2 | AD Ceuta | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | UD Badajoz | 2 - 1 | 1 - 1 | Salamanca | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | Linense | 1 - 2 | 1 - 1 | Real Madrid Castilla | ||||||
26 Mar 2023 11:00 | FT | UD Merida | 2 - 0 | 1 - 0 | Fuenlabrada | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Cf La Nucia | 2 - 2 | 0 - 1 | UD Logrones | ||||||
26 Mar 2023 15:00 | FT | Rayo Majadahonda | 2 - 1 | 1 - 0 | Pontevedra | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | CD Castellon | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | Ue Cornella | 1 - 1 | 0 - 0 | Real Union de Irun | ||||||
26 Mar 2023 17:00 | FT | San Sebastian Reyes | 1 - 1 | 1 - 0 | Cultural Leonesa | ||||||
26 Mar 2023 18:00 | FT | Deportivo La Coruna | 2 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo B | ||||||
Ghana Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Aduana Stars | 2 - 2 | 0 - 0 | Real Tamale United | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Berekum Chelsea | 1 - 1 | 0 - 1 | Tamale City | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Great Olympics | 1 - 1 | 1 - 0 | Legon Cities | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Bibiani Gold Stars | 1 - 0 | 0 - 0 | Samartex | ||||||
26 Mar 2023 16:00 | FT | Dreams Fc Gha | 1 - 0 | 1 - 0 | Nsoatreman | ||||||
26 Mar 2023 19:00 | FT | Asante Kotoko | 0 - 2 | 0 - 1 | Medeama Sc | ||||||
Jamaica Premier League uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Chapelton | 0 - 0 | 0 - 0 | Montego Bay Utd | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Vere United | 1 - 1 | 0 - 0 | Arnett Gardens | ||||||
26 Mar 2023 21:00 | FT | Mount Pleasant | 1 - 2 | 1 - 1 | Molynes United | ||||||
26 Mar 2023 22:10 | FT | Portmore United | 4 - 0 | 2 - 0 | Faulkland | ||||||
26 Mar 2023 23:30 | FT | Cavalier | 1 - 2 | 0 - 1 | Harbour View | ||||||
Olympic Preliminaries African uitslagen |
|||||||||||
26 Mar 2023 16:59 | FT | Zambia U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Ai Cập U23 |
Totaal wedstrijden: 391
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...