FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen speelronde western group seizoen 2019-2020
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- uitslagen
- leagues Stand
- betting Quoteringen
- Voetbal Speelschema
- wedstrijdvideo
- koppelingen sopcast
- voetbal live streaming
- live uitslagen
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse |
08 Mar 2020 13:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 1 | 2 - 1 | Labunishta | |
07 Mar 2020 13:00 | FT | Korab Debar | 4 - 0 | 3 - 0 | Kadino | |
07 Mar 2020 13:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 0 - 2 | 0 - 0 | Pelister Bitola | |
07 Mar 2020 13:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 0 | 1 - 0 | Vardar Forino | |
07 Mar 2020 13:00 | FT | Drita | 0 - 0 | 0 - 0 | Skopje | |
01 Mar 2020 13:00 | FT | Labunishta | 3 - 2 | 1 - 1 | Ohrid 2004 | |
29 Feb 2020 13:00 | FT | Vardar Forino | 2 - 0 | 1 - 0 | Drita | |
29 Feb 2020 13:00 | FT | Skopje | 2 - 0 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
29 Feb 2020 13:00 | FT | Kadino | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Rinija Gostivar | |
29 Feb 2020 13:00 | FT | Pelister Bitola | 3 - 0 | 2 - 0 | Korab Debar | |
30 Nov 2019 12:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 0 - 2 | 0 - 2 | Pelister Bitola | |
30 Nov 2019 12:00 | FT | Ohrid 2004 | 3 - 2 | 2 - 0 | Kadino | |
30 Nov 2019 12:00 | FT | Drita | 1 - 0 | 1 - 0 | Labunishta | |
30 Nov 2019 12:00 | FT | Skopje | 3 - 0 | 2 - 0 | Vardar Forino | |
30 Nov 2019 12:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 0 | 0 - 0 | Korab Debar | |
23 Nov 2019 12:00 | FT | Labunishta | 2 - 0 | 0 - 0 | Skopje | |
23 Nov 2019 12:00 | FT | Kadino | 3 - 3 | 1 - 0 | Drita | |
23 Nov 2019 12:00 | FT | Pelister Bitola | 2 - 1 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | |
23 Nov 2019 12:00 | FT | Vardar Forino | 0 - 0 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
23 Nov 2019 12:00 | FT | Korab Debar | 2 - 1 | 1 - 1 | Fk Rinija Gostivar | |
10 Nov 2019 12:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Rinija Gostivar | |
10 Nov 2019 12:00 | FT | Drita | 0 - 0 | 0 - 0 | Pelister Bitola | |
10 Nov 2019 12:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 1 | 1 - 0 | Korab Debar | |
10 Nov 2019 12:00 | FT | Skopje | 2 - 0 | 1 - 0 | Kadino | |
10 Nov 2019 12:00 | FT | Vardar Forino | 1 - 2 | 1 - 1 | Labunishta | |
02 Nov 2019 12:30 | FT | Kadino | 1 - 2 | 0 - 2 | Vardar Forino | |
02 Nov 2019 12:30 | FT | Labunishta | 0 - 1 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
02 Nov 2019 12:30 | FT | Pelister Bitola | 2 - 3 | 1 - 2 | Skopje | |
02 Nov 2019 12:30 | FT | Korab Debar | 2 - 1 | 1 - 1 | Drita | |
02 Nov 2019 12:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 0 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |
26 Oct 2019 13:30 | FT | Vlazrimi Kicevo | 3 - 1 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | |
26 Oct 2019 13:30 | FT | Drita | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Rinija Gostivar | |
26 Oct 2019 13:30 | FT | Skopje | 1 - 0 | 1 - 0 | Korab Debar | |
26 Oct 2019 13:30 | FT | Vardar Forino | 3 - 2 | 2 - 1 | Pelister Bitola | |
26 Oct 2019 13:30 | FT | Labunishta | 6 - 2 | 4 - 1 | Kadino | |
20 Oct 2019 13:30 | FT | Labunishta | 1 - 1 | 0 - 0 | Pelister Bitola | |
20 Oct 2019 13:30 | FT | Vardar Forino | 2 - 2 | 1 - 1 | Korab Debar | |
20 Oct 2019 13:30 | FT | Skopje | 4 - 2 | 2 - 0 | Fk Rinija Gostivar | |
20 Oct 2019 13:30 | FT | Kadino | 0 - 0 | 0 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
20 Oct 2019 13:30 | FT | Drita | 0 - 1 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | |
12 Oct 2019 14:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 0 | 0 - 0 | Skopje | |
12 Oct 2019 14:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 2 | 1 - 2 | Vardar Forino | |
12 Oct 2019 14:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 0 | 0 - 0 | Drita | |
12 Oct 2019 14:00 | FT | Korab Debar | 2 - 1 | 1 - 1 | Labunishta | |
12 Oct 2019 14:00 | FT | Pelister Bitola | 2 - 0 | 1 - 0 | Kadino | |
06 Oct 2019 14:00 | FT | Kadino | 3 - 1 | 1 - 1 | Korab Debar | |
06 Oct 2019 14:00 | FT | Pelister Bitola | 3 - 1 | 1 - 1 | Vlazrimi Kicevo | |
06 Oct 2019 14:00 | FT | Labunishta | 2 - 1 | 0 - 1 | Fk Rinija Gostivar | |
06 Oct 2019 14:00 | FT | Vardar Forino | 4 - 1 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | |
06 Oct 2019 14:00 | FT | Skopje | 0 - 1 | 0 - 0 | Drita | |
28 Sep 2019 14:00 | FT | Drita | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Forino | |
28 Sep 2019 14:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 0 | 1 - 0 | Skopje | |
28 Sep 2019 14:00 | FT | Ohrid 2004 | 0 - 0 | 0 - 0 | Labunishta | |
28 Sep 2019 14:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 0 - 0 | 0 - 0 | Kadino | |
28 Sep 2019 14:00 | FT | Korab Debar | 1 - 2 | 1 - 1 | Pelister Bitola | |
21 Sep 2019 14:30 | FT | Pelister Bitola | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Rinija Gostivar | |
21 Sep 2019 14:30 | FT | Kadino | 2 - 1 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |
21 Sep 2019 14:30 | FT | Labunishta | 3 - 2 | 1 - 1 | Drita | |
21 Sep 2019 14:30 | FT | Vardar Forino | 2 - 0 | 1 - 0 | Skopje | |
21 Sep 2019 14:30 | FT | Korab Debar | 4 - 0 | 2 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
15 Sep 2019 14:30 | FT | Skopje | 1 - 0 | 0 - 0 | Labunishta | |
15 Sep 2019 14:30 | FT | Drita | 2 - 0 | 1 - 0 | Kadino | |
15 Sep 2019 14:30 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 5 | 0 - 2 | Pelister Bitola | |
15 Sep 2019 14:30 | FT | Vlazrimi Kicevo | 3 - 2 | 1 - 1 | Vardar Forino | |
15 Sep 2019 14:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 0 | 0 - 0 | Korab Debar | |
07 Sep 2019 15:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 2 - 0 | 2 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |
07 Sep 2019 15:00 | FT | Pelister Bitola | 3 - 1 | 1 - 1 | Drita | |
07 Sep 2019 15:00 | FT | Korab Debar | 2 - 0 | 1 - 0 | Ohrid 2004 | |
07 Sep 2019 15:00 | FT | Kadino | 0 - 1 | 0 - 0 | Skopje | |
07 Sep 2019 15:00 | FT | Labunishta | 1 - 0 | 1 - 0 | Vardar Forino | |
01 Sep 2019 15:30 | FT | Vardar Forino | 3 - 0 | 0 - 0 | Kadino | |
01 Sep 2019 15:30 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 1 | 0 - 0 | Labunishta | |
01 Sep 2019 15:30 | FT | Skopje | 2 - 1 | 1 - 0 | Pelister Bitola | |
01 Sep 2019 15:30 | FT | Drita | 3 - 1 | 0 - 0 | Korab Debar | |
01 Sep 2019 15:30 | FT | Ohrid 2004 | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Rinija Gostivar | |
24 Aug 2019 16:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 2 | 1 - 1 | Vlazrimi Kicevo | |
24 Aug 2019 16:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 3 - 4 | 1 - 2 | Drita | |
24 Aug 2019 16:00 | FT | Korab Debar | 2 - 2 | 2 - 1 | Skopje | |
24 Aug 2019 16:00 | FT | Pelister Bitola | 2 - 0 | 0 - 0 | Vardar Forino | |
24 Aug 2019 16:00 | FT | Kadino | 1 - 2 | 1 - 1 | Labunishta |
seizoen
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
speelronde
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):