Portugal Cup league stand, league tussenstanden seizoen 2016-2017
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- uitslagen
- leagues Stand
- betting Quoteringen
- Voetbal Speelschema
- wedstrijdvideo
- koppelingen sopcast
- voetbal live streaming
- live uitslagen
View by group
No found any group in this round !
Time start | Round | Home FC | FT | HT | Away FC | Match analysis |
09/24/2016 - 07:30 | round 2 | Moimenta Da Beira | 0 - 0 | 0 - 0 | CF Uniao Madeira | |
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[1-3] | ||||||
09/24/2016 - 08:00 | round 2 | Viana Alentejo | 1 - 2 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | |
09/24/2016 - 08:00 | round 2 | Lusitano VRSA | 0 - 3 | 0 - 1 | Santa Clara | |
09/24/2016 - 09:59 | round 2 | Sao Roque | 0 - 3 | 0 - 0 | Caldas | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Sanjoanense | 6 - 1 | 0 - 0 | Pedras Salgadas | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Estarreja | 3 - 1 | 0 - 0 | Ponte Da Barca | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Maria da Fonte | 0 - 3 | 0 - 0 | SCU Torreense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Penalva Do Castelo | 0 - 4 | 0 - 0 | Amarante | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Barreirense | 3 - 0 | 0 - 0 | Valadares Gaia | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Loures | 1 - 2 | 1 - 1 | Oriental Lisboa | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Atletico Arcos | 0 - 2 | 0 - 0 | Gafanha | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Alcains | 0 - 4 | 0 - 1 | Limianos | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Torre Moncorvo | 0 - 3 | 0 - 0 | CD Cinfaes | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Sc Coimbroes | 2 - 5 | 1 - 2 | Scpraiense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Benfica Castelo Branco | 3 - 1 | 0 - 0 | Ccd Santa Eulalia | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Agueda | 2 - 1 | 0 - 0 | Sousense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Uniao 1º Dezembro | 2 - 0 | 1 - 0 | Sporting De Lourel | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Camacha | 1 - 1 | 0 - 0 | GD Vitoria Sernache | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-4] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Armacenenses | 2 - 3 | 0 - 2 | Aljustrelense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Beneditense | 0 - 3 | 0 - 0 | Santa Iria | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Alcanenense | 1 - 1 | 0 - 0 | Sendim | |
90 minutes[1-1],120 minutes[5-3] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Clube Desportivo Trofense | 6 - 1 | 0 - 1 | Beira Mar | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Barrosas | 2 - 3 | 0 - 0 | Assoc.Desportiva Oliveirense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Lusitano VRSA | 2 - 0 | 0 - 0 | Fabril Barreiro | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Gafetense | 1 - 3 | 0 - 0 | Academico Viseu | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Gd Joane | 0 - 1 | 0 - 0 | SC Covilha | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Cd Gouveia | 1 - 2 | 0 - 2 | Academica Coimbra | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | UD Oliveirense | 1 - 1 | 0 - 0 | Penafiel | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-5] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Cerva | 0 - 5 | 0 - 0 | SC Freamunde | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Mosteirense | 0 - 2 | 0 - 0 | Famalicao | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Pedras Rubras | 0 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | |
90 minutes[0-0],120 minutes[0-1] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Anadia | 0 - 0 | 0 - 0 | Varzim | |
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[2-4] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Almancilense | 0 - 2 | 0 - 1 | Merelinense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Fatima | 1 - 0 | 0 - 0 | Pampilhosa | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Casa Pia Ac | 2 - 1 | 1 - 0 | Pinhalnovense | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Sertanense | 0 - 0 | 0 - 0 | Lusitano FCV | |
90 minutes[0-0],120 minutes[2-1] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Ginasio De Alcobaca | 0 - 2 | 0 - 1 | Vizela | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Associacao Naval | 3 - 2 | 0 - 0 | Fafe | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Moura | 0 - 4 | 0 - 0 | Aves | |
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Uniao Leiria | 2 - 2 | 0 - 0 | Portimonense | |
90 minutes[2-2],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[4-3] | ||||||
09/25/2016 - 08:00 | Round 2 | Vilafranquense | 1 - 0 | 1 - 0 | Vilaverdense | |
09/25/2016 - 09:00 | Round 2 | Sc Angrense | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Farense | |
90 minutes[0-0],120 minutes[0-2] | ||||||
09/25/2016 - 09:00 | Round 2 | Gavionenses | 0 - 0 | 0 - 0 | Mortagua | |
90 minutes[0-0],120 minutes[2-3] | ||||||
09/25/2016 - 09:00 | Round 2 | Sacavenense | 0 - 1 | 0 - 0 | Olhanense SC | |
09/25/2016 - 09:00 | Round 2 | Rabo Peixe | 0 - 2 | 0 - 0 | Gil Vicente |
League stand update tijd: 05/07/2024 - 23:12
Statistieken van de laatste Stand | ||
wedstrijden gespeeld | 111 | 111% |
wedstrijden afgespeelde | -11 | -11% |
Thuiswinst | 39 | 35.14% |
Gelijk | 23 | 21% |
uitWinst | 49 | 44.14% |
Totaal doelpunten | 280 | gemiddelde 2.52 doelpunten/wedstrijden |
Thuisdoelpunten | 130 | gemiddelde 1.17 doelpunten/wedstrijden |
uitDoelpunten | 150 | gemiddelde 1.35 doelpunten/wedstrijden |
beste Attack Team | SL Benfica | 24 doelpunten |
Thuis beste Attack Team | SL Benfica | 17 doelpunten |
Uit beste Attack Team | SL Benfica, Desportivo de Tondela | 7 doelpunten |
ergste Attack Team | Pacos Ferreira, Real Madrid, CF Uniao Madeira, Moreirense, Belenenses, Arouca, Sacavenense, Fabril Barreiro, Pedras Rubras, Maria da Fonte, Lusitano FCV, Sertanense, Vilaverdense, Moura, Sc Angrense, Atletico Sport Reguengos, Mosteirense, Anadia, Alcains, Moimenta Da Beira, | 0 doelpunten |
Thuis ergste Attack Team | Porto, Pacos Ferreira, Beira Mar, Olhanense SC, CD Nacional, Gil Vicente, Feirense, Rio Ave, Maritimo, Vitoria Setubal, Real Madrid, CF Uniao Madeira, Penafiel, Portimonense, Moreirense, Belenenses, Desportivo de Tondela, Aves, SC Covilha, Arouca, SC Freamunde, Academico Vise | 0 doelpunten |
Uit ergste Attack Team | Pacos Ferreira, Uniao Leiria, Real Madrid, CF Uniao Madeira, Associacao Naval, Moreirense, Belenenses, UD Oliveirense, Arouca, Clube Desportivo Trofense, Varzim, Barreirense, Fatima, Sacavenense, Fabril Barreiro, Pedras Rubras, Maria da Fonte, Alcanenense, Estarreja, Lusita | 0 doelpunten |
beste Defense Team | Porto, Real Madrid, Aves, SC Freamunde, Pedras Rubras, Lusitano FCV, Sc Angrense, Atletico Sport Reguengos, Anadia, Moimenta Da Beira, Salgueiros, Amarante, Gavionenses | 0 doelpunten |
Thuis beste Defense Team | Porto, Academica Coimbra, Pacos Ferreira, Beira Mar, Olhanense SC, CD Nacional, Gil Vicente, Feirense, Rio Ave, Maritimo, Vitoria Guimaraes, Real Madrid, Penafiel, Portimonense, Moreirense, Belenenses, Desportivo de Tondela, Aves, Arouca, SC Freamunde, Barreirense, Academico | 0 doelpunten |
Uit beste Defense Team | Porto, Uniao Leiria, Vitoria Setubal, Real Madrid, CF Uniao Madeira, Associacao Naval, Aves, Vizela, SCU Torreense, UD Oliveirense, Clube Desportivo Trofense, SC Freamunde, Boavista, Varzim, Fatima, Sacavenense, Caldas, Pedras Rubras, Maria da Fonte, Alcanenense, Estarreja, C | 0 doelpunten |
ergste Defense Team | Leixoes | 10 doelpunten |
Thuis ergste Defense Team | SL Benfica, Associacao Naval | 6 doelpunten |
Uit ergste Defense Team | Leixoes | 9 doelpunten |
seizoen
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
speelronde
league (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):