International Friendly wyniki Runda 2 sezon 2023
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza |
28 Feb 2023 17:30 | FT | Odder IGF | 3 - 3 | 0 - 2 | If Lyseng | |
28 Feb 2023 17:00 | FT | B 1909 Odense | 1 - 0 | 1 - 0 | Dalum | |
28 Feb 2023 17:00 | FT | Sogndal | 8 - 2 | 3 - 1 | Forde IL | |
28 Feb 2023 15:30 | FT | Stjordals Blink | 5 - 1 | 3 - 1 | Strindheim IL | |
28 Feb 2023 15:15 | FT | Bronshoj | 3 - 4 | 0 - 1 | AB Kobenhavn | |
28 Feb 2023 15:00 | FT | Dinamo Minsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | |
28 Feb 2023 14:00 | FT | Spartak Moscow Youth | 3 - 2 | 2 - 1 | Novosibirsk | |
28 Feb 2023 14:00 | FT | Nữ Hà Lan U17 | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Đan Mạch U17 | |
28 Feb 2023 14:00 | FT | Qatar U17 | 0 - 3 | 0 - 2 | India U17 | |
28 Feb 2023 13:00 | FT | Hy Lạp U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Israel U19 | |
28 Feb 2023 11:30 | FT | Sonderjyske | 1 - 3 | 1 - 2 | Skive IK | |
28 Feb 2023 10:30 | FT | Avangard | 0 - 0 | 0 - 0 | Volga Tver | |
27 Feb 2023 17:30 | FT | Middelfart | 3 - 1 | 2 - 0 | Oks | |
27 Feb 2023 15:00 | FT | Sandnes Ulf | 1 - 1 | 0 - 0 | Dordoi-Dynamo Naryn | |
27 Feb 2023 15:00 | FT | Rubin Kazan | 2 - 1 | 2 - 1 | Shinnik Yaroslavl | |
27 Feb 2023 12:00 | FT | Kamaz | 0 - 0 | 0 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | |
27 Feb 2023 12:00 | FT | Nữ Thụy Sỹ U17 | 1 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ireland U17 | |
27 Feb 2023 08:00 | FT | Arys | 0 - 2 | 0 - 2 | Novosibirsk | |
25 Feb 2023 14:00 | FT | Rosenborg | 3 - 2 | 1 - 2 | Kristiansund BK | |
25 Feb 2023 12:00 | FT | Asane Fotball | 0 - 1 | 0 - 1 | Brann | |
25 Feb 2023 12:00 | FT | Aalesund FK | 3 - 0 | 1 - 0 | Sogndal | |
25 Feb 2023 12:00 | FT | Mfk Karvina | 2 - 1 | 2 - 1 | Bohumin | |
25 Feb 2023 12:00 | FT | Middelfart | 3 - 1 | 2 - 1 | Esbjerg FB | |
25 Feb 2023 12:00 | FT | Ranheim IL | 3 - 2 | 2 - 1 | Levanger | |
25 Feb 2023 12:00 | FT | Kongsvinger | 0 - 1 | 0 - 0 | Mjondalen | |
25 Feb 2023 10:00 | FT | Kp Starogard Gdanski | 1 - 2 | 0 - 1 | Unia Solec Kujawski | |
25 Feb 2023 09:15 | FT | Sigma Olomouc B | 1 - 1 | 0 - 1 | Slavia Kromeriz | |
25 Feb 2023 00:15 | FT | Glenorchy Knights | 0 - 1 | 0 - 1 | South Hobart | |
23 Feb 2023 19:00 | FT | Hinna | 2 - 3 | 0 - 1 | FK Vidar | |
23 Feb 2023 18:30 | FT | Transinvest Vilnius | 2 - 0 | 0 - 0 | Marijampole City | |
23 Feb 2023 14:00 | FT | Fk Auda Riga | 0 - 3 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | |
23 Feb 2023 14:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Aktobe Lento | |
23 Feb 2023 13:00 | FT | Lviv | 5 - 2 | 2 - 1 | B93 Copenhagen | |
23 Feb 2023 12:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 1 - 2 | 1 - 2 | Shakhtyor Karagandy | |
23 Feb 2023 10:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 2 - 2 | 2 - 1 | Chayka K Sr | |
22 Feb 2023 18:30 | FT | Notodden FK | 2 - 3 | 1 - 2 | Eik Tonsberg | |
22 Feb 2023 18:15 | FT | Vsk Aarhus | 1 - 0 | 0 - 0 | Skive IK | |
22 Feb 2023 18:00 | FT | Odd Grenland | 1 - 2 | 1 - 2 | Orn-Horten | |
22 Feb 2023 17:00 | FT | Asane Fotball | 1 - 1 | 0 - 0 | Sotra Sk | |
22 Feb 2023 17:00 | FT | Kocaelispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Sakaryaspor | |
22 Feb 2023 15:00 | FT | Dinamo Brest | 1 - 1 | 0 - 1 | Slavia Mozyr | |
22 Feb 2023 13:00 | FT | Valerenga | 2 - 1 | 2 - 1 | Raufoss | |
22 Feb 2023 12:30 | FT | BATE Borisov | 3 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | |
22 Feb 2023 12:00 | FT | Tromso IL | 1 - 1 | 0 - 1 | KFUM Oslo | |
22 Feb 2023 12:00 | FT | Dinamo Minsk | 3 - 3 | 2 - 0 | Isloch Minsk | |
22 Feb 2023 11:00 | FT | Jednota Banova | 1 - 4 | 0 - 3 | Opava | |
22 Feb 2023 11:00 | FT | Khimik Dzerzhinsk | 3 - 4 | 2 - 2 | Kuban Kholding | |
22 Feb 2023 09:00 | FT | Neman Grodno | 2 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |
22 Feb 2023 09:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 3 - 1 | 1 - 0 | Fc Molodechno | |
21 Feb 2023 17:30 | FT | Naesby BK | 3 - 1 | 2 - 1 | Oks | |
21 Feb 2023 17:00 | FT | Landskrona BoIS | 0 - 0 | 0 - 0 | Angelholms FF | |
21 Feb 2023 17:00 | FT | Malta U19 | 1 - 2 | 1 - 2 | Montenegro U19 | |
21 Feb 2023 17:00 | FT | Sjk Akatemia | 5 - 1 | 2 - 1 | Narpes Kraft | |
21 Feb 2023 15:00 | FT | Akron Togliatti | 1 - 3 | 0 - 0 | Sochi | |
21 Feb 2023 12:00 | FT | Konyaspor | 4 - 0 | 2 - 0 | Afjet Afyonspor | |
21 Feb 2023 10:30 | FT | Fiji U20 | 0 - 3 | 0 - 2 | New Zealand U20 | |
20 Feb 2023 14:00 | FT | Riga Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | |
20 Feb 2023 13:00 | FT | Kamaz | 1 - 1 | 0 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo | |
20 Feb 2023 10:00 | FT | nữ Malta | 3 - 1 | 2 - 1 | nữ Luxembourg | |
20 Feb 2023 09:00 | FT | Armenia Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Litva | |
19 Feb 2023 16:00 | FT | Nữ Romania | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Croatia | |
19 Feb 2023 09:30 | FT | Artmedia Petrzalka | 2 - 0 | 1 - 0 | Tj Rovinka | |
19 Feb 2023 06:00 | FT | Hobart Olympia Warriors | 2 - 1 | 1 - 1 | Taroona | |
18 Feb 2023 12:00 | FT | Ok Castkovce | 3 - 6 | 2 - 1 | SKM Puchov | |
18 Feb 2023 12:00 | FT | Kolubara | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Rad Beograd | |
18 Feb 2023 11:30 | FT | Fk Loko Vltavin | 1 - 2 | 1 - 1 | Slovan Velvary | |
18 Feb 2023 10:30 | FT | FK Pohronie | 0 - 1 | 0 - 1 | KFC Komarno | |
18 Feb 2023 09:00 | FT | Acs Ghiroda | 1 - 2 | 0 - 2 | Ripensia Timisoara | |
17 Feb 2023 17:00 | FT | Siegendorf | 1 - 0 | 1 - 0 | Inter Bratislava | |
17 Feb 2023 16:00 | FT | Grazer AK | 1 - 1 | 1 - 0 | Kapfenberg Superfund | |
17 Feb 2023 14:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv | |
17 Feb 2023 14:00 | FT | 1. Tatran Presov | 6 - 1 | 4 - 0 | 1fk Svidnik | |
17 Feb 2023 13:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 3 - 2 | 2 - 2 | Viktoria Zizkov | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Pogon Siedlce | 3 - 1 | 0 - 1 | Orleta Radzyn Podlaski | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Inhulets Petrove | 1 - 2 | 0 - 1 | Ks Wieczysta Krakow | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Lviv | 2 - 3 | 1 - 1 | Samgurali Tskh | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Staal Jorpeland | 0 - 6 | 0 - 4 | Egersunds IK | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Akhmat Grozny | 0 - 0 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Nashville Sc | 0 - 0 | 0 - 0 | Cincinnati | |
90 phút [3-3], 120 phút [6-3], Nashville Sc thắng | ||||||
17 Feb 2023 12:00 | FT | Sepahan | 2 - 0 | 2 - 0 | Zenit St.Petersburg | |
17 Feb 2023 12:00 | FT | Riga Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaisar Kyzylorda | |
17 Feb 2023 11:00 | FT | Kp Calisia Kalisz | 3 - 1 | 3 - 1 | Unia Skierniewice | |
17 Feb 2023 08:30 | FT | Neman Grodno | 3 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | |
17 Feb 2023 08:00 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 1 | 0 - 0 | Alay Osh | |
17 Feb 2023 08:00 | FT | Shirak | 1 - 2 | 0 - 2 | Akron Togliatti | |
16 Feb 2023 14:00 | FT | PFC Oleksandria | 1 - 1 | 1 - 0 | Rigas Futbola Skola | |
16 Feb 2023 14:00 | FT | Baltika | 0 - 0 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | |
16 Feb 2023 14:00 | FT | Gazovik Orenburg | 2 - 1 | 2 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | |
16 Feb 2023 01:00 | FT | Libertad Asuncion | 1 - 0 | 0 - 0 | Gualaceo SC | |
16 Feb 2023 00:30 | FT | Atlanta United | 3 - 4 | 2 - 2 | Toluca | |
16 Feb 2023 00:30 | FT | Inter Miami | 1 - 2 | 0 - 2 | Montreal Impact | |
15 Feb 2023 22:00 | FT | Toronto FC | 2 - 2 | 2 - 0 | Portland Timbers | |
15 Feb 2023 20:00 | FT | Minnesota United | 1 - 4 | 1 - 2 | San Jose Earthquakes | |
15 Feb 2023 19:00 | FT | Chicago Fire | 3 - 3 | 1 - 1 | New Mexico United | |
15 Feb 2023 18:30 | FT | New York Red Bulls | 1 - 0 | 1 - 0 | Los Angeles Galaxy | |
15 Feb 2023 18:00 | FT | Thisted | 0 - 1 | 0 - 1 | Vejgaard Bk | |
15 Feb 2023 17:30 | FT | B93 Copenhagen | 4 - 1 | 1 - 0 | Holbaek | |
15 Feb 2023 17:00 | FT | Kjelsas IL | 0 - 4 | 0 - 3 | Lyn Oslo | |
15 Feb 2023 16:00 | FT | Velke Mezirici | 2 - 1 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava | |
15 Feb 2023 16:00 | FT | Bk Astrio | 0 - 2 | 0 - 0 | Varbergs BoIS FC | |
15 Feb 2023 15:00 | FT | Stabaek | 1 - 1 | 1 - 0 | Rosenborg | |
15 Feb 2023 14:00 | FT | CSKA Moscow | 2 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Moscow | |
15 Feb 2023 14:00 | FT | Kszo Ostrowiec | 3 - 1 | 1 - 1 | Wisla Sandomierz | |
15 Feb 2023 14:00 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 0 - 0 | 0 - 0 | Rodina Moskva | |
90 phút [0-0], Penalty [4-3], Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa thắng | ||||||
15 Feb 2023 13:30 | FT | Gomel | 1 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | |
15 Feb 2023 13:30 | FT | Dukla Praha | 5 - 1 | 4 - 0 | Zbuzany | |
15 Feb 2023 13:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 2 - 1 | 0 - 0 | Aksu | |
15 Feb 2023 12:00 | FT | Spyris Kaunas | 3 - 0 | 2 - 0 | Banga Gargzdai | |
15 Feb 2023 12:00 | FT | Wurzburger Kickers | 2 - 5 | 0 - 3 | Tsv Steinbach Haiger | |
15 Feb 2023 11:30 | FT | Nomme JK Kalju | 2 - 1 | 0 - 0 | Harju Jk Laagri | |
15 Feb 2023 11:00 | FT | Steaua Bucuresti | 1 - 1 | 1 - 1 | Css Slatina | |
15 Feb 2023 11:00 | FT | FC Minsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Dzyarzhynsk | |
15 Feb 2023 11:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 3 - 1 | 2 - 0 | Ostrovets | |
15 Feb 2023 08:00 | FT | Rodina Moskva | 0 - 0 | 0 - 0 | Andijon | |
15 Feb 2023 08:00 | FT | Alania | 2 - 3 | 1 - 2 | Dynamo Moscow | |
15 Feb 2023 00:00 | FT | Guayaquil City | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Sport Emelec | |
14 Feb 2023 21:00 | FT | El Paso Locomotive | 0 - 5 | 0 - 0 | Real Salt Lake | |
14 Feb 2023 17:00 | FT | New England Revolution | 0 - 4 | 0 - 3 | Cincinnati | |
14 Feb 2023 16:30 | FT | Polessya Zhitomir | 0 - 0 | 0 - 0 | Levadia Tallinn | |
90 phút [0-0], Penalty [5-4], Polessya Zhitomir thắng | ||||||
14 Feb 2023 16:30 | FT | Vanlose If | 0 - 1 | 0 - 1 | Roskilde | |
14 Feb 2023 16:00 | FT | Asane Fotball | 4 - 1 | 3 - 0 | Lysekloster | |
14 Feb 2023 15:00 | FT | Partizan Bardejov | 3 - 4 | 2 - 2 | 1. Tatran Presov | |
14 Feb 2023 14:00 | FT | Dynamo Kyiv | 0 - 1 | 0 - 1 | Pakhtakor Tashkent | |
14 Feb 2023 14:00 | FT | Metalist Kharkiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Kedah | |
14 Feb 2023 14:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 2 - 1 | 0 - 0 | Sileks | |
14 Feb 2023 14:00 | FT | Molde | 1 - 1 | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | |
14 Feb 2023 13:30 | FT | Grasshoppers | 2 - 1 | 0 - 1 | Dornbirn | |
14 Feb 2023 13:30 | FT | Ham-Kam | 1 - 1 | 0 - 1 | Strommen | |
14 Feb 2023 13:00 | FT | Copenhagen | 2 - 0 | 1 - 0 | Naestved | |
14 Feb 2023 13:00 | FT | Djurgardens | 1 - 4 | 0 - 2 | IFK Varnamo | |
14 Feb 2023 12:00 | FT | St.Polten | 2 - 0 | 0 - 0 | Mauerwerk | |
14 Feb 2023 10:20 | FT | Ural 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | Nefis Kazan | |
14 Feb 2023 08:20 | FT | Krylya Sovetov Samara B | 1 - 2 | 0 - 1 | Khimik Avgust | |
14 Feb 2023 06:30 | FT | City | 0 - 8 | 0 - 4 | Zenit St.Petersburg | |
13 Feb 2023 18:00 | FT | Scotland U17 | 0 - 1 | 0 - 1 | Hungary U17 | |
13 Feb 2023 15:00 | FT | Aalesund FK | 1 - 2 | 0 - 0 | Sandefjord | |
13 Feb 2023 15:00 | FT | Ssv Ulm 1846 | 1 - 2 | 0 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | |
13 Feb 2023 14:00 | FT | Pyunik | 1 - 0 | 1 - 0 | Gazovik Orenburg | |
13 Feb 2023 14:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 1 - 2 | 1 - 2 | Tobol Kostanai | |
13 Feb 2023 12:00 | FT | Samgurali Tskh | 0 - 1 | 0 - 0 | Vyskov | |
13 Feb 2023 12:00 | FT | Ordabasy | 0 - 1 | 0 - 1 | Nasaf Qarshi | |
13 Feb 2023 11:00 | FT | Chonburi Shark FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Terengganu | |
13 Feb 2023 08:20 | FT | Nefis Kazan | 3 - 1 | 2 - 1 | Krylya Sovetov Samara B | |
13 Feb 2023 08:00 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 1 | 0 - 1 | Pyunik | |
13 Feb 2023 06:20 | FT | Rubin Kazan B | 0 - 5 | 0 - 1 | Ural 2 | |
12 Feb 2023 20:00 | FT | Moto Clube Ma | 0 - 3 | 0 - 0 | Sampaio Correa | |
12 Feb 2023 15:00 | FT | Baerum SK | 4 - 0 | 1 - 0 | Follo | |
12 Feb 2023 13:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 2 - 1 | 0 - 1 | Ural Yekaterinburg | |
12 Feb 2023 13:00 | FT | Khimik Avgust | 3 - 4 | 2 - 2 | Nefis Kazan | |
12 Feb 2023 13:00 | FT | Bregalnica Stip | 3 - 1 | 2 - 0 | Belasica Strumica | |
12 Feb 2023 13:00 | FT | Brera Strumica | 1 - 1 | 1 - 0 | Detonit Plachkovica | |
12 Feb 2023 12:45 | FT | Larisa | 3 - 0 | 3 - 0 | Almopos | |
12 Feb 2023 12:30 | FT | Blau Weiss Linz | 2 - 2 | 1 - 1 | Stripfing | |
12 Feb 2023 12:00 | FT | Fredrikstad | 0 - 1 | 0 - 0 | Kvik Halden | |
12 Feb 2023 12:00 | FT | Pobeda Prilep | 2 - 1 | 0 - 0 | Borec Veles | |
12 Feb 2023 10:00 | FT | Dolny Kubin | 2 - 1 | 1 - 0 | Podkonice | |
12 Feb 2023 09:30 | FT | Admira Praha | 0 - 1 | 0 - 0 | Dukla Praha | |
12 Feb 2023 09:30 | FT | Artmedia Petrzalka | 5 - 0 | 2 - 0 | Sardice | |
11 Feb 2023 17:00 | FT | FK Rostov | 0 - 4 | 0 - 2 | Krasnodar FK | |
11 Feb 2023 15:00 | FT | FK Haugesund | 2 - 0 | 0 - 0 | Bryne | |
11 Feb 2023 14:00 | FT | Tromso IL | 2 - 3 | 2 - 3 | HJK Helsinki | |
11 Feb 2023 13:00 | FT | Aalborg BK | 2 - 2 | 0 - 1 | Vendsyssel | |
11 Feb 2023 12:45 | FT | Fa 2000 | 0 - 1 | 0 - 0 | AB Kobenhavn | |
11 Feb 2023 12:30 | FT | NK Siroki Brijeg | 0 - 0 | 0 - 0 | Igman Konjic | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Nardo | 2 - 0 | 1 - 0 | Rodde | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | KFUM Oslo | 4 - 2 | 2 - 1 | Moss | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Fortuna Hjorring Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Valerenga Womens | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Holstebro Bk | 1 - 1 | 1 - 1 | Hedensted BK | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 2 - 0 | 1 - 0 | Vardar Skopje | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Dubrava Tim Kabel | 1 - 2 | 0 - 1 | Tekstilac Ravnice | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | NK Aluminij | 6 - 1 | 0 - 0 | ND Ilirija 1911 | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Tuzla City | 1 - 0 | 0 - 0 | Cibalia | |
11 Feb 2023 12:00 | FT | Vrsac | 0 - 1 | 0 - 1 | Politehnica Timisoara | |
11 Feb 2023 11:00 | FT | Progresul Spartac | 0 - 0 | 0 - 0 | Css Slatina | |
11 Feb 2023 11:00 | FT | Polonia Bytom | 2 - 1 | 0 - 1 | Btp Stal Brzeg | |
11 Feb 2023 11:00 | FT | Voska Sport | 0 - 2 | 0 - 1 | Struga Trim Lum | |
11 Feb 2023 11:00 | FT | Pogon Siedlce | 3 - 1 | 1 - 1 | Znicz Pruszkow | |
11 Feb 2023 11:00 | FT | Wisla Krakow | 2 - 2 | 0 - 1 | Garbarnia Krakow | |
11 Feb 2023 10:30 | FT | Sparta Praha B | 5 - 0 | 2 - 0 | Zaglebie Lubin B | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Vysocina Jihlava | 2 - 0 | 0 - 0 | Slovan Rosice | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Chrudim | 0 - 2 | 0 - 1 | Slavia Prague B | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Wisla Pulawy | 0 - 1 | 0 - 1 | Ks Legionovia Legionowo | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Unicov | 2 - 1 | 2 - 0 | Banik Ostrava B | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Sleza Wroclaw | 1 - 2 | 1 - 1 | Mks Kluczbork | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Sokol Ostroda | 2 - 2 | 2 - 0 | Concordia Elblag | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 2 - 1 | 0 - 0 | Raca Bratislava | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Nd Beltinci | 2 - 1 | 1 - 0 | NK Rudar Velenje | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 7 - 0 | 3 - 0 | Sokol Zivanice | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Vanlose If | 2 - 0 | 0 - 0 | Kfum Roskilde | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | FK Pohronie | 2 - 0 | 2 - 0 | Skf Sered | |
11 Feb 2023 10:00 | FT | Mfk Karvina | 2 - 2 | 1 - 2 | Hlucin | |
11 Feb 2023 09:30 | FT | Slovacko Ii | 5 - 1 | 1 - 0 | Breclav | |
11 Feb 2023 09:30 | FT | Fotbal Trinec | 3 - 3 | 1 - 0 | SKM Puchov | |
11 Feb 2023 09:15 | FT | Nove Mesto | 0 - 1 | 0 - 1 | Uhersky Brod | |
11 Feb 2023 09:00 | FT | Kladno | 1 - 0 | 1 - 0 | Kraluv Dvur | |
11 Feb 2023 09:00 | FT | Sigma Olomouc B | 1 - 1 | 0 - 0 | Prostejov | |
11 Feb 2023 09:00 | FT | 1. Tatran Presov | 2 - 0 | 2 - 0 | Slavoj Trebisov | |
11 Feb 2023 09:00 | FT | Csc Dumbravita | 2 - 0 | 0 - 0 | Ripensia Timisoara | |
10 Feb 2023 19:45 | FT | Wexford Youths | 1 - 2 | 0 - 1 | Bohemians | |
10 Feb 2023 19:30 | FT | Galway United | 1 - 1 | 1 - 0 | Shelbourne | |
10 Feb 2023 19:00 | FT | Asv Drassburg | 3 - 3 | 1 - 2 | Klingenbach | |
10 Feb 2023 18:00 | FT | New England Revolution | 1 - 0 | 0 - 0 | Nashville Sc | |
10 Feb 2023 17:30 | FT | SC Mannsdorf | 1 - 1 | 1 - 0 | Stpolten Amateure | |
10 Feb 2023 17:00 | FT | Cincinnati | 1 - 3 | 0 - 1 | Philadelphia Union | |
10 Feb 2023 17:00 | FT | Austria Wien Amateure | 2 - 0 | 1 - 0 | SC Wiener Neustadt | |
10 Feb 2023 17:00 | FT | Sv Heimstetten | 2 - 1 | 2 - 0 | SpVgg Unterhaching | |
10 Feb 2023 16:30 | FT | Vorskla Poltava | 3 - 2 | 3 - 0 | Levadia Tallinn | |
10 Feb 2023 16:00 | FT | SAK Klagenfurt | 4 - 1 | 0 - 1 | ATSV Wolfsberg | |
10 Feb 2023 16:00 | FT | Povazska Bystrica | 3 - 0 | 1 - 0 | Ok Castkovce | |
10 Feb 2023 16:00 | FT | Start Kristiansand | 2 - 0 | 1 - 0 | Egersunds IK | |
10 Feb 2023 15:00 | FT | Mfk Nova Dubnica | 1 - 1 | 1 - 1 | Slavia Kromeriz | |
10 Feb 2023 15:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 0 - 2 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |
10 Feb 2023 15:00 | FT | Malmo FF | 4 - 3 | 2 - 1 | Aarhus AGF | |
10 Feb 2023 15:00 | FT | Bồ Đào Nha U17 | 2 - 1 | 0 - 0 | Đức U17 | |
10 Feb 2023 14:30 | FT | Rodina Moskva | 1 - 0 | 1 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | |
10 Feb 2023 14:00 | FT | Orebro | 1 - 1 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |
10 Feb 2023 14:00 | FT | St.Polten | 3 - 0 | 1 - 0 | Rudes | |
10 Feb 2023 14:00 | FT | Asane Fotball | 2 - 5 | 0 - 4 | Kristiansund BK | |
10 Feb 2023 14:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 2 - 0 | 1 - 0 | Kedah | |
10 Feb 2023 13:00 | FT | Kongsvinger | 0 - 0 | 0 - 0 | Gjovik Ff | |
10 Feb 2023 13:00 | FT | Baltija Panevezys | 1 - 0 | 1 - 0 | Siauliai | |
10 Feb 2023 13:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Avan Academy | |
10 Feb 2023 12:30 | FT | Jadran Dekani | 0 - 2 | 0 - 1 | Macva Sabac | |
10 Feb 2023 12:00 | FT | Motor Lublin | 0 - 1 | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |
10 Feb 2023 12:00 | FT | Olimpia Elblag | 0 - 3 | 0 - 1 | Pogon Szczecin Ii | |
10 Feb 2023 12:00 | FT | GOSK Gabela | 0 - 1 | 0 - 1 | Zrinjski Mostar | |
10 Feb 2023 12:00 | FT | Politehnica Iasi | 1 - 1 | 0 - 0 | Nordsjaelland | |
10 Feb 2023 12:00 | FT | CH Séc U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Australia U17 | |
10 Feb 2023 11:45 | FT | Neman Grodno | 4 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | |
10 Feb 2023 11:00 | FT | Sonderjyske | 4 - 0 | 2 - 0 | Kolding IF | |
10 Feb 2023 11:00 | FT | Jednota Banova | 1 - 3 | 0 - 1 | Opava | |
10 Feb 2023 11:00 | FT | Tây Ban Nha U17 | 3 - 0 | 1 - 0 | Hà Lan U17 | |
10 Feb 2023 10:00 | FT | Dinamo Bucuresti | 0 - 2 | 0 - 1 | Unirea 2004 Slobozia | |
10 Feb 2023 09:30 | FT | Gold Coast Knights | 3 - 2 | 1 - 0 | Brisbane Strikers | |
10 Feb 2023 09:30 | FT | Mitchelton | 0 - 3 | 0 - 1 | Brisbane Olympic United FC | |
10 Feb 2023 09:30 | FT | Capalaba | 2 - 5 | 0 - 3 | Gold Coast United | |
10 Feb 2023 09:00 | FT | Dinamo Brest | 2 - 1 | 0 - 1 | Slutsksakhar Slutsk | |
10 Feb 2023 08:00 | FT | Zorya | 1 - 4 | 1 - 1 | Nordsjaelland | |
09 Feb 2023 22:00 | FT | Louisville City | 2 - 2 | 1 - 1 | New Mexico United | |
09 Feb 2023 19:00 | FT | Washington DC United | 1 - 2 | 0 - 2 | San Jose Earthquakes | |
09 Feb 2023 15:30 | FT | Riga Fc | 4 - 1 | 4 - 0 | Dinamo Tbilisi | |
09 Feb 2023 15:30 | FT | Bỉ U17 | 0 - 4 | 0 - 1 | Na uy U17 | |
09 Feb 2023 15:00 | FT | GAIS | 1 - 0 | 1 - 0 | Degerfors IF | |
09 Feb 2023 15:00 | FT | Odd Grenland | 4 - 3 | 1 - 2 | Molde | |
09 Feb 2023 14:30 | FT | Ssv Ulm 1846 | 2 - 0 | 2 - 0 | Otelul Galati | |
09 Feb 2023 14:30 | FT | Rodina Moskva | 1 - 2 | 0 - 0 | Chayka K Sr | |
09 Feb 2023 14:30 | FT | Kryvbas | 2 - 1 | 2 - 0 | Neftchi Fargona | |
09 Feb 2023 14:00 | FT | Alania | 3 - 1 | 0 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |
09 Feb 2023 14:00 | FT | Nasaf Qarshi | 2 - 1 | 0 - 0 | Kedah | |
09 Feb 2023 14:00 | FT | Akron Togliatti | 5 - 1 | 3 - 0 | Zeleznicar Pancevo | |
09 Feb 2023 14:00 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 1 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | |
09 Feb 2023 14:00 | FT | FK Zeljeznicar | 0 - 0 | 0 - 0 | Bratstvo Gracanica | |
09 Feb 2023 13:30 | FT | Fk Valmiera | 2 - 2 | 2 - 0 | FK Shkendija 79 | |
09 Feb 2023 13:30 | FT | Liepajas Metalurgs | 0 - 3 | 0 - 2 | Dinamo Batumi | |
09 Feb 2023 13:00 | FT | Silkeborg IF | 2 - 2 | 0 - 1 | Bodo Glimt | |
09 Feb 2023 13:00 | FT | Banants | 0 - 1 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | |
09 Feb 2023 13:00 | FT | Stromsgodset | 2 - 0 | 1 - 0 | Raufoss | |
09 Feb 2023 13:00 | FT | Ireland U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | Hungary U17 | |
09 Feb 2023 13:00 | FT | Latvia U19 | 2 - 2 | 2 - 0 | Trung Quốc U19 | |
09 Feb 2023 12:00 | FT | Gomel | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Briansk | |
09 Feb 2023 12:00 | FT | Mynai | 1 - 3 | 0 - 1 | FK Velez Mostar | |
09 Feb 2023 11:30 | FT | Dallas | 1 - 0 | 0 - 0 | Hammarby | |
09 Feb 2023 11:30 | FT | Thụy Điển U17 | 2 - 5 | 0 - 1 | Ba Lan U17 | |
09 Feb 2023 11:00 | FT | Warta Poznan | 1 - 0 | 0 - 0 | Kp Calisia Kalisz | |
09 Feb 2023 09:00 | FT | Akron Togliatti | 1 - 2 | 0 - 2 | Buxoro | |
09 Feb 2023 08:30 | FT | Bangkok Fc | 0 - 2 | 0 - 0 | Terengganu | |
09 Feb 2023 08:00 | FT | Krasnodar II | 3 - 1 | 0 - 1 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |
09 Feb 2023 08:00 | FT | Alashkert | 2 - 0 | 2 - 0 | Zorya | |
09 Feb 2023 08:00 | FT | Borac Banja Luka | 1 - 1 | 0 - 1 | Rodina Moskva Ii | |
09 Feb 2023 01:00 | FT | Chicago Fire | 4 - 0 | 1 - 0 | Sacramento Republic Fc | |
08 Feb 2023 21:00 | FT | Toronto FC | 0 - 3 | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | |
08 Feb 2023 11:00 | FT | Metta/LU Riga | 3 - 3 | 1 - 0 | Banga Gargzdai | |
08 Feb 2023 11:00 | FT | FC Minsk | 1 - 1 | 1 - 1 | Energetik Bgu Minsk | |
08 Feb 2023 10:00 | FT | Belshina Babruisk | 0 - 3 | 0 - 0 | Osipovichy | |
08 Feb 2023 08:30 | FT | Torpedo Moscow | 1 - 1 | 0 - 1 | Fakel Voronezh | |
08 Feb 2023 08:00 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 0 - 1 | 0 - 1 | Sloga Doboj | |
07 Feb 2023 20:30 | FT | Mushuc Runa | 2 - 3 | 2 - 1 | Barcelona SC(ECU) | |
07 Feb 2023 19:40 | FT | Dundalk | 3 - 1 | 2 - 0 | Wexford Youths | |
07 Feb 2023 18:15 | FT | Sv Heimstetten | 6 - 1 | 3 - 1 | VfR Garching | |
07 Feb 2023 17:30 | FT | Marienlyst | 0 - 1 | 0 - 1 | Naesby BK | |
07 Feb 2023 17:00 | FT | Nordsjaelland | 1 - 2 | 1 - 0 | Roskilde | |
07 Feb 2023 16:30 | FT | Uhersky Brod | 3 - 1 | 2 - 0 | Vsetin | |
07 Feb 2023 16:30 | FT | Wiener Sportklub | 1 - 2 | 0 - 1 | St.Polten | |
07 Feb 2023 16:00 | FT | Humenne | 4 - 0 | 1 - 0 | Odeva Lipany | |
07 Feb 2023 14:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 2 | 1 - 0 | Kuban | |
07 Feb 2023 14:00 | FT | Grazer AK | 3 - 0 | 1 - 0 | Opava | |
07 Feb 2023 13:30 | FT | Csc Dumbravita | 1 - 2 | 1 - 2 | Avantul Periam | |
07 Feb 2023 13:00 | FT | Trenkwalder Admira | 0 - 1 | 0 - 1 | MFK Kosice | |
07 Feb 2023 13:00 | FT | Ordabasy | 2 - 1 | 2 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | |
07 Feb 2023 12:15 | FT | Honka | 4 - 0 | 3 - 0 | Paide Linnameeskond | |
07 Feb 2023 12:00 | FT | Levski Sofia | 4 - 1 | 1 - 1 | Septemvri Sofia | |
07 Feb 2023 12:00 | FT | Dnipro-1 | 5 - 1 | 3 - 0 | Fk Auda Riga | |
07 Feb 2023 12:00 | FT | Metalist Kharkiv | 1 - 1 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | |
07 Feb 2023 12:00 | FT | Lviv | 2 - 0 | 1 - 0 | Ks Wieczysta Krakow | |
07 Feb 2023 11:30 | FT | Nakhon Pathom FC | 1 - 5 | 1 - 4 | Odense BK | |
07 Feb 2023 11:00 | FT | Las Palmas | 1 - 3 | 0 - 2 | Djurgardens | |
07 Feb 2023 08:30 | FT | Concordia Chiajna | 0 - 2 | 0 - 0 | Ks Wieczysta Krakow | |
07 Feb 2023 08:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 1 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |
06 Feb 2023 22:00 | FT | Washington DC United | 2 - 1 | 0 - 0 | Los Angeles FC | |
06 Feb 2023 19:45 | FT | Derry City | 4 - 0 | 2 - 0 | Institute | |
06 Feb 2023 14:00 | FT | Tromso IL | 0 - 2 | 0 - 2 | IFK Goteborg | |
06 Feb 2023 13:00 | FT | FK Zeljeznicar | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | |
06 Feb 2023 12:00 | FT | Voska Sport | 0 - 4 | 0 - 1 | Rabotnicki Skopje | |
06 Feb 2023 12:00 | FT | Inhulets Petrove | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Makedonija | |
06 Feb 2023 12:00 | FT | Otelul Galati | 1 - 1 | 1 - 0 | Olympic Fk Tashkent | |
06 Feb 2023 12:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |
06 Feb 2023 12:00 | FT | Csikszereda Miercurea | 4 - 0 | 1 - 0 | Banants | |
04 Feb 2023 17:00 | FT | St Patrick's | 2 - 0 | 1 - 0 | Sligo Rovers | |
04 Feb 2023 15:00 | FT | FK Haugesund | 3 - 0 | 1 - 0 | Vard Haugesund | |
04 Feb 2023 13:00 | FT | Kongsvinger | 0 - 2 | 0 - 2 | Fredrikstad | |
04 Feb 2023 13:00 | FT | Jerv | 5 - 2 | 4 - 1 | Floy Flekkeroy Il | |
04 Feb 2023 13:00 | FT | Mjondalen | 5 - 0 | 3 - 0 | Grorud IL | |
04 Feb 2023 13:00 | FT | TSV Hartberg | 0 - 3 | 0 - 3 | Spartak Trnava | |
04 Feb 2023 12:30 | FT | B93 Copenhagen | 1 - 1 | 1 - 1 | Hillerod Fodbold | |
04 Feb 2023 12:00 | FT | Zlate Moravce | 4 - 0 | 1 - 0 | Artmedia Petrzalka | |
04 Feb 2023 12:00 | FT | MSK Zilina | 3 - 0 | 1 - 0 | Mfk Karvina | |
04 Feb 2023 12:00 | FT | Bryne | 3 - 0 | 2 - 0 | Sandnes Ulf | |
04 Feb 2023 12:00 | FT | Bijelo Brdo | 4 - 1 | 1 - 1 | Granicar | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Sv Frauental | 1 - 2 | 0 - 2 | SV Allerheiligen | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Pogon Siedlce | 3 - 1 | 1 - 1 | Pogon Grodzisk Mazowiecki | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | First Vienna | 2 - 0 | 1 - 0 | Sc Neusiedl 1919 | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Odra Opole | 1 - 1 | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Shelbourne | 1 - 0 | 1 - 0 | Bray Wanderers | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Bronshoj | 1 - 1 | 0 - 1 | Fa 2000 | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Ruch Chorzow | 1 - 0 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | |
04 Feb 2023 11:00 | FT | Gornik Polkowice | 4 - 2 | 1 - 2 | Sleza Wroclaw | |
04 Feb 2023 10:30 | FT | Red Bull Salzburg | 3 - 4 | 0 - 2 | Grazer AK | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 4 - 2 | 2 - 2 | Benesov | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Dukla Praha | 1 - 1 | 0 - 1 | Slovan Velvary | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | GKS Tychy | 1 - 3 | 1 - 1 | GKS Katowice | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Domzale | 3 - 2 | 2 - 1 | Rukh Vynnyky | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Hutnik Krakow | 3 - 0 | 2 - 0 | Odra Wodizislaw | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Vyskov | 3 - 1 | 2 - 1 | Unicov | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Vysocina Jihlava | 2 - 1 | 1 - 1 | Slavia Prague B | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | KFUM Oslo | 0 - 3 | 0 - 1 | Sandefjord | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Nd Beltinci | 2 - 1 | 1 - 0 | Bistrica | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Steaua Bucuresti | 1 - 0 | 1 - 0 | Metaloglobus | |
04 Feb 2023 10:00 | FT | Dubrava Tim Kabel | 2 - 0 | 1 - 0 | Zagorec Krapina | |
04 Feb 2023 09:30 | FT | Blansko | 1 - 4 | 1 - 3 | Tj Start Brno | |
04 Feb 2023 09:00 | FT | Slovan Duslo Sala | 1 - 1 | 0 - 0 | Raca Bratislava | |
04 Feb 2023 09:00 | FT | Rochedale Rovers | 1 - 2 | 0 - 2 | Gold Coast United | |
04 Feb 2023 07:00 | FT | Moreton Bay United | 2 - 0 | 1 - 0 | Brisbane City SC | |
03 Feb 2023 20:00 | FT | Nữ Chile | 1 - 3 | 0 - 0 | Nữ Panama | |
03 Feb 2023 18:30 | FT | Ask Voitsberg | 2 - 2 | 2 - 0 | Usv St Anna | |
03 Feb 2023 14:00 | FT | Nk Radomlje | 2 - 1 | 0 - 0 | Nk Roltek Dob | |
03 Feb 2023 14:00 | FT | Kamaz | 2 - 1 | 1 - 1 | Shinnik Yaroslavl | |
03 Feb 2023 14:00 | FT | Msk Zilina U19 | 0 - 7 | 0 - 2 | Dukla Praha U19 | |
03 Feb 2023 14:00 | FT | Gornik Leczna | 2 - 2 | 1 - 2 | Ks Legionovia Legionowo | |
03 Feb 2023 13:00 | FT | Fakel Voronezh | 4 - 1 | 2 - 1 | Andijon | |
03 Feb 2023 13:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 3 - 3 | 0 - 2 | Gazovik Orenburg | |
03 Feb 2023 12:30 | FT | Msk Zilina B | 5 - 5 | 2 - 4 | Dukla Praha B | |
03 Feb 2023 12:30 | FT | LKS Lodz | 1 - 1 | 1 - 0 | Csikszereda Miercurea | |
03 Feb 2023 12:30 | FT | Naestved | 0 - 3 | 0 - 2 | Fredericia | |
03 Feb 2023 12:00 | FT | FK Biolog | 1 - 2 | 1 - 1 | Rotor Volgograd | |
03 Feb 2023 12:00 | FT | Ohrid 2004 | 0 - 3 | 0 - 2 | Rabotnicki Skopje | |
03 Feb 2023 12:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 0 - 1 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | |
03 Feb 2023 12:00 | FT | Arda | 1 - 2 | 0 - 1 | Vendsyssel | |
03 Feb 2023 11:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 1 | 0 - 0 | Chayka K Sr | |
03 Feb 2023 10:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | 1 - 1 | Maritsa 1921 | |
03 Feb 2023 08:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 1 - 2 | 0 - 2 | Shinnik Yaroslavl | |
02 Feb 2023 18:00 | FT | Mauerwerk | 0 - 0 | 0 - 0 | Klingenbach | |
02 Feb 2023 14:30 | FT | Septemvri Sofia | 0 - 5 | 0 - 2 | Kryvbas | |
02 Feb 2023 14:00 | FT | NK Mura 05 | 1 - 2 | 1 - 1 | Dnipro-1 | |
02 Feb 2023 12:00 | FT | FK Makedonija | 0 - 2 | 0 - 0 | Spartak Varna | |
02 Feb 2023 12:00 | FT | Podbeskidzie | 0 - 1 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | |
02 Feb 2023 12:00 | FT | Ostersunds FK | 0 - 2 | 0 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | |
02 Feb 2023 08:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | |
02 Feb 2023 00:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 1 - 4 | 1 - 2 | Liga Dep. Universitaria Quito | |
01 Feb 2023 21:00 | FT | Orlando City | 2 - 0 | 1 - 0 | Minnesota United | |
01 Feb 2023 21:00 | FT | Washington DC United | 1 - 1 | 1 - 1 | Vancouver Whitecaps FC | |
01 Feb 2023 19:00 | FT | Washington DC United | 2 - 3 | 2 - 2 | Charlotte Eagles | |
01 Feb 2023 18:45 | FT | Sturm Graz Amat. | 3 - 4 | 3 - 2 | SC Weiz | |
01 Feb 2023 18:30 | FT | Mondercange | 1 - 0 | 0 - 0 | CS Petange | |
01 Feb 2023 18:30 | FT | Jeunesse Esch | 0 - 0 | 0 - 0 | Fola Esch | |
01 Feb 2023 18:30 | FT | UN Kaerjeng 97 | 2 - 3 | 2 - 1 | Swift Hesperange | |
01 Feb 2023 18:30 | FT | Rodange 91 | 1 - 1 | 1 - 1 | Progres Niedercorn | |
01 Feb 2023 17:00 | FT | Olimpia Elblag | 10 - 0 | 5 - 0 | Jaguar Gdansk | |
01 Feb 2023 17:00 | FT | Toluca | 6 - 1 | 0 - 0 | Houston Dynamo | |
01 Feb 2023 16:30 | FT | Slovan Bratislava B | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Bratislava | |
01 Feb 2023 16:00 | FT | Sturm Graz/stattegg Womens | 1 - 5 | 0 - 0 | Ferencvarosi Tc Womens | |
01 Feb 2023 15:30 | FT | Slovan Rosice | 4 - 2 | 3 - 0 | Tatran Brno Bohunice | |
01 Feb 2023 15:00 | FT | Cherno More Varna | 2 - 1 | 1 - 0 | Dunav Ruse | |
01 Feb 2023 15:00 | FT | Fotbal Trinec | 0 - 0 | 0 - 0 | Hlucin | |
01 Feb 2023 14:30 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | |
01 Feb 2023 14:30 | FT | Alashkert | 0 - 1 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |
01 Feb 2023 14:30 | FT | NK Maribor | 4 - 4 | 1 - 3 | Shakhtar Donetsk | |
01 Feb 2023 14:00 | FT | Gorica | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Primorje | |
01 Feb 2023 13:00 | FT | Veles Moscow | 1 - 2 | 0 - 2 | Volgar-Gazprom Astrachan | |
01 Feb 2023 13:00 | FT | Koper | 3 - 1 | 2 - 0 | NK Rudar Velenje | |
01 Feb 2023 13:00 | FT | Resovia Rzeszow | 0 - 3 | 0 - 2 | Blau Weiss Linz | |
01 Feb 2023 13:00 | FT | Backa Topola | 2 - 1 | 1 - 1 | Graficar Beograd | |
01 Feb 2023 13:00 | FT | Lviv | 0 - 0 | 0 - 0 | Zeleznicar Pancevo | |
01 Feb 2023 12:30 | FT | Spyris Kaunas | 1 - 0 | 1 - 0 | Daugava Daugavpils | |
01 Feb 2023 12:30 | FT | Partizan Bardejov | 5 - 2 | 4 - 1 | 1fk Svidnik | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Mura 05 | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Rubin Kazan | 6 - 0 | 3 - 0 | Navbahor Namangan | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Molde | 8 - 1 | 6 - 1 | Brattvag | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Cherno More Varna | 1 - 0 | 1 - 0 | Sozopol | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 1 - 0 | 0 - 0 | Litex Lovech | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Vorskla Poltava | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Velez Mostar | |
01 Feb 2023 12:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 2 - 0 | 2 - 0 | Baltija Panevezys | |
01 Feb 2023 11:00 | FT | MFK Kosice | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Trebisov | |
01 Feb 2023 11:00 | FT | Radunia Stezyca | 0 - 1 | 0 - 0 | Cartusia Kartuzy | |
01 Feb 2023 11:00 | FT | Grobina | 0 - 1 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | |
01 Feb 2023 11:00 | FT | Zorya | 0 - 0 | 0 - 0 | Horsens | |
01 Feb 2023 11:00 | FT | Neman Grodno | 3 - 1 | 2 - 0 | Torpedo Zhodino Reserves | |
01 Feb 2023 11:00 | FT | Ohrid 2004 | 1 - 2 | 1 - 1 | Bregalnica Stip | |
01 Feb 2023 10:30 | FT | Banik Ostrava B | 1 - 4 | 1 - 2 | Slavia Prague B | |
01 Feb 2023 10:00 | FT | Sparta Praha B | 2 - 0 | 1 - 0 | Sokol Hostoun | |
01 Feb 2023 10:00 | FT | FC Minsk | 1 - 2 | 0 - 2 | Ostrovets | |
01 Feb 2023 08:30 | FT | Hegelmann Litauen | 3 - 3 | 1 - 1 | Dainava Alytus | |
01 Feb 2023 08:30 | FT | Torpedo Zhodino | 2 - 2 | 2 - 2 | Dinamo Brest |
sezon
Runda
Ligi (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):