cronograma Futebol 04-10-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tempo | Minute | casa | tempo integral | meio tempo | longe | análise | |||||
England Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Middlesbrough | |||||||
Italy Serie B Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pisa | |||||||
Spanish La Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Eibar | |||||||
Spain Segunda Division B Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Albacete | |||||||
Germany Bundesliga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
Germany Bundesliga 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Karlsruher SC | |||||||
04 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
French Ligue 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Marseille | |||||||
French Ligue 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Grenoble | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chambly | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chateauroux | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Rodez Aveyron | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajaccio | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chamois Niortais | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | ES Troyes AC | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Clermont Foot | |||||||
Eredivisie Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | RKC Waalwijk | |||||||
International Friendly Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Hàn Quốc | |||||||
04 Oct 2019 20:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Nữ Iceland | |||||||
04 Oct 2019 22:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | La Serena | |||||||
Argentina Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Banfield | |||||||
Belgium Jupiler League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Anderlecht | |||||||
Denmark SAS Ligaen Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lyngby | |||||||
Norway Tippeligaen Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Stromsgodset | |||||||
Ireland Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cork City | |||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Derry City | |||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Waterford United | |||||||
04 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | UC Dublin UCD | |||||||
Republic Gambrinus Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Slovan Liberec | |||||||
Turkey Super Lig Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Denizlispor | |||||||
04 Oct 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Antalyaspor | |||||||
Brasil Serie B Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 01:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sport Club Recife | |||||||
04 Oct 2019 23:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Oeste FC | |||||||
Gouden Gids Divisie Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | SBV Excelsior | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Oss | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Jong Utrecht | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jong AZ | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Almere City FC | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | MVV Maastricht | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Eindhoven | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Volendam | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Roda JC Kerkrade | |||||||
Argentina Primera B Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 01:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Quilmes | |||||||
Portugal League Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santa Clara | |||||||
J-League Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 11:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | |||||||
Iran Pro League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Naft Masjed Soleyman | |||||||
04 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gol Gohar | |||||||
04 Oct 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mashin Sazi | |||||||
04 Oct 2019 14:35 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Zob Ahan | |||||||
04 Oct 2019 14:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Foolad Khozestan | |||||||
04 Oct 2019 15:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Saipa | |||||||
04 Oct 2019 15:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Persepolis | |||||||
04 Oct 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
Cyprus 1 Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Ethnikos Achnas | |||||||
Indonesia Super Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pss Sleman | |||||||
Romania - Division A Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sepsi | |||||||
04 Oct 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Politehnica Iasi | |||||||
HongKong Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Kitchee | ||||||||
Poland Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
04 Oct 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
Serbia Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Spartak Subotica | |||||||
Croatia Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Zapresic | |||||||
Egypt Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Enppi | |||||||
Bulgaria Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tsarsko Selo | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Beroe | |||||||
Belarus Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | FC Minsk | |||||||
Wales Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | The New Saints | |||||||
04 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Bala Town | |||||||
UAE League Professional Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Wasl | |||||||
04 Oct 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Khor Fakkan | |||||||
04 Oct 2019 18:15 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Al Wehda UAE | |||||||
Qatar Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 15:40 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Umm Salal | |||||||
04 Oct 2019 17:50 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Al-Arabi SC | |||||||
Switzerland Challenge League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Winterthur | |||||||
Armenia Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Ararat Yerevan | |||||||
AFC U19 Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Syria U19 | |||||||
04 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tajikistan U19 | |||||||
04 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lebanon U19 | |||||||
Lithuania - 1. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Palanga | |||||||
Poland - 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Puszcza Niepolomice | |||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Gks Jastrzebie | |||||||
Colombia Copa Mustang Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 00:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 2 | Deportivo Cali | |||||||
04 Oct 2019 02:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Bucaramanga | |||||||
Austria Erste Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
04 Oct 2019 18:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Kapfenberg Superfund | |||||||
04 Oct 2019 18:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
04 Oct 2019 18:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | SKU Amstetten | |||||||
04 Oct 2019 18:10 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Blau Weiss Linz | |||||||
Ukraine U21 Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zorya U21 | |||||||
04 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Illichivets U21 | |||||||
Scotland Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | |||||||
Belgium - 2e Klasse Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Roeselare | |||||||
Finland Ykkonen Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Tpv Tampere | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tristan Suarez | |||||||
04 Oct 2019 23:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sacachispas | |||||||
Venezuela Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 23:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Llaneros Guanare | |||||||
Russia Div 2 South Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Inter Cherkessk | |||||||
French Nationa League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Stade Lavallois MFC | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bastia CA | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Creteil | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cholet So | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | US Boulogne | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Villefranche | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Le Puy Foot 43 Auvergne | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Avranches | |||||||
04 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Concarneau | |||||||
Ireland Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Longford Town | |||||||
Turkey 2 Ligi A Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Bursaspor | |||||||
Russia Youth Championship League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 09:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
04 Oct 2019 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Tambov Youth | |||||||
04 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
04 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Fk Banik Sokolov | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | ? - ? | ? - ? | Ytterhogdal Ik | ||||||||
Israel Leumit League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Afula | |||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Hapoel Bnei Lod | |||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Beitar Tel Aviv Ramla | |||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
Czech Republic U19 League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pribram U19 | |||||||
Armenia Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 7 | 2 - 3 | Aragats | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Ararat Armenia B | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Yerevan | |||||||
Lithuania - 2. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Nevezis | |||||||
Serbia Prva Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Novi Pazar | |||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Buducnost Dobanovci | |||||||
04 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Graficar Beograd | |||||||
Bahrain Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Al-Riffa | |||||||
San Marino Girone A Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 20:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Sp Cosmos | |||||||
04 Oct 2019 20:15 | FT | 2 - 7 | 0 - 4 | Tre Penne | |||||||
Slovakia 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stk 1914 Samorin | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Renova Cepciste | |||||||
Kazakhstan Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kairat Academy | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | SC Kalsdorf | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | SC Weiz | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 4 | Wsc Hertha Wels | |||||||
German 3. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | |||||||
Saudi Arabia Professional League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:05 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Al-Raed | |||||||
04 Oct 2019 18:10 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Hazm | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Jabalain | |||||||
04 Oct 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Ansar | |||||||
Oman Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Nasr (OMA) | |||||||
04 Oct 2019 14:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dhufar | |||||||
04 Oct 2019 14:20 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Rustaq | |||||||
04 Oct 2019 16:35 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Seeb | |||||||
Israel State League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 09:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Migdal Haemek | |||||||
04 Oct 2019 10:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Holon Yaniv | |||||||
04 Oct 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Maccabi Tamra | |||||||
04 Oct 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rubi Shapira | |||||||
04 Oct 2019 11:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Kfar Shalem | |||||||
04 Oct 2019 12:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Maccabi Ironi Kiryat Ata | |||||||
04 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | As Ashdod | |||||||
04 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Herzliya | |||||||
04 Oct 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Azor | |||||||
04 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | |||||||
04 Oct 2019 12:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | As Nordia Jerusalem | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Hapoel Bnei Zalfa | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Hapoel Iksal | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ironi Or Yehuda | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sc Daburiyya Osama | |||||||
Northern Ireland Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Linfield FC | |||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cliftonville | |||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Glenavon Lurgan | |||||||
Chile Primera B Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 22:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | La Serena | |||||||
Malta First Division League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Naxxar Lions | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Swieqi United | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newry City | |||||||
West African Football Union Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gambia | |||||||
04 Oct 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ghana | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ytterhogdal Ik | |||||||
Venezuela Segunda Division Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 23:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Fundacion Aifi | |||||||
Denmark - 4.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hedensted BK | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Holstebro Bk | |||||||
Austrian 3.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Wiener Sportklub | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Team Wiener Linien | |||||||
04 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ask Ebreichsdorf | |||||||
04 Oct 2019 18:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Mauerwerk | |||||||
04 Oct 2019 18:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | SC Wiener Neustadt | |||||||
Austria Landesliga Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sv Spittal | |||||||
Romania - Liga 3 Seria Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zalau | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Becicherecu Mic | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Tunari | |||||||
04 Oct 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Unirea Dej | ||||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cetate Deva | |||||||
UAE Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:10 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Dabba Al-Fujairah | |||||||
04 Oct 2019 14:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Emirate | |||||||
04 Oct 2019 14:25 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Al Arabi | |||||||
Mexico Youth U20 Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Necaxa U20 | |||||||
04 Oct 2019 23:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atlas U20 | |||||||
CONCACAF League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alianza | |||||||
04 Oct 2019 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Olimpia | |||||||
Burundi League Futebol cronograma |
|||||||||||
04 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bs Dynamic |
fósforo total: 194
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...