cronograma Futebol 13-05-2022
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tempo | Minute | casa | tempo integral | meio tempo | longe | análise | |||||
England Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Huddersfield Town | |||||||
Italy Serie B Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Benevento | |||||||
Spain Segunda Division B Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Almeria | |||||||
Portugal Primera Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | SL Benfica | |||||||
International Friendly Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 00:30 | ? - ? | ? - ? | Turks Caicos Islands | ||||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Iran U16 | |||||||
13 May 2022 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Dynamo Kyiv | |||||||
13 May 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kyrgyzstan U16 | |||||||
Russia Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | |||||||
Ireland Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Drogheda United | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Bohemians | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Derry City | |||||||
13 May 2022 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | UC Dublin UCD | |||||||
Republic Gambrinus Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | SK Sigma Olomouc | |||||||
Sweden Superettan Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Skovde AIK | |||||||
Finland Veikkausliga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SJK Seinajoki | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Honka | |||||||
Brasil Serie B Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gremio Novorizontino | |||||||
Mexico Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tigres UANL | |||||||
13 May 2022 03:05 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Atlas | |||||||
Gouden Gids Divisie Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | De Graafschap | |||||||
SEA Games Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Indonesia U23 | |||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Viet Nam U23 | |||||||
Liga de Honora Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 15:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | SL Benfica B | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Penafiel | |||||||
J-League Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
Copa do Brasil Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 01:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ceilandia Df | |||||||
13 May 2022 01:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Coritiba | |||||||
Singapore Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 12:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Albirex Niigata FC | |||||||
Romania - Division A Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Gaz Metan Medias | |||||||
13 May 2022 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | UTA Arad | |||||||
Hungary Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:15 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Ujpesti TE | |||||||
Poland Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Wisla Plock | |||||||
13 May 2022 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Legia Warszawa | |||||||
India Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 12:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Neroca | |||||||
13 May 2022 15:45 | ? - ? | ? - ? | Sreenidi Deccan | ||||||||
Serbia Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Backa Topola | |||||||
Croatia Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hnk Gorica | |||||||
Bulgaria Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 15:30 | FT | 5 - 1 | 5 - 1 | Arda | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
Slovakia Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
Belarus Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gomel | |||||||
13 May 2022 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | BATE Borisov | |||||||
Iraq Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Al Quwa Al Jawiya | |||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Baghdad | |||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Sinaah | |||||||
Morocco Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Soualem | |||||||
Estonia Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | |||||||
Denmark 1.Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Nykobing Falster | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
Sea Games Womens Football Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Singapore | |||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Myanmar | |||||||
Costa Rica Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 00:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guadalupe | |||||||
13 May 2022 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ad San Carlos | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 01:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Independiente Petrolero | |||||||
13 May 2022 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Tomayapo | |||||||
Guatemala Liga Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guastatoya | |||||||
Honduras Liga Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CD Olimpia | |||||||
Poland - 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Puszcza Niepolomice | |||||||
13 May 2022 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Arka Gdynia | |||||||
Austria Erste Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Grazer AK | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 3 | Rapid Vienna Amateure | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Liefering | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kapfenberg Superfund | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Austria Lustenau | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Wacker Innsbruck | |||||||
Ukraine U21 Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Lviv U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Inhulets Petrove U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Mynai U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Pfc Oleksandria U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Chernomorets Odessa U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Kolos Kovalivka U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Zorya U21 | ||||||||
13 May 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Dynamo Kyiv U21 | ||||||||
Scotland Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
Scotland Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Edinburgh City | |||||||
South Australian Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Adelaide Panthers | |||||||
13 May 2022 11:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Campbelltown City SC | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Torns IF | |||||||
Jordan Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | AL-Sareeh | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
Finland Ykkonen Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ekenas IF Fotboll | |||||||
Malaysia FA Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kedah | |||||||
13 May 2022 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kelantan United | |||||||
Georgia Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Samgurali Tskh | |||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Torpedo Kutaisi | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gagra | |||||||
Venezuela Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 00:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Zamora Barinas | |||||||
13 May 2022 22:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | |||||||
Australia Victorian Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Port Melbourne Sharks | |||||||
13 May 2022 10:30 | FT | 4 - 3 | 0 - 3 | Avondale Heights | |||||||
13 May 2022 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Dandenong Thunder | |||||||
13 May 2022 11:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Dandenong City Sc | |||||||
French Nationa League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sedan | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Creteil | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sete FC | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | US Boulogne | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chateauroux | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Stade Lavallois MFC | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Concarneau | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Le Mans | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Bourg Peronnas | |||||||
Ireland Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Longford Town | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Galway United | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Cobh Ramblers | |||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Bray Wanderers | |||||||
Russia Youth Championship League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
13 May 2022 10:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Rubin Kazan Youth | |||||||
13 May 2022 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nizhny Novgorod Youth | |||||||
13 May 2022 10:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
13 May 2022 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
13 May 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Spartak Moscow Youth | |||||||
13 May 2022 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | |||||||
13 May 2022 14:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Ufa Youth | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 5 - 1 | 5 - 1 | Strogino Moscow Youth | |||||||
Algeria Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Js Kabylie | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | |||||||
Tunisia Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Us Ben Guerdane | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | 76 Igdir Belediye Spor | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Yeni Iskenderunspor | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Iskenderunspor | |||||||
Uzbekistan Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Xorazm Urganch | |||||||
13 May 2022 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Andijon | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Platinum | |||||||
Lithuania - 2. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nevezis | |||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Marijampole City | |||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Garliava | |||||||
13 May 2022 17:00 | ? - ? | ? - ? | Kazlu Ruda | ||||||||
Iceland Ladies Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Breidablik | |||||||
Moldova Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Cahul 2005 | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Cf Sparta Selemet | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Olimp Comrat | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sporting Trestieni | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 4 | Victoria Bardar | |||||||
Australia Victorian Premier League U21 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 09:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dandenong City Sc U21 | |||||||
Slovenia 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nafta | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | NK Ptuj Drava | |||||||
Iceland Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vikingur Olafsvik | |||||||
Iceland Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fylkir | |||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Thor Akureyri | |||||||
Slovakia 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Humenne | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Msk Zilina B | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Artmedia Petrzalka | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rohoznik | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Partizan Bardejov | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Slovan Bratislava B | |||||||
Korea Challengers League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Siheung City | |||||||
13 May 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
Australia Victorian Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 11:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc Bulleen Lions | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 1 | Vratimov | |||||||
13 May 2022 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Slavia Prague B | |||||||
13 May 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Pisek | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Velke Mezirici | |||||||
Kazakhstan Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
Latvia - 2. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Olaines Fk | |||||||
Saudi Arabia Professional League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 17:15 | ? - ? | ? - ? | Dhamk | ||||||||
Colombia Copa Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Cali | |||||||
Peru Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:15 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
13 May 2022 21:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Adt Tarma | |||||||
Australia FFA Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Brisbane Roar FC | |||||||
13 May 2022 10:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Brisbane Roar FC | |||||||
Argentina Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 00:10 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Moron | |||||||
13 May 2022 22:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sol De Mayo | |||||||
Northern Ireland Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Larne | |||||||
Chile Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 23:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Union La Calera | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santo Domingo | |||||||
Paraguay Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 21:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sportivo Iteno | |||||||
13 May 2022 23:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Santani | |||||||
Chile Primera B Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Santiago Wanderers | |||||||
13 May 2022 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fernandez Vial | |||||||
Bangladesh Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Muktijoddha Skc | |||||||
13 May 2022 11:15 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Swadhinata Ks | |||||||
Australia New South Wales Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sydney FC U21 | |||||||
Germany Regionalliga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Wacker Burghausen | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Tsv Buchbach | |||||||
Australia New South Wales League 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 11:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Central Coast United | |||||||
Germany Oberliga NOFV Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sc Concordia Hamburg | |||||||
French Championnat Amateur Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Blois F.41 | |||||||
Primera Division de Uruguay Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ca Rentistas | |||||||
Finland Suomen Cup Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 18:15 | FT | 1 - 7 | 1 - 2 | Vantaa | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kristianstads Dff Womens | |||||||
Denmark - 2.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Fa 2000 | |||||||
Denmark - 4.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bronshoj | |||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Rishoj | |||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gentofte Vangede If/gvi | |||||||
13 May 2022 13:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Ledoje Smorum Fodbold | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sydvest | |||||||
Austria Landesliga Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 17:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sv Lendorf | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Asko Kottmannsdorf | |||||||
Czech Group D League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Tj Start Brno | |||||||
Romania - Liga 3 Seria Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 8 - 1 | 4 - 0 | Pucioasa | |||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Viitorul Daesti | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sticla Ariesu Turda | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Dinamo 1948 Bucuresti Ii | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Csc Dumbravita | |||||||
13 May 2022 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Rapid Bucuresti 2 | |||||||
13 May 2022 17:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Crisul Chisineu Cris | |||||||
Iceland 4 Deild Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Kfr Hvolsvollur | |||||||
13 May 2022 21:00 | FT | 11 - 0 | 2 - 0 | Alafoss | |||||||
Iceland 3 Deild Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kf Gardabaer | |||||||
13 May 2022 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ellidi | |||||||
Croatia 2 HNL Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rudes | |||||||
13 May 2022 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | NK Varteks | |||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Bijelo Brdo | |||||||
CAF Champions League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Petro Atletico De Luanda | |||||||
Spain Primera Division RFEF Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 18:00 | FT | 5 - 2 | 4 - 0 | CD Linares | |||||||
13 May 2022 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Salamanca | |||||||
Burundi League Futebol cronograma |
|||||||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aigle Noir | |||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Kayanza Utd | |||||||
13 May 2022 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Bs Dynamic |
fósforo total: 218
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):