cronograma Futebol 31-10-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tempo | Minute | casa | tempo integral | meio tempo | longe | análise | |||||
English Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Leeds United | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | West Ham United | |||||||
Italy Serie A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Udinese | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Spezia | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Venezia | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Empoli | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Napoli | |||||||
31 Oct 2021 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | AC Milan | |||||||
Spanish La Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mallorca | |||||||
31 Oct 2021 15:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Real Betis | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Espanyol | |||||||
31 Oct 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
Spain Segunda Division B Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Girona | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Malaga | |||||||
31 Oct 2021 17:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Eibar | |||||||
31 Oct 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Mirandes | |||||||
Germany Bundesliga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | VfB Stuttgart | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bochum | |||||||
Germany Bundesliga 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 4 | SC Paderborn 07 | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
French Ligue 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Nice | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Stade Rennais FC | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Stade Reims | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nantes | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Lorient | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Monaco | |||||||
31 Oct 2021 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Marseille | |||||||
Portugal Primera Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Gil Vicente | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Santa Clara | |||||||
31 Oct 2021 20:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vizela | |||||||
Eredivisie Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Groningen | |||||||
31 Oct 2021 15:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cambuur Leeuwarden | |||||||
31 Oct 2021 15:45 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Willem II | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 2 | Fortuna Sittard | |||||||
Argentina Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gimnasia LP | |||||||
31 Oct 2021 18:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Rosario Central | |||||||
31 Oct 2021 18:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Godoy Cruz | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Independiente | |||||||
Belgium Jupiler League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 6 | 0 - 2 | Genk | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Royal Antwerp | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Oud Heverlee | |||||||
31 Oct 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | St Gilloise | |||||||
Russia Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sochi | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
Scotland Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Glasgow Rangers | |||||||
Brasil Serie A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fortaleza | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Palmeiras | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fluminense | |||||||
31 Oct 2021 21:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Internacional | |||||||
Denmark SAS Ligaen Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Midtjylland | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Aalborg BK | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Vejle | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brondby | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | Silkeborg IF | |||||||
Sweden Allsvenskan Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Elfsborg | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Djurgardens | |||||||
USA MLS Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Columbus Crew | |||||||
31 Oct 2021 01:07 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Austin Aztex | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sporting Kansas City | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Colorado Rapids | |||||||
31 Oct 2021 20:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nashville Sc | |||||||
Norway Tippeligaen Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Molde | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Mjondalen | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sandefjord | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Haugesund | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brann | |||||||
Republic Gambrinus Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Pardubice | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Hradec Kralove | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sparta Praha | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Plzen | |||||||
Sweden Superettan Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Trelleborgs FF | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | IK Brage | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
Finland Veikkausliga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | KTP Kotka | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Honka | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | HJK Helsinki | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | SJK Seinajoki | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ilves Tampere | |||||||
Turkey Super Lig Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Karagumruk | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Goztepe | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
Mexico Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:06 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pumas UNAM | |||||||
31 Oct 2021 02:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chivas Guadalajara | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Leon | |||||||
Argentina Primera B Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Barracas Central | |||||||
31 Oct 2021 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tristan Suarez | |||||||
31 Oct 2021 18:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Quilmes | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Independiente Rivadavia | |||||||
31 Oct 2021 20:35 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ferrol Carril Oeste | |||||||
31 Oct 2021 22:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Maipu | |||||||
Switzerland National Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Grasshoppers | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Servette | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Luzern | |||||||
Liga de Honora Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto B | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SC Covilha | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Academico Viseu | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Casa Pia Ac | |||||||
31 Oct 2021 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vilafranquense | |||||||
Korea League Classic Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 05:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Jeju United FC | |||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Suwon FC | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Gangwon FC | |||||||
Japanese League Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 04:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
31 Oct 2021 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Yamagata Montedio | |||||||
U17 European Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Latvia U17 | |||||||
Russian First Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 07:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Kamaz | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Rotor Volgograd | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gazovik Orenburg | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Fakel Voronezh | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Akron Togliatti | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Tom Tomsk | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Moscow | |||||||
Greece National A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | PAE Atromitos | |||||||
31 Oct 2021 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | OFI Crete | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Aris Thessaloniki | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Asteras Tripolis | |||||||
Israel Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Hadera | |||||||
31 Oct 2021 18:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | |||||||
Cyprus 1 Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ethnikos Achnas | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | |||||||
Indonesia Super Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 08:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Persiraja Aceh | |||||||
31 Oct 2021 13:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Psis Semarang | |||||||
Ukraine Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lviv | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Zorya | |||||||
Romania - Division A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Clinceni | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Dinamo Bucuresti | |||||||
31 Oct 2021 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | |||||||
Austria Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Wolfsberger AC | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Austria Wien | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | LASK Linz | |||||||
Thailand Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ratchaburi FC | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nong Bua Pitchaya | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Chonburi Shark FC | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Muang Thong United | |||||||
HongKong Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Southern District | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Hong Kong Rangers FC | |||||||
Hungary Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Zalaegerszegi TE | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Budapest Honved | |||||||
Poland Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Wisla Krakow | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pogon Szczecin | |||||||
Serbia Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Crvena Zvezda | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Backa Topola | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Cukaricki | |||||||
Yemen Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Al Oruba(YEM) | |||||||
Croatia Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Hajduk Split | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | ZNK Osijek | ||||||||
Egypt Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | El Ismaily | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | El Gounah | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | El Zamalek | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Pyramids | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | National Bank Of Egypt Sc | |||||||
Bulgaria Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Tsarsko Selo | |||||||
31 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Beroe | |||||||
Slovakia Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Slovan Bratislava | |||||||
Slovenia Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | NK Aluminij | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Mura 05 | |||||||
Belarus Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Shakhter Soligorsk | |||||||
Iraq Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:45 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Naft Al Basra | |||||||
31 Oct 2021 11:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arbil | |||||||
31 Oct 2021 11:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Newroz Sc Irq | |||||||
31 Oct 2021 11:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Zakho | |||||||
31 Oct 2021 13:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Naft | |||||||
31 Oct 2021 16:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Baghdad | |||||||
Qatar Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Umm Salal | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Wakra | |||||||
Morocco Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | IRT Itihad de Tanger | |||||||
31 Oct 2021 17:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Maghreb Fez | |||||||
31 Oct 2021 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Forces Armee Royales | |||||||
Bosnia Premijer Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Leotar | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Radnik Bijeljina | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Posusje | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloboda | |||||||
Estonia Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Flora Tallinn | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Levadia Tallinn | |||||||
Denmark 1.Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Vendsyssel | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Hvidovre IF | |||||||
Moldova Divizia Nationala Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sfintul Gheorghe | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sheriff | |||||||
Armenia Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Alashkert | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Bkma | |||||||
Andorra Super league Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Santa Coloma | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | UE Sant Julia | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Ce Carroi | |||||||
31 Oct 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ue Engordany | |||||||
Costa Rica Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Herediano | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Royal Pari | |||||||
31 Oct 2021 21:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aurora | |||||||
Guatemala Liga Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 02:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Puerto de Iztapa | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Malacateco | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Santa Lucia Cotzumalguapa | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Antigua Gfc | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guastatoya | |||||||
El Salvador Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Cd Chalatenango | |||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Santa Tecla | |||||||
Honduras Liga Nacional Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Espana | |||||||
31 Oct 2021 22:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Upnfm | |||||||
Korea K League Challenge Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Daejeon Citizen | |||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Busan I'Park | |||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Ansan Greeners | |||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Seoul E Land | |||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Sport Emelec | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cuenca | |||||||
31 Oct 2021 21:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Olmedo Riobamba | |||||||
Lithuania - 1. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dainava Alytus | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Dziugas Telsiai | |||||||
Latvia - 1. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Metta/LU Riga | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Riga Fc | |||||||
Poland - 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:40 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chrobry Glogow | |||||||
31 Oct 2021 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | GKS Tychy | |||||||
Colombia Copa Mustang Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Envigado | |||||||
31 Oct 2021 01:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | La Equidad | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Patriotas | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
Austria Erste Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 09:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | SKU Amstetten | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Austria Lustenau | |||||||
Russia Div 2 West Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Chita | |||||||
31 Oct 2021 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zvezda Sint Petersburg | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Volna Nizhegorodskaya | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Dynamo Moscow B | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kairat Moskva | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 7 - 1 | 1 - 0 | Zenit-2 St.Petersburg | |||||||
Australia Queensland State League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Brisbane Olympic United FC | |||||||
Georgia Pirveli Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Baia Zugdidi | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Shevardeni | |||||||
Japan Football League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 04:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
31 Oct 2021 04:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gifu | |||||||
31 Oct 2021 04:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Gainare Tottori | |||||||
31 Oct 2021 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Imabari FC | |||||||
31 Oct 2021 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | |||||||
Belgium - 2e Klasse Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Westerlo | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Standard Wetteren | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Atvidabergs FF | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 09:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Amkar Perm | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Torpedo Miass | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nosta Novotroitsk | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Zenit-Izhevsk | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chelyabinsk | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | FK Tyumen | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kungsangens If | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Comunicaciones BsAs | |||||||
Georgia Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Dila Gori | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Telavi | |||||||
Venezuela Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Inter de Barinas | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Deportivo La Guaira | |||||||
31 Oct 2021 21:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Monagas SC | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Sabah Fk Baku | |||||||
31 Oct 2021 14:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sabail | |||||||
Russia Div 2 South Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Biolog | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Spartak Nalchik | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Chayka K Sr | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Legion Dynamo | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Essentuki | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Anzhi | |||||||
Russia Div 2 Center Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rodina Moskva | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Metallurg Vidnoye | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Tula II | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Khimki Reserve | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dinamo Vladivostok | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Peresvet Podolsk | |||||||
Paraguayan Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sportivo Luqueno | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Asuncion | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ud Llanera | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gimnastica Segoviana | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Artistico Navalcarnero | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CD Pena Sport | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lleida | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ibiza Islas Pitiusas | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Cf Intercity | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ud Socuellamos | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Cacereno | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | AD Ceuta | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Panaderia Pulido | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Xerez CD | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | UD Merida | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Arenas Club De Getxo | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mar Menor | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Arosa Sociedad Cultural | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Coruxo | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ad Union Adarve | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Racing Santander B | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | AE Prat | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sd Tarazona | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Pulpileno | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cf La Nucia | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ejido | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | UD Alzira | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Ardoi | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Cd Cayon | |||||||
Turkey 2 Ligi A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tuzlaspor Kulubu | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Balikesirspor | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Istanbulspor | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kocaelispor | |||||||
Czech Republic 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | |||||||
31 Oct 2021 09:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Dukla Praha | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | ? - ? | ? - ? | Opava | ||||||||
Sweden Div 2 Norrland Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | IF Sylvia | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Umea FC | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 5 - 2 | 0 - 0 | IFK Lulea | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Gefle IF | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Dalkurd Ff | |||||||
Ukraine Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hirnyk Sport | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Kremin Kremenchuk | |||||||
31 Oct 2021 15:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Podillya Khmelnytskyi | |||||||
Norway 2 Division A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | IL Hodd | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | IF Floya | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Brattvag | |||||||
Norway 2 Division B Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Levanger | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 6 - 3 | 1 - 1 | Egersunds IK | |||||||
Tunisia Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Sportif Sfaxien | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | As Slimane | |||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Es Du Sahel | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Batman Petrolspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kutahyaspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bergama Belediyespor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hendek Spor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Yldrm Belediyesispor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Erbaaspor S | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Elazigspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Fatsa Belediyespor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Iskenderunspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Elazig Belediyespor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | 76 Igdir Belediye Spor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hacettepe Spor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aksarayspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Siirt Il Ozle Idaresi Spor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kizilcabolukspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bayrampasaspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ankara Adliyespor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Ceyhanspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Orduspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Karabukspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gumushanespor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Ofspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Edirnespor Genclik | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Karaman Belediyesi Spor | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tepecik Bld | |||||||
Uzbekistan Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shurtan Guzor | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aral Nukus | |||||||
Lithuania - 2. Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 9 - 0 | 4 - 0 | Suduva B | |||||||
Serbia Prva Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Backa Backa Palanka | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Graficar Beograd | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Javor Ivanjica | |||||||
Estonia Esi Liiga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Parnu Jk | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Paide Linnameeskond B | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | JK Tallinna Kalev | |||||||
Hungary NB 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Iiikeruleti Tue | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Szegedi Ak | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Budaorsi Sc | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Szentlorinc Se | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Budafoki Mte | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Nyiregyhaza | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bekescsaba | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Dorogi | |||||||
Slovenia 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | NK Krka | ||||||||
San Marino Girone A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | AC Juvenes/Dogana | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 2 | San Giovanni | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Folgore/falciano | |||||||
Slovakia 2. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 09:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Msk Zilina B | |||||||
Korea Challengers League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hwaseong Fc | |||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Incheon Korail | |||||||
31 Oct 2021 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gangneung | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Motorlet Praha | |||||||
31 Oct 2021 09:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Slovan Rosice | |||||||
31 Oct 2021 09:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Blansko | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vanersborg | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bk Forward | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Grebbestads If | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Nordvarmland Ff | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Mjolby Ai Ff | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Trosa Vagnharad Sk | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Dalstorps If | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Iskra Danilovgrad | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Rudar Pljevlja | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Zeta | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Jezero Plav | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
Thailand Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Customs Department FC | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lamphun Warrior | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ranong United | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sukhothai | |||||||
German 3. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Turkgucu Munchen | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Wurzburger Kickers | |||||||
Albania Super league Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kastrioti Kruje | |||||||
31 Oct 2021 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Egnatia Rrogozhine | |||||||
Poland 3. Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stal Rzeszow | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Legia Warszawa Youth | |||||||
Peru Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Universitario de Deportes | |||||||
Jordan Divison 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Karmel | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ethad Al-Ramtha | |||||||
Oman Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:50 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bahla | |||||||
31 Oct 2021 12:50 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Ittehad Salalah | |||||||
31 Oct 2021 13:10 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Al Rustaq | |||||||
31 Oct 2021 15:15 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Oman Club | |||||||
England FA Trophy Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Kings Langley | |||||||
Israel State League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Arrara Ara | |||||||
Iran League Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Qashqai Shiraz | |||||||
31 Oct 2021 11:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mes Krman | |||||||
31 Oct 2021 11:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shahrdari Hamedan | |||||||
31 Oct 2021 11:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vista Toorbin | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Esteghlal Khozestan | |||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Mes Shahr E Babak | |||||||
31 Oct 2021 11:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Shahrdari Astara | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Khouneh Be Khouneh | |||||||
Italy C1A Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Piacenza | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Feralpisalo | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mantova | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pro Patria | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Usd Virtus Verona | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Albinoleffe | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Legnago Salus | |||||||
31 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pro Sesto | |||||||
Italy C1B Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pistoiese | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Imolese | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pontedera | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vis Pesaro | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Carrarese | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Olbia | |||||||
Italy C1C Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | ? - ? | ? - ? | Vibonese | ||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Avellino | |||||||
Italian Women Division 1 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ac Milan Womens | |||||||
Chile Primera Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nublense | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Univ Catolica | |||||||
AFC U23 Championship Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Malaysia U23 | |||||||
31 Oct 2021 07:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Mông Cổ U23 | |||||||
31 Oct 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Philippines U23 | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nepal U23 | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Singapore U23 | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 2 | Tajikistan U23 | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Qatar U23 | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sri Lanka U23 | |||||||
31 Oct 2021 16:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Bahrain U23 | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Palestine U23 | |||||||
Angola Girabola League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
31 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting De Benguela | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sagrada Esperanca | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cuando Cubango | |||||||
Bulgaria Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Minyor Pernik | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Sozopol | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Etar Veliko Tarnovo | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Botev Plovdiv Ii | |||||||
Japan Football League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kochi United | |||||||
United Soccer League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Miami | |||||||
31 Oct 2021 00:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Indy Eleven | |||||||
31 Oct 2021 00:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Real Monarchs Slc | |||||||
31 Oct 2021 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hartford Athletic | |||||||
31 Oct 2021 00:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Louisville City | |||||||
31 Oct 2021 01:07 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Okc Energy Fc | |||||||
31 Oct 2021 01:36 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | El Paso Locomotive | |||||||
31 Oct 2021 01:36 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | |||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
31 Oct 2021 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Kansas City ii | |||||||
31 Oct 2021 02:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
31 Oct 2021 02:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orange County Fc | |||||||
31 Oct 2021 02:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tacoma Defiance | |||||||
31 Oct 2021 02:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | San Diego Loyal Sc | |||||||
Chile Primera B Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | |||||||
31 Oct 2021 18:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Puerto Montt | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Concepcion | |||||||
Malta Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gudja United | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gzira United | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Mosta | |||||||
Malta First Division League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pieta Hotspurs | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fgura United | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Melita Fc | |||||||
Belarus Pershaya Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Belshina Babruisk | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lida | |||||||
Romania Liga 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Csikszereda Miercurea | |||||||
31 Oct 2021 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gloria Buzau | |||||||
31 Oct 2021 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Petrolul Ploiesti | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Politehnica Timisoara | |||||||
Kosovo Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Drenica Srbica | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ballkani | |||||||
HongKong 2st Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wan Chai Sf | |||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 4 - 1 | 4 - 1 | Kwong Wah AA | |||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Lucky Mile | |||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Sao Jose Ap | |||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Kwai Tsing District Fa | |||||||
31 Oct 2021 07:30 | ? - ? | ? - ? | Double Flower Fa | ||||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Central Ballester | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Liniers | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Argentino De Rosario | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sao Paulo Rs | |||||||
Brasileiro Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ituano Sp | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Paysandu (PA) | |||||||
USA Women Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 01:05 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ol Reign Womens | |||||||
31 Oct 2021 02:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | North Carolina Courage Womens | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Houston Dash Womens | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Racing Louisville Womens | |||||||
USA National Premier Soccer League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 02:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Richmond Kickers | |||||||
Germany Regionalliga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | SV Babelsberg 03 | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Zfc Meuselwitz | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Berliner Fc Dynamo | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stuttgart Amateure | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Tsv Steinbach Haiger | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Atlas Delmenhorst | |||||||
31 Oct 2021 13:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chemnitzer | |||||||
Germany Oberliga NOFV Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | ? - ? | ? - ? | Sv Alemannia Waldalgesheim | ||||||||
Primera Division de Uruguay Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:30 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Villa Espanola | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Cerro Largo | ||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Cerro Largo | |||||||
31 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | |||||||
Belgian First Amateur Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Rupel Boom | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | La Louviere Centre | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Royal Fc Liege | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Royal Olympic Club Charleroi | |||||||
Venezuela Segunda Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Urena Sc | |||||||
Denmark - 2.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aarhus Fremad | |||||||
Thai Division 2 League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 07:30 | ? - ? | ? - ? | Sisaket | ||||||||
31 Oct 2021 07:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Sisaket | |||||||
31 Oct 2021 08:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Nan | |||||||
31 Oct 2021 08:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Samut Prakan | |||||||
31 Oct 2021 08:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Saraburi Fc | |||||||
Switzerland - 2.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 2 | Vevey Sports 05 | |||||||
Switzerland - 2.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Zug 94 | |||||||
Switzerland - 2.Liga Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Uzwil | ||||||||
Turkiye Lig3 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Duzyurtspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tarsus Idman Yurdu | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zonguldak | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Akhisar Bld.Geng | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ispartaspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pendikspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Belediye Vanspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Adiyamanspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Corum Belediyespor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Osmanlispor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bodrumspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Somaspor | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inegolspor | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Afjet Afyonspor | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | 24 Erzincanspor | |||||||
31 Oct 2021 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Anadolu Selcukluspor | |||||||
31 Oct 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Kastamonuspor | ||||||||
Croatia 2 HNL Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Orijent Rijeka | |||||||
31 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnik Sesvete | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rudes | |||||||
Cyprus 2 Division Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Akritas Chloraka | |||||||
Kenya Super League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Kakamega Homeboyz | |||||||
31 Oct 2021 10:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | Kariobangi Sharks | |||||||
31 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Talanta | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Herrera | |||||||
31 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Plaza Amador | |||||||
31 Oct 2021 22:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Veraguas Cd | |||||||
Montenegro Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 5 - 2 | 4 - 2 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bokelj Kotor | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Jedinstvo Bijelo Polje | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ofk Igalo | |||||||
31 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Mladost Dg | |||||||
South Africa First League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Platinum City | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cape Town All Stars | |||||||
31 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Jdr Stars | |||||||
Morocco Division 2 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Racing Casablanca | |||||||
31 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Usm Oujda | |||||||
31 Oct 2021 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Raja de Beni Mellal | |||||||
Mexico Youth U20 Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Club America U20 | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leon U20 | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Monterrey U20 | |||||||
Spain Primera Division RFEF Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | UD Logrones | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salamanca | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Athletic Bilbao B | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Algeciras | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Athletic Sanluqueno | |||||||
31 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Baleares | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | San Sebastian Reyes | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Racing de Santander | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | UCAM Murcia | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | |||||||
31 Oct 2021 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ue Cornella | |||||||
Burundi League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Royal Muramvya | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Musongati | |||||||
31 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Aigle Noir | |||||||
Ghana Premier League Futebol cronograma |
|||||||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Medeama Sc | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Berekum Chelsea | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ashanti Gold | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Legon Cities | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aduana Stars | |||||||
31 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wafa | |||||||
31 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Great Olympics |
fósforo total: 609
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...