England FA Cup Στατιστικά odds handicap συνεδρία 2026-2027
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !England FA Cup Στατιστικά odds handicap συνεδρία 2026-2027
συνεδρία
Άλλα πρωταθλήματα:
|
Στατιστικά odd handicap:
|
|||||||||
| STT | Ομάδα | Σύνολο αγώνων | Over |
Win Handicap
|
Ισοπαλίες
|
Lose handicap
|
Sub | Percent WIN | Odds |
| 1 | Fairford Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 2 | Wokingham Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 3 | Newhaven | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 4 | Snodland Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 5 | Whitchurch Alport | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 6 | Ascot United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 7 | Barton Town Old Boys | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 8 | West Essex | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 9 | Enfield 1893 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 10 | White Ensign | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 11 | Lye Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 12 | Droitwich Spa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 13 | Brislington | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 14 | Parkgate | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 15 | Carlisle City | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 16 | Bishop Auckland | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 100.00% | ανάλυση |
| 17 | Bridlington Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 18 | Ashington | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 19 | Crook Town AFC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 20 | Kendal Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 21 | Knaresborough Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 22 | Euxton Villa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 23 | Litherland Remyca | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 24 | Thackley | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 25 | Clitheroe | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 26 | Nelson | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 27 | Longridge Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 28 | Pershore Town 88 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 29 | Rugby Borough | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 30 | Stafford Rangers | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 100.00% | ανάλυση |
| 31 | Shifnal Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 32 | Sutton United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 33 | Afc Wolverhampton City | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 34 | Chasetown | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 35 | Knowle | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 36 | Rugby Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 37 | Northampton Sileby Rangers | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 38 | Boston Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 39 | Mansfield Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 40 | Retford | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 41 | Bottesford Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 42 | Lincoln United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 43 | Corby Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 44 | Eastwood Community | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 45 | Desborough Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 46 | Histon | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 47 | Halstead Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 48 | Little Oakley | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 49 | Brantham Athletic | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 50 | Mildenhall Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 51 | Baldock Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 52 | Harefield United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 53 | North Greenford United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 54 | Sawbridgeworth Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 55 | Tilbury | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 56 | Haringey Borough | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 57 | Takeley | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 58 | Hullbridge Sports | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 59 | Clapton Community | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 60 | Wallingford Crowmarsh | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 61 | Penn Tylers Green | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 62 | Larkhall Athletic | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 63 | Didcot Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 64 | Longlevens | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 65 | Risborough Rangers | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 66 | Reading Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 67 | Thatcham Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 68 | Beckenham Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 69 | Eastbourne Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 70 | Balham | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 71 | Midhurst Easebourne | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 72 | Punjab United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 73 | Peacehaven Telscombe | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 74 | Virginia Water | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 75 | Deal Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 76 | Sheerwater | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 77 | Whitstable Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 78 | Hassocks | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 79 | Sutton Common Rovers | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 80 | Rusthall | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 81 | Epsom Ewell | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 82 | Bearsted | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 83 | Westbury United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 84 | Portland United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 85 | Baffins Milton Rovers | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 86 | Hamble Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 87 | Eversley California | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 88 | Melksham Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 89 | Petersfield Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 90 | Badshot Lea | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 91 | Millbrook Hampshire | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 92 | Hartley Wintney | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 93 | Downton | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 94 | Barnstaple Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 95 | Street | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 96 | Willand Rovers | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 97 | Falmouth Town Afc | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 98 | Ivybridge Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 99 | Bridgwater United | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 100 | Erith Belvedere | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 101 | Northampton On Chenecks | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 102 | Camberley Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 103 | Haywards Heath Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 104 | Irlam | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 105 | Littlehampton Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 106 | Stocksbridge Park Steels | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 107 | Worcester City | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 100.00% | ανάλυση |
| 108 | South Shields | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 100.00% | ανάλυση |
| 109 | Spennymoor Town | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 100.00% | ανάλυση |
| 110 | Torquay United | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 100.00% | ανάλυση |
| 111 | Scarborough | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 100.00% | ανάλυση |
| 112 | Woking | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 100.00% | ανάλυση |
| 113 | Scunthorpe United | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 100.00% | ανάλυση |
| 114 | Altrincham | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 115 | Yeovil Town | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100.00% | ανάλυση |
| 116 | Tadley Calleva | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 80.00% | ανάλυση |
| 117 | Crowborough Athletic | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 75.00% | ανάλυση |
| 118 | Rushden&Diamonds | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 75.00% | ανάλυση |
| 119 | Fc United Of Manchester | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 75.00% | ανάλυση |
| 120 | Truro City | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 75.00% | ανάλυση |
| 121 | Alvechurch | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 75.00% | ανάλυση |
| 122 | Oxford City | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 75.00% | ανάλυση |
| 123 | Marine | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 75.00% | ανάλυση |
| 124 | Gloucester City | 7 | 2 | 5 | 1 | 1 | 4 | 71.43% | ανάλυση |
| 125 | Blyth Spartans | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 126 | Witton Albion | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 127 | Atherton Collieries | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 128 | Boldmere St Michaels | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 129 | Newcastle Town | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 130 | Fakenham Town | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 131 | East Grinstead Town | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 132 | Felixstowe&Walton United | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 133 | Ware | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 134 | Kingstonian | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 135 | Bury | 9 | 1 | 6 | 1 | 2 | 4 | 66.67% | ανάλυση |
| 136 | Cray Wanderers | 6 | 1 | 4 | 2 | 0 | 4 | 66.67% | ανάλυση |
| 137 | Barton | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 138 | St Albans City | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 139 | Chorley | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 66.67% | ανάλυση |
| 140 | Thame United | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 141 | Dover Athletic | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 142 | Salisbury City | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 66.67% | ανάλυση |
| 143 | Northwich Victoria | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 60.00% | ανάλυση |
| 144 | Ossett United | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 60.00% | ανάλυση |
| 145 | Berkhamsted Town | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 60.00% | ανάλυση |
| 146 | Leiston Fc | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 60.00% | ανάλυση |
| 147 | Wingate Finchley | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 60.00% | ανάλυση |
| 148 | Morecambe | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 60.00% | ανάλυση |
| 149 | Horbury Town | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 150 | Romulus | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 151 | Bognor Regis Town | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 152 | West Auckland Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 153 | Thornaby | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 154 | Wythenshawe | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 155 | North Ferriby United | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 156 | Cheadle Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 157 | Mossley AFC | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 158 | South Liverpool | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 159 | Droylsden | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 160 | Nuneaton Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 161 | Mickleover Sports | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 162 | Ashby Ivanhoe | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 163 | Bedworth United | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 164 | Lutterworth Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 165 | Wellingborough Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 166 | Bourne Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 167 | Long Eaton United | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 168 | Sherwood Colliery | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 169 | Woodbridge Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 170 | Ipswich Wanderers | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 171 | Newmarket Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 172 | Dereham Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 173 | Wisbech Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 174 | London Lions | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 175 | Kings Langley | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 176 | Hendon | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 177 | Dunstable | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 178 | Bedfont | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 179 | Buckhurst Hill | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 180 | Hayes&Yeading | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 181 | Frenford | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 182 | Leverstock Green | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 183 | Romford | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 184 | Stotfold | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 185 | Marlow | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 186 | Mangotsfield United | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 187 | Wells City | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 188 | Swindon Supermarine | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 189 | Milton Keynes Irish | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 190 | Slimbridge Afc | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 191 | Se Dons | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 192 | Tunbridge Wells | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 193 | Cobham | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 194 | Pagham | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 195 | Raynes Park Vale | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 196 | Sheppey United | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 197 | Redhill | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 198 | Erith Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 199 | Afc Stoneham | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 200 | Devizes Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 201 | Yateley United | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 202 | Fleetlands | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 203 | Andover New Street | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 204 | Brixham | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 205 | Shepshed Dynamo | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 206 | Aveley | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 207 | Warrington Rylands | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 208 | Stratford Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 209 | Brentwood Town | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 210 | Plymouth Parkway | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 50.00% | ανάλυση |
| 211 | Rushall Olympic | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 212 | Lancaster City | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 213 | Kettering Town | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 214 | Canvey Island | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 215 | Brackley Town | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 216 | Bedford Town | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 217 | AFC Telford United | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 218 | Leatherhead | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 219 | Uxbridge | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 220 | Chelmsford City | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 221 | Chesham United | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 50.00% | ανάλυση |
| 222 | Harrogate Town | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 223 | Aldershot Town | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 224 | Forest Green Rovers | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 50.00% | ανάλυση |
| 225 | Cirencester Town | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 40.00% | ανάλυση |
| 226 | Cambridge City | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 40.00% | ανάλυση |
| 227 | Exmouth Town | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 40.00% | ανάλυση |
| 228 | Trafford | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 40.00% | ανάλυση |
| 229 | Chippenham Town | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 40.00% | ανάλυση |
| 230 | Grays Athletic | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 231 | Shildon | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 232 | Redcar Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 233 | Liversedge | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | 33.33% | ανάλυση |
| 234 | Prestwich Heys | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 235 | Tadcaster Albion | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 236 | Hanley Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 237 | Harleston Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 238 | Woodford Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 239 | Concord Rangers | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 240 | Witham Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 241 | Portishead Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 242 | Windsor Eton | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 243 | Winslow United | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 244 | Holmesdale | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 245 | Greenwich Borough | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 246 | Faversham Town | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 247 | Welling United | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 248 | Burgess Hill Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 249 | Redditch United | 6 | 4 | 2 | 1 | 3 | -1 | 33.33% | ανάλυση |
| 250 | Hitchin Town | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 251 | Chatham Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 252 | Sholing | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 253 | Southall | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 33.33% | ανάλυση |
| 254 | Chertsey Town | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 255 | Buxton FC | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | 33.33% | ανάλυση |
| 256 | Horsham | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | 33.33% | ανάλυση |
| 257 | Macclesfield Town | 6 | 5 | 2 | 0 | 4 | -2 | 33.33% | ανάλυση |
| 258 | Braintree Town | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 259 | Anstey Nomads | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 260 | Dagenham and Redbridge | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 33.33% | ανάλυση |
| 261 | Barrow | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 33.33% | ανάλυση |
| 262 | Mulbarton Wanderers | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 25.00% | ανάλυση |
| 263 | Hanwell Town | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 25.00% | ανάλυση |
| 264 | Bradford Park Avenue | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 25.00% | ανάλυση |
| 265 | Dulwich Hamlet | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 25.00% | ανάλυση |
| 266 | Gainsborough Trinity | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 25.00% | ανάλυση |
| 267 | Wimborne Town | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 25.00% | ανάλυση |
| 268 | Spalding United | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 25.00% | ανάλυση |
| 269 | Coventry United | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | -1 | 20.00% | ανάλυση |
| 270 | Guiseley | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 20.00% | ανάλυση |
| 271 | Dartford | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | -1 | 20.00% | ανάλυση |
| 272 | Warrington Town AFC | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | -2 | 16.67% | ανάλυση |
| 273 | Cribbs | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 274 | Corsham Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 275 | Forest Row | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 276 | Faversham Strike Force | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 277 | Hinckley Afc | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 278 | Clevedon Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 279 | Golcar United | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 280 | Guernsey | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 281 | Deeping Rangers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 282 | Hartpury University | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 283 | Hackney Wick | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 284 | Welwyn Garden City | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 285 | Heybridge Swifts | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 286 | Stone Old Alleynians | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 287 | Highgate United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 288 | Dudley Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 289 | Thetford Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 290 | Yaxley | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 291 | Hilltop | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 292 | Thornbury Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 293 | Abbey Rangers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 294 | Sheffield Fc | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 295 | Yarm Eaglescliffe | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 296 | Northallerton Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 297 | Consett Afc | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 298 | North Shields | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 299 | Whitley Bay | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 300 | Easington Colliery | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 301 | Birtley Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 302 | Penrith AFC | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 303 | Blyth Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 304 | Horden Cw | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 305 | Newcastle Benfield | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 306 | Guisborough Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 307 | Pickering Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 308 | Newton Aycliffe | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 309 | Whickham | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 310 | Newcastle Blue Star | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 311 | Atherton LR | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 312 | Rossington Main | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 313 | Penistone Church | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 314 | Frickley Athletic | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 315 | Campion Afc | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 316 | Garforth Town AFC | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 317 | West Didsbury Chorlton | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 318 | Padiham | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 319 | Abbey Hey | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 320 | Charnock Richard | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 321 | Albion Sports | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 322 | AFC Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 323 | Chadderton | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 324 | St Helens Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 325 | Wythenshawe Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 326 | Silsden Afc | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 327 | Ramsbottom United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 328 | Stockport Georgians | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 329 | Handsworth Parramore | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 330 | Runcorn Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 331 | Dearne District | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 332 | Barnoldswick Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 333 | Glossop North End | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 334 | Burscough | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 335 | Keighley Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 336 | Stourport Swifts | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 337 | Brocton | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 338 | Inkberrow | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 339 | Westfields | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 340 | Tividale | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 341 | Gresley | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 342 | Winsford United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 343 | Clay Cross Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 344 | Coventry Sphinx | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 345 | Congleton Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 346 | Atherstone Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 347 | Sutton Coldfield Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 348 | Worcester Raiders | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 349 | Coton Green | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 350 | Darlaston Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 351 | Belper United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 352 | Hereford Pegasus | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 353 | Sporting Khalsa | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 354 | Nantwich Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 355 | Uttoxeter Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 356 | Kidsgrove Athletic | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 357 | Abbey Hulton | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 358 | Blackstones | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 359 | Daventry Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 360 | Kimberley Miners Welfare | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 361 | Newark Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 362 | Grimsby Borough | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 363 | Retford United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 364 | Skegness Town Afc | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 365 | Leicester Nirvana | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 366 | Aylestone Park | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 367 | Grantham Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 368 | Peterborough United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 369 | Loughborough Students | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 370 | Hucknall Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 371 | Moulton | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 372 | Heacham | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 373 | Wroxham | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 374 | Ely City | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 375 | March Town United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 376 | Brightlingsea Regent | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 377 | Haverhill Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 378 | Eynesbury Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 379 | Godmanchester Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 380 | Stowmarket Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 381 | St Neots Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 382 | Walsham Le Willows | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 383 | Kirkley&Pakefield | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 384 | Lakenheath | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 385 | Lowestoft Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 386 | Great Yarmouth Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 387 | Soham Town Rangers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 388 | Cornard United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 389 | Downham Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 390 | Saffron Walden Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 391 | Harwich Parkeston | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 392 | AFC Kempston Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 393 | Biggleswade United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 394 | Bowers Pitsea | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 395 | Arlesey Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 396 | Rayners Lane | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 397 | Everett Rovers | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 398 | Soul Tower Hamlets | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 399 | Afc Welwyn | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 400 | Ilford | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 401 | Barkingside | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 402 | Wormley Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 403 | Harpenden Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 404 | Colney Heath | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 405 | Harlow Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 406 | Sporting Bengal United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 407 | Northwood | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 408 | Hutton | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 409 | Walthamstow | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 410 | Great Wakering Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 411 | Barton Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 412 | Cockfosters | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 413 | Potton United | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 414 | Basildon United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 415 | Hadley | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 416 | Benfleet | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 417 | Ardley United | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 418 | Newport Pagnell Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 419 | North Leigh | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 420 | Amersham Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 421 | Easington Sports | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 422 | Bristol Manor Farm | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 423 | Aylesbury Vale Dynamos | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 424 | Holyport | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 425 | Roman Glass St George | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 426 | Hallen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 427 | Tuffley Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 428 | Highworth Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 429 | Beaconsfield Sycob | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 430 | Kidlington | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 431 | Burnham | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 432 | Binfield | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 433 | Royal Wootton | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 434 | Malmesbury Victoria | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 435 | Abingdon United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 436 | Tring Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 437 | Cinderford Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 438 | Horley Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 439 | Afc Varndeanians | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 440 | Tooting Mitcham United | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 441 | Bexhill United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 442 | Metropolitan Police | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 443 | Lancing | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 444 | Larkfield New Hythe | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 445 | Seaford Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 446 | Horsham Ymca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 447 | South Park | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 448 | Godalming Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 449 | Sutton Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 450 | Fisher Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 451 | Hollands Blair | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 452 | Broadbridge Heath | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 453 | Crawley Down Gatwick | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 454 | Roffey | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 455 | Merstham | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 456 | Kennington | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 457 | Ashford Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 458 | Sevenoaks Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 459 | Chislehurst Glebe | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 460 | Phoenix Sports | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 461 | Knaphill | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 462 | Corinthian Casuals | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 463 | Corinthian | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 464 | Lingfield | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 465 | Chipstead | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 466 | Ashford Town Middx | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 467 | Herne Bay | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 468 | Broadfields United | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 469 | Steyning Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 470 | Hythe Dibden | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 471 | Bemerton Heath Harlequins | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 472 | Sturminster Newton United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 473 | Sherborne Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 474 | Shepton Mallet | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 475 | Bashley | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 476 | Cowes Sports | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 477 | East Cowes Victoria Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 478 | Laverstock Ford | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 479 | Fleet Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 480 | Fareham Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 481 | Brockenhurst | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 482 | Bradford Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 483 | Hamworthy Recreation | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 484 | Horndean | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 485 | Alton Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 486 | Paulton Rovers | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 487 | Christchurch | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 488 | Bournemouth Poppies | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 489 | Buckland Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 490 | Bovey Tracey | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 491 | Sidmouth Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 492 | Wellington Afc | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 493 | Bideford Afc | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 494 | Saltash United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 495 | Torpoint Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 496 | Tavistock Afc | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 497 | St Blazey | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 498 | Liskeard Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 499 | Billingshurst | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 500 | Worsbrough Bridge Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 501 | Heanor Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 502 | Wick | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 503 | Little Common | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 504 | Hallam | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 505 | Beverley Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 506 | Eastbourne United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 507 | Morpeth Town | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 508 | Barwell | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 509 | Bootle | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 510 | St Ives Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 511 | Pontefract Collieries | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 512 | Three Bridges | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 513 | Quorn | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 514 | Flackwell Heath | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 515 | Cheshunt | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 516 | Curzon Ashton | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 517 | Bamber Bridge | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 518 | Avro | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 519 | Hyde United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 520 | Cleethorpes Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 521 | Alfreton Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 522 | Maldon&Tiptree | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 523 | Jersey Bulls | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 524 | Lower Breck | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 525 | Stockton Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 526 | Stamford AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 527 | Malvern Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 528 | Bromsgrove Rovers | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 529 | Halesowen Town | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 530 | Basford Utd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 531 | Whitby Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 532 | Ashton United | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 533 | Leamington | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 534 | Ilkeston Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 535 | Leek Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 536 | Bishop's Stortford | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 537 | Peterborough Sports | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 538 | Leighton Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 539 | Gorleston | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 540 | Real Bedford | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 541 | Royston Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 542 | Biggleswade Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 543 | Lewes | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 544 | Sittingbourne | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 545 | Ramsgate | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 546 | Bracknell Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 547 | Egham Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 548 | Whitehawk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 549 | Eastbourne Borough | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 550 | Yate Town | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 551 | Dorchester Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 552 | Bishops Cleeve | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 553 | Poole Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 554 | Bath City | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 555 | Weymouth | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 556 | Gosport Borough | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 557 | Tiverton Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 558 | Havant and Waterlooville | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 559 | Banbury United | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 560 | Prescot Cables | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 561 | Enfield Town | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | -3 | 0.00% | ανάλυση |
| 562 | Chichester City | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 563 | Hungerford Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 564 | Basingstoke Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 565 | Afc Emley | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0.00% | ανάλυση |
| 566 | Stourbridge | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 567 | Carshalton Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 568 | Hashtag United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 569 | Whyteleafe | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 570 | Afc Portchester | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 571 | Kings Lynn | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 572 | Workington | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 573 | Walton Hersham | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 574 | Evesham United | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 575 | Maidstone United | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 576 | Merthyr Town | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 577 | Redcar Athletic | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 578 | Hemel Hempstead Town | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 579 | Needham Market | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 580 | Weston Super Mare | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 581 | Darlington | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | -3 | 0.00% | ανάλυση |
| 582 | Worksop Town | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 583 | Racing Club Warwick | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 584 | Billericay Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 585 | Folkestone Invicta | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 586 | Frome Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 587 | Harborough Town | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 588 | Heaton Stannington | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 589 | Hednesford Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 590 | Chester FC | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 591 | Maidenhead United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 592 | Ebbsfleet United | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 593 | Radcliffe Borough | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 594 | Southport FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 595 | Taunton Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 596 | Slough Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 597 | Tonbridge Angels | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 598 | Farnborough Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 599 | Waltham Abbey | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 600 | AFC Totton | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 601 | Hebburn Town | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 602 | Dorking | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 603 | Hampton & Richmond | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 604 | Farnham Town | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| 605 | Hanworth Villa | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 606 | Boreham Wood | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 607 | Boston United | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0.00% | ανάλυση |
| 608 | Carlisle | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 609 | Tamworth | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0.00% | ανάλυση |
| 610 | Gateshead | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0.00% | ανάλυση |
| νεότερο Στατιστικά odd handicap | ||
| odd νίκης γηπεδούχος handicap | 193 | 27.89% |
| Ισοπαλία odd handicap | 324 | 46.82% |
| odd εκτός έδρας νίκη της ομάδας handicap | 175 | 25.29% |
| το καλύτερο Η ομάδα του τη νίκη handicap | Fairford Town,Wokingham Town,Newhaven,Snodland Town,Whitchurch Alport,Ascot United,Barton Town Old Boys,West Essex,Enfield 1893,White Ensign,Lye Town,Droitwich Spa,Brislington,Parkgate,Carlisle City,Bishop Auckland,Bridlington Town,Ashington,Crook Town AFC,Kendal Town,Knaresborough Town,Euxton Villa,Litherland Remyca,Thackley,Clitheroe,Nelson,Longridge Town,Pershore Town 88,Rugby Borough,Stafford Rangers,Shifnal Town,Sutton United,Afc Wolverhampton City,Chasetown,Knowle,Rugby Town,Northampton Sileby Rangers,Boston Town,Mansfield Town,Retford,Bottesford Town,Lincoln United,Corby Town,Eastwood Community,Desborough Town,Histon,Halstead Town,Little Oakley,Brantham Athletic,Mildenhall Town,Baldock Town,Harefield United,North Greenford United,Sawbridgeworth Town,Tilbury,Haringey Borough,Takeley,Hullbridge Sports,Clapton Community,Wallingford Crowmarsh,Penn Tylers Green,Larkhall Athletic,Didcot Town,Longlevens,Risborough Rangers,Reading Town,Thatcham Town,Beckenham Town,Eastbourne Town,Balham,Midhurst Easebourne,Punjab United,Peacehaven Telscombe,Virginia Water,Deal Town,Sheerwater,Whitstable Town,Hassocks,Sutton Common Rovers,Rusthall,Epsom Ewell,Bearsted,Westbury United,Portland United,Baffins Milton Rovers,Hamble Club,Eversley California,Melksham Town,Petersfield Town,Badshot Lea,Millbrook Hampshire,Hartley Wintney,Downton,Barnstaple Town,Street,Willand Rovers,Falmouth Town Afc,Ivybridge Town,Bridgwater United,Erith Belvedere,Northampton On Chenecks,Camberley Town,Haywards Heath Town,Irlam,Littlehampton Town,Stocksbridge Park Steels,Worcester City,South Shields,Spennymoor Town,Torquay United,Scarborough,Woking,Scunthorpe United,Altrincham,Yeovil Town | 100.00% |
| το χειρότερο Η ομάδα του τη νίκη handicap | Cribbs,Corsham Town,Forest Row,Faversham Strike Force,Hinckley Afc,Clevedon Town,Golcar United,Guernsey,Deeping Rangers,Hartpury University,Hackney Wick,Welwyn Garden City,Heybridge Swifts,Stone Old Alleynians,Highgate United,Dudley Town,Thetford Town,Yaxley,Hilltop,Thornbury Town,Abbey Rangers,Sheffield Fc,Yarm Eaglescliffe,Northallerton Town,Consett Afc,North Shields,Whitley Bay,Easington Colliery,Birtley Town,Penrith AFC,Blyth Town,Horden Cw,Newcastle Benfield,Guisborough Town,Pickering Town,Newton Aycliffe,Whickham,Newcastle Blue Star,Atherton LR,Rossington Main,Penistone Church,Frickley Athletic,Campion Afc,Garforth Town AFC,West Didsbury Chorlton,Padiham,Abbey Hey,Charnock Richard,Albion Sports,AFC Liverpool,Chadderton,St Helens Town,Wythenshawe Town,Silsden Afc,Ramsbottom United,Stockport Georgians,Handsworth Parramore,Runcorn Town,Dearne District,Barnoldswick Town,Glossop North End,Burscough,Keighley Town,Stourport Swifts,Brocton,Inkberrow,Westfields,Tividale,Gresley,Winsford United,Clay Cross Town,Coventry Sphinx,Congleton Town,Atherstone Town,Sutton Coldfield Town,Worcester Raiders,Coton Green,Darlaston Town,Belper United,Hereford Pegasus,Sporting Khalsa,Nantwich Town,Uttoxeter Town,Kidsgrove Athletic,Abbey Hulton,Blackstones,Daventry Town,Kimberley Miners Welfare,Newark Town,Grimsby Borough,Retford United,Skegness Town Afc,Leicester Nirvana,Aylestone Park,Grantham Town,Peterborough United,Loughborough Students,Hucknall Town,Moulton,Heacham,Wroxham,Ely City,March Town United,Brightlingsea Regent,Haverhill Rovers,Eynesbury Rovers,Godmanchester Rovers,Stowmarket Town,St Neots Town,Walsham Le Willows,Kirkley&Pakefield,Lakenheath,Lowestoft Town,Great Yarmouth Town,Soham Town Rangers,Cornard United,Downham Town,Saffron Walden Town,Harwich Parkeston,AFC Kempston Rovers,Biggleswade United,Bowers Pitsea,Arlesey Town,Rayners Lane,Everett Rovers,Soul Tower Hamlets,Afc Welwyn,Ilford,Barkingside,Wormley Rovers,Harpenden Town,Colney Heath,Harlow Town,Sporting Bengal United,Northwood,Hutton,Walthamstow,Great Wakering Rovers,Barton Rovers,Cockfosters,Potton United,Basildon United,Hadley,Benfleet,Ardley United,Newport Pagnell Town,North Leigh,Amersham Town,Easington Sports,Bristol Manor Farm,Aylesbury Vale Dynamos,Holyport,Roman Glass St George,Hallen,Tuffley Rovers,Highworth Town,Beaconsfield Sycob,Kidlington,Burnham,Binfield,Royal Wootton,Malmesbury Victoria,Abingdon United,Tring Athletic,Cinderford Town,Horley Town,Afc Varndeanians,Tooting Mitcham United,Bexhill United,Metropolitan Police,Lancing,Larkfield New Hythe,Seaford Town,Horsham Ymca,South Park,Godalming Town,Sutton Athletic,Fisher Athletic,Hollands Blair,Broadbridge Heath,Crawley Down Gatwick,Roffey,Merstham,Kennington,Ashford Town,Sevenoaks Town,Chislehurst Glebe,Phoenix Sports,Knaphill,Corinthian Casuals,Corinthian,Lingfield,Chipstead,Ashford Town Middx,Herne Bay,Broadfields United,Steyning Town,Hythe Dibden,Bemerton Heath Harlequins,Sturminster Newton United,Sherborne Town,Shepton Mallet,Bashley,Cowes Sports,East Cowes Victoria Athletic,Laverstock Ford,Fleet Town,Fareham Town,Brockenhurst,Bradford Town,Hamworthy Recreation,Horndean,Alton Town,Paulton Rovers,Christchurch,Bournemouth Poppies,Buckland Athletic,Bovey Tracey,Sidmouth Town,Wellington Afc,Bideford Afc,Saltash United,Torpoint Athletic,Tavistock Afc,St Blazey,Liskeard Athletic,Billingshurst,Worsbrough Bridge Athletic,Heanor Town,Wick,Little Common,Hallam,Beverley Town,Eastbourne United,Morpeth Town,Barwell,Bootle,St Ives Town,Pontefract Collieries,Three Bridges,Quorn,Flackwell Heath,Cheshunt,Curzon Ashton,Bamber Bridge,Avro,Hyde United,Cleethorpes Town,Alfreton Town,Maldon&Tiptree,Jersey Bulls,Lower Breck,Stockton Town,Stamford AFC,Malvern Town,Bromsgrove Rovers,Halesowen Town,Basford Utd,Whitby Town,Ashton United,Leamington,Ilkeston Town,Leek Town,Bishop's Stortford,Peterborough Sports,Leighton Town,Gorleston,Real Bedford,Royston Town,Biggleswade Town,Lewes,Sittingbourne,Ramsgate,Bracknell Town,Egham Town,Whitehawk,Eastbourne Borough,Yate Town,Dorchester Town,Bishops Cleeve,Poole Town,Bath City,Weymouth,Gosport Borough,Tiverton Town,Havant and Waterlooville,Banbury United,Prescot Cables,Enfield Town,Chichester City,Hungerford Town,Basingstoke Town,Afc Emley,Stourbridge,Carshalton Athletic,Hashtag United,Whyteleafe,Afc Portchester,Kings Lynn,Workington,Walton Hersham,Evesham United,Maidstone United,Merthyr Town,Redcar Athletic,Hemel Hempstead Town,Needham Market,Weston Super Mare,Darlington,Worksop Town,Racing Club Warwick,Billericay Town,Folkestone Invicta,Frome Town,Harborough Town,Heaton Stannington,Hednesford Town,Chester FC,Maidenhead United,Ebbsfleet United,Radcliffe Borough,Southport FC,Taunton Town,Slough Town,Tonbridge Angels,Farnborough Town,Waltham Abbey,AFC Totton,Hebburn Town,Dorking,Hampton & Richmond,Farnham Town,Hanworth Villa,Boreham Wood,Boston United,Carlisle,Tamworth,Gateshead | 0.00% |
| το καλύτερο Η ομάδα του τη νίκη handicap στο σπίτι | Fairford Town,Newhaven,Snodland Town,Whitchurch Alport,Barton Town Old Boys,West Essex,Droitwich Spa,Brislington,Parkgate,Bishop Auckland,Bridlington Town,Kendal Town,Longridge Town,Stafford Rangers,Afc Wolverhampton City,Northampton Sileby Rangers,Boston Town,Retford,Lincoln United,Eastwood Community,Halstead Town,Little Oakley,Mildenhall Town,Takeley,Wallingford Crowmarsh,Penn Tylers Green,Larkhall Athletic,Longlevens,Risborough Rangers,Eastbourne Town,Peacehaven Telscombe,Sheerwater,Bearsted,Baffins Milton Rovers,Hamble Club,Eversley California,Melksham Town,Hartley Wintney,Downton,Barnstaple Town,Street,Bridgwater United,Camberley Town,Haywards Heath Town,Irlam,Worcester City,South Shields,Spennymoor Town,Torquay United,Scarborough,Woking,Scunthorpe United,Altrincham,Tadley Calleva,Crowborough Athletic,Fc United Of Manchester,Alvechurch,Fakenham Town,Felixstowe&Walton United,Kingstonian,Thame United,Dover Athletic,Lutterworth Town,Long Eaton United,Newmarket Town,Dereham Town,Wisbech Town,Dunstable,Frenford,Mangotsfield United,Milton Keynes Irish,Tunbridge Wells,Pagham,Yateley United,Fleetlands,Brixham,Canvey Island,AFC Telford United,Aldershot Town,Cambridge City,Redcar Town,Tadcaster Albion,Holmesdale,Anstey Nomads,Barrow,Hanwell Town | 100.00% |
| το χειρότερο Η ομάδα του τη νίκη handicap στο σπίτι | Wokingham Town,Ascot United,Enfield 1893,White Ensign,Lye Town,Carlisle City,Ashington,Crook Town AFC,Knaresborough Town,Euxton Villa,Litherland Remyca,Thackley,Clitheroe,Nelson,Pershore Town 88,Rugby Borough,Shifnal Town,Sutton United,Chasetown,Knowle,Rugby Town,Mansfield Town,Bottesford Town,Corby Town,Desborough Town,Histon,Brantham Athletic,Baldock Town,Harefield United,North Greenford United,Sawbridgeworth Town,Tilbury,Haringey Borough,Hullbridge Sports,Clapton Community,Didcot Town,Reading Town,Thatcham Town,Beckenham Town,Balham,Midhurst Easebourne,Punjab United,Virginia Water,Deal Town,Whitstable Town,Hassocks,Sutton Common Rovers,Rusthall,Epsom Ewell,Westbury United,Portland United,Petersfield Town,Badshot Lea,Millbrook Hampshire,Willand Rovers,Falmouth Town Afc,Ivybridge Town,Erith Belvedere,Northampton On Chenecks,Littlehampton Town,Stocksbridge Park Steels,Yeovil Town,Marine,Barton,Salisbury City,Bognor Regis Town,Sherwood Colliery,Woodbridge Town,London Lions,Bedfont,Wells City,Redhill,Aveley,Warrington Rylands,Kettering Town,Brackley Town,Uxbridge,Liversedge,Harleston Town,Witham Town,Buxton FC,Cribbs,Forest Row,Faversham Strike Force,Hinckley Afc,Guernsey,Deeping Rangers,Hartpury University,Hackney Wick,Dudley Town,Thetford Town,Hilltop,Thornbury Town,Sheffield Fc,Consett Afc,Whitley Bay,Birtley Town,Penrith AFC,Newcastle Benfield,Guisborough Town,Newton Aycliffe,Frickley Athletic,Garforth Town AFC,Abbey Hey,Chadderton,Wythenshawe Town,Ramsbottom United,Handsworth Parramore,Barnoldswick Town,Keighley Town,Stourport Swifts,Gresley,Winsford United,Congleton Town,Sutton Coldfield Town,Belper United,Sporting Khalsa,Kidsgrove Athletic,Blackstones,Daventry Town,Kimberley Miners Welfare,Newark Town,Grimsby Borough,Skegness Town Afc,Leicester Nirvana,Grantham Town,Loughborough Students,Wroxham,Ely City,Haverhill Rovers,Eynesbury Rovers,Godmanchester Rovers,Stowmarket Town,Kirkley&Pakefield,Lowestoft Town,Cornard United,Harwich Parkeston,Biggleswade United,Ilford,Harpenden Town,Harlow Town,Northwood,Great Wakering Rovers,North Leigh,Easington Sports,Holyport,Highworth Town,Beaconsfield Sycob,Kidlington,Burnham,Royal Wootton,Malmesbury Victoria,Abingdon United,Afc Varndeanians,Bexhill United,Lancing,Horsham Ymca,Godalming Town,Broadbridge Heath,Crawley Down Gatwick,Corinthian,Ashford Town Middx,Herne Bay,Steyning Town,Sherborne Town,Cowes Sports,East Cowes Victoria Athletic,Laverstock Ford,Fleet Town,Horndean,Paulton Rovers,Bournemouth Poppies,Buckland Athletic,Bovey Tracey,Sidmouth Town,Saltash United,Tavistock Afc,Liskeard Athletic,Worsbrough Bridge Athletic,Wick,Little Common,Hallam,Beverley Town,Barwell,Three Bridges,Flackwell Heath,Curzon Ashton,Bamber Bridge,Avro,Cleethorpes Town,Alfreton Town,Lower Breck,Stamford AFC,Whitby Town,Bishop's Stortford,Peterborough Sports,Leighton Town,Sittingbourne,Egham Town,Whitehawk,Bishops Cleeve,Bath City,Gosport Borough,Prescot Cables,Stourbridge,Carshalton Athletic,Hashtag United,Whyteleafe,Walton Hersham,Redcar Athletic,Billericay Town,Frome Town,Harborough Town,Heaton Stannington,Hednesford Town,Maidenhead United,Slough Town,Tonbridge Angels,AFC Totton,Hebburn Town,Farnham Town,Boreham Wood,Boston United,Carlisle | % |
| το καλύτερο Η ομάδα του τη νίκη handicap στα εκτός έδρας | Fairford Town,Newhaven,Snodland Town,Whitchurch Alport,Barton Town Old Boys,West Essex,Droitwich Spa,Brislington,Parkgate,Bishop Auckland,Bridlington Town,Kendal Town,Longridge Town,Stafford Rangers,Afc Wolverhampton City,Northampton Sileby Rangers,Boston Town,Retford,Lincoln United,Eastwood Community,Halstead Town,Little Oakley,Mildenhall Town,Takeley,Wallingford Crowmarsh,Penn Tylers Green,Larkhall Athletic,Longlevens,Risborough Rangers,Eastbourne Town,Peacehaven Telscombe,Sheerwater,Bearsted,Baffins Milton Rovers,Hamble Club,Eversley California,Melksham Town,Hartley Wintney,Downton,Barnstaple Town,Street,Bridgwater United,Camberley Town,Haywards Heath Town,Irlam,Worcester City,South Shields,Spennymoor Town,Torquay United,Scarborough,Woking,Scunthorpe United,Altrincham,Tadley Calleva,Crowborough Athletic,Fc United Of Manchester,Alvechurch,Fakenham Town,Felixstowe&Walton United,Kingstonian,Thame United,Dover Athletic,Lutterworth Town,Long Eaton United,Newmarket Town,Dereham Town,Wisbech Town,Dunstable,Frenford,Mangotsfield United,Milton Keynes Irish,Tunbridge Wells,Pagham,Yateley United,Fleetlands,Brixham,Canvey Island,AFC Telford United,Aldershot Town,Cambridge City,Redcar Town,Tadcaster Albion,Holmesdale,Anstey Nomads,Barrow,Hanwell Town | 100.00% |
| το χειρότερο Η ομάδα του τη νίκη handicap στα εκτός έδρας | Wokingham Town,Ascot United,Enfield 1893,White Ensign,Lye Town,Carlisle City,Ashington,Crook Town AFC,Knaresborough Town,Euxton Villa,Litherland Remyca,Thackley,Clitheroe,Nelson,Pershore Town 88,Rugby Borough,Shifnal Town,Sutton United,Chasetown,Knowle,Rugby Town,Mansfield Town,Bottesford Town,Corby Town,Desborough Town,Histon,Brantham Athletic,Baldock Town,Harefield United,North Greenford United,Sawbridgeworth Town,Tilbury,Haringey Borough,Hullbridge Sports,Clapton Community,Didcot Town,Reading Town,Thatcham Town,Beckenham Town,Balham,Midhurst Easebourne,Punjab United,Virginia Water,Deal Town,Whitstable Town,Hassocks,Sutton Common Rovers,Rusthall,Epsom Ewell,Westbury United,Portland United,Petersfield Town,Badshot Lea,Millbrook Hampshire,Willand Rovers,Falmouth Town Afc,Ivybridge Town,Erith Belvedere,Northampton On Chenecks,Littlehampton Town,Stocksbridge Park Steels,Yeovil Town,Marine,Barton,Salisbury City,Bognor Regis Town,Sherwood Colliery,Woodbridge Town,London Lions,Bedfont,Wells City,Redhill,Aveley,Warrington Rylands,Kettering Town,Brackley Town,Uxbridge,Liversedge,Harleston Town,Witham Town,Buxton FC,Cribbs,Forest Row,Faversham Strike Force,Hinckley Afc,Guernsey,Deeping Rangers,Hartpury University,Hackney Wick,Dudley Town,Thetford Town,Hilltop,Thornbury Town,Sheffield Fc,Consett Afc,Whitley Bay,Birtley Town,Penrith AFC,Newcastle Benfield,Guisborough Town,Newton Aycliffe,Frickley Athletic,Garforth Town AFC,Abbey Hey,Chadderton,Wythenshawe Town,Ramsbottom United,Handsworth Parramore,Barnoldswick Town,Keighley Town,Stourport Swifts,Gresley,Winsford United,Congleton Town,Sutton Coldfield Town,Belper United,Sporting Khalsa,Kidsgrove Athletic,Blackstones,Daventry Town,Kimberley Miners Welfare,Newark Town,Grimsby Borough,Skegness Town Afc,Leicester Nirvana,Grantham Town,Loughborough Students,Wroxham,Ely City,Haverhill Rovers,Eynesbury Rovers,Godmanchester Rovers,Stowmarket Town,Kirkley&Pakefield,Lowestoft Town,Cornard United,Harwich Parkeston,Biggleswade United,Ilford,Harpenden Town,Harlow Town,Northwood,Great Wakering Rovers,North Leigh,Easington Sports,Holyport,Highworth Town,Beaconsfield Sycob,Kidlington,Burnham,Royal Wootton,Malmesbury Victoria,Abingdon United,Afc Varndeanians,Bexhill United,Lancing,Horsham Ymca,Godalming Town,Broadbridge Heath,Crawley Down Gatwick,Corinthian,Ashford Town Middx,Herne Bay,Steyning Town,Sherborne Town,Cowes Sports,East Cowes Victoria Athletic,Laverstock Ford,Fleet Town,Horndean,Paulton Rovers,Bournemouth Poppies,Buckland Athletic,Bovey Tracey,Sidmouth Town,Saltash United,Tavistock Afc,Liskeard Athletic,Worsbrough Bridge Athletic,Wick,Little Common,Hallam,Beverley Town,Barwell,Three Bridges,Flackwell Heath,Curzon Ashton,Bamber Bridge,Avro,Cleethorpes Town,Alfreton Town,Lower Breck,Stamford AFC,Whitby Town,Bishop's Stortford,Peterborough Sports,Leighton Town,Sittingbourne,Egham Town,Whitehawk,Bishops Cleeve,Bath City,Gosport Borough,Prescot Cables,Stourbridge,Carshalton Athletic,Hashtag United,Whyteleafe,Walton Hersham,Redcar Athletic,Billericay Town,Frome Town,Harborough Town,Heaton Stannington,Hednesford Town,Maidenhead United,Slough Town,Tonbridge Angels,AFC Totton,Hebburn Town,Farnham Town,Boreham Wood,Boston United,Carlisle | % |
| το καλύτερο Η ομάδα της αναπηρίας κλήρωση | Thetford Town,Consett Afc,North Shields,Whitley Bay,Easington Colliery,Frickley Athletic,West Didsbury Chorlton,Abbey Hey,Runcorn Town,Dearne District,Barnoldswick Town,Sporting Khalsa,Nantwich Town,Kidsgrove Athletic,Abbey Hulton,Ely City,March Town United,Stowmarket Town,St Neots Town,Cornard United,Downham Town,Northwood,Hutton,Cockfosters,Potton United,North Leigh,Amersham Town,Roman Glass St George,Hallen,Burnham,Corinthian,Lingfield,Herne Bay,Broadfields United,Shepton Mallet,Bashley,Tavistock Afc,St Blazey,Beverley Town,Lower Breck,Stamford AFC,Basford Utd,Whitby Town,Ilkeston Town,Leek Town,Bishop's Stortford,Peterborough Sports,Leighton Town,Royston Town,Sittingbourne,Ramsgate,Bracknell Town,Egham Town,Whitehawk,Dorchester Town,Bishops Cleeve,Poole Town,Bath City,Gosport Borough,Tiverton Town,Prescot Cables,Chichester City,Weston Super Mare,Racing Club Warwick,Billericay Town,Folkestone Invicta,Frome Town,Heaton Stannington,Hednesford Town,Maidenhead United,Radcliffe Borough,Southport FC,Taunton Town,Slough Town,Farnborough Town,AFC Totton,Hebburn Town,Carlisle,Tamworth | 100.00% |
τελευταία ενημέρωση: 05 Nov 2026 22:25

