ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 19-05-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Everton | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | Newcastle United | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Manchester United | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Nottingham Forest | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | AFC Bournemouth | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Aston Villa | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Wolves | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Fulham | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | West Ham United | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cagliari | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Frosinone | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Empoli | |||||||
19 May 2024 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lazio | |||||||
19 May 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Genoa | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sevilla | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Osasuna | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rayo Vallecano | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Real Sociedad | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Celta Vigo | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Almeria | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Girona | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 4 | Real Madrid | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cartagena | |||||||
19 May 2024 15:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Valladolid | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Racing de Ferrol | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | 1. Magdeburg | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Karlsruher SC | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Schalke 04 | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Nurnberg | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Holstein Kiel | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hertha Berlin | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | St Pauli | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Marseille | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Montpellier | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Nice | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Clermont Foot | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Strasbourg | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Paris Saint Germain | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Nantes | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Stade Brestois | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | NEC Nijmegen | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Utrecht | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Go Ahead Eagles | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | SBV Excelsior | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Sittard | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | RKC Waalwijk | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | SC Heerenveen | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ajax Amsterdam | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Twente Enschede | |||||||
Argentina Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gimnasia LP | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Union Santa Fe | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sarmiento Junin | |||||||
19 May 2024 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente | |||||||
19 May 2024 21:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CA Huracan | |||||||
19 May 2024 21:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Tucuman | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | St Gilloise | |||||||
19 May 2024 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Brugge | |||||||
19 May 2024 18:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kortrijk | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 10:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
19 May 2024 12:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Baltika | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Zenit St.Petersburg | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hibernian FC | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | St Johnstone | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Aberdeen | |||||||
Brasil Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:00 | ? - ? | ? - ? | Flamengo | ||||||||
19 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Palmeiras | ||||||||
19 May 2024 20:00 | ? - ? | ? - ? | Bahia | ||||||||
19 May 2024 20:00 | ? - ? | ? - ? | Juventude | ||||||||
19 May 2024 20:00 | ? - ? | ? - ? | Botafogo | ||||||||
19 May 2024 22:30 | ? - ? | ? - ? | Bragantino | ||||||||
19 May 2024 22:30 | ? - ? | ? - ? | Internacional | ||||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Randers FC | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | IFK Norrkoping | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | AIK Solna | |||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Elfsborg | |||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Kalmar FF | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Los Angeles Galaxy | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Saint Louis City | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Washington DC United | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | New York Red Bulls | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Philadelphia Union | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Montreal Impact | |||||||
19 May 2024 01:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Sporting Kansas City | |||||||
19 May 2024 01:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Columbus Crew | |||||||
19 May 2024 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dallas | |||||||
19 May 2024 01:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Portland Timbers | |||||||
19 May 2024 02:30 | FT | 5 - 3 | 2 - 2 | Colorado Rapids | |||||||
19 May 2024 03:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orlando City | |||||||
19 May 2024 03:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hradec Kralove | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | FK Baumit Jablonec | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Mfk Karvina | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bohemians 1905 | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Orebro | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Varbergs BoIS FC | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | KuPS | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lahti | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | |||||||
Brasil Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Avai | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Brusque | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ituano Sp | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceara | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chivas Guadalajara | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:10 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Alvarado Mar Del Plata | |||||||
19 May 2024 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Defensores de Belgrano | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Maritimo | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Desportivo de Tondela | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Leixoes | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | CD Mafra | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Uniao Leiria | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Daegu FC | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | |||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Tokyo Verdy | |||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Kawasaki Frontale | |||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vissel Kobe | |||||||
19 May 2024 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Consadole Sapporo | |||||||
19 May 2024 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Albirex Niigata Japan | |||||||
Japanese League Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | |||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
19 May 2024 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Vegalta Sendai | |||||||
Russian First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Spartak Kostroma | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Avangard | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Novosibirsk | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rotor Volgograd | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Volga Ulyanovsk | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Khimik Dzerzhinsk | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Irtysh 1946 Omsk | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chayka K Sr | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Veles Moscow | |||||||
Greece National A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lamia | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | PAOK Saloniki | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Olympiakos | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Indonesia Super Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Madura United | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Zorya | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Shakhtar Donetsk | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Polessya Zhitomir | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Kolos Kovalivka | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | PFC Oleksandria | |||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Obolon Kiev | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Universitaea Cluj | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Steaua Bucuresti | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | LASK Linz | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Sukhothai | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Bangkok Glass Pathum | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Port | |||||||
HongKong ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hong Kong U23 | |||||||
19 May 2024 08:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Leeman | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Hong Kong FC | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Zalaegerszegi TE | |||||||
19 May 2024 19:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ujpesti TE | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Legia Warszawa | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lech Poznan | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 09:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Pahang | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hnk Gorica | |||||||
19 May 2024 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Rijeka | |||||||
Egypt Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Pyramids | |||||||
19 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Al Ahly | ||||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 18:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Ludogorets Razgrad | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | NK Maribor | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ask Bravo | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Shakhter Soligorsk | |||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tobol Kostanai | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kairat Almaty | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Phù Đổng Ninh Bình | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Đồng Nai | |||||||
19 May 2024 13:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Đồng Tâm Long An | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nomme United | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Levadia Tallinn | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Bkma | |||||||
Andorra Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Cf Esperanca | |||||||
19 May 2024 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Coloma | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 7 - 0 | 6 - 0 | Atletic America | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Inter Club Escaldes | |||||||
19 May 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ce Carroi | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Univ De Vinto | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Aurora | |||||||
19 May 2024 22:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Real Tomayapo | |||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 21:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Csyd Mixco | |||||||
El Salvador Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 02:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alianza | |||||||
19 May 2024 02:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Isidro Metapan | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Anyang | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Busan I'Park | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Gimpo Fc | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Delfin SC | |||||||
19 May 2024 21:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Universidad Catolica Quito | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | |||||||
19 May 2024 16:25 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spyris Kaunas | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Riga Fc | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Liepajas Metalurgs | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Odra Opole | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | GKS Tychy | |||||||
19 May 2024 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Arka Gdynia | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
19 May 2024 23:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Deportivo Pereira | |||||||
Russia Div 2 West ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 10:00 | ? - ? | ? - ? | Dynamo St | ||||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chertanovo Moscow | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Yenisey 2 Krasnoyarsk | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Vladimir | |||||||
England U21 Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chelsea U21 | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Brisbane Roar Am | |||||||
19 May 2024 07:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rochedale Rovers | |||||||
Georgia Pirveli Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Kolkheti Khobi | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aragvi Dusheti | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Spaeri | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gareji Sagarejo | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sc Sagamihara | |||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vanraure Hachinohe | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Neftchi Fargona | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 5 - 3 | 2 - 2 | Sogdiana Jizak | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Trollhattan | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tvaakers IF | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Norrby IF | |||||||
Jordan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Ahli | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maan | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Moghayer Al Sarhan | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 0 | Sahab Sc | |||||||
Finland Ykkonen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pallokerho 35 | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Japs | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Merlo | |||||||
19 May 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | San Martin Burzaco | |||||||
19 May 2024 21:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Telavi | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Torpedo Kutaisi | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Universidad Central Venezuela | |||||||
19 May 2024 22:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Angostura | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Araz Nakhchivan | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Makhachkala B | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubin Yalta | |||||||
Russia Div 2 Center ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Oryol | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ska Khabarovsk 2 | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kvant Obninsk | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Vladivostok | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Strogino Moscow | |||||||
Australia Victorian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Altona Magic | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 20:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Cerro Porteno | |||||||
19 May 2024 22:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sportivo Luqueno | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Real Betis B | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sd Formentera | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Orihuela CF | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Guijuelo | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Utebo | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Zaragoza B | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Manchego Ciudad | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lleida | |||||||
19 May 2024 18:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sant Andreu | |||||||
Libya League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Al Suqoor Lby | |||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Sadaqa | |||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Morooj | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 0 | Slavia Kromeriz | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sigma Olomouc B | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Opava | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pribram | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lisen | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Vasalunds IF | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sollentuna United FF | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Stockholm Internazionale | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Karlbergs BK | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalist Kharkiv | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Dynamos Fc | ||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Simba Bhora | |||||||
19 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Green Fuel | ||||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
Serbia Prva Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sloboda Uzice Sevojno | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mladost Novi Sad | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Tallinn | |||||||
19 May 2024 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Paide Linnameeskond B | |||||||
19 May 2024 10:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Flora Tallinn Ii | |||||||
Bahrain Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Al Ahli Bhr | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al-Najma | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sitra | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Busaiteen | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Al Khaldiya | |||||||
Hungary NB 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Csakvari Tk | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pecs | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Ajka | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Gyirmot Se | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Kozarmisleny Se | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bvsc | |||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Bistrica | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | ND Ilirija 1911 | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dravinja Kostroj | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | NK Krka | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Primorje | |||||||
FYR Macedonia Prva liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sileks | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 5 - 3 | 1 - 2 | FK Makedonija | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | |||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Korzo Prilep | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tikves Kavadarci | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Fk Rinija Gostivar | ||||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chuncheon Citizen | |||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mokpo City | |||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Daegu Fc Ii | |||||||
England Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Crewe Alexandra | |||||||
Australia Victorian Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Northcote City | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 09:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Fk Loko Vltavin | |||||||
19 May 2024 09:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Unicov | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Skanstes Sk | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ogre United | |||||||
Ireland - FAI Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Villa | |||||||
African Youth Cup U17 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Burkina Faso U17 | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Niger U17 | |||||||
Japan Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Nữ Shizuoka Sangyo University | |||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Diavorosso Hiroshima Womens | |||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fujizakura Yamanashi Womens | |||||||
Albania Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Flamurtari | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
Nigeria Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Niger Tornadoes | |||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Sporting Lagos | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Enyimba International | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bendel Insurance | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Gombe United | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Akwa United | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Doma United | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Remo Stars | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Kwara United | ||||||||
HongKong 1st Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 5 - 4 | 2 - 3 | Eastern District Sa | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Wong Tai Sin District Rsc | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 0 | Shatin Sports | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | South China | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |||||||
19 May 2024 19:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hutnik Krakow | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zaglebie Lubin Youth | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Lech Poznan Youth | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Polonia Warszawa Youth | |||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Cracovia Krakow Youth | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Comerciantes Unidos | |||||||
19 May 2024 21:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Alianza Atletico | |||||||
Tunisia Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Es Jerba Midoun | |||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | As Gabes | |||||||
19 May 2024 14:30 | ? - ? | ? - ? | C. A. Bizertin | ||||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Jeunesse Sportive Omrane | |||||||
Italian Campionato Primavera ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 10:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Sassuolo Calcio Youth | |||||||
19 May 2024 10:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | AC Milan U19 | |||||||
19 May 2024 10:00 | FT | 3 - 5 | 0 - 3 | Cagliari Youth | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 04:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Glenorchy Knights | |||||||
Oman ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sur Club | |||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dhufar | |||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | AL-Nahda | |||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bahla | |||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Oman Club | |||||||
19 May 2024 16:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sohar Club | |||||||
Iran League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:45 | ? - ? | ? - ? | Fajr Sepasi | ||||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | O Higgins | |||||||
19 May 2024 22:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Palestino | |||||||
Macao Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Benfica De Macau | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 1 - 7 | 1 - 4 | Chao Pak Kei | |||||||
Mexico Primera Divison A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cancun | |||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bravos Do Maquis | ||||||||
19 May 2024 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Yokogawa Musashino | |||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Tochigi City | |||||||
19 May 2024 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Verspah Oita | |||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sony Sendai FC | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Hartford Athletic | |||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Monterey Bay | |||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Carolina RailHawks | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Tulsa Roughneck | |||||||
19 May 2024 03:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Orange County Fc | |||||||
19 May 2024 03:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Louisville City | |||||||
19 May 2024 03:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Miami | |||||||
Paraguay Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Carapegua | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pastoreo | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 01:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Deportes Santa Cruz | |||||||
19 May 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cd Magallanes | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Curico Unido | |||||||
Belarus Pershaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Energetik Bgu Minsk | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Volna Pinsk | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Maxline Vitebsk | |||||||
HongKong 2st Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kwun Tong Fa | |||||||
19 May 2024 06:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kwai Tsing District Fa | |||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Tuen Mun Progoal | |||||||
19 May 2024 09:45 | ? - ? | ? - ? | Convoy Sun Hei | ||||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Monaro Panthers | |||||||
19 May 2024 06:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Yoogali Sc | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 05:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cooks Hill United | |||||||
19 May 2024 05:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Charleston City Blues | |||||||
19 May 2024 05:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Edgeworth Eagles | |||||||
Nicaragua Apertura league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 02:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Esteli | |||||||
Italy C1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Juve Stabia | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Us Fiorenzuola | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Recanatese | |||||||
19 May 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nuova Monterosi | |||||||
19 May 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Virtus Francavilla | |||||||
Italy Serie D ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Bassano | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sambenedettese | |||||||
19 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Reggina | ||||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Cavese | |||||||
19 May 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Acd Campodarsego | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nardo | |||||||
Brasileiro ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 20:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sao Bernardo | |||||||
19 May 2024 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tombense | |||||||
19 May 2024 20:30 | ? - ? | ? - ? | Caxias Rs | ||||||||
19 May 2024 23:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | ABC RN | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:30 | ? - ? | ? - ? | Angel City Fc Womens | ||||||||
19 May 2024 02:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Racing Louisville Womens | |||||||
19 May 2024 22:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cd Anguiano | |||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leganes B | |||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | L'Hospitalet | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Lealtad | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CD Ebro | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cazalegas | |||||||
19 May 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sd Laredo | |||||||
19 May 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cd Azuaga | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Jaen CF | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd Coria | |||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Toledo | |||||||
USA National Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Greenville Triumph | |||||||
19 May 2024 00:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Chattanooga Red Wolves | |||||||
19 May 2024 23:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Forward Madison | |||||||
Germany Regionalliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vsg Altglienicke | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Berlin AK 07 | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Rot-weiss Erfurt | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Zfc Meuselwitz | |||||||
19 May 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fsv Zwickau | |||||||
Australia New South Wales League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Inner West Hawks | |||||||
Chile Primera D ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 17:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Real San Joaquin | |||||||
19 May 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportes Concepcion | |||||||
19 May 2024 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Concon National | |||||||
QLD Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 07:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Brisbane Strikers | |||||||
19 May 2024 09:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Mitchelton | |||||||
Australian cloth ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 09:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Acacia Ridge | |||||||
France Youth U19 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Lille U19 | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Montpellier U19 | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Lyonnais U19 | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Racing Club Montevideo | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cerro Montevideo | |||||||
19 May 2024 21:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cerro Largo | |||||||
Uruguay Segunda ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Albion Fc Uru | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ca Juventud De Las Piedras | |||||||
19 May 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Colon Fc Uru | |||||||
19 May 2024 19:30 | ? - ? | ? - ? | Plaza Colonia | ||||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pitea If Womens | |||||||
Venezuela Segunda Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 20:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Urena Sc | |||||||
19 May 2024 21:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Real Frontera | |||||||
Denmark - 2.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | HIK | |||||||
Austrian 3.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sc Schwaz | |||||||
Switzerland - 2.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Portalban/gletterens | |||||||
Czech Group D League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 09:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dalnice Sperice | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Prerov | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bohumin | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:50 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hnk Vukovar 91 | |||||||
19 May 2024 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dugopolje | |||||||
Estonia Teine Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 10:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Nomme Jk Kalju Ii | |||||||
19 May 2024 10:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
Kenya Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nairobi Star City | |||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Sofapaka | |||||||
19 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Bidco United | ||||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Costa Del Este | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Kuktosh | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Eskhata | |||||||
South Africa First League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Mm Platinum | ||||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Maritzburg United | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Venda | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orbit College | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pretoria Callies | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hungry Lions | |||||||
19 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Baroka | |||||||
19 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Casric Stars | ||||||||
Chinese Taipei Intercity League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Taichung Futuro | |||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Athletic Club Taipei | |||||||
19 May 2024 11:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Hang Yuen | |||||||
Canadian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 00:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | York 9 | |||||||
CAF Confederation Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
UAE Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Dubai United | |||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Gulf United | |||||||
19 May 2024 15:10 | ? - ? | ? - ? | Al Rams | ||||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Taawon | |||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Oruba Uae | |||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | City | |||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Thaid | |||||||
19 May 2024 15:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dabba Al-Fujairah | |||||||
Qatar Prince Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Qatar SC | |||||||
Peru Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 21:15 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Molinos El Pirata | |||||||
Ghana Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Karela United | ||||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Heart Of Lions | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Aduana Stars | |||||||
19 May 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Tamale United | |||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bibiani Gold Stars | ||||||||
19 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bofoakwa Tano | ||||||||
Jamaica Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 May 2024 21:10 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Arnett Gardens |
Σύνολο αγώνων: 514
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):