Romania Cup Βαθμολογία συνεδρία 2020-2021
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
- Βαθμολογία
- Στοίχημα Odds
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
- Πρωτοσέλιδα αγώνα
- σύνδεση τον SopCast
- ζωντανή TV, το live streaming
- livescore
View by group
No found any group in this round !
Time start | Round | Home FC | FT | HT | Away FC | Match analysis |
09/22/2020 - 07:30 | 96750 | Sporting Rosiorii | 0 - 3 | 0 - 0 | Alexandria | |
09/22/2020 - 07:30 | 96750 | Tunari | 0 - 3 | 0 - 2 | Afumati | |
09/22/2020 - 07:30 | 96750 | Sanmartin | 2 - 2 | 1 - 2 | Luceafarul Oradea | |
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[6-5] | ||||||
09/22/2020 - 07:30 | 96750 | Otelul Galati | 0 - 1 | 0 - 0 | Csm Focsani | |
09/22/2020 - 07:30 | 96750 | Unirea Dej | 7 - 0 | 2 - 0 | Gloria Bistrita | |
09/22/2020 - 07:30 | 96750 | Industria Galda | 0 - 3 | 0 - 0 | Unirea Alba Iulia | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Olimpic Zarnesti | 0 - 3 | 0 - 0 | Municipal Brasov | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Viitorul Daesti | 5 - 0 | 1 - 0 | Acs Flacara Horezu | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Unirea Bascov | 0 - 3 | 0 - 0 | Vedita Colonesti | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Acs Ghiroda | 4 - 1 | 1 - 1 | Corvinul Hunedoara | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Crisul Chisineu Cris | 0 - 2 | 0 - 1 | Soimii Lipova | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Cs Gloria Lunca Teuz Cermei | 3 - 1 | 0 - 0 | Progresul Pecica | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Unirea Ungheni | 0 - 1 | 0 - 0 | Odorheiu Secuiesc | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Metalurgistul Cugir | 3 - 4 | 0 - 0 | Viitorul Selimbar | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Pucioasa | 2 - 1 | 0 - 0 | Csm Flacara Moreni | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Metalul Buzau | 2 - 2 | 0 - 0 | Blejoi Vispesti | |
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[7-6] | ||||||
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Csa Steaua Bucureti | 0 - 1 | 0 - 0 | Gloria Popesti-leordeni | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Agricola Borcea | 3 - 1 | 0 - 0 | Inainte Modelu | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Victoria Cumpana | 0 - 3 | 0 - 0 | Csa Axiopolis Sport Cernavoda | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Husana Husi | 2 - 1 | 1 - 1 | Sporting Liesti | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Csm Bacau | 0 - 4 | 0 - 4 | Ceahlaul Piatra Neamt | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Somuz Falticeni | 3 - 0 | 0 - 0 | Bucovina Radauti | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Dacia Unirea Braila | 4 - 1 | 0 - 0 | Viitorul Ianca | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Pascani | 0 - 0 | 0 - 0 | Stiinta Miroslava | |
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-2] | ||||||
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Pobeda Star Bisnov | 0 - 0 | 0 - 0 | Csc Dumbravita | |
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-1] | ||||||
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Sighetu Marmatie | 1 - 2 | 1 - 1 | Sportul Simleu | |
09/22/2020 - 07:30 | round 2 | Recolta Gheorghe Doja | 2 - 3 | 0 - 0 | Faurei |
Βαθμολογικό πίνακα χρόνο ενημέρωση: 06/15/2024 - 16:53
Στατιστικά στοιχεία από τις τελευταίες Βαθμολογίες | ||
Παιχνίδια που παίζονται | 98 | 32.67% |
Παιχνίδια Unplayed | 202 | 67.33% |
εντός έδρας νίκη | 33 | 33.67% |
Ισοπαλίες | 19 | 19% |
Νίκη εκτός έδρας | 45 | 45.92% |
Σύνολο τερμάτων | 293 | μέσος όρος 2.99 Γκολ/πρόγραμμα |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 129 | μέσος όρος 1.32 Γκολ/πρόγραμμα |
ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 164 | μέσος όρος 1.67 Γκολ/πρόγραμμα |
καλύτερο επίθεση Team | Universitaea Cluj | 16 Γκολ |
Home καλύτερο επίθεση Team | Acs Ghiroda | 14 Γκολ |
Away καλύτερο επίθεση Team | Universitaea Cluj | 13 Γκολ |
χειρότερο επίθεση Team | Steaua Bucuresti, Otelul Galati, CFR Cluj, Brasov, Pandurii, Viitorul Constanta, SC Bacau, Acs Foresta Suceava, CS Mioveni, Voluntari, Csm Ramnicu Sarat, Sporting Rosiorii, Pascani, Scm Argesul Pitesti, Cs Aerostar Bacau, Sepsi, Ariesul 1907, Unirea Bascov, Minaur Baia Mar | 0 Γκολ |
Home χειρότερο επίθεση Team | Gaz Metan Medias, Rapid Bucuresti, Steaua Bucuresti, Otelul Galati, CFR Cluj, Brasov, Pandurii, UTA Arad, Gloria Buzau, Unirea Alba Iulia, Viitorul Constanta, ACS Poli Timisoara, Botosani, Unirea 2004 Slobozia, Clinceni, SC Bacau, Acs Foresta Suceava, CS Mioveni, Sporting | 0 Γκολ |
Away χειρότερο επίθεση Team | Steaua Bucuresti, Otelul Galati, CFR Cluj, Farul Constanta, Brasov, Pandurii, Viitorul Constanta, Politehnica Iasi, SC Bacau, Acs Foresta Suceava, Dacia Unirea Braila, CS Mioveni, Voluntari, Csm Ramnicu Sarat, Sporting Rosiorii, Pascani, Scm Argesul Pitesti, Metaloglobus, | 0 Γκολ |
καλύτερο άμυνα Team | Brasov, Botosani, SC Bacau, Csm Ramnicu Sarat, Pascani, Ariesul 1907, Css Slatina, Oltenita, Asf Zarnesti, Pobeda Star Bisnov | 0 Γκολ |
Home καλύτερο άμυνα Team | Dinamo Bucuresti, Gaz Metan Medias, Rapid Bucuresti, Steaua Bucuresti, CFR Cluj, Brasov, Pandurii, UTA Arad, Gloria Buzau, Viitorul Constanta, Politehnica Iasi, ACS Poli Timisoara, Botosani, Unirea 2004 Slobozia, Clinceni, SC Bacau, Acs Foresta Suceava, CS Mioveni, CS Univ | 0 Γκολ |
Away καλύτερο άμυνα Team | Otelul Galati, Farul Constanta, Brasov, Universitatea Craiova, Ceahlaul Piatra Neamt, Unirea Alba Iulia, Botosani, SC Bacau, Dacia Unirea Braila, Gloria Popesti-leordeni, Voluntari, Ripensia Timisoara, Csm Ramnicu Sarat, Sporting Rosiorii, Pascani, Metaloglobus, Chindia | 0 Γκολ |
χειρότερο άμυνα Team | Husana Husi | 10 Γκολ |
Home χειρότερο άμυνα Team | Husana Husi | 10 Γκολ |
Away χειρότερο άμυνα Team | Acs Gloria Bistrita | 7 Γκολ |
συνεδρία
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
γύρος
Πρωταθλήματος (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):