足球赛程 12-04-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
时间 | Minute | 主 | 完场 | 半场 | 客 | 分析 | |||||
England Championship 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Leicester City | |||||||
Italy Serie A 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Salernitana | |||||||
Italy Serie B 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Catanzaro | |||||||
Spanish La Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Celta Vigo | |||||||
Spain Segunda Division B 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Espanyol | |||||||
Germany Bundesliga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Union Berlin | |||||||
Germany Bundesliga 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Kaiserslautern | |||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Hansa Rostock | |||||||
French Ligue 1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lens | |||||||
Portugal Primera Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Sporting Lisbon | |||||||
Eredivisie 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Volendam | |||||||
International Friendly 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 12:45 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Balestier Khalsa FC | |||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Sharjah | |||||||
Copa Sudamericana 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sportivo Luqueno | |||||||
12 Apr 2024 01:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Alianza Petrolera | |||||||
12 Apr 2024 03:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Belgrano | |||||||
Argentina Primera Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boca Juniors | |||||||
12 Apr 2024 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boca Juniors | |||||||
Belgium Jupiler League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Standard Liege | |||||||
Denmark SAS Ligaen 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Viborg | |||||||
Iceland Premier Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | KR Reykjavik | |||||||
Ireland Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Derry City | |||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Patrick's | |||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Bohemians | |||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Galway United | |||||||
12 Apr 2024 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
Sweden Superettan 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Skovde AIK | |||||||
Finland Veikkausliga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ekenas IF Fotboll | |||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SJK Seinajoki | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | AC Oulu | |||||||
Turkey Super Lig 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sivasspor | |||||||
Gouden Gids Divisie 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Dordrecht 90 | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Helmond Sport | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | MVV Maastricht | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Telstar | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Roda JC Kerkrade | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Jong AZ | |||||||
Argentina Primera B Nacional 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 22:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes Rio Cuarto | |||||||
Australia League A 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Melbourne Victory FC | |||||||
12 Apr 2024 10:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Macarthur | |||||||
Copa Libertadores 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Liverpool P. | |||||||
12 Apr 2024 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nacional Montevideo | |||||||
J-League Division 1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | |||||||
Iran Pro League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Peykan | |||||||
12 Apr 2024 15:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nassaji Mazandaran | |||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Tehran | |||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sanat-Naft | |||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gol Gohar | |||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Foolad Khozestan | |||||||
12 Apr 2024 15:50 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Zob Ahan | |||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Malavan | |||||||
Cyprus 1 Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Othellos Athienou | |||||||
Romania - Division A 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Hermannstadt | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Farul Constanta | |||||||
Austria 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Red Bull Salzburg | |||||||
Poland 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Korona Kielce | |||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Ruch Chorzow | |||||||
India 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Trau | |||||||
12 Apr 2024 14:30 | ? - ? | ? - ? | Neroca | ||||||||
Croatia 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
Bulgaria 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Botev Vratsa | |||||||
12 Apr 2024 18:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
Slovakia 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
Belarus Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
Wales Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bala Town | |||||||
Bosnia Premijer Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | NK Siroki Brijeg | |||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sloga Doboj | |||||||
Switzerland Challenge League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Aarau | |||||||
12 Apr 2024 19:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vaduz | |||||||
Denmark 1.Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 5 - 3 | 1 - 2 | B93 Copenhagen | |||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Horsens | |||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Aalborg BK | |||||||
Armenia Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Alashkert | |||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ararat Yerevan | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 00:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | The Strongest | |||||||
Latvia - 1. Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Tukums-2000 | |||||||
Poland - 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gornik Leczna | |||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Arka Gdynia | |||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stal Rzeszow | |||||||
Austria Erste Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | First Vienna | |||||||
12 Apr 2024 17:10 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Stripfing | |||||||
12 Apr 2024 17:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Grazer AK | |||||||
12 Apr 2024 17:10 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Trenkwalder Admira | |||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Leoben | |||||||
England U21 Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Chelsea U21 | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | West Ham United U21 | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nottingham Forest U21 | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | West Bromwich U21 | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Blackburn Rovers U21 | |||||||
12 Apr 2024 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Liverpool U21 | |||||||
Ukraine U21 Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mynai U21 | |||||||
12 Apr 2024 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Kryvbas U21 | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Kyiv U21 | |||||||
Scotland Championship 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Dundee United | |||||||
Belgium - 2e Klasse 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Royal Fc Liege | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Francs Borains | |||||||
Sweden Div 1 Sodra 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Eskilsminne IF | |||||||
Georgia Primera Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kolkheti Poti | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Batumi | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zira | |||||||
Australia Victorian Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Heidelberg United | |||||||
12 Apr 2024 10:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Green Gully Cavaliers | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Avondale Heights | |||||||
French Nationa League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Goal | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Epinal | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Le Mans | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Red Star 93 | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Versailles 78 | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rouen | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sochaux | |||||||
Paraguayan Primera Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sol De America | |||||||
Ireland Division 1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Finn Harps | |||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Wexford Youths | |||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kerry | |||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cork City | |||||||
Turkey 2 Ligi A 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Eyupspor | |||||||
Russia Youth Championship League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow Youth | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 2 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Orenburg Youth | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Fk Rostov Youth | |||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | |||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Strogino Moscow Youth | |||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Sparta Praha B | |||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sigma Olomouc B | |||||||
Israel Leumit League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Umm Al Fahm | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Maccabi Herzliya | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Hapoel Rishon Letzion | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Acco | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Afula | |||||||
Ukraine Division 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 10:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
12 Apr 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | |||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nyva Buzova | |||||||
Iceland Cup 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kf Fjallabyggdar | |||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Ulfarnir | |||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Magni | |||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Grindavik | |||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Kari Akranes | |||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Arbaer | |||||||
12 Apr 2024 20:15 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Haukar | |||||||
12 Apr 2024 21:30 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Ymir | |||||||
Czech Republic U19 League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Synot Slovacko U19 | |||||||
Lithuania - 2. Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Banga Gargzdai B | |||||||
Moldova Division 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Victoria Bardar | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheriff B | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Real Succes | |||||||
Slovenia 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Tabor Sezana | |||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Bilje | |||||||
Slovakia 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | KFC Komarno | |||||||
Uzbekistan Cup 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Pakhtakor Tashkent | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Sirdaryo Fa | |||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Qizilqum Zarafshon | |||||||
12 Apr 2024 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dostlik Tashkent | |||||||
Australia Victorian Division 1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Melbourne Heart Youth | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Ceska Lipa | |||||||
Kazakhstan Division 1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 10:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Altay Spor Kulubu | |||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Akzhayik Oral | |||||||
Korea Women's League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Nữ Hyundai Steel Redangels | |||||||
German 3. Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SV Waldhof Mannheim | |||||||
German Frauen Bundesliga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rb Leipzig Womens | |||||||
England U21 Professional Development League 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Hull City U21 | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fleetwood Town U21 | |||||||
India Super League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Kerala Blasters | |||||||
Poland 3. Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Polonia Bytom | |||||||
Peru Primera Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Cienciano | |||||||
Italian Campionato Primavera 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Inter Milan U19 | |||||||
Lebanon 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Hikma | |||||||
Israel State League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Kaukab | |||||||
12 Apr 2024 09:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | As Ashdod | |||||||
12 Apr 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Herzliya | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Kiryat Yam Sc | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Ironi Nesher | |||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Nujeidat Ahmed | |||||||
12 Apr 2024 11:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Tzeirey Kafr Kana | |||||||
12 Apr 2024 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Shaarayim | |||||||
12 Apr 2024 11:35 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Kfar Shalem | |||||||
12 Apr 2024 11:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Baka El Garbiya | |||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Sport Club Dimona | |||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ms Tseirey Taybe | |||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ms Hapoel Lod | |||||||
12 Apr 2024 14:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Shimshon Kafr Qasim | |||||||
Algeria CUP 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 7 - 0 | 1 - 0 | Rapid Club De Bougaa | |||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Es Mostaganem | |||||||
Northern Ireland Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Linfield FC | |||||||
Macao Division 1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Lun Lok | |||||||
Mexico Primera Divison A 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 02:05 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Correcaminos Uat | |||||||
12 Apr 2024 04:05 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Club Chivas Tapatio | |||||||
Bulgaria Division 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Dobrudzha | |||||||
United Soccer League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 00:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
Paraguay Division 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 22:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 De Febrero | |||||||
Chile Primera B 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 20:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Deportes Limache | |||||||
Malta Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Marsaxlokk | |||||||
Belarus Pershaya Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Belarus U17 | |||||||
Australia New South Wales Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sutherland Sharks | |||||||
South Africa League Cup 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mamelodi Sundowns | |||||||
Italy C1 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 19:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Us Fiorenzuola | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 21:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Las Palmas Atletico | |||||||
Germany Regionalliga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | TSV Aubstadt | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Aschaffenburg | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Eintr. Bamberg | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Greifswalder Sv 04 | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zfc Meuselwitz | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 5 | 3 - 2 | 08 Homburg | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Bahlinger SC | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sv Rodinghausen | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Eimsbutteler Tv | |||||||
Australia New South Wales League 2 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 3 | Bankstown United | |||||||
Australia Victoria State League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 10:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | North Sunshine Eagles | |||||||
12 Apr 2024 10:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Altona City | |||||||
12 Apr 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Essendon Royals | |||||||
Germany Oberliga NOFV 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | BSV Rehden | |||||||
Australian cloth 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Centenary Stormers | |||||||
French Championnat Amateur 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Beauvais | |||||||
12 Apr 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Stade Briochin | |||||||
Uruguay Segunda 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 16:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Plaza Colonia | |||||||
Denmark - 2.Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Roskilde | |||||||
Denmark - 4.Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Bronshoj | |||||||
Austrian 3.Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Wolfurt | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Tsv St Johann | |||||||
Austria Landesliga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fv Austria Xiii | |||||||
12 Apr 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Usk Anif | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Usv Scheiblingkirchen Warth | |||||||
12 Apr 2024 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Siegendorf | |||||||
Romania - Liga 3 Seria 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Acs Viitorul Cluj | |||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Acs Flacara Horezu | |||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Baile Felix | |||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Acs Cozia Calimanesti | |||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Viitorul Daesti | |||||||
Croatia 2 HNL 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 13:50 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dubrava Tim Kabel | |||||||
Slovenia U19 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Domzale U19 | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Khosilot Parkhar | |||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Regar-TadAZ Tursunzoda | |||||||
Australia New South Wales Super League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Canterbury Bankstown | |||||||
Tanzania Premier League 赛程 |
|||||||||||
12 Apr 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kmc |
节目总数: 245
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
联盟 (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):