ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 03-10-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Aston Villa | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Brentford | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Leicester City | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Manchester City | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lazio | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Udinese | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Spezia | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Empoli | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Napoli | |||||||
03 Oct 2021 19:45 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | AC Milan | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Como | |||||||
03 Oct 2021 15:15 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Vicenza | |||||||
03 Oct 2021 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Perugia | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo | |||||||
03 Oct 2021 15:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Madrid | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Sociedad | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Betis | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sevilla | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Ud Ibiza | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
03 Oct 2021 17:15 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Cartagena | |||||||
03 Oct 2021 17:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Mirandes | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Lugo | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Union Berlin | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Eintr Frankfurt | |||||||
03 Oct 2021 18:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Bayer Leverkusen | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Darmstadt | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Dresden | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Paris Saint Germain | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bordeaux | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | ES Troyes AC | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Clermont Foot | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Metz | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Marseille | |||||||
03 Oct 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lyon | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Desportivo de Tondela | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Portimonense | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Gil Vicente | |||||||
03 Oct 2021 20:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Boavista | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | AZ Alkmaar | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Utrecht | |||||||
03 Oct 2021 15:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sparta Rotterdam | |||||||
Argentina Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:15 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Independiente | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sarmiento Junin | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
03 Oct 2021 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Boca Juniors | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Club Brugge | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Zulte-Waregem | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gent | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Genk | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ural Yekaterinburg | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sochi | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Spartak Moscow | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Rostov | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Celtic | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hibernian FC | |||||||
Brasil Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Internacional | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sao Paulo | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Atletico Paranaense | |||||||
03 Oct 2021 22:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Juventude | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Nordsjaelland | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sonderjyske | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Aarhus AGF | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Brondby | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viborg | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Djurgardens | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | IK Sirius FK | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Hacken | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Hammarby | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mjallby AIF | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Atlanta United | |||||||
03 Oct 2021 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Washington DC United | |||||||
03 Oct 2021 00:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | New York Red Bulls | |||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Minnesota United | |||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | San Jose Earthquakes | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nashville Sc | |||||||
03 Oct 2021 21:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Houston Dynamo | |||||||
03 Oct 2021 21:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Chicago Fire | |||||||
03 Oct 2021 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Columbus Crew | |||||||
03 Oct 2021 22:50 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Miami | |||||||
Norway Tippeligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bodo Glimt | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Haugesund | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Brann | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Stromsgodset | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Molde | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rosenborg | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Baumit Jablonec | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Banik Ostrava | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavia Praha | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | AFC United | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | GIF Sundsvall | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Norrby IF | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Falkenbergs FF | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | KTP Kotka | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | HIFK | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AC Oulu | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | SJK Seinajoki | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hatayspor | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Altay Spor Kulubu | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Kasimpasa | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Galatasaray | |||||||
Brasil Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vila Nova (GO) | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
03 Oct 2021 22:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Vasco da Gama | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:06 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mazatlan | |||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atlas | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Queretaro FC | |||||||
03 Oct 2021 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pumas UNAM | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:15 | FT | 6 - 2 | 1 - 1 | Sion | |||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | Young Boys | |||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Luzern | |||||||
England FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chertsey Town | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Varzim | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Chaves | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | CD Mafra | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SC Covilha | |||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rio Ave | |||||||
03 Oct 2021 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | SC Farense | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Seongnam FC | |||||||
03 Oct 2021 08:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Daegu FC | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
03 Oct 2021 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | |||||||
03 Oct 2021 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cerezo Osaka | |||||||
Japanese League Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 4 - 4 | 2 - 1 | Mito Hollyhock | |||||||
03 Oct 2021 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Tokyo Verdy | |||||||
03 Oct 2021 06:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
03 Oct 2021 06:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
03 Oct 2021 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
03 Oct 2021 06:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Omiya Ardija | |||||||
03 Oct 2021 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Jubilo Iwata | |||||||
Russian First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Alania | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kuban | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Moscow | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Veles Moscow | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dolgiye Prudy | |||||||
Greece National A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | AEK Athens | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Pas Giannina | |||||||
03 Oct 2021 16:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | PAOK Saloniki | |||||||
03 Oct 2021 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Panathinaikos | |||||||
03 Oct 2021 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lamia | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Hadera | |||||||
03 Oct 2021 18:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | |||||||
03 Oct 2021 18:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
Cyprus 1 Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | APOEL Nicosia | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Omonia Nicosia FC | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 10:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Indonesia Super Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 09:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Persipura Jayapura | |||||||
03 Oct 2021 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pss Sleman | |||||||
03 Oct 2021 12:15 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Persela Lamongan | |||||||
03 Oct 2021 12:15 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Bhayangkara Surabaya United | |||||||
03 Oct 2021 14:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Psis Semarang | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mynai | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Farul Constanta | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gaz Metan Medias | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Sturm Graz | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 5 - 2 | 1 - 1 | WSG Wattens | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | LASK Linz | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Suphanburi FC | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | ? - ? | ? - ? | Bangkok United FC | ||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Khonkaen United | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | MTK Hungaria FC | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Warta Poznan | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Gornik Leczna | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Legia Warszawa | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Novi Pazar | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Radnicki Nis | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
Yemen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Shab Hadramawt | |||||||
03 Oct 2021 13:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Saqr Taiz | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 8 - 0 | 2 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
03 Oct 2021 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hajduk Split | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
03 Oct 2021 18:15 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Ludogorets Razgrad | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | FK Pohronie | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Trnava | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Mura 05 | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | NK Publikum Celje | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Energetik Bgu Minsk | |||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Atyrau | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Akzhayik Oral | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Touarga Sport Rabat | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
03 Oct 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | |||||||
South Africa Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Maritzburg United | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Marumo Gallants | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Moroka Swallows | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sloboda | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Sarajevo | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Tartu JK Tammeka | |||||||
Switzerland Challenge League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sc Kriens | |||||||
Denmark 1.Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Jammerbugt | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
Andorra Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Atletic Escaldes | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | UE Sant Julia | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter Club Escaldes | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Santa Coloma | |||||||
Costa Rica Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ad San Carlos | |||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alajuelense | |||||||
03 Oct 2021 22:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Sporting San Jose | |||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | CD Puerto de Iztapa | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Solola | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nueva Concepcion | |||||||
03 Oct 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CSD Municipal | |||||||
El Salvador Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD FAS | |||||||
03 Oct 2021 01:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Once Municipal | |||||||
Honduras Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 02:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Platense | |||||||
03 Oct 2021 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CD Olimpia | |||||||
03 Oct 2021 02:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Real Sociedad Tocoa | |||||||
03 Oct 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Marathon | |||||||
03 Oct 2021 23:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | CD Victoria | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | |||||||
03 Oct 2021 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chungnam Asan | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 02:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Guayaquil City | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Sociedad Deportiva Aucas | |||||||
03 Oct 2021 22:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Mushuc Runa | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Suduva | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:40 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Odra Opole | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:05 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
03 Oct 2021 02:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Huila | |||||||
03 Oct 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | |||||||
Austria Erste Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Blau Weiss Linz | |||||||
Scotland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Montrose | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Redlands United FC | |||||||
Georgia Pirveli Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Metalurgi Rustavi | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gagra | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Baia Zugdidi | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Kataller Toyama | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 7 - 2 | 2 - 0 | Vanraure Hachinohe | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | |||||||
03 Oct 2021 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
Belgium - 2e Klasse ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 3 | Excelsior Virton | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Standard Wetteren | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Navbahor Namangan | |||||||
03 Oct 2021 14:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Turon Nukus | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Tvaakers IF | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Torns IF | |||||||
Finland Ykkonen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | PK-35 | |||||||
Colombia Copa Premier ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Inter Palmira | |||||||
03 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fortaleza CEIF | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Arlanda | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Defensores Unidos | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Dinamo Tbilisi | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Telavi | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Dila Gori | |||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Kutaisi | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Deportivo La Guaira | |||||||
03 Oct 2021 23:15 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Deportivo Tachira | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gilan Gabala | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Biolog | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Legion Dynamo | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Chayka K Sr | |||||||
Russia Div 2 Center ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 04:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fakel Voronezh Ii | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 01:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Guairena | |||||||
03 Oct 2021 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nacional Asuncion | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Leganes B | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ud Llanera | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sd Tarazona | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Numancia | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Teruel | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ibiza Islas Pitiusas | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | AE Prat | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Granada Cf B | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Mar Menor | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AD Ceuta | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Panaderia Pulido | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Las Palmas Atletico | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Antequera Cf | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD San Roque | |||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Arenas Club De Getxo | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | CD Artistico Navalcarnero | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Cd Arenteiro | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ad Union Adarve | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Marino luanco | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Ardoi | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AD San Juan | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Pena Sport | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | CF Badalona | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | UD Merida | |||||||
03 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | UD Alzira | |||||||
03 Oct 2021 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Cd Marchamalo | |||||||
03 Oct 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | |||||||
03 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cacereno | |||||||
03 Oct 2021 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Atletico Pulpileno | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Coruxo | |||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cf Intercity | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Denizlispor | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Umraniyespor | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Manisa Bb Spor | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Erzurum BB | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Arsenal Tula Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 09:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Zhejiang Professional | |||||||
03 Oct 2021 12:35 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Meizhou Hakka | |||||||
Brisbane Premier emier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Western Spirit | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pribram | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Orebro Syrianska If | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Pitea If | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Taby | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Brommapojkarna | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
Norway Adeccoligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ham-Kam | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
Norway 2 Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Brattvag | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IL Hodd | |||||||
Norway 2 Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sotra Sk | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Egersunds IK | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oygarden | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 3 - 4 | 0 - 4 | Vard Haugesund | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Belediye Derincespor | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Artvin Hopaspor | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Catalca Spor | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bugsasspor | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kelkit Belediye Hurriyet | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Iskenderunspor | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Modafenspor | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Fethiyespor | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Karaman Belediyespor | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sancaktepe Belediye Spor | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carsambaspor | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yomraspor | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ankara Adliyespor | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Turk Metal Kirikkale | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Karsiyaka | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fatsa Belediyespor | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Osmaniyespor | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sile Yildizspor | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Hacettepe 1945 | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Erokspor | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karaman Belediyesi Spor | |||||||
03 Oct 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Agri 1970 Spor | |||||||
Uzbekistan Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Navbahor Namangan B | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Zaamin | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Neftgazmontaj | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Parnu Jk | |||||||
Hungary NB 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Szentlorinc Se | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajka | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Csakvari Tk | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Vasas | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kecskemeti TE | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Budaorsi Sc | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Szolnoki MAV | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Diosgyor | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Soroksar | |||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | ? - ? | ? - ? | Gorica | ||||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | NK Krka | |||||||
San Marino Girone A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | S.S Pennarossa | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fiorentino | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | AC Juvenes/Dogana | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Partizan Bardejov | |||||||
FYR Macedonia Prva liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 07:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Busan Transpor Tation | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Malmo FF U21 | ||||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Benesov | |||||||
03 Oct 2021 09:15 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Blansko | |||||||
03 Oct 2021 09:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vratimov | |||||||
03 Oct 2021 09:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sokol Hostoun | |||||||
03 Oct 2021 09:15 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Kraluv Dvur | |||||||
Kazakhstan Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Akademiya Ontustik | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Fk Dinamo Riga | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Albatroz | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Decic Tuzi | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
Thailand Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Chainat FC | |||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Nakhon Pathom FC | |||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 1 | Muangkan United | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Lampang Fc | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kozuv | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Pobeda Prilep | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Detonit Junior | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Pehchevo | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Belasica Strumica | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Vardar Skopje | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Korab Debar | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Kf Veleshta | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fk Rinija Gostivar | |||||||
Japan Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Nữ Speranza Osaka | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Fukuoka An | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Wurzburger Kickers | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sc Verl | |||||||
German Frauen Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Nữ Sg Essen Schonebeck | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Bayer Leverkusen | |||||||
Albania Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | |||||||
03 Oct 2021 15:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 3 | Teuta Durres | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ukraina U17 | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Nữ Latvia U17 | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Garbarnia Krakow | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kp Calisia Kalisz | |||||||
03 Oct 2021 13:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Rzeszow | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Warta Poznan Youth | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cusco FC | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Melgar | |||||||
03 Oct 2021 21:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Univ. Cesar Vallejo | |||||||
Jordan Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Karmel | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al-Arabi (jordan) | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Karmel | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al-Arabi (jordan) | |||||||
Israel State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Herzliya | |||||||
Italy C1A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pro Sesto | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Calcio Lecco | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Legnago Salus | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Us Seregno | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Piacenza | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Usd Virtus Verona | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sudtirol | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Albinoleffe | |||||||
Italy C1B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gubbio | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Reggiana | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Virtus Entella | |||||||
Italy C1C ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ss Monopoli 1966 | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Messina | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Avellino | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Latina Calcio | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | As Calcio Potenza | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Taranto Sport | |||||||
Italian Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ac Milan Womens | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | America Mg Youth | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Botafogo Rj Youth | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Fortaleza Youth | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Atletico Mineiro Youth Mg | |||||||
03 Oct 2021 19:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Internacional Rs Youth | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | ? - ? | ? - ? | Fluminense Rj Youth | ||||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Univ Catolica | |||||||
03 Oct 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Colo Colo | |||||||
03 Oct 2021 22:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Csd Antofagasta | |||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Progresso Sambizanga | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Septemvri Sofia | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sportist Svoge | |||||||
Canadian Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Brantford Galaxy Sc | |||||||
03 Oct 2021 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sc Scarborough | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 04:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Ban Di Tesi Iwaki | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Suzuka Unlimited | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Reinmeer Aomori | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Honda Lock SC | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mio Biwako Shiga | |||||||
03 Oct 2021 05:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Kariya | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
03 Oct 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atlanta United Fc Ii | |||||||
03 Oct 2021 00:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Pittsburgh Riverhounds | |||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | El Paso Locomotive | |||||||
03 Oct 2021 01:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Memphis 901 | |||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Real Monarchs Slc | |||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Las Vegas Lights | |||||||
03 Oct 2021 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Phoenix Rising Arizona U | |||||||
03 Oct 2021 03:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | San Diego Loyal Sc | |||||||
03 Oct 2021 03:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Tacoma Defiance | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | New Mexico United | |||||||
03 Oct 2021 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | San Antonio | |||||||
Paraguay Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 De Febrero | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | General Caballero | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Coquimbo Unido | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 6 - 1 | 1 - 0 | Deportes Santa Cruz | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Marcos De Arica | |||||||
03 Oct 2021 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Fernandez Vial | |||||||
Belarus Pershaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lida | |||||||
03 Oct 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lokomotiv Gomel | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Fk Orsha | |||||||
Romania Liga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 09:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Viitorul Selimbar | |||||||
Kosovo Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dukagjini | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Prishtina | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kf Ulpiana | |||||||
Germany Regionalliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | VFB Auerbach | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Oberneuland | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hannover 96 Am | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | BSV Rehden | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ca Progreso | |||||||
03 Oct 2021 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Plaza Colonia | |||||||
03 Oct 2021 22:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 0 | Boston River | |||||||
Belgian First Amateur Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Dender | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Urs Lixhe Lanaye | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Thes Sport Tessenderlo | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Peka | |||||||
03 Oct 2021 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Japs | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fc Ilves-kissat | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaarinan Pojat | |||||||
Denmark - 2.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fa 2000 | |||||||
Austrian 3.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:30 | ? - ? | ? - ? | SC Mannsdorf | ||||||||
Austrian 3.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Salzburger Ak 1914 | ||||||||
Switzerland - 2.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Zug 94 | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bassecourt | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cibalia | |||||||
Estonia Teine Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Jk Tallinna Kalev Iii | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Kohtla Jarve Jk Jarve | |||||||
03 Oct 2021 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nomme Jk Kalju Ii | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 00:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Costa Del Este | |||||||
03 Oct 2021 23:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Chiriqui | |||||||
03 Oct 2021 23:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Union Deportivo Universitario | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Cska Pamir Dushanbe | |||||||
03 Oct 2021 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Khujand | |||||||
Montenegro Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Cetinje | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Jedinstvo Bijelo Polje | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Berane | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Grbalj Radanovici | |||||||
03 Oct 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bokelj Kotor | |||||||
South Africa First League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Black Leopards | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Pretoria Callies | |||||||
03 Oct 2021 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cape Town All Stars | |||||||
Canadian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Hfx Wanderers | |||||||
03 Oct 2021 20:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Forge | |||||||
Morocco Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | JSM Jeunesse Sportive El Massira | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Marocain Du Rabat | |||||||
03 Oct 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympique Dcheira | |||||||
Portugal U23 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Portimonense U23 | |||||||
Mexico Youth U20 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pumas Unam U20 | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Queretaro U20 | |||||||
03 Oct 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Necaxa U20 | |||||||
03 Oct 2021 23:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cruz Azul U20 | |||||||
Spain Primera Division RFEF ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Calahorra | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Union de Irun | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Athletic Bilbao B | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Atletico Baleares | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Albacete | |||||||
03 Oct 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Athletic Sanluqueno | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Extremadura | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Racing de Santander | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | |||||||
03 Oct 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ue Cornella | |||||||
Burundi League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Athletico Olympic | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olympique Star | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Top Junior | |||||||
03 Oct 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Flambeau Du Centre | |||||||
Hong Kong Elite Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
03 Oct 2021 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Southern District |
Σύνολο αγώνων: 551
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...