ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 18-04-2015
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | West Bromwich | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Burnley | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Swansea City | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Southampton | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Manchester United | |||||||
England Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ipswich | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sheffield Wed | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Nottingham Forest | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fulham | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Bolton Wanderers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Millwall | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Leeds United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 1 | Derby County | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Birmingham | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Brighton | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cesena | |||||||
18 Apr 2015 19:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Lazio | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bari | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Brescia | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Modena | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Perugia | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spezia | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lanciano | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Valencia | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Atletico Madrid | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Malaga | |||||||
18 Apr 2015 21:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Getafe | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alaves | |||||||
18 Apr 2015 17:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Osasuna | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Las Palmas | |||||||
18 Apr 2015 20:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Recreativo Huelva | |||||||
18 Apr 2015 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Hannover 96 | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bayern Munich | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Koln | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Mainz 05 | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | VfB Stuttgart | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Bochum | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Paris Saint Germain | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Toulouse | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Lens | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Evian Thonon Gaillard | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Stade Reims | |||||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Angers SCO | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SL Benfica | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Academica Coimbra | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | ADO Den Haag | |||||||
18 Apr 2015 18:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Dordrecht 90 | |||||||
18 Apr 2015 18:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | SC Heerenveen | |||||||
18 Apr 2015 19:45 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Groningen | |||||||
Argentina Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 01:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rosario Central | |||||||
18 Apr 2015 20:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
18 Apr 2015 22:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tigre | |||||||
18 Apr 2015 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Temperley | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Genk | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Beveren | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Westerlo | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | KSC Lokeren | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Aalborg BK | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Halmstads | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 00:05 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | San Jose Earthquakes | |||||||
Norway Tippeligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Start Kristiansand | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stromsgodset | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Baumit Jablonec | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Synot Slovacko | |||||||
18 Apr 2015 19:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sparta Praha | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Assyriska FF | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Genclerbirligi | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Besiktas | |||||||
England Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bradford AFC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chesterfield | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Peterborough United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Scunthorpe United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Walsall | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Notts County | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rochdale | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yeovil Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Leyton Orient | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fleetwood Town | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 01:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CDSyC Cruz Azul | |||||||
18 Apr 2015 02:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Veracruz | |||||||
18 Apr 2015 03:40 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chivas Guadalajara | |||||||
18 Apr 2015 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atlas | |||||||
Gouden Gids Divisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Den Bosch | |||||||
18 Apr 2015 18:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Achilles 29 | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Csyd Juventud Unida Gualeguaychu | |||||||
18 Apr 2015 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Patronato Parana | |||||||
18 Apr 2015 21:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sportivo Belgrano | |||||||
18 Apr 2015 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Santa Marina Tandil | |||||||
18 Apr 2015 22:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | All Boys | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Basel | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | St. Gallen | |||||||
England FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 17:20 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Arsenal | |||||||
Australia League A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Adelaide United FC | |||||||
18 Apr 2015 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Melbourne Victory FC | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jeju United FC | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Seoul | |||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Seongnam FC | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hà Nội | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Vissel Kobe | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Kawasaki Frontale | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Sagan Tosu | |||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
18 Apr 2015 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gamba Osaka | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Shimizu S-Pulse | |||||||
Greece National A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | AEL Kalloni | |||||||
18 Apr 2015 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ergotelis | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:20 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Raanana | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ashdod MS | |||||||
Cyprus 1 Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Apollon Limassol FC | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | AEK Larnaca | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Metalurg Donetsk | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Shakhtar Donetsk | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ceahlaul Piatra Neamt | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Astra Ploiesti | |||||||
18 Apr 2015 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Petrolul Ploiesti | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rapid Wien | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SV Grodig | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | SC Wiener Neustadt | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Rheindorf Altach | |||||||
HongKong ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 07:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Wofoo Tai Po | |||||||
18 Apr 2015 10:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Sun Pegasus | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | ETO Gyori FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ferencvarosi TC | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Budapest Honved | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Paksi SE | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Piast Gliwice | |||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pogon Szczecin | |||||||
India ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mumbai FC | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Mohun Bagan | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Pune FC | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | OFK Beograd | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crvena Zvezda | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vojvodina | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Subotica | |||||||
18 Apr 2015 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Radnicki Nis | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Jagodina | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:45 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Kelantan FA | |||||||
18 Apr 2015 13:45 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Singapore Lions XII | |||||||
18 Apr 2015 13:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | ATM Angkatan Tentera | |||||||
18 Apr 2015 13:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Felda United FC | |||||||
18 Apr 2015 13:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | PDRM | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | NK Rijeka | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | NK Split | |||||||
Egypt Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ittihad Alexandria | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Alrga | |||||||
18 Apr 2015 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | El Ismaily | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Beroe | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dukla Banska Bystrica | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | MFK Kosice | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | FK Senica | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Gorica | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nk Radomlje | |||||||
18 Apr 2015 19:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Maribor | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Granit Mikashevichi | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Neman Grodno | |||||||
Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | The New Saints | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Port Talbot | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Newi Cefn Druids | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Carmarthen | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
18 Apr 2015 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Forces Armee Royales | |||||||
18 Apr 2015 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Itihad Khemisset | |||||||
South Africa Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Free State Stars | |||||||
18 Apr 2015 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Moroka Swallows | |||||||
18 Apr 2015 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chippa United FC | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | FK Zeljeznicar | |||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Travnik | |||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpik Sarajevo | |||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Radnik Bijeljina | |||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | |||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Zrinjski Mostar | |||||||
18 Apr 2015 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Slavija | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 08:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Changchun YaTai | |||||||
18 Apr 2015 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
18 Apr 2015 12:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Liaoning Whowin | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hà Nội T&T B | |||||||
18 Apr 2015 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Phu Yen | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Huế | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nam Định | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Parnu Linnameeskond | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Trans Narva | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nomme JK Kalju | |||||||
18 Apr 2015 16:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Tartu JK Tammeka | |||||||
Switzerland Challenge League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:45 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Lugano | |||||||
18 Apr 2015 16:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Biel-bienne | |||||||
Moldova Divizia Nationala ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Saxan Ceadir Lunga | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Tiraspol | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:40 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gandzasar Kapan | |||||||
Costa Rica Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 22:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Santos De Guapiles | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 01:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Petrolero de Yacuiba | |||||||
18 Apr 2015 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Real Potosi | |||||||
18 Apr 2015 22:15 | ? - ? | ? - ? | Universitario Pando | ||||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 23:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Coatepeque | |||||||
El Salvador Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Dragon | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Seoul E Land | |||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 01:05 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Universidad Catolica Quito | |||||||
18 Apr 2015 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
18 Apr 2015 22:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mushuc Runa | |||||||
18 Apr 2015 23:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Deportivo Cuenca | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Utenis Utena | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Ventspils | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Dolcan Zabki | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | GKS Tychy | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Widzew lodz | |||||||
18 Apr 2015 16:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Grudziadz | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sandecja | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletico Huila | |||||||
18 Apr 2015 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Envigado | |||||||
Ukraine U21 Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dynamo Kyiv U21 | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Dnipro Dnipropetrovsk U21 | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hoverla Zakarpattia U21 | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalurg Zaporozhya U21 | |||||||
Scotland Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Queen of South | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Glasgow Rangers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Raith Rovers | |||||||
Scotland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ayr Utd | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dunfermline | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Greenock Morton | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
Korea K-National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gangneung | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Mokpo City | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Changwon City | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Busan Transpor Tation | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Redlands United FC | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | SWQ Thunder | |||||||
South Australian Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | North Eastern Metrostars | |||||||
18 Apr 2015 06:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Campbelltown City SC | |||||||
18 Apr 2015 06:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | West Torrens Birkalla | |||||||
18 Apr 2015 06:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Croydon Kings | |||||||
18 Apr 2015 06:30 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Modbury Jets | |||||||
18 Apr 2015 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Comets FC | |||||||
18 Apr 2015 10:40 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Poet Adelarde Pirates | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 05:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Blaublitz Akita | |||||||
Belgium - 2e Klasse ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Royal Antwerp | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Buxoro | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mashal Muborak | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Bekobod | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Landskrona BoIS | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Trelleborgs FF | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Norrby IF | |||||||
Jordan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ethad Al-Ramtha | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al-Ahli | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kamaz | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Lada Togliatti | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | Rubin Kazan B | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Kirov | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Nosta Novotroitsk | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kvarnsvedens IK | |||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enskede Ik | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gamla Upsala | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Stromsbergs IF | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Upsala If | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Almirante Brown | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Villa San Carlos | |||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | |||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | UAI Urquiza | |||||||
18 Apr 2015 22:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Riestra | |||||||
Western Australia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Floreat Athena | |||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Balcatta | |||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Perth Glory Am | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Cockburn City | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Bayswater City | |||||||
Romania B Play Off ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SC Bacau | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 5 - 1 | 0 - 0 | Farul Constanta | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | CS Mioveni | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Unirea Tarlungeni | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ramnicu Valcea | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kolkheti Poti | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Batumi | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Merani Martvili | |||||||
Australia Victorian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Dandenong Thunder | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | North Geelong Warriors | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | South Melbourne | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cerro Porteno | |||||||
Ireland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Finn Harps | |||||||
18 Apr 2015 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Shelbourne | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Denizlispor | |||||||
18 Apr 2015 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Giresunspor | |||||||
Germany - Regionalliga Bayern ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 Am | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Eintr. Bamberg | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sv Seligenporten | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Augsburg 2 | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Beijing Beikong | |||||||
18 Apr 2015 08:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Guizhou Zhicheng | |||||||
18 Apr 2015 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yiteng FC | |||||||
Brisbane Premier emier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rochedale Rovers | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Queensland Lions SC | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Eastern Suburbs | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Peninsula Power | |||||||
18 Apr 2015 10:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ipswich Knights Sc | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Opava | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SK Sigma Olomouc | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Usti nad Labem | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | SC Znojmo | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Carlstad United BK | |||||||
Norway 2 Division C ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Eidsvold TF | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Odda | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vard Haugesund | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Egersunds IK | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hirnik Kryvyi Rih | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Stal Alchevsk | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Poltava | |||||||
Norway 2 Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Holmen | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kjelsas IL | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Finnsnes | |||||||
Norway 2 Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Moss | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Gjovik Ff | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kvik Halden | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Nybergsund IL Trysil | |||||||
Norway 2 Division D ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ham-Kam | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Forde IL | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Kongsvinger | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Strindheim IL | |||||||
Algeria Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Rc Arba | |||||||
Hungary U21 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vasas u21 | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pecsi Mu21 | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Eto Gyori U21 | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Debreceni Vsc u21 | |||||||
Czech Republic U19 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Jablonec U19 | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brno U19 | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Opava U19 | |||||||
18 Apr 2015 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zlin U19 | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Meteor Praha U19 | |||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mfk Karvina U19 | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lietava Jonava | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FBK Kaunas | |||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Krazante | |||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Minija | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | HB Torshavn | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ab Argir | |||||||
Moldova Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Budai | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Speranta Nisporeni | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Edinet | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dacia Buiucani | |||||||
Bahrain Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:35 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Al-shabbab | |||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |||||||
18 Apr 2015 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tinex Sencur | |||||||
San Marino Girone A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | S.S Pennarossa | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SP Domagnano | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 0 | San Giovanni | |||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Folgore/falciano | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | FK Pohronie | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Skalica | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Poprad | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Msk Zilina B | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sfm Senec | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dolny Kubin | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
18 Apr 2015 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mfk Lokomotiva Zvolen | |||||||
FYR Macedonia Prva liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Shkendija 79 | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | FK Teteks Tetovo | |||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 05:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Hwaseong Fc | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Pyeongchang | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 14 - 0 | 0 - 0 | Seoul Martyrs Fc | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Icheon Citizen Fc | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Cheongju Jikji Fc | |||||||
18 Apr 2015 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Goyang Fc | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Seoul United Fc | |||||||
England Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Burton Albion FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Stevenage Borough | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Southend United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Oxford United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hartlepool United FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Mansfield Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bury | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | York City | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cheltenham Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | |||||||
Australia Victorian Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Eastern Lions Sc | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Goulburn Valley Suns | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Box Hill United Sc | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunshine George Cross | |||||||
18 Apr 2015 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Melbourne Victory Fc Am | |||||||
18 Apr 2015 10:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dandenong City Sc | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Novy Bydzov | |||||||
18 Apr 2015 09:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Meteor Praha | |||||||
18 Apr 2015 09:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Lounovice | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Trollhattan | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vanersborg | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 6 | 2 - 2 | Grebbestads If | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Ik Gauthiod | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Stenungsunds If | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Vimmerby IF | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | IK Sleipner | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Afk Linkoping | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dalstorps If | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Ytterby Is | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lindome GIF | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | If Angered United | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Jonsereds If | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tvaakers IF | |||||||
Denmark - 2. Division West ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Kolding IF | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Middelfart | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sydvest | |||||||
Denmark - 2. Division East ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Avarta | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | B93 Copenhagen | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Avedore IF | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Gentofte Vangede If/gvi | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fremad Amager | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ksf Prespa Birlik | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Nosaby If | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bw 90 If | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Ifk Malmo | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Osterlen Ff | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | IFK Hassleholm | |||||||
Kazakhstan Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Maktaaral | |||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tarlan Shymkent | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cska Almaty | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Ekibastuzets | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bayterek Astana | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Saldus | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Jekabpils | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ogres Fk 33 | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Tukums-2000 | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Rudar Pljevlja | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zeta | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Berane | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | FK Mogren Budva | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mladost Carev Dvor | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vrapciste | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Korzo Prilep | |||||||
Japan Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 04:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Speranza Osaka | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 05:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
18 Apr 2015 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Angeviolet Hiroshima | |||||||
18 Apr 2015 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nữ Japan Soccer College | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stuttgart Amateure | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dortmund AM | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Rot-weiss Erfurt | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Preuben Munster | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Dresden | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Energie Cottbus | |||||||
Albania Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | KF Tirana | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Flamurtari | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Apolonia Fier | |||||||
England Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Grantham Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 2 | Ramsbottom United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Halesowen Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Stamford AFC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Workington | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Belper Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Kings Lynn | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Nantwich Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Buxton FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ashton United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 4 | Blyth Spartans | |||||||
UEFA Women's Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Paris Saint Germain Womens | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Al-Raed | |||||||
18 Apr 2015 17:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Fath | |||||||
18 Apr 2015 17:25 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Shoalah | |||||||
18 Apr 2015 19:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Al Ahli Jeddah | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
England Southern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Histon | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bideford Afc | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Poole Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hungerford Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Burnham | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dorchester Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Biggleswade Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Frome Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Chippenham Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Arlesey Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Corby Town | |||||||
Italian Campionato Primavera ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Bari Youth | |||||||
England Conference ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Eastleigh | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chester FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Welling United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | AFC Telford United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bristol Rovers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Forest Green Rovers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Torquay United | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Barnet | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dartford | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Woking | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Grimsby Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Braintree Town | |||||||
Scotland FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 12:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Falkirk | |||||||
Welsh Football League First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Goytre Afc | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Briton Ferry Athletic | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Monmouth Town | |||||||
Kuwait League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:50 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Al-Nasar | |||||||
18 Apr 2015 16:50 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Salibikhaet | |||||||
18 Apr 2015 19:05 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Kazma | |||||||
Lebanon ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Ansar Lib | |||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-Safa | |||||||
Italy C1A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Arezzo | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Pavia | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lumezzane | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alessandria | |||||||
Italy C1B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ancona | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Forli | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Pro Piacenza | |||||||
18 Apr 2015 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Tuttocuoio | |||||||
Italy C1C ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ischia Isolaverde | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Salernitana | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asd Martina Franca | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Benevento | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Melfi | |||||||
18 Apr 2015 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Aversa Normanna | |||||||
Northern Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Glentoran | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Linfield FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Portadown FC | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Institute | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Warrenpoint Town | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cobresal | |||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Univ Catolica | |||||||
18 Apr 2015 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Csd Antofagasta | |||||||
18 Apr 2015 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Huachipato | |||||||
Brazil Campeonato Carioca ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 22:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Fluminense | |||||||
Macao Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Mfa Development | |||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Psp Macau | |||||||
Peru Copa Inca ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 21:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Alianza Lima | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Juventude | |||||||
Scotland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | East Fife | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Queens Park | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Albion Rovers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Berwick Rangers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Elgin City | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pirin 2002 Razlog | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Rakovski 2011 | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Master Burgas | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Mezdra | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sozopol | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Botev Galabovo | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 05:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Honda Lock SC | |||||||
18 Apr 2015 05:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Azul Claro Numazu | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 02:10 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Real Monarchs Slc | |||||||
Paraguay Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cristobal Colon | |||||||
18 Apr 2015 20:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sportivo Trinidense | |||||||
18 Apr 2015 22:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | General Caballero | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Curico Unido | |||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lota Schwager | |||||||
18 Apr 2015 20:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Cd Magallanes | |||||||
Malta Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Hibernians FC | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Mosta | |||||||
Malta First Division League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Melita Fc | |||||||
18 Apr 2015 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gzira United | |||||||
Northern Ireland IFA Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Armagh City | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Ards | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | Harland Wolff Welders | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Loughgall | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Dergview | |||||||
South Australian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Olympic | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Sturt Lions | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 5 - 1 | 0 - 0 | Seaford Rangers | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 2 - 6 | 0 - 0 | The Cove | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Western Strikers SC | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Hills | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Cobras | |||||||
18 Apr 2015 05:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Cumberland United | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Blacktown Spartans | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 15:00 | ? - ? | ? - ? | Central Ballester | ||||||||
18 Apr 2015 19:00 | ? - ? | ? - ? | Centro Espanol | ||||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | |||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Nacional Montevideo | |||||||
18 Apr 2015 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Rentistas | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Selanger FK | |||||||
18 Apr 2015 12:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 2 | Bodens BK | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | IFK Ostersund | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tegs Thoren ff | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Gallivare Malmbergets Ff | |||||||
18 Apr 2015 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
Thailand League Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bangkok United FC | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bangkok Glass Pathum | |||||||
18 Apr 2015 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Krabi Fc | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Osotspa Saraburi FC | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | BEC Tero Sasana | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Ratchaburi FC | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Navy | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Chainat FC | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Chiangrai United | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ptt Rayong | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Muang Thong United | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Phuket | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
18 Apr 2015 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nakhon Ratchasima | |||||||
18 Apr 2015 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ratchaphruek College | |||||||
South Africa First League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Witbank Spurs | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | African Warriors | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Lamontville Golden Arrows | |||||||
18 Apr 2015 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Black Leopards | |||||||
UAE Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Apr 2015 14:50 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Dubba Al-Husun | |||||||
18 Apr 2015 14:50 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Al Shaab | |||||||
18 Apr 2015 14:50 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Al Taawon | |||||||
18 Apr 2015 14:50 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Masafi | |||||||
18 Apr 2015 14:50 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Thaid |
Σύνολο αγώνων: 639
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...