ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 18-05-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Spal | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cagliari | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AS Roma | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Perugia | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
18 May 2019 15:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
18 May 2019 15:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Valencia | |||||||
18 May 2019 15:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Villarreal | |||||||
18 May 2019 15:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Real Sociedad | |||||||
18 May 2019 19:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Rayo Vallecano | |||||||
18 May 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Girona | |||||||
18 May 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Leganes | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Extremadura | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tenerife | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Borussia Dortmund | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Hannover 96 | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Nurnberg | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Bayer Leverkusen | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 4 - 2 | 0 - 2 | Hoffenheim | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | VfB Stuttgart | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | RB Leipzig | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 8 - 1 | 3 - 0 | Augsburg | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stade Reims | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Nimes | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Angers SCO | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Caen | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Amiens | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nantes | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Dijon | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nice | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stade Rennais FC | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 1 | Marseille | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Aves | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Boavista | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Rio Ave | |||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Santa Clara | |||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sporting Lisbon | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Utrecht | |||||||
18 May 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vitesse Arnhem | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Honduras U20 | |||||||
18 May 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Mexico Womens | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Oostende | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Westerlo | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Spartak Moscow | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | St Mirren | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | St Johnstone | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Livingston | |||||||
Brasil Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 22:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Cruzeiro | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Flamengo | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Santos | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Aarhus AGF | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | New England Revolution | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Toronto FC | |||||||
18 May 2019 20:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Chicago Fire | |||||||
Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Derry City | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bohemians 1905 | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Synot Slovacko | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Pribram | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Halmstads | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Honka | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Yeni Malatyaspor | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Besiktas | |||||||
Brasil Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bragantino | |||||||
18 May 2019 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guarani Sp | |||||||
18 May 2019 20:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Sao Bento | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vila Nova (GO) | |||||||
England FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Watford | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Porto B | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | SL Benfica B | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Jeju United FC | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Khánh Hòa | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Thanh Hóa | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Viettel | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Vissel Kobe | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
18 May 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | |||||||
Japanese League Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Ehime FC | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ventforet Kofu | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tochigi SC | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Yokohama FC | |||||||
Cyprus 1 Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | AEL Limassol | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Doxa Katokopias | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Alki Oroklini | |||||||
Indonesia Super Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Persipura Jayapura | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Perseru Serui | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Kyiv | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Illichivets mariupol | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
18 May 2019 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hermannstadt | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dinamo Bucuresti | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Viitorul Constanta | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | TSV Hartberg | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Wacker Innsbruck | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rapid Wien | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 11:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bangkok United FC | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 3 | Trat Fc | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 4 - 5 | 1 - 1 | Miedz Legnica | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Selangor PB | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Terengganu | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Melaka United | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Dinamo Zagreb | |||||||
18 May 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Levski Sofia | |||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CSKA Sofia | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Trnava | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | MSK Zilina | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Triglav Gorenjska | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Gorica | |||||||
18 May 2019 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | NK Publikum Celje | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Vitebsk | |||||||
18 May 2019 15:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Torpedo Zhodino | |||||||
18 May 2019 17:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Atyrau | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Aktobe Lento | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Taraz | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 23:00 | ? - ? | ? - ? | OCK Olympique de Khouribga | ||||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | GOSK Gabela | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Celik | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Tuzla City | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 08:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Beijing Renhe | |||||||
18 May 2019 12:35 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Chongqing Lifan | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bình Định | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tây Ninh | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Trans Narva | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tartu JK Tammeka | |||||||
Moldova Divizia Nationala ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Sfintul Gheorghe | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dinamo-Auto | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | Gandzasar Kapan | |||||||
Malaysia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sarawak | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Kelantan FA | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pulau Pinang | |||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 22:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Guastatoya | |||||||
El Salvador Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 22:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Isidro Metapan | |||||||
Honduras Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 22:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | CD Motagua | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Suwon FC | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 01:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD El Nacional | |||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Fuerza Amarilla | |||||||
18 May 2019 22:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Universidad Catolica Quito | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Spyris Kaunas | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Trakai Riteriai | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stumbras | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
18 May 2019 16:10 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Fk Valmiera | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Wigry Suwalki | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bytovia Bytow | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Sandecja | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Podbeskidzie | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Garbarnia Krakow | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Stal Mielec | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 3 - 3 | 0 - 3 | LKS Lodz | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Warta Poznan | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Millonarios | |||||||
18 May 2019 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | America de Cali | |||||||
Russia Div 2 East ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Chita | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sibir B | |||||||
Ukraine U21 Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk U21 | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arsenal Kyiv U21 | |||||||
Scotland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Annan Athletic | |||||||
18 May 2019 16:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Raith Rovers | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Queensland Lions SC | |||||||
18 May 2019 09:30 | FT | 7 - 3 | 3 - 1 | Sunshine Coast | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Brisbane Strikers | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Moreton Bay United | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Gold Coast Knights | |||||||
South Australian Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Adelaide Panthers | |||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Adelaide Comets FC | |||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Adelaide Blue Eagles | |||||||
18 May 2019 10:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Croydon Kings | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 05:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Gamba Osaka U23 | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Termez Surkhon | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Utsiktens BK | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kristianstads FF | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | IK Oddevold | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Skovde AIK | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torns IF | |||||||
Finland Ykkonen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 7 - 2 | 3 - 1 | Mypa | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Valbo Ff | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Skiljebo SK | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Gute | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlbergs BK | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Taby | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Enkoping | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 17:05 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Sacachispas | |||||||
18 May 2019 17:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Comunicaciones BsAs | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca San Miguel | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Defensores Unidos | |||||||
18 May 2019 19:35 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CA Fenix Pilar | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 21:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Llaneros Guanare | |||||||
18 May 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Carabobo | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Chayka K Sr | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | SKA Rostov | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Alania | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Legion Dynamo | |||||||
Russia Div 2 Center ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kvant Obninsk | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Khimki Reserve | |||||||
Australia Victorian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Oakleigh Cannons | |||||||
18 May 2019 06:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bentleigh Greens | |||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | South Melbourne | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 22:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guarani CA | |||||||
Ireland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Limerick FC | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Drogheda United | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Adana Demirspor | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Altinordu | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 2 | Denizlispor | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Osmanlispor | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Liaoning Whowin | |||||||
18 May 2019 08:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Guangdong Southern Tigers | |||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Guizhou Zhicheng | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Shanghai Shenxin | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
18 May 2019 12:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inner Mongolia Zhongyou | |||||||
Brisbane Premier emier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 08:15 | FT | 2 - 5 | 1 - 0 | Caboolture | |||||||
18 May 2019 08:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Acacia Ridge | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Albany Creek | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Fotbal Trinec | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hradec Kralove | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Banik Sokolov | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chrudim | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Vysocina Jihlava | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Vitkovice | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 8 - 0 | 4 - 0 | Bodens BK | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 6 - 2 | 5 - 1 | Anundsjo If | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Gottne If | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vasalunds IF | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
18 May 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Ifk Umea | ||||||||
18 May 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kramfors Alliansen | ||||||||
18 May 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Ytterhogdal Ik | ||||||||
Norway 2 Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Sola | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Levanger | |||||||
Norway 2 Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Asker | |||||||
Tunisia Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | As Gabes | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Us Ben Guerdane | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Us Tataouine | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Sportif Sfaxien | |||||||
Czech Republic U19 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Karvina U19 | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Hradec Kralove u19 | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ceske Budejovice u19 | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Viktoria Plzen U19 | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Banik Ostrava u19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zpc Kariba | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hwange Colliery | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Triangle Fc | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dynamos Fc | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yadah | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Kupiskis | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Kohtla Jarve Jk Jarve | |||||||
Moldova Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Victoria Bardar | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Olimpia Balti | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sireti | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Singerei | |||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Tabor Sezana | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ask Bravo | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Fuzinar | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brezice | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Bilje | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rogaska | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nk Roltek Dob | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Nafta | |||||||
Iceland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Volsungur Husavik | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Kari Akranes | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Tindastoll Sauda | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leiknir F | |||||||
Iceland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Magni | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
San Marino Girone A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Tre Fiori | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Odeva Lipany | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | 1. Tatran Presov | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Mfk Skalica | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Poprad | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Lokomotiva Kosice | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 4 - 1 | 4 - 1 | KFC Komarno | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Stk 1914 Samorin | |||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Goyang Fc | |||||||
18 May 2019 05:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Seoul United Fc | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jungnang Chorus Mustang Fc | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Paju Citizen Fc | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Chuncheon Citizen | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Pocheon Fc | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Siheung City | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gimpo Fc | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pyeongtaek Citizen | |||||||
Australia Victorian Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Langwarrin | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Melbourne Heart Youth | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Melbourne Victory Fc Am | |||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Moreland Zebras | |||||||
18 May 2019 06:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | North Geelong Warriors | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Goulburn Valley Suns | |||||||
18 May 2019 07:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Brunswick City | |||||||
18 May 2019 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Fc Bulleen Lions | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dobrovice | |||||||
18 May 2019 09:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pisek | |||||||
18 May 2019 09:30 | FT | 8 - 1 | 3 - 0 | Slovan Velvary | |||||||
18 May 2019 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sokol Brozany | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Benesov | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stechovice | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | IFK Uddevalla | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nordvarmland Ff | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 6 - 0 | 5 - 0 | Ifk Amal | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tyreso Ff | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Arameisk-syrianska If | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Newroz | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Haninge | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Eslovs Bk | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Vinbergs If | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Qviding FIF | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Bk Olympic | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 6 | 2 - 3 | Angelholms FF | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | IS Halmia | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Raslatt SK | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nosaby If | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | IFK Hassleholm | |||||||
18 May 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Almeboda/linneryd | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Rappe Goif | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Fk Dinamo Riga | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Super Nova | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Atsv Stadl Paura | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
Thailand Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 11:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Army United | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Navy | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Khonkaen FC | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sisaket | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Customs Department FC | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Detonit Junior | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Borec Veles | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Plackovica | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Vardar Negotino | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Korab Debar | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Goblen | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gench Kalemler | |||||||
Japan Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 05:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Nữ Kanagawa University | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hansa Rostock | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Energie Cottbus | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Munchen 1860 | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 4 - 2 | 4 - 2 | Sv Meppen | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Hallescher | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wurzburger Kickers | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | SpVgg Unterhaching | |||||||
18 May 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Preuben Munster | |||||||
Albania Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kastrioti Kruje | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Partizani Tirana | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Skenderbeu Korca | |||||||
18 May 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | KF Laci | |||||||
UEFA Women's Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | Nữ Barcelona | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Radomiak Radom | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arka Gdynia Youth | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ruch Chorzow Youth | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Jagiellonia Bialystok Youth | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Gornik Zabrze Youth | |||||||
18 May 2019 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Cracovia Krakow Youth | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sport Boys Association | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Utc Cajamarca | |||||||
18 May 2019 21:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 07:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gwelup Croatia Sc | |||||||
18 May 2019 08:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Cockburn City | |||||||
18 May 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Stirling Lions | |||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Floreat Athena | |||||||
Oman ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | AL-Nahda | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Oma | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Oruba Sur | |||||||
18 May 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Mjees | |||||||
Malta Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Valletta FC | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 01:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Csd Antofagasta | |||||||
18 May 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Colo Colo | |||||||
18 May 2019 23:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Everton CD | |||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Recreativo Libolo | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bravos Do Maquis | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Recreativo Caala | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Sporting Cabinda | |||||||
Scotland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Cove Rangers | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 17:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orense SC | |||||||
18 May 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cds Santa Rita | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Verspah Oita | |||||||
Paraguay Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Resistencia Sc | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ovetense | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 20:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Cd Copiapo S.a. | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Melipilla | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportes Temuco | |||||||
Belarus Pershaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Granit Mikashevichi | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vigvam Smolevichy | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gomel | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Smorgon FC | |||||||
18 May 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
Romania Liga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | UTA Arad | |||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Balotesti | |||||||
18 May 2019 11:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Farul Constanta | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | |||||||
South Australian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Salisbury United | |||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fulham United | |||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cumberland United | |||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Seaford Rangers | |||||||
18 May 2019 06:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Playford City Patriots | |||||||
18 May 2019 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | White City Woodville | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rockdale City Suns | |||||||
18 May 2019 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Wollongong Wolves | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Canberra | |||||||
18 May 2019 07:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Gungahlin United | |||||||
18 May 2019 08:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Tuggeranong United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 05:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Charleston City Blues | |||||||
18 May 2019 08:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Newcastle Jets Fc Youth | |||||||
South Africa League Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ts Galaxy | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | |||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Claypole | |||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ca Atlas | |||||||
18 May 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Centro Espanol | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gotham Fc Womens | |||||||
TAS Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 05:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Devonport City Striker | |||||||
18 May 2019 07:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Riverside Olympic | |||||||
18 May 2019 09:45 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Clarence United | |||||||
Australian cloth ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Western Spirit | |||||||
18 May 2019 09:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Moggill | |||||||
18 May 2019 09:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ac Carina | |||||||
18 May 2019 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Mount Gravatt | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Juventud De Las Piedras | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Wanderers FC | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | CA Penarol | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Liverpool P. | |||||||
18 May 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Rampla Juniors | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 6 - 2 | 5 - 1 | Anundsjo If | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Gottne If | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ifk Umea | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kramfors Alliansen | |||||||
18 May 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ytterhogdal Ik | |||||||
Lebanese FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 20:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Akhaahli Alay | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Solin | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Medjimurje | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Radnik Sesvete | |||||||
18 May 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | NK Lucko | |||||||
18 May 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | HNK Sibenik | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Raslatt SK | |||||||
18 May 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nosaby If | |||||||
18 May 2019 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | IFK Hassleholm | |||||||
18 May 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Almeboda/linneryd | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
18 May 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Rappe Goif | |||||||
Canadian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2019 20:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | York 9 | |||||||
18 May 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fc Edmonton |
Σύνολο αγώνων: 498
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...