ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 26-07-2021
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Sochaux | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 14:30 | ? - ? | ? - ? | Ingolstadt 04 | ||||||||
26 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Derby County | ||||||||
26 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Fenerbahce | |||||||
26 Jul 2021 15:30 | ? - ? | ? - ? | Villarreal | ||||||||
26 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bahrain U23 | |||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Piacenza | |||||||
26 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kasimpasa | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Wolves | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bk Olympic | |||||||
26 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | West Ham United U21 | |||||||
26 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hampton & Richmond | |||||||
26 Jul 2021 19:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Mossley AFC | |||||||
26 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kings Lynn | |||||||
Argentina Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Independiente | |||||||
26 Jul 2021 22:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
Brasil Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceara | |||||||
26 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense SC | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vejle | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | IFK Goteborg | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AIK Solna | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Halmstads | |||||||
Iceland Premier Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 20:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fylkir | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
26 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | New York Red Bulls | |||||||
26 Jul 2021 02:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Sporting Kansas City | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Akropolis IF | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Vasteras SK FK | |||||||
Brasil Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | CRB AL | |||||||
26 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 01:06 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Puebla | |||||||
26 Jul 2021 03:06 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tigres UANL | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes Rio Cuarto | |||||||
26 Jul 2021 19:10 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Chacarita Juniors | |||||||
Portugal League Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 20:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Leixoes | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dnipro-1 | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sepsi | |||||||
26 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Bucuresti | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Zaglebie Lubin | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
Egypt Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | National Bank Of Egypt Sc | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arda | |||||||
Iraq ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Al Zawraa | |||||||
26 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Qasim Sport Club | |||||||
26 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Al Diwaniya | |||||||
26 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Talaba | |||||||
26 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Shorta | |||||||
Concacaf Gold Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Canada | |||||||
26 Jul 2021 02:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jamaica | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 20:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | San Jose | |||||||
26 Jul 2021 23:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Blooming | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 01:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Manta | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 02:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
Colombia Copa Premier ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 21:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Fortaleza CEIF | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yaracuyanos | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Libya League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Al-hilal(lby) | |||||||
26 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Akhdhar | |||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rafeeq | |||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-madina | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Khaleej Sirte | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Beikong | |||||||
26 Jul 2021 12:35 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Zhejiang Professional | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Metalist Kharkiv | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 20:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Internacional Rs Youth | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 01:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | O Higgins | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Ludogorets Razgrad Ii | |||||||
26 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Levski 2020 Lom | |||||||
26 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cska 1948 Sofia Ii | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 01:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Oakland Roots | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Argentino De Rosario | |||||||
26 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Defensores De Cambaceres | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Washington Spirit Womens | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 00:30 | ? - ? | ? - ? | Ca River Plate | ||||||||
Iceland 4 Deild ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Alftanes | |||||||
Kenya Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bidco United | |||||||
26 Jul 2021 13:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gor Mahia | |||||||
Mexico Youth U20 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mazatlan U20 | |||||||
Jamaica Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
26 Jul 2021 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tivoli Gardens |
Σύνολο αγώνων: 81
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):