ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 28-03-2019
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD FAS | |||||||
28 Mar 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nyva Ternopil | |||||||
28 Mar 2019 12:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Maan | |||||||
28 Mar 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Eskisehirspor | |||||||
28 Mar 2019 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Musa | |||||||
28 Mar 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Stjordals Blink | |||||||
Copa Libertadores ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Lara | |||||||
U17 European ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hy Lạp U17 | |||||||
28 Mar 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kosovo U17 | |||||||
Iran Pro League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nassaji Mazandaran | |||||||
28 Mar 2019 13:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Peykan | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Rudes | |||||||
Iraq ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Baghdad | |||||||
28 Mar 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Talaba | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wydad Casablanca | |||||||
Costa Rica Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | AD grecia | |||||||
28 Mar 2019 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ad San Carlos | |||||||
28 Mar 2019 21:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Blooming | |||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CD Puerto de Iztapa | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 01:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
28 Mar 2019 23:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
Georgia Pirveli Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Shukura Kobuleti | |||||||
28 Mar 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
French Nationa League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Cholet So | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 14:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | Volyn | |||||||
28 Mar 2019 15:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
Czech Republic U19 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Dukla Praha U19 | |||||||
Armenia Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Junior Sevan | |||||||
28 Mar 2019 10:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Pyunik B | |||||||
28 Mar 2019 10:40 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ararat Armenia B | |||||||
Greece Super League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Doxa Dramas | |||||||
Norwegian Junior U19 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 17:45 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Follo U19 | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Parnu Linnameeskond | |||||||
FYR Macedonia Prva liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Makedonija | |||||||
28 Mar 2019 13:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Belasica Strumica | |||||||
28 Mar 2019 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Shkendija 79 | |||||||
28 Mar 2019 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vardar Skopje | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Fath | |||||||
28 Mar 2019 15:55 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Baten | |||||||
28 Mar 2019 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Wehda Mecca | |||||||
28 Mar 2019 17:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Al Qadasiya | |||||||
28 Mar 2019 17:40 | FT | 4 - 5 | 3 - 2 | Al-Raed | |||||||
Saudi Arabia Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dhamk | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 08:30 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Greenacre Eagles | |||||||
Jordan Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Al Yarmouk | |||||||
Oman ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Shabab Oma | |||||||
28 Mar 2019 13:55 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | AL-Nahda | |||||||
28 Mar 2019 16:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al-Suwaiq Club | |||||||
Spanish Federacion Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | CD Mirandes | |||||||
Algeria CUP ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cs Constantine | |||||||
28 Mar 2019 16:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Cr Belouizdad | |||||||
Brazil Campeonato Carioca ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Flamengo | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Novo Hamburgo RS | |||||||
28 Mar 2019 22:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aimore Rs | |||||||
Brazil Campeonato Paulista ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 00:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ferroviaria Sp | |||||||
28 Mar 2019 22:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Mirassol | |||||||
Indonesia President Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 08:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kalteng Putra | |||||||
Sudan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
28 Mar 2019 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman |
Σύνολο αγώνων: 59
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):