Czech Republic Cup Βαθμολογία συνεδρία 2020-2021
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
- Βαθμολογία
- Στοίχημα Odds
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
- Πρωτοσέλιδα αγώνα
- σύνδεση τον SopCast
- ζωντανή TV, το live streaming
- livescore
View by group
No found any group in this round !
Time start | Round | Home FC | FT | HT | Away FC | Match analysis |
08/11/2020 - 09:30 | 97607 | HFK Olomouc | 0 - 2 | 0 - 0 | Slovan Rosice | |
08/11/2020 - 09:30 | round 1 | Beskyd Frenstat | 2 - 0 | 1 - 0 | Dolni Benesov | |
08/14/2020 - 09:59 | 97607 | Spartak Sobeslav | 1 - 4 | 1 - 0 | Fk Mas Taborsko | |
08/15/2020 - 02:15 | 97607 | Brandys Nad Labem | 2 - 4 | 0 - 2 | Domazlice | |
08/15/2020 - 02:15 | 97607 | Kolin | 1 - 1 | 0 - 1 | Pardubice | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-3] | ||||||
08/15/2020 - 02:15 | 97607 | Kladno | 5 - 6 | 1 - 6 | Benesov | |
08/15/2020 - 02:15 | 97607 | Tj Dvur Kralove | 0 - 3 | 0 - 1 | Jiskra Usti Nad Orlici | |
08/15/2020 - 02:15 | 97607 | Motorlet Praha | 1 - 0 | 1 - 0 | Meteor Praha | |
08/15/2020 - 02:15 | round 1 | Slany | 1 - 1 | 0 - 0 | Sokol Hostoun | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2] | ||||||
08/15/2020 - 02:15 | round 1 | Libcany | 0 - 7 | 0 - 3 | Chlumec Nad Cidlinou | |
08/15/2020 - 02:30 | 97607 | Tj Sokol Libis | 0 - 6 | 0 - 2 | Fk Loko Vltavin | |
08/15/2020 - 02:30 | 97607 | Marianske Lazne | 0 - 6 | 0 - 1 | Karlovy Vary Dvory | |
08/15/2020 - 06:30 | round 1 | Chomutov | 1 - 3 | 1 - 2 | Povltava Fa | |
08/15/2020 - 08:00 | 97607 | Olympie Brezova | 3 - 2 | 2 - 0 | Zbuzany | |
08/15/2020 - 09:00 | 97607 | Vysoke Myto | 3 - 3 | 1 - 1 | Sokol Zapy | |
90 minutes[3-3], 120 minutes[4-3] | ||||||
08/15/2020 - 09:00 | 97607 | Banik Sous | 2 - 0 | 1 - 0 | Kraluv Dvur | |
08/15/2020 - 09:00 | 97607 | Cesky Brod | 1 - 1 | 0 - 1 | Pisek | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4] | ||||||
08/15/2020 - 09:00 | 97607 | Nachod Destne | 0 - 6 | 0 - 0 | Hradec Kralove | |
08/15/2020 - 09:00 | 97607 | Slovan Velvary | 5 - 1 | 2 - 0 | Dobris | |
08/15/2020 - 09:00 | 97607 | Cesky Lev Union Beroun | 0 - 4 | 0 - 2 | Viktoria Zizkov | |
08/15/2020 - 09:00 | round 1 | Sokol Srbice | 3 - 0 | 2 - 0 | Fk Banik Sokolov | |
08/15/2020 - 09:00 | round 1 | Sokol Velke Hamry | 0 - 2 | 0 - 2 | Fk Graffin Vlasim | |
08/16/2020 - 09:00 | 97607 | Tatran Sedlcany | 0 - 6 | 0 - 2 | Slavoj Vysehrad | |
08/25/2020 - 09:00 | 97607 | Oez Letohrad | 0 - 2 | 0 - 1 | Chrudim | |
08/25/2020 - 09:30 | 97607 | Sokol Tasovice | 3 - 3 | 2 - 3 | SC Znojmo | |
90 minutes[3-3], 120 minutes[4-5] | ||||||
08/25/2020 - 09:30 | 97607 | Humpolec | 1 - 2 | 1 - 1 | Vrchovina | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Novy Jicin | 0 - 3 | 0 - 0 | Odra Petrkovice | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Valasske Mezirici | 0 - 1 | 0 - 0 | Frydek-mistek | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Stara Rise | 1 - 4 | 0 - 1 | Vysocina Jihlava | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Zdirec Nad Doubravou | 0 - 3 | 0 - 0 | Velke Mezirici | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Olesnice U Bouzova | 0 - 4 | 0 - 0 | Unicov | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Detmarovice | 1 - 6 | 0 - 4 | Hlucin | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Strani | 1 - 5 | 0 - 1 | Slavia Kromeriz | |
08/26/2020 - 09:30 | 97607 | Sokol Lanzho | 0 - 1 | 0 - 1 | Lisen | |
08/26/2020 - 09:30 | round 1 | Tj Skastice | 0 - 6 | 0 - 5 | Vyskov | |
08/26/2020 - 09:30 | round 1 | Unie Hlubina | 6 - 3 | 3 - 2 | Vitkovice | |
08/26/2020 - 09:30 | round 1 | Rymarov | 0 - 3 | 0 - 0 | Prostejov | |
08/26/2020 - 09:30 | round 1 | Slavicin | 0 - 3 | 0 - 0 | Fotbal Trinec | |
08/26/2020 - 09:59 | 97607 | Admira Praha | 0 - 4 | 0 - 2 | Dukla Praha | |
08/26/2020 - 09:59 | 97607 | Komarov | 1 - 3 | 1 - 1 | Usti nad Labem | |
08/26/2020 - 09:59 | 97607 | Prepere | 3 - 1 | 2 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |
09/02/2020 - 09:00 | round 1 | Hranice Kunz | 0 - 3 | 0 - 0 | Blansko | |
09/02/2020 - 09:30 | round 1 | Kosmonosy | 1 - 1 | 0 - 0 | Aritma Praha | |
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[0-3] |
Βαθμολογικό πίνακα χρόνο ενημέρωση: 06/17/2024 - 22:21
Στατιστικά στοιχεία από τις τελευταίες Βαθμολογίες | ||
Παιχνίδια που παίζονται | 101 | 33.67% |
Παιχνίδια Unplayed | 199 | 66.33% |
εντός έδρας νίκη | 30 | 29.7% |
Ισοπαλίες | 10 | 10% |
Νίκη εκτός έδρας | 65 | 64.36% |
Σύνολο τερμάτων | 372 | μέσος όρος 3.68 Γκολ/πρόγραμμα |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 128 | μέσος όρος 1.27 Γκολ/πρόγραμμα |
ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 244 | μέσος όρος 2.42 Γκολ/πρόγραμμα |
καλύτερο επίθεση Team | Slavia Praha | 21 Γκολ |
Home καλύτερο επίθεση Team | Slavia Praha | 14 Γκολ |
Away καλύτερο επίθεση Team | Hradec Kralove, Chlumec Nad Cidlinou | 10 Γκολ |
χειρότερο επίθεση Team | Zlin, Fk Banik Sokolov, Kraluv Dvur, Meteor Praha, Admira Praha, HFK Olomouc, Nachod Destne, Rymarov, Havlickuv Brod, Novy Jicin, Hranice Kunz, Dolni Benesov, Oez Letohrad, Tj Dvur Kralove, Zdirec Nad Doubravou, Marianske Lazne, Tatran Sedlcany, Olesnice U Bouzova, Sokol L | 0 Γκολ |
Home χειρότερο επίθεση Team | Zlin, Pribram, Opava, Budejovice, Vysocina Jihlava, Bohemians 1905, Viktoria Zizkov, Usti nad Labem, Dukla Praha, SC Znojmo, Fk Banik Sokolov, Sk Slovan Varnsdorf, Fk Loko Vltavin, Pardubice, Fotbal Trinec, Fk Mas Taborsko, Kraluv Dvur, Meteor Praha, Sokol Zapy, Admira Prah | 0 Γκολ |
Away χειρότερο επίθεση Team | Viktoria Plzen, Sparta Praha, Slovan Liberec, Zlin, Kladno, Fk Banik Sokolov, Kolin, Kraluv Dvur, Meteor Praha, Chomutov, Admira Praha, HFK Olomouc, Nachod Destne, Sokol Tasovice, Rymarov, Havlickuv Brod, Banik Sous, Slavicin, Stara Rise, Novy Jicin, Vysoke Myto, Cesky Brod, H | 0 Γκολ |
καλύτερο άμυνα Team | Unicov | 0 Γκολ |
Home καλύτερο άμυνα Team | Banik Ostrava, Brno, Zlin, Pribram, Opava, Budejovice, FK Baumit Jablonec, Synot Slovacko, Vysocina Jihlava, Viktoria Zizkov, Usti nad Labem, Dukla Praha, Fk Banik Sokolov, Sk Slovan Varnsdorf, Pardubice, Fotbal Trinec, Domazlice, Kraluv Dvur, Meteor Praha, Sokol Zapy, Karlo | 0 Γκολ |
Away καλύτερο άμυνα Team | Viktoria Plzen, Sparta Praha, SK Sigma Olomouc, Slavia Praha, Kladno, Bohemians 1905, Frydek-mistek, Fk Loko Vltavin, Mfk Karvina, Chrudim, Kolin, Chomutov, Admira Praha, HFK Olomouc, Nachod Destne, Sokol Tasovice, Rymarov, Havlickuv Brod, Banik Sous, Slavicin, Stara Rise, No | 0 Γκολ |
χειρότερο άμυνα Team | Karlovy Vary Dvory | 10 Γκολ |
Home χειρότερο άμυνα Team | Unie Hlubina | 9 Γκολ |
Away χειρότερο άμυνα Team | Karlovy Vary Dvory | 10 Γκολ |
συνεδρία
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
γύρος
Πρωταθλήματος (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):