Czech Republic Cup Βαθμολογία συνεδρία 2022-2023
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
- Βαθμολογία
- Στοίχημα Odds
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
- Πρωτοσέλιδα αγώνα
- σύνδεση τον SopCast
- ζωντανή TV, το live streaming
- livescore
View by group
No found any group in this round !
Time start | Round | Home FC | FT | HT | Away FC | Match analysis |
07/22/2022 - 09:59 | 109863 | Sokol Katerinice | 2 - 8 | 1 - 4 | Vsetin | |
07/23/2022 - 09:00 | 109863 | Dolany | 2 - 1 | 2 - 1 | Sternberk | |
07/23/2022 - 09:00 | 109863 | Tj Sokol Nova Ves Pod Plesi | 1 - 2 | 0 - 1 | Zdar Nad Sazavou | |
07/29/2022 - 09:30 | 1st preliminary round | Slavicin | ?-? | ?-? | Viktoria Otrokovice |
Βαθμολογικό πίνακα χρόνο ενημέρωση: 06/17/2024 - 23:29
Στατιστικά στοιχεία από τις τελευταίες Βαθμολογίες | ||
Παιχνίδια που παίζονται | 153 | 51% |
Παιχνίδια Unplayed | 147 | 49% |
εντός έδρας νίκη | 34 | 22.22% |
Ισοπαλίες | 22 | 14% |
Νίκη εκτός έδρας | 66 | 43.14% |
Σύνολο τερμάτων | 489 | μέσος όρος 3.2 Γκολ/πρόγραμμα |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 182 | μέσος όρος 1.19 Γκολ/πρόγραμμα |
ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 307 | μέσος όρος 2.01 Γκολ/πρόγραμμα |
καλύτερο επίθεση Team | Slovan Liberec, Fotbal Trinec | 17 Γκολ |
Home καλύτερο επίθεση Team | Libisany | 10 Γκολ |
Away καλύτερο επίθεση Team | Fotbal Trinec | 17 Γκολ |
χειρότερο επίθεση Team | Kladno, Banik Most, Fk Loko Vltavin, Pardubice, HFK Olomouc, Pisek, Benesov, Nachod Destne, Rymarov, Jiska Novy Bor, Blansko, Novy Jicin, Valasske Mezirici, Bohumin, Sokol Hostoun, Povltava Fa, Kosmonosy, Batov | 0 Γκολ |
Home χειρότερο επίθεση Team | Viktoria Plzen, SK Sigma Olomouc, Brno, Pribram, Opava, FK Baumit Jablonec, Vysocina Jihlava, Kladno, Hradec Kralove, Usti nad Labem, Dukla Praha, Banik Most, Sk Slovan Varnsdorf, Fk Loko Vltavin, Pardubice, Fotbal Trinec, Mfk Karvina, Fk Graffin Vlasim, Chrudim, Kolin, Kral | 0 Γκολ |
Away χειρότερο επίθεση Team | Mlada Boleslav, Synot Slovacko, Kladno, Banik Most, Fk Loko Vltavin, Pardubice, Domazlice, Chomutov, Zenit Caslav, HFK Olomouc, Pisek, Benesov, Novy Bydzov, Nachod Destne, Sokol Tasovice, Rymarov, Banik Sous, Jiska Novy Bor, Dobrovice, Slavicin, Pencin Turnov, Rokycany, Blansk | 0 Γκολ |
καλύτερο άμυνα Team | Kladno, Banik Most, Nachod Destne | 0 Γκολ |
Home καλύτερο άμυνα Team | Viktoria Plzen, Mlada Boleslav, SK Sigma Olomouc, Brno, Opava, Vysocina Jihlava, Kladno, Hradec Kralove, Banik Most, Sk Slovan Varnsdorf, Fk Loko Vltavin, Pardubice, Fotbal Trinec, Fk Graffin Vlasim, Chrudim, Kolin, Kraluv Dvur, Admira Praha, Karlovy Vary Dvory, Pisek, Nacho | 0 Γκολ |
Away καλύτερο άμυνα Team | Zlin, FK Baumit Jablonec, Slavia Praha, Synot Slovacko, Kladno, Viktoria Zizkov, Banik Most, Fk Mas Taborsko, Domazlice, Chomutov, Zenit Caslav, HFK Olomouc, Benesov, Novy Bydzov, Uhersky Brod, Nachod Destne, Sokol Tasovice, Kozlovice, Rymarov, Banik Sous, Jiska Novy Bor, Dob | 0 Γκολ |
χειρότερο άμυνα Team | Zenit Caslav | 11 Γκολ |
Home χειρότερο άμυνα Team | Zenit Caslav | 11 Γκολ |
Away χειρότερο άμυνα Team | Sk Slovan Varnsdorf | 8 Γκολ |
συνεδρία
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
γύρος
- 1st preliminary round
- 2nd preliminary round
- round 1
- round 2
- round 3
- quarter final
- round 4
- semifinal
- final
Πρωταθλήματος (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):