voetbaluitslagen 01-09-2017
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 20:30 | FT | Granada | 2 - 2 | 1 - 1 | Barcelona B | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 08:30 | FT | Botev Plovdiv | 3 - 1 | 2 - 1 | Pfc Nesebar | ||||||
01 Sep 2017 09:00 | FT | Albania U19 | 0 - 1 | 0 - 0 | Georgia U19 | ||||||
01 Sep 2017 09:30 | FT | Zlin | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitkovice | ||||||
01 Sep 2017 10:00 | FT | Usti nad Labem | 0 - 4 | 0 - 2 | Dynamo Dresden | ||||||
01 Sep 2017 10:00 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 3 | 0 - 0 | Opava | ||||||
01 Sep 2017 10:00 | FT | Viktoria Zizkov | 0 - 2 | 0 - 2 | Bohemians 1905 | ||||||
01 Sep 2017 10:00 | FT | Real Sociedad | 1 - 2 | 1 - 0 | Alaves | ||||||
01 Sep 2017 10:00 | FT | FK Senica | 1 - 4 | 0 - 3 | Synot Slovacko | ||||||
01 Sep 2017 10:30 | FT | Heidelberg United | 2 - 0 | 1 - 0 | Oakleigh Cannons | ||||||
01 Sep 2017 10:30 | FT | South Melbourne | 2 - 2 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | ||||||
01 Sep 2017 10:30 | FT | Eintr. Braunschweig | 0 - 3 | 0 - 3 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
01 Sep 2017 10:45 | FT | Rochedale Rovers | 0 - 5 | 0 - 3 | Peninsula Power | ||||||
01 Sep 2017 11:45 | FT | Hapoel Hod Hasharon | 2 - 2 | 0 - 0 | Beitar Kfar Saba Shlomi | ||||||
01 Sep 2017 12:00 | FT | Bangkok United FC | 3 - 2 | 1 - 1 | Bangkok Glass Pathum | ||||||
01 Sep 2017 12:00 | FT | Yan Bian Changbaishan | 0 - 3 | 0 - 2 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
01 Sep 2017 13:00 | FT | Bồ Đào Nha U19 | 2 - 2 | 2 - 1 | Hà Lan U19 | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Anh U19 | 7 - 1 | 7 - 0 | Ba Lan U19 | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Alki Larnaka | 2 - 1 | 1 - 0 | Omonia Aradippou | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | Amiens | ? - ? | ? - ? | Chateauroux | |||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Sporting Charleroi | 5 - 3 | 3 - 1 | Valenciennes | ||||||
01 Sep 2017 15:30 | FT | Karmiotissa Pano Polemidion | 1 - 4 | 1 - 1 | Omonia Nicosia FC | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | ES Troyes AC | 0 - 0 | 0 - 0 | Paris Fc | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Nea Salamis | 3 - 4 | 1 - 1 | AEL Limassol | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Vysocina Jihlava | 6 - 2 | 3 - 0 | SC Znojmo | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Frydek-mistek | 2 - 1 | 1 - 1 | Banik Ostrava | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | Paris Saint Germain | ? - ? | ? - ? | ES Troyes AC | |||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Israel U19 | 2 - 0 | 0 - 0 | Hungary U19 | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Scotland U19 | 3 - 3 | 2 - 2 | Ukraine U19 | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | Thụy Sỹ U17 | ? - ? | ? - ? | Phần Lan U17 | |||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Rudar Velenje | ||||||
01 Sep 2017 16:30 | St.Polten | ? - ? | ? - ? | TSV Hartberg | |||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Phần Lan U19 | 0 - 2 | 0 - 1 | Bỉ U19 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Wurzburger Kickers | 2 - 2 | 2 - 1 | Mainz 05 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 0 - 0 | 0 - 0 | Ujpesti TE | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Nurnberg | 1 - 1 | 0 - 1 | Dukla Praha | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | St Pauli | 3 - 0 | 0 - 0 | Groningen | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Werder Bremen | 2 - 0 | 0 - 0 | Korona Kielce | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Dukla Praha | 1 - 1 | 1 - 0 | Nurnberg | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Italy U19 | 1 - 1 | 0 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ U19 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Đức U21 | 1 - 2 | 0 - 1 | Hungary U21 | ||||||
01 Sep 2017 17:30 | FT | Strasbourg | 1 - 0 | 1 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Rudes | 0 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | KV Mechelen | 1 - 1 | 0 - 1 | AZ Alkmaar | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Bordeaux | 0 - 0 | 0 - 0 | Eibar | ||||||
01 Sep 2017 18:30 | FT | Tây Ban Nha U21 | 3 - 0 | 2 - 0 | Italy U21 | ||||||
01 Sep 2017 18:30 | FT | Beira Mar | 1 - 5 | 0 - 2 | Desportivo de Tondela | ||||||
01 Sep 2017 19:20 | FT | Áo U21 | 2 - 2 | 0 - 1 | Phần Lan U21 | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | AS Roma | 4 - 1 | 3 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Cambridge City | 3 - 1 | 2 - 0 | St Neots Town | ||||||
Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Limerick FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Finn Harps | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Shamrock Rovers | 3 - 1 | 2 - 0 | Cork City | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Dundalk | 6 - 0 | 2 - 0 | St Patrick's | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Bohemians | 1 - 1 | 1 - 0 | Galway United | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Osters IF | 1 - 0 | 1 - 0 | Ik Frej Taby | ||||||
Gouden Gids Divisie uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Dordrecht 90 | 2 - 2 | 0 - 1 | Emmen | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Helmond Sport | 1 - 1 | 0 - 1 | Go Ahead Eagles | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Jong PSV Eindhoven | 0 - 3 | 0 - 2 | Jong Ajax Amsterdam | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | MVV Maastricht | 3 - 0 | 1 - 0 | Den Bosch | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | NEC Nijmegen | 2 - 1 | 1 - 0 | Eindhoven | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Fortuna Sittard | 2 - 1 | 2 - 0 | Almere City FC | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Jong Utrecht | 1 - 0 | 0 - 0 | Jong AZ | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Telstar | 3 - 3 | 0 - 2 | Oss | ||||||
Portugal League Cup uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Maritimo | 1 - 0 | 1 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
World Cup Qualification (Southern America) uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 00:00 | FT | Uruguay | 0 - 0 | 0 - 0 | Argentina | ||||||
01 Sep 2017 01:45 | FT | Brazil | 2 - 0 | 0 - 0 | Ecuador | ||||||
01 Sep 2017 03:15 | FT | Peru | 2 - 1 | 0 - 0 | Bolivia | ||||||
World Cup Qualification (Europe) uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Séc | 1 - 2 | 0 - 1 | Đức | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Đan Mạch | 4 - 0 | 2 - 0 | Ba Lan | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Malta | 0 - 4 | 0 - 0 | Anh | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Slovakia | 1 - 0 | 0 - 0 | Slovenia | ||||||
World Cup Qualification (Africa) uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Ghana | 1 - 1 | 0 - 1 | Congo | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Nigeria | 4 - 0 | 2 - 0 | Cameroon | ||||||
01 Sep 2017 19:30 | FT | Cape Verde | 2 - 1 | 2 - 1 | Nam Phi | ||||||
01 Sep 2017 21:00 | FT | Tunisia | 2 - 1 | 1 - 1 | Democratic Rep Congo | ||||||
01 Sep 2017 21:00 | FT | Ma rốc | 6 - 0 | 2 - 0 | Mali | ||||||
EURO U21 Qualifying uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Kazakhstan U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Montenegro U21 | ||||||
01 Sep 2017 15:30 | FT | Latvia U21 | 1 - 1 | 1 - 1 | Ukraine U21 | ||||||
01 Sep 2017 15:30 | FT | Slovenia U21 | 3 - 1 | 0 - 1 | Luxembourg U21 | ||||||
01 Sep 2017 15:45 | FT | Estonia U21 | 1 - 2 | 0 - 1 | Slovakia U21 | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Bosnia Herzegovina U21 | 1 - 3 | 1 - 1 | Romania U21 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Belarus U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Hy Lạp U21 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Georgia U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Ba Lan U21 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Hà Lan U21 | 1 - 1 | 1 - 1 | Anh U21 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Đảo Síp U21 | 2 - 1 | 1 - 1 | Malta U21 | ||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Serbia U21 | 4 - 0 | 4 - 0 | Gibraltar U21 | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Kosovo U21 | 3 - 2 | 2 - 2 | Na Uy U21 | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Thụy Sỹ U21 | 0 - 3 | 0 - 2 | Xứ Wales U21 | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 02:00 | FT | CD FAS | 3 - 0 | 0 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
01 Sep 2017 02:00 | Cd Chalatenango | ? - ? | ? - ? | Alianza | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | CD Clan Juvenil | 4 - 1 | 3 - 0 | Guayaquil City | ||||||
Russia Div 2 West uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | FK Kolomna | 1 - 0 | 1 - 0 | Luki Energiya | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Torpedo Vladimir | 2 - 2 | 1 - 1 | Spartak Kostroma | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Chertanovo Moscow | 4 - 1 | 3 - 1 | Znamya Truda | ||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 3 - 3 | 1 - 3 | Dolgiye Prudy | ||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Pskov 747 | 2 - 0 | 2 - 0 | Veles Moscow | ||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Dnepr Smolensk | 1 - 1 | 0 - 1 | Dynamo St Petersburg B | ||||||
Korea K-National League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 09:00 | FT | Incheon Korail | 2 - 2 | 2 - 2 | Mokpo City | ||||||
01 Sep 2017 11:00 | FT | Busan Transpor Tation | 0 - 4 | 0 - 1 | Gyeongju KHNP | ||||||
01 Sep 2017 11:30 | FT | Gimhae City | 1 - 0 | 0 - 0 | Changwon City | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:30 | FT | Roeselare | 0 - 4 | 0 - 1 | Beerschot AC | ||||||
Finland Ykkonen uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Haka | 2 - 1 | 2 - 0 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | TPS Turku | 2 - 0 | 1 - 0 | AC Oulu | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 11:00 | FT | Ural 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | Zenit-Izhevsk | ||||||
01 Sep 2017 13:30 | FT | Chelyabinsk | 5 - 1 | 3 - 0 | Lada Togliatti | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Orenburg 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | Nosta Novotroitsk | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Krylya Sovetov Samara B | 2 - 3 | 0 - 1 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Syzran-2003 | 2 - 1 | 1 - 1 | Kamaz | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Mordovia Saransk | 2 - 0 | 1 - 0 | Anzhi Junior | ||||||
Russia Div 2 Center uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Rotor Volgograd B | 0 - 1 | 0 - 1 | Zorkyi Krasnogorsk | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | FK Khimik Novomoskovsk | 0 - 5 | 0 - 2 | Torpedo Moscow | ||||||
01 Sep 2017 16:00 | FT | Sokol | 0 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | Zenit Penza | 0 - 2 | 0 - 2 | FK Zvezda Ryazan | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 10:30 | FT | Heidelberg United | 2 - 0 | 1 - 0 | Oakleigh Cannons | ||||||
01 Sep 2017 10:30 | FT | South Melbourne | 2 - 2 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | ||||||
French Nationa League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | US Boulogne | 1 - 1 | 0 - 0 | AS Beziers | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Cholet So | 0 - 1 | 0 - 1 | GS Consolat Marseille | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Concarneau | 2 - 3 | 0 - 3 | Lyon la Duchere | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Creteil | 2 - 0 | 0 - 0 | Grenoble | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Rodez Aveyron | 1 - 0 | 1 - 0 | Chambly | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Entente Sannois | 1 - 0 | 0 - 0 | Les Herbiers | ||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Pau FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Avranches | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 22:00 | FT | Rubio Nu Asuncion | 0 - 1 | 0 - 0 | Guarani CA | ||||||
Ireland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Athlone | 0 - 1 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Cabinteely | 0 - 2 | 0 - 1 | Longford Town | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | UC Dublin UCD | 1 - 0 | 0 - 0 | Wexford Youths | ||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Waterford United | 1 - 1 | 0 - 1 | Shelbourne | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 10:45 | FT | Rochedale Rovers | 0 - 5 | 0 - 3 | Peninsula Power | ||||||
Sweden Div 2 Norrland uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Tegs Thoren ff | 0 - 0 | 0 - 0 | Umea FC | ||||||
Israel Leumit League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Hapoel Natzrat Illit | 3 - 1 | 2 - 1 | Hapoel Hadera | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Hapoel Ramat Gan FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Ironi Ramat Hasharon | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Hapoel Petah Tikva | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Hapoel Rishon Letzion | 1 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
01 Sep 2017 14:00 | FT | Maccabi Herzliya | 0 - 0 | 0 - 0 | Ironi Nesher | ||||||
Norway 2 Division B uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Odd Grenland B | 2 - 4 | 1 - 3 | Notodden FK | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 09:30 | FT | Opava U19 | 0 - 3 | 0 - 0 | Mfk Karvina U19 | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 15:30 | FT | Fk Sindelic Nis | 0 - 0 | 0 - 0 | Backa Topola | ||||||
Moldova Division 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Singerei | 0 - 2 | 0 - 0 | Cahul 2005 | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Cf Sparta Selemet | 3 - 1 | 1 - 0 | Real Succes | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Granicerul Glodeni | 2 - 0 | 2 - 0 | Edinet | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Iskra-stal Ribnita | 1 - 2 | 1 - 2 | Sheriff B | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Abus Ungheni | 1 - 2 | 0 - 0 | CF Gagauziya | ||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Zimbru Chisinau B | 6 - 0 | 0 - 0 | Codru Lozova | ||||||
Hungary NB 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Gyirmot Se | 1 - 1 | 1 - 0 | Soroksar | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 15:00 | FT | Mfk Skalica | 2 - 1 | 1 - 1 | Skf Sered | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 17:30 | FT | Ullared | 1 - 0 | 1 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 16:59 | FT | Atsv Stadl Paura | 1 - 3 | 1 - 0 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Deutschlandsberger Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Sc Gleisdorf | ||||||
01 Sep 2017 18:00 | Sturm Graz Amat. | ? - ? | ? - ? | Vocklamarkt | |||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Superfund Pasching | 3 - 2 | 2 - 2 | SV Allerheiligen | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 17:30 | FT | Radomiak Radom | 1 - 1 | 1 - 1 | Mks Kluczbork | ||||||
Scotland Bells Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:45 | FT | Stranraer | 2 - 0 | 1 - 0 | Partick Thistle U20 | ||||||
Argentina Cup uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 19:00 | FT | Racing Club | 2 - 4 | 2 - 0 | Olimpo | ||||||
01 Sep 2017 22:00 | FT | Talleres Cordoba | 1 - 1 | 0 - 0 | Gimnasia Mendoza | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 00:30 | FT | Orlando City B | 1 - 1 | 0 - 0 | Bethlehem Steel | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 16:30 | FT | FCM Targu Mures | 2 - 1 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 18:00 | FT | Hassleholms If | 5 - 2 | 1 - 2 | Rappe Goif | ||||||
Israel Cup uitslagen |
|||||||||||
01 Sep 2017 10:45 | FT | Maccabi Lroni Kiryat Malakhi | 1 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Beer Sheva | ||||||
01 Sep 2017 11:30 | FT | Sport Club Dimona | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Mahane Yehuda | ||||||
01 Sep 2017 11:30 | FT | Beitar Ironi Maale Adumim | 3 - 1 | 2 - 1 | Ironi Modiin | ||||||
01 Sep 2017 12:00 | FT | Shimshon Tel Aviv | 3 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva | ||||||
01 Sep 2017 12:05 | FT | As Ashdod | 1 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Ironi Sderot | ||||||
01 Sep 2017 13:00 | FT | Hapoel Kfar Shalem | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Shaarayim | ||||||
01 Sep 2017 13:00 | FT | Maccabi Yavne | 1 - 3 | 0 - 2 | Hapoel Bikat Hayarden | ||||||
01 Sep 2017 13:00 | FT | Maccabi Kiryat Gat | 0 - 2 | 0 - 1 | Sektzia Nes Tziona | ||||||
01 Sep 2017 13:05 | FT | Maccabi Ironi Netivot | 1 - 5 | 0 - 2 | Sc Maccabi Ashdod |
Totaal wedstrijden: 166
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):