voetbaluitslagen 23-02-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:00 | Chelsea | ? - ? | ? - ? | Brighton | |||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Burnley | 2 - 1 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 1 | 1 - 0 | Wolves | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Newcastle United | 2 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | Leicester City | 1 - 4 | 0 - 1 | Crystal Palace | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Birmingham | 2 - 2 | 1 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Brentford | 5 - 1 | 3 - 1 | Hull City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Leeds United | 2 - 1 | 1 - 1 | Bolton Wanderers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Middlesbrough | 2 - 0 | 2 - 0 | Queens Park Rangers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Millwall | 1 - 3 | 0 - 3 | Preston North End | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Norwich City | 3 - 2 | 1 - 2 | Bristol City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Reading | 1 - 1 | 1 - 0 | Rotherham United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Sheffield Wed | 3 - 1 | 3 - 0 | Swansea City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Stoke City | 1 - 1 | 1 - 0 | Aston Villa | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Wigan Athletic | 1 - 1 | 0 - 1 | Ipswich | ||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | West Bromwich | 0 - 1 | 0 - 1 | Sheffield United | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Torino | 2 - 0 | 1 - 0 | Atalanta | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | Frosinone | 2 - 3 | 1 - 2 | AS Roma | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Cittadella | 4 - 1 | 2 - 1 | Lecce | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Perugia | 0 - 1 | 0 - 1 | Cosenza | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Pescara | 2 - 0 | 2 - 0 | Padova | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Cremonese | 0 - 1 | 0 - 0 | Ascoli | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Carpi | 3 - 2 | 1 - 0 | Spezia | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Brescia | 2 - 0 | 0 - 0 | Crotone | ||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | Foggia | 1 - 1 | 0 - 0 | Benevento | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Getafe | 2 - 1 | 1 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
23 Feb 2019 15:15 | FT | Sevilla | 2 - 4 | 2 - 1 | Barcelona | ||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | Alaves | 0 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo | ||||||
23 Feb 2019 19:45 | FT | Athletic Bilbao | 1 - 0 | 1 - 0 | Eibar | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Albacete | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Oviedo | ||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 2 - 3 | 1 - 2 | Cadiz | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Alcorcon | 2 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | Osasuna | 1 - 0 | 0 - 0 | Zaragoza | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Monchengladbach | 0 - 3 | 0 - 1 | Wolfsburg | ||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Bayern Munich | 1 - 0 | 0 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Freiburg | 5 - 1 | 3 - 0 | Augsburg | ||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Mainz 05 | 3 - 0 | 1 - 0 | Schalke 04 | ||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 2 - 1 | 0 - 1 | Nurnberg | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Darmstadt | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Dresden | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | St Pauli | 1 - 0 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Koln | 3 - 1 | 0 - 1 | SV Sandhausen | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Bochum | 1 - 3 | 0 - 3 | Holstein Kiel | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Paris Saint Germain | 3 - 0 | 1 - 0 | Nimes | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Amiens | 1 - 0 | 1 - 0 | Nice | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Guingamp | 1 - 0 | 0 - 0 | Angers SCO | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:30 | FT | Feirense | 1 - 3 | 0 - 2 | Moreirense | ||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | Portimonense | 1 - 1 | 0 - 1 | Aves | ||||||
23 Feb 2019 20:30 | FT | Vitoria Setubal | 1 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Guimaraes | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | Utrecht | 0 - 0 | 0 - 0 | SBV Excelsior | ||||||
23 Feb 2019 18:45 | FT | Zwolle | 0 - 3 | 0 - 1 | De Graafschap | ||||||
23 Feb 2019 18:45 | FT | Fortuna Sittard | 2 - 4 | 2 - 1 | SC Heerenveen | ||||||
23 Feb 2019 19:45 | FT | NAC Breda | 0 - 0 | 0 - 0 | Groningen | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 01:00 | FT | Nashville Sc | 0 - 2 | 0 - 2 | New York City Fc | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Brno | 5 - 1 | 3 - 0 | Vyskov | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Neman Grodno | 4 - 3 | 3 - 0 | Torpedo Minsk | ||||||
23 Feb 2019 09:15 | FT | Prostejov | 3 - 0 | 3 - 0 | Uhersky Brod | ||||||
23 Feb 2019 09:15 | FT | Usti nad Labem | 4 - 0 | 1 - 0 | Dobrovice | ||||||
23 Feb 2019 09:30 | FT | Pardubice | 5 - 1 | 2 - 1 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
23 Feb 2019 10:00 | FT | Hvidovre IF | 2 - 0 | 2 - 0 | HIK | ||||||
23 Feb 2019 10:00 | FT | Rubin Kazan | 2 - 2 | 1 - 1 | Dynamo Moscow | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Sandecja | 1 - 0 | 0 - 0 | Partizan Bardejov | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Chrudim | 2 - 1 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 1 - 1 | 1 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | LKS Lodz | 7 - 1 | 4 - 0 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Atvidabergs FF | 0 - 2 | 0 - 0 | Motala AIF | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Vasteras SK FK | 1 - 1 | 0 - 1 | Carlstad United BK | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovan Velvary | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Jelgava | 1 - 1 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Augsburg 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | Memmingen | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Gefle IF | 1 - 1 | 0 - 0 | Sollentuna United FF | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Levanger | 1 - 3 | 0 - 1 | Byasen Toppfotball | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Sheriff | 2 - 1 | 2 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | CSKA Moscow | 2 - 1 | 1 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Kristiansund BK | 1 - 3 | 1 - 0 | Brann | ||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | Stabaek | 2 - 1 | 1 - 1 | Tromso IL | ||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | Ham-Kam | 0 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | St Louis Lions | 3 - 1 | 1 - 1 | Tulsa Roughneck | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Philadelphia Union | 2 - 1 | 1 - 1 | Ottawa Fury | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Charlotte Independence | 1 - 0 | 1 - 0 | Carolina RailHawks | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | New England Revolution | 2 - 1 | 1 - 0 | KR Reykjavik | ||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | Columbus Crew | 3 - 0 | 2 - 0 | Cincinnati | ||||||
23 Feb 2019 23:45 | FT | San Jose Earthquakes | 2 - 2 | 0 - 1 | Seattle Sounders | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 00:10 | FT | Lanus | 2 - 0 | 1 - 0 | Rosario Central | ||||||
23 Feb 2019 00:10 | FT | Colon | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Banfield | ||||||
23 Feb 2019 20:10 | FT | CA Huracan | 1 - 3 | 0 - 2 | Union Santa Fe | ||||||
23 Feb 2019 20:10 | FT | Godoy Cruz | 0 - 2 | 0 - 1 | Velez Sarsfield | ||||||
23 Feb 2019 22:20 | FT | Belgrano | 0 - 0 | 0 - 0 | San Lorenzo | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | AS Eupen | 2 - 3 | 1 - 1 | Zulte-Waregem | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Beveren | 2 - 6 | 0 - 2 | Kortrijk | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Cercle Brugge | 2 - 2 | 0 - 0 | Oostende | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | Royal Excel Mouscron | 1 - 0 | 0 - 0 | KSC Lokeren | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hearts | 1 - 1 | 0 - 0 | St Mirren | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Livingston | 1 - 0 | 1 - 0 | Kilmarnock | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | St Johnstone | 0 - 2 | 0 - 1 | Aberdeen | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Vejle | 1 - 3 | 0 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Zlin | 0 - 2 | 0 - 1 | Bohemians 1905 | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 2 - 0 | 1 - 0 | Pribram | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Mfk Karvina | 1 - 1 | 1 - 0 | Teplice | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Mlada Boleslav | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Baumit Jablonec | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:30 | FT | Sivasspor | 1 - 2 | 0 - 2 | Antalyaspor | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Alanyaspor | 3 - 0 | 1 - 0 | Kasimpasa | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Scunthorpe United | 1 - 1 | 0 - 1 | Doncaster Rovers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 1 - 2 | 1 - 0 | Charlton Athletic | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Accrington Stanley | 1 - 1 | 0 - 1 | Southend United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Blackpool | 0 - 1 | 0 - 1 | Oxford United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Bristol Rovers | 0 - 2 | 0 - 1 | Sunderland | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Burton Albion FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Fleetwood Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 2 | 1 - 2 | Shrewsbury Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 5 - 1 | 1 - 0 | Rochdale | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Portsmouth | 0 - 0 | 0 - 0 | Barnsley | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Walsall | 3 - 2 | 1 - 1 | Bradford AFC | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 0 - 1 | 0 - 0 | Gillingham | ||||||
Sweden Cup uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Karlstad BK | 3 - 2 | 1 - 1 | Ostersunds FK | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | IK Sirius FK | 1 - 2 | 1 - 2 | Halmstads | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Hassleholms If | 0 - 3 | 0 - 2 | Djurgardens | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Elfsborg | 1 - 1 | 0 - 1 | Ik Frej Taby | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Falkenbergs FF | 2 - 1 | 0 - 1 | Degerfors IF | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | AFC United | 4 - 0 | 1 - 0 | IFK Varnamo | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 03:00 | FT | Veracruz | 1 - 1 | 1 - 0 | CDSyC Cruz Azul | ||||||
23 Feb 2019 03:00 | FT | Atlas | 0 - 1 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||||||
23 Feb 2019 23:00 | FT | Queretaro FC | 3 - 0 | 0 - 0 | Morelia | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Defensores de Belgrano | 0 - 3 | 0 - 2 | Atletico Rafaela | ||||||
23 Feb 2019 20:05 | FT | Chacarita Juniors | 1 - 3 | 0 - 2 | Sarmiento Junin | ||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | Agropecuario De Carlos Casares | 1 - 1 | 1 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
23 Feb 2019 22:05 | FT | Instituto | 2 - 3 | 1 - 1 | Nueva Chicago | ||||||
23 Feb 2019 22:30 | FT | Villa Dalmine | 2 - 0 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
23 Feb 2019 23:30 | FT | Santa Marina Tandil | 0 - 2 | 0 - 1 | Guillermo Brown | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | Sion | 2 - 2 | 1 - 1 | St. Gallen | ||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | Neuchatel Xamax | 0 - 2 | 0 - 1 | Basel | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Famalicao | 2 - 1 | 2 - 0 | CD Mafra | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | UD Oliveirense | 3 - 2 | 1 - 2 | Leixoes | ||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | Penafiel | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Covilha | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 06:35 | FT | Wellington Phoenix | 0 - 1 | 0 - 0 | Sydney FC | ||||||
23 Feb 2019 08:50 | FT | Melbourne Victory FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Melbourne City | ||||||
Vietnam uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 09:30 | FT | Sông Lam Nghệ An | 2 - 0 | 2 - 0 | Quảng Nam | ||||||
23 Feb 2019 10:00 | FT | Khánh Hòa | 1 - 4 | 0 - 1 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Hà Nội | 5 - 0 | 2 - 0 | Quảng Ninh | ||||||
J-League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 05:00 | FT | Kawasaki Frontale | 0 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | ||||||
23 Feb 2019 05:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 1 - 1 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | ||||||
23 Feb 2019 05:00 | FT | Sagan Tosu | 0 - 4 | 0 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
23 Feb 2019 05:00 | FT | Vegalta Sendai | 0 - 0 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
23 Feb 2019 06:00 | FT | Gamba Osaka | 2 - 3 | 1 - 3 | Yokohama F Marinos | ||||||
23 Feb 2019 06:00 | FT | Kashima Antlers | 1 - 2 | 0 - 1 | Oita Trinita | ||||||
23 Feb 2019 06:00 | FT | Jubilo Iwata | 1 - 1 | 0 - 1 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
23 Feb 2019 07:00 | FT | Shonan Bellmare | 2 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:15 | FT | Asteras Tripolis | 1 - 1 | 1 - 0 | PAE Atromitos | ||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | AEK Athens | 2 - 1 | 1 - 1 | Apollon Smirnis | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 2 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Petah Tikva FC | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
23 Feb 2019 16:15 | FT | Hapoel Tel Aviv | 1 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Netanya | ||||||
23 Feb 2019 18:30 | FT | Beitar Jerusalem | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
Iran Pro League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Naft Masjed Soleyman | 0 - 0 | 0 - 0 | Persepolis | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | AEP Paphos | 1 - 0 | 0 - 0 | Doxa Katokopias | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Omonia Nicosia FC | 2 - 0 | 1 - 0 | AEL Limassol | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Ermis Aradippou | 2 - 3 | 1 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Illichivets mariupol | 2 - 1 | 1 - 1 | Olimpic Donetsk | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Lviv | 0 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Odessa | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Astra Ploiesti | 1 - 0 | 0 - 0 | Hermannstadt | ||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | Politehnica Iasi | 0 - 1 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Trenkwalder Admira | 3 - 0 | 2 - 0 | Wacker Innsbruck | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Wolfsberger AC | 0 - 0 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
Thailand uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:45 | FT | Chainat FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Suphanburi FC | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Ptt Rayong | 0 - 1 | 0 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Buriram United | 2 - 2 | 0 - 0 | Chonburi Shark FC | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Samut Prakan City | 3 - 2 | 1 - 1 | Chiangmai Fc | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 06:30 | FT | Wofoo Tai Po | 2 - 1 | 0 - 1 | Eastern A.A Football Team | ||||||
23 Feb 2019 06:30 | FT | Southern District | 3 - 1 | 2 - 0 | Leeman | ||||||
23 Feb 2019 09:30 | FT | Sun Pegasus | 0 - 3 | 0 - 2 | Kitchee | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Ferencvarosi TC | 4 - 0 | 0 - 0 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 2 - 2 | 1 - 2 | Varda Se | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Paksi SE | 2 - 1 | 0 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Ujpesti TE | 5 - 0 | 1 - 0 | Diosgyor | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Fehervar Videoton | 1 - 0 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | ||||||
23 Feb 2019 18:30 | FT | Budapest Honved | 2 - 1 | 1 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Gornik Zabrze | 2 - 1 | 1 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
23 Feb 2019 17:00 | FT | Lech Poznan | 2 - 0 | 1 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | Lechia Gdansk | 1 - 0 | 1 - 0 | Wisla Krakow | ||||||
India uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Minerva Punjab | 1 - 0 | 0 - 0 | Neroca | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Zemun | 0 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Mladost Lucani | 5 - 0 | 2 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Subotica | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Radnik Surdulica | 0 - 1 | 0 - 1 | Crvena Zvezda | ||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | Partizan Belgrade | 3 - 0 | 3 - 0 | Proleter Novi Sad | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Perak | 1 - 1 | 0 - 1 | Felda United FC | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Johor FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Melaka United | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Selangor PKNS | 1 - 0 | 1 - 0 | PKNP | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 0 - 1 | 0 - 0 | Zapresic | ||||||
23 Feb 2019 16:30 | FT | Hajduk Split | 0 - 0 | 0 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:55 | FT | Botev Vratsa | 1 - 3 | 1 - 1 | Slavia Sofia | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Cherno More Varna | 1 - 0 | 1 - 0 | Ludogorets Razgrad | ||||||
23 Feb 2019 15:30 | FT | Botev Plovdiv | 4 - 0 | 2 - 0 | FC Vereya | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Skf Sered | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Spartak Trnava | 3 - 1 | 1 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | FK Senica | 0 - 1 | 0 - 1 | MSK Zilina | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Zlate Moravce | 3 - 1 | 1 - 0 | Trencin | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Sport Podbrezova | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Zemplin Michalovce | 0 - 0 | 0 - 0 | Nitra | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:45 | FT | NK Publikum Celje | 4 - 3 | 4 - 2 | Gorica | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | NK Maribor | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Mura 05 | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Aberystwyth Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Carmarthen | 0 - 1 | 0 - 0 | Newi Cefn Druids | ||||||
23 Feb 2019 14:30 | FT | Llandudno | 4 - 2 | 0 - 0 | Llanelli | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | Barry Town Afc | 1 - 1 | 1 - 1 | Connah's QN | ||||||
UAE League Professional uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Ajman | 3 - 0 | 0 - 0 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
23 Feb 2019 16:15 | FT | Al Ain | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Nasr Dubai | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:50 | FT | Al-Garrafa | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Duhail Lekhwia | ||||||
23 Feb 2019 16:10 | FT | Al Rayyan | 0 - 4 | 0 - 2 | Al-Sadd | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Kawkab de Marrakech | 1 - 1 | 1 - 1 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | IRT Itihad de Tanger | 0 - 2 | 0 - 2 | Difaa Hassani Jdidi | ||||||
South Africa Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Cape Town City | 3 - 2 | 1 - 0 | Maritzburg United | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Polokwane City | 1 - 1 | 1 - 1 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Bidvest Wits | 1 - 1 | 1 - 1 | Mamelodi Sundowns | ||||||
23 Feb 2019 18:15 | FT | Orlando Pirates | 4 - 1 | 3 - 1 | AmaZulu | ||||||
23 Feb 2019 18:15 | FT | Supersport United | 1 - 2 | 0 - 1 | Baroka | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Krupa | 1 - 1 | 1 - 1 | Zvijezda 09 Brgule | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Mladost Doboj Kakanj | 1 - 0 | 1 - 0 | GOSK Gabela | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Tuzla City | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Sarajevo | ||||||
23 Feb 2019 16:30 | FT | NK Celik | 2 - 1 | 2 - 0 | Sloboda | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Rapperswil-jona | 2 - 0 | 1 - 0 | Schaffhausen | ||||||
23 Feb 2019 16:30 | FT | Sc Kriens | 0 - 3 | 0 - 1 | Servette | ||||||
23 Feb 2019 17:30 | FT | Chiasso | 1 - 1 | 1 - 0 | Winterthur | ||||||
Malaysia Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 08:15 | FT | Sarawak | 1 - 2 | 0 - 2 | Sabah FA | ||||||
23 Feb 2019 08:45 | FT | PDRM | 0 - 1 | 0 - 1 | Selangor United | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Terengganu B DKTT-Team | 0 - 0 | 0 - 0 | Ukm | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 21:05 | FT | Limon | 2 - 1 | 2 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Always Ready | 2 - 0 | 1 - 0 | Aurora | ||||||
23 Feb 2019 23:30 | FT | Blooming | 5 - 3 | 1 - 2 | Real Potosi | ||||||
Guatemala Liga Nacional uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 18:00 | FT | Siquinala FC | 2 - 2 | 2 - 1 | Coban Imperial | ||||||
El Salvador Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 21:30 | FT | Aguila | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Audaz | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 00:15 | FT | Deportivo Cuenca | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Sport Emelec | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Fuerza Amarilla | 1 - 4 | 0 - 1 | Olmedo Riobamba | ||||||
23 Feb 2019 22:15 | FT | Sociedad Deportivo Quito | 0 - 1 | 0 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 00:45 | FT | Atletico Huila | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Envigado | 0 - 0 | 0 - 0 | Patriotas | ||||||
23 Feb 2019 21:00 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 1 | 0 - 1 | Cucuta | ||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | La Equidad | 0 - 1 | 0 - 1 | Millonarios | ||||||
23 Feb 2019 23:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 3 - 0 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
Austria Erste Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Wacker Innsbruck Amateure | 3 - 1 | 1 - 0 | Superfund Pasching | ||||||
23 Feb 2019 15:30 | FT | Austria Lustenau | 1 - 1 | 0 - 1 | SK Austria Klagenfurt | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:00 | FT | Arsenal Kyiv U21 | 1 - 2 | 1 - 0 | Desna Chernihiv U21 | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Vorskla U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Karpaty Lviv U21 | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Queen of South | 1 - 2 | 0 - 1 | Alloa Athletic | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Inverness C.T. | 1 - 0 | 1 - 0 | Greenock Morton | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Falkirk | 1 - 1 | 0 - 0 | Dundee United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Ayr Utd | 0 - 1 | 0 - 0 | Dunfermline | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Partick Thistle | 2 - 4 | 2 - 0 | Ross County | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Arbroath | 3 - 2 | 1 - 1 | Airdrie United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Brechin City | 1 - 2 | 1 - 1 | Stranraer | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | East Fife | 3 - 4 | 0 - 3 | Dumbarton | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Forfar Athletic | 2 - 1 | 0 - 0 | Stenhousemuir | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Raith Rovers | 4 - 1 | 2 - 0 | Montrose | ||||||
Australia Queensland State League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 07:10 | FT | Gold Coast United | 2 - 1 | 0 - 1 | Brisbane City SC | ||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Brisbane Strikers | 1 - 2 | 0 - 0 | Peninsula Power | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Moreton Bay United | 2 - 2 | 2 - 1 | Eastern Suburbs | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Western Pride | 1 - 3 | 0 - 0 | Magpies Crusaders | ||||||
South Australian Super League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 04:30 | FT | Adelaide Raiders SC | 0 - 2 | 0 - 1 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
23 Feb 2019 04:30 | FT | Para Hills Knights | 1 - 2 | 0 - 1 | North Eastern Metrostars | ||||||
23 Feb 2019 06:30 | FT | Adelaide Comets FC | 2 - 1 | 1 - 0 | West Adelaide | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Adelaide Olympic | 3 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Panthers | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Adelaide City FC | 0 - 4 | 0 - 3 | Croydon Kings | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Beerschot AC | 1 - 1 | 0 - 0 | Roeselare | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | KV Mechelen | 0 - 5 | 0 - 2 | St Gilloise | ||||||
Jordan Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Shabab AlOrdon | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Salt | ||||||
23 Feb 2019 16:30 | FT | Al-Faisaly | 1 - 0 | 0 - 0 | Ramtha SC | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Sacachispas | 0 - 0 | 0 - 0 | Almirante Brown | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Club Atletico Acassuso | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Espanol | ||||||
Venezuela Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Lala | 1 - 2 | 0 - 1 | Carabobo | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Metropolitanos | 0 - 3 | 0 - 2 | Portuguesa de Desportos | ||||||
23 Feb 2019 21:00 | FT | Aragua | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:00 | FT | Gilan Gabala | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Inter Baku | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Sabah Fk Baku | 1 - 1 | 0 - 1 | Qarabag | ||||||
Australia Victorian Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 04:00 | FT | Green Gully Cavaliers | 4 - 2 | 2 - 2 | Heidelberg United | ||||||
23 Feb 2019 04:15 | FT | Avondale Heights | 1 - 0 | 0 - 0 | Port Melbourne Sharks | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 21:45 | FT | Deportivo Capiata | 3 - 3 | 1 - 2 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
23 Feb 2019 23:45 | FT | Guarani CA | 1 - 1 | 1 - 0 | General Diaz | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:30 | FT | Boluspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Adana Demirspor | 3 - 0 | 2 - 0 | Altinordu | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Genclerbirligi | 2 - 1 | 1 - 0 | Umraniyespor | ||||||
Brisbane Premier emier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 07:00 | FT | Albany Creek | 2 - 1 | 2 - 0 | Caboolture | ||||||
23 Feb 2019 07:20 | FT | University of Queensland | 2 - 3 | 0 - 2 | Grange Thistle Sc | ||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Acacia Ridge | 1 - 2 | 0 - 1 | The Gap BPL | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 16:45 | Mc Alger | ? - ? | ? - ? | Mc Oran | |||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | C. A. Bizertin | 1 - 0 | 1 - 0 | As Gabes | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Ergotelis | 1 - 1 | 0 - 1 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Panahaiki-2005 | 1 - 0 | 1 - 0 | Apollon Larissas | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Doxa Dramas | 2 - 2 | 1 - 0 | Platanias FC | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | SC Faetano | 5 - 0 | 2 - 0 | Ss Virtus | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Tre Penne | 3 - 1 | 2 - 0 | San Giovanni | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Sp Cosmos | 1 - 1 | 1 - 1 | Cailungo | ||||||
Luxembourg National Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Us Rumelange | 1 - 1 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Bury | 3 - 1 | 0 - 1 | Oldham Athletic | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Cheltenham Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Port Vale | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Colchester United | 1 - 1 | 0 - 0 | Carlisle | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Crawley Town | 1 - 1 | 0 - 1 | Macclesfield Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Crewe Alexandra | 1 - 2 | 0 - 1 | Exeter City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Forest Green Rovers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Milton Keynes Dons | 2 - 0 | 0 - 0 | Newport County | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Morecambe | 0 - 2 | 0 - 1 | Lincoln City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Stevenage Borough | 1 - 2 | 0 - 1 | Northampton Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Swindon | 1 - 1 | 0 - 0 | Grimsby Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Notts County | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Yeovil Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Cambridge United | ||||||
Australia Victorian Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 04:00 | FT | Langwarrin | 3 - 1 | 3 - 1 | Northcote City | ||||||
23 Feb 2019 04:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 6 - 2 | 2 - 1 | Murray United | ||||||
23 Feb 2019 04:00 | FT | Moreland Zebras | 2 - 2 | 0 - 1 | North Geelong Warriors | ||||||
23 Feb 2019 04:00 | FT | Eastern Lions Sc | 3 - 3 | 1 - 0 | Fc Bulleen Lions | ||||||
23 Feb 2019 04:15 | FT | Brunswick City | 3 - 5 | 2 - 1 | Werribee City Sc | ||||||
23 Feb 2019 05:00 | FT | Ballarat Red Devils | 3 - 1 | 1 - 1 | Whittlesea Ranges Fc | ||||||
23 Feb 2019 05:00 | FT | Manningham United Blues | 1 - 2 | 1 - 0 | Springvale White Eagles | ||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 0 - 1 | 0 - 0 | Box Hill United Sc | ||||||
Thailand Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 10:45 | FT | Samut Sakhon | 0 - 0 | 0 - 0 | Lampang Fc | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Ayutthaya Fc | 0 - 6 | 0 - 1 | BEC Tero Sasana | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Navy | 2 - 1 | 1 - 0 | Thai Honda Fc | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Sisaket | 3 - 1 | 1 - 1 | Jl Chiangmai United | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 1 - 0 | 1 - 0 | SpVgg Unterhaching | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Energie Cottbus | 1 - 2 | 0 - 0 | Munchen 1860 | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Hansa Rostock | 0 - 2 | 0 - 0 | Sv Meppen | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Carl Zeiss Jena | 0 - 1 | 0 - 1 | Fortuna Koln | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 0 | 0 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | VfL Osnabruck | 2 - 0 | 2 - 0 | Hallescher | ||||||
German Frauen Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Nữ Turbine Potsdam | 2 - 2 | 1 - 2 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 1 - 6 | 0 - 3 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | FT | Luftetari Gjirokaster | 1 - 0 | 1 - 0 | Teuta Durres | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Partizani Tirana | 3 - 1 | 1 - 1 | Flamurtari | ||||||
England Northern Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Bamber Bridge | 0 - 2 | 0 - 2 | South Shields | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Basford Utd | 2 - 2 | 0 - 1 | Stafford Rangers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Buxton FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Hednesford Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Farsley Celtic | 0 - 1 | 0 - 0 | Witton Albion | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Grantham Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Matlock Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hyde United | 3 - 0 | 1 - 0 | Whitby Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Marine | 0 - 2 | 0 - 0 | Workington | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | North Ferriby United | 0 - 4 | 0 - 2 | Gainsborough Trinity | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Scarborough | 0 - 2 | 0 - 0 | Mickleover Sports | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Stalybridge Celtic | 1 - 2 | 1 - 2 | Lancaster City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Warrington Town AFC | 3 - 3 | 2 - 3 | Nantwich Town | ||||||
Saudi Arabia Professional League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:55 | FT | Al-Raed | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Faisaly Harmah | ||||||
23 Feb 2019 17:25 | FT | Al Nassr | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Feiha | ||||||
India Super League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Chennai Titans | 0 - 0 | 0 - 0 | Jamshedpur | ||||||
England Southern Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Frome Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Harrow Borough | 4 - 0 | 1 - 0 | Poole Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hartley Wintney | 1 - 0 | 0 - 0 | Tiverton Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hendon | 0 - 4 | 0 - 2 | Gosport Borough | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Kings Langley | 3 - 0 | 2 - 0 | Beaconsfield Sycob | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Salisbury City | 2 - 1 | 0 - 0 | Basingstoke Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Staines Town | 0 - 5 | 0 - 2 | Metropolitan Police | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Swindon Supermarine | 2 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Taunton Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Farnborough Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Weymouth | 2 - 1 | 1 - 0 | Merthyr Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Wimborne Town | 3 - 0 | 2 - 0 | Walton Casuals | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 01:00 | FT | Universitario de Deportes | 3 - 1 | 2 - 1 | Molinos El Pirata | ||||||
23 Feb 2019 18:15 | FT | Univ. Cesar Vallejo | 2 - 2 | 1 - 1 | Sport Huancayo | ||||||
23 Feb 2019 20:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 1 - 1 | 1 - 1 | Melgar | ||||||
23 Feb 2019 22:30 | FT | Academia Cantolao | 0 - 4 | 0 - 1 | Binacional | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Barrow | 0 - 0 | 0 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Braintree Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Aldershot Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Chesterfield | 0 - 1 | 0 - 1 | Harrogate Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Dagenham and Redbridge | 1 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Gateshead | 1 - 1 | 1 - 0 | Wrexham | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Halifax Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Bromley | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Maidenhead United | 1 - 0 | 1 - 0 | Dover Athletic | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Salford City | 0 - 2 | 0 - 1 | Eastleigh | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Blyth Spartans | 3 - 3 | 1 - 2 | Kidderminster | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 2 - 0 | 2 - 0 | Chester FC | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Chorley | 0 - 1 | 0 - 0 | Ashton United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 6 | 0 - 2 | Altrincham | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 1 | 0 - 1 | Alfreton Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Southport FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Fc United Of Manchester | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Spennymoor Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Leamington | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | York City | 2 - 0 | 0 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Bath City | 2 - 0 | 1 - 0 | Slough Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Dartford | 2 - 0 | 1 - 0 | Woking | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | East Thurrock United | 0 - 0 | 0 - 0 | Hampton & Richmond | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Eastbourne Borough | 0 - 3 | 0 - 2 | Wealdstone | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Gloucester City | 0 - 0 | 0 - 0 | Chelmsford City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hemel Hempstead Town | 2 - 2 | 2 - 0 | Concord Rangers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Hungerford Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Welling United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Oxford City | 2 - 3 | 2 - 0 | Billericay Town | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | St Albans City | 2 - 2 | 0 - 0 | Truro City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Torquay United | 5 - 2 | 4 - 0 | Dulwich Hamlet | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Weston Super Mare | 0 - 1 | 0 - 0 | Chippenham Town | ||||||
Welsh Football League First Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | Ammanford | ? - ? | ? - ? | Undy Athletic | |||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Cwmbran Celtic | 2 - 2 | 1 - 1 | Goytre Afc | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Llantwit Major | 1 - 0 | 0 - 0 | Ton Pentre | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Pontypridd | 5 - 1 | 0 - 0 | Briton Ferry Athletic | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Port Talbot | 0 - 0 | 0 - 0 | Haverfordwest County | ||||||
England FA Trophy uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Brackley Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Leyton Orient | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | AFC Fylde | 0 - 0 | 0 - 0 | Barnet | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Solihull Moors | 1 - 2 | 0 - 1 | AFC Telford United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 1 | 1 - 1 | Maidstone United | ||||||
Bahrain Division 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:20 | FT | Bahrain Sc | 0 - 3 | 0 - 0 | Al Ahli Bhr | ||||||
23 Feb 2019 15:20 | FT | Al Ittifaq | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Tadhmon | ||||||
Malta Cup uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:00 | Pieta Hotspurs | ? - ? | ? - ? | Gzira United | |||||||
23 Feb 2019 15:00 | Mosta | ? - ? | ? - ? | Birkirkara FC | |||||||
Kuwait League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:55 | FT | Al-Arabi Club | 2 - 2 | 1 - 1 | Al-Nasar | ||||||
23 Feb 2019 13:55 | FT | Al Salmiyah | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ttadamon | ||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Racing Beirut | 0 - 4 | 0 - 2 | Al Akhaahli Alay | ||||||
Algeria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Rc Relizane | 1 - 0 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | ||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Coleraine | 2 - 0 | 0 - 0 | Glentoran | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Institute | 2 - 0 | 1 - 0 | Dungannon Swifts | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Linfield FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Ballymena United | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Ards | 3 - 1 | 2 - 0 | Newry City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Warrenpoint Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Cliftonville | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Everton CD | 1 - 2 | 1 - 1 | Union La Calera | ||||||
23 Feb 2019 21:00 | FT | O Higgins | 1 - 0 | 1 - 0 | Universidad de Chile | ||||||
23 Feb 2019 23:30 | FT | Curico Unido | 0 - 0 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | ||||||
Brazil Campeonato Carioca uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 00:00 | FT | Bangu | 0 - 2 | 0 - 1 | Fluminense | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | America Rj | 3 - 2 | 2 - 1 | Goytacaz Rj | ||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | Boavista Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Madureira | ||||||
23 Feb 2019 22:30 | FT | Botafogo | 1 - 1 | 0 - 1 | Vasco da Gama | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 01:00 | FT | CF Atlante | 0 - 1 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
23 Feb 2019 02:08 | FT | Correcaminos Uat | 3 - 1 | 0 - 0 | Tampico Madero | ||||||
23 Feb 2019 03:30 | FT | Cimarrones De Sonora | 3 - 2 | 2 - 0 | Venados | ||||||
Brazil Pernambucano uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 19:00 | FT | Flamengo Arcoverde/pe | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Pe | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Juventude | 2 - 3 | 1 - 1 | Sao Luiz(RS) | ||||||
Brazil Campeonato Paulista uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 00:00 | FT | Bragantino | 1 - 1 | 1 - 0 | Gremio Novorizontino | ||||||
23 Feb 2019 19:30 | FT | Guarani Sp | 2 - 1 | 0 - 1 | Sao Caetano (SP) | ||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | Palmeiras | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Berwick Rangers | 0 - 3 | 0 - 0 | Elgin City | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 1 | 0 - 1 | Peterhead | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Queens Park | 1 - 1 | 0 - 0 | Clyde | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Annan Athletic | 4 - 0 | 3 - 0 | Albion Rovers | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Edinburgh City | 2 - 0 | 2 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
Bulgaria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Arda | 1 - 0 | 0 - 0 | Litex Lovech | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Botev Galabovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Strumska Slava | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Dobrudzha | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Chernomorets Pomorie | 1 - 0 | 1 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Tsarsko Selo | 3 - 1 | 2 - 0 | Pfc Nesebar | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:30 | FT | La Serena | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Magallanes | ||||||
23 Feb 2019 21:00 | FT | Melipilla | 1 - 1 | 0 - 1 | Cobreloa | ||||||
23 Feb 2019 23:00 | FT | Union San Felipe | 0 - 1 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Clinceni | 1 - 0 | 1 - 0 | Farul Constanta | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Balotesti | 0 - 2 | 0 - 0 | CS Mioveni | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Luceafarul Oradea | 0 - 0 | 0 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Metaloglobus | 1 - 0 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | ACS Poli Timisoara | 1 - 0 | 0 - 0 | Ripensia Timisoara | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Sportul Snagov | 2 - 1 | 2 - 0 | Juventus Bucharest | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | UTA Arad | 3 - 0 | 2 - 0 | Dacia Unirea Braila | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Acs Energeticianul | 0 - 2 | 0 - 1 | Universitaea Cluj | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Gjilani | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Kf Drenica Srbica | 3 - 1 | 2 - 0 | Kf Ferizaj | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Ballkani | 3 - 0 | 1 - 0 | Klubi Futbollistik Kek U | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | ECU Joondalup | 1 - 4 | 0 - 3 | Rockingham City | ||||||
23 Feb 2019 09:00 | FT | Floreat Athena | 5 - 0 | 3 - 0 | Cockburn City | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Bayswater City | 2 - 1 | 0 - 0 | Armadale | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Perth Glory Am | 1 - 3 | 0 - 3 | Balcatta | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Ballinamallard United | 1 - 0 | 1 - 0 | Portadown FC | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Carrick Rangers | 3 - 2 | 0 - 1 | Dundela | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Harland Wolff Welders | 0 - 2 | 0 - 1 | Larne | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Ballyclare Comrades | 1 - 1 | 1 - 0 | Knockbreda | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Limavady United | 1 - 3 | 0 - 1 | Loughgall | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Dergview | 2 - 1 | 2 - 1 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
South Australian Premier League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 04:30 | FT | Adelaide Victory | 2 - 4 | 1 - 2 | Seaford Rangers | ||||||
23 Feb 2019 04:30 | FT | Modbury Jets | 5 - 1 | 3 - 1 | Noarlunga United | ||||||
23 Feb 2019 04:30 | FT | Playford City Patriots | 1 - 2 | 0 - 0 | Fulham United | ||||||
23 Feb 2019 04:30 | FT | Sturt Lions | 0 - 2 | 0 - 1 | Western Strikers SC | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Argentino De Rosario | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Lugano | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Cdys Juventud Unida | 1 - 1 | 0 - 0 | Central Ballester | ||||||
Australian cloth uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Ac Carina | 2 - 2 | 1 - 0 | North Star | ||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Annerley | 2 - 0 | 2 - 0 | Virginia United | ||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Moggill | 2 - 3 | 1 - 2 | Samford Rangers | ||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Western Spirit | 2 - 0 | 1 - 0 | Pine Hills | ||||||
Primera Division de Uruguay uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Ca River Plate | 4 - 1 | 3 - 1 | Racing Club Montevideo | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Cerro Montevideo | 0 - 1 | 0 - 1 | Boston River | ||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Plaza Colonia | 0 - 1 | 0 - 1 | Danubio FC | ||||||
23 Feb 2019 23:00 | FT | CA Penarol | 5 - 0 | 1 - 0 | Rampla Juniors | ||||||
Finland Suomen Cup uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | HIFK | 1 - 3 | 1 - 2 | Inter Turku | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Honka | 0 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Lahti | 1 - 4 | 0 - 2 | HJK Helsinki | ||||||
23 Feb 2019 12:30 | FT | Ilves Tampere | 3 - 0 | 2 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
23 Feb 2019 13:15 | FT | Jaro | 0 - 3 | 0 - 1 | Haka | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | AC Oulu | 0 - 0 | 0 - 0 | Mypa | ||||||
23 Feb 2019 15:00 | FT | Tpv Tampere | 1 - 1 | 1 - 1 | KTP Kotka | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Ac Kajaani | 2 - 1 | 0 - 0 | Ekenas IF Fotboll | ||||||
Thailand League Cup uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Kamphaengphet | 1 - 0 | 0 - 0 | Uttaradit | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Surin Khongcheemool | 0 - 2 | 0 - 0 | Sing Ubon | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Rayong United | 1 - 0 | 1 - 0 | Kabin United | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Bankhai United | 1 - 2 | 1 - 0 | Chachoengsao | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Samut Songkhram FC | 2 - 2 | 0 - 0 | Chainat United | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Grakcu Sai Mai United | 2 - 2 | 1 - 1 | Btu United | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Bangkok Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | North Bangkok College | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Surat Thani | 1 - 2 | 1 - 0 | Trang Fc | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Chiangrai | 1 - 1 | 0 - 0 | Phitsanulok Unity | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Huai Thalaeng United | 3 - 3 | 2 - 1 | Khonkaen Mordindang | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Thonburi Universidad | 2 - 1 | 0 - 0 | Raj Pracha Fc | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Surat Thani City | 1 - 1 | 0 - 0 | Satun United | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Hat Yai City | 1 - 1 | 0 - 1 | Nakhon Si United | ||||||
23 Feb 2019 08:30 | FT | Muangkhon Wu | 2 - 3 | 1 - 0 | Ranong United | ||||||
23 Feb 2019 10:30 | FT | Hua Hin City | 1 - 2 | 0 - 1 | Simork | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Nakhon Mae Sot United | 0 - 1 | 0 - 0 | Singburi Bangrajun | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Phrae United | 1 - 0 | 1 - 0 | Phitsanulok | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Nakhon Pathom FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Muangkan United | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Phuket | 5 - 0 | 0 - 0 | Pattani | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Phattalung | 3 - 1 | 1 - 0 | Jalor City | ||||||
23 Feb 2019 12:00 | FT | Khonkaen United | 4 - 1 | 3 - 0 | Kalasin | ||||||
Indonesia Cup uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 08:00 | FT | Persebaya Surabaya | 7 - 0 | 5 - 0 | Persidago Gorontalo | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Real Kings | 2 - 2 | 0 - 0 | Maccabi | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Witbank Spurs | 1 - 1 | 1 - 0 | Richards Bay | ||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Stellenbosch | 2 - 0 | 0 - 0 | Ts Sporting | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 20:00 | FT | Joinville SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Brusque | ||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | Metropolitano Sc | 0 - 3 | 0 - 1 | Avai | ||||||
CAF Champions League uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | El Ismaily | 1 - 1 | 0 - 0 | Cs Constantine | ||||||
UAE Division 1 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 13:30 | FT | Hatta | 2 - 2 | 1 - 2 | Al Hamriyah | ||||||
23 Feb 2019 15:59 | FT | Al Oruba Uae | 1 - 0 | 1 - 0 | Dubba Al-Husun | ||||||
Carolina Challenge Cup uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 22:00 | FT | Columbus Crew | 3 - 0 | 2 - 0 | Cincinnati | ||||||
Portugal U23 uitslagen |
|||||||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Benfica U23 | 1 - 1 | 1 - 1 | Cd Aves U23 | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Vitoria Guimaraes U23 | 1 - 0 | 0 - 0 | Portimonense U23 | ||||||
23 Feb 2019 11:00 | FT | Academica Coimbra U23 | 4 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Fc Setubal U23 | ||||||
23 Feb 2019 14:00 | FT | Cova Piedade U23 | 3 - 3 | 2 - 1 | Maritimo U23 |
Totaal wedstrijden: 509
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...