voetbaluitslagen 28-10-2017
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Manchester United | 1 - 0 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Arsenal | 2 - 1 | 0 - 1 | Swansea City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Crystal Palace | 2 - 2 | 0 - 2 | West Ham United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Liverpool | 3 - 0 | 0 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Watford | 0 - 1 | 0 - 1 | Stoke City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | West Bromwich | 2 - 3 | 1 - 2 | Manchester City | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | AFC Bournemouth | 0 - 1 | 0 - 0 | Chelsea | ||||||
England Championship uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Sheffield Wed | 1 - 1 | 1 - 0 | Barnsley | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Burton Albion FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Ipswich | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Cardiff City | 0 - 0 | 0 - 0 | Millwall | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Fulham | 1 - 1 | 0 - 1 | Bolton Wanderers | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Norwich City | 1 - 2 | 0 - 1 | Derby County | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Preston North End | 2 - 3 | 1 - 1 | Brentford | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 1 | 1 - 1 | Wolves | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Reading | 0 - 2 | 0 - 1 | Middlesbrough | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Sunderland | 1 - 2 | 1 - 1 | Bristol City | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Hull City | 2 - 3 | 0 - 1 | Nottingham Forest | ||||||
Italy Serie A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | AC Milan | 0 - 2 | 0 - 1 | Juventus | ||||||
28 Oct 2017 19:45 | FT | AS Roma | 1 - 0 | 1 - 0 | Bologna | ||||||
Italy Serie B uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Palermo | 2 - 0 | 1 - 0 | Virtus Entella | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Venezia | 1 - 1 | 1 - 1 | Frosinone | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Cesena | 2 - 2 | 1 - 0 | Novara | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Cremonese | 3 - 3 | 1 - 1 | Perugia | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Spezia | 0 - 0 | 0 - 0 | Cittadella | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Salernitana | 2 - 1 | 2 - 1 | Empoli | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Pescara | 0 - 3 | 0 - 1 | Brescia | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Bari | 3 - 0 | 0 - 0 | Ascoli | ||||||
Spanish La Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Alaves | 1 - 2 | 0 - 1 | Valencia | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Atletico Madrid | 1 - 1 | 0 - 0 | Villarreal | ||||||
28 Oct 2017 19:45 | FT | Athletic Bilbao | 0 - 2 | 0 - 1 | Barcelona | ||||||
28 Oct 2017 21:30 | FT | Sevilla | 2 - 1 | 1 - 0 | Leganes | ||||||
Spain Segunda Division B uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | CD Lugo | 1 - 0 | 1 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Albacete | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Huesca | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Cadiz | 0 - 0 | 0 - 0 | Rayo Vallecano | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 0 | 2 - 0 | Almeria | ||||||
Germany Bundesliga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 1 | 0 - 1 | Koln | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Hannover 96 | 4 - 2 | 2 - 1 | Borussia Dortmund | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Hertha Berlin | 2 - 1 | 1 - 0 | Hamburger | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Hoffenheim | 1 - 3 | 1 - 0 | Monchengladbach | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Schalke 04 | 1 - 1 | 1 - 0 | Wolfsburg | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Bayern Munich | 2 - 0 | 2 - 0 | RB Leipzig | ||||||
Germany Bundesliga 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Darmstadt | 1 - 1 | 1 - 1 | Holstein Kiel | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Greuther Furth | 2 - 1 | 1 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 3 - 1 | 2 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
French Ligue 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Bordeaux | 0 - 2 | 0 - 0 | Monaco | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Montpellier | 0 - 1 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Guingamp | 1 - 1 | 1 - 1 | Amiens | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Caen | 1 - 0 | 1 - 0 | ES Troyes AC | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Strasbourg | 2 - 2 | 1 - 0 | Angers SCO | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Dijon | 1 - 0 | 1 - 0 | Nantes | ||||||
French Ligue 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Stade Reims | 3 - 0 | 2 - 0 | Nancy | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Clermont Foot | 1 - 1 | 1 - 0 | Ajaccio | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Valenciennes | 1 - 2 | 1 - 1 | Nimes | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Lorient | 2 - 0 | 0 - 0 | Tours FC | ||||||
Portugal Primera Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Maritimo | 2 - 0 | 1 - 0 | Desportivo de Tondela | ||||||
28 Oct 2017 18:15 | FT | Belenenses | 3 - 0 | 1 - 0 | Moreirense | ||||||
28 Oct 2017 20:30 | FT | Boavista | 0 - 3 | 0 - 0 | Porto | ||||||
Eredivisie uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Heracles Almelo | 3 - 0 | 2 - 0 | VVV Venlo | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Roda JC Kerkrade | 1 - 1 | 1 - 1 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
28 Oct 2017 19:45 | FT | Willem II | 1 - 3 | 0 - 0 | Ajax Amsterdam | ||||||
28 Oct 2017 19:45 | FT | Zwolle | 2 - 0 | 2 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
International Friendly uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Raufoss | 2 - 1 | 1 - 0 | Notodden FK | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Al Ahly | 1 - 1 | 1 - 1 | Wydad Casablanca | ||||||
Argentina Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 01:05 | FT | Argentinos Juniors | 3 - 2 | 2 - 2 | Arsenal de Sarandi | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | CA Huracan | 4 - 0 | 2 - 0 | Lanus | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Union Santa Fe | 2 - 0 | 0 - 0 | Godoy Cruz | ||||||
28 Oct 2017 20:10 | FT | San Martin San Juan | 1 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes La Plata | ||||||
28 Oct 2017 22:20 | FT | Atletico Tucuman | 3 - 1 | 3 - 1 | Racing Club | ||||||
Belgium Jupiler League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | AS Eupen | 2 - 3 | 0 - 3 | Anderlecht | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Zulte-Waregem | 2 - 1 | 1 - 1 | KV Mechelen | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | KSC Lokeren | 0 - 3 | 0 - 2 | Oostende | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Kortrijk | 0 - 0 | 0 - 0 | Genk | ||||||
Russia Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | FK Rostov | 2 - 2 | 1 - 2 | Spartak Moscow | ||||||
Scotland Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Hearts | 1 - 3 | 1 - 1 | Glasgow Rangers | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Aberdeen | 2 - 1 | 1 - 1 | Ross County | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Celtic | 1 - 1 | 1 - 0 | Kilmarnock | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Dundee | 1 - 3 | 0 - 1 | Hamilton FC | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Motherwell FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Hibernian FC | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Partick Thistle | 1 - 0 | 1 - 0 | St Johnstone | ||||||
Brasil Serie A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 20:00 | FT | Sao Paulo | 2 - 1 | 2 - 1 | Santos | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Flamengo | 0 - 0 | 0 - 0 | Vasco da Gama | ||||||
Denmark SAS Ligaen uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Elite 3000 Helsingor | 2 - 0 | 2 - 0 | Silkeborg IF | ||||||
Sweden Allsvenskan uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Ostersunds FK | 4 - 1 | 3 - 0 | Elfsborg | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Halmstads | 1 - 1 | 1 - 1 | AFC United | ||||||
Norway Tippeligaen uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | FK Haugesund | 2 - 3 | 2 - 1 | Brann | ||||||
Republic Gambrinus Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Bohemians 1905 | 1 - 1 | 1 - 1 | Zlin | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Brno | 0 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Slovan Liberec | 4 - 1 | 2 - 1 | FK Baumit Jablonec | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | SK Sigma Olomouc | 1 - 0 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
Sweden Superettan uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Dalkurd Ff | 1 - 0 | 0 - 0 | GAIS | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Atvidabergs FF | ||||||
Finland Veikkausliga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | HJK Helsinki | 2 - 3 | 1 - 1 | RoPS Rovaniemi | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Jyvaskyla JK | 2 - 0 | 0 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Lahti | 2 - 1 | 1 - 1 | HIFK | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | IFK Mariehamn | 0 - 1 | 0 - 1 | Ilves Tampere | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Ps Kemi | 1 - 3 | 1 - 3 | KuPS | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | SJK Seinajoki | 5 - 0 | 3 - 0 | Inter Turku | ||||||
Turkey Super Lig uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Genclerbirligi | 0 - 1 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Basaksehir FK | 2 - 1 | 1 - 0 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Alanyaspor | 1 - 2 | 1 - 1 | Besiktas | ||||||
England Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Northampton Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Blackpool | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Bristol Rovers | 2 - 0 | 0 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Bury | 0 - 1 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Charlton Athletic | 1 - 0 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Fleetwood Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Oxford United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Oldham Athletic | 2 - 3 | 1 - 2 | Scunthorpe United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Peterborough United | 1 - 0 | 1 - 0 | Shrewsbury Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 1 - 1 | 1 - 1 | Rochdale | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Portsmouth | 0 - 1 | 0 - 0 | Bradford AFC | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Rotherham United | 1 - 3 | 0 - 1 | Gillingham | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Walsall | 0 - 1 | 0 - 1 | Southend United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Wigan Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
Brasil Serie B uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 00:30 | FT | Paysandu (PA) | 1 - 0 | 1 - 0 | Criciuma | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Boa Esporte Clube | 2 - 2 | 0 - 0 | America MG | ||||||
28 Oct 2017 20:30 | FT | Santa Cruz (PE) | 0 - 0 | 0 - 0 | Luverdense | ||||||
28 Oct 2017 20:30 | FT | ABC RN | 3 - 0 | 1 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
28 Oct 2017 20:30 | FT | Internacional | 0 - 1 | 0 - 0 | Ceara | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Goias | 1 - 1 | 1 - 0 | Guarani Sp | ||||||
Mexico Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 01:00 | FT | Puebla | 3 - 0 | 1 - 0 | Pumas UNAM | ||||||
28 Oct 2017 23:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 1 - 2 | 1 - 1 | Tigres UANL | ||||||
28 Oct 2017 23:00 | FT | Queretaro FC | 2 - 2 | 2 - 1 | Atlas | ||||||
Argentina Primera B Nacional uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 00:00 | FT | Ferrol Carril Oeste | 2 - 0 | 2 - 0 | Flandria | ||||||
28 Oct 2017 01:00 | FT | Sarmiento Junin | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Riestra | ||||||
28 Oct 2017 01:05 | FT | Atletico Rafaela | 0 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | ||||||
28 Oct 2017 01:30 | FT | Independiente Rivadavia | 0 - 3 | 0 - 3 | Agropecuario De Carlos Casares | ||||||
28 Oct 2017 02:00 | FT | Atletico Mitre De Salta | 1 - 0 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
28 Oct 2017 19:05 | FT | Quilmes | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes De San Luis | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | All Boys | 1 - 0 | 0 - 0 | Instituto | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | CA Brown Adrogue | 1 - 2 | 0 - 1 | Guillermo Brown | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Villa Dalmine | 2 - 0 | 1 - 0 | Los Andes | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Deportivo Moron | 1 - 1 | 0 - 0 | San Martin Tucuman | ||||||
Switzerland National Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Lausanne Sports | 1 - 3 | 1 - 3 | Thun | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Zurich | 0 - 0 | 0 - 0 | Basel | ||||||
Liga de Honora uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:15 | FT | Gil Vicente | 4 - 0 | 3 - 0 | SL Benfica B | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Real Sport | 1 - 3 | 1 - 2 | Sporting Braga B | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 1 - 2 | 1 - 0 | Famalicao | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Academica Coimbra | 4 - 1 | 2 - 0 | Arouca | ||||||
Australia League A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 07:35 | FT | Wellington Phoenix | 3 - 3 | 3 - 1 | Brisbane Roar FC | ||||||
28 Oct 2017 09:50 | FT | Adelaide United FC | 0 - 2 | 0 - 2 | Melbourne City | ||||||
Korea League Classic uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 07:00 | FT | Seoul | 3 - 0 | 3 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
28 Oct 2017 07:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 0 - 0 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
28 Oct 2017 07:00 | FT | Pohang Steelers | 1 - 2 | 0 - 0 | Daegu FC | ||||||
Vietnam uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Khánh Hòa | 1 - 1 | 1 - 0 | Sông Lam Nghệ An | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Quảng Ninh | 1 - 0 | 1 - 0 | Hải Phòng | ||||||
28 Oct 2017 11:30 | FT | Đồng Tâm Long An | 0 - 2 | 0 - 1 | Thanh Hóa | ||||||
Japanese League Division 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 06:00 | FT | Oita Trinita | 1 - 2 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | ||||||
28 Oct 2017 06:00 | FT | Tokushima Vortis | 2 - 3 | 1 - 1 | Mito Hollyhock | ||||||
28 Oct 2017 06:00 | FT | Roasso Kumamoto | 0 - 2 | 0 - 2 | V-Varen Nagasaki | ||||||
28 Oct 2017 07:00 | FT | Tokyo Verdy | 0 - 0 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
28 Oct 2017 07:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 2 | 1 - 1 | Yokohama FC | ||||||
U17 European uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Đan Mạch U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Scotland U17 | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Andorra U17 | 0 - 0 | 0 - 0 | Estonia U17 | ||||||
Russian First Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | FK Khimki | 2 - 1 | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | ||||||
Greece National A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Larisa | 1 - 0 | 0 - 0 | PAE Levadiakos | ||||||
28 Oct 2017 15:15 | FT | Pas Giannina | 2 - 1 | 0 - 0 | Kerkyra | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Panathinaikos | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympiakos | ||||||
Israel Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Netanya | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Hapoel Haifa | 2 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
28 Oct 2017 16:15 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 1 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Haifa | ||||||
28 Oct 2017 18:30 | FT | Beitar Jerusalem | 2 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
Cyprus 1 Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Ethnikos Achnas | 1 - 1 | 1 - 0 | APOEL Nicosia | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Omonia Nicosia FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Alki Oroklini | 0 - 1 | 0 - 0 | AEK Larnaca | ||||||
Singapore uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Tampines Rovers FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Young Lions | ||||||
Indonesia Super Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Gresik United | 0 - 3 | 0 - 2 | Pstni | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Semen Padang | 3 - 1 | 1 - 0 | Perseru Serui | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Pusamania Borneo | 1 - 2 | 0 - 0 | Persija Jakarta | ||||||
Ukraine Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 1 - 1 | 1 - 0 | Stal Dniprodzherzhynsk | ||||||
Romania - Division A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Voluntari | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventus Bucharest | ||||||
28 Oct 2017 18:45 | FT | ACS Poli Timisoara | 2 - 1 | 1 - 0 | Astra Ploiesti | ||||||
Austria uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Rapid Wien | 1 - 0 | 1 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Mattersburg | 1 - 1 | 0 - 1 | St.Polten | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | LASK Linz | 2 - 2 | 0 - 2 | Austria Wien | ||||||
HongKong uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Yuen Long | 1 - 2 | 1 - 1 | Guangzhou Rf U19 | ||||||
Hungary uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Ujpesti TE | 2 - 2 | 0 - 2 | Fehervar Videoton | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Mezokovesd-Zsory | 0 - 1 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Debreceni VSC | 3 - 2 | 1 - 1 | Paksi SE | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Balmazujvaros | 0 - 3 | 0 - 1 | Budapest Honved | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Szombathelyi Haladas | 0 - 3 | 0 - 0 | Diosgyor | ||||||
28 Oct 2017 16:45 | FT | Videoton Puskas Akademia | 0 - 0 | 0 - 0 | Vasas | ||||||
Poland uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Piast Gliwice | 2 - 1 | 1 - 0 | Wisla Plock | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Sandecja | 1 - 2 | 1 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
Serbia uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | FK Rad Beograd | 0 - 3 | 0 - 1 | Vojvodina | ||||||
Malaysia Super League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Selangor PKNS | 2 - 4 | 1 - 0 | Felda United FC | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Kedah | 0 - 0 | 0 - 0 | Johor FC | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Pahang | 1 - 1 | 1 - 0 | Perak | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Sarawak | 0 - 0 | 0 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Pulau Pinang | 1 - 3 | 0 - 1 | Selangor PB | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Melaka United | 1 - 3 | 1 - 0 | Kelantan FA | ||||||
Croatia uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Dinamo Zagreb | 3 - 1 | 1 - 1 | NK Rijeka | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | ZNK Osijek | 3 - 0 | 0 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
Egypt Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:45 | FT | Petrojet | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Nasr Cairo | ||||||
Bulgaria uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:30 | FT | CSKA Sofia | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavia Sofia | ||||||
Slovakia uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | MSK Zilina | 2 - 0 | 1 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Zemplin Michalovce | 2 - 1 | 2 - 1 | Sport Podbrezova | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Slovan Bratislava | 2 - 2 | 2 - 0 | FK Senica | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Nitra | 2 - 0 | 0 - 0 | 1. Tatran Presov | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | MFK Ruzomberok | 1 - 1 | 0 - 1 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Slovenia Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 1 - 1 | 1 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Triglav Gorenjska | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
28 Oct 2017 19:20 | FT | Domzale | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:05 | FT | Slutsksakhar Slutsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Krumkachy | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Gomel | 0 - 0 | 0 - 0 | Gorodeya | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Isloch Minsk | 1 - 5 | 0 - 3 | Dinamo Minsk | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | BATE Borisov | 1 - 1 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | ||||||
Wales Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | The New Saints | 2 - 1 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Llandudno | 2 - 1 | 2 - 0 | Newtown | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Prestatyn Town FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Aberystwyth Town | ||||||
28 Oct 2017 17:15 | FT | Carmarthen | 0 - 1 | 0 - 1 | Bala Town | ||||||
UAE League Professional uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:55 | FT | Ajman | 3 - 2 | 1 - 1 | Emirate | ||||||
28 Oct 2017 16:45 | FT | Al Ain | 3 - 3 | 1 - 1 | Al-Sharjah | ||||||
Qatar uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:20 | FT | Qatar SC | 1 - 5 | 0 - 3 | Al-Sailiya | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Al Duhail Lekhwia | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Garrafa | ||||||
Kazakhstan Super League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Akzhayik Oral | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | FK Atyrau | 3 - 2 | 0 - 0 | Taraz | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Shakhtyor Karagandy | 1 - 1 | 0 - 1 | Tobol Kostanai | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Okzhetpes | 1 - 2 | 1 - 2 | Irtysh Pavlodar | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | FK Aktobe Lento | 2 - 0 | 0 - 0 | Ordabasy | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Astana | 0 - 2 | 0 - 0 | Kairat Almaty | ||||||
Morocco Super League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Chabab Atlas Khenifra | 0 - 1 | 0 - 1 | OCK Olympique de Khouribga | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Union Touarga Sport Rabat | 2 - 0 | 1 - 0 | Racing Casablanca | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 1 - 1 | 0 - 1 | Kawkab de Marrakech | ||||||
Bosnia Premijer Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Radnik Bijeljina | 1 - 0 | 0 - 0 | Sloboda | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Krupa | 3 - 0 | 2 - 0 | Vitez | ||||||
28 Oct 2017 15:30 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 0 | 2 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Borac Banja Luka | 1 - 0 | 1 - 0 | GOSK Gabela | ||||||
Estonia uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 1 - 3 | 0 - 2 | Nomme JK Kalju | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 4 | 1 - 2 | FCI Tallinn | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | JK Sillamae Kalev | 1 - 3 | 1 - 1 | Paide Linnameeskond | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Flora Tallinn | 2 - 0 | 1 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
Switzerland Challenge League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Rapperswil-jona | 1 - 1 | 0 - 1 | Chiasso | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Schaffhausen | 4 - 1 | 0 - 1 | Aarau | ||||||
Moldova Divizia Nationala uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Sheriff | 1 - 1 | 1 - 0 | Sfintul Gheorghe | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Dacia Chisinau | 2 - 2 | 1 - 0 | Spicul Chiscareni | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Olimpia Balti | 3 - 0 | 1 - 0 | Zimbru Chisinau | ||||||
Armenia Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Banants | 1 - 1 | 0 - 0 | Pyunik | ||||||
AFC U19 Championship uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 09:30 | FT | Trung Quốc U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Myanmar U19 | ||||||
FIFA U17 World Championship uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Brazil U17 | 2 - 0 | 0 - 0 | Mali U17 | ||||||
28 Oct 2017 15:30 | FT | Anh U17 | 5 - 2 | 1 - 2 | Tây Ban Nha U17 | ||||||
Costa Rica Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 21:00 | FT | AD Carmelita | 1 - 4 | 1 - 1 | Municipal Liberia | ||||||
28 Oct 2017 21:30 | FT | Universidad de Costa Rica | 1 - 1 | 1 - 1 | Limon | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 22:15 | FT | Universitario de Sucre | 1 - 0 | 0 - 0 | Oriente Petrolero | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 21:30 | FT | Fuerza Amarilla | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cuenca | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Independiente Jose Teran | 2 - 2 | 1 - 1 | CD El Nacional | ||||||
28 Oct 2017 22:30 | FT | Barcelona SC(ECU) | 2 - 0 | 1 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
Lithuania - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Banga Gargzdai | 1 - 2 | 1 - 1 | Stumbras | ||||||
Latvia - 1. Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Spartaks Jurmala | 2 - 0 | 0 - 0 | Liepajas Metalurgs | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 2 - 4 | 2 - 2 | FK Ventspils | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Riga Fc | 2 - 2 | 2 - 0 | Jelgava | ||||||
Poland - 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Gornik Leczna | 0 - 1 | 0 - 1 | Puszcza Niepolomice | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Pogon Siedlce | 2 - 3 | 2 - 1 | Miedz Legnica | ||||||
28 Oct 2017 16:45 | FT | GKS Tychy | 1 - 0 | 1 - 0 | GKS Katowice | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Bytovia Bytow | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Olimpia Grudziadz | 1 - 2 | 1 - 0 | Rakow Czestochowa | ||||||
Colombia Copa Mustang uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 01:45 | FT | Patriotas | 2 - 0 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | Deportivo Pasto | ? - ? | ? - ? | Atletico Huila | |||||||
Russia Div 2 West uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Dynamo St Petersburg B | 0 - 2 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Spartak Kostroma | 4 - 1 | 1 - 0 | Znamya Truda | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Veles Moscow | 2 - 1 | 0 - 1 | Luki Energiya | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Dolgiye Prudy | 4 - 1 | 2 - 0 | FK Kolomna | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Murom | ||||||
Ukraine U21 Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Zirka Kirovohrad U21 | 2 - 2 | 1 - 2 | Vorskla U21 | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 1 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv U21 | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Veres Rivne U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Zorya U21 | 0 - 1 | 0 - 1 | Pfc Oleksandria U21 | ||||||
Scotland Championship uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Dumbarton | 0 - 2 | 0 - 2 | Dundee United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Inverness C.T. | 1 - 0 | 1 - 0 | Dunfermline | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | St Mirren | 2 - 2 | 0 - 0 | Greenock Morton | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Livingston | 3 - 2 | 1 - 1 | Brechin City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Queen of South | 4 - 2 | 2 - 0 | Falkirk | ||||||
Scotland Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Ayr Utd | 2 - 0 | 0 - 0 | Stranraer | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Airdrie United | 2 - 2 | 2 - 1 | Albion Rovers | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Queens Park | 0 - 4 | 0 - 1 | Alloa Athletic | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | East Fife | 3 - 1 | 0 - 1 | Arbroath | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Forfar Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 | Raith Rovers | ||||||
Georgia Pirveli Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Gagra | 3 - 1 | 0 - 0 | Guria Lanchkhuti | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Meshakhte Tkibuli | 1 - 2 | 0 - 0 | Sioni Bolnisi | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 05:00 | FT | Yokohama Scc | 4 - 1 | 1 - 0 | Kagoshima United | ||||||
28 Oct 2017 06:00 | FT | Tokyo U23 | 1 - 1 | 1 - 1 | Fukushima United FC | ||||||
Belgium - 2e Klasse uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Westerlo | 0 - 1 | 0 - 1 | Lierse | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Oud Heverlee | 1 - 0 | 0 - 0 | St Gilloise | ||||||
Sweden Div 1 Sodra uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Karlskrona | 1 - 0 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | IK Oddevold | 3 - 2 | 2 - 1 | Landskrona BoIS | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Qviding FIF | 0 - 2 | 0 - 2 | Rosengard | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Skovde AIK | 2 - 0 | 1 - 0 | Assyriska Bk | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Utsiktens BK | 3 - 3 | 0 - 1 | Kristianstads FF | ||||||
Jordan Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | That Ras | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Hussein Irbid | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Al Aqaba Sc | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Yarmouk | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Al-Ahli | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Wihdat Amman | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Ural 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | Lada Togliatti | ||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Orenburg 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | Volga Ulyanovsk | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Krylya Sovetov Samara B | 0 - 2 | 0 - 1 | Zenit-Izhevsk | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Kamaz | 1 - 0 | 1 - 0 | Nosta Novotroitsk | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Mordovia Saransk | 3 - 0 | 1 - 0 | Chelyabinsk | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Syzran-2003 | 2 - 1 | 2 - 0 | Anzhi Junior | ||||||
Georgia Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Samtredia | 0 - 2 | 0 - 1 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Dila Gori | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Chikhura Sachkhere | 1 - 3 | 0 - 2 | Dinamo Tbilisi | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | FK Inter Baku | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Kapaz Ganca | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Zira | 2 - 1 | 2 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
Russia Div 2 South uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Akademia | 3 - 0 | 0 - 0 | FK Angusht Nazran | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Anzhi 2 Makhachkala | 0 - 1 | 0 - 0 | Druzhba Maykop | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Dynamo Stavropol | 0 - 0 | 0 - 0 | Legion Dynamo | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Kuban Krasnodar B | 3 - 0 | 2 - 0 | Alania | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 2 - 1 | 0 - 1 | Mashuk-KMV | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Afips | 2 - 1 | 1 - 1 | Krasnodar II | ||||||
Russia Div 2 Center uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Zorkyi Krasnogorsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | FK Khimik Novomoskovsk | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Kaluga | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Ararat Moscow | 2 - 0 | 2 - 0 | Saturn | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Dinamo Briansk | 2 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Lipetsk | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Zenit Penza | 1 - 0 | 0 - 0 | Rotor Volgograd B | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | FK Zvezda Ryazan | 0 - 1 | 0 - 1 | Strogino Moscow | ||||||
French Nationa League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Dunkerque | 1 - 3 | 1 - 1 | Rodez Aveyron | ||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | Red Star 93 | 3 - 1 | 2 - 0 | Concarneau | ||||||
Paraguayan Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | General Diaz | 0 - 2 | 0 - 1 | Libertad Asuncion | ||||||
Libya League Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Al Najma Lby | 1 - 2 | 0 - 0 | Al-hilal(lby) | ||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Al Anwar | 1 - 4 | 0 - 0 | Al Ahly Benghazi | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Al-madina | 1 - 0 | 0 - 0 | Abilashehar | ||||||
Turkey 2 Ligi A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Balikesirspor | 4 - 1 | 1 - 1 | Adanaspor | ||||||
28 Oct 2017 17:30 | FT | Altinordu | 0 - 0 | 0 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
Russia Youth Championship League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 7 - 1 | 3 - 0 | Ska Khabarovsk Youth | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 5 - 1 | 2 - 1 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Amkar Perm Youth | 5 - 1 | 3 - 0 | Fk Ural Youth | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Dynamo Moscow Youth | 3 - 1 | 1 - 1 | Tosno Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 1 - 1 | 0 - 0 | Dalian Chaoyue | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Wuhan ZALL | 1 - 0 | 1 - 0 | Lijiang FC | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Beijing Renhe | 2 - 1 | 1 - 1 | Zhejiang Professional | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Xinjiang Tianshan Leopard | 1 - 4 | 0 - 2 | Inner Mongolia Zhongyou | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Yiteng FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Beijing Beikong | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Shenzhen | 0 - 0 | 0 - 0 | Shanghai Shenxin | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Dalian Yifang Aerbin | 0 - 1 | 0 - 0 | Baoding Rongda FC | ||||||
28 Oct 2017 07:30 | FT | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | 1 - 2 | 0 - 2 | Meizhou Hakka | ||||||
Czech Republic 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 09:15 | FT | Pardubice | 3 - 2 | 0 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
28 Oct 2017 09:15 | FT | Fotbal Trinec | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Fk Mas Taborsko | 0 - 0 | 0 - 0 | Budejovice | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Opava | 5 - 1 | 2 - 0 | Olympia Praha | ||||||
Algeria Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Na Hussein Dey | 1 - 1 | 0 - 0 | Usm Bel Abbes | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Usm Blida | 1 - 2 | 0 - 1 | Mc Alger | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Usm Alger | 4 - 0 | 4 - 0 | Cr Belouizdad | ||||||
28 Oct 2017 18:00 | FT | Js Saoura | 4 - 2 | 2 - 1 | Drb Tadjenant | ||||||
Tunisia Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 19:00 | FT | U.s.monastir | 3 - 0 | 2 - 0 | Esperance Sportive Zarzis | ||||||
Czech Republic U19 League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Bohemians 1905 U19 | 1 - 2 | 1 - 0 | Viktoria Plzen U19 | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Slavia Praha u19 | 2 - 2 | 1 - 1 | Hradec Kralove u19 | ||||||
28 Oct 2017 11:15 | FT | Pardubice U19 | 2 - 1 | 1 - 0 | Opava U19 | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Zlin U19 | 2 - 3 | 1 - 2 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Sparta Praha U19 | 6 - 1 | 2 - 1 | Synot Slovacko U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 2 - 0 | 0 - 0 | Dynamos Fc | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Bulawayo City | 1 - 3 | 0 - 1 | Chapungu United | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Yadah | 0 - 1 | 0 - 0 | How Mine Fc | ||||||
Greece Super League 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Aris Thessaloniki | 5 - 0 | 3 - 0 | Aiginiakos | ||||||
Serbia Prva Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Sloboda Uzice Sevojno | 2 - 1 | 0 - 0 | Fk Teleoptik Zemun | ||||||
Estonia Esi Liiga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:00 | FT | Elva | 0 - 3 | 0 - 3 | Tartu FS Santos | ||||||
Moldova Division 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Singerei | 0 - 0 | 0 - 0 | Granicerul Glodeni | ||||||
Bahrain Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:30 | FT | Al Ahli Bhr | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Najma | ||||||
28 Oct 2017 17:45 | FT | Al-Riffa | 3 - 0 | 1 - 0 | Al-Hadd | ||||||
Slovenia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Tabor Sezana | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Mura 05 | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Nk Verzej | 0 - 2 | 0 - 2 | NK Ptuj Drava | ||||||
San Marino Girone A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Cailungo | 1 - 2 | 0 - 0 | Tre Fiori | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | SC Faetano | 1 - 3 | 0 - 1 | AC Juvenes/Dogana | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | San Giovanni | 0 - 3 | 0 - 1 | SP La Fiorita | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Tre Penne | 4 - 1 | 3 - 1 | Sp Cosmos | ||||||
Slovakia 2. Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Stk 1914 Samorin | 3 - 0 | 1 - 0 | Poprad | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Partizan Bardejov | 3 - 3 | 2 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
FYR Macedonia Prva liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Renova Cepciste | 3 - 1 | 3 - 0 | Brera Strumica | ||||||
England Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Accrington Stanley | 4 - 1 | 1 - 0 | Barnet | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Chesterfield | 2 - 2 | 1 - 0 | Carlisle | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Colchester United | 3 - 1 | 1 - 1 | Crewe Alexandra | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 2 - 0 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Grimsby Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Cambridge United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Lincoln City | 0 - 0 | 0 - 0 | Crawley Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Luton Town | 0 - 3 | 0 - 1 | Coventry | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Exeter City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Notts County | 3 - 0 | 1 - 0 | Newport County | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Port Vale | 0 - 3 | 0 - 0 | Swindon | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Wycombe Wanderers | 3 - 3 | 0 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 3 - 0 | 3 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 09:15 | FT | Chrudim | 4 - 0 | 3 - 0 | Stechovice | ||||||
28 Oct 2017 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 2 - 2 | 2 - 1 | Benatky Nad Jizerou | ||||||
28 Oct 2017 09:30 | FT | Litomerice | 0 - 3 | 0 - 3 | Sokol Cizova | ||||||
28 Oct 2017 09:30 | FT | Benesov | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavoj Vysehrad | ||||||
28 Oct 2017 09:30 | FT | Kraluv Dvur | 1 - 1 | 0 - 1 | Viktorie Jirny | ||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Domazlice | 0 - 3 | 0 - 1 | Dobrovice | ||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 2 - 1 | 1 - 0 | Polaban Nymburk | ||||||
Latvia - 2. Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Fk Auda Riga | 0 - 0 | 0 - 0 | Olaines Fk | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Tukums-2000 | 2 - 1 | 0 - 0 | Rezekne / Bjss | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Staiceles Bebri | 0 - 6 | 0 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Daugava Daugavpils | 4 - 0 | 0 - 0 | Grobina | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | Atsv Stadl Paura | ? - ? | ? - ? | Deutschlandsberger Sc | |||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Union Gurten | 4 - 2 | 2 - 1 | SC Kalsdorf | ||||||
Chinese Football League Divison 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 08:00 | FT | Ningxia Qidongli | 0 - 0 | 0 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Shenzhen Renren | 0 - 1 | 0 - 0 | Guangdong Southern Tigers | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Kom Podgorica | 2 - 1 | 1 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Decic Tuzi | 0 - 0 | 0 - 0 | Rudar Pljevlja | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Iskra Danilovgrad | 0 - 0 | 0 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 1 - 0 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | FK Buducnost Podgorica | 4 - 1 | 0 - 1 | Grbalj Radanovici | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Kamenica Sasa | 4 - 1 | 1 - 0 | Plackovica | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Tikves Kavadarci | 0 - 4 | 0 - 3 | Belasica Strumica | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Kozuv | 2 - 1 | 1 - 1 | Osogovo | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Borec Veles | 2 - 2 | 2 - 2 | Pobeda Valandovo | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Lokomotiva Skopje | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Rinija Gostivar | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Fk Gorno Lisice | 2 - 1 | 1 - 1 | Novaci | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Labunishta | 0 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Zajazi Zajas | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Teteks Tetovo | ||||||
German 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | VfR Aalen | 1 - 0 | 1 - 0 | Werder Bremen Am | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 2 | 0 - 2 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Hallescher | 2 - 0 | 1 - 0 | Sv Meppen | ||||||
28 Oct 2017 13:05 | FT | Carl Zeiss Jena | 3 - 1 | 2 - 0 | SC Paderborn 07 | ||||||
28 Oct 2017 13:05 | FT | Fortuna Koln | 2 - 1 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
28 Oct 2017 13:05 | FT | VfL Osnabruck | 4 - 0 | 2 - 0 | Fsv Zwickau | ||||||
Albania Super league uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Lushnja Ks | 2 - 1 | 1 - 1 | Teuta Durres | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Skenderbeu Korca | 2 - 0 | 1 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
HongKong 1st Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 11:30 | FT | South China | 1 - 2 | 1 - 1 | Mutual Football Club | ||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Wan Chai Sf | 1 - 3 | 1 - 0 | Eastern District Sa | ||||||
Poland 3. Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 0 - 2 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Garbarnia Krakow | 1 - 1 | 1 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 0 - 1 | 0 - 0 | LKS Lodz | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Rozwoj Katowice | 0 - 1 | 0 - 1 | Znicz Pruszkow | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Gwardia Koszalin | 2 - 0 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Wisla Pulawy | 5 - 2 | 1 - 2 | Belchatow | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | KS Energetyk ROW | 1 - 0 | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | ||||||
28 Oct 2017 16:59 | FT | Mks Kluczbork | 2 - 2 | 1 - 1 | Gryf Wejherowo | ||||||
AFC Women U19 Championship uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 08:00 | FT | Nữ Australia U19 | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ China U19 | ||||||
Peru Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 18:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Union Comercio | ||||||
28 Oct 2017 18:45 | FT | Melgar | 2 - 0 | 2 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
28 Oct 2017 21:00 | FT | Dep. San Martin | 1 - 4 | 0 - 2 | Deportivo Municipal | ||||||
28 Oct 2017 23:45 | FT | Sport Rosario | 2 - 1 | 0 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
England Conference uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Barrow | 3 - 1 | 2 - 0 | Aldershot Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 2 | 2 - 2 | Bromley | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Gateshead | 0 - 0 | 0 - 0 | Dover Athletic | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Macclesfield Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Eastleigh | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Maidenhead United | 1 - 1 | 1 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Maidstone United | 1 - 0 | 0 - 0 | Chester FC | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Solihull Moors | 0 - 4 | 0 - 2 | AFC Fylde | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Sutton United | 0 - 0 | 0 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Torquay United | 0 - 2 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Tranmere Rovers | 4 - 2 | 2 - 0 | Halifax Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Woking | 2 - 3 | 1 - 1 | Guiseley | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Wrexham | 2 - 2 | 1 - 1 | Leyton Orient | ||||||
England Conference North Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Bradford Park Avenue | 1 - 2 | 1 - 0 | Salford City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Alfreton Town | 1 - 2 | 1 - 2 | Harrogate Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Blyth Spartans | 3 - 1 | 0 - 1 | Darlington | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Boston United | 2 - 3 | 0 - 2 | Brackley Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 1 - 0 | 0 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Leamington | 3 - 0 | 2 - 0 | North Ferriby United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Spennymoor Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Stockport County | 1 - 2 | 1 - 0 | Kidderminster | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 1 | 1 - 0 | Southport FC | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 1 | 1 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | York City | 2 - 3 | 0 - 1 | Tamworth | ||||||
England Conference South Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Braintree Town | 1 - 3 | 0 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Chippenham Town | 3 - 2 | 2 - 0 | Chelmsford City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Dartford | 2 - 1 | 1 - 1 | St Albans City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | East Thurrock United | 0 - 1 | 0 - 1 | Hemel Hempstead Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Hampton & Richmond | 3 - 1 | 1 - 1 | Bath City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Hungerford Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Eastbourne Borough | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Oxford City | 1 - 1 | 0 - 0 | Concord Rangers | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Poole Town | 0 - 3 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Truro City | 1 - 1 | 1 - 1 | Bognor Regis Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Welling United | 1 - 2 | 0 - 1 | Wealdstone | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Weston Super Mare | 1 - 0 | 1 - 0 | Whitehawk | ||||||
Welsh Football League First Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Port Talbot | 2 - 3 | 0 - 0 | Goytre Afc | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Haverfordwest County | 1 - 0 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Caerau | 1 - 2 | 0 - 0 | Undy Athletic | ||||||
New Zealand Football Championships uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 02:00 | FT | Wellington Phoenix Reserve | 2 - 5 | 1 - 2 | Team Wellington | ||||||
England FA Trophy uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Gosport Borough | 1 - 0 | 1 - 0 | Bristol Manor Farm | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Hereford | 4 - 1 | 2 - 0 | Weymouth | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Larkhall Athletic | 1 - 3 | 1 - 0 | Farnborough Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Tiverton Town | 2 - 2 | 0 - 2 | Banbury United | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Shortwood United | 2 - 0 | 2 - 0 | Frome Town | ||||||
Lebanon uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 13:30 | FT | Bekaa Sport Club | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Nejmeh | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Al Shabab Al Arabi | 0 - 3 | 0 - 1 | Al-Ahed | ||||||
Italian Women Division 1 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | Gs Roma Womens | ? - ? | ? - ? | Mozzanica Womens | |||||||
28 Oct 2017 14:00 | Bari Womens | ? - ? | ? - ? | San Zaccaria Womens | |||||||
28 Oct 2017 14:00 | Brescia Womens | ? - ? | ? - ? | Tavagnacco Womens | |||||||
Northern Ireland Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Coleraine | 3 - 0 | 2 - 0 | Glentoran | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 0 - 4 | 0 - 1 | Cliftonville | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Ballymena United | 3 - 3 | 1 - 2 | Warrenpoint Town | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Linfield FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Ards | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Carrick Rangers | 0 - 2 | 0 - 1 | Glenavon Lurgan | ||||||
Chile Primera Division uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Deportes Temuco | 1 - 0 | 0 - 0 | Colo Colo | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Palestino | 0 - 1 | 0 - 1 | Huachipato | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Union Espanola | 4 - 2 | 2 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
Mexico Primera Divison A uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 01:00 | FT | Correcaminos Uat | 2 - 1 | 0 - 0 | Uaem Potros | ||||||
28 Oct 2017 02:00 | FT | Atletico San Luis | 0 - 0 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
28 Oct 2017 02:30 | FT | Venados | 3 - 1 | 2 - 1 | CF Atlante | ||||||
28 Oct 2017 04:00 | FT | Murcielagos | 0 - 2 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
28 Oct 2017 04:10 | FT | Cimarrones De Sonora | 1 - 2 | 1 - 1 | Tampico Madero | ||||||
28 Oct 2017 23:00 | FT | Zacatepec | 2 - 0 | 1 - 0 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
Scotland Division 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Berwick Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Clyde | 2 - 4 | 1 - 1 | Elgin City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Montrose | 1 - 0 | 0 - 0 | Edinburgh City | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 0 | 1 - 0 | Annan Athletic | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Stirling Albion | 1 - 2 | 0 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
Bulgaria Division 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:45 | FT | Lokomotiv Sofia | 0 - 0 | 0 - 0 | Tsarsko Selo | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Botev Vratsa | 1 - 0 | 1 - 0 | Strumska Slava | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Chernomorets Balchik | 1 - 0 | 0 - 0 | Litex Lovech | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Maritsa 1921 | 1 - 0 | 0 - 0 | Sozopol | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | PFK Montana | 3 - 1 | 2 - 1 | Botev Galabovo | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Neftohimik | 1 - 2 | 1 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
Japan Football League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 05:00 | FT | Nara Club | 2 - 1 | 1 - 0 | Mio Biwako Shiga | ||||||
United Soccer League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Sporting Kansas City ii | 1 - 0 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
Chile Primera B uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 00:00 | FT | Union La Calera | 1 - 0 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
28 Oct 2017 21:00 | FT | Cd Magallanes | 2 - 1 | 1 - 1 | San Marcos De Arica | ||||||
28 Oct 2017 21:00 | FT | Cd Copiapo S.a. | 2 - 0 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | ||||||
28 Oct 2017 21:00 | FT | Cd Santiago Morning | 0 - 2 | 0 - 2 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
28 Oct 2017 22:00 | FT | Puerto Montt | 1 - 0 | 0 - 0 | Cobresal | ||||||
28 Oct 2017 23:00 | FT | Iberia Los Angeles | 1 - 0 | 0 - 0 | Nublense | ||||||
Malta Premier League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Valletta FC | 3 - 0 | 3 - 0 | St Andrews | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Lija Athletic | 0 - 3 | 0 - 1 | Hibernians FC | ||||||
28 Oct 2017 16:00 | FT | Naxxar Lions | 1 - 2 | 0 - 1 | Floriana | ||||||
28 Oct 2017 16:15 | FT | Birkirkara FC | 3 - 1 | 1 - 0 | Tarxien Rainbows | ||||||
Malta First Division League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Melita Fc | 0 - 2 | 0 - 0 | Zebbug Rangers | ||||||
28 Oct 2017 16:15 | FT | Marsa | 1 - 3 | 1 - 0 | Sirens | ||||||
Belarus Pershaya Liga uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Luch Minsk | 9 - 0 | 3 - 0 | Osipovichy | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Fc Baranovichi | 1 - 1 | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Kommunalnik Slonim | 1 - 1 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
28 Oct 2017 12:00 | FT | Neman Agro | 0 - 3 | 0 - 2 | Vigvam Smolevichy | ||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Smorgon FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Fk Orsha | 1 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Minsk | ||||||
28 Oct 2017 13:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Volna Pinsk | ||||||
Romania Liga 2 uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Sportul Snagov | 1 - 0 | 1 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Stiinta Miroslava | 1 - 1 | 1 - 0 | Pandurii | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Acs Foresta Suceava | 2 - 3 | 1 - 2 | UTA Arad | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Luceafarul Oradea | 2 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Satu Mare | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | FCM Targu Mures | 0 - 1 | 0 - 0 | Afumati | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Dacia Unirea Braila | 2 - 2 | 0 - 1 | Balotesti | ||||||
28 Oct 2017 09:00 | FT | Metaloglobus | 0 - 0 | 0 - 0 | Clinceni | ||||||
28 Oct 2017 10:00 | FT | Ripensia Timisoara | 1 - 1 | 1 - 0 | Dunarea Calarasi | ||||||
28 Oct 2017 14:00 | FT | Scm Argesul Pitesti | 0 - 0 | 0 - 0 | Hermannstadt | ||||||
Kosovo Super League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 12:30 | FT | Kf Prishtina | 3 - 1 | 1 - 0 | Kf Flamurtari Pristina Kos | ||||||
Northern Ireland IFA Championship uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Knockbreda | 3 - 0 | 3 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Dergview | 2 - 2 | 1 - 0 | Larne | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Institute | 2 - 1 | 2 - 1 | Harland Wolff Welders | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Loughgall | 2 - 1 | 2 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Lurgan Celtic | 3 - 3 | 0 - 0 | Limavady United | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 15:00 | FT | Victoriano Arenas | 6 - 1 | 3 - 0 | Deportivo Muniz | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Real Pilar | 1 - 2 | 1 - 1 | Central Ballester | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Argentino De Rosario | 0 - 0 | 0 - 0 | Yupanqui | ||||||
28 Oct 2017 19:30 | FT | Ca Lugano | 1 - 3 | 1 - 0 | Argentino De Merlo | ||||||
South Africa First League uitslagen |
|||||||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Royal Eagles | 0 - 1 | 0 - 0 | Cape Town All Stars | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Mbombela United | 0 - 2 | 0 - 0 | Witbank Spurs | ||||||
28 Oct 2017 14:30 | FT | Black Leopards | 0 - 1 | 0 - 1 | Highlands Park |
Totaal wedstrijden: 545
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):