Kalendarz piłkarskie 27-10-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
czas | Minute | Dom | Koniec | Połowa | Wyjazd | Analiza | |||||
English Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Wolves | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Crystal Palace | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Manchester United | |||||||
England Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cardiff City | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Wigan Athletic | |||||||
Italy Serie A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sampdoria | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Napoli | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cagliari | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Udinese | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | AC Milan | |||||||
27 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lazio | |||||||
Italy Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Frosinone | |||||||
Spanish La Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Sociedad | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Betis | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Espanyol | |||||||
27 Oct 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Getafe | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Valencia | |||||||
Spain Segunda Division B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alcorcon | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Zaragoza | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Elche | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Fuenlabrada | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Extremadura | |||||||
Germany Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Eintr Frankfurt | |||||||
Germany Bundesliga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | St Pauli | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Greuther Furth | |||||||
French Ligue 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Toulouse | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Amiens | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Marseille | |||||||
Portugal Primera Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | SL Benfica | |||||||
27 Oct 2019 17:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Famalicao | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Vitoria Guimaraes | |||||||
Eredivisie Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Groningen | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Utrecht | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | AZ Alkmaar | |||||||
27 Oct 2019 15:45 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
Belgium Jupiler League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Standard Liege | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gent | |||||||
27 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | KV Mechelen | |||||||
Russia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Zenit St.Petersburg | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
Scotland Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Celtic | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Motherwell FC | |||||||
Brasil Serie A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fortaleza | |||||||
27 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Goias | |||||||
27 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Botafogo | |||||||
27 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mineiro | |||||||
27 Oct 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Palmeiras | |||||||
27 Oct 2019 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | |||||||
Denmark SAS Ligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Silkeborg IF | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Horsens | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 2 | Randers FC | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Aalborg BK | |||||||
Sweden Allsvenskan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | |||||||
27 Oct 2019 16:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Hammarby | |||||||
Norway Tippeligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Viking | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Ranheim IL | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Stromsgodset | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Odd Grenland | |||||||
27 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Molde | |||||||
Republic Gambrinus Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Mfk Karvina | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Slovan Liberec | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Slavia Praha | |||||||
Sweden Superettan Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | IK Brage | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Varbergs BoIS FC | |||||||
Finland Veikkausliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
Turkey Super Lig Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Kayserispor | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Denizlispor | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Kasimpasa | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Galatasaray | |||||||
Brasil Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vitoria Salvador BA | |||||||
Mexico Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Puebla | |||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Atletico San Luis | |||||||
27 Oct 2019 02:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CDSyC Cruz Azul | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
Switzerland National Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | St. Gallen | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Thun | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Basel | |||||||
Liga de Honora Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | UD Oliveirense | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chaves | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | |||||||
Australia League A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Perth Glory FC | |||||||
27 Oct 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Melbourne City | |||||||
Korea League Classic Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Seongnam FC | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Jeju United FC | |||||||
27 Oct 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
Japanese League Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ehime FC | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Omiya Ardija | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tokyo Verdy | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kyoto Purple Sanga | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mito Hollyhock | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kagoshima United | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Avispa Fukuoka | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gifu | |||||||
27 Oct 2019 07:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | JEF United Ichihara | |||||||
27 Oct 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tochigi SC | |||||||
U17 European Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Latvia U17 | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Belarus U17 | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Serbia U17 | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 7 - 0 | 2 - 0 | San Marino U17 | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Romania U17 | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nga U17 | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Bắc Ireland U17 | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Luxembourg U17 | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | |||||||
Russian First Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
27 Oct 2019 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Chertanovo Moscow | |||||||
27 Oct 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rotor Volgograd | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Khimki | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fakel Voronezh | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tom Tomsk | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
Greece National A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Larisa | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Panionios | |||||||
27 Oct 2019 15:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Panaitolikos Agrinio | |||||||
27 Oct 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | AEK Athens | |||||||
Israel Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Hadera | |||||||
27 Oct 2019 18:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Beitar Jerusalem | |||||||
Cyprus 1 Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 3 | EN Paralimni | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
Indonesia Super Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 08:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Persela Lamongan | |||||||
27 Oct 2019 11:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Barito Putera | |||||||
Ukraine Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Desna Chernihiv | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Karpaty Lviv | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | |||||||
Romania - Division A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
27 Oct 2019 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | |||||||
27 Oct 2019 18:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Viitorul Constanta | |||||||
Austria Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Trenkwalder Admira | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | LASK Linz | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Rapid Wien | |||||||
Hungary Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 16:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | |||||||
Poland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Wisla Krakow | |||||||
Serbia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Cukaricki | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Spartak Subotica | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Proleter Novi Sad | |||||||
Vietnam National Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Quảng Nam | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tp Hồ Chí Minh | |||||||
Croatia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | ZNK Osijek | |||||||
Slovakia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | MSK Zilina | |||||||
Slovenia Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | NK Mura 05 | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ask Bravo | |||||||
Belarus Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | BATE Borisov | |||||||
Wales Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Newi Cefn Druids | |||||||
UAE League Professional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Al-Wasl | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Ittihad Kalba | |||||||
Kazakhstan Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Taraz | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | FK Aktobe Lento | |||||||
Morocco Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Raja de Beni Mellal | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cayb Club Athletic Youssoufia | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
South Africa Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AmaZulu | |||||||
27 Oct 2019 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kaizer Chiefs FC | |||||||
Bosnia Premijer Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Sarajevo | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tuzla City | |||||||
China Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 07:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Beijing Renhe | |||||||
27 Oct 2019 11:35 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dalian Yifang Aerbin | |||||||
27 Oct 2019 11:35 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | HeNan | |||||||
27 Oct 2019 11:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Shandong Taishan | |||||||
Estonia Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | |||||||
Switzerland Challenge League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Aarau | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Stade Lausanne Ouchy | |||||||
Denmark 1.Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:45 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Naestved | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Viborg | |||||||
Armenia Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Pyunik | |||||||
FIFA U17 World Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 00:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Angola U17 | |||||||
27 Oct 2019 00:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Australia U17 | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chile U17 | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Senegal U17 | |||||||
Andorra Super league Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletic Escaldes | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | UE Santa Coloma | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | UE Sant Julia | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ue Engordany | |||||||
Costa Rica Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 02:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ad San Carlos | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Herediano | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | AD grecia | |||||||
27 Oct 2019 21:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Costa Rica | |||||||
Guatemala Liga Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 02:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Csyd Mixco | |||||||
27 Oct 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Sanarate | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Club Comunicaciones | |||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Coban Imperial | |||||||
El Salvador Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 01:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Independiente San Vicente | |||||||
27 Oct 2019 20:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Sonsonate | |||||||
27 Oct 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Isidro Metapan | |||||||
27 Oct 2019 21:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Cd El Vencedor | |||||||
27 Oct 2019 21:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza | |||||||
Honduras Liga Nacional Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Platense | |||||||
27 Oct 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | CD Olimpia | |||||||
27 Oct 2019 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Real Espana | |||||||
Korea K League Challenge Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Gwangju Fc | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Chungnam Asan | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 00:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Olmedo Riobamba | |||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tecnico Universitario | |||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
Latvia - 1. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Liepajas Metalurgs | |||||||
Poland - 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Podbeskidzie | |||||||
Austria Erste Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
Japan Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Gainare Tottori | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kataller Toyama | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Yokohama Scc | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fukushima United FC | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cerezo Osaka U23 | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vanraure Hachinohe | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Azul Claro Numazu | |||||||
Belgium - 2e Klasse Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Roeselare | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Skovde AIK | |||||||
Finland Ykkonen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | TPS Turku | |||||||
Serbia Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Spartak Subotica | ||||||||
Georgia Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dila Gori | |||||||
Venezuela Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zulia | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Academia Puerto Cabello | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Trujillanos FC | |||||||
27 Oct 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metropolitanos | |||||||
27 Oct 2019 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aragua | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Neftci Baku | |||||||
Russia Div 2 South Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Makhachkala | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Anzhi | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Krasnodar Iii | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
Russia Div 2 Center Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Strogino Moscow | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Khimki Reserve | |||||||
Paraguayan Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 00:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Cerro Porteno | |||||||
27 Oct 2019 20:45 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Deportivo Santani | |||||||
27 Oct 2019 22:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Turkey 2 Ligi A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Hatayspor | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Eskisehirspor | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Karagumruk | |||||||
Russia Youth Championship League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orenburg Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Prostejov | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Umea FC | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Karlslunds If Hfk | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bodens BK | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Akropolis IF | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bk Forward | |||||||
Norway Adeccoligaen Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Tromsdalen UIL | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nest-Sotra | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kongsvinger | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sandefjord | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Strommen | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Skeid Oslo | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sogndal | |||||||
Ukraine Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
Tunisia Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | J.s. Kairouanaise | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | As Slimane | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | U.s.monastir | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | C. A. Bizertin | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Us Tataouine | |||||||
Greece Super League 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Apollon Smirnis | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Panahaiki-2005 | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Doxa Dramas | |||||||
Lithuania - 2. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 9 - 0 | 3 - 0 | Pakruojis | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Lietava Jonava | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Minija | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Siauliai | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | |||||||
Serbia Prva Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Backa Backa Palanka | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Trajal Krusevac | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Sindelic Nis | |||||||
Estonia Esi Liiga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Parnu Linnameeskond | |||||||
Moldova Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Drochia | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cf Sparta Selemet | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Floresti | |||||||
Hungary NB 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | ETO Gyori FC | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Budaorsi Sc | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bekescsaba | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vasas | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Nyiregyhaza | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | |||||||
Slovenia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brda | |||||||
Slovakia 2. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | MFK Kosice | |||||||
27 Oct 2019 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Mfk Skalica | |||||||
27 Oct 2019 09:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
27 Oct 2019 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | KFC Komarno | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Mfk Nova Dubnica | |||||||
Luxembourg National Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Rodange 91 | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Fola Esch | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Us Mondorf-les-bains | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Differdange 03 | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Etzella Ettelbruck | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Blue Boys Muhlench | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brera Strumica | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Shkendija 79 | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Korzo Prilep | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
Korea Challengers League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Yeoju Sejong | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sparta Praha B | |||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 6 | 0 - 4 | Stechovice | |||||||
Kazakhstan Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Akzhayik Oral | |||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Aktobe Zhas | |||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ekibastuzets | |||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Bolat Temirtau | |||||||
27 Oct 2019 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Tarlan Shymkent | |||||||
Latvia - 2. Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Jdfs Alberts | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Fk Dinamo Riga | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 07:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | |||||||
27 Oct 2019 07:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Xian Daxing Chongde | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
Thailand Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 7 - 0 | 2 - 0 | Rayong | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Navy | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Khonkaen FC | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sisaket | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ubon Umt United | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Udon Thani | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Customs Department FC | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Army United | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ayutthaya Fc | |||||||
Japan Women Division 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ JEF United Ichihara | |||||||
27 Oct 2019 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | |||||||
27 Oct 2019 06:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Nữ Nagano Parceiro | |||||||
German 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Kaiserslautern | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Eintr. Braunschweig | |||||||
German Frauen Bundesliga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nữ Bayern Munich | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Sc Sand | |||||||
Albania Super league Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Teuta Durres | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Vllaznia Shkoder | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | KF Tirana | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Nữ Anh U17 | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Croatia U17 | |||||||
England Northern Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nantwich Town | ||||||||
Iran Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sanat-Naft | |||||||
Saudi Arabia Professional League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:25 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Abha | |||||||
27 Oct 2019 16:55 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Nassr | |||||||
India Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mumbai City | |||||||
HongKong 1st Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 05:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Citizen | |||||||
27 Oct 2019 05:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dreams Metro Gallery Old | |||||||
27 Oct 2019 07:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hong Kong FC | |||||||
27 Oct 2019 07:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | North District | |||||||
27 Oct 2019 07:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tai Chung | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Wong Tai Sin District Rsc | |||||||
Poland 3. Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stal Rzeszow | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Korona Kielce Youth | |||||||
England Southern Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 18:45 | ? - ? | ? - ? | Blackfield Langley | ||||||||
AFC Women U19 Championship Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Việt Nam U19 | |||||||
Peru Primera Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Academia Cantolao | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Binacional | |||||||
27 Oct 2019 18:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sporting Cristal | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Sport Huancayo | |||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Alianza Lima | |||||||
Scotland FA Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lochee United | |||||||
Malta Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fgura United | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St Patrick | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Luqa St Andrews | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 7 | 0 - 3 | Xewkija Tigers | |||||||
27 Oct 2019 14:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Victoria Hotspurs | |||||||
27 Oct 2019 16:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Naxxar Lions | |||||||
27 Oct 2019 16:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nadur Youngster | |||||||
27 Oct 2019 16:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Kalkara | |||||||
Israel State League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Asi Gilboa | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Palmeiras Youth | |||||||
Mexico Primera Divison A Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Venados | |||||||
27 Oct 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Uaem Potros | |||||||
27 Oct 2019 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zacatepec | |||||||
27 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Correcaminos Uat | |||||||
Angola Girabola League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
27 Oct 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cuando Cubango | |||||||
27 Oct 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sagrada Esperanca | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Santa Rita | |||||||
27 Oct 2019 16:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Estrela Clube 1 De Maio | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Manta | |||||||
27 Oct 2019 15:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Santo Domingo | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CD Independiente Juniors | |||||||
Japan Football League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kagura Shimane | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 1 | Suzuka Unlimited | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Imabari FC | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Honda Lock SC | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yokogawa Musashino | |||||||
27 Oct 2019 04:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Veertien Mie | |||||||
United Soccer League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 00:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
27 Oct 2019 00:00 | FT | 7 - 0 | 5 - 0 | Birmingham Legion | |||||||
27 Oct 2019 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | New York Red Bulls B | |||||||
27 Oct 2019 01:05 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Charleston Battery | |||||||
27 Oct 2019 01:35 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sacramento Republic Fc | |||||||
27 Oct 2019 02:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | El Paso Locomotive | |||||||
27 Oct 2019 02:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Austin Bold | |||||||
Paraguay Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sportivo Iteno | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | General Caballero | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | 3 De Febrero | |||||||
27 Oct 2019 21:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Caaguazu | |||||||
Malta Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Sirens | |||||||
27 Oct 2019 16:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Birkirkara FC | |||||||
Romania Liga 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 10:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | UTA Arad | |||||||
Kosovo Super League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Dukagjini | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | KF Trepca 89 | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kf Drita Gjilan | |||||||
Nicaragua Apertura league Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Walter Ferretti | |||||||
USA Women Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 19:45 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Chicago Red Stars Womens | |||||||
Germany Oberliga NOFV Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 08:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Tus Dassendorf | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Freie Turnerschaft Braunschweig | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sportfreunde Siegen | |||||||
Belgian First Amateur Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Rupel Boom | |||||||
Venezuela Segunda Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Furrial | |||||||
27 Oct 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Yaracuyanos | |||||||
27 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Universidad Central Venezuela | |||||||
Austrian 3.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fcm Traiskirchen | |||||||
Switzerland - 2.Liga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wettswil Bonstetten | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | USV Eschen Mauren | ||||||||
Czech Republic Cambrinus Liga Women's Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Sparta Praha Womens | |||||||
Czech Group D League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 09:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Zdar Nad Sazavou | |||||||
Croatia 2 HNL Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb B | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Radnik Sesvete | |||||||
Cyprus 2 Division Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
Estonia Teine Liiga Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Viimsi Mrjk | |||||||
27 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Parnu Jk | |||||||
Montenegro Division 2 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Decic Tuzi | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mornar | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Arsenal Tivat | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Jezero Plav | |||||||
27 Oct 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | |||||||
South Africa First League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Moroka Swallows | |||||||
CAF Confederation Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | EL Masry | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bidvest Wits | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Pyramids | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Paradou Ac | |||||||
27 Oct 2019 13:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Daring Club Motema Pembe | |||||||
27 Oct 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Djoliba | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ts Galaxy | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Pedro | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Bandari | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Zanaco | |||||||
27 Oct 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Enugu Rangers International | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Proline | |||||||
Greece Football League 1 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ierapetra | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kalamata Ao | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ialysos | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Niki Volou | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Triglia | |||||||
Sudan Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Rabita Kosti | |||||||
27 Oct 2019 17:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | Alamal Atbara | |||||||
Mexico Youth U20 Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pachuca U20 | |||||||
27 Oct 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chivas Guadalajara U20 | |||||||
Burundi League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 11:30 | FT | 5 - 2 | 0 - 1 | Vitalo | |||||||
27 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bujumbura City | |||||||
27 Oct 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Flambeau Du Centre | |||||||
Hong Kong Elite Cup Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 06:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Happy Valley | |||||||
27 Oct 2019 09:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kitchee | |||||||
Jamaica Premier League Kalendarz piłkarskie |
|||||||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | University Of West Indies Uwi | |||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Molynes United | |||||||
27 Oct 2019 20:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arnett Gardens |
sumie Spotkań: 485
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ligi (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...