futbol sonuçları 05-02-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:30 | FT | Manchester City | 2 - 1 | 1 - 0 | Swansea City | ||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Leicester City | 0 - 3 | 0 - 2 | Manchester United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 12:00 | FT | Huddersfield Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Leeds United | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Brentford | 3 - 3 | 2 - 0 | Brighton | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:30 | FT | AC Milan | 0 - 1 | 0 - 0 | Sampdoria | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Atalanta | 2 - 0 | 2 - 0 | Cagliari | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Chievo | 0 - 0 | 0 - 0 | Udinese | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Empoli | 1 - 1 | 1 - 1 | Torino | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Genoa | 0 - 1 | 0 - 1 | US Sassuolo Calcio | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Pescara | 2 - 6 | 2 - 2 | Lazio | ||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | Palermo | 1 - 0 | 1 - 0 | Crotone | ||||||
05 Feb 2017 19:45 | FT | Juventus | 1 - 0 | 1 - 0 | Inter Milan | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:30 | FT | Carpi | 1 - 2 | 0 - 2 | Cesena | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:00 | FT | Sevilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Villarreal | ||||||
05 Feb 2017 15:15 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 4 | 0 - 1 | Alaves | ||||||
05 Feb 2017 17:30 | FT | Real Sociedad | 3 - 2 | 0 - 1 | Osasuna | ||||||
05 Feb 2017 19:45 | Celta Vigo | ? - ? | ? - ? | Real Madrid | |||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:00 | FT | Real Oviedo | 2 - 1 | 1 - 1 | Mallorca | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Rayo Vallecano | 1 - 0 | 1 - 0 | Almeria | ||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | CF Reus Deportiu | 1 - 1 | 0 - 1 | Getafe | ||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | Levante | 2 - 1 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Girona | 2 - 1 | 1 - 0 | Valladolid | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:30 | FT | Augsburg | 3 - 2 | 1 - 1 | Werder Bremen | ||||||
05 Feb 2017 16:30 | FT | Eintr Frankfurt | 2 - 0 | 0 - 0 | Darmstadt | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 12:30 | FT | Bochum | 1 - 1 | 0 - 0 | Karlsruher SC | ||||||
05 Feb 2017 12:30 | FT | Eintr. Braunschweig | 1 - 2 | 0 - 1 | St Pauli | ||||||
05 Feb 2017 12:30 | FT | Dynamo Dresden | 0 - 0 | 0 - 0 | Union Berlin | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Toulouse | 4 - 0 | 0 - 0 | Angers SCO | ||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Nantes | 0 - 2 | 0 - 0 | Nancy | ||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Saint-Etienne | 2 - 0 | 2 - 0 | Lyon | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Arouca | 2 - 1 | 2 - 1 | Vitoria Setubal | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | SL Benfica | 3 - 0 | 2 - 0 | CD Nacional | ||||||
05 Feb 2017 20:15 | FT | Belenenses | 0 - 0 | 0 - 0 | Desportivo de Tondela | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:30 | FT | Roda JC Kerkrade | 0 - 2 | 0 - 0 | Ajax Amsterdam | ||||||
05 Feb 2017 13:30 | FT | Sparta Rotterdam | 2 - 3 | 0 - 0 | Zwolle | ||||||
05 Feb 2017 13:30 | FT | Twente Enschede | 0 - 2 | 0 - 0 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
05 Feb 2017 15:45 | FT | Utrecht | 1 - 0 | 1 - 0 | SC Heerenveen | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 04:30 | FT | Modbury Jets | 4 - 1 | 1 - 1 | Sturt Lions | ||||||
05 Feb 2017 07:00 | FT | Queensland Lions SC | 2 - 2 | 2 - 1 | SWQ Thunder | ||||||
05 Feb 2017 07:00 | Macarthur Rams | ? - ? | ? - ? | St Georges | |||||||
05 Feb 2017 07:00 | Sutherland Sharks | ? - ? | ? - ? | Rockdale City Suns | |||||||
05 Feb 2017 07:05 | FT | Blacktown City Demons | 5 - 0 | 2 - 0 | Mounties Wanderers | ||||||
05 Feb 2017 07:30 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 1 - 3 | 0 - 1 | FK Tyumen | ||||||
05 Feb 2017 09:00 | Bangkok Fc | ? - ? | ? - ? | BB-Chulalongkorn Univ. FC | |||||||
05 Feb 2017 09:00 | FT | Znicz Pruszkow | 3 - 0 | 0 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
05 Feb 2017 09:15 | FT | Redlands United FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Capalaba | ||||||
05 Feb 2017 10:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 2 | 0 - 1 | Rubin Kazan | ||||||
05 Feb 2017 11:00 | AIK Solna | ? - ? | ? - ? | AFC United | |||||||
05 Feb 2017 11:00 | FT | NK Publikum Celje | 1 - 3 | 1 - 1 | Mladost Lucani | ||||||
05 Feb 2017 12:30 | Krakeroy IL | ? - ? | ? - ? | Lyn Oslo | |||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Elverum | 2 - 2 | 0 - 1 | Brumunddal | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | IFK Norrkoping | 6 - 1 | 3 - 1 | Ik Frej Taby | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Red Bull Salzburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Rosenborg | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Levski Sofia | 0 - 1 | 0 - 0 | Teplice | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | EL Masry | 2 - 0 | 1 - 0 | El Entag El Harby | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Shelbourne | 2 - 1 | 1 - 1 | St Patrick's | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Bohemians | 1 - 0 | 1 - 0 | Cobh Ramblers | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | Dacia Chisinau | ? - ? | ? - ? | Viborg | |||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Arsenal Tula | 1 - 0 | 1 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 2 - 3 | 1 - 1 | Gyirmot Se | ||||||
05 Feb 2017 14:30 | FT | LASK Linz | 0 - 2 | 0 - 0 | Stromsgodset | ||||||
05 Feb 2017 14:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 0 - 2 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
05 Feb 2017 14:30 | Vardar Skopje | ? - ? | ? - ? | FK Anzhi | |||||||
05 Feb 2017 14:30 | FT | Akhmat Grozny | 2 - 3 | 0 - 0 | Dukla Praha | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Slavia Praha | 2 - 1 | 2 - 1 | Krasnodar FK | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | Arka Gdynia | ? - ? | ? - ? | Olimpia Grudziadz | |||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | FK Rad Beograd | 1 - 1 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | ||||||
05 Feb 2017 15:10 | FT | Viktoria Plzen | 4 - 1 | 1 - 0 | Dacia Chisinau | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | Odense BK | 1 - 1 | 0 - 1 | Zenit St.Petersburg | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 1 - 1 | 1 - 0 | Odense BK | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | River Plate | ? - ? | ? - ? | Liverpool P. | |||||||
05 Feb 2017 20:00 | Danubio FC | ? - ? | ? - ? | Wanderers FC | |||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:30 | FT | Club Brugge | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | ||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | Zulte-Waregem | 1 - 1 | 0 - 0 | Gent | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Westerlo | 1 - 0 | 0 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 12:30 | FT | St Johnstone | 2 - 5 | 2 - 1 | Celtic | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 12:00 | FT | Swindon | 1 - 2 | 1 - 0 | Oxford United | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Tigres UANL | 0 - 1 | 0 - 0 | Toluca | ||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Morelia | 0 - 2 | 0 - 0 | Club America | ||||||
05 Feb 2017 01:06 | FT | Club Leon | 2 - 4 | 1 - 2 | Club Tijuana | ||||||
05 Feb 2017 03:00 | FT | Necaxa | 1 - 1 | 0 - 1 | Monterrey | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | Pumas UNAM | 1 - 1 | 1 - 0 | Pachuca | ||||||
05 Feb 2017 22:00 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 1 | 0 - 0 | Santos Laguna | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 12:45 | FT | Lausanne Sports | 4 - 4 | 2 - 1 | Luzern | ||||||
05 Feb 2017 12:45 | FT | Vaduz | 1 - 1 | 0 - 1 | St. Gallen | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Young Boys | 3 - 1 | 2 - 0 | Sion | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:15 | FT | Olhanense SC | 2 - 2 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Sporting CP B | 1 - 1 | 1 - 0 | Famalicao | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Academico Viseu | 1 - 2 | 1 - 1 | Gil Vicente | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Leixoes | 2 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Guimaraes B | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Aves | 1 - 2 | 1 - 2 | Varzim | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | SC Freamunde | 3 - 1 | 1 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Penafiel | 3 - 1 | 1 - 0 | CF Uniao Madeira | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 06:00 | FT | Central Coast Mariners FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Adelaide United FC | ||||||
Turkey Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 09:30 | FT | Akhisar Bld.Geng | 3 - 1 | 1 - 0 | Gumushanespor | ||||||
05 Feb 2017 12:30 | FT | Konyaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Umraniyespor | ||||||
05 Feb 2017 13:15 | FT | Kasimpasa | 0 - 0 | 0 - 0 | Osmanlispor | ||||||
05 Feb 2017 17:30 | FT | Besiktas | 0 - 1 | 0 - 0 | Fenerbahce | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | AEK Athens | 6 - 0 | 5 - 0 | Veria FC | ||||||
05 Feb 2017 15:15 | FT | Panionios | 2 - 0 | 1 - 0 | Xanthi | ||||||
05 Feb 2017 15:15 | FT | PAOK Saloniki | 3 - 2 | 1 - 1 | Asteras Tripolis | ||||||
05 Feb 2017 17:30 | FT | Olympiakos | 3 - 0 | 2 - 0 | Iraklis Saloniki | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | Ashdod MS | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Raanana | ||||||
05 Feb 2017 18:15 | FT | Hapoel Kfar Saba | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:30 | FT | Persepolis | 3 - 0 | 2 - 0 | Teraktor-Sazi | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | APOEL Nicosia | 1 - 1 | 0 - 1 | AEK Larnaca | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Anagenisis Dherina | ||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Aris Limassol | 2 - 4 | 1 - 2 | Omonia Nicosia FC | ||||||
African Nations Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Ai Cập | 1 - 2 | 1 - 0 | Cameroon | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:30 | FT | Botosani | 1 - 1 | 0 - 1 | Concordia Chiajna | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | CFR Cluj | 1 - 1 | 0 - 1 | Steaua Bucuresti | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 06:30 | FT | Wofoo Tai Po | 2 - 1 | 1 - 1 | Guangzhou Rf U19 | ||||||
05 Feb 2017 09:30 | FT | Eastern A.A Football Team | 2 - 0 | 0 - 0 | Yuen Long | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:05 | FT | Shillong Lajong FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Churchill Brothers | ||||||
05 Feb 2017 13:35 | FT | Dsk Shivajians | 2 - 2 | 1 - 0 | Bengaluru | ||||||
05 Feb 2017 13:35 | FT | East Bengal | 3 - 0 | 0 - 0 | Chennai City | ||||||
Vietnam National Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 10:00 | FT | Hải Phòng | 1 - 1 | 0 - 0 | Nam Định | ||||||
05 Feb 2017 10:00 | FT | Viettel | 1 - 1 | 0 - 0 | Huế | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | JSK Chabab Kasba Tadla | 1 - 1 | 1 - 0 | Chabab Atlas Khenifra | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Wydad Casablanca | 4 - 1 | 0 - 1 | OCK Olympique de Khouribga | ||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Maghrib Association Tetouan | 1 - 2 | 0 - 1 | Kawkab de Marrakech | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Aarau | 2 - 2 | 0 - 1 | Schaffhausen | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | Neuchatel Xamax | 3 - 1 | 2 - 1 | Wohlen | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 11:00 | FT | Ue Engordany | 4 - 2 | 0 - 0 | Ordino | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Santa Coloma | 9 - 0 | 0 - 0 | Ce Jenlai | ||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | Lusitanos la Posa | 1 - 1 | 0 - 0 | UE Sant Julia | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Encamp | 1 - 2 | 0 - 0 | UE Santa Coloma | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 02:00 | FT | Herediano | 3 - 2 | 2 - 1 | Ad San Carlos | ||||||
05 Feb 2017 02:10 | FT | Perez Zeledon | 1 - 1 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
05 Feb 2017 19:30 | FT | AD Belen Siglo | 2 - 3 | 0 - 1 | Universidad de Costa Rica | ||||||
05 Feb 2017 19:30 | FT | Santos De Guapiles | 2 - 0 | 1 - 0 | Limon | ||||||
05 Feb 2017 19:30 | FT | Municipal Liberia | 0 - 0 | 0 - 0 | AD Carmelita | ||||||
05 Feb 2017 22:00 | FT | Deportivo Saprissa | 2 - 1 | 1 - 1 | Alajuelense | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | The Strongest | 2 - 1 | 1 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Sport Boys Warnes | 1 - 1 | 0 - 1 | Club Guabira | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | San Jose | 0 - 0 | 0 - 0 | Oriente Petrolero | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 00:00 | FT | Club Comunicaciones | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Marquense | ||||||
05 Feb 2017 17:00 | FT | Deportivo Mictlan | 0 - 2 | 0 - 0 | CD Suchitepequez | ||||||
05 Feb 2017 17:30 | FT | Antigua Gfc | 2 - 0 | 1 - 0 | Csyd Carcha | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | CD Malacateco | 0 - 0 | 0 - 0 | CSD Municipal | ||||||
05 Feb 2017 20:30 | FT | Guastatoya | 2 - 0 | 0 - 0 | Xelaju MC | ||||||
05 Feb 2017 21:00 | FT | Coban Imperial | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Petapa | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 00:30 | FT | Cd Chalatenango | 2 - 3 | 1 - 1 | Luis Angel Firpo | ||||||
05 Feb 2017 00:30 | FT | Aguila | 0 - 0 | 0 - 0 | CD FAS | ||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Isidro Metapan | 1 - 2 | 1 - 1 | Sonsonate | ||||||
05 Feb 2017 21:15 | FT | CD Dragon | 2 - 3 | 1 - 1 | Alianza | ||||||
05 Feb 2017 21:30 | FT | Municipal Limeno | 0 - 3 | 0 - 0 | CD Universidad de El Salvador | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 1 - 2 | 0 - 1 | Honduras Progreso | ||||||
05 Feb 2017 20:30 | FT | CD Vida | 2 - 1 | 1 - 0 | Social Sol | ||||||
05 Feb 2017 21:15 | FT | Platense | 3 - 1 | 1 - 1 | Juticalpa | ||||||
05 Feb 2017 22:10 | FT | CD Olimpia | 2 - 2 | 0 - 0 | CD Motagua | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 16:30 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 0 - 2 | 0 - 2 | Delfin SC | ||||||
05 Feb 2017 21:00 | FT | Independiente Jose Teran | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cuenca | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 00:45 | FT | La Equidad | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Envigado | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
05 Feb 2017 20:15 | FT | Atletico Huila | 1 - 1 | 1 - 0 | Patriotas | ||||||
05 Feb 2017 22:30 | FT | Deportiva Once Caldas | 0 - 0 | 0 - 0 | Tigres FC | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Roeselare | 2 - 1 | 1 - 1 | Oud Heverlee | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Estudiantes Merida | 0 - 0 | 0 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Aragua | 0 - 0 | 0 - 0 | Monagas SC | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 21:00 | FT | Rubio Nu Asuncion | 0 - 3 | 0 - 2 | Cerro Porteno | ||||||
05 Feb 2017 23:10 | FT | Nacional Asuncion | 1 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Capiata | ||||||
Iceland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Kf Fjallabyggdar | 1 - 3 | 1 - 0 | Leiknir F | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Panserraikos | 0 - 0 | 0 - 0 | Anagenisi Karditsa | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Kissamikos | 2 - 1 | 1 - 0 | Panegialios | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | OFI Crete | 3 - 0 | 0 - 0 | Panthrakikos | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Panelefsiniakos | 1 - 3 | 0 - 2 | Chania | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Agrotikos Asteras | 1 - 0 | 0 - 0 | Aiginiakos | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | AEL Kalloni | 2 - 0 | 1 - 0 | Kallithea | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Aharnaikos | 1 - 2 | 0 - 1 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Lamia | 1 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
Egypt Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | EL Masry | 2 - 0 | 1 - 0 | El Entag El Harby | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | SS Murata | 0 - 1 | 0 - 1 | Sp Cosmos | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | S.S Pennarossa | 1 - 4 | 1 - 1 | SP La Fiorita | ||||||
05 Feb 2017 14:00 | FT | SP Domagnano | 0 - 1 | 0 - 1 | Ss Virtus | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 04:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Melbourne Victory Fc Am | ||||||
05 Feb 2017 04:00 | FT | Brunswick City | 3 - 1 | 0 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
05 Feb 2017 04:00 | FT | Eastern Lions Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Nunawading City | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Preuben Munster | 3 - 1 | 1 - 0 | Hansa Rostock | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Werder Bremen Am | 1 - 1 | 1 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
05 Feb 2017 13:15 | FT | 1. Magdeburg | 1 - 1 | 1 - 1 | Fsv Zwickau | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 1 - 0 | 1 - 0 | Teuta Durres | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | KF Laci | 1 - 0 | 1 - 0 | KF Tirana | ||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Partizani Tirana | 2 - 1 | 0 - 1 | Vllaznia Shkoder | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Sunshine Stars | 0 - 1 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Abia Warriors | 1 - 0 | 0 - 0 | Gombe United | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Nasarawa United | 0 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | El Kanemi Warriors | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Akwa United | 1 - 0 | 0 - 0 | Remo Stars | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Niger Tornadoes | 1 - 1 | 0 - 0 | Katsina United | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Lobi Stars | 2 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Shooting Stars Sc | 2 - 1 | 0 - 0 | Rivers United | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Kano Pillars | 1 - 0 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | ||||||
05 Feb 2017 15:35 | FT | Ifeanyi Ubah | 1 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 05:30 | FT | Wing Yee Ft | 0 - 5 | 0 - 1 | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||
05 Feb 2017 05:30 | FT | Tai Chung | 4 - 0 | 1 - 0 | Tung Sing | ||||||
05 Feb 2017 05:30 | FT | Citizen | 2 - 3 | 1 - 3 | Double Flower Fa | ||||||
05 Feb 2017 07:25 | FT | Dreams Metro Gallery Old | 1 - 3 | 0 - 2 | Convoy Sun Hei | ||||||
05 Feb 2017 07:30 | FT | Kwai Tsing District Fa | 0 - 0 | 0 - 0 | Shatin Sports | ||||||
05 Feb 2017 07:30 | FT | Yau Tsim Mong Ft | 0 - 3 | 0 - 1 | Kwun Tong Fa | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Melgar | 0 - 0 | 0 - 0 | Academia Cantolao | ||||||
05 Feb 2017 15:59 | FT | Sporting Cristal | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | ||||||
05 Feb 2017 18:30 | FT | Cusco FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Municipal | ||||||
05 Feb 2017 21:00 | FT | Universitario de Deportes | 1 - 1 | 1 - 0 | Sport Huancayo | ||||||
Oman Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:15 | FT | Fnjaa SC | 1 - 1 | 0 - 0 | Jalan | ||||||
Bahrain Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Qalali | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Tadhmon | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Isa Town | 0 - 6 | 0 - 0 | Al-shabbab | ||||||
Argentina Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Club Atletico Guemes | 1 - 0 | 1 - 0 | Comercio Central Unidos | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 12:15 | FT | Salam Zgharta | 3 - 1 | 2 - 0 | Al Egtmaaey Trablos | ||||||
05 Feb 2017 12:15 | FT | Al Akhaahli Alay | 1 - 2 | 1 - 1 | Bekaa Sport Club | ||||||
05 Feb 2017 13:30 | FT | Racing Beirut | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Safa | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Deportes Iquique | 2 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Chile | ||||||
05 Feb 2017 20:30 | FT | Palestino | 1 - 2 | 0 - 2 | Universidad de Concepcion | ||||||
05 Feb 2017 23:00 | FT | Univ Catolica | 1 - 0 | 0 - 0 | San Luis Quillota | ||||||
Brazil Campeonato Carioca Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Vasco da Gama | 2 - 1 | 0 - 1 | Resende-RJ | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | Botafogo PB | ? - ? | ? - ? | Vitoria Salvador BA | |||||||
05 Feb 2017 22:00 | FT | CRB AL | 2 - 1 | 2 - 0 | CSA Alagoas AL | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Loros Universidad | 0 - 1 | 0 - 0 | Murcielagos | ||||||
05 Feb 2017 01:00 | FT | Cf Indios De Ciudad Juarez | 2 - 2 | 2 - 1 | Lobos Buap | ||||||
05 Feb 2017 02:30 | FT | Deportivo Tepic | 1 - 1 | 1 - 1 | Uaem Potros | ||||||
05 Feb 2017 03:00 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 4 - 1 | 4 - 0 | Venados | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | Flamengo Arcoverde/pe | 1 - 0 | 0 - 0 | Clube Atletico Pernambucano | ||||||
05 Feb 2017 18:00 | FT | Vitoria Pe | 1 - 1 | 0 - 0 | America Pe | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Serra Talhada Pe | 0 - 0 | 0 - 0 | Afogados Ingazeira Pe | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Caxias Rs | 2 - 1 | 0 - 0 | Gremio | ||||||
05 Feb 2017 21:30 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 0 - 1 | 0 - 0 | Cruzeiro Rs | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Palmeiras | 1 - 0 | 0 - 0 | Botafogo Sp | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Audax Sao Paulo | 4 - 2 | 2 - 2 | Sao Paulo | ||||||
05 Feb 2017 21:00 | FT | Ponte Preta | 2 - 1 | 1 - 1 | Ferroviaria Sp | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Cobreloa | 5 - 1 | 3 - 0 | Union La Calera | ||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | San Marcos De Arica | 2 - 1 | 2 - 1 | Puerto Montt | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Birkirkara FC | 2 - 1 | 2 - 0 | Gzira United | ||||||
05 Feb 2017 15:00 | FT | Tarxien Rainbows | 1 - 1 | 0 - 0 | Valletta FC | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Pieta Hotspurs | 1 - 1 | 1 - 0 | Rabat Ajax | ||||||
05 Feb 2017 13:00 | FT | Zebbug Rangers | 2 - 1 | 1 - 1 | Melita Fc | ||||||
05 Feb 2017 15:15 | FT | Sirens | 2 - 0 | 1 - 0 | Fgura United | ||||||
05 Feb 2017 15:15 | FT | Senglea Athletic | 0 - 2 | 0 - 2 | Vittoriosa Stars | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 09:00 | FT | Rakhine United | 1 - 0 | 1 - 0 | Zwekapin United | ||||||
05 Feb 2017 09:00 | FT | Yangon United | 2 - 0 | 2 - 0 | Southern Myanmar | ||||||
05 Feb 2017 09:00 | FT | Ayeyawady United | 1 - 2 | 0 - 1 | Yadanabon | ||||||
05 Feb 2017 09:30 | FT | Nay Pyi Taw | 0 - 1 | 0 - 0 | Magway | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 09:30 | FT | Armadale | 1 - 1 | 0 - 0 | Mandurah City | ||||||
05 Feb 2017 11:30 | FT | Bayswater City | 3 - 1 | 1 - 0 | Sorrento | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Danubio FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Defensor SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Rampla Juniors | ||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Plaza Colonia | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston River | ||||||
05 Feb 2017 20:00 | FT | Ca River Plate | 1 - 1 | 1 - 1 | Liverpool P. | ||||||
05 Feb 2017 20:30 | FT | CA Penarol | 4 - 0 | 1 - 0 | El Tanque Sisley | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 16:30 | FT | Musa | 0 - 3 | 0 - 0 | Jazz | ||||||
Indonesia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 08:00 | FT | Arema Malang | 2 - 0 | 0 - 0 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
05 Feb 2017 11:30 | FT | Persija Jakarta | 1 - 0 | 0 - 0 | Pstni | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Criciuma | 1 - 0 | 1 - 0 | Joinville SC | ||||||
05 Feb 2017 19:00 | FT | Metropolitano Sc | 2 - 0 | 0 - 0 | Brusque | ||||||
05 Feb 2017 21:30 | FT | Atletico Tubarao Sc | 0 - 2 | 0 - 1 | Avai |
Toplam maçlar: 254
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...