futbol sonuçları 09-09-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 09:00 | FT | Burgos CF | 2 - 1 | 1 - 1 | Talavera CF | ||||||
09 Sep 2020 09:00 | FT | Sabadell | 1 - 0 | 1 - 0 | CF Badalona | ||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Genoa | 2 - 1 | 1 - 0 | Carpi | ||||||
09 Sep 2020 15:30 | FT | Novara | 5 - 3 | 4 - 3 | Juventus U19 | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | AC Milan | 5 - 1 | 3 - 0 | Vicenza | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | Modena | ? - ? | ? - ? | Pontedera | |||||||
09 Sep 2020 17:00 | FT | Frosinone | 1 - 4 | 0 - 4 | AS Roma | ||||||
09 Sep 2020 17:00 | FT | UCAM Murcia | 0 - 1 | 0 - 1 | Hercules CF | ||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Gimnastica Segoviana | 2 - 1 | 0 - 1 | Cd Guijuelo | ||||||
09 Sep 2020 18:00 | Real Madrid | ? - ? | ? - ? | Rayo Vallecano | |||||||
09 Sep 2020 18:30 | Echallens | ? - ? | ? - ? | Neuchatel Xamax | |||||||
09 Sep 2020 18:30 | FT | Cadiz | 1 - 1 | 1 - 0 | Almeria | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | Fuenlabrada | 1 - 2 | 1 - 0 | Getafe | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | Atletico Astorga | 2 - 2 | 1 - 1 | Cultural Leonesa | ||||||
09 Sep 2020 19:30 | FT | Piacenza | 0 - 3 | 0 - 2 | Sampdoria | ||||||
09 Sep 2020 19:30 | FT | Barwell | 2 - 1 | 1 - 0 | Gloucester City | ||||||
09 Sep 2020 19:45 | Frickley Athletic | ? - ? | ? - ? | Alfreton Town | |||||||
09 Sep 2020 20:15 | FT | Vitoria Guimaraes | 0 - 0 | 0 - 0 | Moreirense | ||||||
09 Sep 2020 20:45 | Carlisle | ? - ? | ? - ? | Fleetwood Town | |||||||
09 Sep 2020 20:45 | AFC Wimbledon | ? - ? | ? - ? | Charlton Athletic | |||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 21:30 | FT | Atletico Paranaense | 1 - 1 | 0 - 0 | Botafogo | ||||||
09 Sep 2020 22:00 | FT | Goias | 3 - 3 | 1 - 2 | Coritiba | ||||||
09 Sep 2020 22:00 | FT | Fortaleza | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Club Recife | ||||||
09 Sep 2020 23:15 | FT | Sao Paulo | 1 - 1 | 0 - 0 | Bragantino | ||||||
Europa League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Maccabi Haifa | 3 - 1 | 1 - 1 | FK Zeljeznicar | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Helsingborg IF | 1 - 1 | 1 - 0 | Kalmar FF | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | Honka | 3 - 2 | 1 - 1 | Ilves Tampere | ||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 2 - 2 | 0 - 1 | Lahti | ||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | KuPS | 3 - 0 | 2 - 0 | RoPS Rovaniemi | ||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | SJK Seinajoki | 3 - 2 | 2 - 1 | Inter Turku | ||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | TPS Turku | 2 - 3 | 1 - 2 | Haka | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 01:30 | FT | Cuiaba | 0 - 0 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | ||||||
09 Sep 2020 23:15 | FT | Parana PR | 0 - 1 | 0 - 0 | America MG | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 01:00 | FT | Toluca | 0 - 1 | 0 - 0 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
09 Sep 2020 01:06 | FT | Monterrey | 1 - 1 | 0 - 0 | Atlas | ||||||
09 Sep 2020 03:00 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 1 | 1 - 0 | Queretaro FC | ||||||
09 Sep 2020 03:00 | FT | Puebla | 2 - 3 | 2 - 0 | Club America | ||||||
09 Sep 2020 23:00 | FT | Club Leon | 1 - 1 | 1 - 0 | Tigres UANL | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 2 | 1 - 1 | Vissel Kobe | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Kashiwa Reysol | 3 - 0 | 2 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 4 - 1 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Tokyo | 2 - 1 | 1 - 1 | Yokohama FC | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Kashima Antlers | 2 - 1 | 1 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Oita Trinita | 2 - 2 | 0 - 2 | Shonan Bellmare | ||||||
09 Sep 2020 11:30 | FT | Cerezo Osaka | 2 - 0 | 1 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
09 Sep 2020 11:30 | FT | Urawa Red Diamonds | 2 - 2 | 0 - 1 | Sagan Tosu | ||||||
09 Sep 2020 11:30 | FT | Nagoya Grampus Eight | 2 - 1 | 1 - 1 | Yokohama F Marinos | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Okayama FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Tokyo Verdy | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 0 - 2 | 0 - 2 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 3 | 0 - 1 | Albirex Niigata Japan | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Yamagata Montedio | 0 - 1 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Tochigi SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Ehime FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 2 - 2 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Machida Zelvia | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Ryukyu | 5 - 0 | 1 - 0 | Omiya Ardija | ||||||
09 Sep 2020 11:30 | FT | Jubilo Iwata | 0 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
09 Sep 2020 11:45 | FT | Ventforet Kofu | 2 - 0 | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 10:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Akron Togliatti | ||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Irtysh 1946 Omsk | 0 - 2 | 0 - 1 | Alania | ||||||
09 Sep 2020 12:30 | FT | Tom Tomsk | 0 - 2 | 0 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Spartak Moscow II | 0 - 2 | 0 - 1 | Baltika | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Gazovik Orenburg | 3 - 0 | 2 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Dinamo Briansk | 0 - 3 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Chayka K Sr | 1 - 2 | 1 - 1 | Torpedo Moscow | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Chertanovo Moscow | 0 - 1 | 0 - 0 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 1 - 0 | 1 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Veles Moscow | 2 - 2 | 1 - 0 | Krasnodar II | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Fakel Voronezh | 1 - 0 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Forces Armee Royales | 1 - 1 | 0 - 1 | Wydad Casablanca | ||||||
09 Sep 2020 20:00 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ? - ? | ? - ? | Rcoz Oued Zem | |||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Black Leopards | 1 - 0 | 1 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Shenzhen | ||||||
09 Sep 2020 13:00 | FT | ShenHua SVA FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Shandong Taishan | ||||||
Austria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:30 | FT | Wiener Sportklub | 5 - 0 | 2 - 0 | St Jakob Rosental | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | SK Vorwarts Steyr | 1 - 0 | 1 - 0 | Bruck Leitha | ||||||
09 Sep 2020 19:25 | FT | Bregenz | 0 - 10 | 0 - 8 | Red Bull Salzburg | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 22:00 | FT | Sporting San Jose | 2 - 3 | 1 - 2 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 22:30 | FT | Deportivo Cuenca | 1 - 3 | 1 - 1 | Independiente Jose Teran | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Dnepr Smolensk | 1 - 2 | 1 - 1 | Zenit Irkutsk | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Luki Energiya | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Chita | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Queensland Lions SC | 4 - 1 | 2 - 1 | Brisbane Strikers | ||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Capalaba | 3 - 3 | 1 - 2 | Gold Coast United | ||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Peninsula Power | 4 - 3 | 2 - 2 | Moreton Bay United | ||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Brisbane City SC | 1 - 7 | 1 - 3 | Brisbane Roar Am | ||||||
09 Sep 2020 10:30 | FT | Brisbane Olympic United FC | 4 - 0 | 1 - 0 | Redlands United FC | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 10:45 | FT | Adelaide United Fc Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Adelaide City FC | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 07:00 | FT | Fukushima United FC | 0 - 2 | 0 - 2 | Gifu | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Roasso Kumamoto | 1 - 2 | 0 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
Ukraine Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Metalurh Zaporizhya | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
Croatia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Gaj Mace | 20 - 2 | 10 - 2 | Lika Korenica | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Dilj | 1 - 0 | 0 - 0 | Virovitica | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Mladost Tribunj | 0 - 2 | 0 - 1 | Polet | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Gardiska | 0 - 3 | 0 - 0 | Radnik Sesvete | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Oriolik | 2 - 1 | 2 - 0 | Karlovac | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Udarnik Kurilovec | 4 - 0 | 2 - 0 | Papuk Orahovica | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Pazinka | 0 - 2 | 0 - 0 | Crikvenica | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Granicar | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavonija Pozega | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Gosk Dubrovnik | 4 - 2 | 2 - 0 | Bijelo Brdo | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Mladost Zdralovi | 3 - 1 | 2 - 0 | Mladost Petrinja | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Ferdinandovac | 3 - 1 | 2 - 0 | Ivancica Ivanec | ||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Rudar Mursko Sredisce | 3 - 0 | 0 - 0 | Koprivnica | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Rudar Labin | 0 - 0 | 0 - 0 | Primorac | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Hnk Gorica | 1 - 0 | 1 - 0 | Belisce | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 4 - 1 | 1 - 1 | Chikhura Sachkhere | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 12:30 | FT | Istiklol Fergana | 0 - 1 | 0 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Nữ Umf Selfoss | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ Valur | ||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Kr Reykjavik Womens | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Ibv Vestmannaeyjar | ||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Nữ Hafnarfjordur | 3 - 1 | 2 - 0 | Nữ Fylkir | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | Throttur Reykjavik Womens | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Thor Ka Akureyri | ||||||
09 Sep 2020 20:15 | FT | Nữ Breidablik | 3 - 1 | 1 - 1 | Nữ Stjarnan | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Manama Club | 0 - 0 | 0 - 0 | Busaiteen | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Al-Najma | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Ahli Bhr | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Dalvik Reynir | 3 - 3 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
09 Sep 2020 18:00 | FT | Kf Fjallabyggdar | 0 - 1 | 0 - 1 | Kordrengir | ||||||
09 Sep 2020 18:15 | FT | Ir Reykjavik | 1 - 3 | 0 - 3 | Throttur Vogur | ||||||
09 Sep 2020 18:15 | FT | Umf Njardvik | 2 - 1 | 2 - 1 | Fjardabyggd | ||||||
09 Sep 2020 18:15 | FT | Vidir Gardur | 1 - 4 | 0 - 2 | UMF Selfoss | ||||||
09 Sep 2020 21:00 | FT | Kari Akranes | 1 - 2 | 1 - 2 | Haukar | ||||||
Iceland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 15:00 | Vestri | ? - ? | ? - ? | Keflavik | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Banik Ostrava B | 2 - 2 | 1 - 2 | Sigma Olomouc B | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Frydek-mistek | 1 - 2 | 0 - 0 | Slavia Kromeriz | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Hlucin | 1 - 1 | 0 - 0 | Vrchovina | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Odra Petrkovice | 1 - 0 | 0 - 0 | Velke Mezirici | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Slovan Rosice | 2 - 0 | 0 - 0 | Dolni Benesov | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Uhersky Brod | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovacko Ii | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Zlin B | 2 - 2 | 2 - 1 | Vyskov | ||||||
09 Sep 2020 17:00 | FT | SC Znojmo | 3 - 1 | 2 - 0 | Viktoria Otrokovice | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Ahlafors If | 1 - 1 | 1 - 0 | Ik Gauthiod | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Adalh | 0 - 2 | 0 - 2 | Al Ittihad | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Ahli Jeddah | 2 - 0 | 0 - 0 | Al-Raed | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Faisaly Harmah | 2 - 1 | 1 - 0 | Abha | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Hazm | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Wehda Mecca | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Hilal | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Shabab Ksa | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Nassr | 3 - 2 | 2 - 1 | Al-Ettifaq | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Dhamk | 4 - 3 | 2 - 1 | Al-Fath | ||||||
09 Sep 2020 18:35 | FT | Al Taawon | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Feiha | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:25 | Al Nahdha | ? - ? | ? - ? | Najran | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 09:00 | FT | Cracovia Krakow Youth | 3 - 0 | 1 - 0 | Zaglebie Lubin Youth | ||||||
09 Sep 2020 11:00 | FT | Pogon Szczecin Youth | 2 - 1 | 0 - 0 | Legia Warszawa Youth | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 00:00 | FT | Carlos A Mannucci | 1 - 1 | 1 - 1 | Univ. Cesar Vallejo | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | Sporting Cristal | 2 - 0 | 1 - 0 | Dep. San Martin | ||||||
09 Sep 2020 21:30 | FT | Atletico Grau | 2 - 2 | 2 - 1 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 19:45 | FT | Salford City | 0 - 6 | 0 - 2 | Manchester United U21 | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Huachipato | 1 - 3 | 0 - 1 | Univ Catolica | ||||||
09 Sep 2020 17:30 | FT | Cobresal | 4 - 0 | 2 - 0 | Curico Unido | ||||||
09 Sep 2020 20:00 | FT | Colo Colo | 0 - 1 | 0 - 1 | O Higgins | ||||||
09 Sep 2020 22:30 | FT | Coquimbo Unido | 1 - 0 | 0 - 0 | Palestino | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 02:00 | FT | Austin Bold | 2 - 2 | 1 - 2 | Tulsa Roughneck | ||||||
09 Sep 2020 22:00 | FT | New York Red Bulls B | 6 - 0 | 2 - 0 | Bethlehem Steel | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 19:30 | FT | Cd Santiago Morning | 1 - 1 | 0 - 1 | Cd Magallanes | ||||||
09 Sep 2020 21:00 | FT | Csyd Barnechea | 2 - 1 | 2 - 1 | San Marcos De Arica | ||||||
09 Sep 2020 22:30 | FT | Rangers Talca | 1 - 2 | 0 - 2 | San Luis Quillota | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 17:30 | FT | U Craiova 1948 | 4 - 1 | 3 - 0 | Ripensia Timisoara | ||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 21:00 | FT | Trem Ap | 2 - 4 | 2 - 2 | Ypiranga Ap | ||||||
Brazil Campeonato Paulista Youth Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Fluminense Rj Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Botafogo Rj Youth | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Plaza Colonia | 1 - 3 | 1 - 1 | Cerro Largo | ||||||
09 Sep 2020 16:15 | FT | Ca Progreso | 2 - 2 | 0 - 1 | Ca Rentistas | ||||||
09 Sep 2020 19:15 | FT | Ca River Plate | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | ||||||
09 Sep 2020 21:30 | FT | Ca Torque | 2 - 1 | 2 - 0 | Wanderers FC | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | Jyvaskyla JK | 2 - 0 | 2 - 0 | JIPPO | ||||||
Iceland 4 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:15 | FT | Kfb | 5 - 3 | 2 - 1 | Skallagrimur | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | Km Reykjavik | 3 - 5 | 0 - 2 | Samherjar | ||||||
09 Sep 2020 20:00 | FT | Isbjorninn | 2 - 0 | 1 - 0 | Berserkir Reykjavik | ||||||
09 Sep 2020 21:00 | FT | Ka Asvellir | 4 - 3 | 2 - 2 | Hamar Hveragerdi | ||||||
09 Sep 2020 21:00 | FT | Kh Hlidarendi | 2 - 1 | 2 - 0 | Arborg | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 15:30 | Opatija | ? - ? | ? - ? | Solin | |||||||
09 Sep 2020 15:30 | FT | Junak | 1 - 4 | 1 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
Estonia Teine Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 17:00 | FT | Jk Tallinna Kalev Iii | 3 - 1 | 2 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 14:00 | FT | Black Leopards | 1 - 0 | 1 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
Belarus Division 3 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 13:00 | Chayka Zelva | ? - ? | ? - ? | Fc Baranovichi | |||||||
09 Sep 2020 13:00 | Polotsk | ? - ? | ? - ? | Dnepr Mogilev | |||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 18:05 | FT | Hfx Wanderers | 1 - 1 | 1 - 0 | Forge | ||||||
Kuwait Emir Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 16:30 | FT | Al Jahra | 1 - 3 | 1 - 0 | Yarmouk | ||||||
09 Sep 2020 19:00 | FT | Al-Arabi Club | 4 - 1 | 3 - 0 | Burgan Sc | ||||||
Mexico Youth U20 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Sep 2020 15:00 | FT | Cruz Azul U20 | 1 - 0 | 0 - 0 | Pachuca U20 | ||||||
09 Sep 2020 15:45 | FT | Leon U20 | 2 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | ||||||
09 Sep 2020 16:00 | FT | Mazatlan U20 | 5 - 0 | 0 - 0 | Club Tijuana U20 | ||||||
09 Sep 2020 16:59 | FT | Santos Laguna U20 | 1 - 3 | 0 - 0 | Pumas Unam U20 |
Toplam maçlar: 179
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...