futbol sonuçları 11-05-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Fulham | 0 - 4 | 0 - 1 | Manchester City | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 2 | 0 - 0 | Brentford | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Everton | 1 - 0 | 1 - 0 | Sheffield United | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Newcastle United | 1 - 1 | 1 - 1 | Brighton | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Tottenham Hotspur | 2 - 1 | 1 - 1 | Burnley | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | West Ham United | 3 - 1 | 0 - 1 | Luton Town | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Wolves | 1 - 3 | 0 - 2 | Crystal Palace | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Nottingham Forest | 2 - 3 | 1 - 1 | Chelsea | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Napoli | 0 - 2 | 0 - 2 | Bologna | ||||||
11 May 2024 19:45 | FT | AC Milan | 5 - 1 | 1 - 0 | Cagliari | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Mallorca | 1 - 0 | 1 - 0 | Las Palmas | ||||||
11 May 2024 15:15 | FT | Villarreal | 3 - 2 | 1 - 2 | Sevilla | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Granada | 0 - 4 | 0 - 2 | Real Madrid | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Athletic Bilbao | 2 - 2 | 0 - 1 | Osasuna | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Racing de Santander | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Mirandes | ||||||
11 May 2024 15:15 | FT | Racing de Ferrol | 2 - 1 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
11 May 2024 15:15 | FT | Sporting de Gijon | 5 - 2 | 2 - 1 | Andorra | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Valladolid | 0 - 0 | 0 - 0 | Espanyol | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Levante | 2 - 2 | 1 - 1 | Eibar | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Monchengladbach | 1 - 1 | 1 - 1 | Eintr Frankfurt | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Koln | 3 - 2 | 1 - 2 | Union Berlin | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Freiburg | 1 - 1 | 1 - 1 | Heidenheimer | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | RB Leipzig | 1 - 1 | 0 - 1 | Werder Bremen | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Mainz 05 | 3 - 0 | 3 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Hertha Berlin | 3 - 1 | 2 - 1 | Kaiserslautern | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Nurnberg | 3 - 0 | 1 - 0 | Sv Elversberg | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Schalke 04 | 2 - 1 | 2 - 1 | Hansa Rostock | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Holstein Kiel | 1 - 1 | 1 - 0 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:30 | FT | Portimonense | 2 - 2 | 0 - 1 | Rio Ave | ||||||
11 May 2024 15:30 | FT | Vizela | 4 - 0 | 1 - 0 | Amadora | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | GD Estoril-Praia | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Lisbon | ||||||
11 May 2024 20:30 | FT | Vitoria Guimaraes | 2 - 3 | 1 - 1 | Sporting Braga | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 01:15 | FT | Argentinos Juniors | 3 - 2 | 2 - 2 | Rosario Central | ||||||
11 May 2024 01:15 | FT | Newells Old Boys | 2 - 0 | 0 - 0 | Ca Platense | ||||||
11 May 2024 18:30 | FT | CA Huracan | 3 - 1 | 1 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Godoy Cruz | 0 - 1 | 0 - 0 | Barracas Central | ||||||
11 May 2024 21:30 | FT | Independiente | 1 - 3 | 1 - 1 | Talleres Cordoba | ||||||
11 May 2024 23:45 | FT | River Plate | 3 - 0 | 2 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:15 | FT | Sporting Charleroi | 3 - 1 | 2 - 0 | Kortrijk | ||||||
11 May 2024 17:15 | FT | AS Eupen | 2 - 0 | 0 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
11 May 2024 19:45 | FT | Anderlecht | 2 - 1 | 1 - 0 | Genk | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Rubin Kazan | 3 - 1 | 2 - 0 | FK Rostov | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Spartak Moscow | 1 - 0 | 1 - 0 | Krasnodar FK | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 0 - 1 | 0 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Baltika | 2 - 3 | 1 - 1 | Dynamo Moscow | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Celtic | 2 - 1 | 2 - 1 | Glasgow Rangers | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Hearts | 3 - 0 | 1 - 0 | Dundee | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Livingston | 2 - 1 | 0 - 1 | St Johnstone | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Ross County | 1 - 5 | 1 - 2 | Motherwell FC | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | St Mirren | 0 - 1 | 0 - 1 | Kilmarnock | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Flamengo | 2 - 0 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | AIK Solna | 1 - 3 | 0 - 1 | IK Sirius FK | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Halmstads | 1 - 3 | 0 - 3 | Mjallby AIF | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | GAIS | 2 - 0 | 2 - 0 | Vasteras SK FK | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | IA Akranes | 3 - 0 | 1 - 0 | Vestri | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Valur | 3 - 1 | 1 - 1 | Ka Akureyri | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Molde | 2 - 2 | 1 - 0 | Rosenborg | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Banik Ostrava | 0 - 1 | 0 - 1 | Mlada Boleslav | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Viktoria Plzen | 4 - 2 | 2 - 1 | Synot Slovacko | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Sparta Praha | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Praha | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Trelleborgs FF | 2 - 2 | 1 - 2 | Utsiktens BK | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | GIF Sundsvall | 1 - 3 | 1 - 2 | Landskrona BoIS | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 1 - 3 | 1 - 2 | Orgryte | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Haka | 2 - 0 | 1 - 0 | SJK Seinajoki | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | AC Oulu | 1 - 1 | 1 - 1 | Gnistan | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Inter Turku | 0 - 1 | 0 - 1 | HJK Helsinki | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 01:30 | FT | CRB AL | 2 - 0 | 2 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
11 May 2024 01:30 | FT | Goias | 2 - 0 | 1 - 0 | Ituano Sp | ||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Tucanes Amazonas | 1 - 0 | 1 - 0 | Santos | ||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Guarani Sp | 2 - 0 | 1 - 0 | Botafogo Sp | ||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Operario Ferroviario Pr | 1 - 1 | 1 - 0 | Ponte Preta | ||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Sport Club Recife | 4 - 1 | 1 - 0 | Brusque | ||||||
AFC Champions League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Yokohama F Marinos | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Ain | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:00 | FT | Temperley | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mitre De Salta | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Deportivo Moron | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Ytiro | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Tristan Suarez | 0 - 0 | 0 - 0 | San Martin Tucuman | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Chaco For Ever | 0 - 0 | 0 - 0 | Almirante Brown | ||||||
11 May 2024 21:40 | FT | Agropecuario De Carlos Casares | 0 - 1 | 0 - 0 | San Martin San Juan | ||||||
11 May 2024 22:00 | FT | Atletico Rafaela | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensores Unidos | ||||||
11 May 2024 23:00 | FT | CA Brown Adrogue | 0 - 1 | 0 - 0 | Aldosivi | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Young Boys | 0 - 1 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Stade Lausanne Ouchy | 3 - 1 | 0 - 0 | Yverdon | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | SCU Torreense | 2 - 1 | 2 - 0 | Feirense | ||||||
11 May 2024 15:30 | FT | Vilaverdense | 2 - 1 | 0 - 1 | Penafiel | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:30 | FT | Incheon United FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Seoul | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Daegu FC | 3 - 2 | 2 - 2 | Gwangju Fc | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Gangwon FC | 3 - 3 | 1 - 2 | Daejeon Citizen | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 2 - 4 | 0 - 1 | Urawa Red Diamonds | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Jubilo Iwata | 0 - 3 | 0 - 1 | Sagan Tosu | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 3 | 1 - 1 | Avispa Fukuoka | ||||||
11 May 2024 07:00 | FT | Kawasaki Frontale | 3 - 0 | 3 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
11 May 2024 07:00 | FT | Shonan Bellmare | 0 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
11 May 2024 08:00 | FT | Cerezo Osaka | 1 - 4 | 0 - 2 | Vissel Kobe | ||||||
11 May 2024 08:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 0 - 1 | 0 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Tokyo | 3 - 3 | 3 - 1 | Kashiwa Reysol | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 4 - 0 | 2 - 0 | Kagoshima United | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Vegalta Sendai | 2 - 1 | 2 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 1 - 0 | 1 - 0 | Khimik Dzerzhinsk | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Spartak Kostroma | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Veles Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Torpedo Miass | 0 - 2 | 0 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Chelyabinsk | 5 - 0 | 2 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Metallurg Lipetsk | 1 - 2 | 0 - 1 | Rotor Volgograd | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Rodina Moskva Ii | 3 - 0 | 3 - 0 | Krasnodar II | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Dinamo Briansk | 2 - 0 | 1 - 0 | Avangard | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | FK Kaluga | 1 - 2 | 1 - 2 | Mashuk-KMV | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Arsenal Tula | 1 - 0 | 0 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Murom | 1 - 1 | 0 - 1 | Novosibirsk | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 18:00 | FT | PAE Atromitos | 0 - 1 | 0 - 0 | Asteras Tripolis | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Pas Giannina | 1 - 1 | 0 - 0 | Volos Nfc | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | OFI Crete | 1 - 2 | 0 - 1 | Panaitolikos Agrinio | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Panserraikos | 2 - 0 | 0 - 0 | Kifisia | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Hapoel Katamon Jerusalem | 3 - 0 | 0 - 0 | Beitar Jerusalem | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Hapoel Tel Aviv | 0 - 2 | 0 - 0 | Ashdod MS | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Maccabi Petah Tikva FC | 4 - 1 | 4 - 1 | Hapoel Petah Tikva | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Maccabi Netanya | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Hadera | ||||||
11 May 2024 18:30 | FT | Maccabi Haifa | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:45 | FT | Baderan Tehran | 1 - 0 | 1 - 0 | Malavan | ||||||
11 May 2024 15:20 | FT | Mes Rafsanjan | 1 - 1 | 0 - 1 | Sepahan | ||||||
11 May 2024 15:50 | FT | Havadar SC | 0 - 2 | 0 - 1 | Persepolis | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Aluminium Arak | 1 - 1 | 0 - 1 | Sanat-Naft | ||||||
11 May 2024 16:20 | FT | Teraktor-Sazi | 2 - 0 | 2 - 0 | Gol Gohar | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Anorthosis Famagusta FC | 0 - 4 | 0 - 2 | Aris Limassol | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | APOEL Nicosia | 1 - 1 | 1 - 1 | AEK Larnaca | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | AEP Paphos | 1 - 1 | 0 - 1 | Omonia Nicosia FC | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Young Lions | 1 - 2 | 1 - 2 | DPMM FC | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | Pusamania Borneo | ? - ? | ? - ? | Madura United | |||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Vorskla Poltava | 2 - 2 | 2 - 0 | Mynai | ||||||
11 May 2024 13:30 | FT | Obolon Kiev | 0 - 0 | 0 - 0 | Rukh Vynnyky | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Steaua Bucuresti | 0 - 1 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Austria Lustenau | 1 - 0 | 1 - 0 | Blau Weiss Linz | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Austria Wien | 0 - 4 | 0 - 1 | Wolfsberger AC | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | WSG Wattens | 0 - 1 | 0 - 1 | Rheindorf Altach | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Ratchaburi FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Muang Thong United | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Chiangrai United | 0 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Sukhothai | 2 - 0 | 1 - 0 | BEC Tero Sasana | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:30 | FT | MTK Hungaria FC | 1 - 3 | 1 - 3 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Zalaegerszegi TE | 1 - 1 | 1 - 1 | Paksi SE | ||||||
11 May 2024 18:30 | FT | Diosgyor | 2 - 0 | 0 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Gornik Zabrze | 1 - 1 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Jagiellonia Bialystok | 3 - 0 | 2 - 0 | Korona Kielce | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Rakow Czestochowa | 2 - 1 | 2 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
Malaysia Super League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:30 | FT | PDRM | 0 - 1 | 0 - 1 | Kedah | ||||||
11 May 2024 13:15 | FT | Pahang | 1 - 0 | 0 - 0 | Kelantan United | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Terengganu | 3 - 1 | 1 - 0 | Perak | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | NK Varteks | 3 - 1 | 2 - 1 | NK Rijeka | ||||||
11 May 2024 18:30 | FT | Dinamo Zagreb | 1 - 0 | 0 - 0 | ZNK Osijek | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | El Mokawloon | 0 - 1 | 0 - 0 | Ittihad Alexandria | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | EL Masry | 0 - 1 | 0 - 0 | Pyramids | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Baladiyet El Mahallah | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Ahly | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Arda | 2 - 1 | 0 - 1 | Botev Plovdiv | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Ludogorets Razgrad | 3 - 1 | 1 - 1 | CSKA Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Sport Podbrezova | 2 - 1 | 1 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | MFK Ruzomberok | 1 - 1 | 1 - 0 | MSK Zilina | ||||||
11 May 2024 16:59 | FT | Trencin | 2 - 0 | 1 - 0 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
11 May 2024 16:59 | FT | Zemplin Michalovce | 3 - 0 | 2 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
11 May 2024 16:59 | FT | Mfk Skalica | 1 - 0 | 1 - 0 | MFK Kosice | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Rogaska | 1 - 4 | 0 - 4 | NK Aluminij | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Domzale | 1 - 1 | 1 - 1 | Nk Radomlje | ||||||
11 May 2024 19:15 | FT | NK Maribor | 2 - 1 | 1 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 1 - 3 | 1 - 1 | BATE Borisov | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Dinamo Brest | 1 - 1 | 1 - 0 | Gomel | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:20 | FT | Newtown | 0 - 5 | 0 - 3 | Penybont | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Turan Turkistan | 2 - 3 | 1 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
11 May 2024 14:00 | FK Atyrau | ? - ? | ? - ? | Aksu | |||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Polokwane City | 0 - 0 | 0 - 0 | Sekhukhune United | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Moroka Swallows | 2 - 0 | 1 - 0 | Stellenbosch | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Mamelodi Sundowns | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Kings | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Orlando Pirates | 0 - 1 | 0 - 1 | Richards Bay | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Velez Mostar | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Tianjin Teda | 0 - 0 | 0 - 0 | ShenHua SVA FC | ||||||
11 May 2024 12:35 | FT | Wuhan Three Towns | 1 - 2 | 0 - 1 | Shandong Taishan | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Beijing Guoan | 3 - 2 | 0 - 2 | Meizhou Hakka | ||||||
Vietnam First Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Đồng Tháp | 2 - 2 | 1 - 1 | Huế | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Đà Nẵng | 3 - 0 | 1 - 0 | Đồng Tâm Long An | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Đồng Nai | 0 - 1 | 0 - 1 | Phù Đổng Ninh Bình | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Hòa Bình | 1 - 0 | 1 - 0 | Bà Rịa Vũng Tàu | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Flora Tallinn | 0 - 1 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Kuressaare | 0 - 0 | 0 - 0 | Tartu JK Tammeka | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:59 | FT | Thun | 3 - 0 | 1 - 0 | Schaffhausen | ||||||
11 May 2024 16:59 | FT | Neuchatel Xamax | 1 - 1 | 1 - 0 | Vaduz | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Sonderjyske | 1 - 0 | 0 - 0 | Aalborg BK | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Csf Baliti | 2 - 2 | 2 - 0 | Dacia Buiucani | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Milsami | 1 - 1 | 0 - 0 | Cs Petrocub | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Zimbru Chisinau | 2 - 0 | 1 - 0 | Sheriff | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Santa Coloma | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletic Escaldes | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Inter Club Escaldes | 1 - 1 | 1 - 0 | UE Santa Coloma | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 20:00 | FT | San Antonio Bulo Bulo | 3 - 2 | 0 - 1 | Club Guabira | ||||||
11 May 2024 22:30 | FT | Always Ready | 1 - 0 | 1 - 0 | Blooming | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 22:00 | FT | Csyd Mixco | 0 - 0 | 0 - 0 | CSD Municipal | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 22:30 | FT | Marathon | 1 - 0 | 1 - 0 | Genesis | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:30 | FT | Busan I'Park | 2 - 3 | 0 - 1 | Chungnam Asan | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Ansan Greeners | 0 - 3 | 0 - 0 | Seoul E Land | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 0 - 1 | 0 - 0 | Cheonan City | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 01:00 | FT | Deportivo Cuenca | 2 - 1 | 0 - 1 | Cumbaya | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Imbabura Sc | 4 - 2 | 1 - 1 | Libertad Asuncion | ||||||
11 May 2024 21:30 | FT | Macara | 0 - 0 | 0 - 0 | Mushuc Runa | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Dainava Alytus | 1 - 0 | 0 - 0 | Transinvest Vilnius | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Suduva | 0 - 1 | 0 - 0 | Dziugas Telsiai | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Banga Gargzdai | 2 - 0 | 0 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Metta/LU Riga | 3 - 0 | 3 - 0 | Jelgava | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Grobina | 2 - 2 | 1 - 2 | Fk Auda Riga | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Chrobry Glogow | 1 - 1 | 1 - 0 | Resovia Rzeszow | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Wisla Krakow | 3 - 4 | 2 - 2 | Lechia Gdansk | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Stal Rzeszow | 4 - 2 | 2 - 1 | LKS Nieciecza | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 23:15 | FT | Atletico Bucaramanga | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:30 | FT | Floridsdorfer AC Wien | 1 - 1 | 1 - 1 | Dornbirn | ||||||
11 May 2024 13:30 | FT | Grazer AK | 1 - 1 | 0 - 1 | SV Horn | ||||||
Russia Div 2 West Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Dynamo St | 0 - 2 | 0 - 2 | Spartak Moscow II | ||||||
England U21 Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Arsenal U21 | 2 - 3 | 1 - 1 | Chelsea U21 | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Reading U21 | 3 - 1 | 2 - 1 | Nottingham Forest U21 | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Kryvbas U21 | 4 - 2 | 2 - 0 | Polissya Zhytomyr U21 | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Chernomorets Odessa U21 | 5 - 0 | 4 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv U21 | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Pfc Oleksandria U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnipro 1 U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Hamilton FC | 3 - 2 | 2 - 1 | Alloa Athletic | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Inverness C.T. | 1 - 0 | 0 - 0 | Montrose | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Peterhead | 1 - 5 | 0 - 2 | Spartans | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Stirling Albion | 0 - 0 | 0 - 0 | Dumbarton | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:00 | FT | Gold Coast Knights | 4 - 1 | 3 - 0 | Redlands United FC | ||||||
11 May 2024 08:00 | FT | Peninsula Power | 0 - 0 | 0 - 0 | Moreton Bay United | ||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Brisbane Wolves | 0 - 7 | 0 - 2 | Queensland Lions SC | ||||||
South Australian Super League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:30 | FT | Adelaide Comets FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Croydon Kings | ||||||
11 May 2024 06:30 | FT | Adelaide Raiders SC | 2 - 3 | 2 - 2 | Modbury Jets | ||||||
11 May 2024 06:30 | FT | Campbelltown City SC | 2 - 2 | 0 - 1 | Para Hills Knights | ||||||
11 May 2024 08:30 | FT | White City Woodville | 2 - 2 | 1 - 1 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:30 | FT | Sioni Bolnisi | 0 - 0 | 0 - 0 | Aragvi Dusheti | ||||||
11 May 2024 13:30 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 3 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Dinamo Tbilisi II | 4 - 1 | 1 - 1 | Kolkheti Khobi | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Spaeri | 1 - 2 | 0 - 0 | Gareji Sagarejo | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Shturmi | 1 - 1 | 0 - 1 | Metalurgi Rustavi | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Metallurg Bekobod | 0 - 0 | 0 - 0 | Qizilqum Zarafshon | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Olympic Fk Tashkent | 1 - 2 | 0 - 0 | Pakhtakor Tashkent | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Rosengard | 2 - 1 | 2 - 0 | Ljungskile SK | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Barranquilla | 4 - 0 | 2 - 0 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Krylya Sovetov Samara B | 1 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Barnaul | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Lada Togliatti | 1 - 0 | 0 - 0 | Akron Togliatti B | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Nosta Novotroitsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Rubin Kazan B | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Orenburg 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | Uralets Nizhny Tagil | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Volna Nizhegorodskaya | 0 - 2 | 0 - 1 | Ural 2 | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:05 | FT | Excursionistas | 2 - 0 | 1 - 0 | Canuelas | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Sportivo Dock Sud | 1 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Armenio | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Club Atletico Colegiales | 1 - 0 | 1 - 0 | Argentino de Quilmes | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Sportivo Italiano | 1 - 1 | 0 - 0 | Argentino De Merlo | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Dinamo Batumi | 1 - 1 | 0 - 1 | Telavi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Metropolitanos | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo La Guaira | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Araz Nakhchivan | 0 - 1 | 0 - 0 | Turan Tovuz | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Zira | 0 - 1 | 0 - 1 | Qarabag | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Forte Taganrog | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Astrakhan | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | FK Angusht Nazran | 1 - 2 | 0 - 1 | Sevastopol PFK | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Druzhba Maykop | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Biolog | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Rubin Yalta | 0 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Stavropol | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Avondale Heights | 5 - 1 | 2 - 1 | Port Melbourne Sharks | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Manningham United Blues | 4 - 5 | 0 - 1 | Altona Magic | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Moreland City | 4 - 0 | 4 - 0 | Dandenong Thunder | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Hume City | 0 - 2 | 0 - 1 | Oakleigh Cannons | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 01:30 | FT | Libertad Asuncion | 4 - 1 | 3 - 0 | Sol De America | ||||||
11 May 2024 22:00 | FT | Sportivo Trinidense | 0 - 1 | 0 - 1 | Nacional Asuncion | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Cd Guijuelo | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Logrones | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Adanaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Bandirmaspor | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Boluspor | 2 - 1 | 0 - 0 | Corum Belediyespor | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Erzurum BB | 0 - 4 | 0 - 3 | Eyupspor | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Goztepe | 1 - 1 | 0 - 1 | Bodrumspor | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Kocaelispor | 0 - 2 | 0 - 0 | Sakaryaspor | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Surfaspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Manisa Bb Spor | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Tuzlaspor Kulubu | 1 - 1 | 0 - 1 | Genclerbirligi | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:30 | FT | Jiangxi Beidamen | 0 - 3 | 0 - 1 | Dalian Zhixing | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Nanjing Fengfan | 1 - 2 | 1 - 0 | Chongqing Tonglianglong | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Suzhou Dongwu | 2 - 2 | 1 - 0 | Guangxi Baoyun | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Slavia Kromeriz | 1 - 1 | 0 - 1 | Chrudim | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Lisen | 1 - 1 | 0 - 0 | Brno | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Pribram | 1 - 1 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Stockholm Internazionale | 3 - 0 | 2 - 0 | Fbk Karlstad | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Aalesund FK | 0 - 2 | 0 - 1 | Valerenga | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Asane Fotball | 1 - 0 | 0 - 0 | Start Kristiansand | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Bryne | 1 - 0 | 1 - 0 | Mjondalen | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Kongsvinger | 1 - 1 | 0 - 1 | Raufoss | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Lyn Oslo | 3 - 1 | 2 - 0 | Levanger | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Moss | 3 - 3 | 0 - 1 | Stabaek | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Ranheim IL | 1 - 3 | 1 - 0 | Egersunds IK | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Sogndal | 5 - 1 | 4 - 0 | Sandnes Ulf | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Khust City | 2 - 4 | 2 - 2 | Chernihiv | ||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Metalist Kharkiv | 1 - 2 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
11 May 2024 11:30 | FT | Podillya Khmelnytskyi | 3 - 0 | 1 - 0 | Dinaz Vyshgorod | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Sc Poltava | 2 - 3 | 2 - 2 | Nyva Buzova | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Yarud Mariupol | 1 - 2 | 0 - 1 | Karpaty Lviv | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Us Biskra | 0 - 0 | 0 - 0 | Mc Oran | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Js Kabylie | 0 - 0 | 0 - 0 | Cs Constantine | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Usm Khenchela | 1 - 1 | 1 - 1 | Mc Alger | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Nc Magra | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Paradou Ac | 2 - 3 | 0 - 3 | Aso Chlef | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Cr Belouizdad | 1 - 0 | 0 - 0 | Es Ben Aknoun | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Frydek-mistek u19 | 1 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha U19 | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Slavia Praha u19 | 4 - 3 | 3 - 1 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Synot Slovacko U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Pardubice U19 | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Brno U19 | 3 - 2 | 2 - 0 | Slovan Liberec U19 | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Banik Ostrava u19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava U19 | ||||||
11 May 2024 11:30 | FT | Sparta Praha U19 | 2 - 3 | 2 - 1 | Sk Sigma Olomouc u19 | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Mfk Karvina U19 | 0 - 2 | 0 - 2 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Viktoria Plzen U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Zlin U19 | ||||||
Armenia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Nikarm | 0 - 3 | 0 - 1 | Andranik | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Pyunik B | 0 - 0 | 0 - 0 | Banants B | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Bulawayo Chiefs | 0 - 0 | 0 - 0 | Chicken Inn | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Green Fuel | 1 - 0 | 1 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Simba Bhora | 2 - 1 | 0 - 1 | Ngezi Platinum Stars | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Yadah | 0 - 1 | 0 - 0 | Caps United Fc | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | PAE Levadiakos | 1 - 2 | 0 - 2 | Larisa | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Nfa Aisciai Kaunas | 2 - 1 | 1 - 1 | Garliava | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Nevezis | 1 - 1 | 0 - 0 | Minija | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Atmosfera Mazeikiai | 1 - 0 | 0 - 0 | Kauno Zalgiris Ii | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Trakai Riteriai | 3 - 0 | 0 - 0 | Ekranas Panevezys | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:30 | Viimsi Mrjk | ? - ? | ? - ? | Tallinna Levadia 2 | |||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Paide Linnameeskond B | 3 - 0 | 1 - 0 | Tabasalu Charma | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Tallinn | 3 - 2 | 2 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Jk Welco Elekter | 0 - 2 | 0 - 1 | Harju Jk Laagri | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Pecs | 1 - 0 | 1 - 0 | Soroksar | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Fuzinar | 1 - 2 | 1 - 1 | Tabor Sezana | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Jadran Dekani | 2 - 0 | 0 - 0 | Nafta | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Bistrica | 4 - 1 | 2 - 1 | Brinje Grosuplje | ||||||
Iceland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Kf Gardabaer | 0 - 1 | 0 - 1 | Haukar | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Austfjaroa | 2 - 2 | 2 - 0 | Vikingur Olafsvik | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Throttur Vogur | 1 - 1 | 0 - 1 | Hottur Huginn | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Volsungur Husavik | 0 - 1 | 0 - 0 | UMF Selfoss | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Kfr Aegir | 3 - 1 | 1 - 0 | Kf Fjallabyggdar | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Kormakur | 1 - 3 | 1 - 2 | Reynir Sandgerdi | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Tre Penne | 0 - 0 | 0 - 0 | Sp Cosmos | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | SS Murata | 0 - 1 | 0 - 1 | SP La Fiorita | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | Pocheon Fc | ? - ? | ? - ? | Paju Citizen Fc | |||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Siheung City | 0 - 2 | 0 - 0 | Gangneung | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Chuncheon Citizen | 3 - 2 | 2 - 0 | Gyeongju KHNP | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Ulsan Citizen | 0 - 4 | 0 - 0 | Changwon City | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 19:45 | FT | Milton Keynes Dons | 1 - 5 | 1 - 2 | Crawley Town | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 0 - 3 | 0 - 2 | Melbourne Heart Youth | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 1 - 1 | 0 - 0 | Werribee City Sc | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Fotbal Trinec | 5 - 2 | 1 - 1 | Hranice Kunz | ||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Fk Loko Vltavin | 4 - 0 | 3 - 0 | Karlovy Vary Dvory | ||||||
11 May 2024 09:30 | FT | Ceske Budejovice B | 1 - 3 | 1 - 2 | Prestice | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Usti nad Labem | 0 - 3 | 0 - 3 | Sokol Zapy | ||||||
11 May 2024 15:30 | FT | Frydek-mistek | 1 - 0 | 1 - 0 | Tj Start Brno | ||||||
11 May 2024 15:30 | FT | Uhersky Brod | 2 - 2 | 0 - 2 | SC Znojmo | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Sokol Zivanice | 1 - 2 | 0 - 2 | Slovan Velvary | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Fk Smiltene Bjss | 2 - 4 | 0 - 2 | Valmieras Fk Ii | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Marupe | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Ventspils | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Ogre United | 1 - 0 | 1 - 0 | Tukums 2000 Ii | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Riga Fc Ii | 2 - 1 | 1 - 1 | Leevon | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Chiangmai Fc | 2 - 2 | 1 - 1 | Nakhon Si United | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Kf Arsimi | 2 - 2 | 1 - 0 | Osogovo | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Besa Doberdoll | 0 - 0 | 0 - 0 | Bashkimi | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Skopje | 1 - 2 | 1 - 1 | Belasica Strumica | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Karaorman | 0 - 3 | 0 - 1 | Kamenica Sasa | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Kozuv | 0 - 0 | 0 - 0 | Detonit Plachkovica | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Pelister Bitola | 1 - 0 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | FK Teteks Tetovo | 2 - 1 | 0 - 0 | Ohrid 2004 | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Vardar Negotino | 2 - 1 | 0 - 1 | Novaci | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 05:00 | FT | Nữ Ehime Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ As Harima Albion | ||||||
11 May 2024 05:00 | FT | Nữ Speranza Osaka | 1 - 2 | 0 - 1 | Nữ Iga Kunoichi | ||||||
11 May 2024 05:00 | FT | Nữ Nippon Sport Science University | 1 - 5 | 0 - 3 | Nữ Shizuoka Sangyo University | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 05:00 | FT | Diavorosso Hiroshima Womens | 0 - 1 | 0 - 1 | Veertien Mie Womens | ||||||
11 May 2024 05:00 | FT | Nữ Fukuoka An | 0 - 2 | 0 - 0 | Seisa Osa Rheia Womens | ||||||
11 May 2024 05:00 | FT | Diosa Izumo Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Kibi International University | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Nữ Jfa Academy Fukushima | 2 - 1 | 1 - 1 | Yamato Sylphid Womens | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Arminia Bielefeld | 0 - 0 | 0 - 0 | Hallescher | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Dortmund AM | 1 - 2 | 0 - 2 | Ssv Ulm 1846 | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Ingolstadt 04 | 6 - 1 | 3 - 1 | VfB Lubeck | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Viktoria Koln | 1 - 1 | 1 - 1 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 1 - 2 | 0 - 2 | Dynamo Dresden | ||||||
11 May 2024 15:30 | FT | SV Waldhof Mannheim | 4 - 2 | 4 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Nữ Sg Essen Schonebeck | 2 - 1 | 2 - 0 | Koln Womens | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 1 - 3 | 0 - 2 | Nữ Bayer Leverkusen | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Egnatia Rrogozhine | 0 - 3 | 0 - 2 | KF Tirana | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | KF Laci | 2 - 0 | 1 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Partizani Tirana | 4 - 0 | 4 - 0 | Kf Erzeni Shijak | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Teuta Durres | 1 - 0 | 0 - 0 | KS Dinamo Tirana | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Vllaznia Shkoder | 1 - 5 | 1 - 2 | Skenderbeu Korca | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:30 | FT | France Womens U17 | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Anh U17 | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Nữ Nauy U17 | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Thụy Điển U17 | ||||||
England U21 Professional Development League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Crewe Alexandra U21 | 1 - 5 | 0 - 2 | Charlton Athletic U21 | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | Doma United | ? - ? | ? - ? | Lobi Stars | |||||||
11 May 2024 16:00 | Bendel Insurance | ? - ? | ? - ? | Katsina United | |||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Al Hilal | 4 - 1 | 4 - 1 | Al Hazm | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Al-Raed | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Tai | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Al Shabab Ksa | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Ahli Jeddah | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 1 - 4 | 0 - 1 | Polonia Bytom | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Zaglebie Lubin B | 2 - 2 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Hutnik Krakow | 3 - 0 | 1 - 0 | Lech Poznan B | ||||||
11 May 2024 15:15 | FT | Kp Calisia Kalisz | 0 - 2 | 0 - 1 | Kotwica Kolobrzeg | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Sandecja | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Korona Kielce U19 | 6 - 4 | 0 - 0 | Warta Poznan Youth | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Lech Poznan Youth | 3 - 1 | 2 - 1 | Widzew Lodz Youth | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Polonia Warszawa Youth | 3 - 1 | 0 - 0 | Pogon Szczecin Youth | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Odra Opole Youth | 3 - 1 | 0 - 0 | Sandecja Youth | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Cracovia Krakow Youth | 4 - 3 | 0 - 0 | Gornik Zabrze Youth | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Sport Boys Association | 1 - 1 | 1 - 0 | Comerciantes Unidos | ||||||
11 May 2024 21:30 | FT | Cusco FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Carlos A Mannucci | ||||||
Italian Campionato Primavera Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Cagliari Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Genoa U19 | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Lazio U19 | 4 - 3 | 2 - 1 | Inter Milan U19 | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Atalanta U19 | 1 - 2 | 1 - 0 | Verona U19 | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Sampdoria U19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Empoli U19 | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Fremantle City | 1 - 4 | 1 - 1 | Sorrento | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Gwelup Croatia Sc | 0 - 3 | 0 - 3 | Perth Redstar | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Mandurah City | 1 - 5 | 0 - 4 | Olympic Kingsway Sc | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Ashfield Sc | 1 - 1 | 1 - 0 | Inglewood United | ||||||
11 May 2024 08:00 | FT | Stirling Lions | 1 - 0 | 1 - 0 | Balcatta | ||||||
11 May 2024 08:00 | FT | Wanneroo City | 2 - 7 | 1 - 3 | Perth SC | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Bayswater City | 1 - 2 | 1 - 0 | Western Knights | ||||||
England FA Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:15 | FT | Gateshead | 1 - 1 | 1 - 0 | Solihull Moors | ||||||
Kuwait League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:05 | FT | Al-Arabi Club | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Salmiyah | ||||||
11 May 2024 19:20 | FT | Al Kuwait SC | 5 - 1 | 3 - 1 | Al-Nasar | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Al Ansar Lib | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Safa | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Asm Oran | 4 - 1 | 3 - 0 | Om Medea | ||||||
11 May 2024 15:00 | Gc Mascara | ? - ? | ? - ? | Esm Kolea | |||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Mcb Oued Sly | 2 - 1 | 1 - 1 | Skaf Khemis Melina | ||||||
11 May 2024 15:00 | Rc Arba | ? - ? | ? - ? | Jsm Tiaret | |||||||
11 May 2024 15:00 | Rc Kouba | ? - ? | ? - ? | Es Mostaganem | |||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Sc Mecheria | 1 - 0 | 0 - 0 | Crb Temouchent | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Wa Boufarik | 0 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Wa Mostaganem | 9 - 0 | 4 - 0 | Js Ghir Abadla | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Usm Annaba | 4 - 0 | 1 - 0 | Irb Ouargla | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Ca Batna | 1 - 1 | 1 - 0 | As Khroub | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Es Sour El Ghozlane | 0 - 1 | 0 - 0 | Usm El Harrach | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Hb Chelghoum Laid | 1 - 0 | 0 - 0 | As Ain Mlila | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Js Bordj Menaiel | 1 - 0 | 0 - 0 | Ib Khemis El Khechna | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Mo Constantine | 2 - 1 | 1 - 1 | Mc El Eulma | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Olympique Akbou | 1 - 0 | 0 - 0 | Teleghma | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Oued Magrane | 2 - 2 | 0 - 0 | Msp Batna | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Huachipato | 2 - 2 | 1 - 1 | Union Espanola | ||||||
11 May 2024 22:30 | FT | Univ Catolica | 3 - 2 | 3 - 1 | O Higgins | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Hang Sai | 1 - 2 | 0 - 0 | Cheng Fung | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Lun Lok | 1 - 8 | 1 - 3 | Benfica De Macau | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | Bravos Do Maquis | ? - ? | ? - ? | Santa Rita | |||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Sporting Cabinda | 2 - 1 | 1 - 0 | Cd Lunda Sul | ||||||
11 May 2024 15:30 | FT | Interclube Luanda | 1 - 0 | 0 - 0 | Recreativo Libolo | ||||||
11 May 2024 16:00 | Kabuscorp Do Palanca | ? - ? | ? - ? | Sagrada Esperanca | |||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Bdin Vidin | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartak Pleven | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Chernomorets 1919 Burgas | 1 - 2 | 0 - 1 | Cska 1948 Sofia Ii | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Maritsa 1921 | 0 - 2 | 0 - 1 | Chernomorets Balchik | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Spartak Varna | 2 - 1 | 1 - 1 | Litex Lovech | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:00 | FT | Loudoun United | 0 - 2 | 0 - 2 | El Paso Locomotive | ||||||
11 May 2024 22:00 | FT | Detroit City | 1 - 1 | 1 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:30 | FT | Rubio Nu Asuncion | 0 - 3 | 0 - 1 | Club Fernando De La Mora | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Pastoreo | 1 - 3 | 1 - 2 | Encarnacion | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Deportivo Recoleta | 4 - 2 | 1 - 2 | Sportivo San Lorenzo | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:00 | FT | Union San Felipe | 2 - 2 | 1 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Cd Magallanes | 2 - 2 | 2 - 0 | Deportes Limache | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Niva Dolbizno | 3 - 3 | 1 - 2 | Bumprom Gomel | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Volna Pinsk | 0 - 4 | 0 - 2 | Belshina Babruisk | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Ostrovets | 0 - 2 | 0 - 1 | Lida | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Csc Dumbravita | 1 - 1 | 1 - 0 | Ceahlaul Piatra Neamt | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Metaloglobus | 1 - 1 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Unirea Dej | 1 - 0 | 1 - 0 | Alexandria | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 3 - 0 | 3 - 0 | Css Slatina | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Progresul Spartac | 3 - 1 | 1 - 0 | Tunari | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Csa Steaua Bucureti | 2 - 0 | 1 - 0 | Concordia Chiajna | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Csikszereda Miercurea | 0 - 1 | 0 - 0 | Gloria Buzau | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | CS Mioveni | 3 - 1 | 1 - 0 | Corvinul Hunedoara | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Unirea 2004 Slobozia | 0 - 0 | 0 - 0 | Viitorul Selimbar | ||||||
Bangladesh Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Brothers Union | 1 - 1 | 0 - 1 | Fortis Limited | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Abahani Chittagong | 0 - 0 | 0 - 0 | Sheikh Jamal | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Mohammedan Dhaka | 1 - 2 | 0 - 1 | Bashundhara Kings | ||||||
South Australian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:30 | FT | Cumberland United | 2 - 0 | 0 - 0 | Adelaide Victory | ||||||
11 May 2024 06:30 | FT | Western Strikers SC | 2 - 0 | 0 - 0 | Sturt Lions | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Salisbury United | 2 - 2 | 0 - 1 | Playford City Patriots | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | West Adelaide | 3 - 2 | 1 - 0 | Adelaide Vipers | ||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Adelaide Cobras | 2 - 3 | 1 - 2 | Adelaide Blue Eagles | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:00 | Central Coast Mariners Fc Am | ? - ? | ? - ? | St George Saints | |||||||
11 May 2024 08:30 | FT | Spirit | 1 - 0 | 0 - 0 | Wollongong Wolves | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Hills Brumbies | 1 - 2 | 0 - 0 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Western Sydney Wanderers Am | 3 - 2 | 2 - 1 | Sydney Olympic | ||||||
11 May 2024 10:15 | FT | St George City | 1 - 1 | 1 - 1 | Sutherland Sharks | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Canberra Olympic | 1 - 4 | 0 - 2 | Canberra | ||||||
11 May 2024 06:15 | FT | Yoogali Sc | 0 - 4 | 0 - 2 | Cooma Tigers | ||||||
11 May 2024 08:45 | FT | Monaro Panthers | 1 - 1 | 0 - 1 | Tuggeranong United | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 05:30 | Edgeworth Eagles | ? - ? | ? - ? | Maitland | |||||||
11 May 2024 05:30 | FT | Lambton Jarvis | 7 - 0 | 2 - 0 | Adamstown Rosebuds | ||||||
11 May 2024 07:00 | Lake Macquarie | ? - ? | ? - ? | Hamilton Olympic | |||||||
Italy C1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Juve Stabia | 1 - 4 | 0 - 3 | Mantova | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Triestina | 1 - 1 | 0 - 0 | Giana | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Perugia | 0 - 0 | 0 - 0 | Rimini | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Us Casertana 1908 | 0 - 0 | 0 - 0 | Audace Cerignola | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Taranto Sport | 0 - 0 | 0 - 0 | Picerno | ||||||
11 May 2024 19:30 | FT | Atalanta U23 | 1 - 1 | 1 - 1 | Legnago Salus | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Pescara | 1 - 3 | 0 - 1 | Juventus U23 | ||||||
Central Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 04:45 | FT | Wellington Olympic | 3 - 0 | 1 - 0 | Miramar Rangers | ||||||
Northern New Zealand League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:30 | Hamilton Wanderers Sc | ? - ? | ? - ? | Birkenhead United | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | Ec Passo Fundo | ? - ? | ? - ? | Uniao Frederiquense Rs | |||||||
11 May 2024 21:00 | Gloria Rs | ? - ? | ? - ? | Esportivo Rs | |||||||
Brasileiro Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | Caxias Rs | ? - ? | ? - ? | Confianca Se | |||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Tombense | 1 - 0 | 0 - 0 | Sampaio Correa | ||||||
11 May 2024 21:00 | Ypiranga Rs | ? - ? | ? - ? | Figueirense (SC) | |||||||
11 May 2024 23:30 | FT | ABC RN | 0 - 2 | 0 - 1 | Londrina (PR) | ||||||
11 May 2024 23:30 | Ferroviario Ce | ? - ? | ? - ? | Sao Jose Poa Rs | |||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 01:00 | FT | Racing Louisville Womens | 1 - 2 | 1 - 2 | Washington Spirit Womens | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Al Jazeera Matroh | 1 - 1 | 0 - 0 | U.M. Escobedo | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | AE Prat | 3 - 0 | 1 - 0 | Vilafranca | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | UE Olot | 3 - 0 | 1 - 0 | Cf Montanesa | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Ca Cirbonero | 0 - 1 | 0 - 1 | Ucd Burlades | ||||||
11 May 2024 17:45 | FT | CA Monzon | 2 - 0 | 0 - 0 | Cd Binefar | ||||||
Germany Regionalliga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Hannover 96 Am | 5 - 0 | 1 - 0 | Eimsbutteler Tv | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Greuther Furth 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | Bayern Munich II | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | TSV Aubstadt | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Aschaffenburg | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Augsburg 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | Eintr. Bamberg | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Fv Illertissen | 1 - 2 | 1 - 0 | Tsv Buchbach | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Sv Schalding Heining | 0 - 3 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Spvgg Ansbach | 3 - 1 | 1 - 1 | Schweinfurt | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Bocholter Vv | 1 - 0 | 0 - 0 | Wuppertaler Sv | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Duren | 4 - 1 | 3 - 1 | TSV Alemannia Aachen | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | VfR Aalen | 1 - 1 | 0 - 1 | Astoria Walldorf | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Ksv Hessen Kassel | 1 - 0 | 1 - 0 | TuS Koblenz | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Mainz Am | 3 - 0 | 2 - 0 | Kickers Offenbach | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Tsv Schott Mainz | 7 - 0 | 3 - 0 | Tsg Balingen | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Tsv Steinbach Haiger | 1 - 2 | 0 - 1 | 08 Homburg | ||||||
TAS Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 05:30 | FT | Devonport City Striker | 1 - 1 | 0 - 1 | Glenorchy Knights | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Riverside Olympic | 1 - 2 | 1 - 2 | Hobart Zebras | ||||||
11 May 2024 07:45 | FT | Launceston City | 1 - 2 | 1 - 2 | South Hobart | ||||||
11 May 2024 07:45 | FT | Kingborough Lions | 5 - 0 | 0 - 0 | Launceston United | ||||||
Australia New South Wales League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:00 | Parramatta Eagles | ? - ? | ? - ? | Bankstown United | |||||||
Australia Victoria State League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Beaumaris | 1 - 0 | 0 - 0 | Goulburn Valley Suns | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Nunawading City | 3 - 5 | 2 - 5 | Moreland Zebras | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | North Sunshine Eagles | 2 - 0 | 1 - 0 | Boroondara | ||||||
Germany Oberliga NOFV Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Tennis Borussia Berlin | 0 - 4 | 0 - 2 | Lichtenberg 47 | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Mtv Eintracht Celle | 3 - 2 | 2 - 1 | BSV Rehden | ||||||
Chile Primera D Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:00 | FT | Concon National | 2 - 1 | 1 - 1 | General Velasquez | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Deportes Rengo | 1 - 1 | 1 - 0 | Osorno | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Deportes Linares | 1 - 0 | 1 - 0 | Fernandez Vial | ||||||
11 May 2024 23:00 | FT | Deportes Concepcion | 4 - 0 | 1 - 0 | Lautaro De Buin | ||||||
Australia Brisbane Capital League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 04:00 | FT | Woden Weston | 2 - 1 | 1 - 0 | Canberra White Eagles | ||||||
11 May 2024 05:15 | FT | Wagga City Wanderers | 4 - 1 | 2 - 0 | Brindabella Blues | ||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Queanbeyan City | 1 - 2 | 0 - 0 | Anu | ||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Mitchelton | 1 - 1 | 0 - 1 | Southside Eagles | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Ipswich City | 2 - 1 | 0 - 1 | Broadbeach United | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Brisbane Strikers | 3 - 1 | 2 - 1 | Caboolture | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Moreton City Ii | 1 - 5 | 0 - 3 | Logan Lightning | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 08:15 | FT | Western Spirit | 1 - 3 | 0 - 2 | Redcliffe Pcyc | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Mount Gravatt | 4 - 0 | 4 - 0 | Brisbane Knights | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | Newmarket Sfc | 5 - 0 | 3 - 0 | University of Queensland | ||||||
11 May 2024 09:00 | FT | North Brisbane | 1 - 3 | 1 - 1 | Virginia United | ||||||
French Championnat Amateur Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Andrezieux | 1 - 3 | 0 - 2 | Grace As | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Frejus Saint-Raphael | 4 - 1 | 0 - 1 | Chamalieres | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Hyeres | 1 - 1 | 0 - 1 | Cannes AS | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Jura Sud Foot | 3 - 1 | 2 - 0 | Bourgoin Jallieu | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Evian Thonon Gaillard | 1 - 1 | 0 - 0 | Aubagne | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Toulon | 1 - 1 | 0 - 1 | Le Puy Foot 43 Auvergne | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Bergerac | 1 - 1 | 1 - 1 | Avoine | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | La Roche-sur-Yon | 5 - 1 | 1 - 1 | Trelissac | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Les Herbiers | 2 - 2 | 2 - 0 | Libourne St.Seurin | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Paris 13 Atletico | 3 - 0 | 0 - 0 | Blois F.41 | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Romorantin | 3 - 1 | 0 - 1 | Angouleme Cfc | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | St Pryve St Hilaire | 0 - 1 | 0 - 0 | Bourges | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Aubervilliers | 2 - 0 | 1 - 0 | Granville | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Chambly | 1 - 1 | 1 - 0 | Beauvais | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Saint Malo | 3 - 0 | 2 - 0 | US Boulogne | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Stade Briochin | 0 - 0 | 0 - 0 | Chateaubriant | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Af Virois | 2 - 3 | 1 - 1 | Bastia CA | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Biesheim | 0 - 1 | 0 - 0 | Creteil | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Feignies | 1 - 0 | 0 - 0 | Besancon | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Fleury Merogis US | 1 - 1 | 0 - 0 | Macon | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Haguenau | 2 - 2 | 0 - 0 | Bobigny Ac | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Saint Quentin | 1 - 1 | 1 - 0 | As Furiani Agliani | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | ES Wasquehal | 2 - 1 | 0 - 1 | Colmar | ||||||
France Ligue 5 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Cagnes Le Cros | 1 - 3 | 1 - 0 | Cannet Rocheville | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Colomiers | 0 - 1 | 0 - 0 | Anglet Genets | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Oissel | 3 - 1 | 1 - 0 | Oles Mureaux | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Chatou | 1 - 0 | 1 - 0 | Caen Ptt | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Plabennec | 4 - 2 | 3 - 1 | Fougere | ||||||
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Benfica U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Porto U19 | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:00 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 4 | 0 - 4 | Centro Atletico Fenix | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Cerro Montevideo | 2 - 0 | 2 - 0 | Danubio FC | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Miramar Misiones | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca River Plate | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Racing Club Montevideo | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Maldonado | ||||||
11 May 2024 22:00 | FT | CA Penarol | 1 - 0 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
Uruguay Segunda Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Albion Fc Uru | 1 - 0 | 0 - 0 | La Luz | ||||||
Holland Ligue 3 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:30 | FT | Gelders Veenendaalse VV | 2 - 3 | 2 - 2 | Spakenburg | ||||||
11 May 2024 13:30 | FT | Koninklijke Hfc | 1 - 1 | 1 - 0 | HHC Hardenberg | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | AFC Amsterdam | 3 - 0 | 0 - 0 | Acv Assen | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Rijnsburgse Boys | 1 - 1 | 0 - 0 | Lisse | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Jong Sparta Rotterdam | 2 - 2 | 0 - 2 | Quick Boys | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | VV Katwijk | 2 - 1 | 1 - 1 | Excelsior Maassluis | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | de Treffers | 0 - 1 | 0 - 0 | Noordwijk | ||||||
Belgian First Amateur Division Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Antwerp B | 1 - 0 | 1 - 0 | Hoogstraten VV | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Gent B | 2 - 2 | 2 - 1 | Royal Cappellen | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | KSK Heist | 1 - 0 | 0 - 0 | Union Royale Namur | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Royal Knokke | 0 - 0 | 0 - 0 | Charleroi B | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Thes Sport Tessenderlo | 2 - 1 | 1 - 1 | Lokeren Temse | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Kvk Tienen | 0 - 4 | 0 - 0 | Dessel Sport | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Urs Lixhe Lanaye | 0 - 1 | 0 - 1 | La Louviere | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Excelsior Virton | 1 - 1 | 1 - 0 | Leuven B | ||||||
Finland Suomen Cup Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:15 | FT | Pps Old Stars | 0 - 6 | 0 - 3 | Tups | ||||||
Norway 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Sotra Sk | 1 - 2 | 1 - 0 | Lysekloster | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Tromsdalen UIL | 4 - 0 | 1 - 0 | Gjovik Ff | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 1 - 2 | 0 - 0 | Follo | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Eidsvold TF | 3 - 1 | 2 - 1 | Strindheim IL | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Arendal | 2 - 1 | 0 - 1 | Kvik Halden | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Eik Tonsberg | 3 - 2 | 1 - 0 | Jerv | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Notodden FK | 0 - 1 | 0 - 1 | Floy Flekkeroy Il | ||||||
Norway Division 4 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Fredrikstad 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | Skjervoy | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Forde IL | 2 - 0 | 1 - 0 | Djerv 1919 | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Innstrandens | 0 - 3 | 0 - 0 | Harstad | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Brodd | 4 - 0 | 3 - 0 | Vigor | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Pors Grenland | 5 - 0 | 3 - 0 | Mandalskameratene | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Askoy | 2 - 1 | 2 - 0 | Froya | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Bjarg | 1 - 1 | 0 - 1 | Sandvikens IF | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Nordstrand | 8 - 0 | 5 - 0 | Assiden | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Lillestrom B | 4 - 1 | 3 - 0 | Rodde | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Gjelleraasen Il | 2 - 2 | 2 - 1 | Skjetten | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Frigg FK | 2 - 0 | 1 - 0 | Ullern | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Surnadal | 1 - 1 | 1 - 1 | Nardo | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Verdal | 1 - 4 | 0 - 2 | Melhus | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Ready | 5 - 0 | 2 - 0 | Funnefoss/vormsund | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Elverum | 2 - 0 | 0 - 0 | Fyllingsdalen | ||||||
11 May 2024 14:30 | FT | Spjelkavik | 0 - 0 | 0 - 0 | Skedsmo | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Sola | 2 - 2 | 0 - 1 | Fram Larvik | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Ardal | 2 - 4 | 1 - 1 | Os Turn Fotball | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Asker | 2 - 2 | 2 - 2 | Oppsal | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | IF Floya | 4 - 0 | 1 - 0 | Sprint-Jeloy | ||||||
Denmark - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:45 | FT | Fa 2000 | 4 - 2 | 2 - 1 | Thisted | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Aarhus Fremad | 1 - 0 | 1 - 0 | AB Kobenhavn | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Middelfart | 2 - 0 | 1 - 0 | Nykobing Falster | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Fremad Amager | 2 - 1 | 0 - 0 | Brabrand IF | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Skive IK | 4 - 0 | 1 - 0 | HIK | ||||||
Denmark - 4.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Frederikssund Ik | 1 - 2 | 1 - 2 | Bronshoj | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Greve | 4 - 5 | 4 - 2 | B 1908 | ||||||
11 May 2024 12:00 | FT | Tarup Paarup If | 1 - 1 | 0 - 0 | Ringkobing | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Kfum Roskilde | 2 - 2 | 0 - 1 | Vb 1968 | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Kjellerup IF | 2 - 1 | 1 - 1 | B 1909 Odense | ||||||
11 May 2024 12:30 | FT | Viby | 1 - 1 | 0 - 1 | Marienlyst | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Ab Tarnby | 1 - 1 | 0 - 0 | Slagelse Bi | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Skjold | 1 - 1 | 1 - 1 | Allerod | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Fjordager IF | 1 - 3 | 0 - 1 | Varde IF | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Hedensted BK | 1 - 0 | 0 - 0 | Vinder Vatanspor Vri | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Herlev IF | 3 - 1 | 2 - 1 | Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Kufstein | 1 - 2 | 0 - 2 | Svg Reichenau | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Sv Wals Grunau | 1 - 1 | 0 - 0 | Dornbirner SV | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | SV Austria Salzburg | 4 - 2 | 1 - 0 | Rheindorf Altach B | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Vfb Hohenems | 3 - 1 | 1 - 1 | Tsv St Johann | ||||||
Switzerland - 2.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Meyrin | 2 - 1 | 1 - 0 | Sion U21 | ||||||
11 May 2024 14:00 | FT | Portalban/gletterens | 0 - 4 | 0 - 0 | Vevey Sports 05 | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | USV Eschen Mauren | 3 - 2 | 1 - 0 | Uzwil | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Tuggen | 2 - 0 | 1 - 0 | Sv Hongg | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Yf Juventus Zurich | 2 - 2 | 1 - 1 | Freienbach | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Asc Kreuzlingen | 2 - 1 | 0 - 0 | Linth 04 | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Bulle | 1 - 2 | 1 - 2 | Paradiso | ||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Bruhl Sg | 3 - 2 | 0 - 1 | Breitenrain | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Yverdon Ii | 4 - 0 | 2 - 0 | La Sarraz Eclepens | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Echallens | 3 - 3 | 1 - 2 | La Chaux De Fonds | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Grand Saconnex | 3 - 1 | 2 - 1 | Pully Football | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Sv Muttenz | 3 - 0 | 2 - 0 | Rotkreuz | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | Taverne | 1 - 1 | 1 - 0 | Kosova Zurich | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Chenois | 5 - 2 | 0 - 1 | Monthey | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Sc Kriens | 0 - 2 | 0 - 1 | Biel-bienne | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Courtetelle | 0 - 3 | 0 - 1 | Solothurn | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Muri | 1 - 2 | 1 - 2 | Koniz | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Emmenbrucke | 0 - 2 | 0 - 1 | Bassecourt | ||||||
Czech Group D League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Aritma Praha | 4 - 0 | 3 - 0 | Rokycany | ||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Zdirec Nad Doubravou | 0 - 0 | 0 - 0 | Breclav | ||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Petrin Plzen | 3 - 0 | 1 - 0 | Horovicko | ||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Spolana Neratovice | 1 - 1 | 1 - 0 | Cesky Brod | ||||||
11 May 2024 09:15 | FT | Kladno | 3 - 0 | 1 - 0 | Tachov | ||||||
Iceland 3 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Vaengir Jupiters | 3 - 6 | 0 - 5 | Arbaer | ||||||
11 May 2024 17:30 | FT | Kfk Kopavogur | 3 - 0 | 1 - 0 | Magni | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Kv Vesturbaeja | 3 - 4 | 1 - 3 | Sindri | ||||||
Croatia 2 HNL Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:30 | Bijelo Brdo | ? - ? | ? - ? | Orijent Rijeka | |||||||
11 May 2024 13:50 | FT | Hnk Vukovar 91 | 3 - 1 | 0 - 0 | Dubrava Tim Kabel | ||||||
11 May 2024 16:30 | FT | Dugopolje | 1 - 2 | 1 - 0 | Cibalia | ||||||
Estonia Teine Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 1 - 3 | 0 - 1 | Johvi Lokomotiv | ||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Nomme Jk Kalju Ii | 0 - 1 | 0 - 0 | Tallinna Jk Legion | ||||||
11 May 2024 10:30 | FT | Parnu Jk | 2 - 2 | 1 - 0 | Tartu Kalev | ||||||
Kenya Super League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Bidco United | 2 - 2 | 1 - 1 | Kakamega Homeboyz | ||||||
11 May 2024 11:00 | FT | Nzoia United | 1 - 1 | 1 - 1 | Kcb Sc | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Bandari | 0 - 0 | 0 - 0 | Posta Rangers | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Kariobangi Sharks | 5 - 2 | 3 - 1 | Sofapaka | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Tauro FC | 4 - 1 | 2 - 0 | CA Independente | ||||||
Canadian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 00:00 | FT | York 9 | 3 - 1 | 0 - 1 | Valour | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Hfx Wanderers | 1 - 1 | 0 - 0 | Cavalry | ||||||
11 May 2024 22:00 | FT | Pacific | 0 - 0 | 0 - 0 | Forge | ||||||
Turkmenistan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Altyn Asyr | 2 - 2 | 0 - 1 | Ahal | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Arkadag | 7 - 1 | 2 - 1 | HTTU Asgabat | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Merw | 1 - 0 | 0 - 0 | Energetik Mary | ||||||
11 May 2024 13:00 | FT | Sagadam | 1 - 0 | 0 - 0 | Kopetdag Asgabat | ||||||
UAE Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:05 | Al Rams | ? - ? | ? - ? | Masfut | |||||||
11 May 2024 15:05 | FT | Al Oruba Uae | 3 - 1 | 3 - 0 | Al-Dhafra | ||||||
11 May 2024 15:05 | FT | Dabba Al-Fujairah | 1 - 1 | 1 - 1 | Masafi | ||||||
11 May 2024 15:05 | FT | Gulf United | 3 - 3 | 2 - 1 | Gulf Heroes | ||||||
Morocco Cup Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 17:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 2 - 4 | 1 - 3 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
11 May 2024 20:00 | FT | Maghrib Association Tetouan | 2 - 3 | 1 - 1 | Maghreb Fez | ||||||
Peru Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 21:00 | FT | Union Huaral | 0 - 3 | 0 - 0 | Deportivo Llacuaba | ||||||
Spain Primera Division RFEF Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 15:00 | FT | Sd Tarazona | 3 - 1 | 2 - 0 | Sabadell | ||||||
11 May 2024 16:00 | FT | CD Lugo | 3 - 1 | 1 - 0 | Ue Cornella | ||||||
11 May 2024 17:00 | FT | Gimnastic Tarragona | 2 - 1 | 1 - 1 | SD Logrones | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | UD Merida | 3 - 0 | 2 - 0 | Cf Intercity | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Recreativo Huelva | 3 - 0 | 0 - 0 | Algeciras | ||||||
11 May 2024 18:00 | FT | Celta Vigo B | 3 - 0 | 3 - 0 | Rayo Majadahonda | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Fuenlabrada | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Arenteiro | ||||||
11 May 2024 19:00 | FT | Cordoba C.F. | 3 - 0 | 2 - 0 | Athletic Sanluqueno | ||||||
Australia New South Wales Super League Sonuçlar |
|||||||||||
11 May 2024 06:00 | FT | Bulls Academy | 7 - 1 | 2 - 1 | Mt Druitt Town Rangers | ||||||
11 May 2024 07:30 | FT | Hakoah Sydney | 2 - 1 | 0 - 0 | Northern Tiger | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Macarthur Rams | 1 - 2 | 0 - 1 | Inter Lions | ||||||
11 May 2024 10:00 | Bonnyrigg White Eagles | ? - ? | ? - ? | University Nsw | |||||||
11 May 2024 10:00 | Sd Raiders | ? - ? | ? - ? | Rydalmere Lions | |||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Dulwich Hill Sc | 0 - 2 | 0 - 0 | Canterbury Bankstown | ||||||
11 May 2024 10:00 | FT | Bankstown City Lions | 2 - 1 | 0 - 0 | Blacktown Spartans | ||||||
11 May 2024 10:00 | Dunbar Rovers | ? - ? | ? - ? | Nepean Football Club |
Toplam maçlar: 702
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):