futbol sonuçları 19-11-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Watford | 2 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:15 | FT | Leeds United | 2 - 1 | 1 - 0 | Middlesbrough | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:30 | FT | Crotone | 0 - 1 | 0 - 1 | Genoa | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Benevento | 1 - 2 | 0 - 0 | US Sassuolo Calcio | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Sampdoria | 3 - 2 | 0 - 0 | Juventus | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Spal | 1 - 1 | 1 - 0 | Fiorentina | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Torino | 1 - 1 | 1 - 1 | Chievo | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Udinese | 0 - 1 | 0 - 0 | Cagliari | ||||||
19 Nov 2017 19:45 | FT | Inter Milan | 2 - 0 | 0 - 0 | Atalanta | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 16:30 | FT | Salernitana | 1 - 1 | 1 - 0 | Cremonese | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Malaga | 3 - 2 | 1 - 1 | Deportivo La Coruna | ||||||
19 Nov 2017 15:15 | FT | Espanyol | 0 - 2 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
19 Nov 2017 17:30 | FT | Las Palmas | 0 - 2 | 0 - 0 | Levante | ||||||
19 Nov 2017 19:45 | FT | Athletic Bilbao | 1 - 1 | 0 - 1 | Villarreal | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Numancia | 1 - 2 | 1 - 1 | Gimnastic Tarragona | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Rayo Vallecano | 1 - 0 | 0 - 0 | Barcelona B | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Osasuna | 2 - 3 | 1 - 0 | Alcorcon | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Sevilla | 1 - 1 | 0 - 0 | Cordoba C.F. | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Cultural Leonesa | 1 - 1 | 1 - 0 | Granada | ||||||
19 Nov 2017 19:30 | FT | Sporting de Gijon | 0 - 3 | 0 - 1 | Cadiz | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:30 | FT | Schalke 04 | 2 - 0 | 1 - 0 | Hamburger | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Werder Bremen | 4 - 0 | 1 - 0 | Hannover 96 | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 0 | 1 - 0 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | St Pauli | 2 - 2 | 2 - 2 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | MSV Duisburg | 3 - 0 | 0 - 0 | Erzgebirge Aue | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Caen | 1 - 1 | 0 - 1 | Nice | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Lyon | 0 - 0 | 0 - 0 | Montpellier | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Bordeaux | 1 - 1 | 1 - 0 | Marseille | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:30 | FT | ADO Den Haag | 4 - 1 | 1 - 1 | Heracles Almelo | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Zwolle | 0 - 1 | 0 - 0 | PSV Eindhoven | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Utrecht | 3 - 1 | 1 - 0 | SBV Excelsior | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Groningen | 4 - 2 | 0 - 1 | Vitesse Arnhem | ||||||
19 Nov 2017 15:45 | FT | Roda JC Kerkrade | 0 - 1 | 0 - 0 | AZ Alkmaar | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 02:00 | FT | Fiji | 0 - 2 | 0 - 1 | Estonia | ||||||
19 Nov 2017 08:30 | FT | Newcastle Jets Fc Youth | 1 - 1 | 1 - 0 | Central Coast Mariners Fc Am | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 00:30 | FT | Independiente | 1 - 0 | 0 - 0 | River Plate | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Tigre | 2 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes La Plata | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Union Santa Fe | 0 - 0 | 0 - 0 | Chacarita Juniors | ||||||
19 Nov 2017 22:15 | FT | Boca Juniors | 1 - 2 | 1 - 1 | Racing Club | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Zulte-Waregem | 0 - 1 | 0 - 1 | Genk | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Club Brugge | 3 - 0 | 1 - 0 | Beveren | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | KSC Lokeren | 0 - 3 | 0 - 1 | Gent | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 08:30 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 2 - 0 | 1 - 0 | Ural Yekaterinburg | ||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | FK Anzhi | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | FK Rostov | 0 - 0 | 0 - 0 | Amkar Perm | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Zenit St.Petersburg | 5 - 0 | 1 - 0 | Ruan Tosno | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:15 | FT | Hearts | 1 - 1 | 0 - 0 | Partick Thistle | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Flamengo | 3 - 0 | 3 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Atletico Clube Goianiense | 1 - 1 | 0 - 1 | Chapecoense SC | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Sport Club Recife | 1 - 0 | 1 - 0 | Bahia | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Sao Paulo | 0 - 0 | 0 - 0 | Botafogo | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Vitoria Salvador BA | 1 - 1 | 1 - 0 | Cruzeiro | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Santos | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Atletico Paranaense | 3 - 1 | 1 - 1 | Vasco da Gama | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Atletico Mineiro | 3 - 0 | 3 - 0 | Coritiba | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Lyngby | 1 - 3 | 0 - 2 | Randers FC | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Horsens | 0 - 0 | 0 - 0 | Odense BK | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Sonderjyske | 3 - 0 | 2 - 0 | Copenhagen | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Brondby | 4 - 2 | 1 - 0 | Nordsjaelland | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Rosenborg | 2 - 0 | 2 - 0 | Viking | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Stabaek | 1 - 1 | 1 - 0 | Sogndal | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Valerenga | 2 - 0 | 1 - 0 | Odd Grenland | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Tromso IL | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Haugesund | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 1 - 0 | 0 - 0 | Aalesund FK | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Stromsgodset | 2 - 1 | 1 - 0 | Brann | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Kristiansund BK | 3 - 2 | 2 - 1 | Sandefjord | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Lillestrom | 0 - 1 | 0 - 1 | Molde | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Mfk Karvina | 2 - 1 | 0 - 1 | FK Baumit Jablonec | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Mlada Boleslav | 1 - 2 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:45 | FT | Jonkopings Sodra IF | 1 - 1 | 1 - 1 | Trelleborgs FF | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Alanyaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Genclerbirligi | 1 - 2 | 1 - 1 | Kayserispor | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Trabzonspor | 4 - 3 | 2 - 2 | Osmanlispor | ||||||
19 Nov 2017 16:30 | FT | Fenerbahce | 4 - 1 | 1 - 0 | Sivasspor | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 01:00 | FT | Monterrey | 2 - 0 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||||||
19 Nov 2017 01:06 | FT | Club Leon | 0 - 2 | 0 - 0 | Chivas Guadalajara | ||||||
19 Nov 2017 03:00 | FT | Necaxa | 1 - 2 | 0 - 2 | Morelia | ||||||
19 Nov 2017 18:00 | FT | Toluca | 3 - 1 | 2 - 0 | Club Tijuana | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Guillermo Brown | 1 - 1 | 1 - 0 | Aldosivi | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | CA Brown Adrogue | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Flandria | 2 - 0 | 1 - 0 | All Boys | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Almagro | 2 - 1 | 0 - 0 | Boca Unidos | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | San Martin Tucuman | 1 - 1 | 1 - 1 | Quilmes | ||||||
19 Nov 2017 22:00 | FT | Estudiantes De San Luis | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Jujuy | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Grasshoppers | 2 - 0 | 0 - 0 | Thun | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Lausanne Sports | 3 - 1 | 1 - 1 | Luzern | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Young Boys | 2 - 1 | 1 - 1 | Zurich | ||||||
Portugal Cup Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:30 | FT | Assoc.Desportiva Oliveirense | 2 - 2 | 1 - 1 | Maritimo | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | SC Farense | 2 - 1 | 1 - 1 | Leixoes | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Moreirense | 5 - 2 | 3 - 0 | Felgueiras | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Caldas | 1 - 1 | 1 - 0 | Arouca | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Vizela | 1 - 1 | 1 - 1 | Vilaverdense | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Academica Coimbra | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Nacional | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Uniao Leiria | 0 - 3 | 0 - 1 | Aves | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | CF Uniao Madeira | 4 - 2 | 2 - 2 | SC Freamunde | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Santa Clara | 2 - 0 | 2 - 0 | Chaves | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Sp. Ideal | 1 - 4 | 0 - 4 | CD Cova Piedade | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Scpraiense | 1 - 1 | 1 - 1 | Vilafranquense | ||||||
19 Nov 2017 20:15 | FT | Vitoria Guimaraes | 2 - 1 | 1 - 0 | Feirense | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 08:00 | FT | Perth Glory FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Melbourne Victory FC | ||||||
French Cup Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Senlis | 2 - 1 | 0 - 1 | Us Vimy | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Still 1930 | 2 - 0 | 0 - 0 | St Avold Et Naborienne | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Saint Brice | 1 - 4 | 0 - 0 | Rouen | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 06:00 | FT | Seoul | 3 - 2 | 1 - 1 | Jeju United FC | ||||||
19 Nov 2017 06:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 - 3 | 2 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
19 Nov 2017 06:00 | FT | Gangwon FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Thanh Hóa | 2 - 0 | 1 - 0 | Khánh Hòa | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Tp Hồ Chí Minh | 2 - 4 | 2 - 2 | Quảng Ninh | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Hà Nội | 1 - 0 | 0 - 0 | Quảng Nam | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Hải Phòng | 1 - 2 | 0 - 1 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Cần Thơ FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Sông Lam Nghệ An | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Becamex Bình Dương | 4 - 0 | 1 - 0 | Đồng Tâm Long An | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Đà Nẵng | 2 - 3 | 2 - 3 | Sài Gòn FC | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 0 - 2 | 0 - 1 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Okayama FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Mito Hollyhock | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Tokyo Verdy | 2 - 1 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 1 - 4 | 0 - 3 | V-Varen Nagasaki | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 1 - 1 | 0 - 0 | Ehime FC | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Oita Trinita | 2 - 1 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Yamagata Montedio | 4 - 1 | 2 - 1 | Gifu | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 1 | 0 - 1 | Machida Zelvia | ||||||
19 Nov 2017 07:00 | FT | JEF United Ichihara | 2 - 1 | 1 - 1 | Yokohama FC | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Tambov | 3 - 1 | 3 - 1 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Xanthi | 2 - 0 | 1 - 0 | Panionios | ||||||
19 Nov 2017 15:15 | FT | Pas Giannina | 1 - 1 | 1 - 0 | Panaitolikos Agrinio | ||||||
19 Nov 2017 15:15 | FT | Platanias FC | 0 - 3 | 0 - 2 | Asteras Tripolis | ||||||
19 Nov 2017 17:30 | FT | Panathinaikos | 1 - 1 | 1 - 0 | AEK Athens | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | AEL Limassol | 3 - 1 | 1 - 1 | Nea Salamis | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Ermis Aradippou | 1 - 2 | 0 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Vorskla Poltava | 1 - 1 | 0 - 0 | Stal Dniprodzherzhynsk | ||||||
19 Nov 2017 17:30 | FT | Chernomorets Odessa | 2 - 1 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Concordia Chiajna | 1 - 2 | 1 - 1 | Astra Ploiesti | ||||||
19 Nov 2017 18:45 | FT | Dinamo Bucuresti | 0 - 2 | 0 - 0 | CFR Cluj | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:30 | FT | Red Bull Salzburg | 5 - 0 | 3 - 0 | Sturm Graz | ||||||
HongKong Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 06:30 | FT | Hong Kong Sapling | 1 - 0 | 1 - 0 | Hong Kong Rangers FC | ||||||
19 Nov 2017 09:30 | FT | Yuen Long | 0 - 3 | 0 - 1 | Kitchee | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:30 | FT | Slask Wroclaw | 1 - 2 | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Legia Warszawa | 1 - 0 | 0 - 0 | Gornik Zabrze | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 0 - 2 | 0 - 2 | Partizan Belgrade | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Zemun | 1 - 0 | 1 - 0 | Macva Sabac | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Spartak Subotica | 3 - 1 | 1 - 1 | Borac Cacak | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Dinamo Zagreb | 2 - 0 | 1 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Istra 1961 | 1 - 3 | 0 - 3 | Hajduk Split | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 10:30 | FT | Dunav Ruse | 0 - 1 | 0 - 1 | Cherno More Varna | ||||||
19 Nov 2017 15:30 | FT | Vitosha Bistritsa | 0 - 0 | 0 - 0 | Levski Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 0 | 1 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Domzale | 1 - 0 | 1 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 1 - 1 | 1 - 1 | Newi Cefn Druids | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Al-Sadd | 4 - 1 | 1 - 1 | Umm Salal | ||||||
19 Nov 2017 15:10 | FT | Al-Arabi SC | 2 - 4 | 0 - 2 | Al Rayyan | ||||||
19 Nov 2017 15:10 | FT | Al Duhail Lekhwia | 8 - 2 | 4 - 0 | Al-Khuraitiat | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Chabab Atlas Khenifra | 0 - 0 | 0 - 0 | Kawkab de Marrakech | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Rcoz Oued Zem | 1 - 0 | 0 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | HUSA Hassania Agadir | 2 - 2 | 0 - 0 | Forces Armee Royales | ||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Wydad Casablanca | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Casablanca | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 3 - 0 | 2 - 0 | GOSK Gabela | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Borac Banja Luka | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Zeljeznicar | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Chiasso | 4 - 0 | 3 - 0 | Wohlen | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | Fremad Amager | 1 - 0 | 1 - 0 | Vejle | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Esbjerg FB | 4 - 0 | 3 - 0 | Brabrand IF | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Fredericia | 3 - 2 | 2 - 2 | Skive IK | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Nykobing Falster | 2 - 2 | 1 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Thisted | 1 - 1 | 1 - 0 | Roskilde | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Viborg | 2 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Ararat Yerevan | 0 - 1 | 0 - 0 | Pyunik | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | UE Santa Coloma | 0 - 2 | 0 - 1 | Santa Coloma | ||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Encamp | 0 - 2 | 0 - 1 | Ue Engordany | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | UE Sant Julia | 1 - 0 | 0 - 0 | Lusitanos la Posa | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Penya Encarnada | 0 - 8 | 0 - 6 | Inter Club Escaldes | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 02:00 | FT | Herediano | 2 - 2 | 2 - 1 | Santos De Guapiles | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | AD grecia | 1 - 1 | 0 - 0 | AD Carmelita | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 2 - 0 | 1 - 0 | Perez Zeledon | ||||||
19 Nov 2017 19:30 | FT | Limon | 2 - 1 | 1 - 1 | Guadalupe | ||||||
19 Nov 2017 22:00 | FT | Municipal Liberia | 1 - 5 | 0 - 3 | Deportivo Saprissa | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | The Strongest | 5 - 0 | 2 - 0 | Oriente Petrolero | ||||||
19 Nov 2017 21:15 | FT | San Jose | 2 - 0 | 0 - 0 | Club Guabira | ||||||
19 Nov 2017 23:30 | FT | Blooming | 4 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Sucre | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 00:00 | FT | Club Comunicaciones | 2 - 1 | 1 - 0 | Antigua Gfc | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Deportivo Sanarate | 0 - 2 | 0 - 2 | Deportivo Petapa | ||||||
19 Nov 2017 18:00 | FT | CD Malacateco | 1 - 1 | 0 - 1 | CSD Municipal | ||||||
19 Nov 2017 18:00 | FT | CD Suchitepequez | 2 - 0 | 0 - 0 | Siquinala FC | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Coban Imperial | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Marquense | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Cd Chalatenango | 1 - 0 | 0 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | CD FAS | 1 - 1 | 0 - 0 | Alianza | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Sonsonate | 3 - 2 | 1 - 1 | Cd Audaz | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Cd Pasaquina | 1 - 2 | 1 - 2 | CD Dragon | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Aguila | 2 - 1 | 2 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Luis Angel Firpo | 2 - 2 | 0 - 1 | Santa Tecla | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 01:00 | FT | Real Espana | 3 - 2 | 1 - 1 | CD Motagua | ||||||
19 Nov 2017 22:00 | FT | CD Olimpia | 0 - 1 | 0 - 0 | Marathon | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Universidad Catolica Quito | 1 - 2 | 0 - 1 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Macara | 1 - 0 | 0 - 0 | Fuerza Amarilla | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Guayaquil City | 1 - 0 | 1 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
19 Nov 2017 22:30 | FT | Club Sport Emelec | 2 - 1 | 1 - 0 | Independiente Jose Teran | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Lietava Jonava | 2 - 2 | 1 - 2 | Atlantas Klaipeda | ||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Utenis Utena | 1 - 3 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | ||||||
19 Nov 2017 11:10 | FT | Suduva | 3 - 0 | 3 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Gornik Leczna | 0 - 3 | 0 - 2 | Odra Opole | ||||||
19 Nov 2017 17:15 | FT | Miedz Legnica | 1 - 1 | 1 - 1 | Rakow Czestochowa | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Dundee United | 3 - 0 | 3 - 0 | Falkirk | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 04:00 | FT | Azul Claro Numazu | 1 - 0 | 0 - 0 | Ryukyu | ||||||
19 Nov 2017 04:00 | FT | Blaublitz Akita | 2 - 1 | 2 - 0 | Fukushima United FC | ||||||
19 Nov 2017 04:00 | FT | Sc Sagamihara | 0 - 0 | 0 - 0 | Tokyo U23 | ||||||
19 Nov 2017 04:00 | FT | Kataller Toyama | 1 - 2 | 1 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
19 Nov 2017 05:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Kagoshima United | ||||||
19 Nov 2017 05:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | ||||||
19 Nov 2017 05:00 | FT | Yokohama Scc | 1 - 2 | 1 - 0 | Grulla Morioka | ||||||
19 Nov 2017 08:00 | FT | Tochigi SC | 1 - 1 | 0 - 1 | Gainare Tottori | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | St Gilloise | 1 - 1 | 1 - 0 | Tubize | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 08:55 | FT | Qizilqum Zarafshon | 2 - 1 | 1 - 0 | Metallurg Bekobod | ||||||
19 Nov 2017 09:00 | FT | Dinamo Samarkand | 1 - 5 | 1 - 2 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
19 Nov 2017 09:00 | FT | Nasaf Qarshi | 4 - 0 | 1 - 0 | Pakhtakor Tashkent | ||||||
19 Nov 2017 09:00 | FT | OTMK Olmaliq | 2 - 1 | 1 - 0 | Navbahor Namangan | ||||||
19 Nov 2017 09:00 | FT | Neftchi Fargona | 2 - 1 | 1 - 1 | Mashal Muborak | ||||||
19 Nov 2017 09:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 3 - 0 | 1 - 0 | Buxoro | ||||||
19 Nov 2017 09:00 | FT | Sogdiana Jizak | 2 - 1 | 0 - 1 | Kuruvchi Kokand Qoqon | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Ramtha SC | 0 - 0 | 0 - 0 | That Ras | ||||||
19 Nov 2017 16:55 | FT | Al Aqaba Sc | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Wihdat Amman | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Al-Ahli | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Faisaly | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 20:15 | FT | Llaneros FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Real Cartagena | ||||||
19 Nov 2017 22:30 | FT | Leones | 2 - 1 | 0 - 1 | Cucuta | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Villa San Carlos | 1 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 23:00 | FT | Carabobo | 0 - 0 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Neftci Baku | 2 - 3 | 1 - 1 | Gilan Gabala | ||||||
Russia Div 2 South Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Kuban Krasnodar B | 3 - 0 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Torpedo Armavir | 3 - 1 | 3 - 1 | Anzhi 2 Makhachkala | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 21:00 | FT | Olimpia Asuncion | 2 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
19 Nov 2017 23:10 | FT | Sportivo Luqueno | 0 - 2 | 0 - 1 | Guarani CA | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Balikesirspor | 2 - 3 | 1 - 2 | Eskisehirspor | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Samsunspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | Altinordu | 3 - 3 | 2 - 0 | Giresunspor | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Rizespor | 3 - 0 | 0 - 0 | Istanbulspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 08:30 | FT | Fk Rostov Youth | 2 - 0 | 1 - 0 | Amkar Perm Youth | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | Fk Banik Sokolov | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitkovice | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Mjondalen | 1 - 2 | 0 - 1 | Ranheim IL | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | How Mine Fc | 2 - 3 | 0 - 1 | Shabanie Mine | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Chicken Inn | 0 - 0 | 0 - 0 | Chapungu United | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Black Rhinos Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Caps United Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo City | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Hwange Colliery | 2 - 0 | 0 - 0 | Harare City | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Triangle Fc | 3 - 0 | 0 - 0 | Tsholotsho | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Yadah | 2 - 1 | 1 - 1 | Highlanders Fc | ||||||
Greece Super League 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Aharnaikos | 0 - 3 | 0 - 0 | Veria FC | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Aiginiakos | 1 - 1 | 0 - 0 | Panegialios | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Apollon Kalamaria | 2 - 0 | 1 - 0 | Anagenisi Karditsa | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Apollon Larissas | 3 - 0 | 0 - 0 | Panserraikos | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Ergotelis | 2 - 3 | 2 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Kallithea | 0 - 1 | 0 - 1 | Doxa Dramas | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Panahaiki-2005 | 0 - 0 | 0 - 0 | Kissamikos | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Giorgos Karaiskakis | 2 - 1 | 2 - 1 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Fk Sindelic Nis | 1 - 0 | 0 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:20 | FT | Al Ahli Bhr | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-shabbab | ||||||
19 Nov 2017 16:35 | FT | Malkia | 2 - 1 | 2 - 0 | Al Ittihad Bhr | ||||||
Hungary NB 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Budafoki Mte | 1 - 0 | 0 - 0 | Gyirmot Se | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Szolnoki MAV | 0 - 1 | 0 - 0 | Budaorsi Sc | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Vac-Dunakanyar | 1 - 1 | 1 - 1 | Nyiregyhaza | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Cegled | 2 - 0 | 1 - 0 | Soroksar | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Siofok | 0 - 0 | 0 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Varda Se | 1 - 0 | 1 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Bekescsaba | 3 - 1 | 2 - 0 | Dorogi | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Csakvari Tk | 2 - 1 | 1 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Zalaegerszegi TE | 0 - 0 | 0 - 0 | Soproni Svse-gysev | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | ETO Gyori FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | NK Mura 05 | 6 - 0 | 4 - 0 | Fuzinar | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Tabor Sezana | 0 - 3 | 0 - 2 | Nk Radomlje | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Jadran Dekani | 3 - 0 | 0 - 0 | Nk Verzej | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Brda | 1 - 1 | 1 - 0 | Brezice | ||||||
San Marino Girone A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | AC Juvenes/Dogana | 3 - 0 | 1 - 0 | Cailungo | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | SP Libertas | 2 - 3 | 1 - 2 | SP Domagnano | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Tre Fiori | 0 - 1 | 0 - 0 | S.S Pennarossa | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 09:30 | FT | Msk Zilina B | 7 - 1 | 3 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Skf Sered | 4 - 1 | 1 - 0 | Inter Bratislava | ||||||
Luxembourg National Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Progres Niedercorn | 5 - 0 | 2 - 0 | Victoria Rosport | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Una Strassen | 0 - 3 | 0 - 1 | Jeunesse Esch | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Fola Esch | 2 - 1 | 2 - 0 | Hamm Rm Benfica | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 3 - 2 | 1 - 0 | Rodange 91 | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | CS Petange | 1 - 1 | 0 - 0 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Us Esch | 1 - 6 | 0 - 2 | F91 Dudelange | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Hostert | 2 - 1 | 0 - 0 | Differdange 03 | ||||||
FYR Macedonia Prva liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Pobeda Prilep | 0 - 2 | 0 - 1 | Sileks | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Brera Strumica | 1 - 1 | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | FK Shkendija 79 | 4 - 0 | 2 - 0 | Skopje | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Korzo Prilep | 4 - 1 | 2 - 1 | Renova Cepciste | ||||||
19 Nov 2017 17:00 | FT | Vardar Skopje | 1 - 0 | 0 - 0 | Pelister Bitola | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Vlazrimi Kicevo | 1 - 1 | 0 - 0 | Labunishta | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Nữ Sc Sand | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Ff Usv Jena | ||||||
19 Nov 2017 10:00 | FT | Nữ Hoffenheim | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Fcr 2001 Duisburg | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Eintracht Frankfurt | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Nữ Sg Essen Schonebeck | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Lushnja Ks | 0 - 1 | 0 - 0 | Flamurtari | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Skenderbeu Korca | 1 - 1 | 0 - 0 | Kamza | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Teuta Durres | 1 - 0 | 1 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 16:40 | FT | Al Taawon | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Ahli Jeddah | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Chennai Titans | 2 - 3 | 0 - 3 | Goa | ||||||
19 Nov 2017 14:30 | FT | Bengaluru | 2 - 0 | 0 - 0 | Mumbai City | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 05:30 | FT | Wing Yee Ft | 0 - 2 | 0 - 1 | Eastern District Sa | ||||||
19 Nov 2017 05:30 | FT | Kwun Tong Fa | 2 - 1 | 1 - 0 | Mutual Football Club | ||||||
19 Nov 2017 05:30 | FT | Double Flower Fa | 1 - 1 | 0 - 1 | Shatin Sports | ||||||
19 Nov 2017 07:30 | FT | Wong Tai Sin District Rsc | 2 - 0 | 1 - 0 | Tung Sing | ||||||
19 Nov 2017 07:30 | FT | Citizen | 0 - 1 | 0 - 0 | Hoi King Sa | ||||||
19 Nov 2017 08:00 | FT | Tai Chung | 2 - 2 | 1 - 2 | Convoy Sun Hei | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 11:00 | FT | Ks Legionovia Legionowo | 0 - 3 | 0 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Gryf Wejherowo | 0 - 1 | 0 - 0 | Stal Stalowa Wola | ||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Belchatow | 3 - 2 | 0 - 2 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 15:59 | FT | Deportivo Union Comercio | 1 - 0 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | ||||||
19 Nov 2017 17:30 | FT | Alianza Atletico | 0 - 2 | 0 - 1 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
19 Nov 2017 18:15 | FT | Juan Aurich | 2 - 0 | 0 - 0 | Alianza Lima | ||||||
19 Nov 2017 20:30 | FT | Universitario de Deportes | 2 - 2 | 0 - 2 | Sporting Cristal | ||||||
Oman Sultan Cup Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:45 | FT | Saham | 1 - 1 | 1 - 1 | Dhufar | ||||||
19 Nov 2017 12:45 | FT | Al Seeb | 2 - 0 | 2 - 0 | Salalah | ||||||
19 Nov 2017 12:45 | FT | Al Bashaer | 3 - 0 | 1 - 0 | Muscat | ||||||
19 Nov 2017 12:45 | FT | Al Bdea | 3 - 1 | 0 - 0 | Al Ittehad Salalah | ||||||
19 Nov 2017 13:10 | FT | Mrbat | 1 - 1 | 1 - 0 | Oman Club | ||||||
19 Nov 2017 16:30 | FT | Al Mudhaibhi | 2 - 1 | 1 - 0 | Fnjaa SC | ||||||
19 Nov 2017 16:30 | FT | Jalan | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Wusta | ||||||
19 Nov 2017 16:30 | FT | Al-Suwaiq Club | 4 - 0 | 3 - 0 | Quriyat | ||||||
New Zealand Football Championships Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 01:00 | FT | Auckland City | 4 - 0 | 1 - 0 | Wellington Phoenix Reserve | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:15 | FT | Bekaa Sport Club | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Ansar Lib | ||||||
19 Nov 2017 12:15 | FT | Al Bourj | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Safa | ||||||
19 Nov 2017 14:00 | Al-Nejmeh | ? - ? | ? - ? | Salam Zgharta | |||||||
19 Nov 2017 14:00 | FT | Al-Nejmeh | 1 - 2 | 1 - 0 | Salam Zgharta | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 01:00 | FT | Celaya | 2 - 1 | 1 - 0 | Correcaminos Uat | ||||||
19 Nov 2017 03:00 | FT | Cf Indios De Ciudad Juarez | 1 - 0 | 0 - 0 | Venados | ||||||
19 Nov 2017 22:00 | FT | Zacatepec | 0 - 0 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | Maritsa 1921 | 3 - 3 | 2 - 2 | Ludogorets Razgrad Ii | ||||||
19 Nov 2017 12:30 | FT | Chernomorets Pomorie | 1 - 1 | 0 - 0 | Litex Lovech | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | PFK Montana | 0 - 1 | 0 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 17:00 | Olmedo Riobamba | ? - ? | ? - ? | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Floriana | 1 - 0 | 1 - 0 | Sliema Wanderers FC | ||||||
19 Nov 2017 15:00 | FT | Hamrun Spartans | 0 - 0 | 0 - 0 | Valletta FC | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | San Gwann | 0 - 6 | 0 - 4 | Pieta Hotspurs | ||||||
19 Nov 2017 13:00 | FT | Qrendi | 0 - 3 | 0 - 2 | Rabat Ajax | ||||||
19 Nov 2017 15:15 | FT | Melita Fc | 1 - 2 | 0 - 0 | Zejtun Corinthians | ||||||
19 Nov 2017 15:15 | FT | Sirens | 5 - 1 | 3 - 0 | St Patrick | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Clinceni | 5 - 2 | 2 - 0 | Balotesti | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Victoriano Arenas | 1 - 0 | 0 - 0 | General Lamadrid | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Yupanqui | 2 - 1 | 0 - 0 | Ca Atlas | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 19:00 | FT | Boston River | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensor SC | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Racing Club Montevideo | 5 - 2 | 2 - 0 | Danubio FC | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Liverpool P. | 2 - 4 | 2 - 1 | Ia Sud America | ||||||
19 Nov 2017 20:00 | FT | Wanderers FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Rampla Juniors | ||||||
19 Nov 2017 22:00 | FT | CA Penarol | 3 - 0 | 0 - 0 | Plaza Colonia | ||||||
Montenegro Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Ibar Rozaje | 1 - 0 | 0 - 0 | Jezero Plav | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Mladost Podgorica | 2 - 1 | 1 - 0 | Otrant | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Ofk Igalo | 3 - 1 | 2 - 1 | Celik Niksic | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Mornar | 1 - 0 | 0 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Cetinje | 0 - 1 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
19 Nov 2017 12:00 | FT | Berane | 0 - 1 | 0 - 1 | Lovcen Cetinje | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Stellenbosch | 2 - 2 | 2 - 1 | Jomo Cosmos | ||||||
19 Nov 2017 13:30 | FT | Super Eagles | 1 - 0 | 1 - 0 | Cape Town All Stars |
Toplam maçlar: 354
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...