futbol sonuçları 28-07-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:30 | FT | Hamburger | 1 - 1 | 0 - 0 | Darmstadt | ||||||
28 Jul 2019 14:30 | FT | Greuther Furth | 0 - 2 | 0 - 1 | Erzgebirge Aue | ||||||
28 Jul 2019 14:30 | FT | SSV Jahn Regensburg | 3 - 1 | 1 - 0 | Bochum | ||||||
28 Jul 2019 14:30 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 1 - 2 | 0 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | CD Artistico Navalcarnero | 1 - 1 | 0 - 0 | Rayo Majadahonda | ||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Werder Bremen | 4 - 0 | 0 - 0 | Eibar | ||||||
28 Jul 2019 13:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 1 - 3 | 1 - 2 | Southampton | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Twente Enschede | 1 - 0 | 0 - 0 | Konyaspor | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Athletic Bilbao | 2 - 0 | 1 - 0 | Monchengladbach | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Glasgow Rangers | 1 - 0 | 0 - 0 | Derby County | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Reading | 3 - 4 | 1 - 2 | Chelsea | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Roeselare | 1 - 1 | 0 - 0 | Sint Eloois Winkel | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Middlesbrough | 1 - 1 | 0 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Sheffield Wed | 2 - 2 | 1 - 1 | Espanyol | ||||||
28 Jul 2019 15:15 | FT | Arsenal | 1 - 2 | 1 - 0 | Lyon | ||||||
28 Jul 2019 15:30 | FT | Bordeaux | 1 - 3 | 0 - 2 | Galatasaray | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Brescia | 10 - 1 | 3 - 0 | Ciliverghe Mazzano | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Bayer Leverkusen | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitesse Arnhem | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Liverpool | 0 - 3 | 0 - 2 | Napoli | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Wels | 0 - 7 | 0 - 5 | Eintr Frankfurt | ||||||
28 Jul 2019 17:15 | FT | Koln | 1 - 3 | 1 - 1 | Villarreal | ||||||
28 Jul 2019 17:45 | FT | Kasimpasa | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Mallorca | 1 - 1 | 1 - 0 | UD Poblense | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Sporting Lisbon | 1 - 2 | 1 - 1 | Valencia | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Puebla | 2 - 0 | 2 - 0 | Real Betis | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | Argentinos Juniors | 1 - 1 | 1 - 0 | River Plate | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Estudiantes La Plata | 1 - 0 | 1 - 0 | Aldosivi | ||||||
28 Jul 2019 17:15 | FT | Newells Old Boys | 2 - 0 | 1 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
28 Jul 2019 19:30 | FT | Talleres Cordoba | 1 - 0 | 0 - 0 | Velez Sarsfield | ||||||
28 Jul 2019 21:45 | FT | Defensa Y Justicia | 0 - 1 | 0 - 1 | Independiente | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 13:30 | FT | Anderlecht | 1 - 2 | 1 - 1 | Oostende | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Sporting Charleroi | 1 - 1 | 0 - 0 | Gent | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | AS Eupen | 1 - 4 | 1 - 1 | Royal Antwerp | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Gazovik Orenburg | 0 - 2 | 0 - 1 | Zenit St.Petersburg | ||||||
28 Jul 2019 14:30 | FT | Arsenal Tula | 2 - 3 | 0 - 1 | FK Rostov | ||||||
28 Jul 2019 17:10 | FT | CSKA Moscow | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Chapecoense SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Bahia | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Flamengo | 3 - 2 | 1 - 1 | Botafogo | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Santos | 3 - 1 | 2 - 1 | Avai | ||||||
28 Jul 2019 23:00 | FT | Fortaleza | 1 - 3 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
28 Jul 2019 23:00 | FT | Goias | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mineiro | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 11:00 | FT | Hobro I.K. | 2 - 2 | 1 - 1 | Randers FC | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Nordsjaelland | 2 - 0 | 0 - 0 | Esbjerg FB | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Aarhus AGF | 0 - 1 | 0 - 0 | Midtjylland | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Brondby | 3 - 2 | 1 - 1 | Odense BK | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Ostersunds FK | 0 - 0 | 0 - 0 | Malmo FF | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Djurgardens | 2 - 0 | 0 - 0 | Hacken | ||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | IFK Goteborg | 0 - 0 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Grindavik | 2 - 1 | 0 - 1 | IBV Vestmannaeyjar | ||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | Ka Akureyri | 1 - 0 | 0 - 0 | Hafnarfjordur FH | ||||||
28 Jul 2019 20:15 | FT | Fylkir | 1 - 4 | 0 - 3 | KR Reykjavik | ||||||
28 Jul 2019 20:15 | FT | IA Akranes | 1 - 2 | 1 - 1 | Valur | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | New England Revolution | 4 - 1 | 1 - 0 | Orlando City | ||||||
28 Jul 2019 00:30 | FT | New York Red Bulls | 2 - 3 | 1 - 1 | Columbus Crew | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Chicago Fire | 0 - 0 | 0 - 0 | Washington DC United | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Dallas | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Salt Lake | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Houston Dynamo | 0 - 1 | 0 - 0 | Seattle Sounders | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Minnesota United | 0 - 0 | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Montreal Impact | 4 - 0 | 2 - 0 | Philadelphia Union | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Toronto FC | 2 - 1 | 1 - 0 | Cincinnati | ||||||
28 Jul 2019 03:07 | FT | San Jose Earthquakes | 3 - 1 | 2 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
28 Jul 2019 03:55 | FT | Portland Timbers | 4 - 0 | 2 - 0 | Los Angeles Galaxy | ||||||
Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Cork City | 1 - 1 | 1 - 0 | Shamrock Rovers | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:30 | FT | FK Baumit Jablonec | 6 - 0 | 1 - 0 | Synot Slovacko | ||||||
28 Jul 2019 15:30 | FT | Mlada Boleslav | 4 - 1 | 2 - 1 | Opava | ||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | Slavia Praha | 1 - 0 | 1 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Vasteras SK FK | 1 - 1 | 0 - 1 | Dalkurd Ff | ||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Varbergs BoIS FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Orgryte | ||||||
Finland Veikkausliga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kpv | 2 - 1 | 0 - 0 | KuPS | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 0 - 2 | 0 - 1 | Inter Turku | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | IFK Mariehamn | 1 - 3 | 1 - 1 | HIFK | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Club Leon | 0 - 0 | 0 - 0 | Club America | ||||||
28 Jul 2019 03:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 1 - 1 | 0 - 0 | Toluca | ||||||
28 Jul 2019 03:00 | FT | Club Tijuana | 1 - 1 | 1 - 0 | Queretaro FC | ||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | Pumas UNAM | 2 - 0 | 1 - 0 | Necaxa | ||||||
28 Jul 2019 23:00 | FT | Atletico San Luis | 1 - 0 | 1 - 0 | Monterrey | ||||||
Portugal League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Penafiel | 1 - 0 | 0 - 0 | Academico Viseu | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Leixoes | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | UD Oliveirense | 2 - 1 | 2 - 0 | CD Mafra | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Casa Pia Ac | 0 - 0 | 0 - 0 | Vilafranquense | ||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | SC Covilha | 0 - 0 | 0 - 0 | Varzim | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Lugano | 0 - 0 | 0 - 0 | Thun | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Luzern | 0 - 0 | 0 - 0 | Zurich | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Neuchatel Xamax | 0 - 1 | 0 - 0 | Young Boys | ||||||
Vietnam Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 11:00 | FT | Nam Định | 2 - 0 | 0 - 0 | Sông Lam Nghệ An | ||||||
28 Jul 2019 11:00 | FT | Đà Nẵng | 4 - 1 | 1 - 0 | Sài Gòn FC | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Thanh Hóa | 2 - 3 | 0 - 1 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Khánh Hòa | 1 - 1 | 1 - 1 | Quảng Ninh | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Viettel | 1 - 1 | 1 - 0 | Quảng Nam | ||||||
Russian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 11:00 | FT | Khimik Avgust | 1 - 6 | 0 - 5 | Volga Ulyanovsk | ||||||
28 Jul 2019 11:00 | FT | Volga Ulyanovsk | 6 - 1 | 5 - 0 | Khimik Avgust | ||||||
28 Jul 2019 11:00 | FT | Zenit Irkutsk | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Chita | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | FK Kolomna | 0 - 1 | 0 - 1 | Ararat Moscow | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Dolgiye Prudy | 0 - 4 | 0 - 0 | Zorkyi Krasnogorsk | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Ararat Moscow | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Kolomna | ||||||
28 Jul 2019 12:30 | FT | Dinamo Barnaul | 0 - 0 | 0 - 0 | Novosibirsk | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Chelyabinsk | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Tyumen | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Zvezda Perm | 6 - 0 | 3 - 0 | Zenit-Izhevsk | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Magnitogorsk | 1 - 3 | 0 - 0 | Nosta Novotroitsk | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Delin Izhevsk | 0 - 4 | 0 - 2 | Kamaz | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Pskov 747 | 0 - 1 | 0 - 1 | Luki Energiya | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | FK Zvezda Ryazan | 3 - 0 | 2 - 0 | Znamya Truda | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Veles Moscow | 2 - 0 | 1 - 0 | Rodina Moskva | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Krasnyy Sgafkst | 5 - 0 | 1 - 0 | Zvezda Sint Petersburg | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Mashuk-KMV | 0 - 1 | 0 - 0 | Inter Cherkessk | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Salyut-Energia Belgorod | 3 - 2 | 1 - 2 | Metallurg Lipetsk | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Rodina Moskva | 0 - 2 | 0 - 1 | Veles Moscow | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | FK Biolog | 3 - 1 | 2 - 0 | Kuban Kholding | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Alania | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Anzhi | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Akron Togliatti | 3 - 1 | 0 - 0 | Sokol | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Dinamo Briansk | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Kaluga | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Torpedo Vladimir | 0 - 1 | 0 - 0 | Murom | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 3 - 0 | 2 - 0 | Legion Dynamo | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Elektron Veliky Novgorod | 0 - 1 | 0 - 1 | Leningradets | ||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Druzhba Maykop | 0 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
Russian First Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 08:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
28 Jul 2019 08:00 | FT | Luch-Energiya | 2 - 1 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Krasnodar II | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Tom Tomsk | 2 - 1 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 2 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Moscow | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Mordovia Saransk | 0 - 0 | 0 - 0 | Chayka K Sr | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Baltika | 1 - 2 | 1 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Avangard | 1 - 0 | 1 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Rotor Volgograd | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Khimki | ||||||
Singapore Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 10:30 | FT | Young Lions | 1 - 0 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Semen Padang | 0 - 0 | 0 - 0 | Persebaya Surabaya | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Vorskla Poltava | 0 - 1 | 0 - 1 | Zorya | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 1 - 0 | 0 - 0 | Chindia Targoviste | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Viitorul Constanta | 3 - 2 | 0 - 0 | Hermannstadt | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | LASK Linz | 2 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Mattersburg | 2 - 1 | 1 - 0 | TSV Hartberg | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Sturm Graz | 3 - 0 | 2 - 0 | St.Polten | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Chiangrai United | 2 - 1 | 1 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Bangkok United FC | 2 - 2 | 0 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Ptt Rayong | 1 - 2 | 0 - 1 | Chainat FC | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Port | 1 - 0 | 0 - 0 | Sukhothai | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Korona Kielce | 1 - 2 | 1 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Slask Wroclaw | 2 - 1 | 0 - 1 | Piast Gliwice | ||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Lechia Gdansk | 0 - 0 | 0 - 0 | Wisla Krakow | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 0 - 2 | 0 - 0 | Vojvodina | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Hnk Gorica | 3 - 1 | 1 - 0 | ZNK Osijek | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | NK Varteks | 0 - 3 | 0 - 0 | Hajduk Split | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Al Ahly | 1 - 0 | 0 - 0 | El Zamalek | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:45 | FT | Botev Vratsa | 1 - 4 | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Slavia Sofia | 1 - 2 | 0 - 0 | CSKA Sofia | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 5 - 1 | 2 - 0 | FK Pohronie | ||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | MSK Zilina | 4 - 2 | 2 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Ask Bravo | 1 - 0 | 0 - 0 | Tabor Sezana | ||||||
28 Jul 2019 19:30 | FT | NK Maribor | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Astana | 4 - 0 | 1 - 0 | Taraz | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Tobol Kostanai | 0 - 2 | 0 - 2 | Kaisar Kyzylorda | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Ordabasy | 1 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Zrinjski Mostar | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Velez Mostar | ||||||
28 Jul 2019 19:30 | FT | NK Celik | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
China Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:35 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Beijing Renhe | ||||||
28 Jul 2019 12:35 | FT | Wuhan ZALL | 1 - 1 | 1 - 1 | Shanghai East Asia FC | ||||||
28 Jul 2019 12:35 | FT | Jiangsu Suning | 2 - 0 | 1 - 0 | Shenzhen | ||||||
28 Jul 2019 12:35 | FT | Tianjin Quanjian | 1 - 0 | 0 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
Ukraine Super Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Dynamo Kyiv | 2 - 1 | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 0 - 3 | 0 - 3 | Levadia Tallinn | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Vaduz | 2 - 0 | 1 - 0 | Schaffhausen | ||||||
International Champions Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | AC Milan | 0 - 1 | 0 - 0 | SL Benfica | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Fredericia | 1 - 2 | 1 - 0 | Vendsyssel | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Nykobing Falster | 3 - 1 | 2 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Kolding IF | 2 - 1 | 2 - 0 | Hvidovre IF | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Skive IK | 3 - 1 | 1 - 0 | Naestved | ||||||
African Nations Championship Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:30 | FT | Madagascar | 1 - 0 | 0 - 0 | Mozambique | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Lesotho | 3 - 2 | 1 - 1 | Nam Phi | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Swaziland | 1 - 1 | 0 - 0 | Angola | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Central African Republic | 3 - 0 | 0 - 0 | Sao Tome & Principe | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Tanzania | 0 - 0 | 0 - 0 | Kenya | ||||||
28 Jul 2019 15:30 | FT | Chad | 3 - 3 | 2 - 2 | Equatorial Guinea | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Benin | 0 - 0 | 0 - 0 | Togo | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Liberia | 1 - 0 | 0 - 0 | Senegal | ||||||
Costa Rica Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | Alajuelense | 3 - 2 | 2 - 0 | Herediano | ||||||
28 Jul 2019 20:05 | FT | AD grecia | 4 - 0 | 2 - 0 | Limon | ||||||
28 Jul 2019 20:30 | FT | Cartagines Deportiva SA | 1 - 0 | 1 - 0 | Ad San Carlos | ||||||
28 Jul 2019 22:00 | FT | Santos De Guapiles | 4 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
28 Jul 2019 22:00 | FT | Jicaral | 2 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Costa Rica | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Nacional Potosi | 3 - 2 | 1 - 1 | Aurora | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Sport Boys Warnes | 1 - 1 | 1 - 0 | San Jose | ||||||
28 Jul 2019 20:30 | FT | Bolivar | 5 - 2 | 0 - 1 | Real Potosi | ||||||
28 Jul 2019 22:15 | FT | Jorge Wilstermann | 3 - 0 | 2 - 0 | Always Ready | ||||||
Guatemala Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Club Comunicaciones | 0 - 1 | 0 - 1 | Coban Imperial | ||||||
28 Jul 2019 03:00 | FT | Xelaju MC | 0 - 0 | 0 - 0 | CSD Municipal | ||||||
28 Jul 2019 18:30 | FT | Antigua Gfc | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Malacateco | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Santa Lucia Cotzumalguapa | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Sanarate | ||||||
28 Jul 2019 21:30 | FT | Guastatoya | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Puerto de Iztapa | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 22:00 | FT | Municipal Limeno | 3 - 0 | 1 - 0 | Once Municipal | ||||||
28 Jul 2019 22:15 | FT | Independiente San Vicente | 0 - 1 | 0 - 1 | Isidro Metapan | ||||||
28 Jul 2019 22:30 | FT | Alianza | 2 - 2 | 1 - 1 | CD FAS | ||||||
28 Jul 2019 22:30 | FT | Sonsonate | 0 - 0 | 0 - 0 | Jocoro | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 02:15 | FT | CD Vida | 1 - 1 | 0 - 0 | Upnfm | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Espana | ||||||
28 Jul 2019 23:00 | FT | CD Motagua | 2 - 1 | 2 - 0 | Platense | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Anyang | 2 - 2 | 1 - 0 | Bucheon 1995 | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Chunnam Dragons | 0 - 1 | 0 - 1 | Seoul E Land | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 01:30 | FT | Tecnico Universitario | 2 - 2 | 0 - 1 | Club Sport Emelec | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Fuerza Amarilla | 1 - 2 | 1 - 0 | Universidad Catolica Quito | ||||||
28 Jul 2019 22:15 | FT | Barcelona SC(ECU) | 4 - 1 | 3 - 1 | Independiente Jose Teran | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Metta/LU Riga | 2 - 3 | 1 - 1 | Liepajas Metalurgs | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | FK Ventspils | 3 - 0 | 1 - 0 | Daugava Daugavpils | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Rigas Futbola Skola | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 01:45 | FT | Deportiva Once Caldas | 3 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Pasto | ||||||
28 Jul 2019 21:15 | FT | Atletico Huila | 2 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
28 Jul 2019 23:00 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 1 | 1 - 1 | Atletico Nacional | ||||||
28 Jul 2019 23:30 | FT | Independiente Santa Fe | 0 - 1 | 0 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:30 | FT | Floridsdorfer AC Wien | 2 - 0 | 1 - 0 | Grazer AK | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | Brisbane Roar Am | 0 - 5 | 0 - 2 | Brisbane City SC | ||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Brisbane Olympic United FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Queensland Lions SC | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Yokohama Scc | 1 - 1 | 0 - 0 | Vanraure Hachinohe | ||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 1 - 2 | 0 - 2 | AC Nagano Parceiro | ||||||
Estonia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Pohja Sakala | 5 - 1 | 2 - 1 | Helios Kharkiv | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Tallinna Jk Legion B | 9 - 0 | 0 - 0 | Aksi Wolves | ||||||
28 Jul 2019 17:45 | FT | Team Helm Jk | 3 - 2 | 0 - 0 | Rumori Calcio | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Llaneros FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | ||||||
28 Jul 2019 21:30 | FT | Real Cartagena | 2 - 2 | 1 - 0 | Valledupar | ||||||
28 Jul 2019 21:30 | FT | Real Santander | 3 - 1 | 2 - 0 | Deportivo Pereira | ||||||
28 Jul 2019 21:30 | FT | Inter Palmira | 3 - 2 | 1 - 2 | Atletico Clube Purtugal | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:30 | FT | Gute | 2 - 4 | 2 - 2 | Taby | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 21:00 | Estudiantes Merida | ? - ? | ? - ? | Llaneros FC | |||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Atletico Venezuela | 2 - 1 | 1 - 1 | Carabobo | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Trujillanos FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Tachira | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Mineros de Guayana | 1 - 0 | 0 - 0 | Lala | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Academia Puerto Cabello | 1 - 2 | 0 - 1 | Aragua | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Estudiantes Merida | 3 - 0 | 0 - 0 | Llaneros Guanare | ||||||
28 Jul 2019 22:00 | Caracas FC | ? - ? | ? - ? | Deportivo Lara | |||||||
28 Jul 2019 22:45 | FT | Caracas FC | 0 - 3 | 0 - 0 | Deportivo Lara | ||||||
Australia Victorian Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 07:00 | FT | South Melbourne | 3 - 0 | 1 - 0 | Dandenong Thunder | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 20:30 | FT | Guarani CA | 1 - 3 | 1 - 1 | Sportivo Luqueno | ||||||
28 Jul 2019 23:00 | FT | Sportivo San Lorenzo | 2 - 1 | 1 - 0 | Cerro Porteno | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Arsenal Tula Youth | 7 - 0 | 2 - 0 | Fk Rostov Youth | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Rubin Kazan Youth | 1 - 1 | 0 - 0 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:30 | FT | Zhejiang Professional | 0 - 1 | 0 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Brisbane Knights | 0 - 3 | 0 - 2 | North Pine | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 2 - 2 | 1 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Slavoj Vysehrad | 4 - 1 | 1 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Tromsdalen UIL | 0 - 2 | 0 - 1 | Strommen | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Aalesund FK | 2 - 0 | 0 - 0 | Nest-Sotra | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Ham-Kam | 1 - 0 | 1 - 0 | Sandefjord | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | KFUM Oslo | 2 - 1 | 1 - 1 | Raufoss | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Notodden FK | 0 - 4 | 0 - 1 | Sandnes Ulf | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Jerv | 1 - 1 | 0 - 0 | Sogndal | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Kongsvinger | 0 - 2 | 0 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Ullensaker/Kisa IL | 0 - 2 | 0 - 2 | Start Kristiansand | ||||||
Norway 2 Division B Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Elverum | 1 - 1 | 0 - 0 | Asker | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Mjolner | 1 - 0 | 1 - 0 | Grorud IL | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Xorazm Urganch | 2 - 1 | 0 - 1 | Shurtan Guzor | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Istiklol Fergana | 2 - 3 | 2 - 1 | Oktepa | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Mashal Muborak | 4 - 1 | 1 - 0 | Iftixor Oltiariq | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Mushowani Stars | 2 - 2 | 2 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Caps United Fc | 1 - 2 | 1 - 2 | Ngezi Platinum Stars | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Hwange Colliery | 1 - 1 | 1 - 0 | Telone | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Dainava Alytus | 9 - 1 | 5 - 1 | Atmosfera Mazeikiai | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | B36 Torshavn | 2 - 1 | 1 - 1 | Vikingur Gotu | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Brda | 1 - 1 | 0 - 0 | Dravograd | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:30 | FT | Ruzomberok B | 4 - 1 | 2 - 1 | KFC Komarno | ||||||
28 Jul 2019 09:30 | FT | Slovan Bratislava B | 4 - 0 | 2 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
28 Jul 2019 09:30 | FT | Msk Zilina B | 2 - 4 | 2 - 4 | Mfk Nova Dubnica | ||||||
Belarus Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 0 - 6 | 0 - 2 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
28 Jul 2019 15:30 | FT | Oshmyany | 1 - 3 | 1 - 0 | Isloch Minsk | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Belshina Babruisk | 1 - 3 | 0 - 2 | FC Minsk | ||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Lida | 3 - 3 | 1 - 1 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Klechesk Kletsk | 2 - 7 | 0 - 1 | Torpedo Minsk | ||||||
Australia Victorian Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | St Albans Saints | 5 - 0 | 3 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
Thailand Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Sisaket | 3 - 0 | 1 - 0 | Ayutthaya Fc | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Ubon Umt United | 1 - 1 | 1 - 1 | Khonkaen FC | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Lampang Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Kasetsart University FC | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Udon Thani | 1 - 0 | 0 - 0 | Army United | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Viktoria Koln | 3 - 2 | 2 - 0 | Chemnitzer | ||||||
28 Jul 2019 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 0 - 0 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
Czech Republic Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Unie Hlubina | 3 - 1 | 2 - 1 | Hermanice | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Sumperk | 1 - 6 | 0 - 2 | Slavia Kromeriz | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Prerov | 0 - 5 | 0 - 3 | Viktoria Otrokovice | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Velka Bites | 1 - 3 | 0 - 3 | Velke Mezirici | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Polna | 1 - 3 | 1 - 0 | Stara Rise | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Brumov | 0 - 4 | 0 - 2 | Strani | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Slavoj Olympia | 2 - 3 | 1 - 2 | Rymarov | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Bzenec | 0 - 2 | 0 - 0 | Slovan Rosice | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Detmarovice | 1 - 1 | 0 - 0 | Bohumin | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Mfk Havirov | 1 - 2 | 1 - 2 | Hlucin | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Sokol Lanzho | 3 - 1 | 2 - 0 | Sardice | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Zdirec Nad Doubravou | 1 - 0 | 1 - 0 | Havlickuv Brod | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Beskyd Frenstat | 3 - 0 | 1 - 0 | Kozlovice | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Sokol Nevsova | 0 - 9 | 0 - 5 | Slavicin | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Tatran Vsechovice | 3 - 2 | 1 - 1 | Hranice Kunz | ||||||
28 Jul 2019 16:20 | FT | HFK Olomouc | 2 - 0 | 1 - 0 | Vyskov | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:05 | FT | GKS Katowice | 1 - 3 | 0 - 3 | Znicz Pruszkow | ||||||
28 Jul 2019 18:00 | FT | Olimpia Elblag | 4 - 0 | 2 - 0 | Lech Poznan B | ||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Eendracht Zele | 0 - 2 | 0 - 0 | Ninove | ||||||
28 Jul 2019 14:00 | FT | Baal | 0 - 8 | 0 - 0 | Diest | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Ster Francorchamps | 2 - 1 | 0 - 0 | Rrac Florenvillois | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rfc Malmundaria | 2 - 2 | 0 - 0 | Ethe Belmont | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Butgenbach | 1 - 4 | 0 - 0 | Habay La Neuve | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Meix Devant Virton | 4 - 0 | 0 - 0 | La Roche-sur-Yon | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Wellen | 4 - 0 | 0 - 0 | AS Eupen | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Raeren | 2 - 1 | 0 - 0 | Rjs Bas Oha | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Torpedo Hasselt | 0 - 2 | 0 - 0 | Eendracht Termien | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kv Turnhout | 5 - 1 | 0 - 0 | Herk | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Pac Buzet | 1 - 2 | 0 - 0 | Etterbeek | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Villers La Ville | 3 - 1 | 0 - 0 | Es De La Molignee | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Cs Wepion | 0 - 2 | 0 - 0 | Racing Jet Wavre | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rusc Anderlues | 1 - 2 | 0 - 0 | Ixelles | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Ways Genappe | 0 - 3 | 0 - 0 | Tempo Overijse | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Union Lasne Ohain | 2 - 2 | 0 - 0 | Montignies | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | Braine | ? - ? | ? - ? | Ac Le Roeulx | |||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rapid Symphorinois | 5 - 1 | 0 - 0 | Aedec Hyon | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | Tollembeek | ? - ? | ? - ? | Neufvilles | |||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Belceil | 2 - 0 | 0 - 0 | Ostiches | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rsc Paturages | 0 - 3 | 0 - 0 | Olsa Brakel | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Sassport Boezinge | 2 - 0 | 0 - 0 | Nieuwkerke | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | Kvv Oostduinkerke | ? - ? | ? - ? | Blankenberge | |||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Racing Waregem | 2 - 1 | 0 - 0 | Kortemark | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Wolvertem Merchtem | 4 - 1 | 0 - 0 | Meldert | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Lochristi | 2 - 1 | 0 - 0 | Dendermonde | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Woluwe Zaventem | 1 - 6 | 0 - 0 | Sint Lenaarts | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Sint Job | 2 - 1 | 0 - 0 | Schaerbeek Evere | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | Ternesse | ? - ? | ? - ? | Kfc Eppegem | |||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Oostnieuwkerke | 3 - 1 | 0 - 0 | Poperinge | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Eendracht Aalter | 3 - 1 | 0 - 0 | Rc Lauwe | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Wingene | 2 - 1 | 0 - 0 | Eendracht Wervik | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kesk Leopoldsburg | 0 - 1 | 0 - 0 | Esperanza Neerpelt | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rochefort | 4 - 3 | 0 - 0 | Vyle Tharoul | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Vaux Noville | 2 - 3 | 0 - 0 | Saint Louis Saint Leger | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Nassogne | 0 - 3 | 0 - 0 | Sprimont Comblain | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Jodoigne | 5 - 1 | 0 - 0 | Elsautoise | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Herstal | 6 - 2 | 0 - 0 | Herderen Millen | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Heusden Zolder | 6 - 1 | 0 - 0 | Sporting Wijchmaal | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Stockel | 2 - 2 | 0 - 0 | Entite Manageoise | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Us Dophain | 0 - 2 | 0 - 0 | Greunsjotters Vossem | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Spy | 0 - 2 | 0 - 0 | Rfc Rhisnois | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Braine | 3 - 0 | 0 - 0 | Ac Le Roeulx | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rus Saint Ghislain Tertre Hautrage | 7 - 0 | 0 - 0 | Trivieres | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kv Zuun | 0 - 2 | 0 - 0 | Rc Hornu | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rs Bosquetia Frameries | 0 - 7 | 0 - 0 | Royal Stade Brainois | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Tollembeek | 2 - 0 | 0 - 0 | Neufvilles | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rus Beloeil | 2 - 0 | 0 - 0 | Ostiches | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kvv Oostduinkerke | 0 - 0 | 0 - 0 | Blankenberge | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Ksk Vlamertinge | 1 - 2 | 0 - 0 | Royal Dottignies Sports | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Bambrugge | 2 - 0 | 0 - 0 | Vc Groot Dilbeek | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rwallonia Libin | 0 - 4 | 0 - 0 | Ciney | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Svelta Melsele | 3 - 1 | 0 - 0 | Vrasene | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Bercheux | 3 - 6 | 0 - 0 | Rocherath | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Templiers Nandrin | 1 - 1 | 0 - 0 | Loyers | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kfc Nijlen | 2 - 1 | 0 - 0 | Kosova Schaerbeek | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Minderhout | 1 - 2 | 0 - 0 | K Kontich | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Aywaille | 17 - 0 | 0 - 0 | Rsc Muno | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Excelsior Bouwel | 2 - 2 | 0 - 0 | Stade Everois | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Richelle United | 6 - 1 | 0 - 0 | Rfc De Goe | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Ternesse | 2 - 2 | 0 - 0 | Kfc Eppegem | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Horion | 2 - 7 | 0 - 0 | Uce Liege | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Veltem | 0 - 3 | 0 - 0 | Ksc City Pirates | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Etoile De Faimes | 5 - 1 | 0 - 0 | Js Eghezee | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Tongeren | 14 - 0 | 0 - 0 | Mcs Sport Liege | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Vliermaal | 0 - 0 | 0 - 0 | Huvo Jeuk | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Jeunesse Tavietoise | 0 - 4 | 0 - 0 | Bilzerse Waltwilder | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Royal Oupeye | 0 - 0 | 0 - 0 | Warnant | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Aische | 4 - 1 | 0 - 0 | Rfc Jehaytois | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kac Betekom | 8 - 1 | 0 - 0 | Geetbets | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Schriek | 1 - 1 | 0 - 0 | Vc Kesselt | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Weerstand Koersel | 6 - 2 | 0 - 0 | Vlug En Vrij Houtem | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kbokrijk Sport | 1 - 3 | 0 - 0 | Keendracht Stevoort | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Witgoor Sport | 6 - 1 | 0 - 0 | Sport Koersel | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Vk Linden | 2 - 0 | 0 - 0 | Park Houthalen | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kv Tervuren Duisburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Bertem Leefdaal | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kfc Rhodienne De Hoek | 4 - 0 | 0 - 0 | Rsc De Neffe | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | La Hulpe | 1 - 4 | 0 - 0 | Rus Biesme | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rfc Tournai Doornik | 6 - 1 | 0 - 0 | Ksv Maarkedal | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Rsc Naastois | 0 - 1 | 0 - 0 | Huizingen | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 3 - 1 | 2 - 1 | Vacresse | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Molenbaix | 4 - 1 | 0 - 0 | Sg Tertre Hautrage Ii | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Ardennen | 5 - 1 | 0 - 0 | Sporting Club Jemappes | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Adegem | 1 - 5 | 0 - 0 | Excelsior Mariakerke | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Torhout | 3 - 1 | 0 - 1 | Kleit Maldegem | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Jong Zulte | 2 - 1 | 0 - 0 | Lembeke | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Bornem | 5 - 1 | 0 - 0 | Vohwintam Eikevliet | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Sv Zaffelare | 1 - 4 | 0 - 0 | Rc Lebbeke | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Avanti Stekene | 4 - 1 | 0 - 0 | Rvc Hoboken | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kv Zelzate | 5 - 1 | 4 - 0 | Kfc Edeboys | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Kzandhovense Sk | 1 - 4 | 0 - 0 | KRC Mechelen | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Anderlecht Milan | 0 - 5 | 0 - 0 | Vk Berg Op | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Zwarte Leeuw | 7 - 0 | 0 - 0 | Putte Sk | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Lyra Lierse Berlaar | 4 - 0 | 0 - 0 | Zandvliet Sport | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Vna Wortel | 1 - 1 | 0 - 0 | Jette | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | St Joris Sleidinge | 1 - 2 | 0 - 0 | Kve Drongen | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Voorde Appelterre | 1 - 4 | 0 - 0 | Wetteren Kwatrecht | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Helson Helchteren | 5 - 1 | 0 - 0 | Kkabouters Opglabbeek | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | Ho Kalken | 0 - 2 | 0 - 0 | Jong Lede | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Entite Floreffe | 1 - 2 | 0 - 0 | Royal Leopold | ||||||
28 Jul 2019 16:59 | FT | Mormont Ii | 1 - 3 | 0 - 0 | Andennais | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Cruzeiro Youth | 0 - 2 | 0 - 2 | Fluminense Rj Youth | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Audax Italiano | 3 - 1 | 0 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
28 Jul 2019 17:30 | FT | O Higgins | 3 - 6 | 0 - 5 | Csd Antofagasta | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Huachipato | 0 - 1 | 0 - 0 | Univ Catolica | ||||||
28 Jul 2019 22:30 | FT | Colo Colo | 0 - 0 | 0 - 0 | Everton CD | ||||||
Scotland League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 14:30 | FT | Queens Park | 1 - 1 | 0 - 1 | Clyde | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Dundee | 1 - 0 | 1 - 0 | Inverness C.T. | ||||||
Canadian Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | Real Mississauga Sc | 0 - 4 | 0 - 0 | Ukraine United | ||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | Sc Waterloo | 0 - 0 | 0 - 0 | Hamilton City | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 17:30 | FT | Pottu via HO | 6 - 1 | 3 - 0 | Liga de Loja | ||||||
28 Jul 2019 22:00 | FT | Gualaceo SC | 2 - 0 | 0 - 0 | Manta | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 04:00 | FT | Reinmeer Aomori | 2 - 0 | 0 - 0 | Verspah Oita | ||||||
28 Jul 2019 07:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 1 - 0 | 1 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 4 - 2 | 4 - 2 | Atlanta United Fc Ii | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Birmingham Legion | 1 - 0 | 1 - 0 | Charlotte Independence | ||||||
28 Jul 2019 01:00 | FT | Nashville Sc | 2 - 0 | 2 - 0 | Indy Eleven | ||||||
28 Jul 2019 01:30 | FT | Austin Bold | 1 - 0 | 1 - 0 | Fresno | ||||||
28 Jul 2019 01:30 | FT | Memphis 901 | 2 - 0 | 0 - 0 | Ottawa Fury | ||||||
28 Jul 2019 01:30 | FT | St Louis Lions | 3 - 0 | 1 - 0 | Bethlehem Steel | ||||||
28 Jul 2019 01:30 | FT | Tulsa Roughneck | 0 - 1 | 0 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
28 Jul 2019 01:30 | FT | San Antonio | 3 - 1 | 2 - 1 | Real Monarchs Slc | ||||||
28 Jul 2019 03:00 | FT | Orange County Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
28 Jul 2019 03:00 | FT | Tacoma Defiance | 0 - 2 | 0 - 0 | Okc Energy Fc | ||||||
28 Jul 2019 03:30 | FT | Las Vegas Lights | 2 - 1 | 2 - 1 | Rio Grande Valley Fc Toros | ||||||
28 Jul 2019 03:30 | FT | Reno 1868 | 4 - 0 | 2 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Club Fernando De La Mora | 3 - 2 | 1 - 2 | Guairena | ||||||
28 Jul 2019 19:45 | FT | Deportivo Caaguazu | 0 - 0 | 0 - 0 | Ri 3 Corrales | ||||||
28 Jul 2019 19:45 | FT | Sportivo Iteno | 2 - 1 | 1 - 1 | Fulgencio Yegros | ||||||
28 Jul 2019 19:45 | FT | 3 De Febrero | 2 - 2 | 1 - 0 | General Caballero | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Independiente Fbc | 1 - 2 | 0 - 1 | Ovetense | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | La Serena | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Santiago Morning | ||||||
28 Jul 2019 00:00 | FT | San Luis Quillota | 2 - 1 | 1 - 1 | Cd Magallanes | ||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Deportes Temuco | 3 - 2 | 2 - 0 | Rangers Talca | ||||||
Myanmar National League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Mahar United | 0 - 0 | 0 - 0 | Yangon United | ||||||
28 Jul 2019 10:30 | FT | Dagon | 1 - 1 | 1 - 0 | Hantharwady United | ||||||
28 Jul 2019 10:30 | FT | Yadanabon | 1 - 1 | 0 - 0 | Rakhine United | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | Blacktown City Demons | 2 - 0 | 1 - 0 | South Coast Wolves | ||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | Manly United | 0 - 2 | 0 - 0 | Rockdale City Suns | ||||||
28 Jul 2019 07:00 | FT | Sydney Olympic | 0 - 1 | 0 - 0 | Marconi Stallions | ||||||
28 Jul 2019 08:00 | FT | Hakoah Sydney | 0 - 3 | 0 - 1 | Sydney United | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | Tuggeranong United | 2 - 1 | 2 - 0 | Monaro Panthers | ||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | Gungahlin United | 5 - 1 | 1 - 0 | Woden Weston | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 05:30 | FT | Charleston City Blues | 4 - 1 | 3 - 1 | Valentine | ||||||
28 Jul 2019 05:30 | FT | Weston Workers | 1 - 1 | 1 - 1 | Broadmeadow Magic | ||||||
USA Women Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 03:00 | FT | Utah Royals Womens | 1 - 2 | 1 - 1 | North Carolina Courage Womens | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Ol Reign Womens | 0 - 4 | 0 - 2 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 06:00 | FT | Ipswich Knights Sc | 4 - 1 | 2 - 0 | Holland Park Hawks | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Virginia United | 0 - 2 | 0 - 1 | Western Spirit | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Cerro Montevideo | 1 - 2 | 1 - 2 | Racing Club Montevideo | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 1 - 0 | 0 - 0 | Boston River | ||||||
28 Jul 2019 19:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 3 - 0 | 1 - 0 | Wanderers FC | ||||||
28 Jul 2019 21:00 | FT | Cerro Largo | 1 - 0 | 1 - 0 | Liverpool P. | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 16:30 | FT | Klubi 04 | 1 - 1 | 0 - 1 | JIPPO | ||||||
Norway Division 4 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | IF Floya | 7 - 1 | 4 - 0 | Bodo Glimt 2 | ||||||
Thai Division 2 League Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Nakhon Si Thammarat | 0 - 2 | 0 - 1 | North Bangkok College | ||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Army United | 2 - 3 | 1 - 2 | Nara United | ||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Surat Thani | 3 - 4 | 3 - 3 | Chamchuri United | ||||||
28 Jul 2019 10:00 | FT | Sing Ubon | 0 - 0 | 0 - 0 | Chachoengsao | ||||||
Indonesia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:30 | PSM Makassar | ? - ? | ? - ? | Persija Jakarta | |||||||
Venezuela Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 20:00 | FT | Dinamo Puerto La Cruz | 0 - 0 | 0 - 0 | Universidad Central Venezuela | ||||||
28 Jul 2019 20:30 | FT | Libertador | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Petare FC | ||||||
Israel Ligat Al Toto Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 17:30 | FT | Hapoel Hadera | 1 - 2 | 0 - 2 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
28 Jul 2019 18:30 | FT | Beitar Jerusalem | 2 - 1 | 0 - 0 | Sektzia Nes Tziona | ||||||
Lebanon Elite Cup Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Shabab Sahel | 1 - 0 | 1 - 0 | Shabab Al Ghazieh | ||||||
AFF U16 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 09:00 | FT | Malaysia U16 | 8 - 0 | 5 - 0 | Brunei Darussalam U16 | ||||||
28 Jul 2019 09:30 | FT | Cambodia U16 | 1 - 3 | 0 - 0 | Australia U16 | ||||||
28 Jul 2019 12:00 | FT | Laos U16 | 1 - 2 | 1 - 0 | Thailand U16 | ||||||
Mexico Youth U20 Sonuçlar |
|||||||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Pumas Unam U20 | 2 - 1 | 0 - 0 | Necaxa U20 | ||||||
28 Jul 2019 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 5 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | ||||||
28 Jul 2019 16:00 | FT | San Luis U20 | 1 - 0 | 0 - 0 | Monterrey U20 |
Toplam maçlar: 461
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...