futbol sonuçları 29-10-2016
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Sunderland | 1 - 4 | 0 - 1 | Arsenal | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Manchester United | 0 - 0 | 0 - 0 | Burnley | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Middlesbrough | 2 - 0 | 1 - 0 | AFC Bournemouth | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 1 | 1 - 0 | Leicester City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Watford | 1 - 0 | 0 - 0 | Hull City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | West Bromwich | 0 - 4 | 0 - 2 | Manchester City | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Crystal Palace | 2 - 4 | 2 - 3 | Liverpool | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Barnsley | 2 - 2 | 1 - 0 | Bristol City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Brighton | 5 - 0 | 1 - 0 | Norwich City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Cardiff City | 0 - 1 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Derby County | 2 - 0 | 1 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Fulham | 5 - 0 | 3 - 0 | Huddersfield Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Ipswich | 2 - 2 | 1 - 1 | Rotherham United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Leeds United | 2 - 0 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Preston North End | 1 - 2 | 0 - 0 | Newcastle United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Reading | 2 - 0 | 1 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Blackburn Rovers | 1 - 1 | 1 - 0 | Wolves | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Bologna | 0 - 1 | 0 - 1 | Fiorentina | ||||||
29 Oct 2016 19:45 | FT | Juventus | 2 - 1 | 0 - 0 | Napoli | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Bari | 2 - 0 | 1 - 0 | Pro Vercelli | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Benevento | 1 - 0 | 0 - 0 | Spezia | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Carpi | 0 - 2 | 0 - 1 | Ascoli | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Cittadella | 2 - 1 | 1 - 0 | Latina Calcio | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Frosinone | 2 - 1 | 1 - 0 | Cesena | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Salernitana | 0 - 0 | 0 - 0 | Pisa | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Ternana | 4 - 3 | 3 - 2 | Novara | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Virtus Entella | 4 - 0 | 1 - 0 | Brescia | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Sporting de Gijon | 1 - 1 | 1 - 1 | Sevilla | ||||||
29 Oct 2016 15:15 | FT | Alaves | 1 - 4 | 1 - 2 | Real Madrid | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Atletico Madrid | 4 - 2 | 3 - 1 | Malaga | ||||||
29 Oct 2016 19:45 | FT | Barcelona | 1 - 0 | 0 - 0 | Granada | ||||||
Spain Segunda Division B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | SD Huesca | 2 - 1 | 0 - 1 | CF Reus Deportiu | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Tenerife | 3 - 2 | 2 - 1 | Rayo Vallecano | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Zaragoza | 2 - 1 | 1 - 0 | Almeria | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Cordoba C.F. | 1 - 1 | 1 - 1 | Valladolid | ||||||
Germany Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Wolfsburg | 1 - 2 | 1 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Augsburg | 1 - 3 | 0 - 2 | Bayern Munich | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Darmstadt | 0 - 2 | 0 - 0 | RB Leipzig | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Werder Bremen | 1 - 3 | 0 - 2 | Freiburg | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Mainz 05 | 2 - 0 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Borussia Dortmund | 0 - 0 | 0 - 0 | Schalke 04 | ||||||
Germany Bundesliga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Greuther Furth | 0 - 1 | 0 - 0 | Kaiserslautern | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Union Berlin | 0 - 1 | 0 - 0 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
French Ligue 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Toulouse | 1 - 2 | 1 - 1 | Lyon | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Saint-Etienne | 1 - 1 | 1 - 1 | Monaco | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Lorient | 2 - 2 | 2 - 1 | Montpellier | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Guingamp | 1 - 0 | 0 - 0 | Angers SCO | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Bastia | 0 - 0 | 0 - 0 | Dijon | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Nancy | 2 - 0 | 2 - 0 | Caen | ||||||
French Ligue 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Auxerre | 0 - 4 | 0 - 1 | Chamois Niortais | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Clermont Foot | 1 - 0 | 0 - 0 | Amiens | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Sochaux | 1 - 2 | 0 - 1 | Strasbourg | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Desportivo de Tondela | 1 - 2 | 1 - 1 | Moreirense | ||||||
29 Oct 2016 18:15 | FT | Vitoria Setubal | 0 - 0 | 0 - 0 | Porto | ||||||
29 Oct 2016 20:30 | FT | Boavista | 0 - 0 | 0 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
Eredivisie Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Willem II | 2 - 1 | 0 - 0 | Groningen | ||||||
29 Oct 2016 18:45 | FT | Heracles Almelo | 2 - 2 | 0 - 1 | Sparta Rotterdam | ||||||
29 Oct 2016 18:45 | FT | Vitesse Arnhem | 0 - 2 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | ||||||
29 Oct 2016 19:45 | FT | Ajax Amsterdam | 1 - 0 | 0 - 0 | SBV Excelsior | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | Kenya | ? - ? | ? - ? | Cameroon | |||||||
29 Oct 2016 20:00 | Aurora | ? - ? | ? - ? | Sacachispas | |||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 01:15 | FT | Patronato Parana | 2 - 0 | 0 - 0 | CA Banfield | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Velez Sarsfield | 0 - 2 | 0 - 1 | Talleres Cordoba | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Boca Juniors | 4 - 0 | 3 - 0 | Temperley | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Belgrano | 0 - 0 | 0 - 0 | Quilmes | ||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | Independiente | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia LP | ||||||
29 Oct 2016 22:15 | FT | CA Huracan | 1 - 1 | 1 - 0 | Rosario Central | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Zulte-Waregem | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Brugge | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | AS Eupen | 2 - 2 | 1 - 1 | KSC Lokeren | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Genk | 2 - 1 | 0 - 0 | Westerlo | ||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | St-Truidense VV | 2 - 2 | 1 - 1 | Sporting Charleroi | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Amkar Perm | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Rostov | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Spartak Moscow | 3 - 1 | 1 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
Scotland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Aberdeen | 0 - 1 | 0 - 1 | Celtic | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Hamilton FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Dundee | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Inverness C.T. | 3 - 3 | 2 - 1 | Hearts | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Motherwell FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Ross County | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Glasgow Rangers | 3 - 0 | 2 - 0 | Kilmarnock | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | St Johnstone | 1 - 2 | 1 - 1 | Partick Thistle | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 1 | 0 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Atletico Mineiro | 2 - 2 | 0 - 1 | Flamengo | ||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Atletico Paranaense | 1 - 0 | 1 - 0 | Cruzeiro | ||||||
29 Oct 2016 21:30 | FT | Botafogo | 0 - 0 | 0 - 0 | Coritiba | ||||||
29 Oct 2016 21:30 | FT | Internacional | 1 - 1 | 1 - 1 | Santa Cruz (PE) | ||||||
29 Oct 2016 22:30 | FT | Santos | 1 - 0 | 0 - 0 | Palmeiras | ||||||
29 Oct 2016 22:30 | FT | Figueirense (SC) | 0 - 0 | 0 - 0 | Gremio | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Lyngby | 0 - 2 | 0 - 1 | Randers FC | ||||||
Republic Gambrinus Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Sparta Praha | 4 - 0 | 2 - 0 | Pribram | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Synot Slovacko | 1 - 1 | 1 - 1 | Teplice | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Brno | 1 - 1 | 0 - 1 | Vysocina Jihlava | ||||||
29 Oct 2016 19:15 | FT | Mlada Boleslav | 1 - 2 | 1 - 0 | Zlin | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Degerfors IF | 3 - 3 | 2 - 1 | Syrianska FC | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Ljungskile SK | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | AFC United | 3 - 0 | 2 - 0 | Atvidabergs FF | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:30 | FT | Gaziantepspor | 3 - 1 | 1 - 1 | Osmanlispor | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Bursaspor | 2 - 0 | 0 - 0 | Konyaspor | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Adanaspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Galatasaray | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Oxford United | 1 - 2 | 1 - 1 | Millwall | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | AFC Wimbledon | 2 - 3 | 1 - 1 | Bradford AFC | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 3 - 1 | 3 - 0 | Port Vale | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Bristol Rovers | 1 - 2 | 0 - 0 | Peterborough United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Charlton Athletic | 1 - 0 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Fleetwood Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Gillingham | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Northampton Town | 3 - 2 | 1 - 0 | Bury | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Rochdale | 1 - 0 | 1 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Scunthorpe United | 4 - 1 | 4 - 0 | Swindon | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Sheffield United | 2 - 1 | 1 - 0 | Milton Keynes Dons | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Southend United | 1 - 1 | 1 - 1 | Shrewsbury Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Walsall | 1 - 1 | 0 - 1 | Coventry | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 00:30 | FT | Nautico PE | 2 - 1 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
29 Oct 2016 00:30 | FT | Joinville SC | 1 - 1 | 1 - 1 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Bahia | 3 - 1 | 0 - 1 | Ceara | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Paysandu (PA) | 2 - 1 | 1 - 1 | Sampaio Correa | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Tupi Juiz de Fora MG | 1 - 0 | 0 - 0 | Vila Nova (GO) | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 03:00 | FT | Veracruz | 1 - 4 | 0 - 1 | Pumas UNAM | ||||||
29 Oct 2016 23:00 | FT | Jaguares Chiapas FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Queretaro FC | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 00:00 | FT | Estudiantes De San Luis | 2 - 1 | 1 - 0 | CA Brown Adrogue | ||||||
29 Oct 2016 00:10 | FT | Chacarita Juniors | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferrol Carril Oeste | ||||||
29 Oct 2016 01:00 | FT | Instituto | 1 - 0 | 1 - 0 | Almagro | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Los Andes | 3 - 1 | 2 - 0 | Santa Marina Tandil | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Gimnasia Jujuy | 1 - 1 | 1 - 0 | Independiente Rivadavia | ||||||
29 Oct 2016 20:30 | FT | Csyd Juventud Unida Gualeguaychu | 0 - 0 | 0 - 0 | Flandria | ||||||
29 Oct 2016 21:00 | FT | San Martin Tucuman | 3 - 2 | 0 - 1 | All Boys | ||||||
29 Oct 2016 22:30 | FT | CA Douglas Haig | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Parana | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:45 | FT | Sion | 5 - 1 | 3 - 1 | Lugano | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Grasshoppers | 0 - 2 | 0 - 2 | Basel | ||||||
Liga de Honora Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:15 | FT | Olhanense SC | 2 - 2 | 0 - 1 | Sporting CP B | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 1 - 0 | 0 - 0 | Famalicao | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | SC Freamunde | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga B | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 07:35 | FT | Newcastle Jets FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Sydney FC | ||||||
29 Oct 2016 09:50 | FT | Western Sydney | 1 - 1 | 1 - 0 | Central Coast Mariners FC | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Incheon United FC | 3 - 2 | 2 - 1 | Pohang Steelers | ||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Chunnam Dragons | 0 - 5 | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Gwangju Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Seongnam FC | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Kashima Antlers | 0 - 1 | 0 - 0 | Kawasaki Frontale | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Kashiwa Reysol | 1 - 2 | 0 - 2 | Omiya Ardija | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Tokyo | 1 - 0 | 1 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 0 | 0 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Jubilo Iwata | 0 - 1 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Gamba Osaka | 3 - 1 | 1 - 1 | Albirex Niigata Japan | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Vissel Kobe | 3 - 0 | 2 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 4 - 1 | 2 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Sagan Tosu | 2 - 2 | 1 - 0 | Yokohama F Marinos | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 09:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 0 - 4 | 0 - 2 | Shimizu S-Pulse | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Larisa | 2 - 0 | 1 - 0 | Panionios | ||||||
29 Oct 2016 15:15 | FT | Xanthi | 0 - 0 | 0 - 0 | Kerkyra | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | PAE Atromitos | 0 - 1 | 0 - 0 | Olympiakos | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | ||||||
29 Oct 2016 16:15 | FT | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Hapoel Raanana | 0 - 0 | 0 - 0 | Ashdod MS | ||||||
29 Oct 2016 18:30 | FT | Maccabi Haifa | 5 - 0 | 3 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Omonia Nicosia FC | 3 - 1 | 2 - 0 | Aris Limassol | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Ethnikos Achnas | 4 - 2 | 2 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | AEK Larnaca | 1 - 1 | 0 - 0 | APOEL Nicosia | ||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Bali United | 2 - 2 | 2 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | PSM Makassar | 2 - 2 | 1 - 1 | Persib Bandung | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Gresik United | 1 - 2 | 0 - 1 | Persiba Balikpapan | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Olimpic Donetsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Volyn | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 2 - 0 | 2 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Dynamo Kyiv | 4 - 1 | 2 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | CS Universitatea Craiova | 2 - 1 | 0 - 0 | Pandurii | ||||||
29 Oct 2016 18:30 | FT | Dinamo Bucuresti | 2 - 2 | 1 - 0 | Astra Ploiesti | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Trenkwalder Admira | 1 - 2 | 0 - 2 | Rapid Wien | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Red Bull Salzburg | 1 - 0 | 1 - 0 | SV Ried | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Wolfsberger AC | 3 - 0 | 1 - 0 | Mattersburg | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | St.Polten | 0 - 1 | 0 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
Hungary Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Budapest Honved | 2 - 1 | 2 - 1 | Szombathelyi Haladas | ||||||
29 Oct 2016 16:30 | FT | Diosgyor | 2 - 3 | 1 - 2 | Ferencvarosi TC | ||||||
29 Oct 2016 16:45 | FT | Vasas | 1 - 1 | 1 - 0 | Fehervar Videoton | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Paksi SE | 1 - 1 | 0 - 1 | Ujpesti TE | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Gyirmot Se | 1 - 2 | 0 - 2 | Debreceni VSC | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Mezokovesd-Zsory | 1 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Gornik Leczna | 0 - 3 | 0 - 3 | Slask Wroclaw | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Pogon Szczecin | 2 - 1 | 1 - 1 | Ruch Chorzow | ||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Lech Poznan | 2 - 0 | 1 - 0 | Wisla Plock | ||||||
Serbia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Radnik Surdulica | 1 - 3 | 0 - 2 | Partizan Belgrade | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Zapresic | 0 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Zagreb | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 2 - 0 | 2 - 0 | Istra 1961 | ||||||
Egypt Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:45 | FT | Tala Al Jaish | 0 - 0 | 0 - 0 | Aswan | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | El Entag El Harby | 0 - 1 | 0 - 0 | Petrojet | ||||||
29 Oct 2016 18:30 | FT | Nasr Taadeen | 2 - 2 | 2 - 0 | El Daklyeh | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:30 | FT | CSKA Sofia | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Beroe | 2 - 1 | 1 - 0 | PFK Montana | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Zemplin Michalovce | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Senica | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | TJ Spartak Myjava | 1 - 2 | 1 - 2 | DAC Dunajska Streda | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Trencin | 2 - 0 | 2 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Spartak Trnava | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | NK Publikum Celje | 0 - 3 | 0 - 2 | Krsko Posavlje | ||||||
29 Oct 2016 19:15 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 1 - 0 | 0 - 0 | Domzale | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Naftan Novopolock | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Granit Mikashevichi | 0 - 3 | 0 - 2 | Vitebsk | ||||||
29 Oct 2016 13:15 | FT | Dinamo Minsk | 3 - 1 | 2 - 1 | Belshina Babruisk | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 1 - 0 | 0 - 0 | Neman Grodno | ||||||
Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Carmarthen | 2 - 3 | 2 - 1 | Bala Town | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Newtown | 0 - 0 | 0 - 0 | Llandudno | ||||||
29 Oct 2016 17:15 | FT | Aberystwyth Town | 3 - 1 | 1 - 0 | Airbus | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Al Bahri | 0 - 3 | 0 - 0 | Al-Naft | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:20 | FT | Al-Garrafa | 3 - 3 | 2 - 3 | Al-Sadd | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Al Muaidar Club | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Wakra | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Al-Khuraitiat | 1 - 3 | 1 - 2 | Al Rayyan | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Irtysh Pavlodar | 0 - 0 | 0 - 0 | Astana | ||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Kairat Almaty | 5 - 0 | 1 - 0 | Okzhetpes | ||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Ordabasy | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Aktobe Lento | ||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Taraz | 2 - 1 | 0 - 0 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 0 - 2 | 0 - 1 | Akzhayik Oral | ||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | FK Atyrau | 3 - 0 | 1 - 0 | Tobol Kostanai | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Olympique de Safi | 1 - 2 | 1 - 1 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Maghrib Association Tetouan | 3 - 1 | 1 - 0 | Forces Armee Royales | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Orlando Pirates | 0 - 0 | 0 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
29 Oct 2016 19:15 | FT | Ajax Cape Town | 0 - 2 | 0 - 1 | Supersport United | ||||||
29 Oct 2016 19:15 | FT | Bloemfontein Celtic | 1 - 2 | 1 - 1 | Bidvest Wits | ||||||
Bosnia Premijer Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Metalleghe Bsi | 2 - 0 | 2 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Vitez | 0 - 0 | 0 - 0 | Sloboda | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Olimpik Sarajevo | 0 - 5 | 0 - 3 | Zrinjski Mostar | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Radnik Bijeljina | 3 - 1 | 1 - 1 | Krupa | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 7 | 0 - 5 | Trans Narva | ||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Rakvere Flora | 0 - 1 | 0 - 0 | Levadia Tallinn | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Flora Tallinn | 3 - 3 | 0 - 0 | JK Sillamae Kalev | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Tartu JK Tammeka | 0 - 1 | 0 - 0 | Nomme JK Kalju | ||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:45 | FT | Chiasso | 0 - 2 | 0 - 1 | Wohlen | ||||||
Singapore Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Balestier Khalsa FC | 1 - 2 | 1 - 0 | Ceres | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Albirex Niigata FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Tampines Rovers FC | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Academia Chisinau | 1 - 0 | 1 - 0 | Saxan Ceadir Lunga | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Speranta Nisporeni | 3 - 0 | 1 - 0 | Abus Ungheni | ||||||
Armenia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Banants | 1 - 2 | 1 - 2 | Shirak | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Sport Boys Warnes | 1 - 0 | 1 - 0 | Jorge Wilstermann | ||||||
El Salvador Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | CD Dragon | 0 - 1 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
Honduras Liga Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | Marathon | 2 - 2 | 1 - 2 | Juticalpa | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 5 - 0 | 2 - 0 | Fuerza Amarilla | ||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 2 - 2 | 2 - 0 | Universidad Catolica Quito | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Stumbras | 3 - 1 | 1 - 1 | Lietava Jonava | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Palanga | 2 - 3 | 0 - 2 | Utenis Utena | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Trakai Riteriai | 1 - 1 | 1 - 0 | Suduva | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Daugava Daugavpils | 0 - 1 | 0 - 0 | Jelgava | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Liepajas Metalurgs | 2 - 2 | 0 - 1 | Riga Fc | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Metta/LU Riga | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Ventspils | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 0 - 2 | 0 - 1 | Spartaks Jurmala | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Pogon Siedlce | 2 - 1 | 1 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Sandecja | 0 - 0 | 0 - 0 | Podbeskidzie | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Mks Kluczbork | 0 - 2 | 0 - 1 | GKS Katowice | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Olimpia Grudziadz | 0 - 0 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | GKS Tychy | 0 - 2 | 0 - 1 | Miedz Legnica | ||||||
29 Oct 2016 16:45 | FT | Bytovia Bytow | 0 - 1 | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Gornik Zabrze | 0 - 1 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 01:45 | FT | Boyaca Chico | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Huila | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Aguilas Doradas | 0 - 1 | 0 - 1 | Alianza Petrolera | ||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 3 - 1 | 2 - 0 | Inter Palmira | ||||||
29 Oct 2016 23:10 | FT | Fortaleza CEIF | 1 - 1 | 1 - 0 | Independiente Santa Fe | ||||||
Ukraine U21 Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Vorskla U21 | 1 - 1 | 1 - 0 | Pfc Oleksandria U21 | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Stal Dniprodzerzhynsk U21 | 0 - 4 | 0 - 2 | Dnipro Dnipropetrovsk U21 | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Zorya U21 | 4 - 1 | 3 - 1 | Zirka Kirovohrad U21 | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Dumbarton | 2 - 2 | 1 - 0 | Dunfermline | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Dundee United | 1 - 0 | 0 - 0 | Falkirk | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Hibernian FC | 2 - 0 | 2 - 0 | St Mirren | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Greenock Morton | 2 - 1 | 0 - 1 | Ayr Utd | ||||||
29 Oct 2016 17:15 | FT | Raith Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Queen of South | ||||||
Scotland Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Queens Park | 0 - 3 | 0 - 1 | Stenhousemuir | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Peterhead | 2 - 0 | 0 - 0 | Stranraer | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | East Fife | 0 - 1 | 0 - 1 | Airdrie United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Brechin City | 0 - 3 | 0 - 0 | Livingston | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Alloa Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
Korea K-National League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Busan Transpor Tation | 1 - 2 | 0 - 2 | Gangneung | ||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Incheon Korail | 0 - 3 | 0 - 0 | Changwon City | ||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Gimhae City | 2 - 3 | 1 - 1 | Cheonan City | ||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Gyeongju KHNP | 2 - 2 | 1 - 1 | Mokpo City | ||||||
29 Oct 2016 07:00 | FT | Yongin City | 0 - 2 | 0 - 1 | Ulsan Mipo | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Borjomi | 2 - 1 | 0 - 0 | Skuri Tsalenjikha | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Chiatura | 0 - 3 | 0 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Gagra | 1 - 0 | 0 - 0 | Sulori Vani | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Sapovnela Terjola | 0 - 2 | 0 - 0 | Lazika | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Imereti Khoni | 6 - 0 | 0 - 0 | Samgurali Tskh | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Mark Stars | 1 - 3 | 0 - 0 | Meshakhte Tkibuli | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Chkherimela Kharagauli | 1 - 1 | 0 - 0 | Liakhvi Tskhinvali | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 0 - 1 | 0 - 0 | Merani Martvili | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 06:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 2 - 2 | 0 - 0 | Fukushima United FC | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | St Gilloise | 2 - 0 | 1 - 0 | Oud Heverlee | ||||||
Uzbekistan Professional Football League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Neftchi Fargona | 0 - 1 | 0 - 0 | Buxoro | ||||||
29 Oct 2016 11:30 | FT | Shurtan Guzor | 1 - 0 | 1 - 0 | Obod Tashkent | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Lokomotiv Tashkent | 3 - 2 | 2 - 2 | Nasaf Qarshi | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Navbahor Namangan | 0 - 2 | 0 - 0 | Qizilqum Zarafshon | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | OTMK Olmaliq | 0 - 0 | 0 - 0 | Andijon | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Sogdiana Jizak | 1 - 1 | 0 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Kristianstads FF | 1 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Qviding FIF | 3 - 1 | 1 - 0 | Landskrona BoIS | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Norrby IF | 2 - 1 | 0 - 0 | Utsiktens BK | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Osters IF | 1 - 0 | 1 - 0 | Ksf Prespa Birlik | ||||||
Jordan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Mansheiat Bani Hasan | 2 - 1 | 2 - 0 | That Ras | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | AL-Sareeh | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Hussein Irbid | ||||||
29 Oct 2016 17:30 | FT | Al Wihdat Amman | 3 - 0 | 2 - 0 | Al-Baq'a | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Inter Turku | 2 - 0 | 0 - 0 | TPS Turku | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Chelyabinsk | 3 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Dynamo Kirov | 0 - 2 | 0 - 2 | Lada Togliatti | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Syzran-2003 | 1 - 0 | 1 - 0 | Kamaz | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Volga Ulyanovsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Nosta Novotroitsk | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 19:30 | Club Atletico Colegiales | ? - ? | ? - ? | CA Fenix Pilar | |||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Chikhura Sachkhere | 2 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Guria Lanchkhuti | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Saburtalo Tbilisi | 6 - 1 | 1 - 0 | Kolkheti Poti | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Zulia | 3 - 0 | 1 - 0 | Carabobo | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Gilan Gabala | 4 - 1 | 1 - 0 | Neftci Baku | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | AZAL PFC Baku | 0 - 1 | 0 - 0 | Qarabag | ||||||
Russia Div 2 Center Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | FK Kaluga | 2 - 1 | 0 - 1 | Vityaz Podolsk | ||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Dunkerque | 0 - 0 | 0 - 0 | Chambly | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | AS Beziers | 0 - 1 | 0 - 1 | Chateauroux | ||||||
29 Oct 2016 19:00 | FT | Paris Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Pau FC | ||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 00:10 | FT | Ca River Plate Asuncion | 0 - 2 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | Deportivo Capiata | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Boluspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Elazigspor | 1 - 2 | 1 - 1 | Yeni Malatyaspor | ||||||
Russia Youth Championship League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Fk Anzhi Youth | 4 - 1 | 1 - 1 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Arsenal Tula Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Ufa Youth | ||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 1 - 0 | 0 - 0 | Tom Tomsk Youth | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Fk Ural Youth | 1 - 4 | 0 - 1 | Akhmat Grozny Youth | ||||||
Czech Republic 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 09:15 | FT | Pardubice | 0 - 0 | 0 - 0 | Budejovice | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Frydek-mistek | 1 - 1 | 0 - 0 | SK Sigma Olomouc | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Prostejov | 2 - 3 | 1 - 2 | Fk Mas Taborsko | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Fk Graffin Vlasim | 1 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Opava | 4 - 0 | 4 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Nykopings BIS | 0 - 1 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Umea FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | IK Sleipner | 1 - 2 | 0 - 0 | Akropolis IF | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Arsenal Kyiv | 2 - 0 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Helios Kharkiv | 1 - 0 | 1 - 0 | Bukovyna Chernivtsi | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Usm Bel Abbes | 3 - 1 | 2 - 1 | Drb Tadjenant | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Na Hussein Dey | 0 - 2 | 0 - 1 | Es Setif | ||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Js Kabylie | 1 - 1 | 0 - 1 | Mc Oran | ||||||
Tunisia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | A.s. Marsa | 2 - 2 | 0 - 0 | As Gabes | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Cs. Hammam-lif | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympique De Beja | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Us Ben Guerdane | 1 - 0 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | ||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Club Sportif Sfaxien | 1 - 1 | 1 - 0 | Es Du Sahel | ||||||
Czech Republic U19 League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Banik Ostrava u19 | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Vysocina Jihlava U19 | 1 - 3 | 1 - 2 | Viktoria Plzen U19 | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Pardubice U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Slavia Praha u19 | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Sparta Praha U19 | 3 - 1 | 0 - 0 | Synot Slovacko U19 | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Zlin U19 | 0 - 1 | 0 - 1 | Ceske Budejovice u19 | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Pribram U19 | 1 - 2 | 1 - 1 | Mfk Karvina U19 | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Harare City | 0 - 1 | 0 - 1 | Caps United Fc | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Ngezi Platinum Stars | 3 - 0 | 0 - 0 | Hwange Colliery | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Chapungu United | 0 - 2 | 0 - 0 | Platinum | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Highlanders Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Tsholotsho | ||||||
Serbia Prva Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Indjija | 1 - 0 | 0 - 0 | Ofk Odzaci | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Csk Pivara Celarevo | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Pirot | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | OFK Beograd | 0 - 2 | 0 - 0 | Zemun | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 11:00 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 3 - 2 | 1 - 0 | Tartu FS Santos | ||||||
Slovenia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | NK Krka | 1 - 2 | 0 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Nk Verzej | 0 - 3 | 0 - 2 | Nk Roltek Dob | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Ankaran Hrvatini Mas Tech | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Ptuj Drava | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Zarica Kranj | 0 - 1 | 0 - 0 | Brda | ||||||
Slovakia 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 09:30 | FT | Msk Zilina B | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Haniska | 1 - 1 | 0 - 1 | Odeva Lipany | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Mfk Lokomotiva Zvolen | 2 - 0 | 1 - 0 | Rimavska Sobota | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Partizan Bardejov | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Nove Mesto | 2 - 1 | 0 - 0 | Svaty Jur | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Nitra | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Pohronie | ||||||
29 Oct 2016 16:30 | FT | Poprad | 1 - 2 | 0 - 1 | Spisska Nova Ves | ||||||
Coupe de Luxembourg Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:59 | FT | Blo Weiss Medernach | 0 - 4 | 0 - 1 | Etzella Ettelbruck | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | CS Grevenmacher | 1 - 1 | 1 - 0 | Jeunesse Canach | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Koerich Simmern | 0 - 3 | 0 - 1 | Wiltz 71 | ||||||
29 Oct 2016 18:30 | FT | Minerva Lintgen | 2 - 3 | 0 - 0 | Mondercange | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 05:00 | FT | Cheongju City | 1 - 1 | 1 - 1 | Jeonju Citizen | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Accrington Stanley | 1 - 3 | 0 - 0 | Newport County | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Barnet | 3 - 2 | 0 - 1 | Hartlepool United FC | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Cambridge United | 0 - 1 | 0 - 1 | Portsmouth | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Carlisle | 3 - 1 | 3 - 0 | Crawley Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Cheltenham Town | 2 - 2 | 2 - 1 | Blackpool | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Doncaster Rovers | 2 - 2 | 2 - 1 | Wycombe Wanderers | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Leyton Orient | 0 - 2 | 0 - 2 | Crewe Alexandra | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Mansfield Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Stevenage Borough | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Morecambe | 0 - 3 | 0 - 3 | Exeter City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Notts County | 0 - 0 | 0 - 0 | Luton Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 2 - 1 | 1 - 1 | Colchester United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Grimsby Town | ||||||
Latvia - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Olaines Fk | 5 - 0 | 2 - 0 | Rezekne / Bjss | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Babite | 6 - 2 | 4 - 0 | Rigas Tehniska Universitate | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Staiceles Bebri | 2 - 0 | 0 - 0 | Jdfs Alberts | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Fk Smiltene Bjss | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Ogres Fk 33 | 3 - 0 | 0 - 0 | Saldus | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Skonto FC | 5 - 1 | 0 - 0 | Preilu | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Jekabpils | 0 - 10 | 0 - 0 | Tukums-2000 | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | SK Vorwarts Steyr | ? - ? | ? - ? | SC Weiz | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Grbalj Radanovici | 0 - 0 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | ||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 1 - 0 | 0 - 0 | Zeta | ||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Lovcen Cetinje | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | ||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 0 - 0 | 0 - 0 | Rudar Pljevlja | ||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | OFK Petrovac | 3 - 0 | 2 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Iskra Danilovgrad | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Brera Strumica | 2 - 0 | 0 - 0 | Vardar Negotino | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Skopje | 2 - 0 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Novaci | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Gorno Lisice | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | FK Teteks Tetovo | 0 - 1 | 0 - 0 | Metalurg Skopje | ||||||
29 Oct 2016 13:30 | FT | Vrapciste | 1 - 1 | 0 - 0 | Horizont Turnovo | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Preuben Munster | 1 - 1 | 0 - 1 | Holstein Kiel | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Rot-weiss Erfurt | 1 - 0 | 1 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | FSV Frankfurt | 3 - 0 | 2 - 0 | SC Paderborn 07 | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Hallescher | 1 - 0 | 1 - 0 | VfL Osnabruck | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 0 - 0 | 0 - 0 | MSV Duisburg | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 1 - 1 | Mainz Am | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | SSV Jahn Regensburg | 1 - 1 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Chemnitzer | 1 - 1 | 1 - 0 | Werder Bremen Am | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Sportfreunde Lotte | 0 - 1 | 0 - 0 | Fortuna Koln | ||||||
German Frauen Bundesliga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | Nữ Bayern Munich | ? - ? | ? - ? | Nữ Fcr 2001 Duisburg | |||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 1 - 0 | 0 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
UEFA European Women's U17 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | Nữ Litva U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Slovenia U17 | |||||||
29 Oct 2016 12:00 | Nữ Nga U17 | ? - ? | ? - ? | Nữ Anh U17 | |||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:10 | FT | Al Shabab Ksa | 2 - 0 | 0 - 0 | Al-Fath | ||||||
29 Oct 2016 17:50 | FT | Al Wehda Mecca | 5 - 1 | 2 - 1 | Al Baten | ||||||
29 Oct 2016 17:50 | FT | Al Faisaly Harmah | 1 - 2 | 1 - 2 | Al Nassr | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Al Ahli Jeddah | 4 - 1 | 2 - 1 | Al Khaleej Club | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:35 | FT | Al Hazm | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Nojoom | ||||||
29 Oct 2016 15:45 | FT | Al Adalh | 1 - 1 | 0 - 0 | Uhud Medina | ||||||
29 Oct 2016 15:55 | FT | Al Qaisoma | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Watani | ||||||
29 Oct 2016 16:20 | FT | Najran | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Feiha | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Chennai Titans | 0 - 0 | 0 - 0 | Kerala Blasters | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:30 | FT | Eastern District Sa | 2 - 0 | 0 - 0 | Double Flower Fa | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 4 - 0 | 2 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 1 | 1 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Rakow Czestochowa | 1 - 0 | 1 - 0 | Polonia Bytom | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Olimpia Zambrow | 1 - 0 | 1 - 0 | Polonia Warszawa | ||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Rozwoj Katowice | 2 - 0 | 1 - 0 | Warta Poznan | ||||||
29 Oct 2016 18:00 | FT | Kotwica Kolobrzeg | 0 - 3 | 0 - 3 | Odra Opole | ||||||
AFC Women U19 Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 10:00 | FT | Nữ Hồng Kong U19 | 0 - 3 | 0 - 0 | Nữ Uzbekistan U19 | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Nữ Tajikistan U19 | 2 - 4 | 1 - 1 | Nữ Chinese Taipei U19 | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 18:30 | FT | Alianza Atletico | 1 - 1 | 1 - 1 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
29 Oct 2016 21:00 | FT | Deportivo Municipal | 0 - 0 | 0 - 0 | Melgar | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:15 | FT | Barrow | 4 - 0 | 0 - 0 | Eastleigh | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Boreham Wood | 2 - 1 | 0 - 1 | Woking | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Braintree Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 1 - 1 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Maidstone United | 2 - 1 | 1 - 1 | Macclesfield Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | North Ferriby United | 1 - 2 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | York City | 2 - 2 | 1 - 1 | Sutton United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Aldershot Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Guiseley | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Chester FC | 2 - 5 | 2 - 2 | Lincoln City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Dover Athletic | 1 - 4 | 1 - 1 | Tranmere Rovers | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Gateshead | 2 - 2 | 1 - 0 | Wrexham | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Torquay United | 1 - 2 | 1 - 0 | Southport FC | ||||||
Scotland FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | East Stirlingshire | 1 - 2 | 1 - 1 | Annan Athletic | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Formartine United | 7 - 2 | 4 - 2 | Banks Odee | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Forres Mechanics | 4 - 0 | 1 - 0 | Cumbernauld Colts | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Gretna | 2 - 6 | 0 - 2 | Buckie Thistle | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Alfreton Town | 2 - 2 | 0 - 2 | Chorley | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 0 - 1 | 0 - 0 | Stalybridge Celtic | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Curzon Ashton | 1 - 2 | 1 - 1 | Gainsborough Trinity | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Halifax Town | 1 - 3 | 1 - 0 | Brackley Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Harrogate Town | 1 - 4 | 1 - 3 | Darlington | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Nuneaton Town | 2 - 2 | 0 - 1 | Boston United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Stockport County | 0 - 1 | 0 - 0 | Kidderminster | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Tamworth | 1 - 0 | 0 - 0 | AFC Fylde | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | AFC Telford United | 0 - 2 | 0 - 2 | Salford City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 2 - 4 | 1 - 2 | Gloucester City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Worcester City | 3 - 0 | 2 - 0 | Altrincham | ||||||
Welsh Football League First Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Monmouth Town | 2 - 2 | 0 - 0 | Cambrian Clydach | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Goytre Afc | 2 - 1 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | ||||||
Lebanon Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:30 | FT | Shabab Sahel | 2 - 3 | 2 - 1 | Al Ansar Lib | ||||||
Algeria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Us Biskra | 1 - 0 | 0 - 0 | Usm Blida | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Gc Mascara | 2 - 0 | 2 - 0 | Rc Arba | ||||||
Iran League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Mes Rafsanjan | 1 - 0 | 1 - 0 | Iran Javan Bushehr | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Foolad Yazd | 2 - 2 | 1 - 0 | Rah Ahan | ||||||
29 Oct 2016 12:15 | FT | Kheybar Khorramabad | 1 - 1 | 1 - 1 | Gol Gohar | ||||||
29 Oct 2016 12:15 | FT | Sepidroud Rasht | 1 - 0 | 0 - 0 | Naft Masjed Soleyman | ||||||
29 Oct 2016 12:45 | FT | Pars Jonoubi Jam | 1 - 0 | 0 - 0 | Fajr Sepasi | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Linfield FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Crusaders FC | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Cliftonville | 3 - 0 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Carrick Rangers | 1 - 2 | 0 - 1 | Glentoran | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Ballymena United | 4 - 0 | 1 - 0 | Ballinamallard United | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Portadown FC | 0 - 3 | 0 - 0 | Ards | ||||||
Chile Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 16:00 | FT | Deportes Iquique | 3 - 0 | 0 - 0 | Santiago Wanderers | ||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Cobresal | 0 - 2 | 0 - 1 | Union Espanola | ||||||
29 Oct 2016 22:00 | FT | Univ Catolica | 4 - 1 | 1 - 0 | Audax Italiano | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 01:00 | FT | Mineros De Zacatecas | 1 - 1 | 0 - 1 | Lobos Buap | ||||||
29 Oct 2016 02:00 | FT | CF Atlante | 2 - 1 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
29 Oct 2016 02:00 | FT | Correcaminos Uat | 1 - 1 | 0 - 1 | Loros Universidad | ||||||
29 Oct 2016 02:30 | FT | Venados | 2 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Tepic | ||||||
29 Oct 2016 23:00 | FT | Zacatepec | 1 - 1 | 1 - 1 | Cimarrones De Sonora | ||||||
Scotland Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Berwick Rangers | 1 - 1 | 0 - 1 | Arbroath | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Clyde | 1 - 1 | 1 - 1 | Stirling Albion | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Forfar Athletic | 1 - 1 | 0 - 1 | Edinburgh City | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Elgin City | 3 - 1 | 2 - 0 | Cowdenbeath | ||||||
Bulgaria Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Levski Karlovo | 2 - 1 | 1 - 1 | Ludogorets Razgrad Ii | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Spartak Pleven | 2 - 0 | 2 - 0 | Pfc Nesebar | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Botev Vratsa | 1 - 1 | 1 - 0 | Botev Galabovo | ||||||
29 Oct 2016 13:00 | FT | Septemvri Sofia | 3 - 0 | 1 - 0 | Tsarsko Selo | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 05:00 | FT | Okayama B | 2 - 2 | 1 - 0 | Verspah Oita | ||||||
29 Oct 2016 05:00 | FT | Maruyasu Industries | 0 - 0 | 0 - 0 | Yokogawa Musashino | ||||||
Chile Primera B Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Valdivia Huadiwei sub | 0 - 3 | 0 - 1 | Union San Felipe | ||||||
29 Oct 2016 21:30 | FT | Cd Santiago Morning | 2 - 1 | 0 - 1 | Cobreloa | ||||||
29 Oct 2016 23:00 | FT | Rangers Talca | 1 - 2 | 0 - 1 | San Marcos De Arica | ||||||
Malta Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Hamrun Spartans | 2 - 1 | 2 - 0 | Pembroke Athleta | ||||||
29 Oct 2016 16:15 | FT | Tarxien Rainbows | 2 - 2 | 1 - 0 | Balzan | ||||||
Malta First Division League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:00 | FT | Sirens | 0 - 3 | 0 - 0 | Senglea Athletic | ||||||
29 Oct 2016 16:15 | FT | Qormi | 2 - 1 | 1 - 0 | Melita Fc | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Dnepr Mogilev | 2 - 0 | 2 - 0 | Fc Baranovichi | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Fk Orsha | 0 - 1 | 0 - 0 | Luch Minsk | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Oshmyany | 2 - 1 | 1 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Smorgon FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Lida | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Torpedo Minsk | 4 - 1 | 1 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 1 - 0 | 0 - 0 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
29 Oct 2016 12:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 0 - 0 | 0 - 0 | Gomel | ||||||
Romania Liga 2 Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 09:00 | FT | Clinceni | 1 - 4 | 0 - 2 | CS Mioveni | ||||||
29 Oct 2016 09:00 | FT | Brasov | 2 - 0 | 1 - 0 | Sportul Snagov | ||||||
29 Oct 2016 09:00 | FT | Dunarea Calarasi | 2 - 3 | 1 - 0 | Politehnica Timisoara | ||||||
29 Oct 2016 09:30 | FT | Sepsi | 2 - 1 | 1 - 0 | Chindia Targoviste | ||||||
Northern Ireland IFA Championship Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Annagh United | 0 - 4 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Dergview | 0 - 3 | 0 - 0 | Harland Wolff Welders | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Armagh City | 1 - 0 | 0 - 0 | Larne | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Lurgan Celtic | 2 - 0 | 0 - 0 | Loughgall | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Institute | 0 - 1 | 0 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
29 Oct 2016 15:00 | FT | Knockbreda | 3 - 1 | 0 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Ca Atlas | 1 - 0 | 0 - 0 | Victoriano Arenas | ||||||
29 Oct 2016 19:30 | FT | Liniers | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Paraguayo | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Centro Atletico Fenix | 1 - 0 | 1 - 0 | Liverpool P. | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Boston River | 1 - 2 | 1 - 0 | Danubio FC | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Ia Sud America | 1 - 4 | 1 - 1 | CA Penarol | ||||||
29 Oct 2016 20:00 | FT | Rampla Juniors | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensor SC | ||||||
South Africa First League Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Cape Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Cape Town All Stars | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Marumo Gallants | 1 - 0 | 1 - 0 | Magesi | ||||||
29 Oct 2016 14:30 | FT | Mthatha Bucks | 2 - 2 | 1 - 0 | Thanda Royal Zulu | ||||||
UAE Cup Sonuçlar |
|||||||||||
29 Oct 2016 13:50 | FT | Al Hamriyah | 1 - 0 | 0 - 0 | Ahli Al-Fujirah | ||||||
29 Oct 2016 13:50 | FT | Al Khaleej Club | 2 - 1 | 0 - 1 | Al Arabi | ||||||
29 Oct 2016 13:50 | FT | Al Oruba Uae | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Shaab |
Toplam maçlar: 520
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...